The Sims 4: Můj první mazlíček | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Můj první mazlíček


DeadKarlos | 21. července 2018 | Návštěvnost 7062

 

Kolekce: Můj první mazlíček IkonaThe Sims 4: Můj první mazlíček (TS4: My First Pet Stuff) je čtrnáctá Kolekce pro The Sims 4, která byla vydána 13. března 2018.

Kolekce představuje malé mazlíčky, jako jsou křečci, krysy, ježci spolu s novými objekty a oblečení pro kočky, psi a Simíky.

Kolekce vyžaduje rozšíření The Sims 4: Psi a kočky, aby bylo možné využít veškerý obsah, protože se jedná o oblečení pro mazlíčky a předměty, které lze použít.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Přivítejte doma nové zvířátko a ukažte, jak moc máte rádi psy a kočky s kolekcí The Sims™ 4 Můj první mazlíček.* Naučte své Simíky pečovat o menší domácí mazlíčky, zařiďte jim to doma nábytkem inspirovaným mazlíčky a oblékněte mazlíčky do oblíbených úborů svých Simíků!

 • Pečujte o nového mazlíčka
 • Oblékněte své psy a kočky
 • Zdobte s mazlíčkovskými vzory

 

Klíčové vlastnosti

Pečujte o nového mazlíčkaPečujte o nového mazlíčka
Pořiďte si do domácnosti mazlíčkovské obydlí s úplně novými malými mazlíčky, jako je křeček, krysa, trpasličí ježek nebo trpasličí bubalus! Nechte Simíky, aby své mazlíčky pojmenovali a naučili se o ně starat.

Oblékněte své psy a kočkyOblékněte své psy a kočky
Sladěným oblečením, jako je pohodlný župan nebo předoucí pyžamo, ukažte, že jsou Simíci a jejich mazlíčci pro sebe stvořeni. Oblékněte svou kočičí přítelkyni do oslnivých šatů nebo svému psovi nasaďte pokrývku hlavy pro tu správnou příležitost.

Zdobte s mazlíčkovskými potiskyZdobte s mazlíčkovskými potisky
Simíci si mohou vyzdobit obývací pokoj jedinečnými dekoracemi a vybavit dětský pokoj tlapkastickým nábytkem inspirovaným mazlíčky. Od roztomilých kočičích polštářů pro vaše Simíky až po barevné pelíšky pro psy a kočky - je tu něco pro každého.

 

Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 13. března, 2018
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Mazlíčci, Hlodavci

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


Můj první mazlíček Obrázek

 

 

 

 

Herní přehled


Přivítejte doma nové zvířátko a ukažte, jak moc máte rádi psy a kočky s kolekcí The Sims 4 Můj první mazlíček.

Můj první mazlíček 1Můj první mazlíček 2
Můj první mazlíček 3Můj první mazlíček 4

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teen/Důchodce
  3x Účesy, 1x Horní díl, 1x Celkový outfit
 • Dítě
  1x Horní díl, 1x Celkový outfit
 • Batole
  1x Pokrývka hlavy, 1x Horní díly, 1x Celkový outfit

Muž

 • Dospělý/Teen/Důchodce
  1x Účes, 1x Horní díl, 1x Celkový outfit
 • Dítě
  1x Horní díl, 1x Celkový outfit
 • Batole
  1x Pokrývka hlavy, 1x Horní díl, 1x Celkový outfit

Mazlíček

 • 16x Oblečení a Doplňky

Muj_prvni_mazlicek_02.jpg

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možnostech, které jsou k dispozici v Kolekci The Sims 4: Můj první mazlíček

 

 

Sbírky domácnosti


Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček přidává nové položky k již dostupným sbírkám: "Pohlednice (7x)".

 

 

Pohlednice


Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček přidává k již dostupným sbírkám 7 zbrusu nových Pohlednic. Pohlednice si mohou přinést hlodavci při cestování, a můžete si je připnout na zeď, nástěnku, nebo na klece pro hlodavce.

Sbírky domácnosti - Pohlednice

 

Vzhledem k tomu, že jsou tyto pohlednice vzácné, tak vám to zabere hodně času, než je všechny nasbíráte. Když hlodavec pošle pohlednici během cesty, tak se bude nacházet v Inventáři domácnosti v režimu nákupu.

 • Veškeré ostatní pohlednice ve hře, přecházejí přímo do Inventáře Simíka, nikoli do Inventáře domácnosti. Pohlednice od hlodavců nemají žádnou hodnotu.

 

Název Vzácnost Cena

Al Simhara: pohledniceAl Simhara: pohlednice
Al Simhara

Vzácné

30 Simoleony

Popis: Snažím se prokličkovat mezi mumiemi v AI Simhaře. Ještě že tu nejste!

Brindleton Bay: pohledniceBrindleton Bay: pohlednice
Brindleton Bay

Vzácné

30 Simoleony

Popis: Zdravím z Vyschlého ostrova... trávě se tady sice moc nedaří, ale rybaří se tu bezvadně!

Champ Les Sims: pohledniceChamp Les Sims: pohlednice
Champ Les Sims

Vzácné

30 Simoleony

Popis: Vyjednávám smlouvy pro ochranu podnebí v Champ Les Sims!

Sixam: pohledniceSixam: pohlednice
Sixam

Vzácné

60 Simoleony

Popis: Ykuobolk is etžrd. Maxis ej elhot!

Lesní mýtina: pohledniceLesní mýtina: pohlednice
Sylvan Glade

Vzácné

60 Simoleony

Popis: Namaste... užívám si klid a mír odlehlé Lesní mýtiny.

Mourkovo přístaviště: pohledniceMourkovo přístaviště: pohlednice
Whiskerman's Wharf

Vzácné

30 Simoleony

Popis: Snažím se zdrhnout kočkám v Mourkově přístavišti. Pošlete pomoc!

Windenburg: pohledniceWindenburg: pohlednice
Windenburg

Vzácné

60 Simoleony

Popis: Přijeďte do Windenburgu, zatancujte si ve Windenburgu, smějte se ve Windenburgu, skotačte ve Windenburgu! Užívejte si společnou zábavu ve Windenburgu!

 

 

Hlodavci (Základy)


Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček přidává do hry 4 nové hlodavce, které se nacházejí ve speciálních klecí v režimu nákupu. Každý hlodavec má jedinečný vzhled a na jednu klec je povolen pouze jeden hlodavec. Následující hlodavci mohou být zakoupeny:

 • Křečoun (400§) - ♪ Dupejte a tleskejte, všichni do rytmu se hýbejte... ♪ *zaskřípání desky* "...tichoučko, o tom tanečku se nikdo nesmí
  dozvědět! Pojďme zase plánovat náš útěk!"

Křečoun

 

 • Pichloun (500§) - Možná máte pichlavější osobnost... Pokud tomu tak je, pak je pro vás trpasličí ježek tím správným mazlíčkem. Dávno předtím, než ježci vůbec vznikli, žili v oceánech jako stvoření, kterým říkáme ježovky. Dodnes se stále neví, co přesné způsobilo, že ježovkám narostly nožičky a že vyšly na zem. Vědci se shodli alespoň na tom, že se jedná o skvělé mazlíčky!

Pichloun

 

 • Vousáč (600§) - San Myshuno! Je to opravdu nádherné město... až na všechny ty krysy, kterými se to v něm jenom hemží. Pobíhají stokami, cupitají ve stěnách obytných budov, jsou prostě všude! A co s tím dělá starosta? Naštěstí se to dá snadno vyřešit po politicku... Chtěli byste domů krysičku? Nebo třeba dvě? Klidně si vezměte rovnou tři, jsou to skvělé společnice!

Vousáč

 

 • Babalus (700§) - Ohromná popularita televizního seriálu Příšerky z nicoty vedla ke vzniku celé řady nečekaných produktu. Když se plyšový bubalus stal nejlépe prodávanou hračkou roku 2016, šlechtitelé mazlíčků chytli svou jedinečnou příležitost za pačesy. S pomocí genetického inženýrství vzali hroší tělo, barvu a spirálovitý tvar fialového mořského měkkýše a srst, velikost a temperament křečka a vytvořili nový zvířecí druh nazvaný trpasličí bubalus. Teď si i vy můžete pořídit jedno z těchto kdysi fiktivních stvoření!

Babalus

 

Simíci si mohou do domácnosti přidat víc hlodavců, protože se nedostanou na panel domácnosti. Simíci by si měli přidat jen tolik hlodavců, o kolik se mohou řádně starat.

Péče o hlodavce je poměrně jednoduchá, ale pokud nechcete skončit s mrtvými hlodavci, je nejlepší, abyste se ujistili, že používáte správné interakce.

 • Jenom děti, dospělý a starší Simíci mohou komunikovat s hlodavci. Když budete komunikovat s hlodavci, tak se objeví na panelu vztahů, stejně jako ostatní Simíci a mazlíčci.

Komunikace s hlodavcem

 

Hlodavci se mohou krmit, hrát si s nimi a budou šťastni v jejich klecích. Při zakoupení klece pro hlodavce, budou hlodavci nakrmený a spokojený. Postupně se bude muset doplňovat krmivo a čistit klece.

 • Pokud bude hlodavec delší dobu špinavý, může onemocnět. Simíci, kteří jsou od hlodavce kousnutý, se mohou nakazit. Pokud nebude nemoc léčená, může to být smrtelné.

Doplnit krmení pro hlodavce

 

Klec by se měla čistit každé 3 dny, aby se hlodavec udržel ve zdravém prostředí. Hlodavce musíte krmit alespoň jednou denně, a věnovat se jim, aby se zvyšovala jejich úroveň spokojenosti. Celkový zdravotní stav můžete zkontrolovat tak, že najedete kurzorem myši na klec.

Když hlodavec nepoužívá klec, a tunely, budou chtít milující péči od svých majitelů. Následující interakce jsou k dispozici pro hlodavce:

 • Doplnit krmení (5§) - Tato volba zvyšuje hlodavcům úroveň Hladu a Vztah.
 • Dát pamlsek - Tato možnost zvyšuje Pozornost k hlodavcům.
 • Pozorovat - Tato volba zvyšuje Pozornost k hlodavcům.
 • Hrát si - Tato volba zvyšuje Pozornost, Aktivitu a Vztah k hlodavcům.
 • Mluvit... - Tato možnost zvyšuje Vztah k hlodavcům.
 • Vyčistit obydlí - Tato možnost zvyšuje Vztah k hlodavcům.
 • Přejmenovat - Tato volba slouží k přejmenování hlodavců.
 • Vypustit - Tuto možnost použijete k vypuštění hlodavce navždy do divočiny.
 • Studovat hlodavce (Děti/Teenageři) - Dosáhnou 25% zvýšení domácích úkolů.
 • Průzkum a reakce (Psi a kočky) - Pokud vlastníte Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky, mazlíčci budou reagovat na klece pro hlodavce. Kočky vlezou na klec nebo tunely a psi budou příležitostně štěkat a očichávat hlodavce.
 • Koupit hlodavce (300§) - Tato volba je dostupná, pokud je klec hlodavce prázdná. To se stane, když Simíci vypustí hlodavce do volné přírody, nebo když hlodavec umře při hladovění nebo stárnutí.

Hrát si s hlodavcem

 

Dokonce i když jsou hlodavci řádně ošetřeni a krmeni, nebrání jim v tom, aby zemřeli ve stáří. Stáří hlodavce je jedním ze způsobů, jak mohou ve hře zemřít, ale existuje jistý způsob, jak zajistit, aby nikdy hlodavec nezestárnul.

 • Proti stárnutí (hlodavci) (§300) – Tato léčba trvale zastaví proces stárnutí u hlodavců. Tato interakce je k dispozici, když mají Simíci tuto léčbu ve svém inventáři. Tento pamlsek může být zakoupen v počítači nebo pokud máte nainstalovaný rozšíření The Sims 4: Psi a kočky, tak v místní veterinářské klinice.
 • Pamlsek omezující inteligenci (hlodavci) (§300) – Tato léčba navrátí mentální kapacitu hlodavce na úroveň normálních mazlíčků, a již nebudou chodit mimo jejich stanoviště. Tato interakce je k dispozici, když mají Simíci tuto léčbu ve svém inventáři. Tento pamlsek může být zakoupen v počítači nebo pokud máte nainstalovaný rozšíření The Sims 4: Psi a kočky, tak v místní veterinářské klinice.

Dát pamlsek hlodavci

 

Pokud Simíci zanedbávají k tomu, že se nestarají o hlodavce, tak hlodavec učiní svůj poslední výlet v kleci a vypaří se. Jakmile se hlodavec vypaří, Simíci budou oznámeni, že se hlodavec vypařil. Uvidíte v kleci, jak se duše hlodavce vypaří.

Duše hlodavce

 

 

 

Cestování a dobrodružství hlodavců


Jednou z nejzajímavějších věcí o hlodavcích je jejich inteligence a schopnost cestovat do vzdálených zemí. Příležitostně hlodavci opustí klec a cestují.

Cestování a dobrodružství hlodavců

 

Budete upozorněni o tom, že hlodavec odešel a pokud máte štěstí, vrátí se vám dokonce i s pohlednicí. Upozornění vás bude informovat o dobrodružství po cestách a dokonce vám přinesou i nějaké Simoleony nebo speciální dárek ze svých cest.

 • Hlodavci mají také zábavu uvnitř svých klecí. Můžete sledovat aktivity jaderných výbuchů, tancování, a létání raketou v noci.

 

 • Pokud chcete ukončit cestování a vrátit svého mazlíčka zpátky do normálního hlodavce, můžete zakoupit a nakrmit hlodavce s "Pamlskem omezující inteligenci".

 

Babalus

 

Název

Děkuju!Děkuju!
Thank you!

Popis: Lékaři v nemocnici chtějí vyjádřit svou vděčnost hlodavci. Roku 2018 se v lékařské historii připomíná rok, kdy na hlodavcovo zádech vzniklo plně funkční ucho, které bylo implantováno na Simíka.

Kniha za odměnuAl Simhara: pohlednice
Book Royalties Received

Popis: Kniha napsaná duchem pod pseudonymem Stephena Kinga "Redundantní hlodavá realita: Život a čas hlodavců". Vydavatel knih je nadšený a vyjádří svou naději na očekávaný "Stephenův" román.
Dobrodružství ve vesmíruDobrodružství ve vesmíru
Tiny Space Delivery
Popis: Hlodavčí miniaturní raketová loď letí k lukrativní těžbě asteroidů, kde jsou některé nerostné suroviny, které se vrátí do Inventáře domácnosti.
Děkuji!Děkuji!
Thank You!
Popis: V laboratořích FutureSim jsme si mysleli, že musíme provádět testy morčat ve jménu vědeckého pokroku, ale byl to jiný druh hlodavců, které nám ukázali cestu. Naše nejhlubší vděčnost Hlodavci za pomoc při našem průlomovém objevu!
Velký dobrodruh; Malý hlodavecVelký dobrodruh; Malý hlodavec
Tiny Rodent; Big Adventure
Popis: Hlodavec přemýšlel na vás během svých cest a přinesl vám pohlednici z jeho velkého dobrodružství, aby se podělil o své zážitky! Tento malý hlodavec cestoval do strašně dlouhé vzdálenosti!
Nastal čas, hlodavčeNastal čas, hlodavče
Times Up, Rodent!
Popis: Kdo tady viděl hlodavce? Musí zaplatit, pokud chce být stále ochraňován.
3... 2... 1... Zážeh3... 2... 1... Zážeh
3... 2... 1... Blastoff
Popis: Fascinující... Zdá se, že hlodavec provádí pokusy o dosažení nouzové rychlosti z jeho stanoviště.
Detekován jaderný výbuchDetekován jaderný výbuch
Nuclear Blast Detected
Popis: Zdá se, že stopa záření přetrvává v kleci hlodavce. Naneštěstí je záření natolik nízké, že nepředstavují žádné nebezpečí pro Simíky.
Hlodavčí diskotékaTančící hlodavec
Rodent Rave
Popis: ...byla to hudba pocházející z hlodavčího prostředí? Tento hlodavec ukazuje, jak daleko mohou hlodavci zajít prostřednictvím křeččího tance.

 

 

Hlodavčí vzteklina a smrt


Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček přináší do hry novou nákazu a smrt. Existují dva způsoby, jak tuto nákazu zvrátit, ale začneme s původem této smrtelné nákazy. Zanedbávání a nemytí hlodavců může mít katastrofické následky.

 • Děti mohou být kousnuty od hlodavců, ale nebudou nakaženi hlodavčí vzteklinou.

 

Babalus

 

Když hlodavci zůstávají delší dobu špinavý, tak dostane nakažlivou hlodavčí vzteklinu. Simíci, kteří si hrají s nakaženými mazlíčky, mají šanci, že budou kousnuti. Kousnutí je náhodné, ale pravděpodobnost se zvyšuje při hraní, a pokud máte špatný vztah k hlodavci.

Simíci, kteří jsou kousnutí, obdrží 2 hodinovou náladovku Napjatý +1. Tato náladovka je důvodem k obavě, protože po 2 hodinách zmizí a nebude postupovat, nebo se změní na 24 hodinovou náladovku Nesvůj +1.

 • Na počítači se může Simík podívat na informace o hlodavčí vzteklině (Web > Vyhledávat informace > Hledat si informace o hldovačí vzteklině). Tím se odemkne speciální volba, která Simíkům umožní koupit hlodavčí léky (Objednat > Koupit léky na hlodavčí vzteklinu).

 

 • Pokud máte nainstalovaný Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky, můžete se vydat na místní Veterinární kliniku a použít interakci "Zeptat se na hlodavčí vzteklinu" u kteréhokoli zaměstnance. Jedná se o alternativní cestu vyhledání informací o nákaze.

 

Simíci jsou schopni se vyléčit při prvním příznaku nákazy, ale pokud se nebudou léčit, nakonec získají 24 hodinovou náladovku Nesvůj +1. V tomto okamžiku je Simík velmi nakažený a může šířit nákazu na ostatní Simíky.

Pokud budou Simíci i nadále tyto příznaky ignorovat, nakonec obdrží 24 hodinovou náladovku "Hlodavčí vzteklina". Pokud máte v úmyslu zachránit Simíka před smrtí, je poslední šance vyhledat informaci o hlodavčí vzteklině a koupit lék. Existují dva druhy léku, které jsou k dispozici ve hře: Očkovací sérum proti vzteklině (500§) a Sérum proti hlodavčí vzteklině (800§).

 • Když máte nainstalované Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky, tak Simík může použít počítač ve Veterinářské klinice a koupit lék, až po rozhovoru se zaměstnancem o hlodavčí vzteklině.

 

Babalus

 

Oba léčivé přípravky na hlodavčí vzteklinu vyléčí Simíky, ale jsou chráněni před onemocněním na určitou dobu. Jakmile vyprší závěrečná fáze onemocnění, tak se Simíci setkají se smrtí.

Simíci zažijí mnoho příznaků, včetně stálého kýchání, horečky a počůrání. Simíci budou určitě mít stále náladu Nesvůj až do své smrti.

Babalus

 

Simíci, kteří se nevyléčí v poslední 24 hodinové fáze, tak zemřou. Smrt od hlodavčí vzteklině je nový druh smrti (doplněný o nové animace a ducha). Jak přichází smrt, tak se Simíci budou měnit, v ústech budou mít zelenou pěnu, otočí ruce a začnou se škrabat jako hlodavci.

Babalus

 

Simíci, kteří odejdou a vrátí se jako duchové, budou stále nakaženi, ale ostatní Simíky nenakazí. Duchové vypadají jako hlodavci a budou mít pěnu u pusy jako zběsilé zvíře.

Babalus

 

Simíci ve stavu ducha získají speciální interakci. Tato interakce umožňuje duchům šířit falešný strach mezi nejbližší Simíky a budou utíkat strachy.

Hlodavčí duchové se dokáží trvale vyléčit od hlodavčí vztekliny tím, že si zakoupí Sérum proti hlodavčí vzteklině (800§). Tím se odstraní hlodavčího vzhledu, pěny z úst a změní se do normálního ducha. Duchové nemohou tuto nákazu přenášet.

 

 

Stolek Ťuk ťuk


Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček přidává do hry animovaný akvarijní konferenční stolek. Stůl je první svého druhu jako první "kulatý" konferenční stolek, který je k dispozici ve hře. Stolek je připravený již s vybraných ryb, takže Simíci nemohou přidat ani odstranit žádné ryby.

Režim Nákupu: Odkládací plochy - Konferenční stolky - Stolek Ťuk ťuk (200§)

Babalus

 

 

 

Interaktivní objekty mazlíčků


Kolekci The Sims 4: Můj první mazlíček přidává řadu nových interaktivních objektů pro mazlíčky.

 • Následující objekty jsou součástí s Kolekcí The Sims 4: Můj první mazlíček, ale nemají žádnou funkčnost, pokud nemáte nainstalované Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky.

 

 • Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček přidává do hry také objekty jako jsou psí pelíšky, misky na žrádlo, atd..

 

 

Dvířka mazlíčků


Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček přidává do hry nové dvířka pro mazlíčky. K dispozici jsou 2 velikosti dvířek pro Kočky a psy všech velikostí. Štěňata mohou také používat větší dvířka i když nemáte nainstalované Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky.

Režim Nákupu: Výstavba - Dveře - Dveře Moderní pejsan nebo Dveře Moderní štěně (50§)

Babalus

 

 

Kočičí domek


Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček přidává 2 nové kočičí domky. Nejen, že tyto objekty znemožňují ničení a škrabání nábytku po celém domě, ale také jim dává místo k lenošení, zdřímnutí, sezení, hraní a spaní.

Režim Nákupu: Mazlíčci - Mazlíčkovský nábytek - Domek pro kočky Moje bříško (150§) a Kočičí domek Mňam mňam (700§)

Babalus

 

 

Krabice na hračky


Krabice na hračky je objekt, kterým umožňuje Simíkům nakupovat a ukládat hračky pro mazlíčky. Je to místo pro exkluzivní hračky, jako je "Pískací COTOJÁK", který se nenachází v režimu Nákupu. Mazlíčci budou s hračkou hrát, žvýkat, a kousat. Psi si mohou přinést vlastní hračku z krabice na hračky, zatímco kočkám je budou muset přinést Simíci sami.

Režim Nákupu: Mazlíčci - Mazlíčkovské hračky - Štěkobedna/mňaukobedna (150§)

Babalus

 

 

 

Rezim nákup/stavba


Kolekci The Sims 4: Můj první mazlíček obsahuje celkem 38 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

38x Režim nákupu / Režim stavby
(3x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Muj_prvni_mazlicek_01.jpg

 

 

3x Připravené místnosti


Obývací pokoj

Připravené místnosti

 

Dětský pokoj

Připravené místnosti

Připravené místnosti

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm