Mínění | The Sims 4 CZ

Mínění

DeadKarlos | 8. ledna 2021 | Návštěvnost 887

 

Mínění je herní mechanika pro základní hru The Sims 4 prostřednictvím Aktualizaci hry v listopadu 2020.

Mínění jsou zálkadní pocity, které budou Simíci mít vůči jiným konkrétním Simíkům a jsou mezi dvěma Simíky vzájemné, mínění se vytváří pozitivní nebo negativní prostřednictvím interakcí s jiným Simíkem. Jakmile Simík dosáhne mínění s jiným Simíkem, bude se cítit určitým způsobem, když bude v místnosti nebo okolí, ve kterém se nacházejí.

Mínění

Mínění nejsou jen zářivé nové odznaky, které Simíci ve hře The Sims 4 získají po pozitivních nebo negativních výsledcích určitých interakcí. Určují způsob, jakým se Simíci chovají před sebou a jaké bude jejich autonomní chování po získání určitého mínění.

Mínění přicházejí v krátkodobých nebo dlouhodobých míněních, které ovlivní, jaké silné jsou emoce, když jsou dva Simíci ve stejné místnosti, a také to, jak dlouho mínění vydrží. Simíci mohou mít až čtyři mínění pro jiného Simíka, když mají čtyři mínění a získají nový, tak bude nahrazen nejslabší míněním.

Mínění

Mínění se nachází v profilu Simíka. I když můžete vidět mínění, když je váš Simík v kontaktu s jiným Simíkem v konverzaci, můžete si také prohlédnout portréty Simíků na panelu Vztahy (R). Kliknutím pravým tlačítkem myši na obrázek Simíka získáte možnost "Otevřít Simíkovský profil". Toto je nová funkce, která zobrazuje vše, co o Simíkovi potřebujete vědět, a taky veškeré mínění, které jsou mezi nimi sdíleny.

Mínění

Také si všimnete zářícího obrysu kolem dvou Simíků. To znamená, že mají nový mínění, který jste ještě neviděli.

 

 

Seznam mínění


The Sims 4: The Sims 4 IkonaZákladní hra

Pozitivní mínění


Mínění

Ohromení hrdinskou záchranou života

Ohromení hrdinskou záchranou životaSimík #1 <jméno> zachránil Simíka #2 <jméno> ze spárů smrti a to doslova a do písmene. Simík #2 <jméno> je vděčný a ohromený!

Mínění: Obdiv

Zbožňování

ZbožňováníSimík #1 <jméno> chce pro Simíka #2 <jméno> jen to nejlepší, protože si myslí, že je naprosto báječný!

Mínění: Obdiv

Ohromení

OhromeníSimík #2 <jméno> dobře ví, co dělá, a Simík #1 <jméno> to plné respektuje.

Mínění: Obdiv

Hluboké spojení

Sílící averzeSimík #1 <jméno> má silné pouto k Simíkovi #2 <jméno> a z něj pramení síla a útěcha.

Mínění: Důvěrnost

Otevřená mysl

Otevřená myslSimík #1 <jméno> cítí určité sblížení s novým členem rodiny. Simíkem #2 <jméno>. To je hezké přivítání!

Mínění: Důvěrnost

Sblížení díky příjemným vzpomínkám

Sblížení díky příjemným vzpomínkámSimík #1 <jméno> cítí sblížení se Simíkem #2 <jméno> díky společným zážitkům a hezkým vzpomínkám.

Mínění: Důvěrnost

Únik na nejposlednější chvíli

Únik na nejposlednější chvíliKdyž Simík #2 <jméno> téměř zemřel, hodně ho to sblížilo se Simíkem #1 <jméno>. Bylo to o fous!

Mínění: Důvěrnost

Sblížení po zábavné oslavě

Sblížení po zábavné oslavěDíky oslavám mohou Simíci najít společnou řeč a to nejen doslova, ale také emocionálně. Oslava skončila, ale Simík #1 <jméno> stále ještě září díky času, který strávil se Simíkem #2 <jméno>.

Mínění: Důvěrnost

Sbližování díky společně strávenému času

Sbližování díky společně strávenému časuSimík #1 <jméno> si cení toho, že si na něj Simík #2 <jméno> udělal čas. Vypadá to, že když jsou spolu, sbližuje je to.

Mínění: Důvěrnost

Hluboká láska

Hluboká láskaNěkteré romantické okamžiky po sobé zanechávají silný dojem. Simik #1 <jméno> nikdy nezapomene, jak se hluboce zamiloval do Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zamilovanost

Zabouchnutí

ZabouchnutíSimík #1 <jméno> to sice nedokáže vysvětlit, ale je Simíkem #2 <jméno> úplné okouzlený. Stačí, když ho jen vidí, a srdce se mu hned rozbuší rychleji!

Mínění: Zamilovanost

 

Negativní mínění


Mínění

Zrada podvedením

Zrada podvedenímNevěra zkazila mínění Simíka #1 <jméno> o Simíkovi #2 <jméno>. Když Simík #1 <jméno> tráví čas v blízkosti Simíka #2 <jméno>, připomíná mu to nepěkné vzpomínky na minulé události.

Mínění: Zahořklost

Sílící averze

Sílící averzeSimík #1 <jméno> v sobě má hluboce zakořeněnou averzi vůči Simíkovi #2 <jméno>. Je těžké minulost zapomenout nebo prominout, a proto se asi Simík #2 <jméno> cítí tak nepříjemně v blízkosti Simíka #1 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Zahořklost kvůli rozchodu

Zahořklost kvůli rozchoduSimíkovi #1 <jméno> se nedaří setřást rozhořčení vůči Simíkovi #2 <jméno> kvůli tomu, jak jejich milostný vztah skončil. Simíkovi #1 <jméno> nebude příjemné nějakou dobu trávit čas v blízkosti Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Roztrpčenost způsobená rozvodem

Roztrpčenost způsobená rozvodemSimík #1 <jméno> cítí rozhořčení kvůli svému rozvodu. Simíkovi #1 <jméno> nebude příjemné trávit čas v blízkosti Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Averze po neshodách

Averze po neshodáchSimik #1 <jméno> a Simik #2 <jméno> mají nějaké nevyřízené záležitosti. Ten konflikt je nevyřešený a působí mezi nimi silné napětí. Tedy alespoň z pohledu Simíka #1 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Rozzuření kvůli podvádění

Rozzuření kvůli podváděníSimík #1 <jméno> prostě NEMŮŽE uvěřit, že Simík #2 <jméno> by jejich vztah takhle sabotoval! Simíkovi #1 <jméno> stačí Simíka #2 <jméno> jen zahlédnout a hned mu to připomene, jak ho Simík #2 <jméno> podvedl a zradil jeho důvěru.

Mínění: Zuřivost

Vzteklost

VzteklostStačí jen vidět Simíka #2 <jméno> a Simík #1 <jméno> už má pocuchané nervy. Jak si vůbec dovoluje ukazovat se před Simikem #2 <jméno>!

Mínění: Zuřivost

Rozlícení ze zrušené svatby

Rozlícení ze zrušené svatbyJak si Simik #2 <jméno> vůbec dovoluje ponižovat Simíka #1 <jméno> takhle přede všemi na jejich svatbě? Simík #1 <jméno> teď bude mít problém udržet v přítomnosti Simíka #2 <jméno> nervy v klidu.

Mínění: Zuřivost

Nepříjemný pocit po špatné schůzce

Nepříjemný pocit po špatné schůzceTahle schůzka byla až příšerně špatná. Nebyl to úplné nejlepší moment v životě Simíka #1 <jméno>. Kdykoliv, když vidí Simika #2 <jméno>, vrací se mu všechny ty nepříjemné vzpomínky...

Mínění: Pocit viny

Pocit studu z hrozné oslavy

Pocit studu z hrozné oslavySimík #1 <jméno> nemůže ani uvěřit, jak špatná ta oslava byla. Teď se bojí. že si Simík #2 <jméno> bude myslet, že s ním není žádná zábava. Simík #2 <jméno> už s ním nejspíš nebude chtít trávit žádný čas...

Mínění: Pocit viny

Pocit viny

Pocit vinySimík #1 <jméno> má špatný pocit kvůli něčemu, k čemu došlo se Simíkem #2 <jméno>, jenže netuší, jak to napravit.

Mínění: Pocit viny

Hluboce raněný

Hluboce raněnýNěkterým šrámům trvá hodně dlouho, než se zacelí. Když je Simík #1 <jméno> v blízkosti Simíka #2 <jméno>, ozývají se bolestné vzpomínky.

Mínění: Zraněné city

Raněný

RaněnýSimík #1 <jméno> má pocit, že mu Simík #2 <jméno> ublížil. Když je v jeho blízkosti, připomíná mu to tu bolest.

Mínění: Zraněné city

Sklíčenost kvůli odmítnutí

Sklíčenost kvůli odmítnutíSimík #1 <jméno> sice Simikovi #2 <jméno> to odmítnuti nijak zvlášť nevyčítá, ale i tak jeho přítomnosti někdy necítí dobře.

Mínění: Zraněné city

Zlomené srdce

Zlomené srdceLáska bolí, na což si Simik #1 <jméno> vzpomene vždycky, když pomyslí na Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zraněné city

Rozesmutnění

RozesmutněníJe opravdu zklamání, když se v pevném vztahu objeví trhlina. Simík #1 <jméno> by byl raději, kdyby se věci měly jinak a zajímalo by ho, zda to Simík #2 <jméno> vidí stejně.

Mínění: Zraněné city

 

 

Rozšíření: Rozšíření: The Sims 4 Život na horách IkonaŽivot na horách

Pozitivní mínění


Mínění

Vytvoření pouta během velkolepého výstupu na horu

Vytvoření pouta během velkolepého výstupu na horuSimík #1 <jméno> a Simík #2 <jméno> spolu na hoře Komorebi zažili neuvěřitelné dobrodružství, které mezi nimi vytvořilo silné pouto. Do toho, týme!

Mínění: Důvěrnost

Společně na túře

Společně na túřeČas společně strávený na túře v dobrém i ve zlém sblížil Simíka #1 <jméno> a Simíka #2 <jméno> díky vzpomínkám, které si společně vytvořili.

Mínění: Důvěrnost

Sblížení při jídle z horkého kotlíku

Sblížení při jídle z horkého kotlíkuSimík #1 <jméno> našel u horkého kotlíku společnou řeč se Simíkem #2 <jméno>. Nic se nevyrovná pocitu plného bříška a dobré společnosti!

Mínění: Důvěrnost

V blízkosti důvěrného přítele

V blízkosti důvěrného příteleKdyž se Simík #2 <jméno> stal důvěrným přítelem Simíka #1 <jméno>. jejich pouto výrazně zesílilo. Tetfjsou skutečně blízcí přátelé!

Mínění: Důvěrnost

Společné přání na Festivalu světla

Společné přání na Festivalu světlaSimík #1 <jméno> a Simík #2 <jméno> spolu sdíleli své touhy a sny, když společně vyslovili přání na Festivalu světla.

Mínění: Důvěrnost

Zahřátý u srdíčka ze společné relaxace

Zahřátý u srdíčka ze společné relaxaceSimík #1 <jméno> si se Simíkem #2 <jméno> užil opravdu důvěrný rozhovor, zatímco společně relaxovali v horké vodě. V horké vodě můžete Simíky rozehřát!

Mínění: Důvěrnost

Zábava ve sněhu

Zábava ve sněhuTrocha zábavy ve sněhu slouží jako připomínka obyčejných radostí. Simík #1 <jméno> by si někdy zase rád hrál se Simíkem #2 <jméno> ve sněhu!

Mínění: Důvěrnost

Společné oslavování na Festivalu sněhu

Společné oslavování na Festivalu sněhuSimík #1 <jméno> si na Festivalu sněhu opravdu užil sněhovou zábavu se Simíkem #2 <jméno>! Tolik radosti a tolik sněhu!

Mínění: Důvěrnost

Společné hraní na Festivalu sněhu

Společné hraní na Festivalu sněhuSimík #1 <jméno> má z ledové zábavy na Festivalu sněhu se Simíkem #2 <jméno> spoustu radostných vzpomínek. Tento památný zážitek bude Simíkovi #1 <jméno> nějakou dobu dodávat hřejivé pocity vůči Simíkovi #2 <jméno>!

Mínění: Důvěrnost

Vzpomínky na zasněženou dovolenou

Vzpomínky na zasněženou dovolenouSimík #1 <jméno> má krásné vzpomínky na blbnutí ve sněhu, když byli se Simíkem #2 <jméno> na dovolené. Byl to skutečně nezapomenutelný výlet, který je sblížil víc než kdy předtím!

Mínění: Důvěrnost

Zábava na Festivalu mládí

Zábava na Festivalu mládíSimík #1 <jméno> oslavoval na Festivalu mládí a vzpomínku na chvíle prožité se Simíkem #2 <jméno> bude vychutnávat ještě dlouho.

Mínění: Důvěrnost

Příjemně kompatibilní životní styly

Příjemně kompatibilní životní stylySimík #1 <jméno> zjistil, že společný styl. který se Simíkem #2 <jméno> mají, jenom prohloubil přitažlivost, kterou cítí...

Mínění: Zamilovanost

Protiklady se přitahují

Protiklady se přitahujíProtiklady se přitahují! Simík #1 <jméno> cítí lásku k Simíkovi #2 <jméno> a to i přesto, že by se snad nemohli víc odlišovat.

Mínění: Zamilovanost

První polibek na Festivalu světla

První polibek na Festivalu světlaSimík 1# <jméno> a Simík 2# <jméno> si na Festivalu mládí dali první pusu a láska, kterou tu zažehli, stále hoří jasným plamenem.

Mínění: Zamilovanost

Tahle láska pokoří každé pohoří

Tahle láska pokoří každé pohoříSimík #1 <jméno> měl být při výstupu na horu Komorebi opatrnější, protože teďse hluboce zamiloval! Kamkoliv Simík #2 <jméno> zamíří, tam chce být i Simík #1 <jméno>. Žádné hory nedokážou stát jejich lásce v cestě.

Mínění: Zamilovanost

Hluboké zaláskování v nádherné zimní krajině

Hluboké zaláskování v nádherné zimní krajiněSimík #1 <jméno> se na kouzelných zasněžených svazích hory Komorebi do Simíka #2 <jméno> ještě víc zamiloval.

Mínění: Zamilovanost

Kouzelný okamžik v horách

Kouzelný okamžik v horáchCity, které Simík #1 <jméno> cítí vůči Simíkovi #2 <jméno>, skutečně vykrystalizovaly, když si společně vychutnali romantické okamžiky v blízkosti zmrzlých krás hory Komorebi.

Mínění: Důvěrnost

Inspirace zdoláním hory

Inspirace zdoláním horySimík #1 <jméno> obdivuje, jak Simík #2 <jméno> na hoře řádí! Když je Simík #2 <jméno> poblíž, Simík #1 <jméno> se může s pomocí svého vzoru učit dovednosti rychleji.

Mínění: Důvěrnost

 

Negativní mínění


Mínění

Trhlina ve vztahu

Trhlina ve vztahuSimík #1 <jméno> patří mezi společenské Simíky. takže zhoršení přátelství se Simíkem #2 <jméno> je velmi bolestivé! Je těžké nebrat si to osobně...

Mínění: Zraněné city

Nezískal požehnání na Festivalu mládí

Nezískal požehnání na Festivalu mládíSimík #1 <jméno> nezískal během Festivalu mládí požehnání a pěkně ho to štve. Všechny ostatní děti ho dostaly! Tedy to si alespoň Simík #1 <jméno> myslí!

Mínění: Zraněné city

Roztrpčenost kvůli nevydařenému výstupu na horu

Roztrpčenost kvůli nevydařenému výstupu na horuKdyž Simík #2 <jméno> vedl výpravu ke zdolání vrcholku hory Komorebi, Simík #1 <jméno> si od toho hodně sliboval. Avšak bohužel jeho očekávání zůstala nenaplněna, jelikož se výprava nedokázala dostat na vrcholek.

Mínění: Zahořklost

Zahořklost kvůli túře

Zahořklost kvůli túřePo takhle děsné túře už si Simík #2 <jméno> ohledné túr žádnou důvěru nezaslouží.

Mínění: Zahořklost

Zanedbávání workoholikem

Zanedbávání workoholikemSimík #1 <jméno> dává Simíkovi #2 <jméno> za vinu, že vždycky upřednostňuje práci a jejich vztah tím trpí.

Mínění: Zahořklost

Zahořklost kvůli strašnému horolezení

Zahořklost kvůli strašnému horolezeníDojít takhle daleko a pak to nakonec vzdát! Důvěra Simíka #1 <jméno> v Simíka #2 <jméno> byla otřesena. Navíc Simíka #2 <jméno> viní z toho, že tato nebezpečná výprava skončila jen zklamáním a frustrací.

Mínění: Pocit viny

Nezdar v přátelství

Nezdar v přátelstvíSimík #1 <jméno> si sice rád udržuje blízká přátelství, ale jeho přátelství se Simíkem #2 <jméno> se při tom nějak narušilo a rozpadlo.

Mínění: Pocit viny

Neúcta na Festivalu světla

Neúcta na Festivalu světlaSimík #1 <jméno> je naštvaný, protože Simík #2 <jméno> na Festivalu světla otevřeně flirtoval s ostatními Simíky všem na očích.

Mínění: Zuřivost

 

 

 

NovinkyNovinky
The Sims 4: VýbavaVýbava

20. června 2022
The Sims 4: VýbavaVýbava

10. prosince 2021
Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově IkonaSims 4: Život na venkově

18. listopadu 2021
Herní balíček: Interiér snů IkonaSims 4: Interiér snů

17. června 2021

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Sims 4: Návštěva v lázních

29. listopadu 2021

Nové Vlastnosti (Návštěva v lázních)

19. listopadu 2021

Nové Aspirace (Návštěva v lázních)

19. listopadu 2021

Zvířata (The Sims 4)

22. října 2021

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)00:35:10 | SysAdmin: Night Storm