The Sims 4: Rodinný život | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Rodinný život


DeadKarlos | 29. srpna 2023 | Návštěvnost 2731

 

Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaThe Sims 4: Rodinný život (TS4: Growing Together) je třinácté Rozšíření pro hru The Sims 4, které bylo vydané 16. března 2023.

Rozšíření je zaměřeno na rodinu, dětství a mezigenerační aktivity. Zahrnuje svět San Sequoia, který je založen na základě San Francisco Bay Area. Tento balíček obsahuje různé prvky z The Sims 2: Pro rodinnou zábavu, The Sims 3: Hrátky osudu.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Posilujte rodinná pouta, hledejte si kamarády i nepřátele a objevte opravdové osobnosti svých Simíků v rozšíření The Sims 4 Rodinný život. Způsoby, kterými Simíci navazují vztahy se svým okolím – od rodinných příslušníků až po Simíky, které vůbec neznají – se vyvíjí. Simíky a jejich vztahy budou utvářet nejen plánované události, jako jsou přespání u kamarádů, ale také nečekané milníky, jako je například krize středního věku.

 

Klíčové vlastnosti

Trvalý dopad - IkonaTrvalý dopad
Klíčová rozhodnutí a milníky utvářejí osobnosti Simíků. Zpřístupněte a změňte Simíkům vlastnosti a nechte je vypořádat se s krizemi středního věku. reagujte na žádosti příbuzných o nastěhování a další. Sebeobjevování je celoživotní cesta.

Ideální pro rodiny - Ikona Ideální pro rodiny
Obec San Sequoia. nacházející se u mořského zálivu, bývala rybářskou vesnicí, která se rozrostla v rušné město. Najdete v něm tichá předměstí, živé rekreační centrum, komunitu, která velmi drží při sobě. a dokonce i vlivnou místní rodinu Roblessových.

Sociální dynamika - Ikona Sociální dynamika
Někdy si Simíci jednoduše sednou. Váš Simík si může rozumět s někým, koho zrovna potkal na večírku nebo mohou být už od přírody nekompatibilní. Simíci teď mají preference rozhodující o tom. s kým budou vycházet a kdo se patrně stane jejich nepřítelem.

Rodinná pouta - Ikona Rodinná pouta
Vazby mezi příbuznými Simíky jsou důležité a komplexní. Když Simíci prožívají společný život, najdou spoustu příležitostí ke konfliktům i jednotě, což ovlivní rodinnou dynamiku a simíkovské vztahy v rámci rodiny.

 

Rozšíření The Sims 4: Rodinný život Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 16. března 2023
Informace
Platform: Windows, OS X
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Rodina, dětství, kojenec
Svět: San Sequoia

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


Rodinný život Obrázek

 

 

 

 

Herní přehled


Posilujte rodinná pouta, hledejte si kamarády i nepřátele a objevte opravdové osobnosti svých Simíků v rozšíření The Sims 4 Rodinný život.

Obrázek 1

Obrázek 2

Obrázek 3

Obrázek 4

 

 

Nové Aspirace


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává jednu novou Aspiraci při Vytvoření Simíka. Tato aspirace uděluje Simíkům odměny a bonusovou vlastnost.

Děti (Více)

Šéf přes všechno hraníŠéf přes všechno hraní Ikona

Tento Simík vyhledává aktivní hraní - s kamarády!

Odměna za dokončení:

Kreátivní géniusKreátivní génius Ikona

Tento Simik chce pracovat na svých dovednostech psychika a kreativita a inspirovat tak inovace a hraní!

Odměna za dokončení:

Přeborník ve večírcích s přespánímPřeborník ve večírcích s přespáním Ikona

Tento Simík chce. aby se celý večírek točil kolem něj. a to navíc jedinečně kreativním způsobem!

Odměna za dokončení:

Mysl i těloMysl i tělo Ikona

Tento Simík chce ovládnout nejen svoji mysl, ale také tělo!

Odměna za dokončení:

 

 

Nové Vlastnosti


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nové vlastnosti.

Vlastnost za odměnu z Aspirace

V partě se to lépe táhneV partě se to lépe táhne Ikona

Tito Simíci rádi pracují sami na sobě a také na ostatních společně. Když trénují s kamarády, rychleji si zlepšují dovednosti a vztahy!

Aspirace: Více - Šéf přes všechno hraní

Plno nápaduPlno nápadu Ikona

Tito Simíci se v dětství soustředili na kombinaci mentálních a kreativních dovedností. Díky své snaze teď mohou malovat, psát. programovat a skládat písničky rychleji. Pokud navíc narazí na spisovatelský blok. zbaví se ho mnohem rychleji!

Aspirace: Více - Kreátivní génius

Zkušený hostitelZkušený hostitel Ikona

Tito Simíci patří k nejlepším pořadatelům společenských akcí. Jejich přátelské a zábavné společenské interakce na večírcích vždy končí úspěchem.

Aspirace: Více - Přeborník ve večírcích s přespáním

TvrdohlavostTvrdohlavost Ikona

Tito Simíci se naučili vytrénovat své tělo i svoji mysl. Jejich soustředěné a sebevědomé náladovky vydrží déle!

Aspirace: Více - Mysl i tělo

 

 

Oblíbenost


Simíkovské charakteristiky

Simíkovské charakteristiky IkonaPreference simíkovských charakteristik určují, s jakými typy osobností bude daný Simík společensky kompatibilní. Simíkovské charakteristiky vycházejí z několika aspektů, mezi které patří (ale nejedná se o plný výčet!) simíkovské vlastnosti, životní zážitky a také aktivity, které mají a nemají v oblibě!

Z této kategorie si mohou vybrat simíci ve věku teen a starší. Je spojena se stylovými značkami používanými k hledání oblečení v nástroji Vytvořit Simíka.

Seznam charakterů

Egoističtí Simíci Ikona Egoističtí Simíci

Egoističtí Simíci většinou myslí sami na sebe a hodně řeší. jak o nich smýšlejí ostatní Simíci. Možná se na ostatní Simíky dívají přes prsty a kupují si jen to nejlepší nebo možná prostě jen až nezdravě často zírají do zrcadla.

Když má někdo v oblibě egoistické Simíky, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je snobství nebo materialismus, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako dobráctví nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Energičtí Simíci Ikona Energičtí Simíci

Energičtí Simíci se zaměřují hlavně na akci! Většinou se věnují aktivním koníčkům a dobrodružství, přičemž často je to spojené s dovedností atletika nebo silovými disciplínami. Energičtí Simíci také obvykle dávají přednost cvičení.

Když má někdo v oblibě energické Simíky, znamená to. že Simíci s vlastnostmi jako aktivní získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako lenost nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Hádaví Simíci Ikona Hádaví Simíci

Hádaví Simíci se často s ostatními Simíky dohadují. Možná proto, že se sami cítí nejistě nebo proto, že touží po adrenalinu, který se s vítězstvím v debatě pojí. Možná se prostě jen rádi chovají zle!

Když má někdo v oblibě Simíky bez ambicí, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je vznětlivost, zlá/zlý nebo zákeřnost, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako dobráctví nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Nadšenci do mazlíčků Ikona Nadšenci do mazlíčků

Nadšenci do mazlíčků jsou prakticky posedlí chlupatými mazlíčky nejrůznějších druhů a barev. A je vlastně úplně jedno, jestli jde o domácí mazlíčky, nebo o hospodářská zvířata! Své zvířecí společníky mají moc rádi a respektují je. Chovají se k nim stejně jako k ostatním Simíkům.

Když má někdo v oblibě nadšence do zvířat, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, které souvisí s oblibou zvířat a mazlíčků, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako zákeřnost nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Nadšenci do přírody Ikona Nadšenci do přírody

Nadšencům do přírody velmi záleží na životním prostředí! Moc je nebaví celé dny prosedět doma a raději si vyjdou ven. Někteří z nich ani nejedí maso, jelikož respektují ostatní druhy v přírodě.

Když má někdo v oblibě nadšence do přírody, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je miluje přírodu a vegetariánství, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako lenost nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Nadšenci do romantiky Ikona Nadšenci do romantiky

Nadšenci do romantiky jsou sice přirozeně flirtovní, ale v partnerském vztahu jsou silně oddaní! Nejenže snadno dokáží okouzlit ostatní Simíky, ale také si váží hlubokého respektu a důvěry, které se pojí se skutečnou láskou.

Když má někdo v oblibě nadšence do romantiky, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je romantik/romantička, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako nestálost nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Optimističtí Simíci Ikona Optimističtí Simíci

Optimističtí Simíci se vždy snaží na život nahlížet z té lepší stránky! Snaží se kolem sebe šířit světlo a pozitivitu a projasňovat svému okolí život.

Když má někdo v oblibě optimistické Simíky. znamená to. že Simíci s vlastnostmi, jako je veselost a dobráctví. získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako zasmušilost nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Peciválové Ikona Peciválové

Peciválové jsou Simíci, kteří raději zůstávají doma a věnují se klidnějším a pohodovějším činnostem. Před hlasitými večírky upřednostňují klidné večery strávené vařením, tvorbou, hraním nebo čtením hezky v pohodlí domova.

Když má někdo v oblibě Simíky pecivály, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je samotářství, knihomolství nebo nemotornost, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti, jako je aktivní nebo miluje přírodu, nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Pesimističtí Simíci Ikona Pesimističtí Simíci

Pesimističtí Simíci mívají negativní pohled na život. Možná se často cítí smutně nebo třeba čekají od svých nejbližších jen to nej horší.

Když má někdo v oblibě pesimistické Simíky, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je zasmušilost, žárlivost nebo nesnáší děti, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako veselost nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Racionální Simíci Ikona Racionální Simíci

Racionální Simíci dávají přednost logickému, vědeckému a technologickému přístupu. Může je bavit kompetitivní zápas v šachách, rádi se ponoří do nové knížky nebo dosahují virtuální slávy ve videohře!

Když má někdo v oblibě racionální Simíky, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je geniální, geek nebo knihomolství, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako truhlík/truhlička nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Rošťáci Ikona Rošťáci

Rošťáci jsou Simíci. kteří se prostě vyžívají v páchání nepříjemností! Ať už jde o neplechu k popukání, krádež majetku jiných Simíkú, nebo dokonce skutečně zlé chování, rošťáci mají prostě talent lézt ostatním Simíkům na nervy!

Když má někdo v oblibě rošťáky, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je truhlík/truhlička, kleptomanství nebo zlý/zlá. získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako snobství nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Simíci bez ambicí Ikona Simíci bez ambicí

Simíkům bez ambicí dost často chybí motivace zlepšovat se v osobním nebo profesním životě. V zaměstnání se vyhýbají tvrdé práci nebo si lebedí ve svých zaneřáděných obydlích.

Když má někdo v oblibě Simíky bez ambicí, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je lenost nebo bordelářství, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako ambiciózní nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Simíci idealisté Ikona Simíci idealisté

Idealističtí Simíci rádi využívají svou představivost a moc je nebere praktičnost ani logika! Mohou se jim líbit výtvory ostatních nebo mohou cítit motivaci, aby sami něco vytvořili. Často je lákají nejrůznější kreativní koníčky, ať už jsou vizuální nebo hudební.

Když má někdo v oblibě Simíky idealisty, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je tvořivost, milovník/milovnice umění nebo milovník/milovnice hudby, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako geniální nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Simíci motivovaní rodinou Ikona Simíci motivovaní rodinou

Simíci motivovaní rodinou jsou velmi oddáni svým rodinám. Také nacházejí spokojenost při trávení času s mladšími Simíky, kteří jsou součástí jejich životů.

Když má někdo v oblibě Simíky motivované rodinou, znamená to. že Simíci s vlastnostmi, jako je rodinný typ nebo dětinskost, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako nesnáší děti nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Simíci, kteří se rozhodují na základě emocí Ikona Simíci, kteří se rozhodují na základě emocí

Simíci. kteří se rozhodují na základě emocí, sice žijí v souladu se svými pocity, ale ty je také mohou dovést na scestí! Možná nacházejí útěchu, když mohou projevit svůj hněv. Nebo jim úplně nevyhovují vztahy, ať už kvůli závisti nebo strachu ze závazků.

Když má někdo v oblibě Simíky, kteří se rozhodují na základě emocí, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je horkokrevnost, žárlivost nebo nestálost, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako sebejistota nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Temperamentní Simíci Ikona Temperamentní Simíci

Temperamentní Simíci mají pozitivní energie na rozdávání a rádi pozitivitu šíří i mezi ostatní Simíky. Do každé situace dokáží vnést pařbu!

Když má někdo v oblibě temperamentní Simíky, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je společenskost, borec/borka nebo veselost, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako zasmušilost nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Tvrdě pracující Simíci Ikona Tvrdě pracující Simíci

Tvrdě pracující Simíci se nebojí investovat spoustu hodin do vylepšení svých životů a dosažení něčeho skutečné velkého! Často na sebe mají dost vysoké nároky a prezentují se světu v co nejlepší možné podobě.

Když má někdo v oblibě tvrdě pracující Simíky, znamená to, že Simíci s vlastnostmi, jako je ambiciózní, perfekcionismus nebo pořádnost, získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako lenost nebo snobství nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

Zábavní Simíci Ikona Zábavní Simíci

Zábavní Simíci jsou hravé osůbky. které neustále rozesmávají ostatní Simíky. nebo se o to alespoň snaží. Moc rádi se věnují humoru a nepleše a nebojí se. když při tom vypadají trochu pošetile.

Když má někdo v oblibě zábavné Simíky. znamená to. že Simíci s vlastnostmi jako truhlík/truhlička získají s daným Simíkem trochu kompatibility. Vlastnosti jako snobství nicméně kompatibilitu se Simíkem sníží.

 

Konverzní témata

Konverzní témata IkonaNe všechny rozhovory se dají hodnotit jako báječné! Preference konverzačních témat rozhodují o tom. jak bude daný Simík reagovat, když na něm jiný Simík provede daný typ interakce. Pokud se například někdo pustí do nezávazné konverzace se Simíkem, který nezávazné konverzace nemá rád, bude to mít mnohem nižší šanci na úspěch, než je obvyklé.

Z této kategorie si mohou vybrat simíci ve věku teen a starší. Je spojena se stylovými značkami používanými k hledání oblečení v nástroji Vytvořit Simíka.

Seznam témat

Flirtování Ikona Flirtování

Ólala! Flirtování konverzaci naplní medovými slůvky a omamnými romantickými hláškami. Pro některé Simíky je to ten pravý způsob, jak navodit příjemnou atmosféru. Pro ostatní je to něco, z čeho spíš skřípou zuby.

Fyzická intimita Ikona Fyzická intimita

Simíci, kteří mají rádi fyzickou intimitu, považují za svůj jazyk lásky fyzický dotyk! Ti, kteří fyzickou intimitu nevyhledávají, preferují ve vztazích pevnější hranice.

Hluboké myšlenky Ikona Hluboké myšlenky

Simíci, kteří mají rádi hluboké myšlenky, zkoumají věci víc do hloubky. Obzvlášť je baví emocionální konverzace a rozhovory, které přimějí k zamyšlení. Simíci, kteří hluboké myšlenky v oblibě nemají, preferují pohodovější a bezstarostnou komunikaci.

Hádky Ikona Hádky

Nejde o výhru ani prohru, někteří Simíci mají prostě rádi zapálenou debatu a vášnivé argumenty. Simíci, kteří mají v oblibě hádky, uvítají, když je ostatní Simíci vyzvou k verbálnímu souboji! Jiní Simíci ale hádky příliš nemusí, a když se s nimi hádat začnete, začnou být řádně nabručení.

Klamání Ikona Klamání

Když mluvíme o klamání, (obvykle) tím myslíme benevolentní lži vyslovené Simíky kvůli konání neplechy a napálení ostatních Simíků. Simíci, kteří mají klamání rádi, oceňují humorné lži a považují je za formu umění. Jsou ale i tací, kteří klamání v oblibě nemají a raději by se té falši vyhnuli.

Klepy Ikona Klepy

Simíci, kteří mají rádi klepy, chtějí vědět úplně všechno o úplně všech. Simíci. kteří klepy nemají v lásce, považují probírání ostatních Simíků za jejich zády za nezdvořilé!

Komplimenty Ikona Komplimenty

Zatímco někteří Simíci si rádi vyslechnou zdvořilý kompliment, jiní o takový zájem dvakrát nestojí!

Láska Ikona Láska

Ať už jde o projevy sympatií přátelské nebo romantické, je to prostě jasný důkaz, že máte nějakého Simíka rádi. Někteří Simíci zbožňují, když jim sympatie vyjadřují kamarádi a rodinní příslušníci, zatímco jiní se vůči tak hlubokým projevům náklonosti staví poněkud váhavěji.

Nezávazná konverzace Ikona Nezávazná konverzace

Nezávazná konverzace nikdy nejde do hloubky a bývá dost povrchní. Někteří Simíci se v bezpečí takových konverzací vyžívají, zatímco jiní mají za to, že jsou totálně nudné.

Podlé interakce Ikona Podlé interakce

Zlomyslné interakce jsou dost neomalené! I když většinu Simíků odradí, najdou se i tací, co je mají rádi. Ti dokáží častěji docenit to umění, které je třeba k pečlivému sestavení pořádné urážky.

Pošetilé chování Ikona Pošetilé chování

Trochu obyčejného blbnutí snadno některým Simíkúm vykouzlí úsměv na obličeji. Simíci, kteří jsou ale spíše vážnějšího založení, to považují za extra otravné!

Probírání koníčků Ikona Probírání koníčků

Koníčky jsou aktivity (obyčejně související s dovednostmi), které se Simíci mohou naučit mít rádi. Někteří Simíci rádi poslouchají, jak ostatní donekonečna probírají svá dobrodružství s koníčky spojené, ale jiné Simíky to zase tolik nebere.

Probírání zájmů Ikona Probírání zájmů

Simíci mohou mít různé zájmy: literatura, věda, a dokonce i filozofické hloubání nad významem simíkovského života! Simíci. kteří rádi probírají zájmy, si rádi poslechnou vyprávění o zájmech ostatních, zatímco Simíci, kteří to v oblibě nemají, považují takové konverzace za nudné!

Příběhy Ikona Příběhy

Příběhy mají velkou moc! Někteří Simíci věří, že dobrý příběh dokáže oživit celou konverzaci, zatímco jiní se bojí, že špatný příběh může celou konverzaci úplně zabít.

Stížnosti Ikona Stížnosti

Simíci. kteří mají rádi stížnosti, si rádi vyslechnou ostatní, jak si stěžují na vlastní život! Život totiž není jen krásný a sluníčkový! Pochopitelně jsou ale i Simíci, kteří stížnosti neradi. Ti uvítají, pokud si je necháte pro sebe.

Toaletní humor Ikona Toaletní humor

Toaletní humor je pro Simíky, kteří ho mají v oblibě, samotným vrcholem zábavy. Ostatní ale preferují konverzaci, která se drží od toaletních témat, pokud možno, co nejdál.

Vtipy Ikona Vtipy

Ťuk, ťuk! Vtipy mohou být občas skvělým způsobem, jak zaplnit díry v jinak mdlé konverzaci. Někteří Simíci ale humor neumí docenit tolik jako jiní!

Žertíky Ikona Žertíky

Simíci, kteří si potrpí na žertíky, ocení, když se jim podaří někoho nachytat, ale baví je i chvíle, kdy někdo nachytá je! Nicméně Simíci, kteří žertíky moc nemusí, přímo nesnáší, když se terčem nějakého stanou!

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

Dospělá/Teenager/Stará

 • Hlava: 13x Vady na kráse, 10x Vlasy, 2x Pokrývka hlavy, 1x Doplňky
 • Tělo: 9x Vady na kráse, 1x Celkový outfit, 14x Horní díly, 8x Celé tělo, 7x Spodní díly, 1x Doplňky

Dítě

 • Hlava: 7x Vady na kráse, 3x Vlasy, 1x Pokrývka hlavy, 2x Doplňky
 • Tělo: 9x Vady na kráse, 1x Celkový outfit, 9x Horní díly, 2x Celé tělo, 5x Spodní díly, 1x Doplňky

Batole

 • Hlava: 7x Vady na kráse, 2x Vlasy, 1x Detaily obočí, 1x Detaily úst, 2x Vlasy, 1x Doplňky
 • Tělo: 9x Vady na kráse, 1x Celkový outfit, 2x Horní díly, 2x Celé tělo, 3x Spodní díly, 1x Doplňky, 2x Boty

Kojenec

 • Hlava: 2x Vady na kráse, 4x Vlasy, 1x Pokrývka hlavy, 1x Doplňky
 • Tělo: 6x Vady na kráse, 11x Celé tělo

 

Muž

Dospělý/Teenager/Starý

 • Hlava: 12x Vady na kráse, 1x Detaily obočí, 1x Detaily úst, 8x Vlasy, 1x Vousy, 1x Pokrývka hlavy
 • Tělo: 9x Vady na kráse, 1x Celkový outfit, 20x Horní díly, 1x Celé tělo, 7x Spodní díly

Dítě

 • Hlava: 7x Vady na kráse, 3x Vlasy, 1x Pokrývka hlavy
 • Tělo: 9x Vady na kráse, 1x Celkový outfit, 8x Horní díly, 1x Celé tělo, 5x Spodní díly

Batole

 • Hlava: 7x Vady na kráse, 2x Vlasy, 1x Doplňky
 • Tělo: 9x Vady na kráse, 1x Celkový outfit, 3x Horní díly, 3x Spodní díly, 1x Doplňky, 1x Boty

Kojenec

 • Hlava: 2x Vady na kráse, 3x Vlasy, 1x Pokrývka hlavy, 1x Doplňky
 • Tělo: 6x Vady na kráse, 8x Celé tělo

 

Vytvořit Simíka 1Vytvořit Simíka 2Vytvořit Simíka 3Vytvořit Simíka 4Vytvořit Simíka 5Vytvořit Simíka 6Vytvořit Simíka 7Vytvořit Simíka 8Vytvořit Simíka 9Vytvořit Simíka 10Vytvořit Simíka 11Vytvořit Simíka 12Vytvořit Simíka 13Vytvořit Simíka 14Vytvořit Simíka 15Vytvořit Simíka 16Vytvořit Simíka 17Vytvořit Simíka 18Vytvořit Simíka 19Vytvořit Simíka 20Vytvořit Simíka 21Vytvořit Simíka 22Vytvořit Simíka 23Vytvořit Simíka 24Vytvořit Simíka 25Vytvořit Simíka 26Vytvořit Simíka 27Vytvořit Simíka 28Vytvořit Simíka 29Vytvořit Simíka 30Vytvořit Simíka 31Vytvořit Simíka 32Vytvořit Simíka 33Vytvořit Simíka 34Vytvořit Simíka 32Vytvořit Simíka 37Vytvořit Simíka 38Vytvořit Simíka 39Vytvořit Simíka 40Vytvořit Simíka 41Vytvořit Simíka 42Vytvořit Simíka 43Vytvořit Simíka 44Vytvořit Simíka 45Vytvořit Simíka 46Vytvořit Simíka 47Vytvořit Simíka 48Vytvořit Simíka 49Vytvořit Simíka 50Vytvořit Simíka 51Vytvořit Simíka 52Vytvořit Simíka 53Vytvořit Simíka 54Vytvořit Simíka 55Vytvořit Simíka 56Vytvořit Simíka 57Vytvořit Simíka 58Vytvořit Simíka 59Vytvořit Simíka 60Vytvořit Simíka 61Vytvořit Simíka 62Vytvořit Simíka 63Vytvořit Simíka 64Vytvořit Simíka 65Vytvořit Simíka 66Vytvořit Simíka 67Vytvořit Simíka 68Vytvořit Simíka 69Vytvořit Simíka 70Vytvořit Simíka 71Vytvořit Simíka 72Vytvořit Simíka 73Vytvořit Simíka 74Vytvořit Simíka 75Vytvořit Simíka 76Vytvořit Simíka 77Vytvořit Simíka 78Vytvořit Simíka 79Vytvořit Simíka 80Vytvořit Simíka 81Vytvořit Simíka 82Vytvořit Simíka 83Vytvořit Simíka 84Vytvořit Simíka 85Vytvořit Simíka 86Vytvořit Simíka 87Vytvořit Simíka 88Vytvořit Simíka 89Vytvořit Simíka 90Vytvořit Simíka 91Vytvořit Simíka 92Vytvořit Simíka 93Vytvořit Simíka 94Vytvořit Simíka 95Vytvořit Simíka 96Vytvořit Simíka 97Vytvořit Simíka 98Vytvořit Simíka 99Vytvořit Simíka 100Vytvořit Simíka 101Vytvořit Simíka 102Vytvořit Simíka 103Vytvořit Simíka 104Vytvořit Simíka 105Vytvořit Simíka 106Vytvořit Simíka 107Vytvořit Simíka 108Vytvořit Simíka 109Vytvořit Simíka 110Vytvořit Simíka 111Vytvořit Simíka 112Vytvořit Simíka 113Vytvořit Simíka 114Vytvořit Simíka 115Vytvořit Simíka 116Vytvořit Simíka 117Vytvořit Simíka 118Vytvořit Simíka 119Vytvořit Simíka 120Vytvořit Simíka 121Vytvořit Simíka 122Vytvořit Simíka 123Vytvořit Simíka 124Vytvořit Simíka 125

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v Rozšíření The Sims 4: Rodinný život.

 

 

Nastavení hry


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává do hry sebeobjevování a propouštění v kariérách, které se nachází v Nastavení hry - Nastavení balíčků.

V Nastavení balíčků se nachází Rodinný život, kde můžete vypnout nebo zapnout sebeobjevování a propouštění v kariérách.

Nastavení balíčků Obrázek

 

 

Stanice rádia


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává do hry novou hudbu do hudebního žánru "Soulová hudba". Tento nový kanál můžete poslouchat pomocí Rádia nebo Reproduktorů.

 • I Will Survive - Florence Freeman
 • Lean On Me - Juke Johnson
 • Fwoob! - Lauren Evans
 • I'll Be Around - Sunday Simmons
 • Hello Sunshine - Terrence Rich and the Royals

 

Stanice rádia Obrázek

 

 

TV stanice


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává do hry přidává nové TV stanici pod názvem "Děsupln", "Samé sitcomy" a "Malé mozkovny".

TV stanice Obrázek

 

 

Milníky


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Milníky". Milníky jsou funkcí představenou v rozšíření The Sims 4: Rodinný život. Milníky zvěčňují klíčové okamžiky simíkovských životů a umožňují vám vzpomínat na jejich cestu. Milníky můžete brát spíš jako soubor zážitků než jako seznam úkolů, které si musíte odškrtnout. Simíci nemusí splnit všechny.

Více se dozvíte v hlavním článku Milníky

Milníky Obrázek

 

 

Výstřelky


Výstřelky jsou nové vlastnosti pro Simíky (kojence a batolata) v Rozšíření The Sims 4: Rodinný život. Na rozdíl od vlastností, tak Výstřelky přicházejí během životní etapy Kojence a Batolat prostřednictvím nové funkce nazvané "Výstřelky". Výstřelky jsou náhodné a jsou jenom pro Kojence a Batolata.

 

Kojenecké výstřelky

Výstřelky

Čůrání při krmeníČůrání při krmení Ikona

Tento kojenec při krmení často čurá. Kojenci s tímto výstřelkem při krmení často využijí plenku.

Vybíravý jedlíkVybíravý jedlík Ikona

Tento kojenec je ohledně jídla velmi vybíravý. Kojenci s tímto výstřelkem mnohem častěji odmítají krmení, pokud zrovna nemají hlad. Často také jídlo nedojí, pokud nepatří k jejich oblíbeným, a to bez ohledu na to. jak velký mají hlad.

Ranní batoleRanní batole Ikona

Tento kojenec rád vstává s prvními slunečními paprsky. Kojenci s tímto výstřelkem se častěji probudí, jakmile sluníčko vyjde.

SebeuspávátkoSebeuspávátko Ikona

Tenhle kojenec se často pokusí sám sebe utišit. Kojenci s tímto výstřelkem si častěji nacpou prsty na rukách nebo nohách do pusy. aby se uklidnili, když jsou smutní nebo naštvaní. Obzvlášť se o to snaží, když pláčou.

BlábolítkoBlábolítko Ikona

Tento kojenec je hodně upovídaný. Kojenci s tímto výstřelkem častěji žvatlají a vrkají, a to nejen sami k sobě. ale také na ostatní.

Časté škytáníČasté škytání Ikona

Tento kojenec skoro pořád škytá. Kojenci s tímto výstřelkem často trpí plynatostí a častěji kvůli tomu také skytají.

Časté kýcháníČasté kýchání Ikona

Tento kojenec pořád kýchá. Kojenci s tímto výstřelkem si častěji čistí své nosíky od nepořádku a bakterií. Je to naprosto normální, a navíc i zdravé!

PlynatostPlynatost Ikona

Tento kojenec má potíže s bříškem. Kojenci s tímto výstřelkem budou plynatější a budou také víc povykovat.

Silná chuť k jídluSilná chuť k jídlu Ikona

Tento kojenec miluje jídlo. Kojenci s tímto výstřelkem vždy využijí příležitost ke krmení a také dojí prakticky jakékoliv jídlo bez ohledu na to. zda mají hlad.

PlivounekPlivounek Ikona

Tento kojenec při krmení častěji jídlo plive. Kojenci s tímto výstřelkem jsou naprosto normální, jejich trávicí systém je teprve ve vývoji.

Nesnáší chováníNesnáší chování Ikona

Tento kojenec se nerad nechává nosit. Kojenci s tím výstřelkem se snáze rozruší, pokud je někdo zvedne. Když je někam položí, jsou spokojenější.

Nesnáší vstáváníNesnáší vstávání Ikona

Tento kojenec se jen málokdy probudí v dobré náladě. Kojenci s tímto výstřelkem se častěji chovají pořádně nabručeně, když se proberou ze spánku nebo šlofíku.

Miluje chováníMiluje chování Ikona

Tento kojenec se rád nechává nosit. Kojenci s tímto výstřelkem častěji pozitivně reagují, když je někdo zvedne nebo nosí. Když je položí, naopak je to naštve.

Miluje budíčekMiluje budíček Ikona

Tento kojenec bývá po probuzení často dobře naladěný a veselý. Kojenci s touto vlastností jsou po probuzení častěji spokojení.

Patlavý jedlíkPatlavý jedlík Ikona

Tento kojenec je při jídle opravdu hodně nepořádný. Kojenci s touto vlastností častěji při konzumaci jídla způsobují nepořádek na vysoké židli, a také na sobě.

Miluje zvukyMiluje zvuky Ikona

Tento kojenec má rád zvuky. Kojenci s tímto výstřelkem rádi dělají všechno, co zvuky vydává, a když poblíž hraje hudba, rádi se vrtí do rytmu.

Spokojený spáčSpokojený spáč Ikona

Tento kojenec rád usíná, jen když ho někdo drží. Když kojence s tímto výstřelkem někdo uloží ke spánku, začnou plakat, i když se je Simíci snaží utišit. Raději spí. když je někdo nosí nebo když jsou v nosítku na záda.

Bezplenkové čuráníBezplenkové čurání Ikona

Tento kojenec často čůrá při přebalování. Kojenci s tímto výstřelkem jsou citlivější na teplotu vzduchu v místnosti při přebalování, což vede k čurání při přebalování. Tak si na to dávejte pozor!

 

Výstřelky batolat

Výstřelky

Malý pěvecMalý pěvec Ikona

Simík

Miluje voduMiluje vodu Ikona

Tohle batole si strašné rádo hraje ve vodě nebo v její blízkosti. Batolata s tímto výstřelkem častěji cákají v toaletách, říkají si o koupel a obecně vyhledávají aktivity související s vodou.

AgresivníAgresivní Ikona

Toto batole je o něco agresivnější, než je obvyklé. Agresivní batolata jsou trochu hrubější, častěji někoho plácnou, kousnou nebo kopnou (pokud tedy nejde o jejich dobré přátele). Ani k tomu nemusí být naštvaná jako ostatní batolata. Dávejte si tedy pozor!

Miluje zvukyMiluje zvuky Ikona

Tohle batole miluje věci. které vydávají zvuky! Batolata s tímto výstřelkem bývají fascinovaná rádiem, televizí a hračkami, které vydávají zvuky.

Miluje knihyMiluje knihy Ikona

Tohle batole miluje knihy. Batolata s tímto výstřelkem si ráda hrají poblíž knihoven, a pokud mohou, častěji se věnují aktivitám souvisejícím s knihami.

NičivostNičivost Ikona

Tohle batole je často poněkud ničivé. Ale ne! Batolata s tímto výstřelkem se chovají jako malé příšerky, které si vychutnávají chaos, který po nich zůstává!

Ranní batoleRanní batole Ikona

Tohle batole rádo vstává s prvními slunečními paprsky. Batolata s tímto výstřelkem se častěji probudí, jakmile sluníčko vyjde.

Silná chuť k jídluSilná chuť k jídlu Ikona

Tohle batole je neustále připravené k jídlu. Batolata s tímto výstřelkem zbožňují jídlo, což dost zjednodušuje krmení. Dávejte ale pozor! Tito drobečkové rádi sbírají a konzumují jídlo přímo z podlahy... i když už je zkažené.

Nesnáší chození spátNesnáší chození spát Ikona

Tohle batole nesnáší chození spát a spaní přes den. Batolata s tímto výstřelkem se obvykle krátce po usnutí vzbudí a začnou po svých pečovatelích chtít nejrůznější věci. aby nemusela spát.

Nesnáší nošeníNesnáší nošení Ikona

Tohle batole se nerado nechává nosit! Batolata s tímto výstřelkem to zvládají sama a nepotřebují k tomu nikoho. Pečovatelé by si měli dávat pozor, když taková batolata zvedají, protože to těmto batolatům nejspíš pokazí náladu.

Nesnáší vstáváníNesnáší vstávání Ikona

Tohle batole se jen málokdy probudí v dobré náladě. Batolata s tímto výstřelkem se častěji chovají pořádně nabručeně, když se proberou ze spánku nebo šlofíku.

Tvrdý spánekTvrdý spánek Ikona

Tohle batole má tvrdý spánek. Batolata s tímto výstřelkem se neprobudí v důsledku okolních ruchů, málokdy je vzbudí noční můry a snadněji si dobře odpočinou.

Lehký spánekLehký spánek Ikona

Tohle batole má lehký spánek. Batolata s lehkým spánkem mají tendenci náhodně se ze spánku probudit, a pokud budou v té době ještě unavená, bude potřeba je znovu uložit.

Miluje nošeníMiluje nošení Ikona

Tohle batole prostě miluje, když ho někdo drží! Batolata s touto vlastností mají nejraději, když je nosí jejich pečovatelé. Také častěji požádají o nošení, pokud už je dlouho nikdo nenosil.

Miluje budíčekMiluje budíček Ikona

Tohle batole bývá po probuzení často dobře naladěné a veselé. Batolata s touto vlastností jsou po probuzení ve srovnání s ostatními batolaty častěji spokojená.

Patlavý jedlíkPatlavý jedlík Ikona

Tohle batole je při jídle opravdu hodně nepořádné. Batolata s touto vlastností častěji při konzumaci jídla způsobují nepořádek.

Vybíravý jedlíkVybíravý jedlík Ikona

Tohle batole si. pokud jde o jídlo, opravdu hodně vybírá. Batolata s tímto výstřelkem častěji nechtějí jíst jídlo, které jim někdo dá. a občas jím dokonce i házejí. Může z toho být dost nepořádek!

ToulátkoToulátko Ikona

Tohle batole se často někde potuluje. Batolata s tímto výstřelkem se po položení obvykle někam rychle zdekují.

 

 

Vyhoření


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Vyhoření". Vyhoření Sims 4 vážně není vtip! Mohou se stát nejproduktivnějším Simíkům. Ve skutečnosti je velmi pravděpodobné, že se to stane produktivním Simíkům. Vyhoření může Simíka zastavit a znemožnit mu plnit úkoly, dokud nebude mít příležitost se trochu uvolnit a odpočinout si. Stejně jako ve skutečném životě potřebují naši Simíci přestávky a různé aktivity.

Upozornění na vyhoření

Simíci, kteří byli dlouhodobě soustředili buď na kreativní nebo duševní aktivity, jsou vystaveni riziku vyhoření. Podle náladovek poznáte, že vašemu Simíkovi hrozí vyhoření. Pokud mají určitou negativní náladovku Trochu mimo, je to pro hráče varování, že jejich Simík potřebuje pauzu, než zažije úplné vyhoření.

V tuto chvíli je ještě čas vyhnout se vyhoření. Pokud váš Simík zažívá mentální mlhu, nechte je místo toho chvíli dělat kreativní aktivity. Pokud jsou v kreativní mlze, ať se na chvíli zaměří na nějaké duševní stimulující aktivity. Můžete také nechat svého Simíka, aby si od těchto aktivit úplně odpočinul. Pošlete je na dovolenou, dopřejte jim lázeňský den nebo je nechte dělat mnoho jiných relaxačních aktivit. Pokud váš Sim dostane potřebnou přestávku, když vás poprvé upozorní, že se cítí vyčerpaný, může se úspěšně vyhnout vyhoření.

Ale pozor! Neuposlechnutí tohoto úvodního varování bude mít za následek vyhoření! Vyhořelý Simík bude bojovat s výkonem své kariéry, povýšením, ziskem dovedností a ziskem motivu zábavy a energie. Podle oranžového upozornění poznáte, že váš Simík vyhořel. Ukazatel také ukáže, že jsou uprostřed vyhoření na panelu kariéry.

Simíci, kteří poprvé zažijí syndrom vyhoření, získají milník, který odráží tuto událost v jejich životě.

 

Mentální mlha

Simíci, kteří tráví spoustu času mentálními úkoly, nakonec zažijí mentální vyhoření, pokud si občas nedají přestávku. Zatímco Simík zažívá mentální vyhoření, bude mít problém se bavit, zvláště když dělá mentální úkoly, jejich energetická hladina se rychleji vyčerpá, budou mít potíže se zlepšením pracovního výkonu v práci a nebudou schopni získat povýšení. Bude pro ně také těžší budovat dovednosti.

Simíci, kteří jsou uprostřed mentálního vyhoření, se časem zotaví, ale můžete jim pomoci rychleji se zotavit tím, že jim umožníte věnovat se kreativnějším činnostem a poskytnete jim spoustu času na odpočinek. Nechte je na chvíli odpojit od mentálních činností a nechte je odpočinout si. Váš Simík se brzy vrátí ke svému obvyklému produktivnímu já.

Pokud však svého Simíka budete i nadále tlačit, aby vykonával mentální úkoly, zatímco jsou vyhořelí, jejich stav se zhorší. Jejich vyhoření přeroste v plnohodnotný zablokování.

 

Kreátivní mlha

Simíci, kteří tráví spoustu času kreativními aktivitami, tak může také dojít k vyhoření. Pokud příliš dlouho nedělají nic jiného než kreativní úkoly, nakonec jejich inspirace vyschne a ztratí chuť tvořit. Nebude se bavit dělat kreativní věci, které dříve milovali, a jejich kariéra, zisk dovedností a energie také utrpí. Kreativně vyhořelí Simíci také nemohou získat povýšení.

Simíci, kteří zažívají kreativní syndrom vyhoření, se nakonec uzdraví, ale pokud jim dáte příležitost prozkoumat mentální stimulující aktivity, jejich zotavení se výrazně urychlí. Můžete je také nechat ustoupit od všeho a chvíli jen odpočívat a relaxovat. Pokud dostanou mentálně stimulující věci nebo dostatek času na odpočinek a zotavení, vaši kreativní Simíci budou chtít znovu tvořit.

Dávejte si však pozor, abyste na svého Simíka netlačili, když má kreativní vyhoření; jejich vyhoření by se mohlo zhoršit a dostat se do plnohodnotný zablokování.

 

Zablokování

Pokud se vyhořelý Sim nadále prosazuje bez přestávky, jeho vyhoření se stane úplným zablokováním mozku.

Zablokování je ještě horší forma vyhoření. Negativně ovlivňuje výkonnost v kariéře, povýšení, získání zábavy, získání energie a získání dovedností v ještě větší míře. Pokud váš Simík má blok mozku, opravdu se snaží fungovat. Zoufale potřebují dělat různé aktivity a/nebo relaxovat, protože v tomto stavu nebudou vůbec produktivní.

 

Porazit vyhoření

Dobrou zprávou je, že je relativně snadné vyhnout se vyhoření! Věnujte pozornost náladovkám svého Simíka a až uvidíte náladovku Trochu mimo z Kreativní nebo mentální mlhy, změňte jejich aktivity nebo jim dejte pauzu. Váš Simík se zotaví dříve, než se vůbec dostane do bodu vyhoření.

Pokud je váš Simík již vyhořelý nebo v obávaném zablokování, platí stejná pravidla. Kreativně vyhořelí Simíci budou mít prospěch z mentálních úkolů a mentálně vyhořelí Simíci budou mít prospěch z kreativních úkolů. Všichni vyhořelí Simíci se také zotaví odpočinkem a relaxací, bez ohledu na typ syndromu vyhoření, který mají. Jen jim bude trvat déle, než se zotaví, v závislosti na tom, jak moc se jejich syndrom vyhoření zhoršil.

 

 

Jízda na kole


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Děti se učí jezdit na kole". Tento rozšiřující balíček přidává dětem jízdní kola, která mohou používat jak pro rekreaci, tak pro cestování mezi pozemky. Ale stejně jako v reálném životě se děti nerodí tak, že už vědí, jak jezdit na kole. Nejprve se musí naučit, jak na to.

Jízda na kole (Obrázek)

 

Začínáme

Samozřejmě, abyste mohli začít jezdit na kole, musíte kolo vlastnit. Kola si můžete zakoupit v režium Nákup/Stavba. Jsou uvedeny v kategorii Koníčky a dovednosti. Když vybíráte kolo pro dítě, ujistěte se, že popis podporuje děti. Děti mohou jezdit pouze na kolech dětské velikosti.

Jízda na kole Interakce (Obrázek)

Pro začátek děti nebudou moci používat kolo k jízdě po okolí nebo k cestování na jiná místa. Nejprve se musí naučit jezdit na kole. Děti mohou trénovat jízdu na kole samy nebo je může naučit jezdit na kole jiný Simík. Simík bude dítě povzbuzovat a dávat mu rady, které mu pomohou zvládnout jízdu na novém kole.

Naučit se jezdit na kole může trvat docela dlouho. Simík bude muset být celý den venku a pomáhat dítěti jezdit na kole, než se na něm naučí jezdit. Bude trvat několik tréninků, než bude dítě moci jezdit na kole samo.

 

Odměna

Ve hře poznáte pokud se dítě naučilo jezdit na kole, když uvidíte fialové vyskakovací okno s názvem "Naučili se jezdit na kole". Vaše dítě za tento úspěch získá milník "Naučil se jezdit na kole". Jakmile vaše dítě dosáhne tohoto milníku, bude moci jezdit na kole po okolí svého domova, cestovat na kole na jiná místa a dokonce dělat triky bez dozoru dospělého.

Naučit se jezdit na kole IkonaNaučit se jezdit na kole

Learned to Ride a Bike

Simík Václav se naučil jezdit na kole! Jen se podívejte, jak mu to krásně jde.

Dítě, Teenager, Dospělý Ikona

Jízda na kole rozvíjí motoriku u dětí poměrně rychle, takže je to dobrý způsob, jak si tuto dovednost vybudovat. Jízda na kole také buduje dětskou sebedůvěru. Simík přejde z neutrální důvěry do vysoké důvěry, když se naučil jezdit na kole.

 

 

Mléčné zuby


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Mléčné zuby". Dejte mléčný zoubky pod polštář dítěte, abyste dostali návštěvu zoubkové víly! Děti mohou přijít o své mléčné zuby a umístit je v noci pod polštář, aby po probuzení dostali odměnu od zoubkové víly (a jejího asistenta moláru).

Mléčné zuby (Obrázek)

Ztráta mléčných zubů je ve hře exkluzivní záležitostí dětského života. Dětští Simíci se mohou ráno probudit a zjistit, že mají uvolněný zub! Uvolněné zuby lze zakroutit, aby rychleji vypadly, nebo, pokud je vaše dítě Sim dostatečně odvážné, může zub rovnou vytrhnout!

Obdržíte upozornění, když má vaše dítě uvolněný zub. Zatímco zub je uvolněný, budou mít náladovku Nesvůj; mít uvolněný zub může koneckonců způsobit určitou bolestivost kolem oblasti úst. Náladovka má sílu pouze +1, takže není příliš těžké se s tím vypořádat. Je docela snadné přepsat tuto náladovku pozitivnějšími náladami, aby vaše dítě zůstalo v pozitivním emocionálním stavu.

Zubní katastrofa (Obrázek)

Kliknutím na Simíka svého dítěte zobrazíte dvě nové interakce: Vykroutit uvolněný zub a Vytrhnout uvolněný zub. Vykroucením uvolněných zubů pomůže zubu vypadnout rychleji, ale vaše dítě dostane náladovku +1 Nesvůj. Druhou možností je vytrhnout uvolněný zub. Když svému dítěti vytrhnete zub, zub se okamžitě odstraní, ale vaše dítě Sim získá na další 3 hodiny náladovku +2 Nesvůj. V kombinaci s dalšími náladovkami Nesvůj to může být trochu těžší.

 

Zoubková víla

Než vaše dítě večer půjde spát, můžete dát svým Simíkům uvolněné zuby pod polštář, než půjde spát. Když se ráno probudí, dostanou malé množství simoleonů a speciální nástěnný plakát nebo nálepku s motivem zubní víly, kterými si ozdobí svůj pokoj. Přesné množství simoleonů se mírně liší, ale obvykle se pohybuje kolem 80§ Simoleonů.

Zoubková víla přichází pouze v noci, když vaše dítě spí pod peřinou. Takže pokud jste si mysleli, že vaše dítě by si mohlo uprostřed dne rychle zdřímnout, aby získalo odměnu zoubkové víly dříve, se nestane.

Poté, co vaše dítě ztratí své uvolněné zuby, bude mít v zubech mezeru, ale nebojte se; za pár dní bude mít nový zub.

 

Odměny

Ztráta prvního mléčného zubu je pro děti velkým problémem. Funkce uvolněných zubůpřirozeně zajišťuje, že jde o nezapomenutelný okamžik, a to jak prostřednictvím fyzických upomínek, tak zaznamenaných milníků.

Ztráta prvního zubu IkonaZtráta prvního zubu

Lost First Tooth

Kam se ten zub Simíka Václav jenom poděl?

Dítě Ikona

Když vaše dítě poprvé ztratí zub, dostane do inventáře rozkošný certifikát zoubkové víly, který lze vystavit na zeď. Když na něj umístíte ukazatel myši, zobrazí se nápověda uvádějící, pro kterého Simíka je certifikát. Dostanou také milník Ztráta prvního zubu.

Tyto věci se stávají až po ztrátě prvního mléčného zubu. Nebudete zaplaveni opakujícími se milníky a certifikáty pokaždé, když vaše dítě přijde o zub. Pravděpodobně přijdou o několik mléčných zubů, než vyrostou v teenagery.

 

 

Dětská sebedůvěra


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Dětské sebedůvěra". Nyní mají všichni naši Simíci určitou úroveň sebedůvěry, avšak pro naše mladší Simíky to začíná na neutrální úrovni. Postupem času, jak postupují v dětství, se tato úroveň sebedůvěry může zvýšit nebo snížit. To samozřejmě znamená, že jejich sebedůvěra může být později v životě ovlivněné.

Dětská sebedůvěra (Obrázek)

Aktuální úroveň sebedůvěry si můžete prohlédnout na panelu Simologie v podobě dočasné vlastnosti.

 

Úroveň sebedůvěry

Existují tři různé úrovně sebedůvěry, které mohou vaši dětští Simíci zažít. Je to vysoká sebedůvěra, neutrální sebedůvěra a nízká sebedůvěra.

Vysoká sebedůvěra

Simíci s vysokou sebedůvěrou se naučili věřit sami sobě. Snadněji se stanou sebevědomými, i když se učí z chyb. Stále však mohou být zranění, když jsou kritizováni. Vysoká sebedůvěra se stává vysokou sebedůvěrou, když se dostane do věku teenagera.

Neutrální sebedůvěra

Simíci s neutrální sebedůvěrou stále zjišťují, jak se cítí v jejich vlastních schopnostech. Při získávání nebo ztrátě sebedůvěry je lze snadno povzbudit nebo odradit. Simík s neutrálním postojem nebude mít ani vysokou, ani nízkou sebedůvěru, když se dostane do věku teenagera.

Nízká sebedůvěra

Simíci s nízkou sebedůvěrou jsou vystaveni vyššímu riziku, že dostanou strach z toho, že budou méněcenní, při ztrátě sebedůvěry se dostanou do stresu a stydí se, když je někdo kritizuje. Podpora znamená pro tyto Simíky vše. Pokud se neřeší, Nízká sebedůvěrou se stane Nízkou sebedůvěrou, když se dostane do věku teenagera.

 

Odměny

Když vaši dětští Simíci zestárnou, mohou potenciálně získat jednu ze dvou nových odměn z vlastností! Ty budou nakonec uděleny Simíkům, kteří zestárnou s vysokou nebo nízkou sebedůvěrou.

Vysoké sebevědomí

Tito Simíci pravidelně získávají sebevědomí, i když se jim nedaří získat dovednosti nebo uspět v práci. Je také méně pravděpodobné, že se u nich vyvine strach ze selhání.

Nízké sebevědomí

Tito Simíci jsou napjatí, když se jim nepodaří získat dovednosti nebo neuspějí ve své kariéře. Jsou také vystaveni vysokému riziku rozvoje strachu ze selhání.

 

Když se váš Simík stane teenagerem, uvidíte jednu z těchto dvou vlastností odměny.

Také si všimnete, že v závislosti na úkolu nebo interakci, kterou vaše dítě Sim zažívá, existuje řada Buffů. Ty se mohou lišit v závislosti na jejich úrovni sebedůvěry a mohou se pohybovat od Nesvůj a V rozpacích až po pozitivnější a motivující buffy pro vyšší úrovně sebevědomí.

 

Jak řídit sebedůvěru?

Sebedůvěra simíkovských dětí se může posílit nebo oslabit v závislosti na vylepšování dovedností, školních výkonech, pozitivních a negativních společenských interakcích, úspěších a selháních při dovednostních aktivitách a dalších činnostech. Na sebedůvěru dětí má vliv také kritika a chvála jejich pečovatelů.

Existuje řada způsobů, jak můžete pomoci ovlivnit úroveň sebevědomí vašeho dítěte. Jak bylo zmíněno v části Lekce - Dětská sebedůvěra, sebedůvěra může být pozitivně nebo negativně ovlivněno mnoha způsoby.

Pozitivní

 • Dokončení domácího úkolu
 • Naučit se jezdit na kole
 • Pozitivní sociální interakce
 • Postoupit na další ročník ve škole
 • Budovatelské dovednosti
 • Úspěch s aktivitami budování dovedností
 • Chvála a povzbuzení od pečovatelů
 • Sebevědomá emoce
 • Řešení potřeb Simíků

Negativní

 • Propadnout ročník ve škole
 • Selhání v činnostech zaměřených na budování dovedností
 • Negativní sociální interakce
 • Emoce v rozpacích
 • Kritika od pečovatelů
 • Ignorování potřeb Simíků

 

 

Kino


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Kino". Kino je uzavřená budova, kam můžete vzít své Simíky. Nachází se ve světě San Sequoia v sousedství Kotevní přístaviště, přímo naproti náměstí, kde je knihovna. Chcete-li se dostat do kina, je nejlepší cestovat přímo do Kotevní knihovny a pak jít přes ulici do kina.

Kino (Obrázek)

Když budete u kina, tak na něj můžete kliknout a vybrat si, zda má váš Simík sledovat film sám nebo s přáteli. Existuje celá řada filmů, které lze sledovat ve všech různých žánrech, a každý film stojí 15 Simoleonů.

 

 

Rodinná dynamika


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Rodinná dynamika" a utváří způsob, jakým každý jednotlivý člen domácnosti vzájemně interaguje.

Dynamika rodiny Vytvořit Simíka (Obrázek)

Běžnou stížností je, že členové rodiny mají tendenci se k sobě chovat jako ke každému jinému Simíkovi. Zdá se, že se v mnoha případech ani navzájem neuznávají jako rodina. Nový systém Dynamika rodiny má tento problém vyřešit.

Herní trailer nám ukázal manželský pár, který je velmi zamilovaný a šťastný. Je zřejmé, že mezi sebou mají blízkou rodinnou dynamiku. Zobrazí se vyskakovací okno uživatelského rozhraní, kde hráč může nastavit dynamiku rodiny mezi dvěma Simíky v CAS. Navíc to vypadá, že se nachází na kartě rodinné vztahy.

Rodinný dynamika (Obrázek)

Jejich syn a dcera si však nejsou tak blízcí, jak by si přáli. Jejich syn je naštvaný na to, že jeho sestra nyní získává veškerou pozornost. Navíc se cítí ignorován a zapomenut. To způsobilo, že neměl rád svou malou sestru. Ve skutečnosti mají obtížnou rodinnou dynamiku. Je opravdu skvělé, že i děti mohou mít pozitivní nebo negativní rodinnou dynamiku se svými staršími příbuznými!

 

 

Náramky přátelství


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Náramky přátelství". Náramky přátelství mohou ve hře vyrábět děti až starší Simíci a vyměňovat si je s jinými Simíky, ke kterým mají velmi blízko. Samozřejmě je to skvělý způsob, jak přidat do blízkých vztahů trochu extra hloubky. Navíc je to velmi nostalgické. Kdo by si nepamatoval, jak vyráběl náramky přátelství, které by daroval svému nejlepšímu kamarádovi, když byl malý?

Náramky přátelství (Obrázek)

 

Jak vyrobit náramek

Chcete-li vytvořit náramek přátelství, zakupte si sadu korálků z nabídky Nákup/Stavba. Sada se nachází v sekci Končíky a dovednosti v části Kreativita. Je to malá otevřená krabice s materiálem na výrobu náramků. Umístěte sadu kamkoli na pozemek a klikněte na ni, aby váš Simík začal vyrábět náramek přátelství. Náramky přátelství lze také vyrobit na dětském stolku. Děti a starší Simíci mohou vyrábět náramky přátelství.

Výroba náramku přátelství nezabere mnoho času. Jakmile bude náramek hotový, bude v inventáři vašeho Simíka. Klikněte na náramek a vyberte někoho na pozemku, se kterým si ho vyměníte. Náramky přátelství si mohou vyměňovat pouze Simíci, kteří jsou alespoň dobrými přáteli.

Různé styly náramků(Obrázek)

Existuje pět různých stylů náramku přátelství.

Pokud je Simík, se kterým si chcete vyměnit náramky, součástí jedné domácnosti, budete muset druhému Simíkovi vyrobit také náramek přátelství. Oba Simíci ve stejné domácnosti potřebují mít ve svém inventáři náramek přátelství, aby si je mohli vyměnit. Pokud chcete vyměnit náramek svého Simíka se Simíkem, který není součástí aktivní domácnosti, můžete tak učinit, i když druhý Simík nemá ve svém inventáři náramek přátelství. Hra jim vygeneruje náramek přátelství, který si mohou vyměnit s vaším Simíkem.

Všichni Simíci si mohou vyměňovat náramky. Simíci nemusí být stejně staří.

 

Nošení náramku

Když si vyměníte náramky přátelství s jiným Simíkem, tak budete mít vyměněný náramek v inventáři Simíka a zobrazí se na zápěstí Simíka. Vyměněný náramek nemůžete odstranit nebo zničit; to by bylo neodpustitelné! Musíte počkat, až náramek časem sám spadne.

Samozřejmě, pokud už náramek opravdu nechcete, můžete jít za Simíkem, se kterým jste si náramky vyměnili, a požádat o svůj náramek přátelství zpět. Toto je střední interakce v podkategorii Zlý. Tato interakce odebere oběma Simíkům náramek přátelství, ale také poškodí vztah a způsobí ublížený sentiment. Tato interakce také zničí oba náramky v inventáři, takže je nelze vyměnit s někým jiným.

 

 

Krize středního věku


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Krize středního věku". Krize středního věku nastává ve fázi dospělého života, aby se dospělí cítili odlišní od mladých dospělých, ale pro životní fázi dospělých přináší další výzvy. Splněním přání krize středního věku můžete zkrátit délku krize středního věku a získat nějaké extra body spokojenosti.

Krize středního věku(Obrázek)

Začínající krize středního věku

Dospělí Simíci mohou zažít krizi středního věku, pokud jejich život v určité oblasti chyběl. Některé věci, které mohou potenciálně vyvolat krizi středního věku:

Být dlouhodobě nezaměstnaný
Dlouho nezískáte povýšení
Dělat stejné rutinní věci každý den
Už dlouho nevytvářet nic uměleckého
Mít nenaplňující vztahy (například špatný vztah s partnerem)
Chybí důležité vztahy (přátelé, rodina, romantičtí partneři atd.)

Dospělí Simíci, kteří uvíznou v některé z těchto bodech, mají větší pravděpodobnost, že zažijí krizi středního věku. Ne všichni dospělí Simíci budou mít krizi středního věku. Pokud se budou cítit šťastní a naplnění ve všech těchto oblastech, budou mít to štěstí, že neprojdou krizí středního věku.

Pokud však váš dospělý Sim nemá takové štěstí, ocitne se uprostřed krize středního věku. Krize středního věku postupují od rané krize středního věku k plně rozvinuté krizi středního věku. Podle náladovosti poznáte, že váš Simík vstupuje do rané krize středního věku. Budou se nudit tím, jak předvídatelný se jejich život stal. Během tohoto období nemůžete dělat mnoho, kromě pokusů bojovat s nudou pomocí pozitivnějších emocionálních stavů.

Období rané krize středního věku trvá přibližně 24 hodin ve hře, než začne plnohodnotná krize středního věku.

 

Několik typů krize středního věku

Všechny krize středního věku nejsou stejné! V závislosti na tom, v jakých oblastech života váš dospělý Simík postrádal, by se u něj mohl rozvinout jeden ze čtyř různých typů krize středního věku.

Touha krize po tvořivosti

Simíci s uměleckými vlastnostmi s větší pravděpodobností projdou touto krizí středního věku, pokud nebyli nějakou dobu kreativní. Jejich touhy budou zaměřeny na kreativní věci a na kreativní koníčky a kariéru.

Touha krize po úspěchu

Simíci, kteří jsou dlouho nezaměstnaní, stagnují ve své kariéře nebo mají finanční problémy, pravděpodobně projdou touto krizí středního věku. Jejich touhy se budou točit kolem hledání vysoce placené kariéry, získání povýšení, zlepšení hodnoty svého domova a nákupu drahých věcí.

Touha krize po vztahu

Simíci, kteří uvízli v nešťastných vztazích nebo jim v životě chybí smysluplná spojení, mohou projít touto krizí středního věku. Jejich touhy se zaměří na to, mít děti, mít WooHoo, stýkat se s přáteli a rodinou a dokonce se rozvést, pokud jsou manželé.

Touha krize po dobrodružství

Simíci, kteří uvízli ve stejné všední rutině, mohou zažít tuto krizi. Jejich touhy se budou točit kolem cestování, dovolené a užívání si venkovních aktivit.

 

Mít krizi středního věku však není špatné! Každý typ krize středního věku přichází s jedinečným přínosem, který bude trvat po celou dobu trvání krize.

Prospěch z tvořivosti: Všechny vytvořené předměty budou o úroveň vyšší kvality.

Prospěch z úspěchu: Váš Simík získá vyšší kariérní výkon.

Prospěch ze vztahu: Bonusový zisk vztahu za všechny pozitivní sociální interakce.

Prospěch z dobrodružství: Pomalejší úpadek motivu energie.

 

Touha po krizi středního věku

Když váš Simík prochází krizí středního věku, projeví se to jako dočasná sekundární aspirace na panelu Aspirace. Na tomto panelu můžete vidět seznam jejich přání. Plnění tužeb je volitelné, ale pokud je splníte, zkrátí to délku krize středního věku. Trvání krize středního věku svého Simíka můžete vidět v jeho náladách.

Když splníte přání, nahradí se novým. Každé splněné přání odmění vašeho Simíka 10 body spokojenosti. Samozřejmě, pokud nechcete, nemusíte splnit žádné z přání! Neexistuje žádný trest za nesplnění tužeb krize středního věku; váš Simík se prostě bude muset déle potýkat s negativními náladami z krize. Ve skutečnosti můžete krizi středního věku využít ve svůj prospěch! Tím, že nesplníte žádné touhy po krizi středního věku, si váš Simík může déle užívat jedinečných výhod, které s jejich krizí přichází! Je tedy skutečně na vás, abyste se rozhodli, jak se vypořádat s krizí středního věku.

Jakmile váš Simík projde krizí středního věku, už nikdy nemůže mít další! Takže gratulace! Nejhorší část života vašeho dospělého Simíka je oficiálně za nimi!

 

 

Náhodné propouštění


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Náhodné propouštění". Propouštění je jen další způsob, jak mohou Simíci zažít některé z těžších aspektů života.

Pokud se vůbec nechcete zabývat propouštěním, můžete je deaktivovat v Nastavení hry v části Nastavení balíčku.

 

Propouštění

Bez ohledu na to, jak skvělá je kariéra vašeho Simíka, propouštění může být vždy hned za rohem. Propouštění se může kdykoli stát kterémukoli Simíkovi s kariérou na plný úvazek. Pracovní výkon vašeho Simíka nemusí nutně naznačovat, zda budete propouštění nebo ne. Je to do značné míry náhodné, stejně jako skutečný život. Tvrdě pracující, oddaní lidé jsou v reálném světě neustále propouštěni z důvodů, které jsou mimo jejich kontrolu.

Když pracoviště vašeho Simíka prochází obdobím propouštění, budete o tom informováni. Hra vám dá vědět, že práce vašeho Simíka může být ohrožena. Během období propouštění bude mít váš Sim časté napjaté nálady z nejistoty, že neví, zda je jeho práce bezpečná nebo ne. Tyto napjaté nálady mohou ztížit plnění pracovních úkolů a dobrou náladu v práci. To jim zase může ztížit udržení si zaměstnání.

Náhodné propouštění obvykle trvá přibližně tři dny ve hře. Na konci náhodného propouštění dostanete oznámení, že buď váš Simík byl propuštěn, nebo že měl štěstí a podařilo se mu projít náhodné propouštění se svou prací.

 

Udržet si práci

Ačkoli vás úvodní oznámení o propouštění vybízí k tomu, abyste v práci vynaložili zvýšené úsilí, abyste si práci udrželi, nemusí to nutně zaručit, že se váš Simík vyhne propouštění. Jak již bylo řečeno, stále je dobré to zkusit. Během období propouštění byste se měli soustředit na kariéru svého Simíka. Ujistěte se, že vždy dokončí své pracovní úkoly před každou směnou a udrží krok s budováním dovedností. Pokuste se bojovat s těmito napjatými náladami pomocí malých, ale silných věcí, které jim pomohou zlepšit náladu před prací, jako je čištění zubů a koukání do zrcadla. Nezapomeňte je nechat tvrdě pracovat i v práci.

Přesto, i když se budete maximálně snažit, je možné dostat výpověď tak jako tak. Pokud váš Simík stále dostane výpověď, i když do své práce vloží vše, co má, vězte, že jste nutně neudělali nic špatného.

 

Dostal jsem výpověď

Takže váš Simík byl přes veškerou snahu propouštěn. Dostal výpověď a je oficiálně nezaměstnán. Co teď?

Propouštění má určité výhody a nevýhody. Zjevnou nevýhodou je, že kariéra, kterou váš Simík strávil celý život tak tvrdě, aby na ní uspěl, jim byla vytržena. Mnoho let jejich života je nyní v pryč. Ani oni nebudou moci získat zpět svou starou práci. Alespoň ne hned. Simíci se nemohou vrátit zpátky do kariéry, ve které byli nedávno propuštěni.

Funkce propouštění však nabízí několik užitečných rad, jak se znovu postavit na nohy. Simíci, kteří byli nedávno propuštěni, mohou Hledám práci na počítači v rámci možností kariéry. Pokud tak učiníte, dostanete oznámení s návrhem nové profesní dráhy, pro kterou se váš Simík dobře hodí na základě jeho vlastností a dovedností. Je na vás, zda se chcete připojit k navrhované kariéře, ale je to pěkný způsob, jak získat nějaký směr, pokud bojujete s tím, co dělat dál.

Propouštění samozřejmě nabízí Simíkům nekonečné možnosti. Proč nevzít propouštění jako příležitost na chvíli cestovat? Nebo se vrátit na univerzitu, pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou. Možná založíte svůj vlastní podnik, kde jste svým vlastním šéfem a nikdo vás již nemůže propustit!

 

 

Sebeobjevování


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Sebeobjevování". Sebeobjevování - možnost získat nové vlastnosti nebo změnit stávající vlastnosti na opačné (např. Bordelář za Pořádný). Změnu můžete buď přijmout, nebo ji odmítnout a tímto způsobem můžete získat ~3 vlastnosti.

Krize středního věku (Obrázek)

Nejdelší dobu měli naši Simíci na celý život stejné 3 vlastnosti, které jsme jim vybrali v CAS. Bez ohledu na to, jakým směrem se jejich život poté ubíral, nedocházelo k žádnému osobnímu růstu, který by tyto změny ve zvyku odrážel. Rozšíření The Sims 4: Rodinný život to mění velkým způsobem. Simíci mohou získat zcela novou osobnost na základě způsobu, jakým žijí své životy. Jejich osobnosti rostou a mění se spolu s těmito novými životními zkušenostmi.

 

Změna osobnosti

Jak vaši Simíci procházejí životem, můžete obdržet vyskakovací okna, která vám dají příležitost přidat novou vlastnost k existující sadě vlastností vašeho Simíka. Můžete také dostat příležitost vyměnit jednu z vlastností svého Simíka za její opak! Vyskakovací okna se změnou vlastností nejsou náhodná; spouštějí se podle toho, co váš Simík v danou chvíli dělá. Může být však složité je úmyslně spustit. Není zaručeno, že obdržíte jedno z těchto vyskakovacích oken pokaždé, když váš Simík provede určitou akci. Žádní dva Simíci nebudou mít přesně stejnou trajektorii růstu postav, i když vedou většinou podobné životy.

Nejste nuceni přijmout tyto změny osobnosti. Pokud chcete, můžete odmítnout příležitost změnit vlastnosti svého Simíka. Nemusíte se tedy bát, že by hra donutila vašeho Simíka jít cestou, kterou nechcete. Přijetí těchto změn vlastností však alespoň po určitou dobu může vést k napínavějšímu hraní, které jste nečekali.

 

Přidat vlastnost

Pravidelně budete mít příležitost přidat novou vlastnost ke stávajícím vlastnostem vašeho Simíka. Toto nejsou vlastnosti za odměnu; jsou základními vlastnostmi v CAS. To je vzrušující, protože další vlastnosti CAS nejsou normálně k dispozici ke změně nebo přidání poté, co je na začátku vyberete.

Každý Simík může hraním získat až tři další CAS vlastnosti. Celkově tedy naši Simíci mohou mít ve skutečnosti až 6 vlastností v CAS; 3, které jste si vybrali, a 3 získané během života. Osobnost svých Simíků můžete v Živém režimu skutečně rozšířit pomocí funkce změny vlastností.

Například Simík začíná s vlastnostmi Miluje přírodu, Milovník psů a Aktivní. Když se Simík začal učit novým dovednostem, byl v nich dost nemotorný. Při vaření se omylem řízl do prstu a při běhání na běžícím pásu zakopnul. Po několika těchto incidentech vyskočilo okno s dotazem, zda chce Simík vlastnost Nemotorný. Změnu příjmul a dostal čtvrtou vlastnost z CAS. Později dostal Simík příležitost dát i vlastnost Veselý, protože byl často velmi šťastný.

Jeden z dalších Simíků měl příležitost přidat vlastnost Rodinný typ ke svým stávajícím vlastnostem z CAS, protože trávil spoustu času péčí o své děti.

 

Výměna vlastnosti

Simíci si navíc mohou nechat vyměnit své vlastnosti za jinou, pokud se jejich život ubírá směrem, který je v rozporu s jednou z jejich stávajících vlastností v CAS. Simík se setkal a zamiloval do Simíka. Simík má vlastnost Nestálý, takže je nepravděpodobné, že by se chtěl usadit.

Po nějaké době přišlo vyskakovací okno s dotazem, zda by měl Simík místo toho vyměnit svou vlastnost Nestálý za vlastnost Věrný. Dostali jste na výběr zda chcete změnit vlastnost nebo ne.

Tato výkonná funkce umožňuje tolik různých typů vyprávění příběhů a osobního rozvoje v Simících.

 

 

Společenská kompatibilita


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Společenská kompatibilita". Tato funkce byla krátce zmíněna dříve v předchozím propagačním materiálu balíčku, ale herní trailer nám poskytl podrobnější pohled na to, jak funguje společenská kompatibilita!

Společenská kompatibilita je trochu podobný jako systém chémie v The Sims 2: Noční život, až na některé prvky. Všichni Simíci mohou být společensky kompatibilní, nebo vzájemně společensky neslučitelní. Na rozdíl od systému chémie má společenská kompatibilita dopad na přátelství a rodinné vztahy, stejně jako na romantické vztahy! Je mnohem daleko rozsáhlejší a zahrnuje mnoho různých typů vztahů.

Co tedy určuje, zda jsou Simíci společensky kompatibilní nebo společensky nekompatibilní? Vše záleží na jejich preferencích! Jinými slovy, co se jim líbí a nelíbí. Simíci, kteří mají společné zájmy, budou společensky kompatibilní. Simíci, kteří nemají nic společného, a Simíci s opačnými zájmy jsou pravděpodobněji společensky neslučitelní. Tato kompatibilita informuje o tom, jak spolu tito Simíci komunikují. Ve skutečnosti to znamená, že interakce mezi jednotlivými Simíky budou víc přizpůsobené. Simíci už nebudou se všemi komunikovat stejným způsobem.

 

 

Přespání


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Přespání". Tato nová funkce nabízí hráčům ještě více způsobů, jak vyprávět příběhy, které chtějí vyprávět. Můžete si naplánovat vlastní akci Přespání, přípravy na příjezd vašich hostů, co dělat během akce a další!

Přespání (Obrázek)

 

Plánování

Existují dva způsoby, jak zahájit Přespání. Prvním způsobem je přijetí jednoho z náhodných vyskakovacích oken ve hře. Pokud tak učiníte, do vaší domácnosti přijede host krátce po přijetí a zůstane s vámi několik dní. Úplné podrobnosti o události si budete moci prohlédnout v kalendáři domácnosti Simíků.

Druhým způsobem, jak začít s programem Přespání, je ruční přidání do kalendáře domácnosti.

Stejně jako u jakékoli jiné události v The Sims 4 jednoduše přejděte do kalendáře domácnosti, který se nachází v levém dolním rohu obrazovky vedle mobilního telefonu.

Jakmile budete v kalendáři domácnosti, přejděte dolů do sekce Přidat přespání v kalendáři.

Naplánovat přespání (Obrázek)

Zde vás na obrazovce přivítá nové vyskakovací okno. Zde si budete moci vybrat jemnější detaily Přespání.

Budete moci vybrat, kolik Simíků se chcete zúčastnit Přespání. Kromě toho, kolik dní bude trvat návštěva Přespání a v kolik hodin chcete, aby vaši Simíci dorazili.

Poznámka: K vytvoření události Přespání můžete také použít svůj mobilní telefon Simíků. Jednoduše přejděte na ikonu "Společenskost" na mobilním telefonu a uvidíte "Naplánovat přespání..." jako jednu z prvních možností, ze kterých si můžete vybrat. Poté zahájíte proces plánování události z obrazovky níže.

Pokud spouštíte událost Přespání ihned, budete požádáni o potvrzení, že ji chcete zahájit tam a tam. Pokud ano, ukončíte všechny události, které právě probíhají, aby mohlo začít Přespání.

Jakmile dokončíte plánování Přespání, všimnete si, že událost se zobrazí v kalendáři stejně jako ostatní události. Událost můžete také upravovat a v případě potřeby ji dokonce smazat.

 

Příprava na přespání

Nyní, když jste naplánovali nebo přijali výzvu k události Přespání, je čas se ujistit, že jsou vaši Simíci a domov připraveni na svůj příjezd.

Jak je uvedeno v popisu Přespání, je důležité zajistit, abyste měli pro své hosty prostor na spaní. Ať už je to v pokoji pro hosty nebo jen umístění postele v oblasti vašeho domu.

 

Host dorazil

Jakmile vaši hosté dorazí, přirozeně je chcete přivítat u vás doma.

Váš host přijede s kufrem, který bude obsahovat v podstatě to, co potřebuje na dobu svého Přespání. Slouží však spíše jako komoda pro vaše Simíky, kterou lze přemístit tam, kde je potřeba.

Jakmile se usadí, jsou součástí vaší domácnosti po dobu svého Přespání. Ať už se je chystáte ubytovat nebo se vydat na procházku po světě, je s vámi na každém kroku.

Můžete požádat své hosty, aby vám pomohli v domácnosti, nebo si odpočinout a odpočinout si bez stresu. Tyto interakce lze nalézt na kartě Přátelské v nabídce společenskost a poté na kartě Další akce. Pokud své hosty požádáte, aby vám pomohli, zjistíte, že budou automaticky plnit různé úkoly, dokud je nesplní. Kromě toho budou z větší části jednat nezávisle, pokud vy nebo vy jako hráč nebudete komunikovat s hostujícími Simíky.

 

Ukončení přespání

Pokud z jakéhokoli důvodu chcete ukončit aktuální událost Přespání, tak můžete! Jednoduše přejděte do kalendáře domácnosti a na levé straně najděte událost Přespání. Poté uvidíte malou ikonu odpadkového koše. Vyberte to a budete moci ukončit aktuální událost Přespání.

 

Vyprávění příběhů

Přidání funkce Přespání umožňuje hráčům nejen zažít nový způsob hraní, ale také otevírá více možností pro vypravění příběhů. Simíci, které pozvete, mohou být prarodiče, kteří navštíví svou rodinu. Můžete mít Simíky jako dlouho ztracené přátele nebo rodinu, kteří se po několika letech znovu připojí, nebo dokonce jen Simíka, který se u vás zastaví, aby na pár nocí strávil nějaký čas ve vaší domácnosti. Ať už je důvod jakýkoli, událost Přespání otevírá ještě více způsobů, jak vyprávět příběhy vašich Simíků!

Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává do hry několik skvělých nových funkcí a zážitků. Nová událost Přespání dává hráčům mnohem více možností, jak si hrát se životem a vyprávět příběhy, které chtějí vyprávět!

 

 

Soupeření na pracovišti


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou funkci "Soupeření na pracovišti ". Simíci mají nyní šanci získat Soupeření na pracovišti. Zatímco váš Simík má soupeře, nebude moci získat povýšení. Jejich soupeření stojí v cestě jejich kariérnímu postupu. Jediný způsob, jak uvolnit cestu k povýšení, je ukončit soupeření… všemi nezbytnými prostředky.

Získat soupeře na pracovišti je poněkud náhodné. Neexistuje žádný způsob, jak zaručit, že vaši Simíci jednoho získají, ale pokud jsou na světě další Simíci na stejné kariéře jako váš Simík, tak existuje šance, že se kterýkoli z nich stane vašeho Simíka soupeřem na pracovišti.

Když váš Simík získá soupeře na pracovišti, tak dostanete o tom upozornění. Další podrobnosti o soupeře na pracovišti vašeho Simíka můžete vidět na panelu kariéry. Soupeř na pracovišti bude blokovat cestu vašeho Simíka po kariérním žebříčku. Simík nemůže získat povýšení, zatímco budou mít soupeře na pracovišti, bez ohledu na to, jak dobře se jim ve své práci daří.

Jediný způsob, jak začít znovu získávat povýšení, je ukončit soupeření. Toho můžete dosáhnout několika různými způsoby.

 

Spřátelit se se soupeřem

Nejlepší způsobem, jak vyřešit soupeření na pracovišti, je spřátelit se se soupeřem na pracovišti vašeho Simíka. Můžete to udělat buď v práci, nebo mimo pracovní dobu.

Když váš Simík odejde do práce, budete mít možnost se spřátelit se soupeřem na pracovišti, pokud kliknete na ikonu lidí na portrétu vašeho Simíka, když jsou pryč z práce. Během dne budete dostávat oznámení o tom, jak se váš Simík snaží spřátelit se svým soupeřem. Úspěšné chování ke svému soupeřovi v práci zvyšuje přátelství mezi vaším Simíkem a jeho soupeřem.

Pokud však v práci strávíte tolik času soustředěním se na svého rivala na pracovišti, snížíte svůj pracovní výkon. Pokud nechcete, aby pracovní výkon vašeho Simíka trpěl, když se snaží spřátelit se svým soupeřem, mohou je vidět mimo práci, aby se pokusili věci napravit. Pozvěte je k sobě nebo je pozvěte někam ven, abyste s nimi byli přátelští. Pokud se váš Simík spřátelí se svým soupeřem, rivalita skončí, až půjdou příště do práce.

Jakmile soupeření skončí, váš Simík bude moci znovu získat povýšení.

 

Sabotovat soupeře

Na druhou stranu může být zábavnější svého soupeře sabotovat. Můžete to udělat jak v práci, tak i mimo pracovní dobu.

Když váš Simík odejde do práce, budete mít možnost Sabotovat soupeře, pokud kliknete na ikonu lidí na portrétu Simíka, když jsou pryč z práce. V průběhu dne budete dostávat upozornění o všech snahách vašeho Simíka, aby jeho soupeř byl zcela nešťastný. Úspěšné sabotování soupeře na pracovišti snižuje přátelství mezi vaším Simíkem a jeho rivalem.

Pokud však v práci strávíte tolik času soustředěním se na svého rivala na pracovišti, snížíte svůj pracovní výkon. Pokud nechcete, aby pracovní výkon vašich Simíků trpěl, zatímco se snaží sabotovat svého rivala, mohou je mimo práci vidět, že jsou pro ně blbci. Pozvěte je k sobě nebo je pozvěte někam ven a využijte s nimi interakce zlé nebo zlomyslné. Terorizace vašeho soupeře na pracovišti mimo pracovní dobu může také ukončit rivalitu.

Samozřejmě existuje ještě rychlejší způsob, jak ukončit soupeření na pracovišti... pokud jste vy nebo váš Simík dostatečně zlý. Pokud váš soupeř na pracovišti zemře, rivalita automaticky skončí, protože už neexistuje žádný soupeř, se kterým by se dalo soupeřit.

Jakmile soupeření skončí, váš Simík bude moci znovu získat povýšení.

 

 

Události


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nové společenské události.

Batolecí hrací schůzka je společenská událost v rozšíření The Sims 4: Rodinný život.

Uspořádejte pro mrňata pořádnou oslavu! Sezvěte všechna batolata, která vaši malí znají, a užívejte si zábavu, hraní a všeobecné veselí. Zatímco malí rošťáci dovádějí, vy můžete na grilu připravit občerstvení a vyměnit si s dospěláky rodičovské rady.

Odměny za výzvu: Zlatá odměna pro domácnost: batolecí prolézačka se vším všudy.

Cena: 100Simoleony

Naplánovat událost

Pozvání Simíků

Hostitel (pečovatel), Hostitel (batole), Host (batole)

Batolecí hrací schůzka Obrázek

 

Rodinné setkání je společenská událost v rozšíření The Sims 4: Rodinný život.

Sejděte se zase hezky s celou rodinou! Mezi hosty najdete členy obou rodin, a navíc i blízké rodinné přátele. Povídejte si o rodině, udělejte si fotky a dejte si dobré jídlo se svými nejbližšími. Úspěšná rodinná setkání vás odmění různými fotografickými kolážemi, které vám budou tuto příležitost připomínat.

Odměny za výzvu: Zlatá, stříbrná a bronzová úroveň události vás odmění novou sadou fotorámečkú na koláž, které si můžete zavěsit na stěnu. Skvěle se hodí na rodinné fotografie vašich Simíků!

Cena: 200Simoleony

Naplánovat událost

Pozvání Simíků

Hostitel, Hosté, Mixolog

Rodinné setkání Obrázek

 

Večírek s přespáním je společenská událost v rozšíření The Sims 4: Rodinný život.

Sezvěte kamarády, ponocujte, vyprávějte si příběhy a cpěte se. Hlavně ale neusněte jako první, protože jinak se můžete stát terčem žertíku!

Odměny za výzvu: Mezi stříbrnými odměnami najdete nový rozkošný spací pytel pro batolata. Zlaté odměny přinášejí spací pytel pro všechny ostatní!

Cena: 240Simoleony

Naplánovat událost

Pozvání Simíků

Hostitel a Hosté

Večírek s přespáním Obrázek

 

 

 

Kojenec


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou péči kojenců, což bude poměrně náročné, než v základní hře The Sims 4. Kojenec je první životní fáze v The Sims 4, který byl přidané v patchi 142, po novorozenecké fázi a předcházející fázi batolete.

Jestli jste si hráli s nemluvňaty, než jste získali rozšíření The Sims 4: Rodinný život, pravděpodobně jste si všimli, že péče o nemluvňata se najednou stala mnohem komplikovanější. Ve skutečnosti vaše batole již nemůže sedět nebo lézt ihned po zestárnutí z novorozence. To, že se nemohou posadit, samozřejmě znamená, že si nemohou hrát s hračkami nebo zkoumat jídlo na vysoké židli. Tyto dovednosti se musí naučit tím, že dosáhnou dětských milníků. Navíc se budete muset vypořádat i s dětskými výstřelkami, takže výchova dětí v rozšíření The Sims 4: Rodinný život je poměrně náročné!

Základní potřeby - Krmení (Obrázek)

Když je nainstalované rozšíření The Sims 4: Rodinný život, mohou dospělý Simíci nosit kojence na zádech na nosítkách. Rozšíření také představuje osmnáct různých dětských výstřelků, které dále definují jejich osobnost. Jak bylo odhaleno během oficiálního živého přenosu rozšíření, u kojenců se také vyvine vazba na základě toho, zda jejich potřeby často řeší jejich pečovatelé (nešťastní kojenci jsou například skeptičtější vůči ostatním Simíkům). Děti mohou plakat kdykoli (to způsobí, že starší Simíci dostanou Napjaté emoce). Stejně jako batolata, i kojenci se smradlavými plenkami poskytují starším Simíkům nepříjemnou náladu. Jediné emoce, které kojenci mají, jsou naštvaný, smutný, šťastný, fajn, hravý, nabitý energií, vyděšený a spící.

 

 

Milníky kojence


Samozřejmě, pokud chcete, aby vaše dítě začalo samo lézt a hrát si s hračkami, budete s ním muset trávit spoustu času, aby dosáhli milníků. Milníky pro kojence jsou rozděleny do kategorií Hrubá motorika, Jemná motorika, Život, Společenskost a Poprvé. Kategorie Hrubá motorika a Jemná motorika jsou tím, na co se chcete zaměřit, abyste svému dítěti pomohli být trochu samostatnější. Panel milníků vám však dobře poradí, jak dosáhnout dalšího milníku.

Vaše dítě samozřejmě nemůže jen tak přeskočit na sezení a plazení. Stejně jako ve skutečném světě, děti pomalu postupují nejprve jednoduchými milníky, pak postupně dosahují dalších a pokročilejších milníků. Kojenci budou mít na informačním panelu často zašedlý milník. Toto je další milník, kterého má vaše dítě dosáhnout. Umístěním ukazatele na tento šedý milník zjistíte, jak ho mohou dosáhnout. Hráči samozřejmě musí vynaložit úsilí, aby pomohli svému dítěti dosáhnout všech jejich milníků Hrubých a Jemných motorik. Milníky Život, Společenskost a Poprvé však nejsou nezbytně nutné, aby děti získaly novou nezávislost. Tyto milníky se budou dít přirozeněji prostřednictvím běžného hraní.

Seznam všech milníků se nachází zde

Milníky kojence Obrázek

 

 

Výstřelky kojence


Výstřelky jsou něco jako vlastnosti pro Simíky (kojence a batolata) v Rozšíření The Sims 4: Rodinný život. Na rozdíl od vlastností, tak Výstřelky přicházejí během životní etapy Kojence a Batolat prostřednictvím nové funkce nazvané "Výstřelky". Výstřelky jsou náhodné a jsou jenom pro Kojence a Batolata.

 

Kojenci a batolata jsou jedineční! Vedle vlastností začínají kojenci a batolata také s celkem třemi skrytými výstřelky. Tyto výstřelky mají vliv na chování Simíků v jejich aktuálním životním období. Když k danému chování dojde, bude výstřelek automaticky odhalen. Po objevení výstřelků si je můžete prohlédnout na panelu Simologie v sekci Vlastnosti.

Seznam všech výstřelků se nachází zde

Kromě toho existuje celkem 18 dětských výstřelků, které mohou kojenci přirozeně získat prostřednictvím hraní. Jsou však z velké části náhodné; někdy se u dítěte může vyvinout vtípek na základě toho, co dělá, někdy ne. Také kojenci mohou mít až tři výstřelky najednou. Takže některé výstřelky jsou jen roztomilé zvyky, které vaše dítě bude dělat častěji. Pro ostatní však může být jejich výchova větší výzvou pro jejich rodiče!

 

 

Kojencké aktivity


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život navíc přidává některé další nové předměty a aktivity pro kojence, které nejsou v základní hře, jako je hrací podložka pro kojence, přebalovací pulty a dětské nosiče na záda!

 

Hrací podložka

Hrací podložka skutečně pomůže vašemu dítěti ve hře dosáhnout mnoha milníků Hrubé motoriky a Jemné motoriky. Důrazně tedy doporučujeme mít jednu podložku pro vaše děti. Jsou také docela univerzální, protože na nich vaše děti mohou spát, hrát si s houpacími hračkami a ležet na bříšku.

Kojenec si hraje na podložce (Obrázek)

 

Přebalovací pult

Proč nejsou přebalovací pulty v základní hře, ale v každém případě se jedná o dětský objekt v rošíření Sims 4: Rodinný život. Samozřejmě fungují v podstatě stejně jako prádelník. Simíci mohou měnit oblečení svého dítěte a přebalovat. Přebalovací pult lze také použít k přebalování a přebalování batolat. Kromě toho nezapomeňte vedle něj umístit koš na pleny, pokud nechcete uklízet odpad na plenky na podlaze. Navíc je k dispozici nástěnný přebalovací pult určený pro veřejné koupelny.

Přebalovat kojence (Obrázek)

 

Dětská nosítka

Kromě toho mohou dětské nosiče snadno přepravit vaše dítě a vzít je do světa. Simíci se samozřejmě mohou procházet a dokonce i běhat s dítětem na zádech. Některým kojencům, se také lépe spí, když jsou v nosiči na zádech.

Dětská nosítka (Obrázek)

 

 

 

Nový svět: San Sequoia


San Sequoia je přidaný svět v Rozšíření The Sims 4: Rodinný život. Je to velký svět připomínající město rozdělený přes 2 říční břehy s velkým mostem, který je spojuje. Vyznačuje se malým centrem města s mnoha otevřenými prostory pro cyklistiku. Je to další svět, který zahrnuje nový typ pozemku Rekreační středisko.

San Sequoia Obrázek

San Sequoia bylo malým rybářským městečkem, které se proměnilo ve středobod rybářského a konzervárenského průmyslu. To vše díky bývalému rybáři a velkému podnikateli Bayanimu Roblesovi. Rodina Roblesových je zde velmi pevně ukotvena a díky Gilbertovi Gilbertsovi postupem času také expandovala. Dnes se San Sequoia pyšní malebnými uličkami, krásným parkem se zahradami a tichými příměstskými sousedstvími. Je to ideální místo pro výchovu dětí!

San Sequoia Mapa

San Sequoia má 9 obytných pozemků, 1 k pronájmu a 2 komunitní pozemky.

 

 

Pozemky


Rozšíření Sims 4 Rodinný život přináší nový typ pozemku.

Typy pozemku

 • Rekreační centrum –  Rekreační centrum je ideálním místem, kde se může sejít celá rodina, pohrát si a něčemu se přiučit. Obsahuje nejen výtvarný ateliér, cvičební zónu, herní místnost, ale také všeobecný prostor na hraní.

 

 

Sousedství


San Sequoia se skládá ze 3 sousedství s předem postavených obytných a komunitních pozemků. Tato část průvodce vám poskytuje informace o všech pozemkách v každém sousedství.

 

 

Kotevní přístaviště


V sousedství Kotevní přístaviště jsou k dispozici čtyři pozemky: Jeden obydlený pozemek, jeden prázdný pozemek, jeden pozemek k pronájmu a jeden komunitní pozemek.

"Kotevní přístaviště bylo kdysi samotným centrem rybářského a konzervárenského průmyslu. Dnes se jedná o pestrobarevnou městskou čtvrť, kde najdete kino. parčíky a podobně. Zabaví se tu všichni Simíci bez ohledu na věk."

 

Sídlo Roblesových

 • Obytný pozemek, vlastní Roblesovi (Cena: 111,892Simoleon | Velikost: 50x40)

Když Bayani Robles prvně zakoupil tento pozemek a začal budovat Sídlo Roblesových, určitě neměl ani tušení, jaký odkaz po sobě jeho rodina zanechá! Tento dům byl během let mnohokrát přestavován a dostavován, ale právě to všechno mu dodává charakter a ukazuje, že Kotevní přístaviště je stále se rozvíjející oblastí, kde se staré snoubí s novým.

Roblesovi
Roblesovi jsou rodina, která je v místní komunitě pevně zakořeněná. Jsou tady už od začátku rozvoje rybářského průmyslu. Dlouhé roky tady úspěšně podnikali. V čele rodiny stojí Ignácio. Avšak jen proto, že je tady tato rodina už dlouho, neznamená to, že je konvenční. Znají tu snad úplně každého a účastní se všeho, co místní komunita nabízí: tak například tráví přehršel volného času na nábřeží a taky organizují velká rodinná setkání v parku Gilbertovy zahrady.

Prostředky: 20.000Simoleon

Rodina: Ignacio Robles, Bernice Robles, Ian Robles, Aurelio Robles

Vlastnosti pozemku: Uvolěná atmosféra, Útolno, Zóna častých otřesů

Sídlo Roblesových - vlastní Roblesovi Obrázek

 

Terasa Manzanita

 • Prázdný pozemek, neobydlený (Cena: 2,245Simoleon | Velikost: 30x20)

Tento pozemek se nachází ve středu dění celého Kotevního přístaviště. Je samotným ztělesněním duality tohoto místa: ticho, klid a krásný výhled na oceán a shon historického centra. Nejlepší je, že přímo naproti je knihovna, takže si místní rezidenti mohou kdykoliv zaskočit pro dobrou knížku.

Vlastnosti pozemku: Osvěžující vánek, Přírodní světlo

Terasa Manzanita Obrázek

 

Příbytek v Kotevním přístavišti

 • Obytný pozemek, k pronájmu (Cena: 962Simoleon za den | Velikost: 30x20)

Hledáte luxusní dovolenkové místečko přímo na nábřeží, kde vám nic nebude chybět? Příbytek v Kotevním přístavišti je pro každého cestovatele splněným snem. Nabízí dostatek vymožeností (a to včetně vířivky!) a k tomu výhled, kterému se prostě nic nevyrovná. Doufáme, že se rádi díváte také na žraloky.

Vlastnosti pozemku: Osvěžující vánek, Přírodní světlo

Příbytek v Kotevním přístavišti Obrázek

 

Kotevní knihovna

 • Komunitní pozemek, Knihovna (Cena: 113,958Simoleon | Velikost: 30x20)

Zaskočte k nám a odreagujte se u dobré knížky. Nebo klidně u špatné knížky. Za to vás tu nikdo odsuzovat nebude! Tato knihovna určená pro celou rodinu je skvělým místem, kam si můžete v klidu a pohodlí zalézt s knížkou, udělat práci na počítači nebo vytvořit pohádkový příběh pro děti ve speciálním prostoru, který je pro ně určený.

Vlastnosti pozemku: Rychlý internet, Přírodní světlo

Kotevní knihovna Obrázek

 

 

Gilbertovy zahrady


V sousedství Gilbertovy zahrady jsou k dispozici čtyři pozemky: Jeden obecný obydlený, jeden obecný neobydlený, jeden prázdný pozemek a jeden komunitní pozemek.

"Nádherný park Gilbertovy zahrady kdysi patřil Gilbertovi Gilbertsovi. což byl stavitel, který pomohl s rozvojem celé oblasti. Nyní se jedná o ideální lokalitu pro rodinné výlety do zahrad, kde se Simíci mohou mimo jiné procházet pro třech malebných pěšinách u jezera a také navštívit veřejné prostory se stříkacími bazénky. Velrybák se vás už nemůže dočkat!"

 

Akáciová 13

 • Obytný pozemek, vlastní Robles-Ruanovi (Cena: 97,313Simoleon | Velikost: 40x30)

Toto útulné obydlí se skvěle hodí pro menší rodiny, které pro sebe chtějí mít dostatek prostoru. Díky zahrádce za domem, která už je nachystaná na domeček na stromě, vás čeká spousta venkovní zábavy! Gilbertovy zahrady jsou hned naproti, takže se můžete těšit na velké grilovačky, stolování v altánku a koupání v jezeře. Pokud vaše rodina touží po klidu, pak ho právě našla.

Robles-Ruanovi
Roblesovi jsou rodina, která je v místní komunitě pevně zakořeněná. Jsou tady už od začátku rozvoje rybářského průmyslu. Dlouhé roky tady úspěšně podnikali. V čele rodiny stojí Ignácio. Avšak jen proto, že je tady tato rodina už dlouho, neznamená to, že je konvenční. Znají tu snad úplně každého a účastní se všeho, co místní komunita nabízí: tak například tráví přehršel volného času na nábřeží a taky organizují velká rodinná setkání v parku Gilbertovy zahrady.

Prostředky: 20.000Simoleon

Rodina: Jay Robles, Doli Ruano, Tala Ruano

Vlastnosti pozemku: Uvolněná atmosféra, Romantická aura, Osvěžující vánek

Akáciová 13 - vlastní Robles-Ruanovi Obrázek

 

U parku

 • Obytný pozemek, neobydlený (Cena: 18,800Simoleon | Velikost: 30x20)

Chystáte se ovládnout trh s poklidným bydlením hned při svém prvním nákupu? Tento dům do začátku má jedinečné moderní doplňky a tichou terasu, která se skvěle hodí na společná grilování, ale i tiché rozjímání. V tomto sousedství poblíž Gilbertových zahrad rozhodně nebudete v centru dění ani shonu, ale i přesto budete mít na výběr ze spousty různých aktivit.

Vlastnosti pozemku: Útulno, Zóna častých otřesů

U parku Obrázek

 

Slavnostní 18

 • Prázdný pozemek, neobydlený (Cena: 2,685Simoleon | Velikost: 40x20)

Tenhle pozemek je nádherně situován na samém okraji parku Gilbertovy zahrady a kousek od něj se nachází i Slavnostní centrum. Špatné výhledy tu prostě nevedeme –⁠ na jedné straně máte jezero a na druhé záliv!

Vlastnosti pozemku: Přírodní světlo

Slavnostní 18 Obrázek

 

Slavnostní centrum

 • Komunitní pozemek, Rekreační centrum (Cena: 170,951Simoleon | Velikost: 64x64)

Ve Slavnostním centru si přijde na své každý. K dispozici jsou prostory na cvičení, kde si můžete zamakat s kamarády, umělecký ateliér určený k malování nebo jiné tvorbě, hudební místnost, kde můžete hrát nebo zpívat s kamarády, a také místnost určená pro seniory ke společnému trávení času, hraní šachu, simblu a podobně.

Vlastnosti pozemku: Rychlý internet, Skvělá akustika, Studijní místo

Slavnostní centrum Obrázek

 

 

Nadějné vrchy


V sousedství Nadějné vrchy jsou k dispozici čtyři pozemky: Dva obecné obydlené pozemky, jeden neobydlený pozemek, jeden prázdný pozemek.

"Nadějné vrchy jsou útulnou lokalitou, kde najdete klid před městským shonem. Je to ideální místo pro všechny Simíky. kteří touží po prostoru. Pokud vám vyhovuje život na předměstí, pak v tomto tichém sousedství budete jako v ráji."

 

Eukalyptová 7

 • Obytný pozemek, vlastní Michaelsonovi (Cena: 104,901Simoleon | Velikost: 50x40)

Tento dům s nádhernými výhledy na záliv situovaný mezi ulicemi se stromořadími toho může rozrůstající se rodině, která si chce žít o trochu víc na výši, nabídnout opravdu mnoho. Vychutnávejte si dostatek prostoru v interiéru nebo se zabavte venku na rozsáhlé zahradě s hezkou dispozicí, kde si na své přijde celá rodina. Pokud toužíte po ještě větším kontaktu s přírodou, poblíž najdete park s malým jezírkem.

Michaelsonovi
Celeste a Christopher se seznámili, když pracovali pro stejný startup. Když spolu prvně zašli na kávu, nemohli uvěřit, jak moc si rozumí! Když se vzali, adoptovali Atlase a začali ho strašně rozmazlovat. Nově také adoptovali Oriona a pilně pracují na tom, aby jejich děti byly jednou stejně vědátorsky zaměřené jako oni dva.

Prostředky: 20.000Simoleon

Rodina: Celeste Michaelson, Christopher Michaelson, Atlas Michaelson, Orion Michaelson

Vlastnosti pozemku: Útulno, Uvolněná atmosféra

Eukalyptová 7 - vlastní Michaelsonovi Obrázek

 

Bayaniho 36

 • Obytný pozemek, vlastní Lunovi-Sullivanovi (Cena: 73,308Simoleon | Velikost: 30x20)

Tento moderní doplněk sousedství je působivý nejen navenek, ale zamilujete si ho i uvnitř. Nachází se v příměstském sousedství plném stromů, které původně založil Gilbert Gilberts. Bayaniho 36 je učebnicovým příkladem domova snů. Název ulice byl vybrán jako pocta Bayanimu Roblesovi, jehož socha se nachází v přilehlém parku.

Lunovi-Sullivanovi
Lunovi-Sullivanovi jsou trošku nezvyklá rodina. Karmínin otec zahynul při tragické kuchařské nehodě a její matka potřebovala pomoc... Proto se k nim přistěhovala babička Eleanora, aby to trochu pošéfovala. Jenže babča je prakticky stejně ztřeštěná jako samotná Karmína!

Prostředky: 20.000Simoleon

Rodina: Eleanor Sullivan, Xochiti Luna, Karmine Luna

Vlastnosti pozemku: Rychlý internet, Osvěžující vánek, Útulno

Bayaniho 36 - vlastní Lunovi-Sullivanovi Obrázek

 

Sekvojová chaloupka

 • Obytný pozemek, neobydlený (Cena: 21,687Simoleon | Velikost: 30x20)

Tento útulný domeček do začátku je hezky zachumlaný v prostorném příměstském sousedství Nadějné vrchy. Zahrada je dost prostorná, takže venku na vás čeká spousta zábavy. Pokud by vám ale ani všechen tenhle prostor nestačil, hned vedle se nachází parčík a rybářský rybníček.

Vlastnosti pozemku: Osvěžujcí vánek, Rychlý internet

Sekvojová chaloupka Obrázek

 

Eukalyptová 23

 • Prázdný pozemek, neobydlený (Cena: 2,290Simoleon | Velikost: 30x20)

Tento pozemek umístěný v tichém sousedství nabízí krásný výhled na přístaviště a pobřeží zálivu. V bezprostřední blízkosti se nachází také parčík s rybářsko-pirátskou tematikou a jedinečným monumentem.

Vlastnosti pozemku: Skvělá akustika, Přírodní světlo

Eukalyptová 23 Obrázek

 

 

 

Interaktivní objekty


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře a jsou k dispozici v režimu nákup, nebo se nachází v okolí.

 

 

 

Spací pytel (4x)


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává 4 nové objekty "Spací pytel", který umožňuje Simíkům spát, odpočívat a vyprávět příběhy. Spací pytle jsou k dispozici v režimu nákupu (Pohodlí - Postel, Pro děti - Dětský nábytek).

Spací pytel Obrázek

 

Spacák Minitáborník

Spacák Minitáborník - IkonaBatolecí verze velmi oblíbené řady spacáků Pohodový táborník. Má všechny vymoženosti originálu, jen je prostě o něco menší!
Spací pytle doplňují energii a umožňují celou řadu interakcí.

Cena: 160Simoleony

Energie: 3
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje batolata

Spací pytel Pohodový táborník

Spací pytel Pohodový táborník - IkonaZachumlejte se do pohodlného kokonu jako housenka, která čeká na svou proměnu.
Užívejte si spánek v pohodlí a vynořte se jako nádherný a krásné odpočatý Simík.
Spací pytle doplňují energii a umožňují celou řadu interakcí.

Cena: 220Simoleony

Energie: 3
Funguje na pozemku bez rozvodů

Spací pytel Ospalé mrně

Spací pytel Ospalé mrně - IkonaKdyž batolata uvidí tento teploučký spací pytel, úplně zapiští samou radostí. Klidné můžou spát na zemi a vypadat při tom úplně rozkošně!
Spací pytle doplňují energii a umožňují celou řadu interakcí.

Zpřístupní se dosažením stříbrné úrovně večírku s přespáním

Cena: 140Simoleony

Energie: 3
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje batolata

Spacák Rozmarné sny

Spacák Rozmarné sny - IkonaSimíci. kteří chtějí být v teple a zároveň vypadat módně, si tento spací pytel zamilují. Předvedte se v celé své kráse ve volné přírodě!
Spací pytle doplňují energii a umožňují celou řadu interakcí.

Zpřístupní se dosažením zlaté úrovně večírku s přespáním

Cena: 180Simoleony

Energie: 3
Funguje na pozemku bez rozvodů


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Spát
 • Zdřímnout si
 • Sednout
 • Polštářová bitva s...
 • Vyprávět příběh

 

 

Krabička na náramky


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nový objekt "Krabička na náramky", který umožňuje Simíkům vyrábět náramky přátelství. Krabička na náramky je k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti - Kreativita, Pro děti - Dětské aktivity).

Krabička na náramky (Obrázek)

 

Superextra výbava pro ty úplně nejvíc nejlepší kamarády

Superextra výbava pro ty úplně nejvíc nejlepší kamarády - IkonaMáte nějakého kamaráda, který je lepší než všichni vaši ostatní kamarádi? Chcete toto velmi výjimečné přátelství vystavit na odiv celému světu? Chcete, aby vaši ostatní kamarádi žárlili? Chcete navázat speciální kouzelné pouto, které odolá zkouškám času... tedy až do chvíle, kdy se ten náramek jednou nevyhnutelné rozpadne? V tom případě budete spokojení! Pořicfte si tuto výbavu a začněte vyrábět náramky! Pomocí této výbavy můžete vytvořit pět různých verzí náramků, ale nezapomeňte, že najednou můžete mít jen jednoho superextra kamaráda s náramkem! Přesné tak funguje kouzlo přátelství!

Cena: 30Simoleony

Funguje na pozemku bez rozvodů


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Vyrobit náramek přátelství...

 

 

Jízdní kolo 7x


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává 7 nových objektů "Jízdní kolo", který umožňuje Simíkům jezdit na kole, a cestovat po světě. Jízdní kola jsou k dispozici v režimu nákupu (Dopravní prostředky).

Jízdní kolo Obrázek

 

Horský blesk junior plus

Horský blesk junior plus - IkonaNaučte své déti, jak se nedržet zajetých cestiček a vydat se v životě cestou necestou!
Tento bicykl se dodává včetně karty ve výpletu kola, která dělá při jízdě rámus a zaručeně* přiláká pozornost a vzbudí závist všech okolních Simíků.
•Platí určitá omezení: přilákání pozornosti ve skutečnosti nen/zaručeno!

Cena: 100Simoleony

Zátěž životního prostředí, zelená: 2
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje děti

Horský blesk junior plus plus

Horský blesk junior plus plus - IkonaNaučte své déti. jak se nedržet zajetých cestiček a vydat se v životě cestou necestou!
Tento bicykl se dodává včetně karty ve výpletu kola, která dělá při jízdě rámus. Nechybí ani košík umístěný v přední Části. Skvěle se hodí pro děti, které chtějí udělat dojem na své vrstevníky.

Cena: 100Simoleony

Zátěž životního prostředí, zelená: 2
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje děti

Horský blesk junior

Horský blesk junior - IkonaNaučte své déti. jak se nedržet zajetých cestiček a vydat se v životě cestou necestou!
Tento nápadný bicykl jistě přiláká spoustu závistivých pohledů.

Cena: 100Simoleony

Zátěž životního prostředí, zelená: 2
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje děti

Rarášek

Rarášek - IkonaToto dětské kolo jisté dodá malým jezdcům sebedůvěru. Skvěle se hodí pro začátečníky, kteří se teprve učí. jak na to. ale vhodné je také pro zkušené jezdce.

Cena: 100Simoleony

Zátěž životního prostředí, zelená: 2
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje děti

Hlasitý rarášek

Hlasitý rarášek - IkonaTato verze z oblíbené řady dětských bicyklů Rarášek je vybavená zvukovým výstražným zařízením, které vám pomůže při dojíždění. Předveďte, že jste nejlepší dítko v celém sousedství. Skvěle se hodí pro začátečníky, kteří se teprve učí. jak na to. ale vhodné je také pro zkušené jezdce.

Cena: 100Simoleony

Zátěž životního prostředí, zelená: 2
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje děti

Rarášek pro dojížděn

Rarášek pro dojížděn - IkonaTato verze z oblíbené řady dětských bicyklů Rarášek je určena pro praktické déti. Má košík a zvukové výstražné zařízení, což se hodí, když cestujete. Skvěle se hodí pro začátečníky, kteří se teprve učí, jak na to. ale vhodné je také pro zkušené jezdce.

Cena: 100Simoleony

Zátěž životního prostředí, zelená: 2
Funguje na pozemku bez rozvodů
Podporuje děti

Horský blesk

Horský blesk - IkonaNedržte se v životé jen zajetých cestiček a vydejte se cestou necestou na tomto odolném kole! Ideální pro Simíky. kteří rádi tráví čas na čerstvém vzduchu.

Cena: 125Simoleony

Zátěž životního prostředí, zelená: 2
Funguje na pozemku bez rozvodů


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Cestovat...
 • Nasednout na kolo
 • Přejmenovat kolo
 • Projet se (děti se musí napřed naučit jezdit na kole)
 • Nastavit jako preferované kolo
 • Učit Simíka jezdit na kole
 • Trénovat ježdění na kole
 • Požádat o pomoc s jízdou na kole

 

 

Stánek s jídlem


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává 2 nové objekty "Stánek s jídlem", které umožňují Simíkům nakupovat jídlo. Stánky s jídlem jsou k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti – Venkovní aktivity, Ostatní).

Stánek s jídlem Obrázek

 

Stánek s jídlem Kolem světa osmdesáti soustech

Stánek s jídlem Kolem světa osmdesáti soustech - IkonaOchutnávejte jídla z celého světa. Žádné by nemělo zabrat víc než 80 soust. Pokud se vám ho nepodaří spořádat ani v 80 soustech, vyhledejte raději lékařskou pomoc.

Cena: 1.800Simoleony

Jídlo:

• Taquito (8Simoleony)
• Vaječné rolky (10Simoleony)
• Lumpia (10Simoleony)
• Samosa (10Simoleony)
• Empandy (11Simoleony)
• Polévka z mořských plodů (11Simoleony)
• Banh Mi (12Simoleony)
• Ramen (12Simoleony)


K dispozici jsou následující interakce:

 • Najmout prodavače (100Simoleony)
 • Objednat jídlo...
 • Sleva z vlastnosti znalý věci

 

 

Herní stůl


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nový objekt "Herní stůl", který umožňuje Simíkům hrát deskové hry. Herní stůl je k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti – Kreativita).

Herní stůl Obrázek

 

Hry jsou boží! od Dětských výtvorů

Hry jsou boží! od Dětských výtvorů - IkonaTento herní stůl je naprosto božácký! Pořidte k němu pár židlí „Jídlo je boží!" (libovolné verze) a připravte se užít si nejparádnější večer s hrami (nebo skládačkami!) všech dob. Ano. vlastně byste klidně mohli použít libovolné židle, ale u nás v Dětských výtvorech jsme vázáni smlouvou, a proto vám musíme sdělit, že... Ehm... prosté to z celého srdce doporučujeme!

Cena: 300Simoleony

Funguje na pozemku bez rozvodů


K dispozici jsou následující interakce:

 • Změnit hru...
 • Procvičovat simble
 • Hrát simble s...

 

 

Batolecí skluzavka


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nový objekt "Batolecí skluzavka", který umožňuje batolatům hrát si na skluzavce. Batolecí skluzavka je k dispozici v režimu nákupu (Končíky a dovednosti - Venkovní aktivity, Pro děti - Kojenci a batolata).

Batolecí skluzavka Obrázek

 

Batolecí skluzavka Velrybáček

Batolecí skluzavka Velrybáček - IkonaVelrybáček je bratránek slavné fontány Velrybák z města San Sequoia. Díky své velikosti je ideální pro všechna batolata, která chtějí vyšplhat nahoru a potom se sklouznout dolů. Mohou to dělat, jak dlouho se jim jen bude chtít.

Cena: 500Simoleony

Podporuje batolata
+ Dovednost Pohyb


K dispozici jsou následující interakce:

 • Co to je?
 • Šplhat
 • Sklouznout se

 

 

Houpačka


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nový objekt "Houpačka", který umožňuje Simíkům získávat jídlo. Pult do jídelny je k dispozici v režimu nákupu (Spotřebiče).

Houpačka Obrázek

 

Houpačka Vrcholné dětství

Houpačka Vrcholné dětství - IkonaVšichni se shodují na tom, že houpání na houpačce v dětství na čerstvém vzduchu se nic nevyrovná. I když houpat se můžete i v dospělosti, objevují se názory, že to není tak úplně totéž.

Cena: 800Simoleony

Zábava: 5
Funguje na pozemku bez rozvodů


K dispozici jsou následující interakce:

 • Houpat se
 • Požádat, aby někoho houpal na houpačce...
 • Požádat o houpání na houpačce...
 • Požádat o houpání s...

 

 

Domeček na stromě


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nový objekt "Domeček na stromě", který umožňuje Simíkům postavit domeček na stromě. Domeček na stromě je k dispozici v režimu nákupu (Koníčky a dovednosti – Venkovní aktivity).

Domeček Obrázek

 

Základna domečku na stromě Dřevo!

Základna domečku na stromě Dřevo! - IkonaTouží vaše děti po lesním dobrodružství? Chtějí při tom obejmout opravdové stromy? Tak ohýbejte stromek, dokud je mladý! Je nejvyšší čas na návrat ke kořenům a znovuzískání titulu ..Nejlepší rodič všech dob! “ Prostě na to pojdte hezky od lesa a pořidte dětem místečko, kde mohou šplhat, hrát si a pochrupávat podle libosti!

Objekty, které je možné umístit do domečku na strom, najdete v nabídce nákupu vyhledáním „Umístitelné v domečku na stromě“.

Cena: 1.200Simoleony

Zábava: 6
Funguje na pozemku bez rozvodu
• Dovednost kutilství
Podporuje děti
• Motorika
• Psychika
• Kreativita


K dispozici jsou následující interakce:

 • Stavět domeček na stromě
 • Kochat se přírodou
 • Sednout si

Ohrádka...

 • Milovat se
 • Zdřímnout si v ohrádce
 • Relaxovat v ohrádce
 • Spát v ohrádce

Vchod a východ domečku na stromě...

 • Sešplhat po žebříku domečku na stromě
 • Vyšplhat po žebříku domečku na stromě

Vylepšit domeček na stromě...

 • Skluzavka (100Simoleony)
 • Skluzavková tyč (100Simoleony)
 • Zvonek
 • Světla


K dispozici jsou následující vylepšení:

 • Skluzavka (2. úroveň Kutilství)
  Vyžaduje:
  100Simoleony Simoleonů
 • Zvonek (2. úroveň Kutilství)
  Vyžaduje:
  1x Obyčejná součástka pro vylepšení
 • Skluzavková tyč (4. úroveň Kutilství)
  Vyžaduje:
  100Simoleony Simoleonů
 • Světla (5. úroveň Kutilství)
  Vyžaduje:
  1x Součástka pro vylepšení elektroniky
  1x Obyčejná součástka pro vylepšení

 

 

Přebalovací pult 5x


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává 5 nových objektů "Přebalovací pult", který umožňuje Simíkům přebalovat kojence a batolata. Přebalovací pulty jsou k dispozici v režimu nákupu (Pro děti – Dětský nábytek).

Přebalovací pult Obrázek

 

Soudobý přebalovací pultík Mdlospol

Soudobý přebalovací pultík Mdlospol - IkonaPlínka sem, plínka tam! Plínka sem. plínka tam! Tahle zdánlivé nekonečná monotonie péče o malého stvoření, které potřebuje neustále přebalovat, mluví sama za sebe. Proč se tedy tomuto stylu nepřizpůsobit s jednoduchou příměstskou elegancí řady výrobků pro kojeneckou a batolecí péči společnosti Mdlospol? Soudobý přebalovací pultík Mdlospol poslouží jako spolehlivý společník ke zdolání až pozoruhodně se opakujících se dní.

Poznámka: když si na bok pultu připevníte koš na pleny, bude se vám hned nepořádek uklízet snáze.

Cena: 260Simoleony

Podporuje batolata a kojence

Veselý přebalovací pult od Dětských výtvorů

Veselý přebalovací pult od Dětských výtvorů - IkonaV životě se nadělá nepořádku! Všechno se to ale dá lépe zvládnout s úsměvem! Dětské výtvory si daly za cíl udržet vám tento úsměv pevné na rtech, a to i ve dnech, které začínají výměnou znečištěné plenky! A pokud se zrovna neusmíváte, pak to je jen a jen váš problém.

Cena: 285Simoleony

Podporuje batolata a kojence

Přebalomistr 3000 od společnosti Kakoš a synové (a taky vnuci!)

Přebalomistr 3000 od společnosti Kakoš a synové (a taky vnuci!) - IkonaTentokrát společnost Kakoš a synové potřebovala k dosažení dokonalosti pouhých 2999 pokusů! Během testování 2999. prototypu malý vnuk pana Kakoše. M. G. Kakoš odhalil poslední nedokonalost tohoto modelu při poněkud nešťastné (i když dnes už legendární) nehodě při přebalování, díky které mohl být model číslo 3000 vyroben už zcela dokonalý. Nyní ho najdete na toaletách po celém světě, kde poskytuje jednoduché a pohodlné přebalování pro kojence i batolata na cestách!

Cena: 300Simoleony

Podporuje batolata a kojence

Soudobý přebalovací pultík s košíkem na plenky Mdlospol

Soudobý přebalovací pultík s košíkem na plenky Mdlospol - IkonaCo takhle zbavit se vší té námahy a nepořádku spojenými s přebalováním díky kompletnímu přebalovacímu systému od Mdlospolu? Vaše péče o malé Simíky s plínkami tak bude zcela bezstarostná. Tento elegantní moderní přebalovací pultík pro kojence a batolata u sebe totiž má košík, díky kterému plenky nebudou trápit váš nosík!

Cena: 360Simoleony

Podporuje batolata a kojence

Přebalovací pultík Minimise

Přebalovací pultík Minimise - IkonaJedná se o kousek zhotovený ze stejného masivního dřeva v misijním stylu, který už znáte a během let jste si ho oblíbili. Tentokrát bylo naší misí úspěšné přebalování s minimálním nepořádkem a stresem. (Tak tedy hodně štěstí, novopečení rodičové!)

Cena: 420Simoleony

Podporuje batolata a kojence


K dispozici jsou následující interakce:

 • Změnit oblečení kojence nebo batole
 • Výběr oblečení
 • Přebalit...
 • Vylepšit...


K dispozici jsou následující vylepšení:

 • Bezpečnostní popruhy - Bezpečnostní popruhy snižují pravděpodobnost vzniku nehody s plenkami při přebalování
  Vyžaduje:
  2x Obyčejná součástka pro vylepšení

 

 

Hrací podložka


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nový objekt "Hrací podložka", který umožňuje kojencům hrát si nebo zvyšovat jejich milníky. Hrací podložka je k dispozici v režimu nákupu (Pro děti - Kojenci a batolata nebo Hračky).

Hrací podložka Obrázek

 

Hrací podložka Takhle se na hraní musí

Hrací podložka Takhle se na hraní musí - IkonaHrací podložka Takhle se na hraní musí je nejnovéjším přírůstkem společnosti Hravé způsoby do kolekce Hromady smíchu. Všem malým Simíkům s jistotou přinese spousty úsměvů. Díky flexibilní konstrukci, celé spoustě zajímavých hraček a rozkošným zvířecím motivům budou vaše miminka radostí úplně bez sebe. Když vám řekneme, že na hrací podložce Takhle se na hraní musí od společnosti Hravé způsoby si můžete hrát kdykoliv a jakkoliv, tak nám to prostě můžete věřit!

Cena: 100Simoleony

Podporuje kojence


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Posadit sem Simíka <Jméno>
 • Dívat se na hračky
 • Zkusit jít spinkat
 • Bříškování

 

 

Krabice na hračky


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává nový objekt "Krabice na hračky", který umožňuje dětem hrát si s hračkami. Krabice na hračky je k dispozici v režimu nákupu (Pro děti - Hračky).

Krabice na hračky Obrázek

 

Milovaná poděděná krabice na hračky

Milovaná poděděná krabice na hračky - IkonaTato krabice působí dojmem, že kdysi patřila snad vaší praprapraprababičce. Není sice úplné zřejmé, kdy začala jevit známky opotřebení, ale jedna věc je jistá: těšila se velké spoustě lásky.

Cena: 350Simoleony

Podporuje děti, batolata a kojence


K dispozici jsou následující interakce:

 • Otevřít
 • Vzít hračku z krabice pro kojence...
 • Koupit hračky...
 • Hrát si s hračkou...
 • Co to je?

 

 

Cestovní kufr 2x


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává 2 nový objekty "Cestovní kufr", který umožňuje Simíkům cestovat s oblečením na dovolenou. Cestovní kufry jsou k dispozici v režimu nákupu (Úložné prostory - Šatníky).

Cestovní kufr Obrázek

 

Batoh Na správné cestě

Batoh Na správné cestě - IkonaPokud se vaše dítě někam vydá, tento batůžek mu pomůže zůstat na správné trase! Má ideální velikost na víkend strávený u prarodičů. Vejde se do něj všechno oblečení, které kdy bude potřebovat, a je v něm, pochopitelné, i dost prostoru na oblíbeného plyšáka!

Cena: 75Simoleony

Kufr Jedeme nikam

Kufr Jedeme nikam - IkonaChystáte se někam odcestovat? Vezměte si s sebou tenhle kufr! Při cestách mimo domov díky němu budete mít všechno oblečení hezky po ruce, stylové uložené a budete mít neustále úsměv na rtech. Nebo si. jako v tomhle případě, prostě kufr vystavte, aby všichni věděli. že jste z fakt suprové rodiny, která cestuje prakticky pořááád.

Cena: 95Simoleony


K dispozici jsou následující interakce:

 • Změnit oblečení...
 • Výběr oblečení
 • Hrát si
 • Svléknout se
 • Otevřít kufr
 • Převléct Simíka
 • Změnit oblečení kojence nebo batolete...

 

 

Památeční krabička 3x


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává 3 nové objekty "Památeční krabička", který umožňuje Simíkům učit se ve škole. Památeční krabičky jsou k dispozici v režimu nákupu (Úložné prostory - Ostatní).

Památeční krabička Obrázek

 

Památeční krabička od Spořílkových závodů

Památeční krabička od Spořílkových závodů - IkonaSpořílkovy závody to opět dokázaly!
Přinášejí vám cenové úsporný způsob, jak udržet všechny vaše rodinné vzpomínky v bezpečí. Tato malá plastiková schránka se sice nepyšní příkrasami svých nákladnějších kolegyň, ale důležité přece je. co se nachází uvnitř.

Před použitím této krabičky je třeba, aby na ni Simík důchodce použil interakci Označit jako památeční krabičku. Poté budou členové domácnosti moci pomocí krabičky měnit rodinnou dynamiku a také do inventáře vkládat předměty.

Cena: 100Simoleony

Obyčejná památeční krabička

Obyčejná památeční krabička - IkonaTato obyčejná krabička si vůbec na nic nehraje! Je to zcela průměrná schránka, do které si můžete uložit všechny své rodinné vzpomínky, a také všechna tajemství.

Před použitím této krabičky je třeba, aby na ni Simík důchodce použil interakci Označit jako památeční krabičku. Poté budou členové domácnosti moci pomocí krabičky měnit rodinnou dynamiku a také do jejího inventáře vkládat předměty.

Cena: 240Simoleony

Skutečně propracovaná památeční krabička

Skutečně propracovaná památeční krabička - IkonaUložte své nejcennější drobnosti a vzpomínky do dokonalého luxusu. Tato vpravdě elegantní krabička je velkolepým kouskem, který k sobě přiláká spoustu pozornosti, takže se budete moci bez výčitek pochlubit!

 

Před použitím této krabičky je třeba, aby na ni Simík důchodce použil interakci Označit jako památeční krabičku. Poté budou členové domácnosti moci pomocí krabičky měnit rodinnou dynamiku a také do inventáře vkládat předměty.

Cena: 400Simoleony


K dispozici jsou následující interakce:

 • Otevřít
 • Vložit do inventáře
 • Přemítat nad důležitostí rodiny... (Důchodce)
 • Označit jako památeční krabičku (Důchodce)

 

 

 

Režim nákup/stavba


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život obsahuje celkem 195 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

195x Režim nákupu / Režim stavby
(3x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Objekt 1Objekt 2Objekt 3Objekt 4Objekt 5Objekt 6Objekt 7Objekt 8Objekt 9Objekt 10Objekt 11Objekt 12Objekt 13Objekt 14Objekt 15Objekt 16Objekt 17Objekt 18Objekt 19Objekt 20Objekt 21Objekt 22Objekt 23Objekt 24Objekt 25Objekt 26Objekt 27Objekt 28Objekt 29Objekt 30Objekt 31Objekt 32Objekt 33Objekt 34Objekt 35Objekt 36Objekt 37Objekt 38Objekt 39Objekt 40Objekt 41Objekt 42Objekt 43Objekt 44Objekt 45Objekt 46Objekt 47Objekt 48Objekt 49Objekt 50Objekt 51Objekt 52Objekt 53Objekt 54Objekt 55Objekt 56Objekt 57Objekt 58Objekt 59Objekt 60Objekt 61Objekt 62Objekt 63Objekt 64Objekt 65Objekt 66Objekt 67Objekt 68Objekt 69Objekt 70Objekt 71Objekt 72Objekt 73Objekt 74Objekt 75Objekt 76Objekt 77Objekt 78Objekt 79Objekt 80Objekt 81Objekt 82Objekt 83Objekt 84Objekt 85Objekt 86Objekt 87Objekt 88Objekt 89Objekt 90Objekt 91Objekt 92Objekt 93Objekt 94Objekt 95Objekt 96Objekt 97Objekt 98Objekt 99

 

 

3x Připravené místnosti


Koupelna 1x

Koupelna (Připravené místnosti)

 

Obývací pokoj 1x

Obývací pokoj (Připravené místnosti)

Dětský pokoj 1x

Dětský pokoj (Připravené místnosti)

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm