Kluby (Společná zábava) | The Sims 4 CZ

Kluby (Společná zábava)

DeadKarlos | 14. prosince 2015 | Návštěvnost 419

 

Kluby IkonaRozšíření: Únik do přírody IkonaKluby jsou nové vlastnosti v rozšíření The Sims 4: Společná zábava, která funguje podobně jako výlety v The Sims 2: Noční život a The Sims 3: Po setmění a sociálních skupin v The Sims 3: Studentský život. Simíci mohou vytvářet klub, ve kterém může být až 8 Simíků.

Tato funkce umožňuje hráčům vytvářet a hrát si se skuinama Simíků a dělat různé činnosti v závilosti na přání vůdce skupiny. Simíci se mohou připojit až na tři různé společnenské kluby najednou, ale může hrát pouze s jedním klubem.

Život je lepší s kamarády! V klubech najdete podobné smýšlející Simíky, se kterými si můžete užít život naplno. Poradíme vám, jak se stát členem klubu.

 

Jak se stát členem klubu


 • Chcete-li se přidat ke klubu, otevřete pomocí svítícího tlačítka v pravém dolním rohu klubový panel. Tady stačí kliknout na tlačítko Přidat se ke klubu.
 • Požadavky na vstup do klubu určují, kdo může do klubu vstoupit. Simíci. kteří tyto požadavky nesplňuji, se nemohou stát členy. Požadavky na vstup najdete v podrobnostech klubu.
 • Členové klubu mohou kdykoliv zahájit klubové setkáni. Stačí otevřít klubový panel v pravém dolním rohu a kliknout na tlačítko Zahájit setkáni. Nebude trvat dlouho a první členové dorazí.
 • Simíci během klubových setkání provádí aktivity, čímž získával klubové body. za které si mohou pořídit klubové výhody. Zelená ikona klubu označuj Simíky. kteří provádé|i klubové aktivity Simíci by neměli dělat nic. co )e zakázané, jinak jim někdo vyhubuje, nebo je dokonce vyloučí z klubu, červená ikona klubu označuje Simťky. kteří dělají něco zakázaného.
 • Ke klubovým výhodám se dostanete pomocí klubového panelu v pravém dolním rohu obrazovky. Stačí kliknout na tlačítko klubových výhod. Prohlédněte si všechny výhody, které můžete svému klubu pořídit. Výhody se projeví během klubových setkání.

 

Založení klubu


 • Můžete si vytvořit vlastní klub a bavit se přesné tak. jak se vám zlíbí. Otevřete v pravém dolním rohu obrazovky klubový panel a kliknéte na tlačítko Správce klubů. Ve spodní části můžete založit klub pomocí tlačítka Vytvořit klub.
 • Když si zakládáte vlastni klub. můžete si vybrat místo, kde se jeho členové rádi schází Také můžete rozhodnout o tom, které činnosti budou členové při klubových setkáni délat a kterým se raději vyhnou. Krom toho můžete také členům svého klubu vytvořit jedinečné úbory.
 • Chcete-li vytvořit jedinečný úbor. můžete si v pravém dolním rohu otevřít klubový panel a kliknout na tlačítko Upravit klubové úbory. Na tomto místé si můžete vybrat barvu nebo celkový styl. Dokonce máte. pomocí volby Vlastní, možnost sestavit si kompletní úbor. který budou Simíci nosit na klubových setkáních.
 • Jakmile si vytvoříte klub nebo se stanete |eho vedoucím, můžete si vybrat pozemek, kde členové rádi tráví čas Může to být obecný typ podniku nebo konkrétní pozemek Dokonce můžete využít i speciální klubové dveře, které zabrání vstupu všech nečlenů klubu do dané oblasti.

 

Správce klubů


Ve Správci klubů se můžete stát členem klubu, vytvořit klub nový nebo si přečíst více informací o vybraném klubu. Můžete se stát členem až tří klubů.

Požádat o pozvánku

Pokud se váš Simik chce stát členem klubu pouze pro zvané, musí mít za kamaráda člena tohoto klubu. V takovém případě může požádat o pozvánku. Klub ho pozve na své další setkání, kde dostane příležitost ukázat, že se do něj hodí.

Vytvořit klub

Na tomto místé můžete vytvořit vlastni klub. Sezvěte skupinu podobně smýšlejících Simikú a založte oficiální klub.

 

Podrobnosti o klubu


Nabídka Podrobnosti o klubu umožní vedoucím spravovat kluby. Členové zde najdou informace o klubu, například klubové výhody a klubové aktivity.

Identita klubu

Tady uvidíte název klubu, jeho logo, popis a oblíbené místo.

Požadavky na vstup do klubu

Vedoucí klubu může stanovit požadavky na vstup do klubu, které musí zájemci o členství splnit.

Členové klubu

Simici v klubu začínají jako řadoví členové.

Když klub vytvoříte, automaticky se stanete vedoucím.

Vedoucí klubu i členové mohou přizvat nové členy kliknutím na dostupné pozice. Pouze vedoucí klubu může členy vyloučit.

Klubové aktivity

O klubových aktivitách rozhoduje vedoucí klubu. Členové klubu musí tyto klubové aktivity provádět během klubových setkání. Více informací zjistíte podržením kurzoru myši nad aktivitami.

 

Klubový panel


Klubový panel vám poskytne všechny informace o vybraném klubu. Dozvíte se z něj. kdo je členem klubu, jakým aktivitám se klub věnuje, a také pomocí něj můžete zahájit setkání.

Výběr klubů

Kliknutím přepnete svůj aktivní klub. Také zde můžete vstoupit do klubu, opustit ho nebo vytvořit klub nový. Každý Simík může být členem až tří klubů.

Klubové aktivity

Členové klubu během klubových setkání provádějí klubové aktivity a snaží se vyhnout všemu na seznamu zakázaných aktivit.

Klubové výhody

Simíci získají klubové body prováděním klubových aktivit během klubových setkání. Klubové body můžete využít pro nákup klubových výhod.

 

Správce klubů


Ve Správci klubů se můžete stát členem klubu, vytvořit nový klub nebo si přečíst více informací o vybraném klubu. Každý jednotlivý Simík je schopen se stát členem až tří klubů a každý klub má výchozí kapacitu šesti Simíků. Kapacita klubu se může zvýšit s Klubovými výhodami! Pokud váš Simík splňuje stanovené požadavky pro klub, bude se moci okamžitě "Stát se členem" nebo "Požádat o pozvánku" přes Správce klubu.

Správce klubu

 

Kliknutím na tlačítko "i Zobrazit podrobnosti", se dozvíte více informací a přenese na Podrobnosti Klubu. Klub je aktivní, když je ikona Simíka označená zeleným Plumbobem. Simíci mohou Opustit klub ve Správci klubů, a dokonce vytvořit svůj vlastní klub.

 

 

Klubový panel


Simicí se mohou připojit, vytvořit a upravovat kluby v Klubovém panelu, který je umístěn v pravém dolním rohu uživatelského rozhraní v "Režimu života". Pokud ještě Simík není členem v žádném klubu, tak je jedinou možností "Přidat se ke klubu".

Klubový panel

 

1 Vybrat klub

Upravovit nebo rozpouštit klub.

2 Podrobnosti o klubu

3 Správce klubů

Otevře seznam dostupných klubů nebo vytvořit vlastní klub.

4 Počet Simíků

Zobrazuje seznam aktuálních členů, které jsou v klubu a umožňuje hráči přidat nebo odebrat členy v závislosti na jejich přijetí/vedení.

5 Klubové aktivity

Pokud Simíci béhem klubového setkání udélají néco ze seznamu klubových aktivit, získají klubové body. Také při tom zezelená ukazatel klubu a dá jim tak jasné najevo, že délají vše jak mají.

6 Zakázané aktivity

Pokud Simíci během klubového setkání udělají něco ze seznamu zakázaných aktivit, někdo jim vyhubuje. Také při tom zčervená ukazatel klubu a dá jim tak jasně najevo, že dělají něco nevhodného.

7 Zahájit/ukončit setkání

Přepnutím tohoto tlačítka Zahájíš setkání s klubem pro získání klubových bodů.

8 Upravit klubové úbory

Zvolte jakýkoli druh stylů, oblečení, nebo barvy Členů klubu, co by měli nosit na Setkání klubu.

9 Koupit klubové výhody

Nakoupit za Klubové body získáte silné odměny, které nastaví klubovou atmosféru a umožní užitečné vylepšení.

 

 

Připojit se do klubu


Ve Správci klubů se můžete připojit k členům, poté co Simík splňuje potřebné požadavky. V případě že má klub napsaný "Stát se členem", váš Simík se bude moci okamžitě připojit do klubu a budete dotázáni na Klubové setkání. Nicméně, když má klub napsaný "Požádat o pozvánku", váš Simík bude muset žádat o pozvání do klubu. Simík obdrží zprávu s dotazem, zda by se chtěl setkat, aby lépe poznal klub.

Emoční textovky

 

Pokud příjmete pozvání, bude váš Simík cestovat na Oblíbené klubové místo, kde se koná Klubové setkání. Během společné akce se doporučuje, aby se Váš Simík zůčasnil na aktivitách klubu, diskutoval o klubu s členy a budoval s nimi vztahy. Viz níže jsou interakce se všemi členy klubu:

 • Pozvat do klubu…
 • Zobrazit Kluby…
 • Mluvit o…
 • Přivítat nového člena klubu
 • Přesvědčit k odchodu…
 • Vyloučit…
 • Rezignovat na Členství klubu…
 • Stěžovat si na vedoucího…
 • Vychvalovat vedoucího…
 • Probírat úroveň vedení klubu…
 • Přesvědčit vedoucího odejtí z funkce…
 • Klubový pokřik (Klubové výhody)
 • Klubová náladovka (Klubové výhody)

 

 

Vytvořit klub


Dalším způsobem, jak být součástí klubu, je řídit klub jako vůdce, stačí vytvořit svůj vlastní klub. Chcete-li vytvořit klub, stačí otevřít Správce klubů a stisknout tlačítko "Vytvořit klub" v dolní části seznamu. Tím se otevře Podrobnosti klubu pro vytvoření klubu. Můžete si vytvořit svůj jedinečný klub, pojmenovat ho, popsat a plně přizpůsobit nastavení klubu. Simíci jsou schopni vytvořit nekoneční počet klubů ve hře!

Emoční textovky

 

1 Zadejte název

Jméno vašeho klubu.

2 Popis

Popište svůj Klub s příběhem, účelem nebo cílem.

3 Logo

Vyberte si jedinčené Klubové logo ze seznamu.

4 Přijetí

Vyberte si způsob přijmání nových členů do Klubu z "Pouze pro zvané" nebo "Vstup všem povolen". Přijmání může změnit pouze vedoucí klubu.

5 Oblíbené klubové místo

Vyberte oblíbený pozemek, určité místo nebo si nemusíte vybrat žádné místo.

6 Členové

Zobrazuje seznam aktuálních členů, které jsou v klubu a umožňuje hráči přidat nebo odebrat členy v závislosti na jejich přijetí/vedení.

7 Požadavky

Požadavky určují, kdo může do klubu vstoupit.

8 Klubové aktivity

Klubové aktivity určují, jak se budou členové klubu chovat na klubových setkáních.

9 Rozpustit klub

Odstraní klub ze hry. Nelze vrátit zpět.

10 Klubové výhody

Nakoupit za Klubové výhody získáte silné odměny, které nastaví klubovou atmosféru a umožní užitečné vylepšení.

11 Potvrdit

Potvrdit všechny změny, které byly provedeny.

Klub potřebuje pouze logo, jméno a kliknout Potvrdit. Vyberte logo klubu, který pomůže snadno rozpoznat klub od jiných klubů, protože loga se budou zobrazovat na setkání členů.

 

Emoční textovky

 

Můžete si vybrat dvě různé možnosti přijetí do klubu. První možnost "Stát se členem", která umožňnuje pozvat okamžitě jakýhokoli Simíka do klubu, který splňuje požadavky. (Pokud se váš Simík bude snažit vstoupit do klubu, dávejte si pozor na popis s ostatních členů klubu!). Druhá možnost "Požádat o pozvánku" dává vůdci úplnou kontrolu. Simíci se mohou připojit, pokud je vůdce pozval.

 

Požadavky kategorie

 • Věk
 • Kariéra
 • Rodinný stav
 • Finanční situace
 • Vlastnost
 • Dovednosti minimálně na 2. úrovni

 

Požadavky mají až pět atributů pro Simíky, které splňují pro přijetí do klubu. Není potřebné žádné minimální množství požadavků pro klub.

 

 • Vytvoření klubu se specifickými požadavky budou vyžadovat, aby váš Simík a jakýkoliv Simíci připojené v klubu, kde splňují všechny požadavky na místě.
 • Požadavky z jiných rozšíření ve hře se nebudou ukazovat, pokud je nainstalované příslušné rozšíření.
 • Všichni Simíci věkových kategorií se mohou připojit do klubu nebo dělat jejich vlastní kluby.
 • Jestliže hráč nesplňuje konkrétní pohlaví Simíka, vůdce může odmítnout pozvánku.

 

Klubový spolek

 

 

Přednastavené kluby


Nově vytvořená hra, bude mít výchozí seznam klubů pro vaše Simíky, aby se mohli připojit. Pokud množství klubu klesne pod deset, hra bude obnovovat nové přednastavené kluby do seznamu, které odpovídají kritériím. Níže je uveden úplný seznam přednastavených klubů.

 • Nemůžete zakázat automatické obnovení klubů, ale můžete si vytvořit nekonečný počet vlastních klubů.

 

Obrázek

Název

Avantgardi Ikona

Avantgardi

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Kavárna na Jižním rynku

Rádi debatujete o jemných nuancích vybrané literatury? Nebo potřebujete pomoci s domácím úkolem? Nebo prosté nezapadáte nikam jinam? V tom pfípadé byste se možná, ale jenom možná, mohli pžidat k Avantgardám.

Avantgardi Panel
Ideálové Ikona Ideálové

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Nábřeží koupaliště

Není snadné vypadat takhle dobře. Dokonalost si žádá obéti. Ale každý potřebuje nékoho. ke komu by mohl vzhlížet. A proto tu jsou Ideálové.
Ideálové Panel
Liga dobrodruhů Ikona

Liga dobrodruhů

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Zaječí náměstí

Svět je záhadné místo plné dobrodružství. Na každém rohu potkáte pirátské lodé a vesmírné křižníky, které vás mohou odvézt do kouzelných zemí a vzdálených galaxií. Kdo se odváží vstoupit? Pouze dobrodruzi!

Liga dobrodruhů Panel
Namakanci Ikona

Namakanci

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Posilka z přístavu

Všichni můžeme být lepší. rychlejší, silnéjší a o néco zdravéjší. Potřebujete trochu povzbudit? Nebo dokopat ke cvičeni? V obou případech jsme vám plné k dispozici.

Namakanci Panel
Odpadlíci Ikona

Odpadlíci

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Nábřežní koupaliště

Chcete si najít kamarády? Chcete být oblíbení? SMÚLKA! První pravidlo Odpadlíků totiž zní, že o Odpadlících se nemluví!

Odpadlíci Panel
Pařmeni Ikona

Pařmeni

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Narvalí náruč

Pařmeni rádi paří. A ještě raději paří pořád.

Pařmeni Panel
Požitkáři Ikona

Požitkáři

Oblíbené klubové místo: Windenburg: U majáku

Není pravda, že pořád někde vysedáváme. Prosté jen rádi žijeme život naplno. S plnou sklenicí a plným talířem jídla.

Požitkáři Panel
Vládci parketu Ikona

Vládci parketu

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Diskotéka na hrázi

Myslíte, že máte talent pro rytmus, abyste se přidali k Vládcům parketu? Vyhledejte nás a dokažte nám to!

Vládci parketu Panel
Zahradní rytíři Ikona

Zahradní rytíři

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Panství Von-Straschill

Jsme hrdi rytíři, kteří neslouží žádnému pánovi. Přísahali jsme totiž, že budeme oddaně hlídkovat v zámeckých zahradách.

Zahradní rytíři Panel
Zahradní trpaslíci Ikona

Zahradní trpaslíci

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Zaječí náměstí

 

Příroda je všude kolem vás - běžte a prozkoumejte ji! Pokud vás baví turistika, rybaření a zahradničení, tak možná patříte mezi Zahradní trpaslíky.

Zahradní trpaslíci Panel
Štamgasti Ikona

Štamgasti

Oblíbené klubové místo: Windenburg: Krčma Na mýtince

Mezi Štamgasty může patřit každý. Stačí, když máte rádi dobré pití a fotbálek s přáteli.

Štamgasti Panel

 

 

Klubové setkání


Poté, co byl vytvořen váš klub, vůdce klubu může zahájit Klubové setkání pomocí Klubového panelu v pravém dolním rohu obrazovky nebo pomocí nové interakce "Zahájit setkání". Setkat se můžete v oblíbeném místě nebo na místě, kde se vůdce klubu nachází.

Členové klubu obdrží popis s dotazem, zda by se chtěli připojit k setkání klubu. Neaktivní členové, se okamžitě připojí k setkání klubu. Aktivní Simíci budou informování o setkání s klubem a mohou si vybrat, zda se chtějí zúčasnit i když to znamená, že musí opustit práci, ale když odejdou z práce, sníží se jim pracovní výkon, když se setkají s klubem.

 • Klubové setkání může začít náhodně na aktuálním pozemku, pokud vůdce a ostatní členové klubu mají společné interakce.

 

Setkání členů klubu

 

Během setkání, budou mít všichni členové klubu nový symbol klubu nad hlavou. Tento symbol změní barvu podle činnosti Simíka.

 

Bílá - Simík je v Setkání klubu, ale dosud nevykonává žádnou aktivní činnost.

Zelená - Simík provádí schválenou aktivitu.

Červená - Simík provádí zakázanou aktivitu.

 

Setkání nebude přerušená tím, že navštívíte jiný pozemek, dokud jdou členové klubu s vaším Simíkem. Při cestování během setkání se přítomní členové klubu budou automaticky označovat jako spolucestující. Klubové setkání můžete ukončit pomocí Klubového panelu, provedením sociální interakci, nebo tím, že opustíte pozemek bez členů klubu.

Členové klubu budete vykonávat povolené aktivity a chovat se podle pravidel klubu, a získávat Klubové body, za které si koupíte klubové výhody pro váš klub.

 

 

Klubové aktivity


Stanovení pravidel pro činnost ve vašem klubu je důležité, aby věděli Simíci jak by se měli chovat. Každý klub může mít celkem až pět aktivit a pět zakázaných aktivit. Čím líp se členové klubu chovají, tím více bodů získají na nákup klubových výhod.

Chcete-li změnit činnost aktivit, tak jenom vůdce klubu může přidat aktivity, upravit již vybrané aktivity, nebo dokonce odstranit činnosti vztahující se nastavení pravidel. Všechny tyto aktivity můžete nastavit v Klubovém panelu.

 

Klubové aktivity

 

Kluby mohou soupeřit a vyvolávat konflikty s jinými kluby s výběrem konkretních společenských aktivit. Při výběru kteroukoli ze sociální aktivity, budete moci vybrat, zda by měly provádět pravidlo pro každého, určitého klubu, nebo členy klubu. Budete schopni dělat konflikty, hádky a dokonce i tančení boj proti jiným klubům. Můžete jít dokonce tak daleko, že vytvoříte milostný příběh dvou Simíků, kteří nesmí mít milostný vztah, protože jsou v konfliktním klubu. Možnosti jsou nekonečné!

 

 • Aktivity z jiných herních balíčků nebudou vidět, pokud je nainstalovaný příslušný herní balíček.
 • Romantické aktivity nezpůsobí žárliovst během Klubového setkání.

Jídlo a pití

Grilovat

Jíst

Míchat nápoje na baru

Péct

Pít kávu

Pít nápoje na baru

 

Koníčky

Cvičit

Cvičit jógu

Meditovat

Používat mikroskop

Používat teleskop

Používat tesařský ponk

Používat vědecké vybavení

Programovat

Provádět lázeňské aktivity

Psát

Raketová věda

Číst

 

Umění a hudba

DJ

Hrát na housle

Hrát na hudební nástroj

Hrát na klavír

Hrát na kytaru

Malovat

Poslouchat hudbu

Prohlížet si umělecká díla

Předvádět komediální výstupy

Sledovat živé vystoupení

Tancovat

 

 Domácí aktivity

Dívat se na televizi

Koupat se a sprchovat

Opravovat předměty

Prohlížet web

Spát

Uklízet

Zkoušet si oblečení

 

Neplecha a řádění

Hackovat

Posednout objekty

Používat mimozemské schopnosti

Sabotovat předměty

Řev!

Zábava a hry

Hrát Nebučíte lamu

Hrát arkádovku

Hrát fotbálek

Hrát hospodské hry

Hrát házení podkov

Hrát karty

Hrát pohybové hry

Hrát videohry

Hrát šachy

Hrát šipky

 

Dětské aktivity

Hrát si s hračkami

Hrát si s vybavením hřiště

Hrát si v šatníku

Používat vědecký stolek

Udělat domácí úkol

 

Společenské

Bojovat

Chovat se přátelsky

Chovat se romanticky

Chovat se vesele

Chovat se zle

Líbat se

Milovat se

Objímat se

Provádět neplechu

Strašit

Vyprávět vtipy

 

Venkovní

Hledat žáby

Plavat

Používat vířivky

Rybařit

Skákat ze skokanského můstku

Toulat se bludištěm

Trávit čas u ohně

Zahradničit

 

 

Svrhnutí vůdce


Převzetí již existujícího klubu má dvě velmi účinné strategie: Požádat vedoucího, aby odstoupil, nebo přesvědčit ostatní členy klubu, aby svrhli vůdce. Pokud má váš Simík velmi kladný vztah s vůdcem klubu, je nejjednodušší přesvědčit vůdce, aby odstoupil pomocí interakce. Nicméně, pokud není správný vůdce klubu, bude muset Simík vzít věci do vlastních rukou.

 

Svrhnutí vůdce

 

 • Simík s Aspirací "Vůdce smečky", kde získá vlastnost za odměnu "Rozený vůdce" bude mít mnohem větší šanci přesvědčit vůdce, aby odstoupil.

 

Váš Simík bude schopen komunikovat s ostatními členy klubu, aby pochválil nebo si stěžoval na vůdce klubu. V závislosti na jejich vztahu s vedoucím a vaším Simíke, budou reagovat prostřednictvím oznámení o jejich názoru. Poté, co jste přesvědčili většinu členů klubu, že musí současný vedoucí odejít, může váš Simík použít interakci "Svržení vůdce". Tyto úspěchy a neúspěchy mají významný vliv na emoce Simíků.

 

 

Klubové výhody


Klubové body se získávají prováděním klubových aktivit během klubových setkání na různých dovedností, komunikací, klubové potřesení rukou a další. Jenom aktivní Členové klubu mohou zakoupit výhody, a některé výhody mají své omození. Některé výhody budou odstraňovat jiné výhody ve stejné kategorii, a bude můžete si je znova koupit, pokud se rozhodnete, že je chcete znova použít. Potřesení rukou je příkladem omezení výhod.

 

Když je aktivní setkání s klubem, budou účinky Klubové náladovky po nákupu okamžité. Pokud se rozhodnete koupit více než jeden druh Klubové náladovky, váš Simík bude moci použít nastavení klubové náladovky přes interakci a dát náladovku do celého klubu. Níže je k dispozici kompletní seznam Klubových východ, které si můžete koupit.

 

 • Vytvořit Simíka a výhody Oblečení jsou k dispozoci pro jakýhokoli Simíka ve vaší Domácnosti, a to i když není v klubu.
 • Stavby a výhodny dekorace můžete umístit na jakémkoliv pozemku.
 • Klubové dveře lze uzamknout výhradně pro členy klubu, a má dokonce speciální interakci "Zaklepat na tajné dveře".

 

Klubový status (povolen pouze jeden) (3x)


 

Název

Cena

Nechvalně proslulý klub

Nechvalně proslulý klub

100

Pokud jsou vaši Simíci členy nechvalně proslulého klubu, ostatní Simíci se jich budou bát. Vaši Simíci budou také při seznámení s novými Simíky začínat s horším vztahem.

 
Neznámý klub

Neznámý klub

0

Členové tohoto klubu budou mít neutrální vztah se Simíky, se kterými se seznámí.

 
Oblíbený klub

Oblíbený klub

100

Pokud jsou vaši Simici členy oblíbeného klubu, ostatní Simici jimi budou ohromeni. Vaši Simici budou také při seznámení s novými Simíky začínat s lepším vztahem.

 

 

Klubový pozdrav (povolen pouze jeden) (5x)


 

Název

Cena

Žádný pozdrav

Žádný pozdrav

0

Zbaví váš klub pozdravu.

 
Krutochyt

Krutochyt

100

Zpřístupní klubový pozdrav Krutochyt. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.

 
Pocempifpaf

Pocempifpaf

100

Zpřístupní klubový pozdrav Pocempifpaf. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.

 
Hustoplác

Hustoplác

100

Zpřístupní klubový pozdrav Hustoplác. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.

 
Pěsťuk

Pěsťuk

100

Zpřístupní klubový pozdrav Pěsťuk. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.

 

 

Velikost klubu (2x)


 

Název

Cena

Vyšší kapacita 1

Vyšší kapacita 1

250

Zvýší kapacitu klubu na 7 Simíků.

 
Vyšší kapacita 2

Vyšší kapacita 2

500

Zvýší kapacitu klubu na 8 Simíků.

 

 

Společenské výhody (5x)


 

Název

Cena

O něco větší kamarádství

O něco větší kamarádství

300

Zvýší šanci na úspěch při použití přátelských společenských interakcí na klubovém setkání.

 
O něco větší zábava

O něco větší zábava

300

Zvýší šanci na úspěch při použití zábavných společenských interakcí na klubovém setkání.

 
O něco zlejší

O něco zlejší

300

Zvýší šanci na úspěch při použití zlých společenských interakcí na klubovém setkání.

 
O něco větší neplecha

O něco větší neplecha

300

Zvýší šanci na úspěch při použití zábavných společenských interakcí z kategorie neplecha na klubovém setkání.

 
O něco větší romantika

O něco větší romantika

300

Zvýší šanci na úspěch při použití romantických společenských interakcí na klubovém setkání.

 

 

Dovednostní výhody (30x)


 

Název

Cena

Vylepšené pečení

Vylepšené pečení

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost pečení během klubových setkání.

 
Vylepšená mixologie

Vylepšená mixologie

400


Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost mixologie.

 
Vylepšené charisma

Vylepšené charisma

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost charisma.

 
Vylepšená komedie

Vylepšená komedie

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost komedie.

 
Vylepšená dovednost DJ

Vylepšená dovednost DJ

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost DJ.

 
Vylepšené rybaření

Vylepšené rybaření

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost rybaření.

 
Vylepšená atletika

Vylepšená atletika

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost atletika.

 
Vylepšené zahradničení

Vylepšené zahradničení

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost zahradničení.

 
Vylepšené gurmánské vaření

Vylepšené gurmánské vaření

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost gurmánské vaření.

 
Vylepšená hra na kytaru

Vylepšená hra na kytaru

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na kytaru.

 
Vylepšené kutilství

Vylepšené kutilství

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost kutilství.

 
Vylepšené vaření

Vylepšené vaření

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost vaření.

 
Vylepšená logika

Vylepšená logika

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost logika.

 
Vylepšená neplecha

Vylepšená neplecha

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost neplecha.

 
Vylepšené malování

Vylepšené malování

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost malování.

 
Vylepšená hra na klavír

Vylepšená hra na klavír

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na klavír.

 
Vylepšené programování

Vylepšené programování

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost programování.

 
Vylepšená raketová věda

Vylepšená raketová věda

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost raketová věda.

 
Vylepšené hraní videoher

Vylepšené hraní videoher

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hraní videoher.

 
Vylepšená hra na housle

Vylepšená hra na housle

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na housle.

 
Vylepšené psaní

Vylepšené psaní

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost psaní.

 
Vylepšené bylinkářství

Vylepšené bylinkářství

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost bylinkářství během klubových setkání.

 
Vylepšená dovednost wellness

Vylepšená dovednost wellness

400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost wellness během klubových setkání.

 
Vylepšené fotografování

Vylepšené fotografování

300

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost fotografování během klubových setkání.

 
Vylepšené tancování

Vylepšené tancování

300

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost tanec.

 
Vylepšené psaní domácích úkolů

Vylepšené psaní domácích úkolů

100

Zvýší rychlost, kterou vaši Simíci během klubových setkání píší domácí úkoly.

 
Vylepšená kreativita

Vylepšená kreativita

200

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost kreativita.

 
Vylepšená psychika

Vylepšená psychika

200

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost psychika.

 
Vylepšená motorika

Vylepšená motorika

200

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost motorika.

 
Vylepšená společenskost

Vylepšená společenskost

200

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost společenskost.

 

 

Klubová náladovka (26x)


 

Název

Cena

Silnější náladovka kamarádství

Silnější náladovka kamarádství

300

Silnější náladovka kamarádství posílí základní náladovku šťastný, kterou dostanete za účast na klubovém setkání.

 
Nejsilnější náladovka kamarádství

Nejsilnější náladovka kamarádství

400

Nejsilnější náladovka kamarádství maximálně posílí základní náladovku šťastný, kterou dostanete za účast na klubovém setkání.

 
Atmosféra rozezlený klub

Atmosféra rozezlený klub

100

Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.

 
Silnější atmosféra rozezlený klub

Silnější atmosféra rozezlený klub

200

Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.

 
Nejsilnější atmosféra rozezlený klub

Nejsilnější atmosféra rozezlený klub

300

Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.

 
Atmosféra sebevědomý klub

Atmosféra sebevědomý klub

100

Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.

 
Silnější atmosféra sebevědomý klub

Silnější atmosféra sebevědomý klub

200

Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.

 
Nejsilnější atmosféra sebevědomý klub

Nejsilnější atmosféra sebevědomý klub

300

Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.

 
Atmosféra energický klub

Atmosféra energický klub

100

Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.

 
Silnější atmosféra energický klub

Silnější atmosféra energický klub

200

Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.

 
Nejsilnější atmosféra energický klub

Nejsilnější atmosféra energický klub

300

Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.

 
Atmosféra flirtovnř klub

Atmosféra flirtovnř klub

100

Atmosféru flirtovnř klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovnř náladu.

 
Silnější atmosféra flirtovní klub

Silnější atmosféra flirtovní klub

200

Atmosféru flirtovní klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovní náladu.

 
Nejsilnější atmosféra flirtovní klub

Nejsilnější atmosféra flirtovní klub

300

Atmosféru flirtovní klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovní náladu.

 
Atmosféra soustředěný klub

Atmosféra soustředěný klub

100

Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.

 
Silnější atmosféra soustředěný klub

Silnější atmosféra soustředěný klub

200

Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.

 
Nejsilnější atmosféra soustředěný klub

Nejsilnější atmosféra soustředěný klub

300

Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.

 
Atmosféra inspirovaný klub

Atmosféra inspirovaný klub

100

Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.

 
Silnější atmosféra inspirovaný klub

Silnější atmosféra inspirovaný klub

200

Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.

 
Nejsilnější atmosféra inspirovaný klub

Nejsilnější atmosféra inspirovaný klub

300

Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.

 
Atmosféra hravý klub

Atmosféra hravý klub

100

Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.

 
Silnější atmosféra hravý klub

Silnější atmosféra hravý klub

200

Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.

 
Nejsilnější atmosféra hravý klub

Nejsilnější atmosféra hravý klub

300

Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.

 
Atmosféra smutný klub

Atmosféra smutný klub

100

Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.

 
Silnější atmosféra smutný klub

Silnější atmosféra smutný klub

200

Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.

 
Nejsilnější atmosféra smutný klub

Nejsilnější atmosféra smutný klub

300

Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.

 

 

Správa klubu (2x)


 

Název

Cena

Klubový pokřik

Klubový pokřik

500

Zpřístupní společenskou interakci Klubový pokřik, která členům vašeho klubu umožní propařit celou noc.

 
Klub s konexemi

Klub s konexemi

500

Simíci. kteří jsou členy tohoto klubu, budou v práci podávat lepší výkony.

 

 

 

Oblečení a dekorace (10x)


 

Název

Cena

Kožená bunda

Kožená bunda

200

Reprezentujte svůj klub touto stylovou koženou bundou. Nezapomeňte si ji po nákupu na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.

 
Sportovní bunda

Sportovní bunda

200

Reprezentujte svůj klub touto stylovou sportovní bundou. Nezapomeňte si ji po nákupu na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.

 
Kšiltovka

Kšiltovka

100

Reprezentujte svůj klub touto stylovou kšiltovkou. Po nákupu ji nezapomeňte na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.

 
Klubová vlaječka

Klubová vlaječka

300

Dejte najevo, že patříte do klubu, s touto klubovou vlaječkou. Až si ji koupíte, nezapomeňte si ji někam pověsit.

 
Náramky přátelství

Náramky přátelství

100

Jasně ukažte, koho považujete za skutečné přátele. Po nákupu nezapomeňte náramky na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.

 
Klubové dveře

Klubové dveře

400

Pomocí těchto dveří můžete vytvořit místnost pro setkávání klubu, do které nebudou mít přístup členové ostatních klubů.

 
Klubový znak

Klubový znak

600

Tento znak dává hrdě najevo příslušnost k vašemu klubu. Vystavte si ho doma nebo tam. kde se s klubem scházíte.

 
Klubová vlajka

Klubová vlajka

300

Hrdě si zavěste tuto vlajku doma nebo tam. kde se s klubem scházíte a dejte všem najevo svou klubovou příslušnost.

 
Klubový prapor

Klubový prapor

500

Dejte najevo, že patříte do klubu, s tímto klubovým praporem. Až si ho koupíte, nezapomeňte ho někam pověsit.

 
Klubový koberec

Klubový koberec

300

Pořidte si zcela jedinečný koberec, který se honosí vaším klubovým logem! Po nákupu si tento koberec nezapomeňte umístit domů nebo tam. kde se váš klub schází.

 

 

 

 

Aktualizace stránek

Herní Balíček The Sims 4: StrangerVilleHerní Balíček The Sims 4: StrangerVille

29. března 2019

ArmádaKariéra: Armáda

26. března 2019

Rozšíření: Roční obdobíHerní svět: StrangerVille

20. března 2019

Herní Balíček The Sims 4: StrangerVilleHerní Balíček The Sims 4: StrangerVille

25. února 2019

Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávěRozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě

13. prosince 2018

 

Nejnovější články

Článek 1S touto kolekcí bude zvířecí srst všude

6. března 2018

Článek 1The Sims 4 Dobrodružství v džungli

27. února 2018

Článek 1Pět tajemství džungle

23. února 2018

Článek 1Dobrodružství v džungli: Typický den

20. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)08:24:10 | SysAdmin: Night Storm