Smrti Simíků | The Sims 4 CZ

Smrti Simíků

DeadKarlos | 5. září 2014 | Návštěvnost 10730

 

Zdroj: SimVip.com

Smrti SimíkůThe Sims 4 zahrnuje 10 různých druhů smrti: Elektrický proud, Hlad, Oheň, Raketová loď, Stáří, Nadměrná námaha, Kraví rostlina, V rozpacích, Rozlobený a Hysterický záchvat. Moderní Smrťák vás dostane.

V každé hře The Sims jsou smrti na běžným pořádku, sice je to smutná zpráva pro všechny Simíky, ale nedá se vůbec nic dělat.

Smrťák

 

Smrt v The Sims 4


Druhy smrti jsou považovaný za "Přirozené" nebo "Emocionální". Oheň, Elektrický proud, Hlad, Stáří, Raketová loď, Nadměrná námaha a Kraví rostlina je přirozená smrt, a V rozpacích, Rozlobený a Hysterický záchvat je emocionální.

 • V The Sims 4 nejsou žádní duchové.
  (Duchové byli přidaní v Patche 1.0.732.20, který vyšel 1. 10. 2014)
 • Nejsou žádné hřbitovy.
 • Smrt v The Sims 4 je vzácnější a mnohem obtížnější, než kdy předtím.

 

Emoce mají různé úrovně intenzity. Jakmile Simík dosáhne nejvyšší úrovně specifické emoci, tak může uvítat smrt. Existuje pouze emoce V rozpacích, Rozlobený a Hysterický záchvat, který Simík zvládne v pohodě.

Bez ohledu na to, jakým způsobem vaši Simíci zemřou, Smrťák nikdy nezapomene přijít a sebrat jejich duše. Budete mít možnost "Prosit" pro umírajícího Simíka, když se objeví Smrťák, ale v případě neúspěchu, bude zanechán náhrobek/urna Simíka.

 

Seznam smrtí


Smrt ohněm

Oheň a plameny mohou procházet zdmi v The Sims 4, takže nejlepší bude okamžitě okolní plameny uhasit. Simíci, kteří nejsou schopni dostat se pryč v čas uhoří.

Smrt ohněm 1Smrt ohněm 2

 

Smrt z raketové lodi (Oheň)

Jízda ve vesmíru s nízkou úrovní dovednosti Raketová věda, nebo zkoumáním vesmíru (při dovednosti Neplecha) strčením "ovoce do výfukového potrubí", to jsou zaručené způsoby, jak umřít. Simíci, když spadnou v raketové lodi na zem, tak se může loď vznítit a mohou od okolních plamenů zemřít.

Smrt z raketové lodi (Oheň) 1Smrt z raketové lodi (Oheň) 2

 

Smrt elektrickým proudem

Simíci, kteří opravují elektroniku s nízkou úrovní dovednosti Kutilství, mohou dostat ránu elektrickým proudem. Simíci, kteří dostali ránu proudem při opravě, tak dostanou náladovku "Pořádný šok" na pár hodin. Pokud se pokusí opravit znova rozbitou elektroniku, než Simík překoná první elektrickou ránu, pak dostane další elektrický šok proudem a může zemřít.

Smrt elektrickým proudem 1Smrt elektrickým proudem 2

 

Smrt hladem

Simíci mají přirozený instinkt k přežití, i když vypnete svobodnou vůli. Existují dvě různé 24 hodinové náladovky, které budou muset vaši Simíci dostat, než umřou hladem: "Hladový" a "Vyhladovělý". Jakmile dostane Simík náladovku "Vyhladovělý" po dobu 24 hodin bez jídla, tak zemře.

Smrt hladem 1Smrt hladem 2

 

Smrt Kraví rostlinou

Kraví rostlinu musíte alespoň jednou za 12 hodin krmit, jestliže nedostane na jíst, Kraví rostlina se pokusí nalákat svou cestou Simíky tím, že je budou škádlit s dortem. Jakmile Kraví rostlina vyplázne jazyk s dortem, budou mít Simíci na výběr, buď jíst dort, nebo kraví rostlinu nakrmit.

Simíci, kteří se snaží sebrat rostlině kus dortu, tak je může rostlina sníst zaživa. Některé Simíky vyplivne zpátky na zem, nebo jiný Simíci budou mít smůlu, a kraví rostlina je může sníst.

Zjistilo se, že Kraví rostlina může zabít každého druhého Simíka, když jí dort. Takže i když budete mít poprvé štěstí, tak po druhé vás pravděpodobně zabije. Simíci, kteří umřou, tak na ně přijde Smrťák a zbude po nich náhrobek.

Bobulku kraví rostliny 1Bobulku kraví rostliny 2

 

Smrt stářím

Pokud máte vypnuté stárnutí, nebo neustále pijete "Lektvar mládí", starý Simíci nakonec umřou. Nemůžete nic udělat, jak zabránit jejich životnímu cyklu.

Smrt stářím

 

Smrt nadměrnou námahou (Důchodci)

Starší Simíci nemají tolik výdrže jak měli v dospělosti, kde se snadno vyčerpává při výkonu nebo milování (Woohoo). Starý Simíci, kteří dosáhnout hranice obdrží náladovku "nebezpečně unavený" po dobou 4 hodin. Vyhněte se namáhavé činnosti, během této doby, nebo zemřou.

Smrt nadměrnou námahou (Důchodci) 1Smrt nadměrnou námahou (Důchodci) 2

 

Smrt naštváním (Emoce: Rozzuřený - Srdeční infarkt)

Emoce Naštvaný má čtyři různé úrovně intenzity: Naštvaný Velmi naštvaný Rozzlobený a Rozzuřený. Simíci, kteří dosáhnou emočního stavu Rozzuřený, budou mít pouze krátkou dobu se uklidnit.

Emoce dávají Simíkům zvláštní interakce, které pomohou snížit úroveň intenzity. Simíky, které ponecháte v emočním stavu Rozzuřený po dlouhou dobu, tak zemřou.

Smrt naštváním 1Smrt naštváním 2

 

Smrt smíchem (Emoce: Hravý - Hysterický záchvat)

Hysterická emoce má čtyři různé úrovně intenzity: Hravý, Velmi hravý, Hloupý a Hysterický. Simíci, kteří dosáhnou emočního stavu Hysterický, budou mít pouze krátkou dobu zbavit se toho pocitu.

Emoce dávají Simíkům zvláštní interakce, které pomohou snížit úroveň intenzity. Simíky, které ponecháte v emočním stavu Hysterický po dlouhou dobu, tak zemřou.

Smrt smíchem 1Smrt smíchem 2

 

Smrt v rozpacích (Emoce: V rozpacích - Konečné ponížení)

Emoce v rozpacích má čtyři různé úrovně intenzity: V rozpacích, Velmi v rozpacích, Ponížený, Zahanbený. Simíci, kteří dosáhnou emočního stavu Zahanbený, budou mít pouze krátkou dobu, aby se uklidnili.

Emoce dávají Simíkům zvláštní interakce, které pomohou snížit úroveň intenzity. Simíky, které ponecháte v emočním stavu Zahanbený po dlouhou dobu, tak zemřou.

Smrt v rozpacích 1Smrt v rozpacích 2

 

 

 

Zachránit Simíka před smrtí


Pokud nechcete, aby váš Simík umřel a stal se duchem, tak existují čtyři způsoby, jak je zachránit před smrtí:

 • Zeptat se Smrťáka, aby ušetřil život Simíka (vyžaduje Emoci Sebevědomý)
 • Svádět Smrťáka, aby ušetřil život Simíka (vyžaduje Emoci Flirtující)
 • Poprosit Smrťáka, aby ušetřil život Simíka (občas funguje)
 • Dejte Smrťákovi Květinu smrti (lze získat roubováním rostliny orchideje a granátového jablka)

 

Zachránit Simíka před smrtí

 

 

Oživení ducha z knihy života


 • Dosáhnout 10. úrovně dovednosti Psaní
 • Dokončit Aspiraci "Autor bestsellerů"
 • Napsat "Knihu života" na počítači
 • Jakmile je kniha dokončena, klikněte na ni a dejte “Zachytit epickou ságu..." na nejbližšího Simíka
 • Musíš použít interakci "Zachytit epickou ságu...” PŘED smrtí Simíka
 • Když Simík umře, použijte interakci v Knize života "Přivolat Simíka..."
 • Pozvat ducha, který má být součástí vaší domácnosti (vyžaduje 95% úroveň přátelství)
 • Duch musí pak použít Knihu života, a použít interakci v Knize života "Vrátit k životu".

Poznámka: Nemusíte navýšit úroveň přátelství na 95%, aby jste požádali ducha k přejít do vašeho domova. Stačí ducha přidat do domácnosti použitím cheatu "testingcheats true" a podržet Shift + kliknout na Ducha Simíka a "Přidat do rodiny".

 

Tento proces může být proveden na víc Simíků s více knihami. Neexistuje žádný limit, kolik Knížek života můžete napsat, ani kolik různých Simíků můžete přivést k životu.

Oživení ducha z knihy života

 

 

Oživení ducha Ambrózií


Pokud psaní není vaše silná stránka, zkuste se naučit vařit. Ambrózie je vzácné jediné sloužící jídlo, které může přinést ducha zpět k život nebo obnovit věk žijícího Simíka. Jídlo může mít hodnotu víc jak 2,500 Simoleonů, a životnost je 10 hodin.

Do hry byl přidán nový recept po vydání Patche 1.0.732.20, který vyšel 1. 10. 2014 pro dovednost Gurmánské vaření.

Vyžadované dovednosti pro Ambrózii

 • 3 úroveň dovednost Rybaření
 • 7 úroveň dovednost Zahradničení
 • 10 úroveň dovednost Vaření
 • 10 úroveň dovednost Gurmánské vaření
Sklára

Sklára

Často se nachází ve Vrbové zátoce

3 úroveň dovednost Rybaření

Lektvar mládí

Lektvar mládí

Můžete koupit z obchodu odměn.

Stojí: 1,500The Sims 4 Ikona

Květina Smrti

Květina Smrti - dovednost Zahradničení

Získaná roubováním Orchidej a Granátové jablko

Přidaná květina - Patche 1.0.732.20, který vyšel 1. 10. 2014

 

Oživení ducha Ambrózií

 

 

Herní balíček: Herní balíček: Dobrodružství v Džungli IkonaDobrodružství v džungli

Smrt spálením


Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přidává nový způsob, jak zemřít ohněm: Samovznícení. Tato smrt je způsobená kletbou s náladovkou "Cejch smrti spálením".

 • Tato kletba je vytovřená Simíky, kteří aktivují prostřednictvím Zlaté nebo Dřevěné "Zazatototlova relikvie smrti". Spojením s netypickým broušeným krystalem se aktivuje kletba.

 

Smrt spálením

 

 • Kletba Simíků se může náhodně spustit každou chvilku. Pokud se Simíci neuhasí, mají šanci umřít. Někdy se oheň sám uhasí, ale na to nespoléhejte. Jakmile končí 72 hodinová náladovka, tak se naposledy samovznícení spontánně spustí a Simík zemře.

 

KLETBA: Simíci, kteří mají náladovku Cejch smrti spálením, by měli rychle najít kostní moučku a požádat o protijed od obchodníků na tržišti. Poté jít k soše Madre Cosecha, a dát jí dar kvůli zrušení kletby (250§). Také můžete aktivovat "Požehnání kostí" z relikvie nebo koupit protijed na počítači (1,000§).

Odstranění kletby pomocí protijedu/požehnáním může Simíkům dát náladovku "Požehání kostí". Simíci se promění na kostlivce, ve kterém se snižují potřeby po dobu 2 dnů.

Požehání kostí

 

 

Smrt po úderu elektrickým proudem


Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přináší nový způsob Smrti po úderu elektrickým proudem. Tato šance na smrt je způsobena kletbou Simíka s náladovkou "Cejch smrti elektřinou".

 • Tato kletba je vytovřená Simíky, kteří aktivují prostřednictvím Zlaté nebo Dřevěné "Zazatototlova relikvie smrti". Spojením s netypickým broušeným krystalem se aktivuje kletba.

 

Smrt po úderu elektrickým proudem

 

 • Kletba Simíků se může náhodně spustit každou chvilku. Hraním si s elektronikou způsobí okamžitou smrt, když je náladovka aktivní. Jakmile končí 72 hodinová náladovka, tak si s kletbou Simíci nemusí dělat starosti.

 

KLETBA: Simíci, kteří mají náladovku Cejch smrti elektřinou, by měli rychle najít kostní moučku a požádat o protijed od obchodníků na tržišti. Poté jít k soše Madre Cosecha, a dát jí dar kvůli zrušení kletby (250§). Také můžete aktivovat "Požehnání kostí" z relikvie nebo koupit protijed na počítači (1,000§).

 

Nápoj "Faradayův šumák" odstraní pouze náladovku "Sežehnutí". Pořád budete muset odstranit prokletí pomocí protijedu/požehnáním. Odstranění kletby dostane Simík náladovku "Požehání kostí". Simík se promění na kostlivce, ve kterém se snižují potřeby po dobu 2 dnů.

Požádat o protijed

 

 

Smrt otravou


Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přidává novou smrt: Otrava. Tato smrt je způsobena kletbou simíka s náladovkou "Cejch smrti otravou".

 • KLETBA: Tato kletba může být vytovřená Simíkem, který ji aktivuje prostřednictvím Zlaté nebo Dřevěné "Zazatototlova relikvie smrti". Spojením s netypickým broušeným krystalem se aktivuje kletba.

 

 • NÁHODNÉ KARTY: Simík otráven při prozkoumávání džungle. Jedna z náhodných karet se objeví při čištění cesty. Pokud Simík v této úloze selže, bude otráven.

 

 • PASTI ŠIPEK: Simík otráven při prozkoumávání chrámů se spustí obranný mechanismus, který vystřelí otrávané šipky na Simíka.

 

 • HMYZ: Simík otráven hmyzem v džungli. Včely, pavouci a dalším hmyzem při prozkoumávání hmyzu.

 

Otrávený Simík

 

 • Simík s otravou okamžitě onemocní a mají na těle barevné skvrny. Získají také řadu nálad, které vedou k náladovce "Cejch smrti otravou".

 

 • Simík, který zanedbá a nevyléčit tuto náladovku, nakonec zemřou. Také je zde malá šance, že otravu Simík překoná a nemusí umřít.

 

KLETBA: Simíci, kteří mají náladovku Cejch smrti elektřinou, by měli rychle najít kostní moučku a požádat o protijed od obchodníků na tržišti. Poté jít k soše Madre Cosecha, a dát jí dar kvůli zrušení kletby (250§). Také můžete aktivovat "Požehnání kostí" z relikvie nebo koupit protijed na počítači (1,000§).

Odstranění kletby dostane Simík náladovku "Požehání kostí". Simík se promění na kostlivce, ve kterém se snižují potřeby po dobu 2 dnů.

Madre Cosecha

 

Duch Simíka, který umírá otravou je taky jedinečný. Tento duch bude mít po celý čas zelený oblak, který vyzařuje z jejich těla.

Smrt otravou

 

 

Vlastnosti smrti - 14x


Název

 

Smrt stářím - Death by Old AgeSmrt stářím

Tento Simík zemřel, když nadešel jeho čas.

The Sims 4 Ikona

Smrt z trapné situace - Death by EmbarrassmentSmrt v rozpacích

Tento Simík zažil tak trapnou situaci, že by se raději propadl do země. A ono se to stalo.

The Sims 4 Ikona

Smrt ze zuřivosti - Death by AngerSmrt naštváním

Tento Simík zemřel rozčílením, které se ho stále ještě drží.

The Sims 4 Ikona

Smrt vyčerpáním - Death by OverexertionSmrt nadměrnou námahou

Potvrzuje se, že nic se nemá přehánět. Tenhle Simík to bohužel dosáhl až do extrému.

The Sims 4 Ikona

Smrt smíchem - Death By LaughterSmrt smíchem

Tento Simík zemřel smíchy. Smích ho neopustil ani po smrti.

The Sims 4 Ikona

Smrt hladem - Death by HungerSmrt hladem

Simíky, kteří vyhladověli k smrti, trápí hlad i v posmrtném životě.

The Sims 4 Ikona

Smrt v ohni - Death by FireSmrt ohněm

Tento Simík zemřel při požáru a plameny ho straší až dodnes.

The Sims 4 Ikona

Smrt kraví rostlinou - Death By Cow PlantSmrt Kraví rostlinou

Tento Simík byl spořádán kraví rostlinou, a tak k rostlinám cítí pořád ještě zášť.

The Sims 4 Ikona

Smrt utopením - Death by UnderwaterSmrt z vody

Tento Simík se utopil ve vodě, a proto z ní teď má strach.

The Sims 4 Ikona

Smrt po úderu elektrickým proudem - Death by ElectrocutionSmrt po úderu elektrickým proudem

Tento Simík zažil pořádný šok, když ho zabil elektrický proud.

The Sims 4 Ikona

Smrt párou - Death by SteamSmrt párou

Tento Simík skonal v důsledku přehnaného saunování. Proto má neustále žízeň a je mu vedro.

Herní balíček: Návštěva v lázních Ikona

Smrt kvůli čtverzubci - Death by PufferfishSmrt kvůli čtverzubci

Tenhle Simík vzal život do svých úst a spořádal velmi jedovatou rybu.

Rozšíření: Život ve městě

Smrt slunečním svitem - Death by SunlightSmrt slunečním svitem (Upír)

Tento Simík zemřel v důsledku dlouhého vystavení UV paprskům.

Herní balíček: Upíři

Smrt otravou - Death by PoisonSmrt slunečním svitem (Upír)

Tento Simík zemřel na otravu.

Herní balíček: Dobrodružství v Džungli Ikona

Smrt po zasažení bleskem - Death by LightningSmrt po zasažení bleskem

Tento Simík dostal o jeden zásah bleskem víc, než bylo zdrávo.

Rozšíření: Roční období

Smrt umrznutím - Death by Freezing Smrt umrznutím

Tento Simík zemřel v důsledku dlouhého vystavení mrazivým teplotám.

Rozšíření: Roční období

Smrt přehrátím - Death by OverheatingSmrt přehrátím

Tento Simík zemřel v důsledku dlouhého vystavení příliš vysokým teplotám.

Rozšíření: Roční období

Sežraný matkou - Consumed by the MotherSežraný matkou

Tento Simík byl sežraný Matkou rostliny a bude navždy sklízet přínosy nulové potřeby rozpadu.

Herní balíček: StrangerVille Ikona

Smrt přehnaným nabitím kouzelnou energiíSmrt přehnaným nabitím kouzelnou energií

Duchové vzniklí přebitím fungují jako cíle pro kouzelnické interakce, jako jsou duely, výcvik a další.

Herní balíček: Říše kouzel Ikona

Smrt po rozmačkání výklopnou postelíSmrt po rozmačkání výklopnou postelí

Tento Simík zemřel kvůli pomstychtivé výklopné posteli.

Kolekce: Minibydlení Ikona

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Interiérový dekoratér (Kariéra)

11. června 2021

Oblíbenost (Nová stránka)

9. června 2021

Lekce (Interiér snů)

7. června 2021

Přířazené pozemky

8. května 2021

Dovednosti

20 dubna 2021

Dovednost Kutilství

20 dubna 2021

 

NOVINKYNovinky
Herní balíček: Interiér snů IkonaThe Sims 4 Interiér snů

17. června 2021
The Sims 4: Výbava Zahradní oázaVýbava: Zahradní oáza

2. června 2021
Recepty jídelThe Sims 4: Recepty jídel

19. dubna 2021
The Sims 4: VýbavaThe Sims 4: Výbava

29. března 2021
The Sims 4: ParanormálnoThe Sims 4: Paranormálno

26. března 2021
Aktualizace hryAktualizace hry 7. prosince

14. prosince 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Nadechněte se čerstvého venkovského vzduchu

14. června 2021
S touto kolekcí bude zvířecí srst všude

6. března 2018
The Sims 4 Dobrodružství v džungli

27. února 2018
Pět tajemství džungle

23. února 2018
Dobrodružství v džungli: Typický den

20. února 2018

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)12:02:18 | SysAdmin: Night Storm