The Sims 4: Batolata | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Batolata

DeadKarlos | 28. února 2018 | Návštěvnost 633

 

Kolekce: Batolata ObalKolekce: Batolata IkonaThe Sims 4: Batolata (TS4: Toddler Stuff) je dvanáctá Kolekce pro The Sims 4, která byla vydána 24. srpna 2017 za cenu 9.99 €.

Dopřejte svým batolatům nové způsoby, jakými mohou vyjádřit svou osobnost, zbavit se přebytečné energie a najít si nové kamarády s kolekcí The Sims 4 Batolata. Oblékněte své malé Simíky do rozkošného oblečení a vytvořte jim krásné účesy. Pomocí barevných dekorací vytvořte venkovní hřiště, kde se batolata mohou klouzat na klouzačce, prolézat tunely a pouštět se do míčkových bitev s kamarády.

 

* K HRANÍ JE TŘEBA ZÁKLADNÍ HRA THE SIMS 4 A VŠECHNY AKTUALIZACE.

 

Obsah kolekce: 

  • Oblékněte je do rozkošných úborů
  • Vrhněte se do zábavy po hlavě
  • Uspořádejte dětem hrací schůzky

Zdroj

 

Obsah

Informace

 

 

Oficiální popis


Vrhněte se do zábavy po hlavě
Batolata se mohou přebytečné energie zbavit na různých atrakcích na hřišti. S kamarády se pustí do míčkových bitev, sklouznou se na skluzavce nebo se zabaví v barevných tunelech.

 

Uspořádejte dětem hrací schůzky
Postavte v místním parku nebo na zahradě dokonalé hřiště a pozvěte sousedy i s dětmi ke společné zábavě! Batolata se mohou vydovádět s novými kamarády, zatímco rodiče zábavu řídí, vyprávějí příběhy a na grilu připravují oblíbená dětská jídla.

 

Oblékněte je do rozkošných úborů
Ukažte osobnost svých batolat pomocí nové chlapecké i dívčí módy a nových účesů. Na výběr je řada horních i spodních dílů a bot, kterými ukážete jedinečný styl. Oblékněte je do nápaditých úborů od triček s motýlími křídly až po zvířecí mikiny a duhové mokasíny.

Přepychový večírek Obrázek

 

 

 

 

Herní přehled


Dejte svým batolatám nové způsoby, jak vyjádřit jejich osobnosti v Kolekci The Sims 4: Batolata. Oblečte své malé Simíky do různých rozkošných oblečení a roztomilých účesů. Použijte pestrobarevnou výdobu k vybudování venkovního prostoru pro hraní, kde si mohou batolata vychutnávat skluzavku, prolézačky a míčové hry.

Batolata 1Batolata 2
Batolata 3Batolata 4
 

 

 

 

Vytvořit Simíka


  • Žena Batole
    4x Účesy, 6x Horní díly, 4x Spodní díly, 10x Celkový outfit, 3x Boty

 

  • Muž Batole
    2x Účesy, 4x Horní díly, 3x Spodní díly, 2x Celkový outfit, 2x Boty

 

Batolata_01.jpg

 

 

Interaktivní objekty


Kolekce The Sims 4: Batolata přidává nové interaktivních objekty. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře, a je možné je zakoupit v režimu Nákupu.

 

 

Skluzavka


Kolekce The Sims 4: Batolata přidává do hry nový objekt "Bezpečná batolecí skluzavka". Tento objekt je omezen pouze pro batolata a pomůže jim zvýšit jejich dovednost Pohyb. K dispozici jsou následující možnosti: Šplhat, Co to je?, Skouznout se, Pomoct batoleti se šplháním (Teenageři/Dospělí).

Bezpečná batolecí skluzavka

 

Tento objekt můžete zakoupit v režimu Nákup v sekci Pro děti - Batolata za 500§ Simoleonů, a může se umístit na libovolném pozemku.

 

 

Prolézačky


Kolekce The Sims 4: Batolata přidává do hry dva nové objekty "Spletité tunely" za 3,000§ Simoleonů a "Batolací prolézačka se vším všudy" za 5,000§ Simoleonů. Oba objekty lze zakoupit v režimu Nákupu v sekci Pro děti - Batolata, ale taky můžete tyto objekty bezplatně získat při dosažení Zlaté medaile během Události - Batolecí hrací schůzka. Tyto objetky mohou používat pouze batolata.

Bezpečná batolecí skluzavka

 

Obě verze Prolézaček zahrnují následující interakce: "Proplazit se" a "Co to je?". Dražší verze má ještě víc interakcí: "Šplhat", "Hrát si v ohrádce s míčky", "Sklouznout se", a "Na něco si hrát...".

Bezpečná batolecí skluzavka

 

Na něco si hrát... je speciální interakce, která je k dispozici pouze pro dražší verzi Batolací prolézačka se vším všudy. Vyžaduje 2. úroveň dovednosti Představivost pro Batolata a díky interakci se zvýší jejich dovednost Představivost.

 

Použitím interakce Na něco si hrát... přemění Batolací prolézačku se vším všudy na "Pirátský vrak" nebo "Vesmírný přístav". Batolata mohou použít interakci Na něco si hrát. Navíc Teenageři a Dospělí mohou použít interakci "Hrát si na něco", když batolata spustí Na něco si hrát nebo ji mohou zahájit pomocí interakce "Hrát si na piráty s..." a "Hrát si na vesmírný přístav...".

 

Při interakci Na něco si hrát se zobrazí animace, které zdůrazňují představivost batolete. Tyto animace a vizualizace jsou vidět pouze u batolat.

Bezpečná batolecí skluzavka

 

 

Ohrádka s míčky


Kolekce The Sims 4: Batolata přidává do hry nový objekt "Batolecí ohrádka s míčky" za 1,000§ Simoleonů v režimu Nákupu v sekci Pro děti - Batolata. Tento objekt je omezen na batolata a pomůže jim zvýšit jejich dovednost Pohybu. K dispozici jsou následující interakce: "Hrát si v ohrádce s míčky" a "Co to je".

Bezpečná batolecí skluzavka

 

 

Událost: Batolecí hrací schůzka


Kolekce The Sims 4: Batolata přidává zcela novou Událost "Batolecí hrací schůzka". Batolecí hrací scůzka je nová společenská událost, ve které můžete dosáhnout cíle nebo nemusíte.. Stojí 100§ Simoleonů, a jenom batolata mohou být pozvány.

 

  • Zladá medaile odemkne "Batolací prolézačka se vším všudy" prolézačku pro Batolata.

 

Událost: Batolecí hrací schůzka

 

 

 

 

Nový nákup/stavba


Kolekce The Sims 4: Batolata obsahuje 27 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

22x Režim nákupu

2x Režim stavby (Brána a plot)
(3x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Batolata_02.jpg

 

 

3x Připravené místnosti


Venek

Venek 1

Venek 2

Venek 3

 

 

 

Aktualizace stránek

Herní Balíček The Sims 4: StrangerVilleHerní Balíček The Sims 4: StrangerVille

29. března 2019

ArmádaKariéra: Armáda

26. března 2019

Rozšíření: Roční obdobíHerní svět: StrangerVille

20. března 2019

Herní Balíček The Sims 4: StrangerVilleHerní Balíček The Sims 4: StrangerVille

25. února 2019

Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávěRozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě

13. prosince 2018

 

Nejnovější články

Článek 1S touto kolekcí bude zvířecí srst všude

6. března 2018

Článek 1The Sims 4 Dobrodružství v džungli

27. února 2018

Článek 1Pět tajemství džungle

23. února 2018

Článek 1Dobrodružství v džungli: Typický den

20. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)07:50:21 | SysAdmin: Night Storm