Trofeje MySims - Sbírky domácnosti | The Sims 4 CZ

Trofeje MySims


DeadKarlos | 16. září 2014 | Návštěvnost 1256

 

Trofeje MySims IkonaExistuje celkem 20 malých sošek, jako trofeje, které jsou uložené v zemi. Chcete-li je najít, musíte je vykopat. Někdy je najdete v mapě s pokladem, kterou pak můžete použít, když kliknete na kamen a dáte hledat poklad. Mapa zmizí a Simík najde kapsli v zemi. V inventáři vyberete otevři kapsli., ve které můžete najít jednu z těchto trofejí.

 

Trofeje MySims Obrázek

 

Můžete své Trofeje MySims kolem vašeho domu jako dekorace. Pokud na nich aktivujete emocionální auru, můžete získat hravou emoci.

 

The Sims 4: The Sims 4 IkonaZákladní hra 20

Trofeje MySims poskytují Hravou emoční auru

Název Vzácnost Cena

BuddyBuddy.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: Široko daleko nenajdete lepšího parťáka, než je Buddy. Podpoří vás, je neutuchající optimista a je nezdolně loajální: zůstane po vašem boku, ať se vypravíte na jakékoliv dobrodružství. Naposledy jsme ho viděli, jak si přivydělává jako speciální agent.

Chaz McFreelyChaz McFreely.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: Chaz McFreely je nejlepším sportovcem a atletem na světě (zdroj: Chaz McFreely). Podle jeho názoru na světě existují pouze dva druhy Simíků: Chazovi fanoušci a troubové. Kam patříte vy?

Chef GinoChef Gino.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: Gino je sice skvělý kuchař, ale umí být také pořádně melodramatický. Stačí aby se nezdařila maličká drobnost a hned je všechno "v háji". Ke dnešnímu dni byl Gino v hájí už celkem 9685krát.

DJ CandyDJ Candy.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: DJ Candy je jako živý a pořádně rozjetý taneční večírek, který nikdy nekončí. Se svými parťáky a největšími fanoušky Zachem a Sapphire cestuje po světě a rozjíždí párty všude, kde se chtějí odvázat.

Elmira ClampElmira Clamp.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: Elmira je mrzutá, přísná, netrpělivá a taky puntičkářská. Nejraději poslouchá absolutní ticho a mezi její koníčky patří tvrdá dřina. Ale má také dobré vlastnosti... tak například si dobře pamatuje jména... To už něco znamená, nebo ne?

GonkGonk.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: Gonk je veselý a neustále hladový jeskynní chlapík, který pochází z Nezmapovaného ostrova, který je (celkem překvapivě) dobře zanesen na většině map. Jeho nejlepší kamarádi jsou dinosaurus Bobaboo a nespokojená vysokoškolská studentka Sylvie, kterou neosloví jinak než "holka".

HopperHopper.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: Hop! Kvák! Hopper je mladý chlapec v žabím kostýmu. Jak se mohla taková postava stát takhle oblíbenou? KVÁÁÁK!

Ol' GabbyOl' Gabby.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: Starý Gabby je hašteřivý mrzout, který žije se svým drsným psem Gritem. Je tak trochu domácí kutil a rád se trochu domácí kutil a rád se hádá se svým dlouholetým přátelským nepřítelem Barneym. (Je nám líto, ale Barneyho jsme nepřibalili.)

PoppyPoppy.png

Běžná

35Simoleony

Popis: Poppy je roztomilé sluníčko, které prostě MILUJE květiny. Kromě toho také miluje svoji starší sestru Violet a ani v nejmenším netuší, že právě ona je příčinou neustálých bolestí hlavy své sestry.

YukiYuki.png

Běžná

35 Simoleony

Popis: Yuki ráda kouše ostatní do obličeje. Proč? Vyjadřuje tím agresivitu, nebo spíš náklonost? Těžko říct. Její vztahy s obličeji jsou komplexní a záhadné stejně jako Yuki sama...

Dr. FDr F.png

Netypická

35 Simoleony

Popis: Doktor F je neúnavný šílený vědec s doktoráty z robotologie a roboanatomie. Existuje celá spousta navzájem neslučitelných teorií o tom, co vlastně znamená to jeho F. Vynalezl TOBORa.

JennyJenny.png

Netypická

35 Simoleony

Popis: Jenny byla průkopnící fanouškovských povídek! Jasně, dneska už má prakticky KAŽDÝ smlouvu s nakladatelem nebo režisérem, která jim zajišťuje vydání jejich vlastních povídek, ale Jennyin "Hvězdný křižník X" byl úplně první!

LeafLeaf.png

Netypická

35 Simoleony

Popis: Leaf patří mezi nejdrsnější elfí rockové hvězdy a dobře to ví. Jen málokdo o něm ale ví, že s sebou neustále nosí kousek přikrývky, kterou měl v dětské postýlce a které říká "Dečka". Dečka je Leafova nejstarší a nejvěrnější kamarádka.

LyndsayLyndsay.png

Netypická

35 Simoleony

Popis: Lyndsay neutišitelně touží po dobrodružství a vždy hledí daleko před sebe. Její nakažlivé nadšení často vtáhne její kamarády do Lindsayiných šílenýcn plánů proti jejich vůli. Je možné, aby si někdy něco začala s Buddym?

MorcubusMorcubus.png

Netypická

35 Simoleony

Popis: Daleko za časem a prostorem je svět černého ohně. Ze srdce této smršti hrůz se zrodil pekelný Morcubus! Ze své pozice generálního ředitele MorcuCorp realizuje své temné plány a také vede team-buildingová setkání.

Trevor VerilyTrevor Verily.png

Netypická

35 Simoleony

Popis: Trevor je úchvatným divadelním hercem! Jeho strhující podání postav z klasických her je tím, co chce v divadle každý vidět! Jednou se dokonce zasekl v kostýmu astronauta.

Goth BoyGoth Boy.png

Vzácná

75 Simoleony

Popis: Seznamte se s Gotikem! Nic mu nepřinese větší radost než možnost zahalit se do pomyslného pláště z emociální temnoty. Strašně rád píše opravdu příšerné básničky a nesnáší svou práci v Nadívaném krocanovi. Počkat! Je "gotika" vůbec ještě in?

TOBORTOBOR.png

Vzácná

75 Simoleony

Popis: Jak se ukázalo, TOBOR prostě nemá se Simíky nebo "měkouny", jak jim říká, dostatek trpělivosti. Jenže když je jeho "taťka" šílený doktor F, není se čemu divit. Možná za to všechno může jeho chorobný strach z chaluh.

VioletViolet.png

Vzácná

75Simoleony

Popis: Violet Nightshade je sice temná a někdy věci přehnaně dramatizuje, ale přes to všechno má dobré srdce. Dělá všechno proto, aby se dobře starala o svou malou sestru Poppy, ze které jí ale dost často pořádně bolí hlava.

Zombie CarlZombie Carl.png

Vzácná

75 Simoleony

Popis: Chudák Carl. Od chvíle, kdy umřel, to s ním jde od desíti k pěti. Spoustu času tráví tím, že přemítá o tom, co vlastně v (ne)životě dokázal. Vlastně má takovou (po)životní krizi.

 

 

Odměna za dokončení sbírky


Název

NEZAPOMÍNEJME NA MYSIMSNezapomínejme na MySims

Paleta

Popis: Tato záhadná plaketa na sobě neměla poštovní známku a není ani zřejmě, odkud vlastně přišla. Je ale jisté, že někdo někde má opravdovou radost, že jste opět dali dohromady všechny figuríny těchto Simíků z jiné doby a jiného času.

 

 

Sbírky domácnosti
Základní hra

Fosilie · Kovy · Krystaly · Mikroskopické výtisky · Mimozemské · Pohlednice · Prvky · Ryby · Trofeje MySims · Vesmírné horniny · Vesmírné výtisky · Žáby · Zahradničení

Aktualizace

Kraslice · Cukrové lebky · Plyšáci ze svátečních dárečků · Kouzelné fazole

Únik do přírody Hmyz
Hurá do práce Geody
Jdeme se najíst Fotografie molekulární kuchyně
Dětský pokoj Příšerky z nicoty
Život ve městě Městské plakáty · Sněžítka
Psi a kočky Pírka
Psi a kočky Omiscanské poklady · Starověké omiscanské artefakty
Život na ostrově Mořské mušle · Skrytý poklad
Říše kouzel Kouzelné artefakty
Výprava na Batuu Součástky světelných mečů · Záznamy Batuu
Život na horách Simítka
Život na venkově Stužky z vesnického trhu
Svatební příběhy Zpráva v lahvi

 

 

 

NovinkyNovinky
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023
Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaThe Sims 4: Rodinný život

1. listopadu 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

Nové Události (Koňský ranč)

18. ledna 2024

Dovednosti (Koňský ranč)

16. ledna 2024

Přiřazené pozemky (Koňský ranč)

5. prosince 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm