The Sims 4: Život na venkově | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Život na venkově


DeadKarlos | 23. července 2021 | Návštěvnost 10536

 

Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově IkonaThe Sims 4: Život na venkově (TS4: Cottage Living) je jedenácté Rozšíření pro hru The Sims 4, které bylo vydané 23. července 2021.

Rozšíření je zaměřené na venkovský život a zahrnuje různá zvířata, jako jsou krávy, kuřata, lamy, králíci a lišky. Obsahuje také venkovský svět Henford nad Bagley inspirovaný Anglií.

Tento balíček obsahuje různé prvky z The Sims: Unleashed, The Sims 2: Roční období, The Sims 3: Domácí mazlíčci a farmářské sady z The Sims 3 Store.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Proměňte sny svých klientů ve skutečnost s herním balíčkem The Sims™ 4 Interiér snů!* Každý dům je plný nerealizovaného potenciálu. Jen vy dokážete fádnost proměnit ve fajnovost. Pokud si chcete vybudovat profesionální reputaci, zjistěte si před započetím prací, co mají a nemají jednotliví Simíci v oblibě, abyste mohli odvést práci přesně na míru. Až bude vaše dílo u konce, sledujte ohromené výrazy klientů při velkém odhalení!

 • Chovejte zvířata a spřátelte se s nimi
  Krávy poskytují čerstvé (a také ochucené!) mléko a slípky budou v kurníku snášet vejce. V lese se poohlédněte po divokých králíčcích, liškách a ptácích. Získejte si jejich důvěru a oni vám občas dají dárky a pomohou vám na zahradě.
 • Živte se přírodou
  Pozemkové výzvy vyžadují čerstvé přísady na každé jídlo. Pěstujte si úrodu sami, navštivte vesnický trh nebo sbírejte plodiny v přírodě. Zapojte svou přerostlou úrodu do soutěže na trhu ve Finchwicku!
 • Užívejte si Život na venkově
  Henford nad Bagley je příjemné místečko, kde se všichni navzájem znají. Zajděte do hospůdky a vezměte si s sebou vyšívání a piknikový košík, seznamte se s místními a nechte si vyprávět o historii města.

 

Klíčové vlastnosti

Chovejte zvířata a spřátelte se s nimi IkonaChovejte zvířata a spřátelte se s nimi
Kuřata a krávy mohou poskytovat Simíkům vejce a mléko. Lamy poskytují vlnu na výrobu dalších věcí (nenechte se poplivat!), divoké ptactvo se rádo podělí o krásné písně a králíčci si hopkají... Hlavně si ale dávejte pozor na ty nezbedné lišky.

Živte se přírodou Ikona Živte se přírodou
Vaši Simíci si mohou vypěstovat vlastní úrodu, sbírat bobule a houby v lese či nakoupit na vesnickém trhu! Čerstvé jídlo je totiž úplně nejlepší! Toužíte po nové výzvě? Zkuste vypěstovat přerostlé plodiny a zúčastnit se s nimi soutěže na trhu ve Finchwicku.

Vychutnávejte si krásy venkova Ikona Vychutnávejte si krásy venkova
Henford nad Bagley leží v krásné přírodě, kde se všichni navzájem znají. Zabalte si jídlo na parádní piknik a ponořte se do vyšívání. Seznamte se s místními v hospůdce zvané Trpasličí náruč a získejte od sousedů zajímavé informace o městečku!

Užívejte si jednoduché bydlení Ikona Užívejte si jednoduché bydlení
Vychutnávejte si kvalitnější jídlo při pozemkové výzvě Jednoduché bydlení. Tato nová pozemková výzva vyžaduje, aby Simíci všechna svá jídla připravovali z čerstvých přísad. Mají vaši Simíci odvahu se této výzvě postavit?

 

 

Rozšíření The Sims 4: Život na venkově Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 22. července, 2021
Informace
Platform: Windows, macOS, Xbox One, PlayStation 4
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Venkov, chov, zvířata
Svět: Henford nad Bagley

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

Media


Život na venkově Obrázek

 

 

 

Herní přehled


 

Obrázek 1

Obrázek 2

Obrázek 3

Obrázek 4

 

 

Nová Aspirace


Rozšíření The Sims 4: Život na horách přidává novou Aspiraci při Vytvoření Simíka. Tyto aspirace uděluje Simíkům odměnu a bonusovou vlastnost.

Příroda

Venkovský chovatelVenkovský chovatel

Venkovští chovatelé pečují o přírodu hledají si přátele mezi všemi zvířátky dalšími tvory!

Vlastnost za dokončení aspirace: Přírodní kecálista

 

 

Nové Vlastnosti


Rozšíření The Sims 4: Život na horách přidává 5 nových vlastností. 2x Vlastnosti při Vytvoření Simíka, 1x Bonusová vlastnost z Aspirace, 2x Vlastnost Smrti.

Vlastnosti při Vytvoření Simíka: Životní styl

Nadšenec do zvířatNadšenec do zvířat

Tito Simíci jsou zvířaty téměř posedlí a často vyhledávají jejich společnost. Péče o zvířata a sbližování s nimi jim půjde snáze.

Nesnášenlivost laktózyNesnášenlivost laktózy

Těmto Simíkům se udělá zle při konzumaci mléčných produktů, ale pokud se jim nějakou dobu vyhnou, budou se cítit skvěle.

Bonusová vlastnost z Aspirace

Přírodní kecálistaPřírodní kecálista

Simíci s vlastností přírodní kecálista mají lepší vztahy se zvířaty, takže ta pak žijí déle a spokojeněji. Králíčci a ptactvo jim nosí více dárků. Také se mohou jedinečnými způsoby věnovat rostlinám a získat tak při sklizni více úrody. Také mají doručení potravin zdarma a pokud žijí v oblasti Henfordu nad Bagley, dostávají při placení účtů slevu.

Aspirace: Příroda - Venkovský chovatel

Vlastnost ze Smrti

Smrt zabijáckým kuřetemSmrt zabijáckým kuřetem

Považujte to za cenu. kterou jste zaplatili za to, že jste byli zlí na kuře.

Smrt králíčkem zabijákemSmrt králíčkem zabijákem

Tento Simík vyprovokoval králíčka zabijáka a zaplatil za to cenu nejvyšší.

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teenager/Stará
  12x Vlasy, 4x Pokrývka hlavy, 13x Horní díly, 8x Spodní díly, 6x Celkový outfit, 15x Celé tělo, 7x Boty, 9x Doplňky
 • Dítě
  7x Vlasy, 6x Horní díly, 1x Spodní díly, 4x Celkový outfit, 4x Celé tělo, 1x Boty
 • Batole
  7x Vlasy, 3x Horní díly, 2x Spodní díly, 4x Celkový outfit, 5x Celé tělo, 1x Boty

Muž

 • Dospělý/Teenager/Starý
  3x Vlasy, 2x Vousy, 3x Pokrývka hlavy, 11x Horní díly, 2x Spodní díly, 3x Celkový outfit, 6x Celé tělo, 3x Boty
 • Dítě
  3x Vlasy, 6x Horní díly, 2x Celkový outfit, 1x Boty
 • Batole
  3x Vlasy, 2x Horní díly, 1x Spodní díly, 2x Celkový outfit, 2x Celé tělo, 1x Boty

Vytvořit Simíka 1Vytvořit Simíka 2Vytvořit Simíka 3Vytvořit Simíka 4Vytvořit Simíka 5Vytvořit Simíka 6Vytvořit Simíka 7Vytvořit Simíka 8Vytvořit Simíka 9Vytvořit Simíka 10Vytvořit Simíka 11Vytvořit Simíka 12Vytvořit Simíka 13Vytvořit Simíka 14Vytvořit Simíka 15Vytvořit Simíka 16Vytvořit Simíka 17Vytvořit Simíka 18Vytvořit Simíka 19Vytvořit Simíka 20Vytvořit Simíka 21Vytvořit Simíka 22Vytvořit Simíka 23Vytvořit Simíka 24Vytvořit Simíka 25Vytvořit Simíka 26Vytvořit Simíka 27Vytvořit Simíka 28Vytvořit Simíka 29Vytvořit Simíka 30Vytvořit Simíka 31Vytvořit Simíka 32Vytvořit Simíka 33Vytvořit Simíka 34Vytvořit Simíka 32Vytvořit Simíka 37Vytvořit Simíka 38Vytvořit Simíka 39Vytvořit Simíka 40Vytvořit Simíka 41Vytvořit Simíka 42Vytvořit Simíka 43Vytvořit Simíka 44Vytvořit Simíka 45Vytvořit Simíka 46Vytvořit Simíka 47Vytvořit Simíka 48Vytvořit Simíka 49Vytvořit Simíka 50Vytvořit Simíka 51Vytvořit Simíka 52Vytvořit Simíka 53Vytvořit Simíka 54Vytvořit Simíka 55Vytvořit Simíka 56Vytvořit Simíka 57Vytvořit Simíka 58Vytvořit Simíka 59Vytvořit Simíka 60Vytvořit Simíka 61Vytvořit Simíka 62Vytvořit Simíka 63Vytvořit Simíka 64Vytvořit Simíka 65Vytvořit Simíka 66Vytvořit Simíka 67Vytvořit Simíka 68Vytvořit Simíka 69Vytvořit Simíka 70Vytvořit Simíka 71Vytvořit Simíka 72Vytvořit Simíka 73Vytvořit Simíka 74Vytvořit Simíka 75Vytvořit Simíka 76Vytvořit Simíka 77Vytvořit Simíka 78Vytvořit Simíka 79Vytvořit Simíka 80Vytvořit Simíka 81Vytvořit Simíka 82Vytvořit Simíka 83Vytvořit Simíka 84Vytvořit Simíka 85Vytvořit Simíka 86Vytvořit Simíka 87Vytvořit Simíka 88Vytvořit Simíka 89Vytvořit Simíka 90Vytvořit Simíka 91Vytvořit Simíka 92Vytvořit Simíka 93Vytvořit Simíka 94Vytvořit Simíka 95Vytvořit Simíka 96Vytvořit Simíka 97Vytvořit Simíka 98Vytvořit Simíka 99Vytvořit Simíka 100Vytvořit Simíka 101Vytvořit Simíka 102Vytvořit Simíka 103Vytvořit Simíka 104Vytvořit Simíka 105Vytvořit Simíka 106Vytvořit Simíka 107Vytvořit Simíka 108Vytvořit Simíka 109Vytvořit Simíka 110Vytvořit Simíka 111Vytvořit Simíka 112Vytvořit Simíka 113Vytvořit Simíka 114Vytvořit Simíka 115Vytvořit Simíka 116Vytvořit Simíka 117Vytvořit Simíka 118Vytvořit Simíka 119Vytvořit Simíka 120Vytvořit Simíka 121Vytvořit Simíka 122Vytvořit Simíka 123Vytvořit Simíka 124Vytvořit Simíka 125Vytvořit Simíka 126Vytvořit Simíka 127Vytvořit Simíka 128Vytvořit Simíka 129Vytvořit Simíka 130Vytvořit Simíka 131Vytvořit Simíka 132

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v Rozšíření The Sims 4: Život na venkově.

 

 

Nastavení hry


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává do hry stárnutí zvířat, které se nachází v nastavení hry. Systém lze deaktivovat v nabídce nastavení hry.

Nastavení hry

 

 

Stanice rádia


Rozšíření The Sims 4: Život na horách přidává do hry nový hudební žánr "Cottagecore". Tento nový kanál můžete poslouchat pomocí Rádia nebo Reproduktorů.

Stanice rádia

 

 

Klubové aktivity


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, dostanete zbrusu nové Klubové aktivity v rozšíření The Sims 4: Život na venkově. Při vytvoření klubové aktivity je dispozici "Vyšívání" v sekci Umění a hudba a "Péče o zvířata" v sekci Venkovní.

Stanice rádia

 

 

Klubové požadavky


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, tak dostanete zbrusu nové Klubové požadavky v rozšíření The Sims 4: Život na venkově. Při výběru klubových požadavků jsou k dispozici následující možnosti.

Dovednost minimálně na 2. úrovni

 • Vyšívání

Vlastnost

 • Nadšenec do zvířat
 • Nesnášenlivost laktózy

Stanice rádia

 

 

Nové recepty


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nové recepty jídel.

Vaření jídla (Dovednost Vaření)

Název a popis

Yorkšírský pudingYorkšírský puding

Yorkshire Pudding

Dovednost Vaření: 1

Cena: 6Simoleony

Přísady: Libovolné mléko, Vejce, Mouka

Podávání: -

Yorkšírský puding bez laktózyYorkšírský puding bez laktózy

Lactose Free Yorkshire Pudding

Dovednost Vaření: 1

Cena: 6Simoleony

Přísady: Mléko mocné rostliny, Vejce, Mouka

Podávání: -

Mléčný chlebaMléčný chleba

Milk Bread

Dovednost Vaření: 1

Cena: 3Simoleony

Přísady: Libovolné mléko, Mouka

Podávání: -

Mléčný chleba bez laktózyMléčný chleba bez laktózy

Lactose-Free Milk Bread

Dovednost Vaření: 1

Cena: 3Simoleony

Přísady: Mléko mocné rostliny, Mouka

Podávání: -

SýrSýr

Cheese

Dovednost Vaření: 1

Cena: 10Simoleony

Přísady: Libovolné mléko

Podávání: -

Toust s obsidiánovým vajíčkemToust s obsidiánovým vajíčkem

Obsidian Eggs and Toast

Dovednost Vaření: 1

Cena: 4Simoleony

Přísady: Vyžaduje Obsidiánové vejce

Podávání: -

Toust se zlatým vajíčkemToust se zlatým vajíčkem

Gold Eggs and Toast

Dovednost Vaření: 1

Cena: 4Simoleony

Přísady: Vyžaduje Zlaté vejce

Podávání: -

Melounový salátMelounový salát

Watermelon Salad

Dovednost Vaření: 2

Cena: 6Simoleony

Přísady: Libovolný meloun

Podávání: -

Hovězí WellingtonHovězí Wellington

Beef Wellington

Dovednost Vaření: 2

Cena: 6Simoleony

Přísady: Zabalené červené maso, Mouka

Podávání: -

Wellington z falešného masaWellington z falešného masa

Faux Beef Wellington

Dovednost Vaření: 2

Cena: 6Simoleony

Přísady: Náhražka masa, Mouka

Podávání: -

Míchaná vajíčka se slaninouObsidiánová míchaná vajíčka se slaninou

Obsidian Scrambled Eggs

Dovednost Vaření: 2

Cena: 6Simoleony

Přísady: Vyžaduje Obsidiánové vejce

Podávání: -

Zlatá míchaná vajíčka se slaninouZlatá míchaná vajíčka se slaninou

Gold Scrambled Eggs

Dovednost Vaření: 2

Cena: 6Simoleony

Přísady: Vyžaduje Zlaté vejce

Podávání: -

Lilek s parmazánemLilek s parmazánem

Eggplant Parmesan

Dovednost Vaření: 3

Cena: 15Simoleony

Přísady: Libovolný lilek, libovolný sýr

Podávání: -

Borůvkový koláčBorůvkový koláč

Blueberry Pie

Dovednost Vaření: 3

Cena: 45Simoleony

Přísady: Borůvka nebo borůvková marmeláda

Podávání: -

Miska falešného masaMiska falešného masa

Bowl of Fake Meat

Dovednost Vaření: 3

Cena: 10Simoleony

Přísady: Vyžaduje Náhražka masa

Podávání: -

Malinový koláčMalinový koláč

Raspberry Pie

Dovednost Vaření: 4

Cena: 45Simoleony

Přísady: Malina nebo malinová marmeláda

Podávání: -

Houbová polévkaHoubová polévka

Mushroom Soup

Dovednost Vaření: 4

Cena: 7Simoleony

Přísady: Libovolná houba

Podávání: -

Polévka z kouzelných hubPolévka z kouzelných hub

Charming Mushroom Soup

Dovednost Vaření: 4

Cena: 7Simoleony

Přísady: Vyžaduje Kouzlená houba

Podávání: -

Polévka z krásných hubPolévka z krásných hub

Lovely Mushroom Soup

Dovednost Vaření: 4

Cena: 7Simoleony

Přísady: Vyžaduje Krásná houba

Podávání: -

Polévka z nočních hubPolévka z nočních hub

Nightly Mushroom Soup

Dovednost Vaření: 4

Cena: 7Simoleony

Přísady: Vyžaduje Noční houba

Podávání: -

Polévka z ostrých hubPolévka z ostrých hub

Spicy Mushroom Soup

Dovednost Vaření: 4

Cena: 7Simoleony

Přísady: Vyžaduje Ostrá houba

Podávání: -

Polévka ze zelených hubPolévka ze zelených hub

Verdant Mushroom Soup

Dovednost Vaření: 4

Cena: 7Simoleony

Přísady: Vyžaduje Zelená houba

Podávání: -

Polévka ze záhadných hubPolévka ze záhadných hub

Mysterious Mushroom Soup

Dovednost Vaření: 4

Cena: 7Simoleony

Přísady: Vyžaduje Záhadná houba

Podávání: -

Čokoládové koláčkyČokoládové koláčky

Chocolate Cakes

Dovednost Vaření: 5

Cena: 20Simoleony

Přísady: Čokůvka nebo čokůvkový sirup

Podávání: -

Čokoládový koláčČokoládový koláč

Chocolate Pie

Dovednost Vaření: 5

Cena: 40Simoleony

Přísady: Čokůvka nebo čokůvkový sirup

Podávání: -

Bobulové koláčkyBobulové koláčky

Berry Cakes

Dovednost Vaření: 5

Cena: 20Simoleony

Přísady: Libovolná bobule

Podávání: -

Falešné maso a hranolkyFalešné maso a hranolky

Faux Fish and Chips

Dovednost Vaření: 5

Cena: 7Simoleony

Přísady: Brambora, Náhražka masa

Podávání: -

Dýňová směsDýňová směs

Pumpkin Mix

Dovednost Vaření: 6

Cena: 8Simoleony

Přísady: Libovolná dýně

Podávání: -

Pastýřský koláčPastýřský koláč

Shephard's Pie

Dovednost Vaření: 6

Cena: 18Simoleony

Přísady: Zabalené červené maso

Podávání: -

Pastýřský koláč z falešného masaPastýřský koláč z falešného masa

Faux Meat Shephard's Pie

Dovednost Vaření: 6

Cena: 18Simoleony

Přísady: Náhražka masa

Podávání: -

Máslové kuře z falešného masaMáslové kuře z falešného masa

Faux Meat Butter Chicken

Dovednost Vaření: 6

Cena: 7Simoleony

Přísady: -

Podávání: -

Masový koláčMasový koláč

Meat Pie

Dovednost Vaření: 6

Cena: 45Simoleony

Přísady: Zabalené červené maso

Podávání: -

Masový koláč z falešného masaMasový koláč z falešného masa

Faux Meat Pie

Dovednost Vaření: 6

Cena: 45Simoleony

Přísady: Náhražka masa

Podávání: -

Lívance s jahodovou marmeládouLívance s jahodovou marmeládou

Strawberry Jam Pancake

Dovednost Vaření: 6

Cena: 4Simoleony

Přísady: Mouka, Jahodová marmeláda

Podávání: -

Lívance s borůvkovou marmeládouLívance s borůvkovou marmeládou

Blueberry Jam Pancake

Dovednost Vaření: 6

Cena: 4Simoleony

Přísady: Mouka, Borůvková marmeláda

Podávání: -

Lívance s máslemLívance s máslem

Butter Pancake

Dovednost Vaření: 6

Cena: 6Simoleony

Přísady: Mouka

Podávání: -

Dýňový koláčDýňový koláč

Pumpkin Pie

Dovednost Vaření: 7

Cena: 45Simoleony

Přísady: Libovolná dýně

Podávání: -

Obsidiánová omeletaObsidiánová omeleta

Obsidian Omelet

Dovednost Vaření: 7

Cena: 10Simoleony

Přísady: Vyžaduje Obsidiánové vejce

Podávání: -

Zlatá omeletaZlatá omeleta

Gold Omelet

Dovednost Vaření: 7

Cena: 10Simoleony

Přísady: Vyžaduje Zlaté vejce

Podávání: -

Čokoládové koláčkyKlobásy s kaší

Meat Pure

Dovednost Vaření: 9

Cena: 13Simoleony

Přísady: Brambora, Zabalené červené maso

Podávání: -

Bobulové koláčkyFalešné maso s kaší

Faux Meat Pure

Dovednost Vaření: 9

Cena: 13Simoleony

Přísady: Brambora, Náhražka masa

Podávání: -

 

Gurmánské vaření (Dovednost Gurmánské vaření)

Dezert z ovoce a jogurtu bez laktózyDezert z ovoce a jogurtu bez laktózy

Lactose Free Fruit & Yoghurt Parfait

Dovednost Gurmánské vaření: 1

Cena: 5Simoleony

Přísady: Mléko mocné rostliny

Podávání: -

Tvarohový koláč SimCity bez laktózyTvarohový koláč SimCity bez laktózy

Lactose Free SimCity Cheesecake

Dovednost Gurmánské vaření: 5

Cena: 37Simoleony

Přísady: Mléko mocné rostliny

Podávání: Kdykoliv

 

Pokud vlastníte herní balíček The Sims 4: Jdeme se najíst, tak do jídelního lístku můžete přidat další jídla z rozšíření The Sims4: Život na venkově.

Předkrm

 • Cereálie bez laktózy
 • Jogurt bez laktózy
 • Yorkšírský puding
 • Mléčný chleba
 • Mléčný chleba bez laktózy
 • Miska falešného masa
 • Sýr
 • Melounový salát

Hlavní chod

 • Toust s obsidiánovým vajíčkem
 • Toust se zlatým vajíčkem
 • Obsidiánová míchaná vajíčka se slaninou
 • Zlatá míchaná vajíčka se slaninou
 • Pastýřský koláč
 • Pastýřský koláč z falešného masa
 • Hovězí Wellington
 • Proteinová porce z falešného masa
 • Wellington z falešného masa
 • Lilek s parmazánem
 • Rolka s falešným masem
 • Dýňová směs
 • Falešné maso a hranolky
 • Masový koláč
 • Masový koláč z falešného masa
 • Houbová polévka
 • Máslové kuře z falešného masa
 • Obsidiánová omeleta
 • Zlatá omeleta
 • Polévka z kouzelných hub
 • Polévka z krásných hub
 • Polévka z nočních hub
 • Polévka z ostrých hub
 • Polévka ze zelených hub
 • Falešné maso s kaší
 • Klobásy s kaší

Zákusek

 • Dýňové koláčky
 • Dezert z ovoce a jogurtu bez laktózy
 • Dýňový koláč
 • Tvarohový koláč SimCity bez laktózy
 • Lívance s borůvkovou marmeládou
 • Lívance s jahodovou marmeládou
 • Lívance s máslem
 • Bobulové koláčky
 • Čokoládové koláčky
 • Borůvkový koláč
 • Lívance s borůvkovou marmeládou
 • Malinový koláč
 • Čokoládový koláč

 

 

Stánek s jídlem


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nové objekty "Stánky s jídlem". Každý stánek prodává své vlastní položky, a každý den se mění. Pro stánky s jídlem umístěné na pozemku si Simík může najmout prodejce za 100§. Stánek s jídlem si můžete také koupit v režimu nákupu za 1.800 Simoleonů.

REŽIM NÁKUPU - Koníčky a dovednosti - Venkovní aktivit

 • Stánek s jídlem (1.800§)

 

Stánek s jídlem

Zahrádkářství MuchlzadkovýchZahrádkářství Muchlzadkových

Crumplebottom's Garden Shop

Cena: 1,800Simoleony

Tento obchůdek se zahradními potřebami je oblíbeným místem všech šikovných zahradníků a milovníků rostlin. A také trpaslíků! Můžete tu nakupovat a prodávat rostliny i semínka!

Zvířata:

 • Bílá lamí vlna (30Simoleony)
 • Béžová lamí vlna (30Simoleony)
 • Červená lamí vlna (30Simoleony)
 • Flirtovní pamlsek (40Simoleony)
 • Přátelský pamlsek (15Simoleony)
 • Společenský pamlsek (30Simoleony)
 • Ovocný pamlsek (40Simoleony)
 • Vegetariánský pamlsek (40Simoleony)
 • Zdravý pamlsek (45Simoleony)

Květiny:

 • Základní hra
  Hedlík (78Simoleony)
  Lilie (180Simoleony)
  Modré zvonky (9Simoleony)
  Orchidej (1,125Simoleony)
  Růže (114Simoleony)
  Sedmikráska (12Simoleony)
  Tulipán (72Simoleony)
 • Únik do přírody
  Jedovatý ohnivý list (72Simoleony)
 • Roční období
  Begónie (114Simoleony)
  Cesmína (15Simoleony)
  Jiřina (84Simoleony)
  Sněženka (24Simoleony)

Přísady:

 • Základní hra
  Bazalka (11Simoleony)
  Bobule vína (41Simoleony)
  Bonsajová bobulka (174Simoleony)
  Brambora (17Simoleony)
  Citrón (30Simoleony)
  Houba (5Simoleony)
  Hruška (48Simoleony)
  Jablko (14Simoleony)
  Jahoda (44Simoleony)
  Mrkev (14Simoleony)
  Ostružina (16Simoleony)
  Petržel (8Simoleony)
  Plantýn (15Simoleony)
  Rajče (24Simoleony)
  Šalvěj (15Simoleony)
  Špenát (5Simoleony)
 • Únik do přírody
  Smrž (180Simoleony)
  Nepravý smrž (75Simoleony)
  Otrávená bezinka (11Simoleony)
 • Hurá do práce
  Zářivý orb (113Simoleony)
 • Upíři
  Česnek (18Simoleony)
 • Dobrodružství v džungli
  Avokádo (75Simoleony)
  Koncentrabiny (24Simoleony)
  Flirtule (24Simoleony)
  Štěsťůvky (24Simoleony)
  Hraninky (24Simoleony)
 • Roční období
  Hrášek (14Simoleony)
 • Život na ostrově
  Kokos (13Simoleony)
  Kořen taro (6Simoleony)
 • Říše kouzel
  Kořen Valeriány (13Simoleony)
 • Ekobydlení
  Sójové boby (13Simoleony)
 • Život na venkově
  Borůvka (11Simoleony)
  Borůvková marmeláda (20Simoleony)
  Brusinková marmeláda (150Simoleony)
  Jahodová marmeláda (25Simoleony)
  Majonéza (20Simoleony)
  Malina (9Simoleony)
  Malinová marmeláda (20Simoleony)
  Ostružinová marmeláda (22Simoleony)
  Rajčatová omáčka (20Simoleony)
  Vaječný krém (20Simoleony)
  Zavařená dýně (60Simoleony)
  Zavařený vodní meloun (45Simoleony)
  Zelená houba (12Simoleony)
  Čokůvka (15Simoleony)

Různé:

 • Bezstarostné hnojivo (20Simoleony)
 • Rychlorůstové hnojivo (5Simoleony)
 • Ochránce kytiček Květoslav (100Simoleony)
 • Malý kruh na vyšívání (30Simoleony)
 • Střední kruh na vyšívání (40Simoleony)
 • Velký kruh na vyšívání (50Simoleony)
 • Zahradničení, díl 1.: Voda. světlo, půda (75Simoleony)
 • Zahradničení, díl 2.: Rozvíjení talentu (150Simoleony)
 • Trpaslík Ať se stane cokoliv, stejně tě mám rád (210Simoleony)

Semínka:

 • Základní hra
  Bylinky pro začátečníky (25Simoleony)
  Farmářské květiny a ovoce (100Simoleony)
  Květiny pro začátečníky (35Simoleony)
  Ovoce pro začátečníky (35Simoleony)
  Zelenina pro začátečníky (35Simoleony)
 • Upíři
  Semínka oměje vlčího moru (250Simoleony)
  Semínka sixamské komárolapky (350Simoleony)
 • Život na venkově
  Semínka dýně (20Simoleony)
  Semínka houby (15Simoleony)
  Semínka lilku (15Simoleony)
  Semínka salátu (10Simoleony)
  Semínka vodního melounu (25Simoleony)

Potraviny U ZlatoslavyPotraviny U Zlatoslavy

Goldbloom's Grocery Shop

Cena: 1,800Simoleony

Pokud zatoužíte po čerstvých potravinách přímo z farmy, zajděte do Zlatoslavina obchodu s potravinami. Kim totiž dokáže poznat úrodu přesně ve chvíli, kdy je nejzralejší. Jak k takové schopnosti přišla? Patrně hodně jedla všechny ty krásně zdravé mrkvičky. Zastavte se ještě dnes a nakupte nebo prodejte úrodu!

Knihy:

 • Gurmánské vaření, díl 3.: Pečení je radost, Hála je pečení (250Simoleony)
 • Pečení, díl 1.: Míchání (75Simoleony)
 • Vaření, díl 1.: Pojďme vařit (75Simoleony)

Ryby:

 • Jeseter (88Simoleony)
 • Losos (27Simoleony)
 • Mořský okoun (16Simoleony)
 • Sumec (23Simoleony)

Ovoce:

 • Základní hra
  Bobule vína (41Simoleony)
  Bonsajová bobulka (174Simoleony)
  Citrón (30Simoleony)
  Dračí ovoce (14Simoleony)
  Granátové jablko (150Simoleony)
  Hruška (48Simoleony)
  Jablko (14Simoleony)
  Jahoda (44Simoleony)
  Plantýn (15Simoleony)
 • Únik do přírody
  Bezinka (9Simoleony)
  Divoká borůvka (12Simoleony)
 • Hurá do práce
  Zářivý orb (113Simoleony)
 • Život na ostrově
  Kokos (13Simoleony)
  Ananas (20Simoleony)
 • Život na venkově
  Borůvka (11Simoleony)
  Čokůvka (15Simoleony)
  Malina (9Simoleony)

Přísady:

 • Bazalka (11Simoleony)
 • Cukr (10Simoleony)
 • Dýňové mléko (20Simoleony)
 • Heřmánek (38Simoleony)
 • Malá dýně (5Simoleony)
 • Malá houba (5Simoleony)
 • Malý lilek (5Simoleony)
 • Malý salát (5Simoleony)
 • Malý vodní meloun (5Simoleony)
 • Láhev mléka (15Simoleony)
 • Jahodové mléko (20Simoleony)
 • Mléko mocné rostliny (15Simoleony)
 • Mléčný chleba (15Simoleony)
 • Mouka (10Simoleony)
 • Ohnivý list (11Simoleony)
 • Petržel (8Simoleony)
 • Sýr (10Simoleony)
 • Vejce (10Simoleony)
 • Modré vejce (15Simoleony)
 • Zelené vejce (15Simoleony)
 • Zabalené bílé maso (20Simoleony)
 • Zabalené červené maso (20Simoleony)
 • Šalvěj (15Simoleony)

Zelenina:

 • Základní hra
  Brambora (17Simoleony)
  Cibule (29Simoleony)
  Houba (5Simoleony)
  Rajče (24Simoleony)
  Špenát (5Simoleony)
 • Únik do přírody
  Smrž (180Simoleony)
 • Dobrodružství v džungli
  Černé fazole (11Simoleony)
  Koncentrabiny (24Simoleony)
  Flirtule (24Simoleony)
  Štěsťůvky (24Simoleony)
  Hraninky (24Simoleony)
 • Roční období
  Fazole (33Simoleony)
  Hrášek (14Simoleony)
  Sladká paprika (15Simoleony)

 

 

Smrt zabijáckým kuřetem


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nový způsob, jak nechat Simíka zemřít: Zabijáckým kuřetem.

Smrt zabijáckým kuřetem

 

Pokud se Simík stane duchem, tak získá vlastnost "Smrt zabijáckým kuřetem". Simíci, kteří se stanou duchem, tak je v nich hlava slepice.

Duch po smrti zabijáckým kuřetem

 

 

Smrt králíčkem zabijákem


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nový způsob, jak nechat Simíka zemřít: Králíčkem zabijákem. Boje s Divokým králíkem může skončit fatálně. Pokud králíka provokuješ příliš často, zaútočí na tvého Simíka. Někdy váš Simík opustí boj pouze se spravedlivým varováním Králíka, ale ve vzácných případech může být Simík zabit králíkem.

Smrt králíčkem zabijákem

 

Pokud se Simík stane duchem, tak získá vlastnost "Smrt králíčkem zabijákem". Simíci, kteří se stanou duchem, tak je v nich hlava králíčka.

Duch po smrti králíčkem zabijákem

 

 

WooHoo přístřešek pro zvíře


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přináší nový Woohoo pro Simíky. Simíci, kteří jsou v romantickém vztahu, můžou použít na přístřešek pro zvíře interakci "Milovat se" nebo "Pokusit se o dítě". Přístřešek pro zvíře je k dispozici v režimu nákup.

WooHoo přístřešek pro zvíře

 

 

Dovednost Vyšívání


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává zcela novou dovednost Vyšívání. Procvičování této dovednosti umožňuje Simíkům vytvářet více různých vzorů vyšívání prostřednictvím Vyšívací sady.

Každá úroveň této dovednosti vašim Simíkům přinese nové vzory. Mohou si také zkusit promluvit s dalšími obyvateli města a načerpat od nich inspiraci. Některá malá stvoření jim mohou dokonce dát něco nového k vyšití, ale budou za to chtít něco hezkého!

Vyšívací sadaZdroj: AdmiralG

 

Odemčené odměny

Úroveň Odměny

1

Osvojená dovednost Vyšívání

Simík <Jméno> si připravil svou vyšívací látku aida čtrnáctku a teď míří do světa vyšívání. Dokáže teď vyšít duhu. obrazce panáčky. Žádný učený z nebe nespadl! K vytvoření opravdu domáckého dojmu je možné použít lamí vlnu.

Interakce

 • Vložit do inventáře
 • Vyšívací sada - Vyšívat podle vzorů... - Jednoduché...

2

Simík <Jméno> je připravený pustit se do pokročilejších vzorů! Nově má k dispozici vzory na inspirativní úsloví a veselé průpovídky, ze kterých se potrháte smíchy! Ale to nevadí, protože pak se můžete zase snadno sešít!

Interakce

 • Vyšívací sada - Vyšívat podle vzorů... - Úsloví a maskoti...

3

Čtrnáctka? Co to má být? Simík <Jméno> se provyšíval na novou úroveň. Teď dokáže vyšívat dýně. houby a bobule! Takže pro krásy přírody už není potřeba chodit ven!

Interakce

 • Vyšívací sada - Vyšívat podle vzorů... - Příroda...

4

Zdatnost Simíka <Jméno> s jehlou z něj udělala úplného mistra řemesla. Simík Karlos teď má k dispozici vzory na lišky, kuřata a trpaslíky. Také dokáže vyšívat lahodné pokrmy. Není nic výmluvnějšího než vyšitý sýr.

Interakce

 • Vyšívací sada - Vyšívat podle vzorů... - Jídlo...
 • Vyšívací sada - Vyšívat podle vzorů... - Simíci a zvířata...

5

Simík <Jméno> se teď řadí mezi vyšívací učence. Už ho totiž nevážou limitující vzory. Teď může vyšívat podle předlohy! Sledujte, jak si Simík <Jméno> něco vyfotí a pak to mistrně ztvární výšivkou!

Interakce

 • Vyšívací sada - Vyšívat podle předlohy...

 

Seznam vyšívacích vzorů

Vyšívání podle vzorů

Jednoduché (1. úroveň)

 • (80 Simoleonů)
 • Malý kruh: duha
 • Malý kruh: obrazce
 • Malý kruh: panáčkové
 • (115 Simoleonů)
 • Střední kruh: duha
 • Střední kruh: obrazce
 • Střední kruh: panáčkové
 • (150 Simoleonů)
 • Velký kruh: duha
 • Velký kruh: obrazce
 • Velký kruh: panáčkové

Úsloví a maskoti (2. úroveň)

 • (80 Simoleonů)
 • Malý kruh: Když na dveře klepe příležitost, běžte jí otevřít!
 • Malý kruh: sportujeme...
 • Malý kruh: Jamačan
 • Malý kruh: tohle zabralo celou věčnost
 • Malý kruh: Každý den žijte tak. jako by vás čekalo pálivé jídlo!
 • Malý kruh: Každý den jste lepší!
 • Malý kruh: Psy tu preferujeme. Simíky tolerujeme!
 • Malý kruh: lama
 • Malý kruh: Smějte se. milujte se a seznamujte se!
 • Malý kruh: humr Larry
 • Malý kruh: Hlavně v klidu a se Simíky!
 • Malý kruh: Darby
 • (115 Simoleonů)
 • Střední kruh: Když na dveře klepe příležitost, bažte jí otevřít!
 • Střední kruh: sportujeme...
 • Střední kruh: Jamačan
 • Střední kruh: tohle zabralo celou věčnost
 • Střední kruh: Každý den žijte tak. jako by vás čekalo pálivé jídlo!
 • Střední kruh: Každý den jste lepší!
 • Střední kruh: Psy tu preferujeme. Simíky tolerujeme!
 • Střední kruh: lama
 • Střední kruh: Smějte se. milujte se a seznamujte se!
 • Střední kruh: humr Larry
 • Střední kruh: Hlavně v klidu a se Simíky!
 • Střední kruh: Darby
 • (150 Simoleonů)
 • Velký kruh: Když na dveře klepe příležitost, běžte jí otevřít!
 • Velký kruh: sportujeme...
 • Velký kruh: Jamačan
 • Velký kruh: tohle zabralo celou věčnost
 • Velký kruh: Každý den žijte tak, jako by vás čekalo pálivé jídlo!
 • Velký kruh: Každý den jste lepší!
 • Velký kruh: Psy tu preferujeme. Simíky tolerujeme!
 • Velký kruh: lama
 • Velký kruh: Smějte se. milujte se a seznamujte se!
 • Velký kruh: humr Larry
 • Velký kruh: Hlavně klidu a se Simíky!
 • Velký kruh: Darby

Příroda (3. úroveň)

 • (80 Simoleonů)
 • Malý kruh: borůvky a maliny
 • Malý kruh: houby
 • Malý kruh: dýně
 • Malý kruh: pokročilá dýně (potřeba odemknout)
 • Malý kruh: kraví rostlina (potřeba odemknout)
 • Malý kruh: salát (potřeba odemknout)
 • Malý kruh: Meloun (potřeba odemknout)
 • (115 Simoleonů)
 • Střední kruh: borůvky a maliny
 • Střední kruh: houby
 • Střední kruh: dýně
 • Střední kruh: pokročilá dýně (potřeba odemknout)
 • Střední kruh: kraví rostlina (potřeba odemknout)
 • Střední kruh: salát (potřeba odemknout)
 • Střední kruh: Meloun (potřeba odemknout)
 • (150 Simoleonů)
 • Velký kruh: borůvky a maliny
 • Velký kruh: houby
 • Velký kruh: dýně
 • Velký kruh: pokročilá dýně (potřeba odemknout)
 • Velký kruh: kraví rostlina (potřeba odemknout)
 • Velký kruh: salát (potřeba odemknout)
 • Velký kruh: Meloun (potřeba odemknout)

Jídlo (4. úroveň)

 • (80 Simoleonů)
 • Malý kruh: sýr
 • Malý kruh: vejce a mléko
 • Malý kruh: hovězí maso (potřeba odemknout)
 • Malý kruh: čokoládový koláč (potřeba odemknout)
 • Malý kruh: lívanečky (potřeba odemknout)
 • Malý kruh: dýňový koláč (potřeba odemknout)
 • Malý kruh: Jorkšírský puding (potřeba odemknout)
 • (115 Simoleonů)
 • Střední kruh: sýr
 • Střední kruh: vejce a mléko
 • Střední kruh: hovězí maso (potřeba odemknout)
 • Střední kruh: čokoládový koláč (potřeba odemknout)
 • Střední kruh: lívanečky (potřeba odemknout)
 • Střední kruh: dýňový koláč (potřeba odemknout)
 • Střední kruh: Jorkšírský puding (potřeba odemknout)
 • (150 Simoleonů)
 • Velký kruh: sýr
 • Velký kruh: vejce a mléko
 • Velký kruh: hovězí maso (potřeba odemknout)
 • Velký kruh: čokoládový koláč (potřeba odemknout)
 • Velký kruh: lívanečky (potřeba odemknout)
 • Velký kruh: dýňový koláč (potřeba odemknout)
 • Velký kruh: Jorkšírský puding (potřeba odemknout)

Simíci a zvířata (4. úroveň)

 • (80 Simoleonů)
 • Malý kruh: kuře
 • Malý kruh: liška
 • Malý kruh: hodný skřítek
 • Malý kruh: pták (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Malý kruh: kočka (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Malý kruh: kráva (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Malý kruh: pes (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Malý kruh: lama (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Malý kruh: Llamacorn (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Malý kruh: králík (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • (115 Simoleonů)
 • Střední kruh: kuře
 • Střední kruh: liška
 • Střední kruh: trpaslík
 • Střední kruh: pták (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Střední kruh: kočka (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Střední kruh: kráva (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Střední kruh: pes (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Střední kruh: lama (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Střední kruh: Llamacorn (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Střední kruh: králík (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • (150 Simoleonů)
 • Velký kruh: kuře
 • Velký kruh: liška
 • Velký kruh: trpaslík
 • Velký kruh: pták (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Velký kruh: kočka (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Velký kruh: kráva (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Velký kruh: pes (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Velký kruh: lama (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Velký kruh: Llamacorn (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)
 • Velký kruh: králík (odemkne se pomocí dárků pro zvířata)

 

Vyšívání podle předlohy

Vyšívání podle předlohy (5. úroveň)

 • Malý kruh: Vyšíváni podle mustru (80 Simoleonů)
 • Střední kruh: Vyšíváni podle mustru (115 Simoleonů)
 • Velký kruh: Vyšíváni podle mustru (150 Simoleonů)

 

 

 

Aktivity


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nové venkovské aktivity.

 

 

Zavařování potravin


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje novou kuchařskou aktivitu v podobě zavařování. Simíci mohou zavařovat jídlo, která jednoduše uchovává potraviny ve vzduchotěsných nádobách po dlouhou dobu při použití vysokých teplot. Skutečný proces v reálném životě je mnohem více do hloubky, ale dává vám představu o tom, co je to zavařování.

Zavařování potravin

 

Jak na zavařování

Než se vrhnete do světa zavařování potravin, je důležité se ujistit, zda má Simík v inventáři potřebný výběr potravin.

Máte k tomu několik možností

 • Sklízet ovoce a zeleninu ze zahrady
 • Koupit potraviny v obchodě Finchwicku (Henford nad Bagley)
 • Objednat potraviny přes telefon, počítač nebo lednici

Jakmile budete mít Simík v inventáři výběr potravin, tak můžete začít. Simíci mohou zavařovat potraviny při použití interakce "Zavařování..." na Lednici nebo Sporáku.

Pokud bude chtít Simík zavařit nové potraviny, tak k tomu bude potřebovat zvýšit dovednost Vaření, protože Zavařování nemá samostatnou dovednost. Na začátku budete mít čtyři recepty, ale když budete zvyšovat dovednost Vaření, tak se odemknou nové recepty. Vylepšení této dovednosti mohou Simíci pak připravit chutnější a uspokojivější pokrmy.

 

Zavařené potraviny

Náhražka masaNáhražka masa

Meat Substitute

Dovednost Vaření: 1

Přísady: Libovolné houby, Lilek, Sójové boby nebo špatné masové kostky

Zavařené houbyZavařené houby

Mushroom Conserve

Dovednost Vaření: 1

Přísady: Libovolná houba

Rajčatová omáčkaRajčatová omáčka

Tomato Sauce

Dovednost Vaření: 1

Přísady: Rajče

Jablečná marmeládaJablečná marmeláda

Apple Jam

Dovednost Vaření: 1

Přísady: Jablko, Cukr

Malinová marmeládaMalinová marmeláda

Raspberry Jam

Dovednost Vaření: 2

Přísady: Malina, Cukr

Ostružinová marmeládaOstružinová marmeláda

Strawberry Jam

Dovednost Vaření: 2

Přísady: Ostružina, Cukr

Jahodová marmeládaJahodová marmeláda

Blueberry Jam

Dovednost Vaření: 2

Přísady: Jahoda, Cukr

Borůvková marmeládaBorůvková marmeláda

Blackberry Jam

Dovednost Vaření: 2

Přísady: Borůvka, Cukr

MajonézaMajonéza

Mayonnaise

Dovednost Vaření: 3

Přísady: Vejce

Vaječný krémVaječný krém

Custard

Dovednost Vaření: 3

Přísady: Vejce, Libovolné mléko

Čokoládový sirupČokoládový sirup

Chocolate Syrup

Dovednost Vaření: 3

Přísady: Čokůvka

Zavařený lilekZavařený lilek

Aubergine Conserve

Dovednost Vaření: 4

Přísady: Malý lilek, Přerostlý lilek, Střední lilek

Zavařený salátZavařený salát

Lettuce Conserve

Dovednost Vaření: 4

Přísady: Malý salát, Přerostlý salát, Střední salát

Zavařená dýněZavařená dýně

Pumpkin Conserve

Dovednost Vaření: 4

Přísady: Malá dýně, Přerostlá dýně, Střední dýně

Zavařený vodní melounZavařený vodní meloun

Watermelon Conserve

Dovednost Vaření: 4

Přísady: Malý vodní meloun, Přerostlý vodní meloun, Střední vodní meloun

Zavařené přerostlé houbyZavařené přerostlé houby

Oversized Mushroom Conserve

Dovednost Vaření: 4

Přísady: Malá houba, Přerostlá houba, Houba

Brusinková marmeládaBrusinková marmeláda

Cowberry Jam

Dovednost Vaření: 6

Přísady: Bobulka kraví rostliny, Cukr

 

 

Pěstování přerostlých plodin


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje nové zahradní drny na kterých můžete pěstovat přerostlé plodiny. Semena plodin a hnojiva pro přerostlé plodiny zakoupíte kliknutím na zahradní drn nebo si je můžete koupit ze stánku.

Všechny přerostlé plodiny rostou ve všech ročních obdobích, což je zvláštní volba, protože to umožňuje hráčům účastnit se soutěže o přerostlé plodiny na trhu Finchwick bez ohledu na to, jaké je roční období.

Prodejní ceny přerostlé plodiny se liší v závislosti na hmotnosti, velikosti a kvalitě, takže není možné určit přesnou prodejní cenu pro žádnou z plodin.

Zahradní drny

Jakmile je vaše přerostlá plodina připravena ke sklizni, už se nezvětší. Když necháte přerostlou plodinu na zahradním drnu, tak se velikost v tom okamžiku nijak nezmění, takže můžete sklidit, co máte. Na rozdíl od jiných sklizených plodin se přerostlá úroda po určité době zkazí. Jejich uchovávání v lednici drasticky prodlouží jejich čerstvost, ale pokud chcete na trh Finchwick přihlásit čerstvě utrženou přerostlou plodinu, možná ji budete chtít nechat na zahradním drnu až do dne trhu, aby se nezkazila.

 

Péče o přerostlé plodiny

Jakmile zasadíte přerostlou plodinu, tak se budete muset hodně věnovat o polodinu. Zasazení přerostlé plodiny není zárukou, že skutečně získáte obří plodinu. Existují tři různé úrovně přerostlých plodin.

 • Malá: O malé odrůdy těchto plodin nebylo dostatečně dobře postaráno, ale na druhou stranu, z jednoho zahradního drnu získáte devět těchto plodin, takže máte spoustu produktů, které můžete použít na zavařování a vaření. Neobtěžujte se však přihlašováním těchto drobných plodin do soutěže o přerostlé plodiny na trhu Finchwick.
 • Střední: Pokud jste se slušně starali o svou přerostlou úrodu, získáte dvě středně velké plodiny na jednom zahradním drnu. Ani to nejsou velcí uchazeči na trh Finchwick, ale lze je prodat za více simoleonů než malé plodiny a jsou užitečné pro vaření různých receptů.
 • Velká: Pokud jste se bezvadně starali o přerostlou úrodu, skončíte s jednou obrovskou plodinou na vašem zahradním drnu. Tyto plodiny nejsou skvělé na zavařování nebo vaření, ale prodávají se za spoustu simoleonů a mají potenciál vyhrát stuhy a další ceny na trhu Finchwick.

 

Jak získat velkou plodinu

 • Hnojit: Přerostlé plodiny by měly být denně hnojeny, aby se zvětšily. Hnojivo pro velké plodiny je drahé, ale pokud vaši Simíci vlastní jiná zvířata, jako jsou lamy, krávy a slepice, Přístřešek pro zvíře a kurník často přinese zdarma hnojivo. Pokud chcete ušetřit peníze a získat zisky prodejem přerostlých plodin, je velký rozdíl mít zvířata, která vám zdarma poskytnou hnojivo.
 • Voda: Zalévejte plodiny, kdykoli máte možnost. Docela samovysvětlující a ničím se neliší od pěstování jiných plodin.
 • Plevel: Kdykoli uvidíte, jak se kolem vašich přerostlých plodin vynořuje plevel, vytrhněte ho. Opět nic nového. S tím vám může pomoci přátelství s divokými králíčky. Roztomilá zvířátka za vás sežerou všechen plevel na vaší zahradě.
 • Sprej pro brouky: Nadměrně velké plodiny bude nutné postříkat, kdykoli nad nimi uvidíte poletovat malý hnědý hmyz. Přátelství s divokými ptáky vám s tím může pomoci. Ptáci sežerou všechny brouky ve vaší zahradě.
 • Podpoření růstu plodin: V dřívějších fázích růstového cyklu přerostlých plodin budete mít možnost podpořit růst plodin na svých přerostlých plodinách. Dělejte to co nejčastěji, protože to má velký rozdíl v kvalitě a velikosti vašich plodin. Přátelství s divokými ptáky vám s tím může pomoci. Ptáci budou zpívat vašim přerostlým plodinám, aby je povzbudili k růstu.

 

Druhy hnojiva

 • Hnojivo pro růst
 • Bezstarostné hnojivo
 • Rychlorústové hnojivo
 • Hnojivo pro hyperrúst
 • Vitální hnojivo
 • Supervitální hnojivo

 

 

Piknik


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje novou aktivitu piknikové koše, které fungují podobně jako sáčky na oběd z The Sims 4: Rodičovství. Piknikové koše se vracejí z The Sims 3!

Různé druhy jídla lze zabalit do košíku a uložit do inventáře Simíka, včetně zakoupeného i domácího jídla. Poté jej lze umístit na jakýkoli piknikový stůl, což Simíkům umožní shromáždit se u něj a jíst z něj.

Zahradní drny

 

 

Sbírání vajec


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje novou venkovskou aktivitu sbírání vajec z kurníku. Slepice snášejí vejce v kurníku, kohouti a kuřata nemohou. Vejce se používají k líhnutí kuřat nebo na vaření.

Interakce s kurníkem a slepicemi

Existuje celkem 8 různých druhů vajec, které můžete získat od slepice. Veškeré vejce jsou uvedeny níže v tabulce.

Název

VejceBéžová lamí vlna

White Egg

Cena: 10Simoleon

Vyžaduje: Normální slepice (bílá, hnědá, černá)

Čokoládové vejceČokoládové vejce

Chocolate Egg

Cena: 15Simoleon

Vyžaduje: Čokoládový pamlsek

Modré vejceModré vejce

Blue Egg

Cena: 15Simoleon

Vyžaduje: Ovocný pamlsek

Zlaté vejceZlaté vejce

Golden Egg

Cena: 200Simoleon

Vyžaduje: Zlatý pamlsek (zlatá slepice)

Obsidiánové vejceObsidiánové vejce

Obsidian Egg

Cena: 150Simoleon

Vyžaduje: Půlnoční pamlsek (zlá slepice), Ostrý pamlsek (slepice)

Oranžové vejceOranžové vejce

Orange Egg

Cena: 15Simoleon

Vyžaduje: Dýňový pamlsek

Duhové vejceDuhové vejce

Rainbow Egg

Cena: 150Simoleon

Vyžaduje: Duhový pamlsek

Zelené vejceZelené vejce

Green Egg

Cena: 15Simoleon

Vyžaduje: Vegetariánský pamlsek

 

 

Dojení krav


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje novou venkovskou aktivitu dojení krav. Krávy poskytují čerstvé (a také ochucené!) mléko.

Dojení kravy

Existuje celkem 10 různých druhů mléka, které můžete získat od krávy. Všechny mléka jsou uvedeny níže v tabulce.10x Mléko

Název

MlékoMléko

Milk

Cena: 15Simoleon

Vyžaduje: Normální kráva

Čokoládové mlékoČokoládové mléko

Chocolate Milk

Cena: 20Simoleon

Vyžaduje: Čokoládový pamlsek

Jahodové mlékoJahodové mléko

Strawberry Milk

Cena: 20Simoleon

Vyžaduje: Flirtovní pamlsek

Obohacené mlékoObohacené mléko

Enriched Milk

Cena: 20Simoleon

Vyžaduje: Ovocný pamlsek

Zlaté medové mlékoZlaté medové mléko

Golden Honey Milk

Cena: 150Simoleon

Vyžaduje: Zlatý pamlsek

Obsidiánové mlékoObsidiánové mléko

Obsidian Milk

Cena: 100Simoleon

Vyžaduje: Půlnoční pamlsek

Dýňové mlékoDýňové mléko

Pumpkin Spice Milk

Cena: 20Simoleon

Vyžaduje: Dýňový pamlsek

Duhové mlékoDuhové mléko

Rainbow Milk

Cena: 100Simoleon

Vyžaduje: Duhový pamlsek

Ohnivé mlékoOhnivé mléko

Fire Milk

Cena: 20Simoleon

Vyžaduje: Ostrý pamlsek

Mléko mocné rostlinyMléko mocné rostliny

Mighty Plant Milk

Cena: 15Simoleon

Vyžaduje: Vegetariánský pamlsek

 

 

Stříhání lamy


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje novou venkovskou aktivitu stříhání. Stříháním lamy můžete získat jejich kožešinu pro různá řemesla, jako je dovednost Vyšívání. Získávejte lamí vlnu a dále ji zpracovávejte nebo vyměňte za různé oblečení.

Stříhání lamy Obrázek

Snižuje cenu některých vyšívacích projektů a také je možné ji směnit za zvířecí oblečení u chovatele zvířat v Ostružiníkovém lese.

Existuje celkem 11 různých druhů vlny z lamy, které můžete získat od lamy. Veškerá vlna je uvedeny níže v tabulce.

Název

Bílá lamí vlnaBéžová lamí vlna

White Wool

Cena: 30Simoleon

Vyžaduje: Bílá lama (normální lama)

Béžová lamí vlnaBéžová lamí vlna

Beige Wool

Cena: 30Simoleon

Vyžaduje: Béžová lama (normální lama)

Růžová lamí vlnaRůžová lamí vlna

Pink Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Růžová lama (Flirtovní pamlsek)

Modrá lamí vlnaModrá lamí vlna

Blue Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Modrá lama (Ovocný pamlsek)

Hnědá lamí vlnaHnědá lamí vlna

Brown Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Hnědá lama (Čokoládový pamlsek)

Zlatá lamí vlnaZlatá vlna

Gold Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Zlatá lama (Zlatý pamlsek)

Černá lamí vlnaČerná lamí vlna

Black Wool

Cena: 200Simoleon

Vyžaduje: Černá lama (Půlnoční pamlsek)

Oranžová lamí vlnaOranžová lamí vlna

Orange Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Oranžová lama (Dýňový pamlsek)

Duhová lamí vlnaDuhová lamí vlna

Rainbow Wool

Cena: 200Simoleon

Vyžaduje: Duhová lama (Duhový pamlsek)

Červená lamí vlnaČervená lamí vlna

Red Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Červená lama (Ostrý pamlsek)

Zelená lamí vlnaZelená lamí vlna

Green Wool

Cena: 40Simoleon

Vyžaduje: Zelená lama (Vegetariánský pamlsek)

 

 

Doručování potraviny


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje doručování potraviny, která si nakoupit v obchodě nebo si je objednat přes telefon. Potraviny se konečně vrací do hry The Sims 4! Ať už potřebujete základní přísady, jako je cukr a mouka, nebo vám chybí ovoce a zelenina, můžete si všechno objednat.

 

Nakupování potravin

Potraviny můžete získat dvěma způsoby - zakoupením v obchodě s potravinami nebo objednáním potravin online.

Potraviny můžete přímo zakoupit (nebo prodat) ve stánku s potravinami na trhu v sousedství Finchwick, přímo v centru města.

Nakupování potravin

Ve stánku si budete moci zakoupit čerstvé potraviny včetně:

 • Knihy o vaření
 • Ryba
 • Ovoce
 • Přísady
 • Zelenina

Každý den jsou přidávány nové potraviny, takže obchod pravidelně kontrolujete! Pokud máte nainstalováno více balíčků, které přinášejí nové typy potravin, můžete si je taky koupit!

Obchod s potravinami vám také umožní prodat všechny potraviny, které máte v inventáři Simíka. Jednoduše klikněte na stánek a vyberte "Prodat položky..." a ze svého inventáře vyberte potraviny, které chcete okamžitě prodat.

Cítí se váš Simík natolik sebevědomý, že může požadovat o nižší cenu potravin. Stačí použít interakci "Smlouvat" s majitelem obchodu a získat slevu na potravinách!

 

Objednávka potravin

Existují tři způsoby, jak si můžete objednat potraviny přímo domů: telefonicky nebo jednoduše kliknutím na ledničku a výběrem položky Objednat donášku. Potraviny si můžete objednat telefonicky Objednat donášku > Doručovat potraviny.

Získáte stejnou nabídku obchodu s potravinami s podobným výběrem potravin, které lze doručit na váš pozemek.

Objednávka potravin

Po dokončení objednávky k vám domů dorazí doručovatel - během několika sekund přijde Simík! Příjdou ke vchodu a zaklepou na dveře, dokud se nerozhodnete Převzít zásilku. Doručovatel poté umístí potraviny na nejbližší povrch ve vašem domě.

Budete si moci vybrat, zda vložíte tašku s potravinami do svého inventáře, nebo vybalit tašku s donáškou. Vybalením tašky vložíte přísady buď do lednice, nebo do inventáře vašeho Simíka, v závislosti na tom, zda některé potraviny vyžadují, aby lednice zůstala čerstvá.

 

Doručovací služba Fofrovníci

Možná jste si všimli, že existuje další nová služba rozvozu jídla s názvem Doručovací služba Fofrovníci!

Doručovací služba Fofrovníci vám umožňuje objednat místní speciality a jídlo. Čím více balíčků budete mít nainstalované, tím více místních specialit budete moci také objednat!

Doručovací služba

Podobně jako u rozvozu potravin, tak Doručovací služba Fofrovníci dorazí až k vašim dveřím s taškou na jídlo. Budete muset přijmout donášku, aby doručovatel mohl umístit krabici s jídlem na nejbližší místo. Stejně jako u potravin si můžete vybrat Vybalit tašku s donáškou, Sníst jídlo nebo Vložit do inventáře Simíka.

 

 

Provozování pochůzek


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje novou funkci hry, která nabízí možnost pomáhat různým Simíkům v okolí Henfordu nad Bagley a stát se důvěryhodným členem komunity.

Chcete-li nabídnout pomoc se zpracováním úkolů, jednoduše si promluvte se Simíkem v Henford nad Bagley. Interakci "Nabídnout pomoc s pochůzkami..." najdete v sociální nabídce v kategorii Přátelské.

Jakmile vyberete tuto interakci, váš Simík si může vybrat až tři pochůzky, které si může vzít najednou. Zobrazí se vyskakovací okno, které vám umožní vybrat si, jaké úkoly chcete provádět.

Výběr pochůzek

Jakmile vyberete své úkoly, zobrazí na panelu Kariéra. Najdete zde všechny podrobnosti o každém úkolu a také úkoly, které musí váš Simík splnit. Po dokončení úkolů se vždy vraťte zpět a zkontrolujte pochůzky, protože pro danou úlohu budete možná muset splnit více úkolů.

Pokud zjistíte, že jste se zasekli, jak postupovat při konkrétním úkolu, můžete nad úkoly najet myší a poskytne vám několik tipů, jak je splnit.

Pochůzky v panelu Kariéra

Jakmile jsou všechny vaše úkoly splněny, obdržíte veškeré odměny, které byly spojeny s pochůzkou.

Poté budete moci vyzvednout další pochůzky od ostatních Simíků. Různí Simíci budou mít různé pochůzky, se kterými budou potřebovat pomoc. Odměny se u každé liší a budou kombinací Simoleonů a různých předmětů.

 

 

Trhy


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje novou aktivitu v podobě trhu. Trh je podobný jako Festivaly, kde se pořádají různé soutěže, jednou za týden.

Trh Finchwick se koná každou sobotu v 15:30 a končí ve 21:30. Veletrh se koná v sousedství Finchwick v Henford nad Bagley přímo před hospodou, kde je normálně přes týden jen prázdný pozemek s trávou. Kdy se trh Finchwick koná, můžete vidět v kalendáři. Informace o trhu můžete také najít na různých informačních tabulích v okolí Henford nad Bagley. Když začne trh Finchwick, obdržíte také vyskakovací oznámení v pravém horním rohu obrazovky, abyste nezapomněli.

Trh ve Finchwicku

 

Trh Finchwick se střídá v pěti různých tématech, takže se ujistěte, že jste se podívali do kalendáře nebo na informační tabuli, abyste se dozvěděli, jaké je téma příštího trhu. Pokud plánujete soutěžit, tak se můžete předem připravit.

 

Účast na trhu Finchwick

Chcete-li přihlásit svá zvířata na trh ve Finchwicku, tak je musí mít Simík ve svém inventáři než dorazí na trh. Stačí kliknout na své zvíře, když je mimo přístřešek pro zvíře nebo kurník, a vyberte možnost Umístit do inventáře. Do soutěže můžete také přihlásit koláče, ovoce/zeleninu, ale Simík musí mít předměty v inventáři.

Když dorazíte na trh se svými zvířaty a produkty, uvidíte vyhrazené oblasti pro cokoliv, co se v daném týdnu posuzuje. Kliknutím na určené oblasti přesunete z inventáře svá zvířata a předměty. Pak už zbývá jen čekat, až starosta posoudí vaše příspěvky. Bude se pravidelně toulat po výstavišti a dělat si poznámky k různým záznamům. Pokud se váš Simík cítí trochu zlomyslný, může se pokusit podplácet, aby si zajistil výhru, ale je to risk. Pokud selže, ve skutečnosti zničíte své šance na výhru.

Trh s krávami ve Finchwicku

 

Pokud jde o zvířata, "speciální" zvířata, jako jsou zlatá kuřata, duhové krávy a lamy, tak si v soutěži vedou lépe, ale statistiky a vztahy jsou nejdůležitějšími faktory. Velmi šťastné zvíře, které je čistotné, dobře živené a spokojené s dobrým vztahem ke svému majiteli, má mnohem větší šanci na výhru než zvíře s průměrnými statistikami a neutrálním vztahem k vašemu Simíkovi.

U živočišných produktů, pěstovaných produktů a koláčů je nejdůležitější kvalita. Položky vynikající a perfektní kvality si v soutěži vedou nejlépe, ale můžete také pomoci zvýšit své šance zadáním speciálních položek, jako je zlaté vejce nebo duhové mléko. U přerostlých plodin je hlavním určujícím faktorem velikost, ale také může být přerostlá plodina zdravá a vysoce kvalitní.

Zatímco čekáte, až proběhne hodnocení, doporučujeme zastavit se u stánků na trhu a vyzvednout si nějaké speciální předměty, které si běžně nekoupíte jen na trhu. Můžete také prodávat své vlastní produkty s extra 10% ziskem, takže čekání na trh Finchwick, kde prodáte vaše další řemesla a živočišné produkty, může být skvělý způsob, jak zvýšit příjem pro vaší farmu. Můžete se také podívat na další záznamy a stýkat se s místními obyvateli v hospodě.

O tom, zda jste vyhráli, budete informováni na konci festivalu kolem 22:30. Všechna zadaná zvířata se automaticky vrátí do inventáře domácnosti (nikoli do inventáře vašeho Simíka) a všechny stuhy nebo jiné předměty, které Simík vyhrál, se objeví v jeho inventáři. Stužky z vesnického trhu jsou součástí sbírky domácnosti ve hře. K dispozici jsou účastnické stuhy a také stuhy pro 1., 2. a 3. místo v jednotlivých soutěžních tématech.

 

Témata trhu Finchwick

Trh s kařatami a vejci
Trh je pro Simíky, kteří rádi předvedou svá nejlepší kuřata a vejce! Do soutěže lze přihlásit slepice i vejce. Váš Simík může přinést pouze jeden od každého typu, tedy jedno kuře a jedno vejce. Pokud plánujete soutěžit, tak Simík musí mít ve svém inventáři slepici a vejce.

Trh s krávami a mlékem
Trh je o vašich kravích kamarádkách! Přihlaste svou nejlepší krávu do soutěže a soutěžte o svou nejchutnější láhev mléka! Chcete-li přihlásit krávu nebo mléko do soutěže, ujistěte se, že má Simík ve svém inventáři svou krávu a láhev mléka.

Zahradnický trh
Vyzkoušejte své dovednosti v pěstování plodin a pečení koláčů na trhu Finchwick! Přineste svůj nejchutnější koláč a nejlepší ovoce nebo zeleninu, abyste byli posouzeni v soutěži, ale žádné přerostlé plodiny! Na to je samostatný trh. Zahradní trh je určen pouze pro ovoce a zeleninu běžné velikosti.

Trh přerostlých plodin
Myslíte si, že máte největší dýni ve městě? Dokažte to a přineste na trh přerostlých plodin, kde budete posouzeni proti jiným přerostlým plodinám! A pokud máte u sebe koláče, tak na trhu přerostlých plodin se také pořádá soutěž koláčů.

Trh s lamami a vlnou
Lamy a vlna dostanou šanci zazářit na trhu s lamami ve Finchwicku! Vezměte s sebou svou nejlepší lamu k posouzení a nezapomeňte ani na vzorek jejich nejjemnější vlny! Chcete-li do soutěže přihlásit lamu, ujistěte se, že je v inventáři vašeho Simíka, než se vydáte na trh.

 

 

 

Sbírky domácnosti


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává zcela novou sbírku "Stužky". Také přidává nové položky k již dostupným sbírkám: "Zahradničení (17x)". Níže je seznam všech sbírek domácnosti.

 

 

Sbírky Zahradničení


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nové položky k již dostupným sbírkám: "Zahradničení (17x)".

Název Vzácnost Cena

LilekLilek

Aubergine

Běžná

16 Simoleony

Popis: Obvykle nachový plod s hutnou texturou, to je lilek, který se při vaření používá jako solidní náhražka masa.
Další druhy: Malý lilek, Střední lilek, Přerostlý lilek

SalátSalát

Lettuce

Běžná

4 Simoleony

Popis: Hlávkový salát kdysi býval skvélou ingrediencí pro přípravu salátů, ale brzy bude zapomenut kvůli rostoucí popularitě jisté příbuzné a podobné, nicméně přesto odlišné, listové rostliny.
Další druhy: Malý Salát, Střední Salát, Přerostlý Salát

DýněDýně Oranžová

Pumpkin

Běžná

16 Simoleony

Popis: Kulatý tykvovitý plod s hladkou a mírně žebrovanou slupkou, která má obvykle syté oranžovou barvu. Jedná se o vlajkový plod světa tykví. Slavná dýně na nikoho nečeká.
Další druhy: Malá Dýně, Střední Dýně, Přerostlá Dýně

DýněDýně Bílá

Pumpkin

Běžná

16 Simoleony

Popis: Kulatý tykvovitý plod s hladkou a mírně žebrovanou slupkou, která má obvykle syté oranžovou barvu. Jedná se o vlajkový plod světa tykví. Slavná dýně na nikoho nečeká.
Další druhy: Malá Dýně, Střední Dýně, Přerostlá Dýně

DýněDýně Zelená

Pumpkin

Běžná

16 Simoleony

Popis: Kulatý tykvovitý plod s hladkou a mírně žebrovanou slupkou, která má obvykle syté oranžovou barvu. Jedná se o vlajkový plod světa tykví. Slavná dýně na nikoho nečeká.
Další druhy: Malá Dýně, Střední Dýně, Přerostlá Dýně

Vodní melounVodní meloun

Watermelon

Běžná

8 Simoleony

Popis: Tento zástupce Čeledi tykvovitých nabízí sladké a šťavnaté plody, které jsou oblíbené hlavně za horkých letních dní. Důležité je vyplivovat semínka! Přece nechcete, aby vám taková věc vyrostla v bříšku!
Další druhy: Malý meloun, Střední meloun, Přerostlý meloun

BorůvkaBorůvka

Blueberry

Běžná

2 Simoleony

Popis: Malé,sladké a šťavnaté ovoce. Skvělá letní svačinka.
Roční období: Léto

MalinaMalina

Raspberry

Běžná

2 Simoleony

Popis: Sladké a kyselé ovoce, které chutná nejlépe na podzim.
Roční období: Podzim

ČokůvkaČokůvka

Chocoberry

Netypická

3 Simoleony

Popis: Páni, tohle ovoce chutná úplně jako čokoláda! Konečně zdravá alternativa k čokoládě!
Roční období: Všechny sezony

HoubaHouba

Mushroom

Běžná

4-8-16 Simoleony

Popis: Houby jsou stélkaté organismy s kloboučkem. Někdy mohou být jedovaté. Tyhle ale nejsou. Fakt.
Další druhy: Malá houba, Přerostlá houba

Krásná houbaKrásná houba

Lovely Mushroom

Běžná

1 Simoleony

Popis: Tato divoce rostoucí houba při konzumaci Simfkům dodá flirtovní pocit.
Roční období: Všechny sezony

Ostrá houbaOstrá houba

Spicy Mushroom

Běžná

1 Simoleony

Popis: To je ale ostrá houba! Chutná výborně, pokud chcete cítit spáleninu.
Roční období: Všechny sezony

Zelená houbaZelená houba

Verdant Mushroom

Netypická

2 Simoleony

Popis: Tato zelená, divoce rostoucí houba je jedlá a při konzumaci Simíkúm dodá pocit soustředění.
Roční období: Všechny sezony

Kouzelná houbaKouzelná houba

Charming Mushroom

Netypická

2 Simoleony

Popis: Tato jedlá, divoce rostoucí houba se objevuje ve zlaté barvě a při konzumaci Simfkúm posílí sebedůvěru.
Roční období: Všechny sezony

Záhadná houbaZáhadná houba

Mysterious Mushroom

Vzácná

2 Simoleony

Popis: Je to stále záhada.
Roční období: Jaro a Léto

Noční houbaLilek

Nightly Mushroom

Vzácná

24 Simoleony

Popis: Tyto divoce rostoucí houby v noci nádherně září. Když je sníte, doplní vám energii.
Roční období: Zima

Divoká houbaDivoká houba

Wild Mushroom

Ne-vzácná

2 Simoleony

Popis: Houba objevená v přírodě.
Roční období: Všechny sezony

 

 

Stužky z vesnického trhu


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově představuje novou sbírku domácnosti "Stužky z vesnického trhu", které získáte v soutěži na finchwickském jarmarku. Existuje celkem 34 Stužek, ale na kompletní sbírku stačí získat 9 stužek z prvního místa i když nemáte všechny stužky.

Stužky z vesnického trhu

Abyste získali tyto stužky, musí se vaši Simíci zúčastnit soutěže na finchwickském jarmarku ve správné kategorii. Aby například váš Simík získal soutěžní stužku na prvním místě, bude se muset umístit na prvním místě na finchwickském jarmarku s koláčema, které upekl. Finchwickský jarmark se koná ve sousedství Finchwick v Henford nad Bagley. Nemůžete vyhrát stužku koláčů, pokud se na finchwickském jarmarku pořádá jinou soutěž. Soutěž můžete vidět v kalendáři nebo po čtením informační tabule v Hendordu nad Bagley

 

Celkem můžete najít až 34 Stužek z vesnického trhu, ale na dokončení celé sbírky stačí 9 Stužek z prvního místa.

Název

Stužka za účast v soutěži koláčůStužka za účast v soutěži koláčů

Participation Pie Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 20 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži koláčů na finchwickském jarmarku.

Stužka za účast v soutěži kuřatStužka za účast v soutěži kuřat

Participation Chicken Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 20 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži kuřat na finchwickském jarmarku.

Stužka za účast v soutěži mlékaStužka za účast v soutěži mléka

Participation Milk Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 20 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži mléka na finchwickském jarmarku.

Stužka za účast v soutěži přerostlých plodinStužka za účast v soutěži přerostlých plodin

Participation Oversized Crop Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 20 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži přerostlých plodin na finchwickském jarmarku.

Stužka za účast v soutěži vajecStužka za účast v soutěži vajec

Participation Egg Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 20 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži vajec na finchwickském jarmarku.

Stužka za účast v soutěži vlnyStužka za účast v soutěži vlny

Participation Wool Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 20 Simoleony

Popis: Stužka udélovaná při soutéži vlny na finchwickském jarmarku.

Stužka za účast v zahradnické soutěžiStužka za účast v zahradnické soutěži

Participation Garden Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 20 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži plodin na finchwickském zahradnickém trhu.

Stužka za 3. místo v soutěži koláčůStužka za 3. místo v soutěži koláčů

Third Place Pie Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži koláčů na finchwickském jarmarku.

Stužka za 3. místo v soutěži kravStužka za 3. místo v soutěži krav

Third Place Cow Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži krav na finchwickském jarmarku.

Stužka za 3. místo v soutěži kuřatStužka za 3. místo v soutěži kuřat

Third Place Chicken Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži kuřat na finchwickském jarmarku.

Stužka za 3. místo v soutěži lamStužka za 3. místo v soutěži lam

Third Place Llama Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži lam na finchwickském jarmarku.

Stužka za 3. místo v soutěži mlékaStužka za 3. místo v soutěži mléka

Third Place Milk Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži mléka na finchwickském jarmarku.

Stužka za 3. místo v soutěži přerostlých plodinStužka za 3. místo v soutěži přerostlých plodin

Third Place Oversized Crop Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži přerostlých plodin na finchwickském jarmarku.

Stužka za 3. místo v soutěži vajecStužka za 3. místo v soutěži vajec

Third Place Egg Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži vajec na finchwickském jarmarku.

Stužka za 3. místo v soutěži vlnyStužka za 3. místo v soutěži vlny

Third Place Wool Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži vlny na finchwickském jarmarku.

Stužka za 3. místo v zahradnické soutěžiStužka za 3. místo v zahradnické soutěži

Third Place Garden Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 40 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži plodin na finchwickském zahradnickém trhu.

Stužka za 2. místo v soutěži koláčůStužka za 2. místo v soutěži koláčů

Second Place Pie Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži koláčů na finchwickském jarmarku.

Stužka za 2. místo v soutěži kravStužka za 2. místo v soutěži krav

Second Place Cow Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži krav na finchwickském jarmarku.

Stužka za 2. místo v soutěži kuřatStužka za 2. místo v soutěži kuřat

Second Place Chicken Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži kuřat na finchwickském jarmarku.

Stužka za 2. místo v soutěži lamStužka za 2. místo v soutěži lam

Second Place Llama Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži lam na finchwickském jarmarku.

Stužka za 2. místo v soutěži mlékaStužka za 2. místo v soutěži mléka

Second Place Milk Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži mléka na finchwickském jarmarku.

Stužka za 2. místo v soutěži přerostlých rostlinStužka za 2. místo v soutěži přerostlých rostlin

Second Place Oversized Crop Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži přerostlých plodin na finchwickském jarmarku.

Stužka za 2. místo v soutěži vajecStužka za 2. místo v soutěži vajec

Second Place Egg Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži vajec na finchwickském jarmarku.

Stužka za 2. místo v soutěži vlnyStužka za 2. místo v soutěži vlny

Second Place Wool Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži vlny na finchwickském jarmarku.

Stužka za 2. místo v zahradnické soutěžiStužka za 2. místo v zahradnické soutěži

Second Place Garden Competition Ribbon

Vzácnost: Netypická

Cena: 80 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži plodin na finchwickském zahradnickém trhu.

Stužka za 1. místo v soutěži koláčůStužka za 1. místo v soutěži koláčů

First Place Pie Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži koláčů na finchwickském jarmarku.

Stužka za 1. místo v soutěži kravStužka za 1. místo v soutěži krav

First Place Cow Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži krav na finchwickském jarmarku.

Stužka za 1. místo v soutěži kuřatStužka za 1. místo v soutěži kuřat

First Place Chicken Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži kuřat na finchwickském jarmarku.

Stužka za 1. místo v soutěži lamStužka za 1. místo v soutěži lam

First Place Llama Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži lam na finchwickském jarmarku.

Stužka za 1. místo v soutěži mlékaStužka za 1. místo v soutěži mléka

First Place Milk Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži mléka na finchwickském jarmarku.

Stužka za 1. místo v soutěži přerostlých plodinStužka za 1. místo v soutěži přerostlých plodin

First Place Oversized Crop Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži přerostlých plodin na finchwickském jarmarku.

Stužka za 1. místo v soutěži vajecStužka za 1. místo v soutěži vajec

First Place Egg Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži vajec na finchwickském jarmarku.

Stužka za 1. místo v soutěži vlnyStužka za 1. místo v soutěži vlny

First Place Wool Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži vlny na finchwickském jarmarku.

Stužka za 1. místo v zahradnické soutěžiStužka za 1. místo v zahradnické soutěži

First Place Garden Competition Ribbon

Vzácnost: Vzácná

Cena: 120 Simoleony

Popis: Stužka udělovaná při soutěži plodin na finchwickském zahradnickém trhu.

 

 

 

Zvířata


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nová zvířata: Divoký ptáci, Divoký králíčci, Slepice (Kuře, Kohout), Kráva, Lama a Divoké lišky.

 

 

Divoký ptáci


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje aktivitu spřátelit se s ptáky. Tito ptáci se nacházejí poblíž speciálních stromů po celém světě Henford nad Bagley a mohou se spřátelit se Simíky, aby dostávali dary a pomáhali na zahradě. Pokud si Simíci přejí najít více těchto ptáků, mohou na svůj pozemek umístit ptačí stanoviště. Volně žijící ptáci mohou na Simíky kakat, pokud se jim nelíbí.

Divoký ptáci

 

Setkání s divokými ptáky

Pokud se vaši Simíci chtějí setkat s divokými ptáky, budou muset jít do nového světa Henford nad Bagley. Abyste si mohli vybudovat vztah s tamními divokými ptáky, nemusíte žít v Henfordu nad Bagley, stačí jenom odcestovat nebo si vzít dovolenou, a jít do sousedství Ostružníkový les. Pokud vlastníte herní balíček The Sims 4: Únik do přírody, doporučujeme postavit stan v národním parku v sousedství Ostružníkový les. Toto sousedství má spoustu ptačí a králičích domů po celé oblasti.

Hledejte domov hejna divokých ptáků v okolí; vypadají jako vysoké, štíhlé pařezy s malými dírami v nich.

Domov hejna divokých ptáků

Jakmile najdete domov hejna divokých ptáků, je nejlepší se většině interakcí nejprve vyhnout. Ptáci vám nebudou věřit a všichni společenské interakce pravděpodobně selžou. Místo toho nechte svého Simíka sledovat ptáky, dokud si s nimi nevybudujete trochu vztah. Než se pokusíte zkusit jiné společenské interakce, doporučuje se alespoň čtvrtina baru přátelství.

 

Interakce

Jakmile vám ptáci dostatečně důvěřují, můžete s nimi začít zkoušet jiné společenské interakce. Existují různé společenské konverzace, zlé i přátelské. Na ikoně vedle vidíte, které interakce jsou zlá a které přátelská. Váš Simík může také zpívat ptákům, což je společenská interakce s rozkošnou animací.

Zpívání ptáků může mít dobré nebo špatné výsledky. Když je interakce úspěšná, ptáci se posadí na ruku vašeho Simíka a zpívají s ním. Když se interakce nezdaří, bude váš Simík pokakán.

Interakce s divokými ptáky

Na rozdíl od divokých králíků a lišek se váš Simík může spřátelit s celým hejnem místo jednotlivým ptákem. Na panelu vztahů se zobrazí jako Hejno ptáků, ale hejno můžete přejmenovat kliknutím na pařez Hejno divokých ptáků. Protože váš Simík má interakce s celým hejnem jako jeden celek, nemůžete pojmenovat jejich domov a ptáky samostatně, stejně jako u králíků. Přejmenováním ptačího domu se přejmenuje také hejno ptáků.

K dispozici následující interakce:

Pojmenovat

Požádat o pomoc se zahradničením (vyžaduje přátelský vztah)

Sledovat: Hejno divokých ptáků

Mluvit o stromech

Mluvit o hudbě

Poslouchat ptačí píseň

Socializovat se...

 • Odehnat ptáky
 • Zeptat se, zda jsou ptáci skuteční
 • Zeptat se, jak to chodí v hejnu
 • Zeptat se na větrné proudy
 • Vyptávat se, kteří brouci chutnají nejlépe
 • Zeptat se, zda je lepší vrabec v hrsti
 • Ukázat náklonnost (vyžaduje přátelský vztah)
 • Zpívat ptákům (vyžaduje přátelský vztah)

Dát dárek...

 • Dát rybu...
 • Dát napít...
 • Dát mléko...
 • Dát dřevěnou sochu...
 • Dát jídlo z masa...
 • Dát knihu...
 • Dát květinu...
 • Zjistit oblíbené dárky (lepší vztah nebo vlastnost Nadšenec do zvířat)
 • Vzít si dárek nabízený zvířetem Hejno divokých ptáků (lepší vztah)

 

Při interakci s divokým pátky můžete získat různé náladovky. Zde je několik náladovek, samozřejmě jich bude daleko víc:

Vrána k vráně (Šťastný +3)
(Zdroj: spřátelení s hejnem divokých ptáků)
Hejno si Simíka Karlos oblíbilo. Ti ptáci totiž mají ostříží zrak!

Měkká pírka (Šťastný +1)
(Zdroj: cituplná chvíle s ptactvem)
Simík Karlos se přitulil k hřejivému a hezky tulivému ptačímu kamarádovi a teď si připadá opravdu hezky!

Zpívání s ptáčky (Inspirovaný +1)
(Zdroj: zpěv ptákům)
Pohádka ožívá, když zpíváte ptáčkům a oni zpívají vám.

 

Dárky ptáků

Dobrým způsobem, jak si vybudovat vztah s divokými ptáky, je přinést jim dárky. Divokým ptákům lze darovat mnoho různých věcí. V závislosti na nainstalovaných balíčkách můžete mít více možností. Zde jsou různé typy položek, které lze darovat divokým ptákům:

 • Květiny
 • Ryba
 • Chovaný hmyz (Ekobydlení)
 • Vejce
 • Nápoje
 • Vyšíván vzory
 • Zavařené potraviny
 • Knihy
 • Vlna
 • Dřevěné sochy
 • Divoký hmyz (Únik do přírody)
 • Vegetariánská jídla
 • Vyrobené zboží
 • Obrazy
 • Mléko
 • Masová jídla

Každé hejno ptáků má své vlastní oblíbené dárky a zjišťování těchto oblíbených dárků je do značné míry pokusem a omylem. Váš Simík se bude muset pokusit jim darovat mnoho různých typů položek, aby zjistil, co se jim líbí. Nemusíte se však bát darovat jim špatnou položku, protože každý dárek mírně zvyšuje vztah i když jim nemusí líbit. Oblíbené dárky však poskytují větší zvýšení vztahu. Simíci s vlastností Nadšence do zvířat mají nepatrnou výhodu, pokud jde o darování dárků divokým zvířatům; mají schopnost zjistit oblíbené dárky.

Zpívání s divokými ptáky

Jakmile váš Simík dá hejnu dárek, tak další dárek, tak uvidí v dané kategorii palec dolů, palec nahoru nebo srdce. To vám připomíná jejich oblíbenost, které jste dosud objevili, takže si je nemusíte zapisovat. Každé hejno má sadu dárků, které se mu nelíbí, sadu dárků, které se líbí, a jeden oblíbený typ dárku. Jakmile objevíte oblíbený dárek pro hejno, bude uveden na jeho informačním panelu, když na panelu vztahů najedete myší buď nad jeho domovem nebo jeho portrétem.

Divoký ptáci mohou také dát vašim Simíkům dárky. Pokud jste si s nimi vytvořili přátelství, můžete od nich někdy dostat dárek, když kliknete na sociální interakci v kategorii Dárky. Simíci mohou dostávat mnoho různých typů předmětů od volně žijících ptáků, včetně pamlsků pro zvířata a jídlo.

 

Výhody přátelství

Jakmile se váš Simík spřátelí s hejnem ptáků v Henford nad Bagley, odemkne objekt "Hejno divokých ptáků" v režimu Nákupu a můžete si objekt koupit a umístí na pozemek domácnosti. To vám umožní mít vždy nablízku ptačí přátele, i když vaši Simíci nežijí v Henfordu nad Bagley.

Spřátelení se s hejnem ptáků také vašemu Simíkovi umožní požádat pátky o pomoc v zahradnictví. Zatímco hejno ptáků pomáhá na zahradě, sežere za vás všechny brouky kolem vašich rostlin, abyste nemuseli používat postřik. Budou také zpívat u jakékoli přerostlé plodiny, které pěstujete, aby je povzbudily k růstu.

 

 

Divoký králíci


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje aktivitu spřátelit se s divokými králíčky. Králíci žijí ve volné přírodě a fungují jako NPC. Když se však Simíci spřátelí, mohou si vytvořit vztahy, kde budou králíci pomáhat na zahradě a rozdávat dárky. Pokud si Simíci přejí spřátelit se s více králíky nebo je mít poblíž, mohou na pozemek umístit králičí nory. Simíci mohou také pojmenovat své králíky a vyrobit jim oblečení. Jestli-že máte na pozemku výzvu Divoké lišky mohou představovat nebezpečí pro králíky, pokud je nechrání lama nebo Simík.

Pokud máte nainstalovaný rozlišení The Sims 4: Psi a kočky, tak si můžete pořídit psa, který chrání slepice před liškami. Kurníky lze také vylepšovat pomocí alarmu, aby vyplašili lišky.

V novém světě Henford nad Bagley existuje několik míst, kde můžete najít Divoké králíky. Najdete je kolem pařezů umístěných v sousedství Starý nový Henford poblíž pěší cesty nebo Ostružníkový les poblíž vodopádu.

Divoký králíček s obydlím

Pokud nemůžete najít králíka, který by se mohl potulovat po Henfordu nad Bagley, tak můžete kliknout na Obydlí pro divoké králíčky použít interakci "Pokusit se králíčky vylákat" z pařezů - tedy pokud se v nich skrývají králíci. Doporučujeme vyzkoušet tuto interakci pouze jednou za den, protože nemají rádi, když je někdo probudí. Jakmile se vám podaří králíka vylákat, budete mít na výběr spoustu interakcí. Doporučuje se, abyste se s králíkem spřátelili, přistupujte k králíkům opatrně a pozorujte je z dálky.

 

Interakce

Jakmile se vám podaří vylákat králíka, budete mít na výběr spoustu interakcí. Doporučuje se, abyste se s králíkem spřátelili, přistupujte ke králíkům opatrně a pozorujte je z dálky. Můžete také vždy zvolit přímí přístup a okamžitě s nimi komunikovat.

V nabídce panelu budete mít k dispozici interakce k obdivování králíka (pokud má váš Simík vlastnost Nadšenec do zvířat). V sekci Socializovat jsou zábavné, přátelské, zlé a zlomyslné sociální interakce, které si můžete vybrat. K dispozici je také možnost darovat králíkovi dárek (nebo dárek, který nabízí králík, pokud jsou dostatečně přátelští) a možnost objevit předvolby dárků.

Interakce Obydlí pro divoké králíčky


K dispozici následující interakce s Obydlím:

Pojmenovat Obydlí pro divoké králíčky

Pokusit se králíčky vylákat

 

K dispozici následující interakce s králíkem:

Pojmenovat Divoký králíček

Požádat o pomoc se zahradničením (vyžaduje přátelský vztah)

Přivolat: Divoký králíček

Mluvit o hloupostech

Mluvit o zelenině

Probírat králičí věci

Povídat si o králíčkovi z ledničky

Probírat nebezpečné prachokrálíčky (výbava Velký úklid)

Probírat, zda někdo viděl lišky

Obléknout zvíře (Divoký králíček) do... (vyžaduje oblečení v inventáři)

Socializovat se...

 • Vyděsit: Divoký králíček (zlá interakce)
 • Urazit načechranost (zlá interakce)
 • Naznačit, že roztomilost není všechno (zlá interakce)
 • Dělat si legraci z králíčkovských uší (zlá interakce)
 • Nadšeně hladit zvíře Divoký králíček
 • Hladit: Divoký králíček
 • Předvést taneční triky
 • Zeptat se na sbírání plodin
 • Vyprávět vtip o mrkvi
 • Vyprávět vtip o hopsání
 • Vyprávět vtip o svištích válkách
 • Vyprávět vtip o králíčkových norách
 • Vyprávět vtip o zelení, co zezelenala závistí
 • Zeptat se na králíčkovský život
 • Zeptat se, jak králíci cestují podzemkou
 • Probírat klepy o květinovém králíčkovi
 • Láskyplně obejmout zvíře Divoký králíček (vyžaduje přátelský vztah)
 • Obejmout: Divoký králíček (vyžaduje přátelský vztah)
 • Procvičovat hraní na kytaru se zvířetem Divoký králíček (vyžaduje přátelský vztah)
 • Procvičovat hraní na housle se zvířetem Divoký králíček (vyžaduje přátelský vztah)

Akce...

 • Obdivovat Divoký králíček
 • Zamknout kameru
 • Přesunout pohled kamery domů

Dát dárek...

 • Dát dárek...
 • Zjistit oblíbené dárky (lepší vztah nebo vlastnost Nadšenec do zvířat)
 • Vzít si dárek nabízený zvířetem Divoký králíček (lepší vztah)

 

Při interakci s divokým králíčkem můžete získat různé náladovky. Zde je několik náladovek, samozřejmě jich bude daleko víc:

Nový kamarád králíček (Šťastný +3)
(Zdroj: spřátelení s král íčkem)
Hip. hip. hurá! Simík Karlos si dnes našel nového kamaráda králíčka.

Rozhovor s králíkem (Šťastný +1)
(Zdroj: povídání s králíčkem)
Králíčci umí tak hezky naslouchat! Mají dvě dlouhatánské uši. takže Simíka Karlos krásně slyší. I když toho moc nenamluví...

Úsměv jako králík (Šťastný +1)
(Zdroj: vyprávění vtipu králíčkovi)
Ten vtip byl k popukání! Simík Karlos soudí, že pokrčením čumáku dává králík najevo to. čemu se mezi králíky říká úsměv. Opravdový úsměv by s dlouhými králičími zuby vypadal poněkud děsivě!

Obejmutí králíčka (Šťastný +1)
(Zdroj: objetí králíčka)
Na objetí rozkošného králíčka je něco úžasného! A ta jeho měkoučká srst!

Králičí moudrost (Inspirovaný +1)
(Zdroj: odpověď králíka na otázku)
Simík Karlos se od králíčka dozvěděl něco moudrého! Všechny ty mrkve nejspíš posilují mozek!

Vtipný králíček (Hravý +1)
(Zdroj: vyprávění vtipu králíčkovi)
Kdo by to tušil, že králíci mají tak dobrý smysl pro humor?

Kritický králíček (Napjatý +1)
(Zdroj: králíkovi se nelíbí vtip)
Simík Karlos je rozladěný, že se králíkovi nelíbil jeho pokus o vtip. Možná by se neměl tolik starat o to. co si myslí nějaký králík.

 

Dárky pro králíky

Dobrým způsobem, jak si vybudovat vztah s divokými králíky, je přinést jim dárky. Divokým králíkům lze darovat mnoho různých věcí. V závislosti na nainstalovaných balíčkách můžete mít více možností. Zde jsou různé typy položek, které lze darovat divokým králíkům:

 • Knihy
 • Zavařené potraviny
 • Vyšívané vzory
 • Nápoje
 • Květiny
 • Masová jídla
 • Mléko
 • Obrazy
 • Vyrobené zboží
 • Vegetariánská jídla
 • Dřevěné sochy
 • Vlna

Po výběru interakce Objevit předvolby dárků získáte informace o tom, co se jim líbí / nelíbí. V tomto případě, králíci nemají rádi Vegetariánská jídla, zatímco všechno ostatní bylo stále pod otazníkem, zda se jim dárek bude líbit nebo ne. Často je zábavné experimentovat a dávat zvířatům dárky bez ohledu na to, zda znáte jejich oblíbenost.

Vzít do ruky divokýho králíčka

Po několika pozitivních sociálních interakcích s králíkem si budete moci vzít dárek, který pro vás králík připravil! Každý králík vám bude moci dát dárek každý den - ujistěte se, že s ním budete pozitivně komunikovat!

Dárky, které králíci dávají vašim Simíkům, mají stejný rozsah jako dárky, které můžete dát králíkům. V tomto případě můžete dostat od Divokého králíka 1 vlnu růžové lamy.

 

Výhody přátelství

Existuje mnoho sociálních interakcí, které vám pomohou spřátelit se s králíkem. Pokud má váš Simík vlastnost Nadšenec do zvířat, bude také schopen navázat přátelství s Divokým králíkem rychleji! Simík, který má vlastnost Nadšenec do zvířat, má větší štěstí při spřátelení se s králíkem, ale ostatní Simíci musejí být trochu trpělivější.

Jakmile se váš Simík spřátelí s divokým králíkem, tak se odemkne objekt "Obydlí pro divoké králíčky" v režimu Nákupu a můžete si objekt koupit a umístí na pozemek domácnosti. To vám umožní mít vždy nablízku králíky, i když vaši Simíci nežijí v Henfordu nad Bagley.

Držet divokého králíčka

Jednou z výhod spřátelení se s králíkem je, že můžete požádat o pomoc v zahradnictví. Králík, kterého jste požádali o pomoc, pak příležitostně navštíví váš pozemek a pomůže se zahradou. Stav králíčka uvidíte, když na něj umístíte kurzor a můžete zkontrolovat, zda pomůže či nikoli.

Králíci pomáhají vaší zahradě dvěma způsoby - tím, že jí plevel a… no… kakají po rostlinách ve vaší zahradě. Nebojte se - jejich hovínko funguje jako hnojivo!

 

Dodatečné informace

Celkem existuje 8 druhů králíků.

Batolata a děti se také mohou stýkat s králíky a poplácávat je nebo vřele obejmout.

Na panelu Vztahy můžete sledovat všechny Králíky, se kterými jste se stýkali.

Všichni králíci ve hře jsou mladí dospělí a nestárnou a neumírají jako některá jiná zvířata.

Divoké lišky mohou být pro králíky smrtelné na pozemku.

 

 

Slepice


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje nové zvíře Slepice. Slepice se poprvé objevují jako dekorativní sousedské objekty v The Sims 4: Život na ostrově. Můžete je vidět toulat se po světě Sulani a nelze s nimi vůbec komunikovat.

Interaktivní Slepice jsou přidána v rozšíření The Sims 4: Život na venkově. Lze je zakoupit pomocí objektu Kurník v režimu stavby a Simíci si mohou ponechat maximálně osm slepic v kurníku. Při krmení produkují vejce, která lze sbírat pro použití při vaření a pečení. Simíci mohou také vylíhnout nová kuřata v kurníku, pokud mají slepici a kohouta, což nabídne možnost sbírat vejce k vylíhnutí. Mohou být také krmeni různými pamlsky a sběratelskými předměty pro speciální efekty.

Slepice

Slepice snáší vajíčka každý den. Jedna slepice snáší denně jedno vejce a více, pokud je v kurníku hodně slepic. Vejce z kurníku, která Simík nasbírá, se přesunou do inventáře Simíka. Pokud je přítomen kohout se slepicemi, tak slepice budou moci snášet vejce k vylíhnutí. Vylíhnutá vejce lze umístit do kurníku, kde bude inkubační doba.

Slepice taky mohou stárnou a nakonec uhynou, ale jejich životy lze zachovat, pokud je stárnutí vypnuté nebo pokud jsou slepice krmena zdravými pochoutkami. Nepotřebná slepice lze prodat za Simoleony, maso, sběratelské předměty nebo pamlsky.

Pokud je povolena výzva Divoké lišky, tak se budou objevovat divoké lišky a pokusí se krást vejce z kurníků. Lišky může zahnat lama, která na ně plivne a vyplaší je. Pokud máte nainstalovaný rozlišení The Sims 4: Psi a kočky, tak si můžete pořídit psa, který chrání slepice před liškami. Kurníky lze také vylepšovat pomocí alarmu, aby vyplašili lišky. Simíci mohou také odehnat lišky, když se objeví na jejich pozemku.

 

Péče o slepice

Existují tři typy dospělých slepic, které si můžete koupit v kurníku; bílé, hnědé a černé. Všechny tři druhy slepic jsou k dispozici jako slepice i kohouti. Kuřata lze zakoupit také jako slepice nebo kohouty. Všechny tři druhy dospělých slepic snášejí normální vejce, ale pokud jim poskytnete určité zvířecí pochoutky, mohou produkovat jiné druhy vajec.

Kohouti a kuřata nesnášejí vajíčka, ale budete potřebovat alespoň jednoho kohouta ve vašem kurníku, aby vaše slepice snášely vejce k líhnutí. Ne každé vejce, které vaše slepice snesou, se může vylíhnout. Najeďte kurzorem myši na vejce, abyste zjistili, zda se některá vejce, která váš Simík nasbíral, mohou vylíhnout. Vejce lze použít při vaření a darovat je divokým zvířatům. Mohou být také užitečné při pořádání vesnických pochůzek nebo přihlášeny na trh Finchwick.

Péče o slepice

I když všichni žijí ve stejném kurníku, tak každá slepice lze pojmenovat jednotlivě a má své vlastní individuální potřeby a vztah s vaším Simíkem. Zkontrolujete veškeré slepice každý den, aby jste na ně nezapomněli.

Aby mohla kuřata dávat vajíčka nejvyšší kvality, musí být čistý kurník a slepice šťastné. Stav slepic můžete zobrazit tak, že na ně najedete kurzorem myši.

 • Věk: Toto vám řekne, jak stará je vaše slepice. Máte -li v kurníku alespoň jednu slepici a jednoho kohouta, můžete chovat slepice pro vylíhnutí jakýchkoli vajec, která vaše slepice snesou. Tento stav vám řekne, zda je vaše slepice mladá nebo dospělá a jak je blízko od stárnutí.
 • Štěstí: Toto je kumulativní stav, který bere v úvahu jak stav kurníku, tak stav slepice. Udržujte kurník v čistotě, rozhazujte krmivo a denně se stýkejte se svými slepicemi, aby byly šťastné.
 • Hygiena: Když je kurník špinavý, zašpiní se i vaše slepice. Špinavé slepice jsou nešťastná, takže se ujistěte, že budou v čistotě.
 • Hlad: To by neměl být problém, pokud budete rozhazovat denně krmivo kolem kurníku, ale pokud mají slepice hlad, tak je můžete také krmit jednotlivě, abyste si s nimi vybudovali nějaký vztah.
 • Pozornost: Socializujte se se svými slepicemi, aby byla uspokojená jejich společenskost. Pokud budete mluvit se slepicí, tak veškeré slepice poblíž také získají sociální kontakt, takže to může být dobrý způsob, jak ušetřit čas. Zavolejte k sobě veškeré slepice a komunikujte s nimi najednou.
 • Sbírání v 6:00: To vám řekne, jaký druh vajíčka můžete očekávat od své slepice při příštím sběru vajec z kurníku. Slepice budou obvykle produkovat normální vejce, ale krmení různými pamlsky jim může způsobit produkci různých druhů vajec. Kohouti a kuřata nemají žádný stav.

V závislosti na vašem vztahu se slepicemi a na tom, v jaké jsou náladě, tak nemusí mít k vám respekt. Slepice mohou někdy zaútočit na vašeho Simíka. Stačí když budete rozumně dávat společenské interakce, jinak může slepice zaútočit a v horším případě i Simíka zabít, takže buďte na svá kuřata hodní! Šťastná kuřata s vysokým vztahem k vašemu Simovi pravděpodobně nezaútočí.

Kuřata mají věkovou hranici a nakonec zestárnou a zemřou. Existují pamlsky a vylepšení kurníku, které mohou slepicím prodloužit život, ale pokud je pro vás představa, že se s nimi někdy budete muset rozloučit, příliš smutná, můžete stárnutí zvířat v nastavení hry vypnout.

Slepice mohou být přivolána z jejich kabin, ale to není obvykle nutné. Pokud jim v tom něco nebrání, slepice půjdou sami na noc do kurníku kolem 18:00 a vylezou z kurníku ráno kolem 6:00.

Interakce s kurníkem a slepicemi


K dispozici následující interakce:

Pojmenovat

Přivolat

Probírat metody napárování

Povzbudit investici do vaječného průmyslu

Poslat kuře do kurníku

Nakrmit (4Simoleony)

Obléknout zvíře do... (vyžaduje oblečení v inventáři)

Socializovat se...

 • Zpochybnit kuřecí inteligenci (zlá interakce)
 • Seřvat za kuřecí náturu (zlá interakce)
 • Vyděsit kuře (zlá interakce)
 • Hladit
 • Obejmout
 • Hrát si s kuřetem
 • Vyslepičit veselý vtip
 • Vyprávět vtip o nesnášení snášení
 • Zeptat se na budoucnost kuřat
 • Zeptat se, co bylo dřív: Kohout nebo vejce?

Akce...

 • Zamknout kameru
 • Otevřít poznámky
 • Přesunout pohled kamery domů
 • Vložit do inventáře
 • Sledovat
 • Obchodovat...
  • Maso
  • Simoleony
  • Přísady a úroda
  • Pamlsky pro zvířata

Dát pamlsek...

 • Ostrý pamlsek
 • Flirtovní pamlsek
 • Dýňový pamlsek
 • Duhový pamlsek
 • Přátelský pamlsek
 • Pamlsek s rybími proteiny
 • Společenský pamlsek
 • Zdraví pamlsek
 • Čokoládový pamlsek
 • Zlatý pamlsek
 • Ovocný pamlsek
 • Půlnoční pamlsek
 • Vegetariánský pamlsek

 

Zlaté a zlé slepice

Kromě standardních tří druhů slepic, které si můžete zakoupit přímo z kurníku, tak můžete krmením pamlsků pro zvířata proměnit kteroukoli ze svých dospělých slepic nebo kohoutů na Zlatou slepici/kohouta nebo Zlou slepici/kohouta. Zlatý pamlsek promění na zlatou slepici a Obsidiánový pamlsek zase promění na zlou slepici.

Zlaté slepice snášejí zlatá vejce (pokud jsou slepice). Můžete je také požádat o pomoc. Je-li Zlatá slepice aktivní, tak zvýší kvalitu všech produktů v její blízkosti, takže to může být dobrý způsob, jak zvýšit kvalitu všech vajec ve vašem kurníku od všech slepic.

Zlé slepice snášejí obsidiánové vejce (pokud jsou slepice). Můžete je také požádat pomoc. Je-li Zlá slepice aktivní, tak bude chránit domov před liškami, domácími nepřáteli, upíry a dokonce i před Smrtkou!

 

 

Krávy


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje nové zvíře Kráva. Krávy se dají se koupit v přístřešku pro zvíře a Simíci je mohou dojit k získání mléka. Simíci je mohou také krmit různými sběratelskými pochoutkami a vyrábět tak různé příchuti mléka. Stejně jako ostatní hospodářská zvířata mohou být pojmenována a oblečena do různých outfitů.

I když jsou krávy roztomilé, tak pro vaše Simíky je to další starost navíc. Každý den musí Simík krávu čistit a také jejich stodola musí být denně čistá, aby vaše krávy byly šťastné a produkovali kvalitní mléko. Pokud to Simíci neudělají, tak by mohla kráva utéct. Kráva musí být také denně dojena.

Kráva Obrázek

Abyste mohli získat kvalitní nebo chutné mléko, které vaše krávy produkují, můžete jim dát různé pochoutky, které lze koupit v městských obchodech nebo si je vyrobit doma, pokud vaši Simíci získají recepty.

Krávy lze také přivézt na týdenní trh Finchwick. Veletrh krav se koná jednou za 4 týdny a pro odeslání své krávy na trh můžete svou krávu dát do svého inventáře prostřednictvím interakce.

Krmení krávy

Krávy také mohou stárnou a nakonec zemřou na stáří. Pokud nechcete, aby krávy nezestárli, tak můžete stárnutí vypnout v Nastavení hry nebo nakrmit zdravou pochoutkou. Pokud se však chcete zbavit krávy, můžete je prodat za Simoleony, maso, sběratelské předměty nebo pamlsky pro zvířata.

Poohlédněte se ve vesnických obchodech, v soutěžích na trhu ve Finchwicku a v dárcích od zvířecích kamarádů. Jakmile nějaké zvíře nakrmíte speciálním pamlskem, naučíte se pamlsek připravovat!

 

Péče o krávy

Existují dva druhy krav, které si můžete koupit do přístřešku pro zvířata; jedna tradiční černobílá flekatá kráva a jedna hnědobílá kráva. Oba druhy krav dávají pouze normální mléko, ale budou produkovat jiné druhy mléka, pokud jim budou dány určité pamlsky pro zvířata. Mléko lze použít v kuchařských receptech a dát ho jako dárek divokým zvířatům. Může to být také užitečné při pořádání vesnických pochůzek a při vstupu na trh Finchwick.

Péče o krávy

Krávy se musí udržovat čisté a šťastné, aby poskytovaly mléko nejvyšší kvality. Stav krav můžete zobrazit tak, že na ně najedete kurzorem myši.

 • Věková kategorie: Toto vám řekne, jak stará je vaše kráva. Můžete chovat pouze mladé a staré krávy. Tento stav vám řekne, zda je vaše kráva mladá nebo stará a jak je blízko od stárnutí.
 • Spokojenost: Jedná se o kumulativní stav, který bere v úvahu jak stav přístřešku, tak stav krávy. Udržujte přístřešek v čistotě, dejte jim krmivo a často se stýkejte se svými krávami, aby byly spokojenost.
 • Hygiena: Pokud je kráva nebo přístřešek špinavý, tak se stanou krávy velmi nešťastnými, proto se ujistěte, zda je zvíře čisté. Obvykle je nutné čistit alespoň jednou denně.
 • Hlad: To by neměl být problém, pokud budete mít krmivo v přístřešku dobře zásobené, ale můžete také krmit krávu ručně, abyste získali lepší vztah. Hladové krávy jsou nešťastná, takže je nezapomeňte nakrmit.
 • Pozornost: Socializujte se se svými krávami, aby byla uspokojená jejich společenskost. Denní objímání, hlazení a povídání s krávami vybudujete vztah a zabrání tomu, aby byli osamělé.
 • Další produkt: To vám řekne, co můžete očekávat od své krávy při příštím dojením. Krávy budou obvykle produkovat normální mléko v závislosti na jejich přirozené barvě, a krmením různými pamlsky pro zvířata může způsobit, že budou produkovat různé druhy speciálního mléka.

V závislosti na vašem vztahu se zvířetem a na tom, v jaké jsou náladě, nemusí mít respekt na dojení. Krávy Simíkům někdy vykopnou kbelík mléka. Objímání a hlazení může také někdy selhat. Šťastná zvířata, která mají s vaším Simíkem vysoký vztah, budou tyto věci dělat méně často.

Krávy mají věkovou hranici a nakonec zestárnou a zemřou. Když k tomu dojde, přijde si pro ně Smrtka, aby zvíře objala a poté doprovodila na onen svět. Existují pamlsky a vylepšení, které mohou kravám prodloužit život, ale pokud je pro vás představa, že se s nimi někdy budete muset rozloučit, příliš smutná, můžete stárnutí zvířat v nastavení hry vypnout.

Krávy můžete přivolat do přístřešků, ale to není obvykle nutné. Pokud jim v tom něco nebrání, krávy půjdou sami na noc do svých přístřešků kolem 18:00 a vylezou z přístřešku ráno kolem 6:00.

Interakce s krávou Obrázek


K dispozici následující interakce:

Pojmenovat krávu

Obléknout zvíře do... (vyžaduje oblečení v inventáři)

Nakrmit

Podojit krávu

Umýt krávu

Poslat zvíře dovnitř

Seznámit se s kraví moudrostí

Připomenout, že kraví rostlina je až překvapivě shovívavá

Akce...

 • Obdivovat Divoký králíček
 • Zamknout kameru
 • Přesunout pohled kamery domů

Socializovat se...

 • Vyděsit (zlá interakce)
 • Chovat se zle (zlá interakce)
 • Hladit
 • Obejmout
 • Zeptat se, jak krávy vytvářejí mléko
 • Zpochybňovat existenci tajného světa krav
 • Vyprávět vtip o mléku za všechny prachy
 • Vyprávět vtip o bramborech, co jsou z mléka na kaši
 • Nahlásit drby od trpaslíka Agátě Muchlzadkové (25Simoleony) (vyžaduje vztah)

Dát pamlsek...

 • Ostrý pamlsek (ohnivé mléko)
 • Flirtovní pamlsek (jahodové mléko)
 • Dýňový pamlsek (dýňové mléko)
 • Duhový pamlsek (duhové mléko/kráva)
 • Přátelský pamlsek (větší vztah se zvířaty)
 • Pamlsek s rybími proteiny (+1 k další sklizni)
 • Společenský pamlsek (naplňuje sociální potřeby zvířat)
 • Zdraví pamlsek (prodlužuje život zvířat)
 • Čokoládový pamlsek (čokoládové mléko)
 • Zlatý pamlsek (zlaté medové mléko)
 • Ovocný pamlsek (obohacené mléko)
 • Půlnoční pamlsek (obsidiánové mléko)
 • Vegetariánský pamlsek (mléko mocné rostliny)

 

 

Lamy


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje nové zvíře Lama. Lamy můžete mít v přístřešku pro zvířata a Simíci se mohou o lamy starat a získat jejich kožešinu pro různá řemesla, jako je dovednost Vyšívání.

Lámy lze koupit prostřednictvím stánku pro hospodářská zvířata podobně jako krávy. Stejně jako ostatní zvířata, tak můžete lamy oblékat a mít různé barvy a vzory pomocí pamlsků. Lamy jsou důležité na ochranu králíků a slepic před liškami, které by se mohly toulat na pozemku, protože na ně budou plivat, aby je zahnaly. Pokud chcete změnit barvu vlny Lamy, můžete použít pamlsky.

Lama Obrázek

Lamy mohou mít jedinečnou osobnost a mohou se Simíky navazovat vztahy a Simíci se mohou starat o jejich potřeby a starat se o ně. Mají také stárnutí a nakonec zemřou. Pokud chcete, aby žili déle, můžete vypnout stárnutí v nastavení hry nebo jim dát zdravou pochoutku, aby nezestárli. Pokud se chcete zbavit své Lamy, můžete je prodat za Simoleony, maso, sběratelské předměty nebo pamlsky pro zvířata.

 

Péče o lamy

Existují dva druhy lam, které si můžete koupit do přístřešku pro zvířata; bílé lamy dávají bílou vlnu a béžové lamy dávají béžovou vlnu, ale lze z nich získat více barevné vlny, pokud jim budou dány určité pamlsky pro zvířata. Lamí vlnu lze použít k výrobě, dát jako dárek divokým zvířatům nebo vyměnit za zvířecí oblečení, do kterého můžete obléknout zvířata. Může to být také užitečné při pořádání vesnických pochůzek a při vstupu na trh Finchwick.

Péče o lamy Obrázek

Lamy se musí udržovat čisté a šťastné, aby poskytovaly vlnu nejvyšší kvality. Stav lam můžete zobrazit tak, že na ně najedete kurzorem myši.

 • Věková kategorie: Toto vám řekne, jak stará je vaše lama. Můžete chovat pouze mladé a staré lamy. Tento stav vám řekne, zda je vaše lama mladá nebo stará a jak je blízko od stárnutí.
 • Spokojenost: Jedná se o kumulativní stav, který bere v úvahu jak stav přístřešku, tak stav lam. Udržujte přístřešek v čistotě, dejte jim krmivo a často se stýkejte se svými lamami, aby byly spokojenost.
 • Hygiena: Pokud je lama nebo přístřešek špinavý, tak se stanou lamy velmi nešťastnými, proto se ujistěte, zda je zvíře čisté. Obvykle je nutné čistit alespoň jednou denně.
 • Hlad: To by neměl být problém, pokud budete mít krmivo v přístřešku dobře zásobené, ale můžete také krmit lamu ručně, abyste získali lepší vztah. Hladové lamy jsou nešťastná, takže je nezapomeňte nakrmit.
 • Pozornost: Socializujte se se svými krávami, aby byla uspokojená jejich společenskost. Denní objímání, hlazení a povídání s lamami vybudujete vztah a zabrání tomu, aby byli osamělé.
 • Další produkt: To vám řekne, co můžete očekávat od své lamy při příštím stříháním. Lamy budou obvykle produkovat buď bílou nebo béžovou vlnu v závislosti na jejich přirozené barvě, a krmením různými pamlsky pro zvířata může způsobit, že budou produkovat různé druhy barvy vlny.

V závislosti na vašem vztahu se zvířetem a na tom, v jaké jsou náladě, nemusí mít respekt na stříhání. Lamy Simíkům mohou vykousnout nůžky z rukou a vyhodit je. Objímání a hlazení může také někdy selhat. Zvláště lamy rády plivou do tváře Simíkům, pokud nemají náladu na objímání. Šťastná zvířata, která mají s vaším Simíkem vysoký vztah, budou tyto věci dělat méně často.

Lamy mají věkovou hranici a nakonec zestárnou a zemřou. Když k tomu dojde, přijde si pro ně Smrtka, aby zvíře objala a poté doprovodila na onen svět. Existují pamlsky a vylepšení, které mohou lamám prodloužit život, ale pokud je pro vás představa, že se s nimi někdy budete muset rozloučit, příliš smutná, můžete stárnutí zvířat v nastavení hry vypnout.

Lamy mohou být přivolána do jejich přístřešků, ale to není obvykle nutné. Pokud jim v tom něco nebrání, lamy půjdou sami na noc do přístřešků kolem 18:00 a vylezou z přístřešku ráno kolem 6:00.

Interakce s lamou Obrázek


K dispozici následující interakce:

Pojmenovat

Nakrmit

Ostřihat vlnu lamě

Obléknout zvíře do... (vyžaduje oblečení v inventáři)

Seznámit se s lamí moudrostí

Akce...

 • Obdivovat Divoký králíček
 • Zamknout kameru
 • Přesunout pohled kamery domů

Socializovat se...

 • Vyděsit (zlá interakce)
 • Chovat se zle (zlá interakce)
 • Hladit
 • Obejmout
 • Zeptat se lamy, co dělá tady na venkově
 • Vyprávět vtip o liškách

Dát pamlsek...

 • Ostrý pamlsek
 • Flirtovní pamlsek
 • Dýňový pamlsek
 • Duhový pamlsek
 • Přátelský pamlsek
 • Pamlsek s rybími proteiny
 • Společenský pamlsek
 • Zdraví pamlsek (snižuje stárnutí)
 • Čokoládový pamlsek
 • Zlatý pamlsek
 • Ovocný pamlsek
 • Půlnoční pamlsek
 • Vegetariánský pamlsek (zelená vlna)

 

 

Divoké lišky


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje divoké lišky, které se objevují jako NPC během pozemkové výzvy. Lišky jsou také přítomny v rozšíření The Sims 4: Psi a kočky, ale jenom jako malé psí plemeno s unikátním liščím hlasem.

Liška Obrázek

V rozšíření The Sims 4: Život na venkově mají lišky více animací a nejsou stejné jako v rozlišení The Sims 4: Psi a kočky. Lišky se objevují pouze na pozemku, které mají výzvu pozemku "Divoké lišky", a každý pozemek ve světě Henford nad Bagley má výzvu Divoké lišky.

 

Setkání s divokými liškami

Pokud se vaši Simíci chtějí setkat s divokými liškami, najdou je pobíhající po celém světě Henford nad Bagley. Pokud se chcete setkat s divokými liškami jinde, budete muset přiřadit novou výzvu Divoké lišky na pozemek v jiných světech.

Divoké lišky nemají objekt, ke kterému se vracejí, jako králíci a divoký ptáci, takže je budete muset jen pozorovat, jak se potulují po okolí.

Liška krade vejce Obrázek

Jakmile najdete divokou lišku, je nejlepší se většině interakcí nejprve vyhnout. Liška vám nebude věřit a všechny sociální interakce pravděpodobně selžou. Místo toho nechte svého Simíka sledovat lišku, dokud si k ní nevybudujete trochu vztah. Než se pokusíte zkoušet jiné společenské interakce, doporučuje se alespoň čtvrtina vztahu přátelství.

 

Interakce

Jakmile vám liška dostatečně důvěřuje, můžete s ní začít zkoušet další společenské interakce. Existují různé společenské interakce, zlé i přátelské. Můžete vidět, které interakce jsou zlé a přátelské pomocí ikony vedle interakce. Váš Simík může také zpívat lišce, což je společenská interakce s rozkošnou novou animací.

Zpívat lišce může mít dobré i špatné výsledky. Když je interakce úspěšná, liška bude výt a zpívat s vaším Simíkem. Když se interakce nezdaří, liška se bude krčit a vrčet na Simíka.

Můžete také pojmenovat lišky kliknutím na ně a obléknout je do různých outfitů získaných od chovatele zvířat v sousedství Ostružiníkový les v Henfordu nad Bagley. To může být dobrý způsob, jak odlišit lišky, se kterými jste se spřátelili, a s liškami, které jsou stále neznámé.

Liška krade vejce Obrázek

Lišky mohou zaútočit a zabíjet slepice a divoké králíky, ale existuje několik způsobů, jak mohou hráči zabránit útokům lišek. Simíci mohou zahnat lišky, které se chystají zaútočit na jiná zvířata. Lišky lze také spřátelit s dárky z inventáře Simíka; liška poté na Simíkovo zvířata nezaútočí. Simíci s dostatečně vysokou dovedností Kutilství mohou vylepšit kurník pomocí alarmu. Pokud máte na pozemku lamy, tak mohou lišky zahnat tím, že na ně plivnou. Pokud máte nainstalovaný rozlišení The Sims 4: Psi a kočky, tak si můžete pořídit psa, který chrání pozemek před liškami.

Dalším způsobem, jak přimět lišky, aby nechaly vaše hospodářská zvířata a vejce na pokoji je přátelský vztah. Jakmile se Simíka stane s divokou liškou přátelé, můžete ji požádat, aby vám neukradl. Každá divoká liška má se Simíkem svůj individuální vztah, takže pokud opravdu chcete, aby byl váš domov chráněn, musíte to udělat pro každou jednotlivou lišku v této oblasti.

K dispozici následující interakce:

Pojmenovat

Sledovat

Požádat lišku, aby nekradla (vyžaduje přátelský vztah)

Obléknout zvíře do... (vyžaduje oblečení v inventáři)

Dát dárek...

 • Dát dárek...
 • Zjistit oblíbené dárky (lepší vztah nebo vlastnost Nadšenec do zvířat)
 • Vzít si dárek nabízený zvířetem Divoký králíček (lepší vztah)

 

Dárky pro lišky

Dobrým způsobem, jak si vybudovat vztah s divokými liškami, je přinést jim dárky. Divokým liškám lze darovat mnoho různých věcí. V závislosti na nainstalovaných balíčkách můžete mít více možností. Zde jsou různé typy položek, které lze darovat divokým liškám:

 • Květiny
 • Ryba
 • Chovaný hmyz (Ekobydlení)
 • Vejce
 • Nápoje
 • Vyšíván vzory
 • Zavařené potraviny
 • Knihy
 • Vlna
 • Dřevěné sochy
 • Divoký hmyz (Únik do přírody)
 • Vegetariánská jídla
 • Vyrobené zboží
 • Obrazy
 • Mléko
 • Masová jídla

Každá liška má své vlastní oblíbené dárky a zjišťování těchto oblíbených dárků je do značné míry pokusem a omylem. Váš Simík se bude muset pokusit darovat mnoho různých typů položek, aby zjistil, co se liškám líbí. Nemusíte se však bát darovat jim špatnou položku, protože každý dárek mírně zvyšuje vztah i když jim nemusí líbit. Oblíbené dárky však poskytují větší zvýšení vztahu. Simíci s vlastností Nadšence do zvířat mají nepatrnou výhodu, pokud jde o darování dárků divokým zvířatům; mají schopnost zjistit oblíbené dárky.

Jakmile váš Simík dá hejnu dárek, tak u dalšího dárku uvidí v dané kategorii palec dolů nebo srdíčko. To vám připomíná jejich oblíbenost, které jste dosud objevili, takže si je nemusíte zapisovat. Každé liška má sadu dárků, které se jí nelíbí, sadu dárků, které se jí líbí, a jeden oblíbený typ dárku. Jakmile objevíte oblíbený dárek pro lišku, bude uveden na informační panel, když najedete kurzorem myši na lišku.

Divoké lišky mohou také dát vašim Simíkům dárky. Pokud jste si s nimi vytvořili přátelství, můžete od nich někdy dostat dárek, když kliknete na sociální interakci v kategorii Dárky. Simíci mohou dostávat mnoho různých typů předmětů, včetně pamlsků pro zvířata a jídlo.

 

Výhody přátelství

Jediným skutečným přínosem pro spřátelené lišky je přesvědčit je, aby přestali krást vejce a chytat králíčky. Nedělají nic, aby vám pomohli, jako to dělají králíci a ptáci. Pokud opravdu nechcete příležitostné dárky, které vám mohou přinést, je pravděpodobně mnohem jednodušší a rychlejší vlastnit lamu nebo psa nebo mít nainstalované alarmy do kurníku.

 

 

Obchodování se zvířaty


Pokud se vaše farma snaží vyjít s penězi nebo potřebujete snížit počet zvířat, tak je můžete prodat za různé odměny. Pokud kliknete na zvíře a vyberete možnost Akce, v nabídce se zobrazí možnost Obchodovat.

Obchodování se zvířaty

Můžete obchodovat se zvířatami a vyměnit je za Simoleony, pamlsky pro zvířata, přísady a dokonce... i za maso. Ano, můžete poslat své milované zvíře na porážku výměnou za jejich lahodné maso. Není to nic pěkného, ale váš Simík opravdu musí jíst ... a je to taky možnost.

Ujistěte se, že se zvířat chcete opravdu zbavit, protože jakmile s ní obchodujete, je navždy pryč.

 

 

Pamlsky pro zvířata


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje nové Pamlsky pro zvířata, které můžete dávat zvířatům jako jsou slepice, lamy a krávy. Každý pamlsek přináší jiný užitek a některé pamlsky dokonce změní barvu zvířat.

Pamlsky pro zvířata můžete získat zakoupením v Zahrádkářství Muchlzadkových v sousedství Finchwick v Henfordu nad Bagley nebo je můžete vyhrát účastí na trhu Finchwick, který se koná každou sobotu. Můžete také dostávat pamlsky pro zvířata jako dárky od divokých zvířat, jako jsou králíci, ptáci a dokonce lišky.

Pamlsky pro zvířata

Jakmile získáte pamlsek pro zvířata a poprvé ho nakrmíte, odemknete recept, díky kterému si ho budete moci vyrobit v poznámkách. Poznámky si můžete kdykoli zkontrolovat a zjistit, jaké recepty na pamlsky jste odemkli a co je pro každý recept potřeba. Zvířecí pamlsky můžete vyrobit kliknutím na lednici a Vyrobit pamlsek pro zvířata.

Existuje celkem 13 různých pamlsek pro zvířata, které můžete dát slepicím, kravám a lamám. Všechny pamlsky, jejich požadované přísady a účinky jsou uvedeny níže v tabulce.

Název

Společenský pamlsekSpolečenský pamlsek

Animal Party Treat

Přísady: Jakákoli houba, jakákoli bobule

Účinek: Naplňuje sociální potřeby zvířat (všechna zvířata)

Čokoládový pamlsekČokoládový pamlsek

Chocolatey Treat

Přísady: Pudink, čokoláda

Účinek: Čokoládové mléko (krávy), hnědá vlna (lamy), čokoládové vejce (slepice)
Vzhled: Hnědá lama

Pamlsek s rybími proteinyPamlsek s rybími proteiny

Fishy Protein Treat

Přísady: Jakákoli ryba

Účinek: +1 k další sklizni (všechna zvířata)

Flirtovní pamlsekFlirtovní pamlsek

Flirty Treat

Přísady: Jahodový džem, cukr

Účinek: Jahodové mléko (krávy), růžová vlna (lamy), více vajec k vylíhnutí (slepice)
Vzhled: Růžová lama

Přátelský pamlsekPřátelský pamlsek

Friendly Treat

Přísady: Jakékoli ovoce nebo zelenina

Účinek: Větší vztah se zvířaty (všechna zvířata)

Ovocný pamlsekOvocný pamlsek

Fruity Treat

Přísady: Jablečná marmeláda, Jahodová marmeláda

Účinek: Obohacené mléko (krávy), modrá vlna (lamy), modrá vejce (slepice)
Vzhled: Modrá lama

Zlatý pamlsekZlatý pamlsek

Golden Treat

Přísady: Zlaté vejce, Bobulka kraví rostliny, Med

Účinek: Zlaté medové mléko (krávy), zlatá vlna (lamy), zlaté vejce (slepice)
Vzhled: Zlatá lama, Zlatá slepice/kohout

Zdravý pamlsekZdravý pamlsek

Healthy Treat

Přísady: Jakékoli ovoce nebo zeleninu, jakýkoli salát

Účinek: Prodlužuje život zvířat (všechna zvířata)

Půlnoční pamlsekPůlnoční pamlsek

Midnight Treat

Přísady: Bobulka kraví rostliny, Obsidiánové vejce

Účinek: Obsidiánové mléko (krávy), černá vlna (lamy), obsidiánové vejce (lepice)
Vzhled: Černá lama, Zlá slepice/kohout

Dýňový pamlsekDýňový pamlsek

Pumpkin Treat

Přísady: Jakákoli dýně, Cukr

Účinek: Dýňové kořeněné mléko (krávy), oranžová vlna (lamy), oranžové vejce (slepice)
Vzhled: Oranžová lama

Duhový pamlsekDuhový pamlsek

Rainbow Treat

Přísady: Zelené vejce, Modré vejce, Oranžové vejce

Účinek: Duhové mléko (krávy), duhová vlna (lamy), duhové vejce (slepice)
Vzhled: Duhová lama, Duhová kráva

Ostrý pamlsekOstrý pamlsek

Spicy Treat

Přísady: Ostrá houba, jakákoli zelenina

Účinek: Ohnivé mléko (krávy), červená vlna (lamy), obsidiánové vejce (slepice)
Vzhled: Červená lama

Vegetariánský pamlsekVegetariánský pamlsek

Veggie Treat

Přísady: Jakýkoli salát, jakýkoli lilek

Účinek: Mléko mocné rostliny (krávy), zelená vlna (lamy), zelené vejce (slepice)
Vzhled: Zelená lama

 

 

Oblečení pro zvířata


Rozšíření The Sims 4 Život na venkově představuje nové Oblečení pro zvířata do kterých můžete oblékat krávy, lamy, slepice, a taky divoké králíčky a lišky. Všechna tato zvířata mohou být oblečena do různých oděvů, které musí váš Simík získat prostřednictvím interakce s Chovatelem zvířat v Henford nad Bagley.

Oblečení pro zvířata

 

Oblečení pro králíčky

Králíci mají vlastní sadu oblečení, do které je můžete obléknout! Chcete -li získat oblečení pro Králíky, můžete se promluvte si s chovatelem zvířat v sousedství Ostružiníkový les v Henfordu nad Bagley a zakoupit si oblečení. Každý den se střídá omezená zásoba položek a oblečení pro různá zvířata, takže je často kontrolujte!

Poté co budete mít kusu oblečení pro Králíky, tak na Králíka klikněte a vyberte interakci "Obléknout zvíře (Divoký králíček) do... ".

Můžete si oblečení koupit nebo nechat vyrobit od Chovatele zvířat. Zde je přehled oblečení dostupného pro Králíky:

Hlava

 • Fialový králíčkovský motýlek (195Simoleon)
  Růžová lamí vlna (0/2)
 • Modrý tečkovaný králíčkovský motýlek (195Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
 • Žlutý králíčkovský motýlek (195Simoleon)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Červeno-modrý králíčkovský motýlek (255Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
  Červená lamí vlna (0/1)

Tělo

 • Růžové letní šaty (195Simoleon)
  Růžová lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Žluté letní šaty (195Simoleon)
  Růžová lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Červeno-černé letní šaty (195Simoleon)
  Červená lamí vlna (0/2)
  Černá lamí vlna (0/1)

Komplety

 • Oranžový svetr a zelené kalhoty (255Simoleon)
  Oranžová lamí vlna (0/2)
  Zelená lamí vlna (0/1)
 • Modrý svetr a fialové kalhoty (255Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
  Růžová lamí vlna (0/1)
 • Fialový svetr a růžové kalhoty (240Simoleon)
  Růžová lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)

Vesty

 • Pletená vesta s klikaticemi (195Simoleon)
  Hnědá lamí vlna (0/2)
  Červená lamí vlna (0/1)
 • Kostkovaná pletená vesta (195Simoleon)
  Zelená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)

 

Oblečení pro slepice

Slepice mají vlastní sadu oblečení, do které je můžete obléknout! Chcete -li získat oblečení pro Slepice, můžete se promluvte si s chovatelem zvířat v sousedství Ostružiníkový les v Henfordu nad Bagley a zakoupit oblečení. Každý den se střídá omezená zásoba položek a oblečení pro různá zvířata, takže je často kontrolujte!

Poté co budete mít kusu oblečení pro Slepice, tak na Slepici klikněte a vyberte interakci "Obléknout zvíře (Slepice) do... ".

Zde je přehled oblečení dostupného pro Slepice:

 • Žhavé rudý plukovnický horní díl (240Simoleon)
  Červená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Zlatý plukovnický horní díl (240Simoleon)
  Libovolná lamí vlna (2/2)
 • Anglické džentlkuře (240Simoleon)
  Hnědá lamí vlna (0/2)
  Zelená lamí vlna (0/1)
 • Doktorský fez (240Simoleon)
  Červená lamí vlna (0/2)
  Černá lamí vlna (0/1)
 • Čepice s šálou v zemitých barvách (240Simoleon)
  Zelená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Čepice s šálou v chladně modré (240Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Čepice s šálou v teplých odstínech (240Simoleon)
  Hnědá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Blůza s červenými puntíky (240Simoleon)
  Červená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Blůza s modrými puntíky (240Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Kosočtvercovaný svetr (240Simoleon)
  Zelená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Pruhovaný svetr (240Simoleon)
  Duhová lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Srdíčkový svetr (240Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (1/1)
 • Modrý cylindr Lloydovo dítě (195Simoleon)
  Černá lamí vlna (0/2)
 • Harryho oranžový cylindr (195Simoleon)
  Oranžová lamí vlna (0/2)
 • Formální černý cylindr (195Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)

 

Oblečení pro krávy

Krávy mají vlastní sadu oblečení, do které je můžete obléknout! Chcete -li získat oblečení pro Krávy, můžete se promluvte si s chovatelem zvířat v sousedství Ostružiníkový les v Henfordu nad Bagley a zakoupit oblečení. Každý den se střídá omezená zásoba položek a oblečení pro různá zvířata, takže je často kontrolujte!

Poté co budete mít kusu oblečení pro Krávy, tak na Krávy klikněte a vyberte interakci "Obléknout zvíře (Krávu) do... ".

Zde je přehled oblečení dostupného pro Krávy:

 • Čepice a horní díl (465Simoleon)
  Zelená lamí vlna (0/2) Libovolná lamí vlna (6/6)
 • Venkovská pohoda pro krávy (465Simoleon)
  Růžová lamí vlna (0/2)
  Zlatá lamí vlna (0/1)
  Libovolná lamí vlna (5/5)
 • Kravský zvonec (465Simoleon)
  Libovolná lamí vlna (2/2)
 • Profesor Bučil (465Simoleon)
  Hnědá lamí vlna (0/2)
  Červená lamí vlna (0/1)
  Libovolná lamí vlna (5/5)
 • Prima svetr (480Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
  Růžová lamí vlna (0/1)
  Libovolná lamí vlna (5/5)

 

Oblečení pro lamy

Lamy mají vlastní sadu oblečení, do které je můžete obléknout! Chcete -li získat oblečení pro Lamy, můžete se promluvte si s chovatelem zvířat v sousedství Ostružiníkový les v Henfordu nad Bagley a zakoupit oblečení. Každý den se střídá omezená zásoba položek a oblečení pro různá zvířata, takže je často kontrolujte!

Poté co budete mít kusu oblečení pro Lamy, tak na Lamy klikněte a vyberte interakci "Obléknout zvíře (Lamu) do... ".

Zde je přehled oblečení dostupného pro Lamy:

 • Letecká sada pro lamy (465Simoleon)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Venkovská pohoda pro lamy (465Simoleon)
  Zelená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/6)
 • Lamarožec (465Simoleon)
  Duhová lamí vlna (0/2)
  Růžová lamí vlna (0/1)
 • Báječný šátek v živých barvách (675Simoleon)
  Duhová lamí vlna (0/2)
 • Pletená přikrývka (675Simoleon)
  Růžová lamí vlna (0/2)
  Oranžová lamí vlna (0/1)
  Libovolná lamí vlna (0/2)

 

Oblečení pro lišky

Lišky mají vlastní sadu oblečení, do které je můžete obléknout! Chcete -li získat oblečení pro Lišky, můžete se promluvte si s chovatelem zvířat v sousedství Ostružiníkový les v Henfordu nad Bagley a zakoupit si oblečení. Každý den se střídá omezená zásoba položek a oblečení pro různá zvířata, takže je často kontrolujte!

Poté co budete mít kusu oblečení pro Lišky, tak na Králíka klikněte a vyberte interakci "Obléknout zvíře (Lišky) do... ".

Zde je přehled oblečení dostupného pro Lišky:

 • Levandulový babičkovský čepec a šála (375Simoleon)
  Růžová lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Žlutý babičkovský čepec a šála (375Simoleon)
  Libovolná lamí vlna (0/6)
 • Červený babičkovský čepec a šála (375Simoleon)
  Červená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Jasně zelený babičkovský čepec a šála (375Simoleon)
  Zelená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Jasně růžový babičkovský čepec a šála (375Simoleon)
  Růžová lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (4/4)
 • Modrý babičkovský čepec a šála (375Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (4/4)
 • Černá lupičská výbava (1,110Simoleon)
  Černá lamí vlna (0/3)
  Libovolná lamí vlna (0/3)
 • Hnědá lupičská výbava (855Simoleon)
  Hnědá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Temné rudá lupičská výbava (375Simoleon)
  Červená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Tmavé modrá lupičská výbava (375Simoleon)
  Modrá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Šedá lupičská výbava (855Simoleon)
  Černá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Lupičská výbava v odstínech šedi (375Simoleon)
  Černá lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Olivově zelená lupičská výbava (375Simoleon)
  Zelená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Lesní sada Sherwood v barvě khaki (1,110Simoleon)
  Hnědá lamí vlna (0/2)
  Červená lamí vlna (0/1)
  Libovolná lamí vlna (0/3)
 • Červená lesní sada Sherwood (855Simoleon)
  Červená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Hnědá lesní sada Sherwood (1,110Simoleon)
  Hnědá lamí vlna (0/2)
  Zelená lamí vlna (0/1)
  Libovolná lamí vlna (0/3)
 • Zelená lesní sada Sherwood (1,110Simoleon)
  Zelená lamí vlna (0/2)
  Hnědá lamí vlna (0/1)
  Libovolná lamí vlna (0/3)
 • Modrá lesní sada Sherwood (1,110Simoleon)
  Červená lamí vlna (0/2)
  Libovolná lamí vlna (0/4)
 • Černá lesní sada Sherwood (1,110Simoleon)
  Černá lamí vlna (0/2)
  Červená lamí vlna (0/1)
  Libovolná lamí vlna (0/3)

 

 

 

Nový svět: Henford nad Bagley


Henford nad Bagley je svět přidaný v Rozšíření The Sims 4: Život na venkově. Tento svět se zakládá na venkovský život a je inspirován Anglií, kde se nachází krávy, kuřata, lamami a další různá zvířata. Svět je plný vodních děr a rybníků, kde si Simíci mohou zaplavat, a každý týden se obyvatelé města účastní festivalu na farmě. Ve výchozím nastavení má každý pozemek vlastnost Divoké lišky, takže se lišky přirozeně objevují.

Henford nad Bagley Obrázek

Od Zdoběniných vodopádů až po křišťálově čistou a osvěžující vodu řeky Bagley! Spojení země a vody činí z Henfordu nad Bagley krásné místo, které můžete pouze navštívit, nebo se tam také můžete spokojeně zabydlet. Vesničané tu žijí v souladu s místní historií a nacházejí přátelství s chlupatými a opeřenými stvořeními, která žijí v místních lesích. Místní Simíci si sice dost libují v drbech, ale co na tom? Lepší místo, kde byste mohli pěstovat, chovat a opečovávat život v souladu s přírodou, prostě nenajdete.

Henford nad Bagley Mapa

Henford nad Bagley má celkem 12 pozemků a je rozdělen do třech sousedství: Starý nový Henford, Ostružníkový les a Finchwick.

 

 

Vlastnosti pozemků


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přináší několik nových vlastností pozemků. Můžete je použít v jakémkoli světě.

Název

Jednoduché bydleníJednoduché bydlení

Na tomto pozemku jsou k přípravě všech receptů potřeba přísady. Vaření s přísadami vede k chutnějším jídlům!

Účinek: Domácnost již nedostává suroviny zdarma při vaření. Všechny přísady je nutné zakoupit v obchodě. Simíci, kteří dosáhnou úrovně 10 v dovednosti vaření a uvařili alespoň 15 jídel, se odemyká schopnost psát kuchařku. Čtením kuchařky se ostatní Simíci ve vaření zdokonalí mnohem rychleji než obvykle.

Divoké liškyDivoké lišky

Na tomto pozemku se budou objevovat divoké lišky a budou působit nepříjemnosti na vaší zahradě, vašim kuřatům i králíčkům.

Účinek: Divoké lišky se občas budou plížit, aby ukradly vejce z kurníků a zaútočí na všechna kuřata a králíky, které jsou na pozemku.

 

 

Sousedství


Henford nad Bagley se skládá ze 3 sousedství s předem postavených obytných, veřejných prostor a komunitních pozemků. Tato část průvodce vám poskytuje informace o všech pozemkách v každém sousedství. K dispozici celkem 12 pozemků; 4 obydlené pozemky, 4 neobydlený pozemky, 1 prázdné pozemky, 1 k pronájmu, 2 komunitní pozemky.

 

 

Starý nový Henford


Starý Nový Henford, oblast, která se může pochlubit zvlněnými kopci, úrodnými pozemky a malou komunitní zahradou, je nejvíce proslulý zřejmě svými historickými problémy s pojmenováním. Sousedství známé původně jako Malý Henford se ve snaze uniknout svému maličkému původu přejmenovalo na Nový Henford. Nicméně kvůli tomu, že o tomto obyvatelé města opomněli informovat národní tvůrce map, prakticky přestali na dva týdny oficiálně existovat. Když jim bylo řečeno, že obnovení bude vyžadovat další změnu jména, rozhodli se místní obyvatelé jediným hlasováním pro Starý Nový Henford.

Starý nový Henford začíná na Neutrální zátěži životního prostředí

 • Starý mlýnský vrch 4 - Obytný, vlastní Nový začátek (Cena: 55,329Simoleon | Velikost: 30x20)
  Spojení historické minulosti Starého Nového Henfordu s parádní přítomností: tato stará stodola prošla kompletní rekonstrukcí a stala se z ní venkovská chalupa. Je usazena na příjemném soukromém místě u Ostružiníkového lesa a řeky Bagley. V místní příjemné zahradě se dá snadno zapomenout, že vůbec existuje nějaký okolní svět.
  Nový začátek
  Cecílie bydlela ve velkoměstě, kde jí zlomili srdce. Proto se rozhodla všechno hodit za hlavu a pořídit si malý zahradní pozemek a pár kuřat k tomu. Sice stále hledá někoho, s kým by sdílela svůj život, ale po schůzce (radši by na ni zapomněla) s místním chovatelem zvířat Michaelem Bellem by raději dlouhodobé vztahy navazovala už jenom se zvířátky, která ji chodí navštěvovat.
  Vlastnosti pozemku: Útulno
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky, Jednoduché bydlení

Starý mlýnský vrch 4

 

 • Starý mlýnský vrch - Obytný, vlastní Watsonovi (Cena: 133,311Simoleon | Velikost: 64x64)
  Zlatý hřeb celého Starého Nového Henfordu. Toto rozlehlé panství je posazené na špici Starého mlýnského vrchu. Watsonovi tu žijí už celé generace. Pro jednu rodinu je to skoro až moc velký pozemek. Rozhlehlé zahrady a dvůr poskytují dostatek prostoru pro pěstování nejrůznějších plodin a chov celých stád zvířat.
  Watsonovi
  Thomas sice vždycky čekal, že jednou rodinné sídlo podědí, ale teď má pocit, že je toho na něj až moc. Jelikož patří k Simíkům, kteří úspěch spojují s velikostí úrody, ztrácí pomalu důvěru v sám sebe i svou rodinu. I když se jeho ženě Rahmi na venkově líbí, její city k manželovi zeslabují a její náklonnost k němu se tenčí. Nejstarší z jejich tří dětí, Rashidah, se tu cítí jako v kleci a touží po budoucnosti mimo Henford nad Bagley. Tyto touhy zažehly něco mezi ní a její spřízněnou duší. A dvě nejmladší děti? Ty by se od sebe nemohly víc lišit! Imran si cení jistoty, kterou přináší život doma, zatímco Maira stále někde odvážně hledá nová dobrodružství. Dokáže se tato hektická rodina zase stmelit, nebo se ve svém staronovém domově spíš rozpadne?
  Vlastnosti pozemku: Osvěžující vánek, Útulno
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Starý mlýnský vrch

 

 • Stará mlýnská ulice 3 - Obytný, neobydlený (Cena: 103,835Simoleon | Velikost: 50x40)
  Toto slušně velké obydlí se nachází ve Starém Novém Henfordu a to hned u řeky. Nabízí spoustu místa pro růst bez ohledu na to, zda Simíci chtějí pěstovat rostliny, chovat zvířectvo nebo založit rodinu.
  Vlastnosti pozemku: Útulno, Přírodní světlo
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Stará mlýnská ulice 3

 

 • Stará mlýnská ulice 2 - Obytný, prázdný (Cena: 6,055Simoleon | Velikost: 50x40)
  Na adrese Stará mlýnská ulice 2 najdete prázdný pozemek idylické venkovské půdy, která jen čeká, až přijde nějaký Simík s vizí a promění ho v ideální domov.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti
  Pozemkové výzvy: Bez rozvodů, Divoké lišky

Stará mlýnská ulice 2

 

 

Ostružníkový les


Přirozená krása těchto lesů dlouho poskytovala malebné útočiště mnoha divokým ptákům, králíkům a liškám, kteří toto místo nazývali svým domovem. Pouhý den v Ostružiníkovém lese stačí ke znovuzrození jakéhokoliv Simíka, ať už bude ukrývat malé překvapeni k hlemýždici Sofii, přinese si malířský stojan, aby zachytil klid Zdobených vodopádů, bude sbírat divoké houby nebo hledat romantiku v ruinách Ostrova lišek.

Ostružníkový les začíná na Neutrální zátěži životního prostředí

 • Kopřivová 14 - Obytný, vlastní Moody a McMillan (Cena: 115,328Simoleon | Velikost: 40x30)
  Tento starý rodinný dům najdete ukrytý v hlubinách Ostružiníkového lesa. Kolem něj narazíte na velkou spoustu chlupatých a opeřených obyvatel lesa. Stejně jako statný tis i toto obydlí obstálo ve zkoušce času díky masivním kořenům, desetiletím vzpomínek a několika novinkám, které byly v průběhu let třeba.
  Moody a McMillan
  Derek se živil kancelářskou prací víc let, než by byl ochoten přiznat. Pak ale našel muže, který s ním byl ochoten prožít rustikální sen, který měl už od dětství. Ti dva se nakonec nastěhovali do této rodinné chaloupky a už tam zůstali. Když Ian a Derek zrovna neodmítají četné nabídky developerů, kteří jejich dům vidí jako velkou příležitost, hledají společně rovnováhu mezi klidem a dobrodružstvím. Záleží na tom, kdo zrovna připravuje jejich program. Ale i když jsou velmi rozdílní (nebo možná právě proto), čas byl k těmto hrdličkám velmi přívětivý, a tak tu spokojeně žijí jako důchodci a důležití členové komunity Henfordu nad Bagley.
  Vlastnosti pozemku: Útulno, Uvolněná atmosféra
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Kopřivová 14

 

 • Zdoběnina ukrytá chaloupka - Obytný, neobydlený (Cena: 19,330Simoleon | Velikost: 30x20)
  Simíci, kteří jsou ochotní vydat se na výšlap ke Zdoběniným vodopádům, se dočkají kouzelného tajemství. Téměř u samého vršku vodopádů najdou malou chaloupku, ve které prý kdysi bydlívali mladí šlechtici během svých kratochvílí. Jedná se o krásné skryté útočiště, kde si můžete vychutnávat přírodu, společnost ryb a odpočinek přímo v Ostružiníkovém lese.
  Vlastnosti pozemku: Přírodní světlo
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky, Jednoduché bydlení

Zdoběnina ukrytá chaloupka

 

 • Kopřivová 13 - Obytný, k pronájmu (Cena: 689Simoleon za den | Velikost: 30x20)
  Na adrese Kopřivová 13 najdete dokonalý pozemek k pronájmu určený pro všechny Simíky, kteří chtějí navštívit Henford nad Bagley. Snoubí se na něm přírodní krásy okolí Ostružiníkového lesa s moderními vymoženostmi v rekonstruovaných prostorách. Vydejte se na průzkum ruin na nedalekém Ostrově lišek, setkejte se s divokou zvěří, která vám přijde až téměř na zápraží nebo zamiřte po cestě dolů ke komunitní zahradě Starého Nového Henfordu, případně navštivte finchwickský jarmark, který se koná každý týden.
  Vlastnosti pozemku: Rychlý internet, Přírodní světlo
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Kopřivová 13

 

 • Park na Ostrově lišek - Komunitní pozemek, Národní park (Cena: 12,915Simoleon | Velikost: 50x40)
  Tento park se nachází na Ostrově lišek nedaleko od ruin. Je to skvělé místo, odkud se můžete vydávat za dobrodružstvím do Ostružiníkového lesa. Pak si můžete připravit něco dobrého na grilu, vyzvednout si dárek pod hlemýždicí Sofií nebo tam nechat dárek pro někoho jiného, odpočívat u poklidných Zdoběniných vodopádů, prozkoumat ruiny, okouzlit místní divokou zvěř nebo sbírat houby a bobule. Budete mít jen jediný problém: abyste to všechno stihli, než zapadne sluníčko!
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Park na Ostrově lišek

 

 

Finchwick


Finchwick, stará mlynářská vesnice uhnízděná podél řeky Bagley, se pyšní svou činorodou a úzce svázanou komunitou. Na historické návsi naleznete hospodu a uprostřed květinové zahrady kuriózní stánky. které přímo vybízejí k okukování. Turisti i místní se zde scházejí každý týden na trhu. kde se objevuje starosta města a posuzuje soutěžní příspěvky a tlachá o nejnovějších událostech.

Finchwick začíná na Neutrální zátěži životního prostředí

 • Dlážděná 3 - Obytný, vlastní Scottovi (Cena: 62,623Simoleon | Velikost: 20x20)
  Toto útulné obydlí najdete v samotném srdci Finchwicku. Leží jen několik málo kroků od centra malé vesničky. I když tu při jarmarcích bývá celkem dost hluku, pokud chcete zažít úplně všechno, není lepší místo, kde byste mohli bydlet.
  Scottovi
  Scottovi jako majitelé milované finchwickské hospůdky Trpasličí náruč žijí svůj velký sen! Tedy lépe řečeno Sářin sen. Simon – kluk z města, který tak nějak už nemá žádné město kolem sebe – má divný pocit pokaždé, když potká kuře. Ale i přesto je tady, aby podporoval svou ženu v jejím snu. Změní možný přírůstek do jejich malé rodinky věci k lepšímu, nebo k horšímu?
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Dlážděná 3

 

 • Dlážděná 1 - Obytný, neobydlený (Cena: 31,360Simoleon | Velikost: 20x15)
  Nenechte se vyděsit faktem, že tento útulný, i když trochu přeplněný pozemek je na trhu delší dobu, než je obvyklé. Možná je to typický případ „přehnaného charakteru“, ale ve skutečnosti jen čeká, než ho objeví ten pravý Simík. Simík, který chce žít v souladu s přírodou a divokým zvířectvem v poklidné vesničce Finchwick.
  Vlastnosti pozemku: Útulno
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Dlážděná 1

 

 • Dlážděná 5 - Obytný, neobydlený (Cena: 19,829Simoleon | Velikost: 30x20)
  Toto pragmatické vesnické obydlí se nachází jen malý kousek (hned přes ulici) od finchwickských zahradních cestiček, takže jde o ideální místo pro všechny Simíky, kteří mají rádi květenu.
  Vlastnosti pozemku: Útulno
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky, Jednoduché bydlení

Dlážděná 5

 

 • Trpasličí ruce - Komunitní pozemek, Bar (Cena: 70,093Simoleon | Velikost: 30x20)
  Tato kamenná hospůdka je oblíbeným místem setkávání obyvatel Finchwicku a jeho okolí. Často sem také zavítají Simíci z celého okolí Henfordu nad Bagley. Nahoře se můžete v telce dívat na fotbal a dole u baru můžete ochutnat místní kuchyni. Každopádně je jisté, proč to tu místní mají tak rádi.
  Vlastnosti pozemku: Uvolněná atmosféra
  Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Trpasličí ruce

 

 

 

Interaktivní objekty


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře a jsou k dispozici v režimu nákup, nebo se nachází v okolí.

 

 

Hejno divokých ptáků


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nový objekt "Hejno divokých ptáků", který je k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti). Ptáci se nacházejí poblíž speciálních stromů po celém světě Henford nad Bagley a mohou se spřátelit se Simíky, aby dostávali dary a pomáhali na zahradě. Pokud si Simíci přejí najít více těchto ptáků, mohou na svůj pozemek umístit ptačí stanoviště. Volně žijící ptáci mohou na Simíky kakat, pokud se jim nelíbí.

Hejno divokých ptáků

 

Hejno divokých ptáků

Hejno divokých ptákůHejno divokých ptáků proletělo lesem, aby si tu našlo nový domov. Rádi dostávají dárky a na oplátku mohou dárky i dávat. Živí se hmyzáky. kteří obtěžují rostliny, a rádi zpívají přerostlým plodinám. I když to jsou služby, které poskytují jenom kamarádům. Jsou to skutečné majestátní malá stvoření. (A je opravdu těžké rozlišit v hejně jednotlivce!)
Zpřístupní se spřátelením s hejnem divokých ptáků!
Hejna ptáků naleznete uvnitř mrtvých stromů v Henfordu nad Bagley v Ostružiníkovém lese a Starém Novém Henfordu!

Cena: 400Simoleony

 

 

Obydlí pro divoké králíčky


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nový objekt "Obydlí pro divoké králíčky", který je k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Obydlí pro divoké králíčky

 

Obydlí pro divoké králíčky

Obydlí pro divoké králíčkyToto útulné obydlí zhotovené pomocí nejmodernější králíčkovské technologie (která je až překvapivé sofistikovaná na živočišný druh. kterému chybí protistojné palce) přiláká divoké králíčky. Ti jsou nejen extrémně rozkošní, ale také rádi dávají dárky Simíkům. které si oblíbí. A pokud je o to jejich kamarádi požádají, dokonce mohou vypomoci při zahradničení tím. že spořádají všechen plevel. Přátelští králíčci v rámci své zahradnické služby také ochotně věnují své zcela přírodní „hnojivo", které obohatí půdu v blízkosti přerostlých plodin.
Zpřístupní se spřátelením s divokým králíkem!
Králíci žijí uvnitř pařezů pokácených stromů v Henfordu nad Bagley v Ostružiníkovém lese a Starém Novém Henfordu!

Cena: 400Simoleony

 

K dispozici následující interakce s Obydlím:

Pojmenovat Obydlí pro divoké králíčky

Pokusit se králíčky vylákat

 

 

Přístřešek pro zvíře


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nový objekt "Přístřešek pro zvíře", který je k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Přístřešek pro zvíře

 

Přístřešek pro zvíře

Přístřešek pro zvířeSimíci si pomocí přístřešku pro zvířata mohou koupit* vlastní krávu nebo lamu! I když jsou krávy a lamy většinou pohodové, nemají rády spolubydlící. Takže v jednom přístřešku může bydlet jenom jedno zvíře, které se pak drží v jeho blízkosti. Simíci. kteří zvířata krmí a starají se o jejich Čistotu a čistotu jejich přístřešků, budou rychle odměněni.
*Krávy/lamy se prodávají samostatně. Korouhvička plní čisté dekorativní funkci. Nepokoušejte se s její pomocí předvídat přírodní (Či jiné) události.

Cena: 500Simoleony

 

K dispozici následující interakce:

Pojmenovat Přístřešek pro zvíře

Vyčistit přístřešek

Doplnit krmivo (10 Simoleonů)

Koupit zvíře...

 • Béžová lama (350Simoleony)
 • Bílá lama (350Simoleony)
 • Flekaté kráva (400Simoleony)
 • Hnědá kráva (400Simoleony)

Akce...

 • Obchodovat...
  • Maso...
  • Simoleony...
  • Přísady...
  • Pamlsky pro zvířata...
 • Vyrobit pamlsek pro zvířata u ledničky...
 • Vylepšit...

 

K dispozici jsou následující vylepšení:

 • Krmné zařízení pro dobytek - Toto zařízení na baterie neustále doplňuje krmivo v přístřešku a to už napořád. Simíci to tak už nikdy nebudou muset dělat ručně. Nikdy!
  Vyžaduje:
  6x Součástek pro vylepšení pro hospodářská zvířata
 • Prodlužovač života PečliváPéče - Systém PečliváPéče funguje jako aromaterapie. umělecká terapie a hudební terapie, i když ani jednu z těchto terapií ve skutečnosti neposkytuje. Hospodářská zvířata jsou však díky němu v takové pohodě, že žijí déle!
  Vyžaduje:
  3x Součástek pro vylepšení pro hospodářská zvířata
 • Díly pro vylepšení pro dobytek můžete získat, když vesničanům v Henfordu nad Bagley nabídnete pomoc!

 

 

Kurník


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nový objekt "Kurník", který je k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Chcete -li získat kuřata, slepice a kohouty, musíte si nejprve koupit Kurník v režimu Nákupu. Každý Kurník může mít až 8 slepic, ale počet kurníku, které můžete na svém pozemku mít je neomezený. Pokud chcete více než 8 kuřat, budete muset mít více kurníků.

Jakmile jste umístili Kurník, tak stačí na něj kliknout a koupit kuřata, slepice nebo kohouty. Můžete si vybrat mezi třemi typy dospělých slepic (bílá, hnědá a černá) a kuřat. Více druhů kuřat lze získat krmením určitých zvířecích pamlsků pro vaše slepice.

Kurníky je nutné pravidelně čistit. Stav kurníku můžete zobrazit tak, že na něj najedete kurzorem myši. Když je kurník špinavý, očistěte jej, aby vaše kuřata zůstala šťastná a zdravá. Simíci musí také slepice krmit, stačí kliknout na kurník a nakrmit slepice. Nezapomeňte to dělat každý den, aby byla vaše kuřata dobře krmena. Při najetí kurzorem myši na kurník zjistíte, kolik kuřat, slepic a kohoutů žije v kurníku a kolik vajec můžete posbírat.

Kurníky lze také vylepšovat pro menší údržbu. Simíci mohou do svých kurníků nainstalovat automatický podavač, aby měli slepice vždy dostatek jídla, i když zapomenete krmit slepice. Mohou také nainstalovat vylepšení, díky kterému budou slepice uvolněnější, což povede k prodloužení života, a také nainstalovat poplach na lišku, aby lišky neukradly vejce. Vylepšování kurníku vyžaduje nový typ Součástka pro vylepšení pro hospodářská zvířata. Součástky můžete získat, když vesničanům v Henfordu nad Bagley nabídnete pomoc v podobě pochůzek.

Kurník

 

Kurník

KurníkPomocí kurníku si můžete kupovat slepice, kohouty a kuřata a pečovat o ně!
Rada: Kolem kurníku si můžete postavit plot. aby se vám kuřata nezatoulala moc daleko.
Abyste vytvořili chová vznikala vám vejce k vylíhnutí, musíte mít v kurníku alespoň jednoho kohouta a jednu slepici!

Cena: 400Simoleony

 

K dispozici následující interakce:

Pojmenovat Kurník

Vyčistit kurník

Vysávat (výbava Velký úklid)

Posbírat vejce

Přidat kuřata...

Svolat potulující se kuřata do kurníku...

Rozházet krmivo (4Simoleony)

Přivolat kuřata dovnitř...

Poslat kuřata ven...

Koupit kuřata...

 • Bílá slepice (150Simoleony)
 • Bílý kohout (200Simoleony)
 • Hnědá slepice (150Simoleony)
 • Hnědý kohout (200Simoleony)
 • Mladá slepice (75Simoleony)
 • Mladý kohout (100Simoleony)
 • Černá slepice (150Simoleony)
 • Černý kohout (200Simoleony)

Akce...

 • Obchodovat...
  • Maso...
  • Simoleony...
  • Přísady...
  • Pamlsky pro zvířata...
 • Vyrobit pamlsek pro zvířata u ledničky...
 • Vylepšit...

 

K dispozici jsou následující vylepšení:

 • Krmné zařízení do kurníku - Toto zařízení poháněné gravitací poskytuje jídlo všem kuřatům, která dorazí do kurníku. Nabízí nejen elegantní vzhled, ale také chutné obilí.
  Vyžaduje:
  6x Součástek pro vylepšení pro hospodářská zvířata
 • Prodlužovač života PečliváPéče - Systém PečliváPéče funguje jako aromaterapie, umělecká terapie a hudební terapie, i když ani jednu z těchto terapií ve skutečnosti neposkytuje. Kuřata jsou však díky němu v takové pohodě, že žijí déle!
  Vyžaduje:
  2x Součástek pro vylepšení pro hospodářská zvířata
 • Poplašné zařízení Liškoplaš - Tento přístroj je vybavený algoritmy strojového učení, které byly trénovány na doslova bilionech obrázků lišek, takže dokáže odehnat i ty nejlépe přestrojené lišky.
  Vyžaduje:
  3x Součástek pro vylepšení pro hospodářská zvířata
 • Díly pro vylepšení pro dobytek můžete získat, když vesničanům v Henfordu nad Bagley nabídnete pomoc!

 

 

Vyšívací sada


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nový objekt "Vyšívací sada Vyšívá to samo", který je k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti). Děti a starší Simíci mohou pomocí Vyšívací sady budovat novou dovednost Vyšívání. Zpočátku jsou k dispozici pouze dvě interakce, ale jakmile se zvýší dovednost Vyšívání, tak se odemknou nové interakce k vyšívání.

Vyšívací sada

 

Vyšívací sada Vyšívá to samo

Vyšívací sada Vyšívá to samoS vyšívací sadou Vyšívá to samo máte svět vyšívání na dosah ruky. Uvnitř najdete všechny cívky, špulky a nitě i jehly, které budete potřebovat. Pokud chcete docílit dojmu pečlivé ruční práce, můžete využít lamí vlnu. Tak se hezky usadte a pusťte se do práce!

Cena: 150Simoleony

 

 

Zahradní drny


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nové objekty "Zahradní drn do země" a "Nasypaný zahradní drn do země", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti). Jakmile zasadíte přerostlou plodinu, tak se budete muset o ní hodně starat. Zasazení přerostlé plodiny není zárukou, že skutečně získáte obří plodinu. Existují tři různé úrovně přerostlých plodin.

Zahradní drny

 

Zahradní drn do země

Zahradní drn do zeměDrn do země v podobě čerstvé kultivované půdy. která přirozeně napomáhá venkovnímu růstu přerostlých plodin. Čtyř malých zahradních rostlin nebo jednoho stromu.

Cena: 10Simoleony

Nasypaný zahradní drn do země

Nasypaný zahradní drn do zeměDrn do země v podobě čerstvě kultivované a hloubené půdy. která přirozené napomáhá venkovnímu růstu přerostlých plodin. Čtyř malých zahradních rostlin nebo jednoho stromu.

Cena: 10Simoleony

 

K dispozici následující interakce:

Koupit hnojivo na přerostlou úrodu...

 • Bezstarostné hnojivo
  Toto hnojivo bylo vytvořeno pro zaneprázdněné zahradníky, kteří prostě potřebují více času. Jeho složení se postará o to. že vaše rodiny nebude obtěžovat plevel ani hmyz! Stačí jednou za pár dní použít toto hnojivo na úrodu a také rostliny zalít.
 • Vitální hnojivo
  Vypadá vaše úroda nezdravě? Potřebuje vaše ovoce pomoci dosáhnout vyšší kvality? Dál už hledat nemusíte! Jednou denně aplikujte toto hnojivo na záhonky a vaše rostlinky čeká lepší zdraví a příští úroda bude mít vyšší kvalitu.

Koupit semínka přerostlých plodin...

 • Semínka dýně (20Simoleony)
 • Semínka houby (15Simoleony)
 • Semínka lilku (15Simoleony)
 • Semínka salátu (10Simoleony)
 • Semínka vodního melounu (25Simoleony)

Zasít...

Zasadit přerostlou plodinu...

Akce...

 • Obdivovat Divoký králíček
 • Zamknout kameru
 • Přesunout pohled kamery domů

 

 

Piknikový košík


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově přidává nové objekty "Zase jeden piknikový košík" a "Piknikový košík Čerstvý vánek", které jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti).

Piknikový košík

 

Zase jeden piknikový košík

Zase jeden piknikový košíkŘíkali, že to prosté nejde, ale my to dokázali. Máme tady ještě o něco oblejší Zase jeden piknikový košík. Udrží vaše jídlo déle čerstvé a při tom vypadá velmi roztomile.

Cena: 80Simoleony

Piknikový košík Čerstvý vánek

Piknikový košík Čerstvý vánekBylo nebylo, jednou jedna holčička nesla v podobném košíčku samé dobroty své babičce. Sice si nejsme úplné jistí, jak to s ní nakonec dopadlo, ale piknikový košík Čerstvý vánek je tu teď pro vás! Vejde se do něj všechno občerstvení a zůstane také déle čerstvé!

Cena: 95Simoleony

 

K dispozici následující interakce:

Otevřít

Zabalit jídlo...

Vyprázdnit koš

Rozložit piknik (vyžaduje piknikový stůl)

Vložit do inventáře

 

 

 

Rezim nákup/stavba


Rozšíření The Sims 4: Život na venkově obsahuje celkem 130 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

130x Režim nákupu / Režim stavby
(8x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Objekt 1Objekt 2Objekt 3Objekt 4Objekt 5Objekt 6Objekt 7Objekt 8Objekt 9Objekt 10Objekt 11Objekt 12Objekt 13Objekt 14Objekt 15Objekt 16Objekt 17Objekt 18Objekt 19Objekt 20Objekt 21Objekt 22Objekt 23Objekt 24Objekt 25Objekt 26Objekt 27Objekt 28Objekt 29Objekt 30Objekt 31Objekt 32Objekt 33Objekt 34Objekt 35Objekt 36Objekt 37Objekt 38Objekt 39Objekt 40Objekt 41Objekt 42Objekt 43Objekt 44Objekt 45Objekt 46Objekt 47Objekt 48Objekt 49Objekt 50Objekt 51Objekt 52Objekt 53Objekt 54Objekt 55Objekt 56Objekt 57Objekt 58Objekt 59Objekt 60Objekt 61Objekt 62Objekt 63Objekt 64Objekt 65Objekt 66Objekt 67Objekt 68Objekt 69Objekt 70Objekt 71Objekt 72Objekt 73Objekt 74Objekt 75Objekt 76Objekt 77Objekt 78Objekt 79Objekt 80Objekt 81Objekt 82Objekt 83Objekt 84Objekt 85Objekt 86Objekt 87Objekt 88Objekt 89Objekt 90Objekt 91Objekt 92Objekt 93Objekt 94Objekt 95Objekt 96Objekt 97Objekt 98Objekt 99Objekt 100Objekt 101Objekt 102Objekt 103Objekt 104Objekt 105Objekt 106Objekt 107Objekt 108Objekt 109Objekt 110Objekt 111Objekt 112Objekt 113Objekt 114Objekt 115Objekt 116Objekt 117Objekt 118Objekt 119Objekt 120Objekt 121Objekt 122Objekt 123Objekt 124Objekt 125Objekt 126Objekt 127Objekt 128Objekt 129Objekt 130

 

 

8x Připravené místnosti


Kuchyně 2x

Připravené místnosti - Kuchyně 1

Připravené místnosti - Kuchyně 2

 

Ložnice 2x

Připravené místnosti - Ložnice 1

Připravené místnosti - Ložnice 2

 

Obývací pokoj 2x

Připravené místnosti - Obývací pokoj 1

Připravené místnosti - Obývací pokoj 2

 

Venek 2x

Připravené místnosti - Venek 1

Připravené místnosti - Venek 1

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm