Smrti Simíků | The Sims 4 CZ

Smrti Simíků

DeadKarlos | 5. září 2014 | Návštěvnost 922

 

Zdroj: SimVip.com

The Sims 4 zahrnuje 10 různých druhů smrti: Elektrický proud, Hlad, Oheň, Raketová loď, Stáří, Nadměrná námaha, Kraví rostlina, V rozpacích, Rozlobený a Hysterický záchvat. Moderní Smrťák vás dostane.

V každé hře The Sims jsou smrti na běžným pořádku, sice je to smutná zpráva pro všechny Simíky, ale nedá se vůbec nic dělat.

 

Smrťák

 

Smrt v The Sims 4


Druhy smrti jsou považovaný za "Přirozené" nebo "Emocionální". Oheň, Elektrický proud, Hlad, Stáří, Raketová loď, Nadměrná námaha a Kraví rostlina je přirozená smrt, a V rozpacích, Rozlobený a Hysterický záchvat je emocionální.

 • V The Sims 4 nejsou žádní duchové.
  (Duchové byli přidaní v Patche 1.0.732.20, který vyšel 1. 10. 2014)
 • Nejsou žádné hřbitovy.
 • Smrt v The Sims 4 je vzácnější a mnohem obtížnější, než kdy předtím.

Emoce mají různé úrovně intenzity. Jakmile Simík dosáhne nejvyšší úrovně specifické emoci, tak může uvítat smrt. Existuje pouze emoce V rozpacích, Rozlobený a Hysterický záchvat, který Simík zvládne v pohodě.

Bez ohledu na to, jakým způsobem vaši Simíci zemřou, Smrťák nikdy nezapomene přijít a sebrat jejich duše. Budete mít možnost "Prosit" pro umírajícího Simíka, když se objeví Smrťák, ale v případě neúspěchu, bude zanechán náhrobek/urna Simíka. Vždy máte možnost oživit Simíka.

 

Seznam smrtí


Smrt ohněm

Oheň a plameny mohou procházet zdmi v The Sims 4, takže nejlepší bude okamžitě okolní plameny uhasit. Simíci, kteří nejsou schopni dostat se pryč v čas uhoří.

 

Smrt ohněm 1Smrt ohněm 2

 

Smrt z raketové lodi (Oheň)

Jízda ve vesmíru s nízkou úrovní dovednosti Raketová věda, nebo zkoumáním vesmíru (při dovednosti Neplecha) strčením "ovoce do výfukového potrubí", to jsou zaručené způsoby, jak umřít. Simíci, když spadnou v raketové lodi na zem, tak se může loď vznítit a mohou od okolních plamenů zemřít.

 

Smrt z raketové lodi (Oheň) 1Smrt z raketové lodi (Oheň) 2

 

Smrt elektrickým proudem

Simíci, kteří opravují elektroniku s nízkou úrovní dovednosti Kutilství, mohou dostat ránu elektrickým proudem. Simíci, kteří dostali ránu proudem při opravě, tak dostanou náladovku "Pořádný šok" na pár hodin. Pokud se pokusí opravit znova rozbitou elektroniku, než Simík překoná první elektrickou ránu, pak dostane další elektrický šok proudem a může zemřít.

 

Smrt elektrickým proudem 1Smrt elektrickým proudem 2

 

Smrt hladem

Simíci mají přirozený instinkt k přežití, i když vypnete svobodnou vůli. Existují dvě různé 24 hodinové náladovky, které budou muset vaši Simíci dostat, než umřou hladem: "Hladový" a "Vyhladovělý". Jakmile dostane Simík náladovku "Vyhladovělý" po dobu 24 hodin bez jídla, tak zemře.

 

Smrt hladem 1Smrt hladem 2

 

Smrt Kraví rostlinou

Kraví rostlinu musíte alespoň jednou za 12 hodin krmit, jestliže nedostane na jíst, Kraví rostlina se pokusí nalákat svou cestou Simíky tím, že je budou škádlit s dortem. Jakmile Kraví rostlina vyplázne jazyk s dortem, budou mít Simíci na výběr, buď jíst dort, nebo kraví rostlinu nakrmit.

Simíci, kteří se snaží sebrat rostlině kus dortu, tak je může rostlina sníst zaživa. Některé Simíky vyplivne zpátky na zem, nebo jiný Simíci budou mít smůlu, a kraví rostlina je může sníst.

Zjistilo se, že Kraví rostlina může zabít každého druhého Simíka, když jí dort. Takže i když budete mít poprvé štěstí, tak po druhé vás pravděpodobně zabije. Simíci, kteří umřou, tak na ně přijde Smrťák a zbude po nich náhrobek.

 

Bobulku kraví rostliny 1Bobulku kraví rostliny 2

 

Smrt stářím

Pokud máte vypnuté stárnutí, nebo neustále pijete "Lektvar mládí", starý Simíci nakonec umřou. Nemůžete nic udělat, jak zabránit jejich životnímu cyklu.

 

Smrt stářím

 

Smrt nadměrnou námahou (Důchodci)

Starší Simíci nemají tolik výdrže jak měli v dospělosti, kde se snadno vyčerpává při výkonu nebo milování (Woohoo). Starý Simíci, kteří dosáhnout hranice obdrží náladovku "nebezpečně unavený" po dobou 4 hodin. Vyhněte se namáhavé činnosti, během této doby, nebo zemřou.

 

Smrt nadměrnou námahou (Důchodci) 1Smrt nadměrnou námahou (Důchodci) 2

 

Smrt naštváním (Emoce: Rozzuřený - Srdeční infarkt)

Emoce Naštvaný má čtyři různé úrovně intenzity: Naštvaný Velmi naštvaný Rozzlobený a Rozzuřený. Simíci, kteří dosáhnou emočního stavu Rozzuřený, budou mít pouze krátkou dobu se uklidnit.

Emoce dávají Simíkům zvláštní interakce, které pomohou snížit úroveň intenzity. Simíky, které ponecháte v emočním stavu Rozzuřený po dlouhou dobu, tak zemřou.

 

Smrt naštváním 1Smrt naštváním 2

 

Smrt smíchem (Emoce: Hravý - Hysterický záchvat)

Hysterická emoce má čtyři různé úrovně intenzity: Hravý, Velmi hravý, Hloupý a Hysterický. Simíci, kteří dosáhnou emočního stavu Hysterický, budou mít pouze krátkou dobu zbavit se toho pocitu.

Emoce dávají Simíkům zvláštní interakce, které pomohou snížit úroveň intenzity. Simíky, které ponecháte v emočním stavu Hysterický po dlouhou dobu, tak zemřou.

 

Smrt smíchem 1Smrt smíchem 2

 

Smrt v rozpacích (Emoce: V rozpacích - Konečné ponížení)

Emoce v rozpacích má čtyři různé úrovně intenzity: V rozpacích, Velmi v rozpacích, Ponížený, Zahanbený. Simíci, kteří dosáhnou emočního stavu Zahanbený, budou mít pouze krátkou dobu, aby se uklidnili.

Emoce dávají Simíkům zvláštní interakce, které pomohou snížit úroveň intenzity. Simíky, které ponecháte v emočním stavu Zahanbený po dlouhou dobu, tak zemřou.

 

Smrt v rozpacích 1Smrt v rozpacích 2

 

Zachránit Simíka před smrtí


Pokud nechcete, aby váš Simík umřel a stal se duchem, tak existují čtyři způsoby, jak je zachránit před smrtí:

 • Zeptat se Smrťáka, aby ušetřil život Simíka (vyžaduje Emoci Sebevědomý)
 • Svádět Smrťáka, aby ušetřil život Simíka (vyžaduje Emoci Flirtující)
 • Poprosit Smrťáka, aby ušetřil život Simíka (občas funguje)
 • Dejte Smrťákovi Květinu smrti (lze získat roubováním rostliny orchideje a granátového jablka)

 

 

Zachránit Simíka před smrtí

 

Oživení ducha z knihy života


 • Dosáhnout 10. úrovně dovednosti Psaní
 • Dokončit Aspiraci "Autor bestsellerů"
 • Napsat "Knihu života" na počítači
 • Jakmile je kniha dokončena, klikněte na ni a dejte “Zachytit epickou ságu..." na nejbližšího Simíka
 • Musíš použít interakci "Zachytit epickou ságu...” PŘED smrtí Simíka
 • Když Simík umře, použijte interakci v Knize života "Přivolat Simíka..."
 • Pozvat ducha, který má být součástí vaší domácnosti (vyžaduje 95% úroveň přátelství)
 • Duch musí pak použít Knihu života, a použít interakci v Knize života "Vrátit k životu".

 

Poznámka: Nemusíte navýšit úroveň přátelství na 95%, aby jste požádali ducha k přejít do vašeho domova. Stačí ducha přidat do domácnosti použitím cheatu "testingcheats true" a podržet Shift + kliknout na Ducha Simíka a "Přidat do rodiny".

 

Tento proces může být proveden na víc Simíků s více knihami. Neexistuje žádný limit, kolik Knížek života můžete napsat, ani kolik různých Simíků můžete přivést k životu.

Oživení ducha z knihy života

 

Oživení ducha Ambrózií


Pokud psaní není vaše silná stránka, zkuste se naučit vařit. Ambrózie je vzácné jediné sloužící jídlo, které může přinést ducha zpět k život nebo obnovit věk žijícího Simíka. Jídlo může mít hodnotu víc jak 2,500 Simoleonů, a životnost je 10 hodin.

Do hry byl přidán nový recept po vydání Patche 1.0.732.20, který vyšel 1. 10. 2014 pro dovednost Gurmánské vaření.

Vyžadované dovednosti pro Ambrózii

 • 3 úroveň dovednost Rybaření
 • 7 úroveň dovednost Zahradničení
 • 10 úroveň dovednost Vaření
 • 10 úroveň dovednost Gurmánské vaření
Sklára

Sklára

Často se nachází ve Vrbové zátoce

3 úroveň dovednost Rybaření

Lektvar mládí

Lektvar mládí

Můžete koupit z obchodu odměn.

Stojí: 1,500The Sims 4 Ikona

Květina Smrti

Květina Smrti - dovednost Zahradničení

Získaná roubováním Orchidej a Granátové jablko

Přidaná květina - Patche 1.0.732.20, který vyšel 1. 10. 2014

 

Oživení ducha Ambrózií

 

 

Herní balíček: Herní balíček: Dobrodružství v Džungli IkonaDobrodružství v džungli

Smrt spálením


Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přidává nový způsob, jak zemřít ohněm: Samovznícení. Tato smrt je způsobená kletbou s náladovkou "Cejch smrti spálením".

 

 • Tato kletba je vytovřená Simíky, kteří aktivují prostřednictvím Zlaté nebo Dřevěné "Zazatototlova relikvie smrti". Spojením s netypickým broušeným krystalem se aktivuje kletba.

 

Smrt spálením

 

 • Kletba Simíků se může náhodně spustit každou chvilku. Pokud se Simíci neuhasí, mají šanci umřít. Někdy se oheň sám uhasí, ale na to nespoléhejte. Jakmile končí 72 hodinová náladovka, tak se naposledy samovznícení spontánně spustí a Simík zemře.

 

KLETBA: Simíci, kteří mají náladovku Cejch smrti spálením, by měli rychle najít kostní moučku a požádat o protijed od obchodníků na tržišti. Poté jít k soše Madre Cosecha, a dát jí dar kvůli zrušení kletby (250§). Také můžete aktivovat "Požehnání kostí" z relikvie nebo koupit protijed na počítači (1,000§).

 

Odstranění kletby pomocí protijedu/požehnáním může Simíkům dát náladovku "Požehání kostí". Simíci se promění na kostlivce, ve kterém se snižují potřeby po dobu 2 dnů.

Požehání kostí

 

 

Smrt po úderu elektrickým proudem


Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přináší nový způsob Smrti po úderu elektrickým proudem. Tato šance na smrt je způsobena kletbou Simíka s náladovkou "Cejch smrti elektřinou".

 

 • Tato kletba je vytovřená Simíky, kteří aktivují prostřednictvím Zlaté nebo Dřevěné "Zazatototlova relikvie smrti". Spojením s netypickým broušeným krystalem se aktivuje kletba.

 

Smrt po úderu elektrickým proudem

 

 • Kletba Simíků se může náhodně spustit každou chvilku. Hraním si s elektronikou způsobí okamžitou smrt, když je náladovka aktivní. Jakmile končí 72 hodinová náladovka, tak si s kletbou Simíci nemusí dělat starosti.

 

KLETBA: Simíci, kteří mají náladovku Cejch smrti elektřinou, by měli rychle najít kostní moučku a požádat o protijed od obchodníků na tržišti. Poté jít k soše Madre Cosecha, a dát jí dar kvůli zrušení kletby (250§). Také můžete aktivovat "Požehnání kostí" z relikvie nebo koupit protijed na počítači (1,000§).

 

Nápoj "Faradayův šumák" odstraní pouze náladovku "Sežehnutí". Pořád budete muset odstranit prokletí pomocí protijedu/požehnáním. Odstranění kletby dostane Simík náladovku "Požehání kostí". Simík se promění na kostlivce, ve kterém se snižují potřeby po dobu 2 dnů.

Požádat o protijed

 

 

Smrt otravou


Herní balíček The Sims 4: Dobrodružství v džungli přidává novou smrt: Otrava. Tato smrt je způsobena kletbou simíka s náladovkou "Cejch smrti otravou".

 

 • KLETBA: Tato kletba může být vytovřená Simíkem, který ji aktivuje prostřednictvím Zlaté nebo Dřevěné "Zazatototlova relikvie smrti". Spojením s netypickým broušeným krystalem se aktivuje kletba.

 

 • NÁHODNÉ KARTY: Simík otráven při prozkoumávání džungle. Jedna z náhodných karet se objeví při čištění cesty. Pokud Simík v této úloze selže, bude otráven.

 

 • PASTI ŠIPEK: Simík otráven při prozkoumávání chrámů se spustí obranný mechanismus, který vystřelí otrávané šipky na Simíka.

 

 • HMYZ: Simík otráven hmyzem v džungli. Včely, pavouci a dalším hmyzem při prozkoumávání hmyzu.

 

Otrávený Simík

 

 • Simík s otravou okamžitě onemocní a mají na těle barevné skvrny. Získají také řadu nálad, které vedou k náladovce "Cejch smrti otravou".

 

 • Simík, který zanedbá a nevyléčit tuto náladovku, nakonec zemřou. Také je zde malá šance, že otravu Simík překoná a nemusí umřít.

 

KLETBA: Simíci, kteří mají náladovku Cejch smrti elektřinou, by měli rychle najít kostní moučku a požádat o protijed od obchodníků na tržišti. Poté jít k soše Madre Cosecha, a dát jí dar kvůli zrušení kletby (250§). Také můžete aktivovat "Požehnání kostí" z relikvie nebo koupit protijed na počítači (1,000§).

 

Odstranění kletby dostane Simík náladovku "Požehání kostí". Simík se promění na kostlivce, ve kterém se snižují potřeby po dobu 2 dnů.

Madre Cosecha

 

Duch Simíka, který umírá otravou je taky jedinečný. Tento duch bude mít po celý čas zelený oblak, který vyzařuje z jejich těla.

Smrt otravou

 

 

Vlastnosti smrti - 14x


 

Název

 

Smrt stářím

Smrt stářím

Death by Old Age

The Sims 4 Ikona
  Popis: Tento Simík zemřel, když nadešel jeho čas.
Smrt v rozpacích

Smrt z trapné situace

Death by Embarrassment

The Sims 4 Ikona
  Popis: Tento Simík zažil tak trapnou situaci, že by se raději propadl do země. A ono se to stalo.
Smrt naštváním

Smrt ze zuřivosti

Death by Anger

The Sims 4 Ikona
  Popis: Tento Simík zemřel rozčílením, které se ho stále ještě drží.
Smrt nadměrnou námahou

Smrt vyčerpáním

Death by Overexertion

The Sims 4 Ikona
  Popis: Potvrzuje se, že nic se nemá přehánět. Tenhle Simík to bohužel dosáhl až do extrému.
Smrt smíchem

Smrt smíchem

Death By Laughter

The Sims 4 Ikona
  Popis: Tento Simík zemřel smíchy. Smích ho neopustil ani po smrti.
Smrt hladem

Smrt hladem

Death by Hunger

The Sims 4 Ikona
  Popis: Simíky, kteří vyhladověli k smrti, trápí hlad i v posmrtném životě.
Smrt ohněm

Smrt v ohni

Death by Fire

The Sims 4 Ikona
  Popis: Tento Simík zemřel při požáru a plameny ho straší až dodnes.
Smrt Kraví rostlinou

Smrt kraví rostlinou

Death By Cow Plant

The Sims 4 Ikona
  Popis: Tento Simík byl spořádán kraví rostlinou, a tak k rostlinám cítí pořád ještě zášť.
Smrt z vody

Smrt utopením

Death by Pufferfish

The Sims 4 Ikona
  Popis: Tento Simík se utopil ve vodě, a proto z ní teď má strach.
Smrt po úderu elektrickým proudem

Smrt po úderu elektrickým proudem

Death by Electrocution

The Sims 4 Ikona
  Popis: Tento Simík zažil pořádný šok, když ho zabil elektrický proud.
Smrt párou

Smrt párou

Death by Steam

Herní balíček: Návštěva v lázních Ikona
  Popis: Tento Simík skonal v důsledku přehnaného saunování. Proto má neustále žízeň a je mu vedro.
Smrt kvůli čtverzubci

Smrt kvůli čtverzubci

Death by Pufferfish

Rozšíření: Život ve městě
  Popis: Tenhle Simík vzal život do svých úst a spořádal velmi jedovatou rybu.
Smrt slunečním svitem (Upír)

Smrt slunečním svitem

Death by Sunlight

Herní balíček: Upíři
  Popis: Tento Simík zemřel v důsledku dlouhého vystavení UV paprskům.
Smrt slunečním svitem (Upír)

Smrt otravou

Death by Poison

Herní balíček: Dobrodružství v Džungli Ikona
  Popis: Tento Simík zemřel na otravu.

 

 

Aktualizace stránek

Herní Balíček The Sims 4: StrangerVilleHerní Balíček The Sims 4: StrangerVille

29. března 2019

ArmádaKariéra: Armáda

26. března 2019

Rozšíření: Roční obdobíHerní svět: StrangerVille

20. března 2019

Herní Balíček The Sims 4: StrangerVilleHerní Balíček The Sims 4: StrangerVille

25. února 2019

Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávěRozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě

13. prosince 2018

 

Nejnovější články

Článek 1S touto kolekcí bude zvířecí srst všude

6. března 2018

Článek 1The Sims 4 Dobrodružství v džungli

27. února 2018

Článek 1Pět tajemství džungle

23. února 2018

Článek 1Dobrodružství v džungli: Typický den

20. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)08:43:48 | SysAdmin: Night Storm