Záznamy Batuu - Sbírky domácnosti | The Sims 4 CZ

Záznamy Batuu


DeadKarlos | 25. listopadu 2020 | Návštěvnost 201

 

Herní balíček: Výprava na Batuu IkonaZáznamy Batuu IkonaZáznamy Batuu jsou nové sbírky domácnosti v herním balíčku The Sims 4: Výprava na Batuu. Záznamy Batuu je nová sbírka domácnosti, kterou získáte pomocí interakce "Skenovat" na různých objektech po celém světě Batuu. Existuje celkem 19 Záznamů Batuu pro Simíky, které mohou nasbírat k dokončení své sbírky, a každý záznam obsahuje různé informace o světě.

 

Záznamy Batuu Obrázek

 

Celkem můžete najít až 30 Kouzelných artefaktů k dokončení celé sbírky.

 

Název

Záznamy Batuu: P-věž 1.4 FDZáznamy Batuu: P-věž 1.4 FD

1.4 FD P-Tower

Vzácnost: Běžná

Popis: P-věž 1.4 FD je lehká fixní zbraňová platforma určená k boji proti vozidlům. Disponuje dostatečnou palebnou silou k likvidaci všech lehkých vozidel. Neochvějná spolehlivost P-véže znamená, že dokáže fungovat i v tom nejdrsnějším prostředí. Ještěže se nemusíme bát kráčedel AT-M6...

Záznamy Batuu: Millennium FalconZáznamy Batuu: Millennium Falcon

Millennium Falcon

Vzácnost: Běžná

Popis: Millennium Falcon je upravená verze lehké corellianské nákladní lodi. Falcon je mezi pašeráky považován za legendu a občas je mu přezdíváno..nejrychlejší kus šrotu v galaxií". I když jeho začátky byly skromné, nemůžeme opomenout, že zvládl let na Kessel v pouhých 12 parsecích a hrál roli v největších vítězstvích Povstalecké aliance i Nové republiky. Vlastnili ho Lando Calrissian, Han Solo i další Darebáci.
Falcon se momentálně nachází na Batuu na základě dohody, kterou Chewbacca uzavřel s bývalým pirátem Hondem Ohnakou. Chewbacca mu loď zapůjčil výměnou za to. že Hondo pomůže Odboji.

Záznamy Batuu: Vodovodní potrubí Black SpireZáznamy Batuu: Vodovodní potrubí Black Spire

Black Spire Water Pipes

Vzácnost: Běžná

Popis: Toto potrubí slouží k distribuci vody po celé základně Black Spire. Jenže se dovnitř bohužel nějak dostala malá dianoga a teď ji odtamtud nemůžeme dostat. Pokud se pozorně podíváte, občas uvidíte její zvědavé očko. jak se někde vyloupne.

Záznamy Batuu: Komunikační věž DF.12Záznamy Batuu: Komunikační věž DF.12

DF.12 Com Turret

Vzácnost: Běžná

Popis: Komunikační věž DF.12 je pozemní věžička, která Odboji slouží jako spolehlivá první linie obrany. Pokud tenhle kousek útočníky nezastaví, tak těžko říct, jestli je zastaví vůbec něco.

Záznamy Batuu: Skladiště depa droidůZáznamy Batuu: Skladiště depa droidů

Droid Depot Storage

Vzácnost: Běžná

Popis: Na šrotišti Mubo ukládá všechny své náhradní díly, které pak prodává a používá k opravám. Také tu prodává droidy nejrůznějších typů.

Záznamy Batuu: Opakovači blaster FWMB-10Záznamy Batuu: Opakovači blaster FWMB-10

FWMB-10 Repeating Blaster

Vzácnost: Běžná

Popis: Opakovači blaster FWMB-10 vyrábí korporace Sonn-Blas. Hlavní uplatnění nachází u těžkých úderných megablasterových jednotek Prvního řádu. Disponuje také integrovaným stojanem, který umožňuje stabilní a dlouhodobou střelbu pro potlačení nepřátel. Tento konkrétní model využívá k napájení dvojitý generátor Eksoan třídy 5B1.

Záznamy Batuu: Generátorový droidZáznamy Batuu: Generátorový droid

Gonk Droid

Vzácnost: Běžná

Popis: Generátoroví droidi jsou prakticky chodící baterie. Pomalu se šourají kolem a dobíjejí vozidla a stroje, jak od nich žádají jejich majitelé a také jak jim nakazuje jejich programování. I když existuje velké množství typů generátorových droidů. všichni jsou si na pohled podobní. Po celé galaxii jsou celkem běžní, ale málokdy jsou jim připisovány zásluhy za nezbytnou úlohu, kterou ve vojenském i v civilním životě hrají.

Záznamy Batuu: Imperiální průzkumný droidZáznamy Batuu: Imperiální průzkumný droid

Imperial Probe Droid

Vzácnost: Běžná

Popis: Průzkumní droidi jsou určení k průzkumu a poznávání v hlubokém vesmíru. Jsou to houževnatí lovci a pátrači. Mají celou řadu senzorů, přičemž verze používaná Impériem byla dokonce ozbrojena blastery a některé modely byly vybavené i štíty. Jejich úkolem v cílové lokaci je získat maximální množství informací. Pokud je po dokončení jejich hlavní mise nepřítel konfrontuje, mají možnost aktivovat sebezničení.

Záznamy Batuu: Ithorianský náhrobní kámenZáznamy Batuu: Ithorianský náhrobní kámen

Ithorian Gravestone

Vzácnost: Běžná

Popis: Prý se nejedná jenom o náhodný starověký artefakt z Ithoru. což je domovská planeta rasy Doka-Ondara. ale jde snad přímo o náhrobek jeho rodičů. Ithoriané jsou náturou pacifisté a jejich spirituální život je provázaný s rostlinami. Když se zblízka podíváte na základnu náhrobku, uvidíte nápis „Chřadneme, abychom mohli rozkvést".

Záznamy Batuu: Socha z jedijského chrámuZáznamy Batuu: Socha z jedijského chrámu

Jedi Temple Statue

Vzácnost: Běžná

Popis: Jedijský chrám na první pohled rozpoznáte pomocí pěti jedinečných věží. Jednalo se o sídlo řádu Jediú na Coruscantu. Částečně sloužil jako škola a částečně jako klášter. Jednalo se o ústředí všech jedijských aktivit v celé galaxii za dob Galaktické republiky.

Záznamy Batuu: Upravený transportér UtilipedeZáznamy Batuu: Upravený transportér Utilipede

Modified Utilipede Transport

Vzácnost: Běžná

Popis: Strono Tuggs zvaný Cookie je jedním z nejproslulejších kulinářských expertů v galaxii. Ve svém upraveném transportéru Sienar-Chall Utilipede cestuje na různá místa. Jeho loď byla postavena tak. aby fungovala jako mobilní kuchyň a restaurace. Vzhledem k tomu. jak moc cestuje, získal nejrůznější exotické přísady, které používá k přípravě nových a nezvyklých jídel. Transportér má modulární nákladní prostor, do kterého se vejde několik samostatných modulů se zabudovanou podporou života, takže všechny přísady zůstanou v rámci možností Čerstvé.

Záznamy Batuu: Dobíjení generátorových droidůZáznamy Batuu: Dobíjení generátorových droidů

Recharging Gonk Droid

Vzácnost: Běžná

Popis: Generátoroví droidi jsou pohyblivé napájecí jednotky, které je třeba Často dobíjet. Mubo nabízí obyvatelům Batuu. že jim za drobný poplatek jejich generátorové droidy dobije.

Záznamy Batuu: Odpočinková místnost OdbojeZáznamy Batuu: Odpočinková místnost Odboje

Resistance Lockers

Vzácnost: Běžná

Popis: Když členové Odboje zrovna nejsou na misi. potřebují trochu odpočinku a relaxace, aby neklesali na duchu. Proto si Odboj na Batuu vzadu v bunkru zařídil malou rekreační místnost, kde si jeho Členové mohou dopřát alespoň trochu normálnosti, když jinak musí neustále a za každou cenu odolávat náporu Prvního řádu.

Záznamy Batuu: Vozík na šrotZáznamy Batuu: Vozík na šrot

Salvage Cart

Vzácnost: Běžná

Popis: Tento vozík na šrot využívá Mubo. vlastník depa droidů. ke sběru součástek po celém Batuu. S jejich pomocí dokáže opravovat a sestavovat droidy pro své zákazníky. Byl ručně zhotovený z kovových trubek a kožených pásků, takže se nejedná o nejdokonalejší výrobek, ale svou práci zastane dobře.

Záznamy Batuu: T-70 X-wingZáznamy Batuu: T-70 X-wing

T-70 X-wing

Vzácnost: Běžná

Popis: Jedná se o charakteristický bojový letoun Odboje, který dokáže pořádně vzít za práci. Patří mezi nejuniverzálnéjší stroje ve flotile Odboje. Jeho manévrovatelnost mu umožňuje držet se stíhaček TIE a také má slušnou palebnou sílu. Jelikož Odboj nemá mnoho kreditů nazbyt, většinu X-wingů získává darem od štědrých senátorů a lokálních bezpečnostních sborů.

Záznamy Batuu: TIE echelonZáznamy Batuu: TIE echelon

TIE echelon

Vzácnost: Běžná

Popis: TIE echelon vyrábí společnost Sienar-Jaemus Fleet Systems a primárně je využíván pro cestování mezi loděmi flotily. Echelon pojme až 12 členů posádky a k tomu další náklad. I když se jedná primárně o transportní loď. výzbroj jí nechybí. Je vybavená generátorem štítu, těžkými laserovými děly a pokročilými senzory, které jsou naprogramované, aby zachytávaly nepřátelskou komunikaci. Echelon je také možné v případě potřeby přezbrojit.

Záznamy Batuu: Taktická obrazovkaZáznamy Batuu: Taktická obrazovka

Tactical Screen

Vzácnost: Běžná

Popis: Aby se Odboj ukryl před všetečnýma očima Prvního řádu. vybudoval si bunkr v lesích Batuu poblíž základny Black Spire. Tyto taktické obrazovky se používají k plánování útočných strategií a monitorování činností v bunkru i jeho okolí. Díky této moderní mapovací technologii Odboji nic neujde. Tedy alespoň pokud budou jeho členové těmto obrazovkám věnovat pozornost.

Záznamy Batuu: Strom přání TrilonZáznamy Batuu: Strom přání Trilon

Trilon Wishing Tree

Vzácnost: Běžná

Popis: Obyvatelé základny Black Spire pomocí kusů látky, stužek a provázků obvázaných kolem tohoto stromu vyslovují svá přání. Věří tomu, že když se látka nebo provázek rozpadnou, galaxie jim jejich přání splní.

Záznamy Batuu: Pozemní speeder X-34Záznamy Batuu: Pozemní speeder X-34

X-34 Landspeeder

Vzácnost: Běžná

Popis: X-34 je vybavená výkonným repulsorovým motorem, který jí umožňuje levitovat metr nad zemí. Tento rychlý dopravní prostředek pohání trojice vzduchem chlazených turbín, díky kterým dokáže podávat nejlepší výkony i na planetách tak nevlídných, jako je Batuu nebo Tatooine.

 

 

 

 

Sbírky domácnosti
Základní hra

Fosilie · Kovy · Krystaly · Mikroskopické výtisky · Mimozemské · Pohlednice · Prvky · Ryby · Trofeje MySims · Vesmírné horniny · Vesmírné výtisky · Žáby · Zahradničení

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků · Kouzelné fazole

Únik do přírody Hmyz
Hurá do práce Geody
Jdeme se najíst Fotografie molekulární kuchyně
Dětský pokoj Příšerky z nicoty
Život ve městě Městské plakáty · Sněžítka
Psi a kočky Pírka
Psi a kočky Omiscanské poklady · Starověké omiscanské artefakty
Život na ostrově Mořské mušle · Skrytý poklad
Říše kouzel Kouzelné artefakty
Výprava na Batuu Součástky světelných mečů · Záznamy Batuu
Život na horách Simítka
Život na venkově Stužky z vesnického trhu
Svatební příběhy Zpráva v lahvi

 

 

 

NovinkyNovinky
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023
Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaThe Sims 4: Rodinný život

1. listopadu 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

Nové Události (Koňský ranč)

18. ledna 2024

Dovednosti (Koňský ranč)

16. ledna 2024

Přiřazené pozemky (Koňský ranč)

5. prosince 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm