Mínění | The Sims 4 CZ

Mínění


DeadKarlos | 8. ledna 2021 | Návštěvnost 2586

 

Mínění je herní mechanika pro základní hru The Sims 4 prostřednictvím Aktualizaci hry v listopadu 2020.

 

Přidané mínění


The Sims 4: Základní hra The Sims 4: Základní hra

 • Pozitivní mínění 14
 • Negativní mínění 16

Herní balíček: Návštěva v lázních Ikona Herní balíček: Návštěva v lázních

 • Pozitivní mínění 1

Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona Rozšíření: Život na horách

 • Pozitivní mínění 18
 • Negativní mínění 8

Herní balíček: Interiér snů Ikona Herní balíček: Interiér snů

 • Pozitivní mínění 1
 • Negativní mínění 1

Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově Ikona Rozšíření: Život na venkově

 • Pozitivní mínění 7
 • Negativní mínění 5

Herní balíček: Svatební příběhy Ikona Herní balíček: Svatební příběhy

 • Pozitivní mínění 4
 • Negativní mínění 8

Herní balíček: Vlkodlaci Ikona Herní balíček: Vlkodlaci

 • Pozitivní mínění 5
 • Negativní mínění 8

Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona Rozšíření: Střední škola

 • Pozitivní mínění 12
 • Negativní mínění 8

 

 

Popis


Mínění jsou zálkadní pocity, které budou Simíci mít vůči jiným konkrétním Simíkům a jsou mezi dvěma Simíky vzájemné, mínění se vytváří pozitivní nebo negativní prostřednictvím interakcí s jiným Simíkem. Jakmile Simík dosáhne mínění s jiným Simíkem, bude se cítit určitým způsobem, když bude v místnosti nebo okolí, ve kterém se nacházejí.

Mínění

Mínění nejsou jen zářivé nové odznaky, které Simíci ve hře The Sims 4 získají po pozitivních nebo negativních výsledcích určitých interakcí. Určují způsob, jakým se Simíci chovají před sebou a jaké bude jejich autonomní chování po získání určitého mínění.

Mínění přicházejí v krátkodobých nebo dlouhodobých míněních, které ovlivní, jaké silné jsou emoce, když jsou dva Simíci ve stejné místnosti, a také to, jak dlouho mínění vydrží. Simíci mohou mít až čtyři mínění pro jiného Simíka, když mají čtyři mínění a získají nový, tak bude nahrazen nejslabší míněním.

Mínění

Mínění se nachází v profilu Simíka. I když můžete vidět mínění, když je váš Simík v kontaktu s jiným Simíkem v konverzaci, můžete si také prohlédnout portréty Simíků na panelu Vztahy (R). Kliknutím pravým tlačítkem myši na obrázek Simíka získáte možnost "Otevřít Simíkovský profil". Toto je nová funkce, která zobrazuje vše, co o Simíkovi potřebujete vědět, a taky veškeré mínění, které jsou mezi nimi sdíleny.

Mínění

Také si všimnete zářícího obrysu kolem dvou Simíků. To znamená, že mají nový mínění, který jste ještě neviděli.

 

 

Seznam mínění


The Sims 4: The Sims 4 IkonaZákladní hra

Pozitivní mínění


Mínění

Ohromení hrdinskou záchranou života

Ohromení hrdinskou záchranou životaSimík #1 <jméno> zachránil Simíka #2 <jméno> ze spárů smrti a to doslova a do písmene. Simík #2 <jméno> je vděčný a ohromený!

Mínění: Obdiv

Zbožňování

ZbožňováníSimík #1 <jméno> chce pro Simíka #2 <jméno> jen to nejlepší, protože si myslí, že je naprosto báječný!

Mínění: Obdiv

Ohromení

OhromeníSimík #2 <jméno> dobře ví, co dělá, a Simík #1 <jméno> to plné respektuje.

Mínění: Obdiv

Hluboké spojení

Sílící averzeSimík #1 <jméno> má silné pouto k Simíkovi #2 <jméno> a z něj pramení síla a útěcha.

Mínění: Důvěrnost

Otevřená mysl

Otevřená myslSimík #1 <jméno> cítí určité sblížení s novým členem rodiny. Simíkem #2 <jméno>. To je hezké přivítání!

Mínění: Důvěrnost

Sblížení díky příjemným vzpomínkám

Sblížení díky příjemným vzpomínkámSimík #1 <jméno> cítí sblížení se Simíkem #2 <jméno> díky společným zážitkům a hezkým vzpomínkám.

Mínění: Důvěrnost

Únik na nejposlednější chvíli

Únik na nejposlednější chvíliKdyž Simík #2 <jméno> téměř zemřel, hodně ho to sblížilo se Simíkem #1 <jméno>. Bylo to o fous!

Mínění: Důvěrnost

Sblížení po zábavné oslavě

Sblížení po zábavné oslavěDíky oslavám mohou Simíci najít společnou řeč a to nejen doslova, ale také emocionálně. Oslava skončila, ale Simík #1 <jméno> stále ještě září díky času, který strávil se Simíkem #2 <jméno>.

Mínění: Důvěrnost

Sbližování díky společně strávenému času

Sbližování díky společně strávenému časuSimík #1 <jméno> si cení toho, že si na něj Simík #2 <jméno> udělal čas. Vypadá to, že když jsou spolu, sbližuje je to.

Mínění: Důvěrnost

Hluboká láska

Hluboká láskaNěkteré romantické okamžiky po sobé zanechávají silný dojem. Simik #1 <jméno> nikdy nezapomene, jak se hluboce zamiloval do Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zamilovanost

Zabouchnutí

ZabouchnutíSimík #1 <jméno> to sice nedokáže vysvětlit, ale je Simíkem #2 <jméno> úplné okouzlený. Stačí, když ho jen vidí, a srdce se mu hned rozbuší rychleji!

Mínění: Zamilovanost

Přátelská rada

Přátelská radaSimík #1 <jméno> vzpomíná na chvíle, kdy Siminka #2 <jméno> vyslechla jeho problémy a nabídla dobře míněnou radu.

Mínění: Motivující mínění

Přátelství utvrzené ztrátou

Přátelství utvrzené ztrátouSimík #1 <jméno> si vytvořil pouto se Siminkou #2 <jméno>. Jde o pouto, které může vzniknout jen při skutečném smutku kvůli smrti někoho blízkého.

Mínění: Obdiv

Společné vaření

Společné vařeníSimíkům, kteří společně vaří, se dobře daří. Bez jídla bychom tu nebyli. To právě jídlo nás utváří. Jídlo nás spojuje a váže k sobě.

Mínění: Důvěrnost

 

Negativní mínění


Mínění

Zrada podvedením

Zrada podvedenímNevěra zkazila mínění Simíka #1 <jméno> o Simíkovi #2 <jméno>. Když Simík #1 <jméno> tráví čas v blízkosti Simíka #2 <jméno>, připomíná mu to nepěkné vzpomínky na minulé události.

Mínění: Zahořklost

Sílící averze

Sílící averzeSimík #1 <jméno> v sobě má hluboce zakořeněnou averzi vůči Simíkovi #2 <jméno>. Je těžké minulost zapomenout nebo prominout, a proto se asi Simík #2 <jméno> cítí tak nepříjemně v blízkosti Simíka #1 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Zahořklost kvůli rozchodu

Zahořklost kvůli rozchoduSimíkovi #1 <jméno> se nedaří setřást rozhořčení vůči Simíkovi #2 <jméno> kvůli tomu, jak jejich milostný vztah skončil. Simíkovi #1 <jméno> nebude příjemné nějakou dobu trávit čas v blízkosti Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Roztrpčenost způsobená rozvodem

Roztrpčenost způsobená rozvodemSimík #1 <jméno> cítí rozhořčení kvůli svému rozvodu. Simíkovi #1 <jméno> nebude příjemné trávit čas v blízkosti Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Averze po neshodách

Averze po neshodáchSimik #1 <jméno> a Simik #2 <jméno> mají nějaké nevyřízené záležitosti. Ten konflikt je nevyřešený a působí mezi nimi silné napětí. Tedy alespoň z pohledu Simíka #1 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Rozzuření kvůli podvádění

Rozzuření kvůli podváděníSimík #1 <jméno> prostě NEMŮŽE uvěřit, že Simík #2 <jméno> by jejich vztah takhle sabotoval! Simíkovi #1 <jméno> stačí Simíka #2 <jméno> jen zahlédnout a hned mu to připomene, jak ho Simík #2 <jméno> podvedl a zradil jeho důvěru.

Mínění: Zuřivost

Vzteklost

VzteklostStačí jen vidět Simíka #2 <jméno> a Simík #1 <jméno> už má pocuchané nervy. Jak si vůbec dovoluje ukazovat se před Simikem #2 <jméno>!

Mínění: Zuřivost

Rozlícení ze zrušené svatby

Rozlícení ze zrušené svatbyJak si Simik #2 <jméno> vůbec dovoluje ponižovat Simíka #1 <jméno> takhle přede všemi na jejich svatbě? Simík #1 <jméno> teď bude mít problém udržet v přítomnosti Simíka #2 <jméno> nervy v klidu.

Mínění: Zuřivost

Nepříjemný pocit po špatné schůzce

Nepříjemný pocit po špatné schůzceTahle schůzka byla až příšerně špatná. Nebyl to úplné nejlepší moment v životě Simíka #1 <jméno>. Kdykoliv, když vidí Simika #2 <jméno>, vrací se mu všechny ty nepříjemné vzpomínky...

Mínění: Pocit viny

Pocit studu z hrozné oslavy

Pocit studu z hrozné oslavySimík #1 <jméno> nemůže ani uvěřit, jak špatná ta oslava byla. Teď se bojí. že si Simík #2 <jméno> bude myslet, že s ním není žádná zábava. Simík #2 <jméno> už s ním nejspíš nebude chtít trávit žádný čas...

Mínění: Pocit viny

Pocit viny

Pocit vinySimík #1 <jméno> má špatný pocit kvůli něčemu, k čemu došlo se Simíkem #2 <jméno>, jenže netuší, jak to napravit.

Mínění: Pocit viny

Hluboce raněný

Hluboce raněnýNěkterým šrámům trvá hodně dlouho, než se zacelí. Když je Simík #1 <jméno> v blízkosti Simíka #2 <jméno>, ozývají se bolestné vzpomínky.

Mínění: Zraněné city

Raněný

RaněnýSimík #1 <jméno> má pocit, že mu Simík #2 <jméno> ublížil. Když je v jeho blízkosti, připomíná mu to tu bolest.

Mínění: Zraněné city

Sklíčenost kvůli odmítnutí

Sklíčenost kvůli odmítnutíSimík #1 <jméno> sice Simikovi #2 <jméno> to odmítnuti nijak zvlášť nevyčítá, ale i tak jeho přítomnosti někdy necítí dobře.

Mínění: Zraněné city

Zlomené srdce

Zlomené srdceLáska bolí, na což si Simik #1 <jméno> vzpomene vždycky, když pomyslí na Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zraněné city

Rozesmutnění

RozesmutněníJe opravdu zklamání, když se v pevném vztahu objeví trhlina. Simík #1 <jméno> by byl raději, kdyby se věci měly jinak a zajímalo by ho, zda to Simík #2 <jméno> vidí stejně.

Mínění: Zraněné city

 

 

Herní balíček: Návštěva v lázníchHerní balíček: Interiér snů Ikona

Negativní mínění


Mínění

Zahořklost kvůli józe

Rozlícení kvůli nevydařené zakázce interiérového dekoratéraŽe Simík #1 <jméno> umí balancovat na jedné noze, ještě neznamená, že se musí takhle předvádět!

Mínění: Zahořklost

 

 

Rozšíření: Rozšíření: The Sims 4 Život na horách IkonaŽivot na horách

Pozitivní mínění


Mínění

Vytvoření pouta během velkolepého výstupu na horu

Vytvoření pouta během velkolepého výstupu na horuSimík #1 <jméno> a Simík #2 <jméno> spolu na hoře Komorebi zažili neuvěřitelné dobrodružství, které mezi nimi vytvořilo silné pouto. Do toho, týme!

Mínění: Důvěrnost

Společně na túře

Společně na túřeČas společně strávený na túře v dobrém i ve zlém sblížil Simíka #1 <jméno> a Simíka #2 <jméno> díky vzpomínkám, které si společně vytvořili.

Mínění: Důvěrnost

Sblížení při jídle z horkého kotlíku

Sblížení při jídle z horkého kotlíkuSimík #1 <jméno> našel u horkého kotlíku společnou řeč se Simíkem #2 <jméno>. Nic se nevyrovná pocitu plného bříška a dobré společnosti!

Mínění: Důvěrnost

V blízkosti důvěrného přítele

V blízkosti důvěrného příteleKdyž se Simík #2 <jméno> stal důvěrným přítelem Simíka #1 <jméno>. jejich pouto výrazně zesílilo. Tetfjsou skutečně blízcí přátelé!

Mínění: Důvěrnost

Společné přání na Festivalu světla

Společné přání na Festivalu světlaSimík #1 <jméno> a Simík #2 <jméno> spolu sdíleli své touhy a sny, když společně vyslovili přání na Festivalu světla.

Mínění: Důvěrnost

Zahřátý u srdíčka ze společné relaxace

Zahřátý u srdíčka ze společné relaxaceSimík #1 <jméno> si se Simíkem #2 <jméno> užil opravdu důvěrný rozhovor, zatímco společně relaxovali v horké vodě. V horké vodě můžete Simíky rozehřát!

Mínění: Důvěrnost

Zábava ve sněhu

Zábava ve sněhuTrocha zábavy ve sněhu slouží jako připomínka obyčejných radostí. Simík #1 <jméno> by si někdy zase rád hrál se Simíkem #2 <jméno> ve sněhu!

Mínění: Důvěrnost

Společné oslavování na Festivalu sněhu

Společné oslavování na Festivalu sněhuSimík #1 <jméno> si na Festivalu sněhu opravdu užil sněhovou zábavu se Simíkem #2 <jméno>! Tolik radosti a tolik sněhu!

Mínění: Důvěrnost

Společné hraní na Festivalu sněhu

Společné hraní na Festivalu sněhuSimík #1 <jméno> má z ledové zábavy na Festivalu sněhu se Simíkem #2 <jméno> spoustu radostných vzpomínek. Tento památný zážitek bude Simíkovi #1 <jméno> nějakou dobu dodávat hřejivé pocity vůči Simíkovi #2 <jméno>!

Mínění: Důvěrnost

Vzpomínky na zasněženou dovolenou

Vzpomínky na zasněženou dovolenouSimík #1 <jméno> má krásné vzpomínky na blbnutí ve sněhu, když byli se Simíkem #2 <jméno> na dovolené. Byl to skutečně nezapomenutelný výlet, který je sblížil víc než kdy předtím!

Mínění: Důvěrnost

Zábava na Festivalu mládí

Zábava na Festivalu mládíSimík #1 <jméno> oslavoval na Festivalu mládí a vzpomínku na chvíle prožité se Simíkem #2 <jméno> bude vychutnávat ještě dlouho.

Mínění: Důvěrnost

Příjemně kompatibilní životní styly

Příjemně kompatibilní životní stylySimík #1 <jméno> zjistil, že společný styl. který se Simíkem #2 <jméno> mají, jenom prohloubil přitažlivost, kterou cítí...

Mínění: Zamilovanost

Protiklady se přitahují

Protiklady se přitahujíProtiklady se přitahují! Simík #1 <jméno> cítí lásku k Simíkovi #2 <jméno> a to i přesto, že by se snad nemohli víc odlišovat.

Mínění: Zamilovanost

První polibek na Festivalu světla

První polibek na Festivalu světlaSimík 1# <jméno> a Simík 2# <jméno> si na Festivalu mládí dali první pusu a láska, kterou tu zažehli, stále hoří jasným plamenem.

Mínění: Zamilovanost

Tahle láska pokoří každé pohoří

Tahle láska pokoří každé pohoříSimík #1 <jméno> měl být při výstupu na horu Komorebi opatrnější, protože teďse hluboce zamiloval! Kamkoliv Simík #2 <jméno> zamíří, tam chce být i Simík #1 <jméno>. Žádné hory nedokážou stát jejich lásce v cestě.

Mínění: Zamilovanost

Hluboké zaláskování v nádherné zimní krajině

Hluboké zaláskování v nádherné zimní krajiněSimík #1 <jméno> se na kouzelných zasněžených svazích hory Komorebi do Simíka #2 <jméno> ještě víc zamiloval.

Mínění: Zamilovanost

Kouzelný okamžik v horách

Kouzelný okamžik v horáchCity, které Simík #1 <jméno> cítí vůči Simíkovi #2 <jméno>, skutečně vykrystalizovaly, když si společně vychutnali romantické okamžiky v blízkosti zmrzlých krás hory Komorebi.

Mínění: Důvěrnost

Inspirace zdoláním hory

Inspirace zdoláním horySimík #1 <jméno> obdivuje, jak Simík #2 <jméno> na hoře řádí! Když je Simík #2 <jméno> poblíž, Simík #1 <jméno> se může s pomocí svého vzoru učit dovednosti rychleji.

Mínění: Důvěrnost

 

Negativní mínění


Mínění

Trhlina ve vztahu

Trhlina ve vztahuSimík #1 <jméno> patří mezi společenské Simíky. takže zhoršení přátelství se Simíkem #2 <jméno> je velmi bolestivé! Je těžké nebrat si to osobně...

Mínění: Zraněné city

Nezískal požehnání na Festivalu mládí

Nezískal požehnání na Festivalu mládíSimík #1 <jméno> nezískal během Festivalu mládí požehnání a pěkně ho to štve. Všechny ostatní děti ho dostaly! Tedy to si alespoň Simík #1 <jméno> myslí!

Mínění: Zraněné city

Roztrpčenost kvůli nevydařenému výstupu na horu

Roztrpčenost kvůli nevydařenému výstupu na horuKdyž Simík #2 <jméno> vedl výpravu ke zdolání vrcholku hory Komorebi, Simík #1 <jméno> si od toho hodně sliboval. Avšak bohužel jeho očekávání zůstala nenaplněna, jelikož se výprava nedokázala dostat na vrcholek.

Mínění: Zahořklost

Zahořklost kvůli túře

Zahořklost kvůli túřePo takhle děsné túře už si Simík #2 <jméno> ohledné túr žádnou důvěru nezaslouží.

Mínění: Zahořklost

Zanedbávání workoholikem

Zanedbávání workoholikemSimík #1 <jméno> dává Simíkovi #2 <jméno> za vinu, že vždycky upřednostňuje práci a jejich vztah tím trpí.

Mínění: Zahořklost

Zahořklost kvůli strašnému horolezení

Zahořklost kvůli strašnému horolezeníDojít takhle daleko a pak to nakonec vzdát! Důvěra Simíka #1 <jméno> v Simíka #2 <jméno> byla otřesena. Navíc Simíka #2 <jméno> viní z toho, že tato nebezpečná výprava skončila jen zklamáním a frustrací.

Mínění: Pocit viny

Nezdar v přátelství

Nezdar v přátelstvíSimík #1 <jméno> si sice rád udržuje blízká přátelství, ale jeho přátelství se Simíkem #2 <jméno> se při tom nějak narušilo a rozpadlo.

Mínění: Pocit viny

Neúcta na Festivalu světla

Neúcta na Festivalu světlaSimík #1 <jméno> je naštvaný, protože Simík #2 <jméno> na Festivalu světla otevřeně flirtoval s ostatními Simíky všem na očích.

Mínění: Zuřivost

 

 

Herní balíček: Herní balíček: Interiér snů IkonaInteriér snů

Pozitivní mínění


Mínění

Spokojenost s rekonstrukcí bydlení

Spokojenost s rekonstrukcí bydleníPokud jde o interiérový design, tak Simík #1 <jméno> rozhodně ví, jak na to. Rekonstrukce, kterou pro Siminku #2 <jméno> dělal, dopadla výborné.

Mínění: Obdiv

 

Negativní mínění


Mínění

Rozlícení kvůli nevydařené zakázce interiérového dekoratéra

Rozlícení kvůli nevydařené zakázce interiérového dekoratéraSiminka #2 <jméno> prostě přišla a zničila Simíkovi #1 <jméno> domov. Simík #1 <jméno> teď bude mít nějakou chvíli problém udržet se v blízkosti Siminky #2 <jméno> v klidu.

Mínění: Zuřivost

 

 

Rozšíření: Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově IkonaŽivot na venkově

Pozitivní mínění


Mínění

Lahodný zavařený dárek

Lahodný zavařený dárekSimík #1 <jméno> rád vzpomíná na dárek, který dostal od #2 <jméno>. Byl krásně zavařený v plechovce!

Mínění: Důvěrnost

Sblížení z henfordského důvěrného rozhovoru

Sblížení z henfordského důvěrného rozhovoruSimfk #1 <jméno> teď cítí sblížení se Slminkou #2 <jméno> poté, co si to důvěrně po henfordsku vyříkali.

Mínění: Důvěrnost

Sblížení při pikniku

Sblížení při piknikuSimfk #1 <jméno> si užil příjemný piknik se Siminkou #2 <jméno>. Dobré jídlo v přírodě prostě sbližuje!

Mínění: Důvěrnost

Parťák ve zbrani

Parťák ve zbraniSimík #1 <jméno> má po společném kutí piklí během soutěže na trhu ve Finchwicku blízko k Simince #2 <jméno>.

Mínění: Důvěrnost

Sblížení díky výpomoci

Sblížení díky výpomociSimfk #1 <jméno> pomohl Simince #2 <jméno> s vesnickou pochůzkou a má díky tomu pocit sblížení.

Mínění: Důvěrnost

Romantika v ruinách

Romantika v ruináchMohly za to ty zvlněné kopce? Zurčení nedaleké řeky Bagley? Ať už to způsobilo cokoliv, polibek, který Simík #1 <jméno> sdílel se Siminkou #2 <jméno> v ruinách na Ostrově lišek, se jasně vypálil do jeho srdce.

Mínění: Zamilovanost

Úplně tě žeru!

Úplně tě žeru!Tolik citů v tak malé nádobě! Simík #1 <jméno> ji věnoval Simince #2 <jméno> a má z toho velikou radost.

Mínění: Zamilovanost

 

Negativní mínění


Mínění

Zatrpklost kvůli vyhubování

Zatrpklost kvůli vyhubováníSimík #1 <jméno> je stále zatrpklý kvůli tomu, jak mu Simík #1 <jméno> vyhuboval.

Mínění: Zahořklost

Ty zvíře!

Ty zvíře!Simík #1 <jméno> nemůže uvěřit, že by Siminka #2 <jméno> prostě jen tak prodala jeho milované zvíře. Jak si jen mohla myslet, ze je taková věc normální?

Mínění: Zahořklost

Zahořklost kvůli nepřijetí úplatku

Zahořklost kvůli nepřijetí úplatkuSimík #1 <jméno> stále těžce nese, že #2 <jméno> nepřijal jeho úplatek při soutěži na trhu ve Finchwicku.

Mínění: Zahořklost

Pocit viny kvůli neúspěšnému úplatku

Pocit viny kvůli neúspěšnému úplatkuSimík #1 <jméno> se stále cítí provinile, že se pokusil podplatit Siminku #2 <jméno> při té soutěži na trhu ve Finchwicku.

Mínění: Pocit viny

Ne zvířátko, ale přítel

Ne zvířátko, ale přítelSimík #1 <jméno> chybí jeho zvířecí kamarád. Ten kamarád, který by tu pořád ještě byl, kdyby ho Simíkovi #2 <jméno>.

Mínění: Zraněné city

 

 

Herní balíček: Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

Pozitivní mínění


Mínění

Pronesení dobrého svatebního proslovu

Pronesení dobrého svatebního proslovuSiminka #1 <jméno> pronesla úplně parádní řeč na svatbě Simíka #2 <jméno>. Nemohlo to dopadnout lépe!

Mínění: Obdiv

Vybrán za svědka

Vybrán za svědkaSimík #1 <jméno> je stále radostí bez sebe, že si ho Siminka #1 <jméno> vybrala za svědka.

Mínění: Obdiv

Čaj s kamarády

Čaj s kamarádySimík #1 <jméno> čaj Simíkovi #1 <jméno> a díky tomu je teď jejich přátelství silnější než kdy předtím!

Mínění: Důvěrnost

Společný tanec teďa navždy

Společný tanec teďa navždyKdyž si poprvé zatančíte se svým chotěm nebo svou chotí, je to skutečně romantický zážitek!

Mínění: Zamilovanost

 

Negativní mínění


Mínění

Narušili jste svatební obřad!

Trhlina ve vztahuPokud to náhodou nevíte, Simík #1 <jméno>, tak tohle měla být svatba!

Mínění: Zuřivost

Nepozvání na svatbu!

Nepozvání na svatbu!Simík #1 <jméno> požádal Simík #2 <jméno>, aby přišel na svatbu, ale formální pozvání se vůbec nekonalo. To je drzost!

Mínění: Zahořklost

Nevhodné milostné chování SVATBĚ!

Nevhodné milostné chování SVATBĚ!Simík #1 <jméno> je naštvaný, že se ho Siminka #2 <jméno> pokusila romanticky upozadit na jehojeji vlastní svatbě. To bylo trapné.

Mínění: Zuřivost

Nevybrán za svědka

Nevybrán za svědkaSimík #1 <jméno> je poněkud zahorklý, že si ho Siminka #2 <jméno> nevybrala. To je na pytel!

Mínění: Zahořklost

Vy jste ten dort snědli předčasně!

Vy jste ten dort snědli předčasně!Simík #1 <jméno> se pokusil předčasně ukořistit kus dortu na mé svatbě! TO JE ZCELA NEPŘIJATELNÉ!

Mínění: Zuřivost

Vy jste se na MOJÍ SVATBĚ poprali!

Vy jste se na MOJÍ SVATBĚ poprali!Byl to jeden z nejlepších dnů v mém životě a Simík <jméno> se rozhodl pro násilí.

Mínění: Zuřivost

Vykopnutý ze svatební oslavy

Vykopnutý ze svatební oslavySimík #1 <jméno> vykopnul Simíka #2 <jméno> ze svatby. Taková drzost!

Mínění: Zuřivost

Zemřeli jste na MÉ SVATBĚ!

Zemřeli jste na MÉ SVATBĚ!Nemohli jste chvíli počkat a až potom zaklepat bačkorami? Tohle měl být můj den!

Mínění: Zuřivost

 

 

Herní balíček: Herní balíček: Vlkodlaci IkonaVlkodlaci

Pozitivní mínění


Mínění

Je to osud!

Je to osud!Věříte na osudovou lásku mezi vlkodlaky? Protože já o ní teď už ani maličko nepochybuju!

Mínění: Zamilovanost

Měsíční polibek

Měsíční polibekSimík #1 <jméno> je naprosto okouzlený romantickým prvním polibkem se Simíkem #2 <jméno>, ke kterému došlo za úplňku

Mínění: Zamilovanost

Osudová svatba

Osudová svatbaŠťastný konec přesně jako v pohádkách!

Mínění: Zamilovanost

Pouto mezi lykany

Pouto mezi lykanySvazek vzniklý kousnutím! Simíka #1 <jméno> váže k Simíkovi Nobuya silné pouto, jelikož Simík #2 <jméno> ho proměnil ve vlkodlaka.

Mínění: Důvěrnost

Vlčí hřejivost

Vlčí hřejivostSimík #1 <jméno> cítí vlčí hřejivost díky společnosti Simíka #2 <jméno>. který patří do jeho smečky. Opravdu si užívají vzájemnou přítomnost.

Mínění: Důvěrnost

 

Negativní mínění


Mínění

Averze vůči Divokým tesákům

Averze vůči Divokým tesákůmSimík #1 <jméno> je nejhorším vůdcem smečky všech dob, jelikož z Divokých tesáků vyhodil Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Averze vůči Kolektivu Moonwood

Averze vůči Kolektivu MoonwoodSimík #1 <jméno> je nejhorším vůdcem smečky všech dob, jelikož z Kolektivu Moonwood vyhodil Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Osudu navzdory

Osudu navzdoryI když osud se poněkud zvrhnul, něco na tom pořád působí nějak divně.

Mínění: Pocit viny

Stydí se kvůli opuštění smečky

Stydí se kvůli opuštění smečkySimík #1 <jméno> se stydí nejen proto, že opustil smečku, ale také proto, že si vzal lék. a tím zklamal Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Pocit viny

Ublížení od člena vlastní smečky

Ublížení od člena vlastní smečkySimík #1 <jméno> nemůže uvěřit tomu, že by se k němu takhle zachoval člen vlastní smečky.

Mínění: Zraněné city

Velký smutný vlk

Velký smutný vlkSimík #1 <jméno> svým vlkodlačím chováním nechtěně vyděsil Simíka #2 <jméno>. Blízcí Simíka #1 <jméno> si zaslouží lepší zacházení.

Mínění: Pocit viny

Ublížení od člena vlastní smečky

Ublížení od člena vlastní smečkySimík #1 <jméno> nemůže uvěřit tomu, že by se k němu takhle zachoval člen vlastní smečky.

Mínění: Zraněné city

Zuřivá rivalita mezi smečkami

Zuřivá rivalita mezi smečkamiSimík #1 <jméno> je zahořklý kvůli těm bolestným věcem, které Simík #2 <jméno> udělal ve jménu své smečky.

Mínění: Zuřivost

 

 

Rozšíření: Rozšíření: The Sims 4 Střední škola IkonaStřední škola

Pozitivní mínění


Mínění

Chvíle sblížení

Chvíle sblíženíSimík #1 <jméno> a Simík #2 <jméno> si vychutnávají příjemný společný zážitek spojený s dovednostmi.

Mínění: Důvěrnost

Důvěra

DůvěraSimík #2 <jméno> důvěřuje Simíkovi #1 <jméno>.

Mínění: Důvěrnost

Velká láska

Velká láskaSimík #1 <jméno> se totálně zabouchl do Simíka #2 <jméno>!

Mínění: Zamilovanost

Působivá pozvánka na školní ples

Působivá pozvánka na školní plesPáni, takovou pozvánku na školní ples, o kterou se postaral Simík #2 <jméno>, Simík #1 <jméno> jen tak nezapomene.

Mínění: Zamilovanost

Vím, že mě podrží

Vím, že mě podržíSimík #1 <jméno> si je jistý, že v přítomnosti Simíka #2 <jméno> nemusí být nervózní.

Mínění: Důvěrnost

Oni mi rozumějí

Oni mi rozumějíSimík #1 <jméno> si v přítomnosti Simíka #2 <jméno> připadá velmi přirozeně.

Mínění: Důvěrnost

Dva hrášky v jednom lusku

Dva hrášky v jednom luskuSimík #1 <jméno> navázal se Simíkem #2 <jméno> celoživotní pouto díky jejich sdílené neohrabanosti a úzkosti.

Mínění: Důvěrnost

Dobrý první dojem

Dobrý první dojemSimík #1 <jméno> se cítí sblížený se Simíkem #2 <jméno> a je mu s ním příjemně. Takže začátek je to slibný.

Mínění: Důvěrnost

Sblížení díky společnému vynechání školního plesu

Sblížení díky společnému vynechání školního plesuSimík #1 <jméno> a Simík #2 <jméno> dodrželi svou dohodu a společně nešli na školní ples.

Mínění: Důvěrnost

Trvalé vzpomínky

Trvalé vzpomínkyPřijetí té pozvánky vedlo k vytvoření krásných vzpomínek mezi Simíkem #1 <jméno> a Simíkem #2 <jméno>. Snad to povede k trvalému přátelství.

Mínění: Důvěrnost

Druhá šance

Druhá šanceSimík #2 <jméno> a Simík #1 <jméno> to dokázali nechat za sebou a začít hezky od začátku

Mínění: Zamilovanost

Obnovená důvěra

Obnovená důvěraSimík #1 <jméno> tvrdé pracoval, aby znovu získal důvěru Simíka #2 <jméno> po té své drobné „chybičce". Teď chce tomuto vztahu dát úplné všechno.

Mínění: Důvěrnost

 

Negativní mínění


Mínění

Pocit viny kvůli nedodržení slibu

Pocit viny kvůli nedodržení slibuSimík #1 <jméno> se cítí špatně kvůli nedodrženému slibu.

Mínění: Pocit viny

Zahořklost kvůli porušenému slibu

Zahořklost kvůli porušenému slibuSimík #2 <jméno> porušil slib daný Simíkovi #1 <jméno>. To bude hodně bolet.

Mínění: Zraněné city

Podezřelý

PodezřelýSimík #2 <jméno> má pocit, že je Simík #1 <jméno> podezřelý.

Mínění: Zraněné city

Rozmrzelost kvůli neobdržení pozvánky na ples

Rozmrzelost kvůli neobdržení pozvánky na plesSimík #1 <jméno> čekal pozvání na školní ples od Simíka #2 <jméno>.

Mínění: Zahořklost

Dost chabé dobrodružství

Dost chabé dobrodružstvíTak tohle je naposledy, co Simík #1 <jméno> přijal pozvánku od Simíka #2 <jméno>. Slovy se ani nedá popsat, jak mizerný zážitek to byl.

Mínění: Zahořklost

Potřebuje prostor

Potřebuje prostorSimík #2 <jméno> MOC tlačí na pilu. Simík #1 <jméno> potřebuje prostor.

Mínění: Zahořklost

Vyděšený

VyděšenýSimík #1 <jméno> si nemyslí, že jsou se Simíkem #2 <jméno> nejlepší kamarádi. Možná pomůže držet si trochu odstup.

Mínění: Zahořklost

Potřebuje trochu prostoru

Potřebuje trochu prostoruSimík #1 <jméno> má dojem, že Simík #2 <jméno> moc tlačí na pilu. Možná pomůže držet si trochu odstup.

Mínění: Zuřivost

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm