Zpráva v lahvi - Sbírky domácnosti | The Sims 4 CZ

Zpráva v lahvi


DeadKarlos | 13. září 2022 | Návštěvnost 596

 

Herní balíček: Svatební příběhy IkonaZpráva v lahvi IkonaZpráva v lahvi jsou nové sbírky domácnosti v herním balíčku The Sims 4: Svatební příběhy, kterou lze získat pouze v novém světě Tartosa. Nová sbírka se nachází v panelu Sbírky domácnosti v sekci "Zpráva v lahvi". Láhve se zprávami se na pobřeží Porta Luminosa v Tartose lze získat vykopáním malých hromad písku. Existuje celkem 20 Zpráv v lahvi.

Níže je seznam všech lahví spolu s jejich zprávami. Zprávy mohou být pro některé hráče považovány za spoilery!

Zpráva v lahvi

Všechny lahve mají netypickou vzácnost a mají hodnotu 0$, takže nemá smysl je sbírat za účelem prodeje; nejlépe se používají jako dekorace pro váš domov nebo osobní muzejní sbírku.

Celkem můžete najít 20 zpráv v lahvích, které se liší barvou, tvarem a velikostí. Každá lahvička obsahuje uvnitř unikátní zprávu. Zprávy odhalují nové informace o některých stávajících Simíkách ve hře a odkazuje také na mnoho klasických Simíků z minulých her.

Skleněná láhev, která má v sobě uzavřený smotaný vzkaz. To je ale vzrušující záhada! Co se v něm asi tak píše?

Zpráva v lahvi

Dokud nás smrt nerozdělí...Dokud nás smrt nerozdělí...

Till Death...

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Promiň. Temperance, ale tvá poněkud vápenitá sestra si získala moje srdce. V jiném životě by nám to možná i klapalo. - G.

Hrozba z druhé stranyHrozba z druhé strany

A Threat from Beyond

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Pokud tuhle láhev nenecháte tam, kde jste ji našli, tak příště, až budete sami v nějaké místnosti, vám zmizí dveře!

Inspirativní vzorInspirativní vzor

An Inspiring Role-Model

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Celá ráno jsem sledovala, jak Dominique maluje přístav. Až jednou vyrostu, chci být stejná jako ona. Je tak kreativní a zajímavá a je moc hezké, jak se dívá. když s ní Camille mluví. Takový život bych jednou chtěla mít. Jednou mi dokonce řekla, že se jí jeden z mých obrazů líbí. takže možná jsem na správné cestě! - Tomi

Krásný pozdravKrásný pozdrav

A Bright Hello

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Ahoj! Jmenuji se Jace. Tomi mi říkala, že prý před pár dny do moře hodila zprávu v láhvi, takže jsem se rozhodl to zkusit taky! Je mi šest let a má oblíbená barva je modrá. Poslouchám hudbu pro hustoděti a rád si povídám s kamarády, hlavně s Tomi. Ve volném čase pátrám po zakopaných pokladech, jako to dělali piráti. Nejradši si hraju na pirátské prolézačce. Jakou barvu máte nejradši vy? Doufám, že se máte dobře! - Jace

Malý géniusMalý génius

The Little Genius

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Ahoj! Jmenuji se Elsa Bjergsenová a je mi pět a půl roku. Jednou jsem četla, že nějaká zpráva v láhvi cestovala celých sedmnáct měsíců a doplula celkem 14 500 kilometrů od místa, kde ji hodili do moře. No není to paráda? Doufám, že ta má dopluje ještě dál a že ti. kteří ji objeví, budou mít hezký den. Prosím, odepište mi. Bydlím na Křehkém ostrově ve Windenburgu. P.S. Ségra říkala, že tohle nebude fungovat, ale já se s ní vsadila o pět simoleonů. že bude!

Milostná báseňMilostná báseň

A Love Poem

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Nekonečné vlny se převalují tam a zpět, nemám tušení, kdo na tomhle vzkazu bude lpět. Rozzáří se jí oči, až ho spatří? Jen na to myslím a cítím radost, jak se patří. Doufám, že ty vidíš to stejně, že moji lásku nevnímáš lhostejně. A pokud sem jednou najdeš cestu, budeš tu mít mé srdce i domov a já nevěstu.

Pod zprávou stojí podpis FJ v malém srdíčku.

Myšlenky zalité světlemMyšlenky zalité světlem

Moonlit Musings

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Často pozoruji měsíc a přemýšlím, zda život nenabízí víc. Prostě se chci nějak změnit, ať už k lepšímu, nebo horšímu.

Neobratný pirátNeobratný pirát

The Clumsy Pirate

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Včera jsem si málem ukopnul palec o kotvu, takže dneska budu celý den ležet na pláži. Napadlo mě, že by nebylo špatné napsat nějakou tu zprávu do láhve. Co mě tak dneska napadá: Simíci se mě pořád ptají, co se stalo s mou lodí Dřevěná nožka. No, potopila se. Tedy vlastně to bylo mým přičiněním. Ale takovými drobnými detaily se já nezabývám. Byla to nehoda, při které hrály roli chaluhy, mořská panna a delfín. Každopádně doufám, že dotyčný, který tuhle zprávu najde, bude v lepším stavu než já. Dávejte na sebe pozor. Svět je dost nebezpečný. - Kapitán Rodrigo De Pablo.

Roh dopisu je celý od inkoustu, jak někdo psal dost nešikovně a všude inkoust rozmazal.

Neopětovaná láskaNeopětovaná láska

Unrequited Love

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Nejsem ani pirátka ani dobrodružství, po kterých toužila, ale spíš drahá přítelkyně. Proto se s ní rozloučím vším. čím dovedu, s výjimkou mé neopětované lásky. Jde o tajemství, které sdílím s mořem a nikým jiným, protože si tak dobře rozumíme. Připomínám příliv, který testuje hranice pobřeží a každou noc se vrací plný sil. Ona je houževnatá a svobodná jako moře. nezkrotná a panenská, je to síla k pohledání. Neodvážila bych seji zkrotit, ani kdybych to dokázala."

Dopis končí krásným podpisem Lady Matilda Tartosa

Pirátský vtipPirátský vtip

A Pirate's Joke

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Posílám do světa takovou krátkou hádanku, moji milí piráti. Zkuste ji rozlousknout! Jak to, že jsou piráti tak dobří v boxu?

Na druhé straně je velkými písmeny napsaná odpověď: Protože nikdo nedokáže ustát jejich pravý hák!

Prokletá zprávaProkletá zpráva

A Cursed Message

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Takže vy teď čtete, co jsem napsal, jo, vy suchozemský krysy? Tak teď jste prokletý! Ha. Já a můj věrný papoušek budeme konečně volní! -• Kapitán H. Urá

Přání zalité slunečním svitemPřání zalité slunečním svitem

Sunlit Wishes

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Toto přání jsme vyslali do vln během našich líbánek na Slunečném pobřeží. Nechť je naše manželství stejně nádherné jako náš život tady.'4 Jako podpis jsou uvedena jména Daniel a Mary-Sue Pleasantovi v srdíčku.

Příslib láskyPříslib lásky

A Pledge of Love

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Ruku v ruce jsme se my dva. Camille a Dominique. zaslíbili sobě navzájem. Tuto zprávu posíláme v den naší svatby jako dvě duše spojené přátelstvím a láskou.

Skandální pozvánkaSkandální pozvánka

A Scandalous Invitation

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Byla to snad má touha po pirátském zlatě nebo po těch roztomilých a ztřeštěných lamích tlamičkách? To druhé by mi jistě žádný Simík neměl za zlé. Své podnikání jsem držela pod pokličkou, takže se historie možná nikdy nedozví, jak důležitá jsem mezi korzárskými obchodníky Tartosy byla - to právě já je sem všechny pozvala. Sice to není něco, co by spořádané dámy dělaly, ale já jsem vždycky byla tak trochu rebelka. Mé zemi se každopádně daří.

Smrťákův příslibSmrťákův příslib

A Grim Promise

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Na každého jednou přijde řada. I na vás. - Smrťák

Smělá připomínkaSmělá připomínka

A Bold Reminder

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Neodcházím kvůli smutku. Johnova náhlá smrt mi však připomněla, jak cenný život je. Život strávený dobrodružstvím by mě naplnil nejvíc. Proto hodlám každý den využít na maximum. Možná se jednou vrátím do ledových vod a znovu uvidím světla na obloze.

Tisíc lístkůTisíc lístků

A Thousand Leaves

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Dneska jsem vlakem vyrazila k moři. A manželovi jsem o tom neřekla. Od té doby, co jsme se přestěhovali do Senbamači, se mi něco zdá... jinak. Listí je nádherné a je tu mnohem větší ticho. Myslím, že čerstvý vzduch je sice dobrý pro děti, ale nevím, jestli je dobrý i pro naše manželství. - J

Touha po dobrodružstvíTouha po dobrodružství

A Wish of Adventure

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Když jsem byla mladá, žila jsem ve stinu legendy, ale rozhodla jsem se vyprávět vlastní příběh. Prozkoumala jsem svět - od historické AI Simhary až po malinkatou Lázeňskou Oázu. Přeplavila jsem se přes vodopád, políbila lamu, zdolala horu Komorebi, šíleně se zamilovala a vychovala svého syna, na kterého jsem nejvíc hrdá. Můj život je plný vzpomínek a na jeho sklonku posílám přání do oceánu: Nemějte strach ze stínů, které vás obklopují, a raději vykročte ven a zařte jasným svitem.

Zloba zamilovanéhoZloba zamilovaného

A Lover's Grudge

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Trvalo mi hodně dlouho, než jsem přestala myslet na Hectora, a možná jsem mu ještě úplně neodpustila. Náš vztah byl ale už od počátku odsouzen k záhubě. Ale na Hilary mi skutečně záleží a jsem ráda, že je šťastná. Vždycky si ale říkám, že by si zasloužila někoho lepšího. - Lu

Bezprostřední varováníBezprostřední varování

An 'Imminent' Warning

Vzácnost: Netypická

Cena: 0 Simoleony

Popis: Jste na řadě! Za zprávou následuje podivně pokřivený smajlík. Datována je asi před sedmdesáti lety.

 

 

 

Sbírky domácnosti
Základní hra

Fosilie · Kovy · Krystaly · Mikroskopické výtisky · Mimozemské · Pohlednice · Prvky · Ryby · Trofeje MySims · Vesmírné horniny · Vesmírné výtisky · Žáby · Zahradničení

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků · Kouzelné fazole

Únik do přírody Hmyz
Hurá do práce Geody
Jdeme se najíst Fotografie molekulární kuchyně
Dětský pokoj Příšerky z nicoty
Život ve městě Městské plakáty · Sněžítka
Psi a kočky Pírka
Psi a kočky Omiscanské poklady · Starověké omiscanské artefakty
Život na ostrově Mořské mušle · Skrytý poklad
Říše kouzel Kouzelné artefakty
Výprava na Batuu Součástky světelných mečů · Záznamy Batuu
Život na horách Simítka
Život na venkově Stužky z vesnického trhu
Svatební příběhy Zpráva v lahvi

 

 

 

NovinkyNovinky
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023
Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaThe Sims 4: Rodinný život

1. listopadu 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

Nové Události (Koňský ranč)

18. ledna 2024

Dovednosti (Koňský ranč)

16. ledna 2024

Přiřazené pozemky (Koňský ranč)

5. prosince 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm