Příšerky nicoty - Sbírky domácnosti | The Sims 4 CZ

Příšerky nicoty


DeadKarlos | 23. února 2017 | Návštěvnost 1127

 

Kolekce: Dětský pokojPříšerky z nicoty IkonaPříšerky z nicoty je zcela nová sbírka domácnosti a jsou to kartičky přidané v kolekci The Sims 4: Dětský pokoj. Nacházejí se v balíčků, které obsahují běžné, netypické a vzácné kartičky. Všechny karty mají emoční auru +3 Hravý. Všechny příšerky jsou rozdělené na elementní druhy: Oheň, Voda, Vzduch, Void a Země

 

Příšerky z nicoty Boje

 

Kartičky příšerek můžete prodat pomocí inventáře. Hodnota karet je určena podle vzácnosti. Běžné karty mají hodnotu 5§, netypické stojí 15§ a vzácné karty za 55§.

 

Elementy hrají důležitou roli v boji a může určit vítěze. Elementy jsou odhalený při najetí kursorem na kartičce. Následující seznam určtuje, jaký prvek má větší šanci na výhru nad druhým:

  • Oheň je silný proti Země
  • Země je silný proti Vzduchu
  • Vzduch je silný proti Nicotě
  • Nicota je silná proti Vodě
  • Voda je silná proti Oheni

 

Kolekce: Kolekce: Dětský pokoj IkonaDětský pokoj 20

Název Vzácnost Cena

BludičkaBludička Karta
Wisp

Běžná

5 Simoleony

Popis: BludičkaBludičky lákají chmury stejně, jako moly láká plamen. Krmí se negativními emocemi. Tyto malé příšerky jsou opravdu nenažrané, takže když objevily planetu plnou emocionálních Simíků. docela je to potěšilo. Navíc dokáží kdykoliv přejít do jiné dimenze, kde jsou neviditelné. Pokud se tedy Simíkům najednou nevysvětlitelně zlepší nálada, je možné, že právě nedobrovolně nakrmili hladovou Bludičku.

Leif se s Bludičkami poprvé setkal v šesté epizodě. Tři z nich se přisály na jeho spolužáka. Leif se je nejdřív pokusil odehnat, ale pak si uvědomil, že jeho kamarádovi vlastně dělají dobře.

Element: Nicota

KamposKampos Karta
Kampos

Běžná

5 Simoleony

Popis: KamposKamposové jsou velmi přátelské příšerky, které na své domovské planetě žily ve slané vodě. Na naší planetě se ve velkých hejnech shromažďují v blízkosti přístavů hustě osídlených oblastí.

Leif Kampose prvně objevil ve 12. epizodě, když ho k vodě přilákala rytmická melodie. Vydávali ji Kamposové pohupující se na mořské hladině za svitu měsíce.

Element: Voda

LeknínaLeknína Karta
Nymphaea

Běžná

5 Simoleony

Popis: LeknínaTato bezbranná stvoření se snaží vypadat jako obyčejné rostliny, se kterými sdílí domov. Pohybuji se dost pomalu a nemají žádné končetiny, kterými by se mohly bránit. Lekníny používají svůj pyl, aby ostatní okouzlily, a ochránily své území. Když jsou ve velkém stresu, vylučují houbové spory, které napadnou zvířecí hostitele a umožňují jim snadno se množit.

V 19. epizodě Lekníny ovládly květinářství a začaly se bleskurychle množit. Leif měl plné ruce práce, aby osvobodil své přátele od hypnotického pylu a přesunul všechny Lekníny do dostatečně vzdálené přírodní rezervace.

Element: Země

MedúzoMedúzo Karta
Meduso

Běžná

5 Simoleony

Popis: MedúzoMedúzovo tělo sice vypadá želatinové. ale nenechte se zmást, jeho amorfní tvary jsou stejně lehké jako opeření, které zdobí jeho hlavu. Díky tomu se ve vzduchu cítí jako doma a dokáže se vyhnout nebezpečí. Dutinu, kterou má na hlavě, sice mnozí považují za ústa, ale ve skutečnosti se jedná o velkou nozdru, která mu umožňuje stopovat výrazné pachy.

Ve dvacáté epizodě se hejno Medúzú vrhlo na prodavačku parfémů, a rozpoutalo tak chaos v místním obchodáku. Leif situaci vyřešil velmi chytře - rozpálil v parku přes ulici gril a vůní šťavnatého masa příšerky přilákal.

Element: Vzduch

YoriérYoriér Karta
Yorier

Běžná

5 Simoleony

Popis: YoriérToto malé stvoření podobné psovi žije mezi kamenitými útvary, které se nachází na pouštích jeho domovského svéta. Yoriéři si obvykle vyhrabávají nory v měkkých horninách. Před ulehnutím do nich chrlí oheň, aby se udrželi až do rána v teple.

Ve třetí epizodě dostal Leif dopis od své kamarádky Lory z Lázeňské Oázy. Napsala mu. jak se spřátelila s Yoriérem, kterého našla ve velmi špatném stavu a pomohla mu v uzdravení. Malý truhlík se pokusil dostát svému každodennímu rituálu a vychrlil oheň na pouštní kamení. Bohužel netušil, že v Lázeňské Oáze nikdy není chladno, a tak si uhnal úžeh.

Element: Oheň

BubalusBubalus Karta
Bubalus

Běžná

5 Simoleony

Popis: BubalusTyto něžné obry často najdete, jak plavou v jezerech a živí se rostlinami, které rostou ve vodé nebo na břehu. Když se Bubalus cítí ohrožený, naběhne nečekaně rychle na domnělého nepřítele.

Tato příšerka byla představena ve druhé epizodě. Leifúv kamarád Finn tehdy na Bubala narazil ve své zahradní sádce.

Element: Voda

CyprínCyprín Karta
Cyprin

Běžná

5 Simoleony

Popis: CyprínCypríni se vznáší díky vzdušným proudům, které vznikají díky jejich tělesnému teplu. Obvykle žijí poblíž ústí aktivních sopek. I když na první pohled vypadají trochu jako ryby, jejich ocasy a ploutve jsou ve skutečnosti plameny, které jim pomáhají udržet se ve vzduchu.

Když se ve 13. epizodě Cyprín objevil v Leifově městě, začal se nahřívat nad všemožnými grily na místních slavnostech, což veřejnost trochu vyvedlo z míry. Od jídla ho kvůli hygienickým předpisům rychle odehnali, a tak se zabydlel ve stanu potulných polykačů ohně, kteří na slavnostech také vystupovali.

Element: Oheň

HrůzákHrůzák Karta
Wickyn

Netypická

15 Simoleony

Popis: HrůzákHrúzáci jsou ztělesněním všech hrůz. Bojují tím. že vniknou do mysli svých protivníků a promítnou jim to. z čeho mají největší strach. Obvykle také začnou šilhat a tváří se neškodně, čímž naruší obranu svých protivníků, kteří je tak snadno podcení.

V seriálu Hrůzáci často pomáhali hlavním padouchům a to hlavně tím. že verbovali nové silné příšerky. Ovládali je pomocí halucinací a s příslibem, že až splní svůj úkol. budou úplně volné. Leif se rozhodl, že jim zabrání v páchání dalšího zla, jenže zatím ještě nevymyslel způsob, jak během bitvy zaštítit svou mysl proti jejich schopnostem.

Element: Nicota

LiškounLiškoun Karta
Vulpes

Netypická

15Simoleony

Popis: LiškounV hlubinách Mauvenského lesa na své domovské planetě Liškouni využívají své schopnosti pro manipulaci s gravitací. Když stopují svou kořist, vznesou se k fialovým korunám stromů, se kterými kompletně splynou. I když se svou fialovo-modrou srstí do našeho světa moc nezapadnou, jejich schopnost manipulovat s gravitací tu výrazně posílila, neboť v jejich domovině je gravitace o 14 % vyšší než tady.

Leif Liškouna potkal hned v prvním díle. Byl pod kontrolou záhadných sil. Od okamžiku, kdy Leif Liškouna zachránil, se stali nerozlučnou dvojicí, která po celém městě řeší potíže s dalšími příšerkami.

Element: Nicota

MýtikaMýtika Karta
Mytheme

Netypická

15 Simoleony

Popis: MýtikaMýtiky jsou obalené živoucím kamenem, který mohou utvářet, jak chtějí. Všeobecně se má za to, že starověké Mýtiky před tisíci lety stvořily pevninu i ostrovy Příšerek z nicoty. I když jsou velmi pomalé, dokonale ovládají všechny živly, což z nich v boji dělá nebezpečného soupeře.

Leifův kamarád Barry se s jednou z nich ve čtvrté epizodě setkal. Došlo k menší nehodě při garkouru - část lešení pod arrym povolila. Naštěstí se poblíž nacházela silná Mýtika, která pod padající lešení přesunula hromadu štěrku, což Barrymu poskytlo dostatek času dostat se do bezpečí. Vděčný Barry přísahal, že bude navždy chránit všechny Mýtiky a bojovat po jejich boku.

Element: Země

NimbusNimbus Karta
Nimbu

Netypická

15 Simoleony

Popis: NimbusNimba často najdete, jak si hoví vysoko nad zemí na vlastních mráčcích. Obvykle svým deštíkem zalévá vlastní zahrádku.

Nimbus se se Simíky poprvé setkal v patnácté epizodě. Vytvořil si tehdy na kraji Leifova města nádhernou zahradu, kterou se několik náctiletých za školou rozhodlo velmi nepěkně poničit. Nimbus se jim pochopitelně odvděčil a začal je obtěžovat blesky, hromy a mrholením. Leif děti nakonec přesvědčil, aby se vrátily na místo činu a zahradu vrátily do původního stavu.

Element: Vzduch

PleuroPleuro Karta
Pleuro

Netypická

15 Simoleony

Popis: PleuroObojživelní Pleurové jsou ochránci jezer, kteří predátory odrazují silnými vodními proudy.

Poprvé jsme je viděli v sedmé epizodě, kde způsobili rozruch v místním městském bazénu. Vtrhli do vody a pěkně rychle se v ní zabydleli. Velmi je také zaujaly hračky a občerstvení, které za sebou prchající Simíci zanechali.

Element: Voda

SimgaiaSimgaia Karta
Simgaia

Netypická

15 Simoleony

Popis: SimgaiaSimgaiy nejraději tráví čas mezi skalami válcovitého tvaru. Obvykle se mezi pilíři přehupují na liánách volně rostoucích rostlin. Toto chování přirozeně posílilo svaly jejich předních končetin, takže dokáží dát pořádnou ránu.

14. epizoda je o celé tlupě těchto příšerek, která se snaží zabydlet na mrakodrapech. K cestování mezi jednotlivými budovami používají utržené elektrické kabely. Tím způsobí v celém městě obří výpadek elektřiny a Leif je musí přesvědčit, aby odešly za město, kde nebudou způsobovat tolik potíží.

Element: Země

StračákStračák Karta
Avesu

Netypická

15 Simoleony

Popis: StračákStračák. známý také jako lovec drahokamů, na své domovské planetě žije vysoko v horách. V našem světě měl nejprve problém přizpůsobit se místním podmínkám. Obzvlášť náročné pro něj bylo naučit se žít v hustě zalidněných oblastech. Když to ale zvládl, začaly ho přitahovat lesklé předměty a drahé kameny.

V páté epizodě napadl Stračák Leifova bohatého strýce Mervina. protože ho zaujaly jeho manžetové knoflíčky. Leif s kamarády vystopoval ptáka do hnízda, kde objevili, že Stračák pomocí drahokamů chrání svá vejce před predátory.

Element: Vzduch

TrhliňákTrhliňák Karta
Fissure

Netypická

15 Simoleony

Popis: TrhliňákTrhliňáci vznikají v sopkách. Když dospějí, prožerou se zemskou kůrou a vyloupnou se ze země. Je všeobecně známo, že mají symbiotický vztah s Cypríny. kteří fungují jako jejich oči a uši. Trhliňáci jim na oplátku umožňují přežít na místech, která nejsou magmaticky aktivní.

V 18. epizodě Leif narazí na Trhliňáka. který spi. jelikož nemá dost tepla, aby se udržel v nataveném stavu. Leif přesvědčí místního kováře, aby Trhliňákovi propůjčil svou výheň, kde se může během pracovní doby do sytosti vyřádit.

Element: Oheň

DicoatlDicoatl Karta
Dicoatl

Vzácná

25 Simoleony

Popis: DicoatlLétající had Dicoatl je zkušený nebeský lovec. V boji dokáže svými křídly vyvolat silnou vichřici a na hlavě má drahokam, který může rozsvítit, a přivolat tak posily.

V desáté epizodě jsme se dočkali dojemné chvíle, díky které tito tvorové vešli ve známost. Leifova spolužačka Ellie se svým Medúzem porazila agresivního Dicoatla a pak štědře vzala příšerku pod svá křídla. Od té doby se stali nerozlučnými přáteli. Ellie svého Dicoatla učí letecké manévry v místním parku.

Element: Vzduch

LedohohLedohoh Karta
Arcticorn

Vzácná

40 Simoleony

Popis: LedohohLedorozi jsou pyšná stvoření, která obývají ledové oceány. Svůj ostrý roh podobný rampouchům používají k lovu a také k přátelským soubojům proti ostatním Ledorohům.

Ledorozi se poprvé objevili v 17. epizodě. Ledoroh. který se tehdy dostal do našeho světa, se pustil do lovu hejna ryb. Na stejné hejno si však kladla nárok i rybářská loď. Ledoroha to rozzlobilo, měl totiž pocit, že rybáři mu berou jeho úlovek. Leif se musel Ledorohovi postavit. Teprve potom ho dokázal přesvědčit, aby se s rybáři naučil vycházet.

Element: Voda

SkrytounSkrytoun Karta
Veild

Vzácná

55 Simoleony

Popis: SkrytounSkrytouni jsou záhadní a neznámí. Obvykle se objeví a zase zmizí ve skrytu mlhy. kterou si dokáží sami vyvolat. Simíci jsou prý v přítomnosti Skrytounú jako přimražení údivem. Když na ně pohlédnete, máte pocit, jako byste zírali do samotného nitra galaxie: jejich kůži totiž pokrývá vzor ne nepodobný hvězdné mapě. Nosí kmenový náhrdelník, ze kterého vychází starověká forma skryté skrytounské magie.

Skrytouni působili záhadně i v seriálu. Při několika příležitostech Leifovi a jeho kamarádům pomáhali, ale také škodili. Nikdo neví. co přesně chtějí, ale vypadá to, že pečují o ostatní příšerky, které přišly do našeho světa.

Element: Nicota

SviňtorSviňtor Karta
Suintor

Vzácná

55 Simoleony

Popis: SviňtorSviňtoři cítí kovy na sto honů a dokáží je vyčenichat i v hlubinách země. Doupata si staví z kamení a zeminy, kterou vyhrabávají při pátrání po potravě. Na rozdíl od našich kanců, jejichž kly jsou ze slonoviny, má Sviňtor kly z lonsdaleitu. Z tohoto důvodu se vědci domnívají, že Sviňtoři se do současné podoby vyvinuli v době, kdy jejich planetu pustošily dopady meteoritů.

Když se jeden Sviňtor v 9. epizodě zatoulal do Leifova města, udělal si doupě na rušné křižovatce, kde sledoval, jak kolem vysokou rychlostí projíždí lahodné zákusky. Leif se nad zmatenou příšerkou slitoval a přesvědčil ji, že auta nejsou dobrým zdrojem jídla. Nakonec ji tím vlastně zachránil před hněvem likvidátorů pojišťoven.

Element: Země

VlčisVlčis Karta
Canis

Vzácná

55 Simoleony

Popis: VlčisVlčis je silná příšerka, která dokáže svou popelavou srst rozpálit až na 1400 stupňů Celsia. Jedná se o přirozeně ničivou schopnost, která mu mnoho přátel nezískala, a to i přesto, že jinak se k ostatním chová docela hezky. Vlčisové se mohou bezpečně pohybovat v lesích, kde už lesní požár propukl, jinak je tam nevidí moc rádi.

V osmé epizodě se Leif musel pustit do závodu s časem kvůli požárům, které divocí Vlčisové rozpoutali. I když jsou za normálních okolností mírumilovní, přesun do nového světa je vyděsil, a tak začali po celém městě řádit. Nebyl by to až takový problém, kdyby tam měli požárníky.

Element: Oheň

 

 

Odměna za dokončení sbírky


Název

Elementy v rovnovázeElementy v rovnováze

Paleta

Popis: Vaše láska k příšerkám všech tvarů, barev a živlů nezná mezí!
• Jste ochránci plamenů na věčné časy.
• Strážci země pevné a nepoddajné.
• Temné tajemství nicoty už pro vás není tajné.
• Šampióni vichřice a věrní pomocníci.
• Ochránci hlubin oceánů a rozbouřené vody pěnící.
Tato plaketa hlásá, že všechny Příšerky z nicoty znají vaše jméno a hlásí se k vám. A neplatí to jen na naší planetě, ale také v celé galaxii.

 

 

Sbírky domácnosti
Základní hra

Fosilie · Kovy · Krystaly · Mikroskopické výtisky · Mimozemské · Pohlednice · Prvky · Ryby · Trofeje MySims · Vesmírné horniny · Vesmírné výtisky · Žáby · Zahradničení

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků · Kouzelné fazole

Únik do přírody Hmyz
Hurá do práce Geody
Jdeme se najíst Fotografie molekulární kuchyně
Dětský pokoj Příšerky z nicoty
Život ve městě Městské plakáty · Sněžítka
Psi a kočky Pírka
Psi a kočky Omiscanské poklady · Starověké omiscanské artefakty
Život na ostrově Mořské mušle · Skrytý poklad
Říše kouzel Kouzelné artefakty
Výprava na Batuu Součástky světelných mečů · Záznamy Batuu
Život na horách Simítka
Život na venkově Stužky z vesnického trhu
Svatební příběhy Zpráva v lahvi

 

 

 

NovinkyNovinky
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023
Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaThe Sims 4: Rodinný život

1. listopadu 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

Nové Události (Koňský ranč)

18. ledna 2024

Dovednosti (Koňský ranč)

16. ledna 2024

Přiřazené pozemky (Koňský ranč)

5. prosince 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm