Vesmírné výtisky - Sbírky domácnosti | The Sims 4 CZ

Vesmírné výtisky


DeadKarlos | 16. září 2014 | Návštěvnost 1169

 

Vesmírné výtisky IkonaVesmírné výtisky můžete snadno sbírat a ze všech sbírek trávíte nejméně úsilí. Nejprve musíte koupit observatoř. Tato Observatoř stojí 1,500 simoleonů a vyžadují velký kus prostoru na vašem pozemku, ale až jej budete mít, můžete začít hledat.

 

Vesmírné výtisky na zdi

 

ObservatořStačí vybrat Observatoř a sledovat hvězdy v nabídce observatoře a pak už jen sedět a čekat. Nemusíte čekat až přijde noc, můžete prohlížet oblohu během dne. Nejen, že získáte dovednost Logika, ale po chvilce dívání na vesmír, můžete získat vesmírný výtisk. K dispozici je 15 různých výtisků ke sbírce, takže můžete strávit spoustu času při prohlížení oblohy, abyste je všechny získali.

Posledních několik vzácných výtisků můžete dostat pouze pomocí speciální interakce, Hledat pravdu přes Observatoř, která je k dispozici pouze tehdy, když je Soustředěná nálada. Jakmile budete mít tyto výtisky, můžete je pověsit na stěnách vaší domácnosti. Jsou již zarámované, jak lze vidět na obrázku.

Simíci mohou získat emoci Soustředěný, když si prohlídnou výtisk.

 

The Sims 4: The Sims 4 IkonaZákladní hra 15

Název Vzácnost Cena

Planeta zvířatPlaneta zvířat

Běžná

115 Simoleony

Popis: V oblasti X57 galaxie 1245P-Brock se nachází planeta kompletně obydlená obřími křečky. Na této malbě se dvě obří křeččí koule koupou ve slunečním svitu a čekají na návrat svých chlupatých majitelů, kteří jsou momentálně zaneprázdnění během na ruském kole (není na obraze).

Velká hvězdaVelká hvězda

Běžná

140 Simoleony

Popis: Komety jsou vlastně takové vesmírné primadony. Jen se na ni podívejte, jak si pluje vesmírem a vystavuje se na odiv. Vždyť zabírá 75% celé malby. Původně se malíř vlastně snažil zachytit prázdnou noční oblohu, ale kometa se do té scény bezostyšně nacpala.

Konec časuKonec času

Běžná

135 Simoleony

Popis: Ale ne! Někdo právě omylem spláchnul celý vesmír. Musíme ho vylovit! Rychle, než to všechno bude v haj..i.

Styl z jiného světaStyl z jiného světa

Běžná

105 Simoleony

Popis: Stejně jako auta i rakety se dostávají v nejrůznějších modelech. Tak například elegantní sportovní rakety. Nebo SUV rakety, kterými mamky vozí kluky na fotbal. A toto je reprodukce reklamy na vyladěnou luxusní sedanvou raketu. Její styl je nepřímo úměrný její aerodynamice. Na měsíc se tak dostane pomaleji, ale budete při tom vypadat skvěle.

Fascinující rúžováFascinující rúžová

Běžná

125 Simoleony

Popis: Plyny, jako je hélium a vodík, se misí s mezihvězdným prachem a vytváří tuto strhující narůžovělou mlhovinu. Proč jsou plyny a prach ve vesmíru tak pohledné? Když jsem tady na Zemi hodil balónek s héliem do bahna, tak to tak pěkné nebylo...

Rudá vizeRudá vize

Běžná

110 Simoleony

Popis: Mars je rudá planeta. Hlína je tu rudá. Vzduch je tu rudý. Chtěli byste nosit na Marsu modré džíny? Smůla! Na Marsu se nosí jenom RUDÉ džíny. Na této malbě uvidíte marsovskou oblohu a všechny její ohnivě rudé mraky. Pro Pozemšťany je to nádherná podivná. Marťani ale říkají: "Bílá bělejší, Mars je čistější!"

Klasický vesmírKlasický vesmír

Běžná

130 Simoleony

Popis: Je to tak. Máme tu vesmír, který vypadá přesně tak, jak by vesmír vypadat měl. Má hvězdy a spoustou temného plynného... obsahu. A nějaké další hvězdy. Zavěste si ho na zeď a dodejte jí opravdový vesmírný nádech.

Nejasná vizeNejasná vize

Netypická

265 Simoleony

Popis: Ve vesmíru mají zamračené dny vždy na vrch před těmi slunečnými. Důvodem je, že mraky jsou tvořené zelenými třpytkami! Sluníčko se pro změnu skládá z ohňů a radiace. Proto byste se měli předtím, než vyrazíte do vesmíru, podívat na předpověď vesmírného počasí. Nebo prostě jen zůstaňte doma a kochejte se touto malbou.

Sním o plesiosauroviSním o plesiosaurovi

Netypická

115Simoleony

Popis: Formace mraků, která až neuvěřitelně připomíná toulajícího se plesiosaura, na ohromujícím podvečerním pozadí. Co by ten oblačný plesiosaurus asi tak mohl chtít? Obláček na tuto otázku odmítá odpovědět, ale dále si bezstarostně pluje a netuší, že jednou zanikne.

Saturn se vracíSaturn se vrací

Netypická

290 Simoleony

Popis: To je kanec! Mrkněte se na tuto okouzlující fotku Saturnu pořízenou před několika lety, kdy se Saturn zrovna rozváděl a výrazně zhubnul (kdopak je druhá největší planeta teď, Urane?). Jemně modrá záře dává nádherně vyniknout jeho prstencům. Říká se, že nedávno zase začal randit a že se mu podařilo přilákat už 63. měsíc.

Hvězdní milovníciHvězdní milovníci

Netypická

210 Simoleony

Popis: Na této malbě plné fantazie najdete mýtické spojení křišťálové skály s prskající kometou. Jejich milostná aféra popírá gravitační, fyzikální a dost možná také další zákony. Nikdo nevěřil, že jim to spolu vydrží. A taky že nevydrželo. Na štěstí si nejprve pořádně žhavě užili a teprve potom jejich vztah vyhasl.

TřpytTřpyt

Netypická

285 Simoleony

Popis: Je to duha? Nebo mrak? Nebo snad hvězdy? Asi byste si měli radši sednout, protože tohle je duhový mrak plný hvězd! Pokud se vám neuvěřitelné spojení kouzelných věcí na této malbě nelíbí, pak je nám líto, ale v tom případě máte místo srdce temný studený kus obsidiánu.

Bojové hvězdyBojové hvězdy

Vzácná

495 Simoleony

Popis: Už od pravěku sledujeme noční oblohu v naději, že na ni najdeme náznaky toho, co se stane v budoucnosti. Tento horizont plný hvězd obsahuje nespočet souhvězdí, přičemž z každého z nich můžete vyčíst něco o budoucnosti. (Například ten malý létající talíř hned pod hvězdami můžete chápat jako známku nadcházejícího útoku.)

Zpátky na povrchuZpátky na povrchu

Vzácná

475Simoleony

Popis: Jen si představte, jak musí tento podivuhodný svět vypadat pro Mimozemšťana, který se vrací na svou domovskou planetu. Všechna ta láska v jeho pěti srdečních komorách a slzy v 22 očích. Jakmile se jednou vrátí zpátky na povrch, už nebude "Mimozemšťanem". Hezky si skočí do svého oblíbeného baru, kde všichni znají jeho jméno: "XF2&23%tY".

Mlhovina Tyranosaurus rexMlhovina Tyranosaurus rex

Vzácná

465 Simoleony

Popis: Od nás Simíků je celkem hloupé promítat tvary, které rozpoznáme, na náhodné a neustále se měnící plátno vesmíru. Tím chci říct, že tahle mlhovina, která vypadá přesně jako tyranosaurus rex, je úplná náhoda! (A ne, teď nemyslím Tyrana Srandaxe, slavnou hvězdu dětských sci-fi komiksů)

 

 

Odměna za dokončení sbírky


Název

Gigantický teleskopGigantický teleskop

Paleta

Popis: Gigantický teleskop je prestižní trofejí, kterou udělujeme pouze dvakrát měsíčně, a to jen několika vybraným Slmíkům. kteří pročesali noční oblohu a objevili nebeská tělesa hodná zveřejnění na titulní straně časopisů. Anebo také paparazziům, kterým se podařilo vyfotit mimozemské celebrity. Každopádně se řadíte mezi kosmické voyeury,. gratulujeme.

 

 

Sbírky domácnosti
Základní hra

Fosilie · Kovy · Krystaly · Mikroskopické výtisky · Mimozemské · Pohlednice · Prvky · Ryby · Trofeje MySims · Vesmírné horniny · Vesmírné výtisky · Žáby · Zahradničení

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků · Kouzelné fazole

Únik do přírody Hmyz
Hurá do práce Geody
Jdeme se najíst Fotografie molekulární kuchyně
Dětský pokoj Příšerky z nicoty
Život ve městě Městské plakáty · Sněžítka
Psi a kočky Pírka
Psi a kočky Omiscanské poklady · Starověké omiscanské artefakty
Život na ostrově Mořské mušle · Skrytý poklad
Říše kouzel Kouzelné artefakty
Výprava na Batuu Součástky světelných mečů · Záznamy Batuu
Život na horách Simítka
Život na venkově Stužky z vesnického trhu
Svatební příběhy Zpráva v lahvi

 

 

 

NovinkyNovinky
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023
Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaThe Sims 4: Rodinný život

1. listopadu 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

Nové Události (Koňský ranč)

18. ledna 2024

Dovednosti (Koňský ranč)

16. ledna 2024

Přiřazené pozemky (Koňský ranč)

5. prosince 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm