Park (Přiřazené pozemky) | The Sims 4 CZ

Park


DeadKarlos | 29. března 2021 | Návštěvnost 506

 

ParkPark je přiřazený pozemek v základní hře The Sims 4, poprvé byl v hře The Sims 3. Existují dva typy parků: parky a národní parky. Národní parky byly původně představeny v herním balíčku The Sims 4: Únik do přírody, ale od Patch 21 je přiřazený pozemek k dispozici také v základní hře. Centrální parky byly představeny v rozšíření The Sims 4: Život ve městě, ale typ pozemku není nikde jinde k dispozici k použití a nachází se pouze v Myshuno Meadows.

Projděte se v tomto nádherném venkovním prostoru a sledujte, jak děti radostně pokřikují na hřišti.

Požadavky parku: 1x Toaleta, 1x Umyvadlo, 2x Lavička, 1x Šachový stolek, 1x Stolek na terasu, 4x Venkovní sezení, 1x Výbava hřiště

Požadavky národního parku: 1x Grill, 1x Popelnice, 1x Piknikový stolek

 

Obsah [Zobrazit]

 

 

Seznam pozemků


 

 

Rozkvetlé Magnólie


"Rozkvetlé magnólie jsou historickým parkem, ve kterém si obyvatelé Vrbové Zátoky mohou společně užívat přírodu v té nejbujnější a nejzelenější podobě."

Rozkvetlé Magnólie je přiřazený pozemek "Park", který se nachází uprostřed sousedství Vrbové zátoky. Tento park je skvělým místem pro setání s dalšími Simíky, socializování se, pracovat na dovednostech či aktivitách nebo se jen bavit. Může to být také svkělé místo, kde můžete jít na rande.

Nachází se zde mnoho sbírek domácnosti, jako jsou rostliny, ryby, kutání kamenů a žáby. Ti, kteří dělají dovednost Rybaření, mohou rybařit na několika místech podél břehu potoka nebo u malého rybníčka v parku, kde mohou zkušení rybáři chytit některé vzácné ryby.

Přiveďte děti do parku, aby si mohli hrát na prolézačkách nebo u stolu hráli šachy. Simíci mohou také využít místní toalety v malé budově v zadní části parku, aby mohli trávit více času v parku.

Následujte cesty okolo parku, abyste našli místo na piknik spolu s dobrým rybařením.

Rozkvetlé Magnólie
Rozkvetlé Magnólie - park (Magnolia Blossom Park)
Pozemek: Park
Hodnota: 81,131Simoleon
Velikost: 50x50
Svět: Vrbová zátoka
Hra: The Sims 4 Ikona The Sims 4

 

 

Pouštní květ


Pouštní květ je přiřazený pozemek "Park", který se nachází uprostřed sousedství Lázeňské oáze. Tento park je skvělým místem pro setání s dalšími Simíky, socializování se, pracovat na dovednostech či aktivitách nebo se jen bavit. Kolem parku jsou vyznačené cesty, nebo mohou Simíci prozkoumávat okolí.

Pozemek Pouštní květ obsahuje mnoho grilů a piknikových stolů, vesmírnou zábavní raketu pro děti, skrytý salonek s barem a veřejné koupelny. V parku se nachází tři rybářská místa, několik grilů, stolů, lavic, veřejné koueplny a několik sbírek domácnosti.

V sousedství lze také najít vchod do Zapomenuté Groty, což je tajný pozemek v Lázeňské oáze. Chcete-li otevřít vchod, tak je nutné, aby měl Simík 10. úroveň v dovednosti Kutilství.

Pouštní květ
Pouštní květ - park (Desert Bloom Park)
Pozemek: Park
Hodnota: 104,156Simoleon
Velikost: 50x50
Svět: Lázeňská oáza
Hra: The Sims 4 Ikona The Sims 4

 

 

Les Žulové kaskády


Les Žulové kaskády je přiřazený pozemek "Národní park", který se nachází v Žulových kaskád. Je to krásný les plný rostlin, hmyzu a nádherných výhledů. Simíci zde mohou najít mnoho nových sběratelských předmětů představených v herním balíčku The Sims 4: Únik do přírody.

V tomto parku je dům obklopen stromy, keřemi a místem ke kempování. Uvnitř domu je hromada hmyzu, šachovnicoví stůl a také je tady koupelna.

Kolem národního parku jsou sběratelské předměty pro Simíky, rybářská místa pro rybaření. Zde se nachází vstup do tajného pozemku Hluboký lesy.

Les Žulové kaskády
Les Žulové kaskády - Národní park
Pozemek: Národní park
Hodnota: 81,131Simoleon
Velikost: 50x50
Svět: Žulové kaskády
Hra: Herní balíček: Únik do přírody The Sims 4: Únik do přírody

 

 

Zaječí náměstí


Zaječí náměstí je přiřazený pozemek "Park" a oblíbené klubové místo "Liga dobrodruhů" a "Zahradní trpaslíci" v sousedství Moderní čtvrť ve světě Windenbrug. V parku jsou hračky pro děti a několik šachových stolků. Je to také svkvělé místo, kde si můžete dát rande.

Zaječí náměstí
Zaječí náměstí - Park (Hare Square Park)
Pozemek: Park
Hodnota: 41,911Simoleon
Velikost: 30x20
Sousedství: Moderní čtvrť
Svět: Windenbrug
Hra: Rozšíření: Společná zábava Ikona The Sims 4: Společná zábava

 

 

Myshuno Meadows


"Myshuno Meadows je obklopené nádhernými stromy i výškovými budovami. Skvěle se hodí pro pohodovou svatbu nebo narozeninovou oslavu. V centru parku stojí stará observatoř Barnabáše Nebáše. Dnes tu jsou prostory pro konání oslav, i když teleskop zůstal na svém původním místě."

Myshuno Meadows je přiřazený pozemek "Centrální park", který se nachází v sousedství Myshuno Meadows ve světě San Myshuno, tento svět je dodáván s rozšířením The Sims 4: Život ve městě.

Okolo centrálním parku je několik zajímavostí, které mohou Simíci prozkoumat, jako je plocha s dětským hřištěm a košíková, rybníček s rybářským místem a stánky s jídelm a posezení. V oblasti se nachází mnoho různých sběratelských předmůětu, jako jsou žáby, sněžítka a městské plakáty.

Součástí parku je také dům s barem, kuchyní, koupelnou a posezení. Venku je svatební oblouk se sedadly a piánem, takže park je ideláním místšm k svatbě.

Myshuno Meadows je obklopen stromy a panoramou, který je skvělým místem pro trávení pohodvé svatby nebo venkévní narozeninové párty. Nachází se zde Teleskop, který je v provozu díky Barnabášské vědecké společnosti a velký prostor na různé události.

Myshuno Meadows je speciální pozemek s 64x64 Centrální park. Okolní prostředí obsahuje motýlí zahradu, jezera a malé hřiště. Můžete zde najít šest historických památek, které vyprávějí o tradici ze San Myshuno. Přečtěním všech šest památek odemkne a dokončí skrytý úspěch.

Myshuno Meadows
Myshuno Meadows - Park
Pozemek: Centrální park
Velikost: 64x64
Sousedství: Myshuno Meadows
Svět: San Myshuno
Hra: Rozšíření: Život ve městě The Sims 4: Život ve městě

 

 

Park U Štěněcího balvanu


"Najdete zde hřiště pro dvounohá mláďata i překážkovou dráhu pro ta čtyřnohá. Není divu, že místní v tomto příjemném parku tráví tolik odpolední."

Park U Štěněcího balvanu je přiřazený pozemek "Park" v sousedství Kožíškové náměstí ve světě Brindleton Bay. Park zahrnuje trénink pro psy a hračky pro děti. Stejně jako ostatní parky, i tento park má několik piknikových stolů, grilování, šachové stoly a toaletu.

Vlastnosti pozemku: Psi vítániPsi vítáni

Park U Štěněcího balvanu
Park U Štěněcího balvanu - Park
Pozemek: Park
Hodnota: 33,583 Simoleon
Velikost: 40x30
Sousedství: Kožíškové náměstí
Svět: Brindleton Bay
Hra: Rozšíření: Psi a kočky The Sims 4: Psi a kočky

 

 

U Belomiské stezky


U Belomiské stezky je přiřazený pozemek "Národní park", který se nachází v sousedství Belomiská džungle ve světě Selvadorado. Tento národní park je u vchodu do džungle. Simíci, kteří si chtějí odpočinout a kempovat, mohou vyndat stan nebo ugrilovat nějaké jídlo. V Národního parku se také nachází brána do Tajemství džungle.

Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

U Belomiské stezky
U Belomiské stezky - Národní park
Pozemek: Národní park
Hodnota: 13,455Simoleon
Velikost: 40x20
Sousedství: Belomiská džungle
Svět: Selvadorado
Hra: Herní balíček: Dobrodružství v Džungli Ikona The Sims 4: Dobrodružství v džungli

 

 

Park Wardové


"Pokud potřebujete uniknout z každodenní rutiny životního stylu celebrity. Park Wardové je perfektní místo, kde můžete přijít na jiné myšlenky, uvolnit se a zaposlouchat se do šumění vody."

Park Wardové je přiřazený pozemek "Národní park", který se nachází v sousedství Starlight Boulevard ve světě Del Sol Valley.

Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Park Wardové
Park Wardové - Národní park
Pozemek: Národní park
Hodnota: 8,740Simoleon
Velikost: 20x20
Sousedství: Starlight Boulevard
Svět: Del Sol Valley
Hra: Rozšíření: Cesta ke slávě The Sims 4: Cesta ke slávě

 

 

Kóen Hanamigawa


"Kóen Hanamigawa je nádherné přírodní místo, které patří všem! Tento pozemek městu darovaly rodiny, které chtěly, aby se zachovala trocha přírodních krás přímo v samém srdci Senbamači."

Kóen Hanamigawa je přiřazený pozemek "Park" v sousedství Senbamači ve světě Hora Komorebi.

Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Kóen Hanamigawa
Kóen Hanamigawa
Typ pozemku: Komunitní
Pozemek: Park
Hodnota: 47,477Simoleon
Velikost: 30x20
Sousedství: Senbamači
Svět: Hora Komorebi
Hra: Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona The Sims 4: Život na horách

 

 

Park na Ostrově lišek


"Tento park se nachází na Ostrově lišek nedaleko od ruin. Je to skvělé místo, odkud se můžete vydávat za dobrodružstvím do Ostružiníkového lesa. Pak si můžete připravit něco dobrého na grilu, vyzvednout si dárek pod hlemýždicí Sofií nebo tam nechat dárek pro někoho jiného, odpočívat u poklidných Zdoběniných vodopádů, prozkoumat ruiny, okouzlit místní divokou zvěř nebo sbírat houby a bobule. Budete mít jen jediný problém: abyste to všechno stihli, než zapadne sluníčko!"

Trpasličí ruce je přiřazený pozemek "Národní park", který se nachází v sousedství Ostružníkový les ve světě Henford nad Bagley.

Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti
Pozemkové výzvy: Divoké lišky

Park na Ostrově lišek
Park na Ostrově lišek
Typ pozemku: Komunitní
Pozemek: Národní park
Hodnota: 12,915Simoleon
Velikost: 50x40
Svět: Henford nad Bagley
Hra: Rozšíření: The Sims 4 Život na venkově Ikona The Sims 4: Život na venkově

 

 

Kymácivý park - Park


"Tento park je známý hlavně díky Viklavému kameni. Poslouží jako příjemné útočiště před všemi těmi oslepujícími světly z mola. V recenzích dostává vždycky pět hvězdiček a uživatelé tvrdí, že „to je hlína“."

Kymácivý park (Park) je komunitní pozemek.

Vyznačuje se zalesněnou oblastí se sadou prolézaček, několika piknikovými stoly, šachovnicí a veřejnými toaletami. Jeho hlavním účelem je umožnit Simíkům navštívit blízké molo, aniž by museli vstupovat do domu jiné rodiny Simíků.

Kymácivý park
Kymácivý park Obrázek
Typ pozemku: Komunitní
Pozemek: Park
Hodnota: 10,879Simoleon
Velikost: 50x40
Svět: Copperdale
Hra: Rozšíření: The Sims 4 Střední škola Ikona The Sims 4: Střední škola

 

 

Vévodovo sídlo


"Vévodovo sídlo bylo pojmenováno po Vévodovi, což byl oř šampiona Dona Goosemana. Nabízí všechno, po čem mohou jezdci a koně toužit, když se připravují na svou další velkou soutěž. Najdete zde také společenské prostory, kde si můžete pohovořit s ostatními milovníky koní. Vyhrajte šampionát, aby na vás mohli být Don i Vévoda hrdí."

Vévodovo sídlo (Park) je komunitní pozemek.

Vévodovo sídlo
Vévodovo sídlo - Obrázek
Typ pozemku: Komunitní
Pozemek: Park
Hodnota: 74,019Simoleon
Velikost: 40x30
Patro: 2
Svět: Chestnut Ridge
Hra: Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč Ikona The Sims 4: Koňský ranč

 

 

 

ZoSul Taman Botani


"Tato zahrada je plná bujné flóry a fauny. Jedná se o přívětivé místo jako stvořené k odpočinku, doplnění energie a opětovnému navázání kontaktu s přírodou."

ZoSul Taman Botani (Národní park) je komunitní pozemek.

ZoSul Taman Botani
ZoSul Taman Botani (obrázek)
Typ pozemku: Komunitní
Pozemek: Národní park
Hodnota: 33,045Simoleon
Velikost: 30x30
Svět: Tomarang
Hra: Rozšíření: The Sims 4 Nájemní bydlení Ikona The Sims 4: Nájemní bydlení

 

 

 

Galerie (Moje knihovna)


Pokud chcete umístit pozemky posilovny, tak si je můžete umístit přes Moje knihovna v The Sims 4 Galerie. Posilovny nejsou umístěny do světa, pokud je hráč neumístí.

 

 

Piknikové místečko Vrbové Zátoky


"Dejte si něco dobrého z grilu nebo si prostě odpočiňte ve stínu. Na piknikovém místečku Lázeňské Oázy se můžete cpát dobrým jídlem i venku!"

Piknikové místečko Vrbové Zátoky je přiřazený pozemek "Národní park", který se nachází v The Sims 4 Galerie (Moje knihovna).

Piknikové místečko Vrbové Zátoky
Piknikové místečko Vrbové Zátoky
Pozemek: Národní park
Hodnota: 19,345Simoleon
Velikost: 30x20
Svět: Vrbová zátoka
Hra: The Sims 4 Ikona The Sims 4

 

 

Park Newcrest


"Noční procházka, trocha běhání nebo spontánní partička šachu. V parku Newcrest si skvěle odpočinete, nadýcháte se čerstvého vzduchu a strávíte čas s rodinou."

Park Newcrest je přiřazený pozemek "Park", který se nachází v The Sims 4 Galerie (Moje knihovna).

Park Newcrest
Park Newcrest
Pozemek: Park
Hodnota: 32,668Simoleon
Velikost: 30x20
Svět: Newcrest
Hra: The Sims 4 Ikona The Sims 4

 

 

Ztracené léčivé zahrady


"Noční procházka, trocha běhání nebo spontánní partička šachu. V parku Newcrest si skvěle odpočinete, nadýcháte se čerstvého vzduchu a strávíte čas s rodinou."

Ztracené léčivé zahrady je přiřazený pozemek "Národní park", který se nachází v The Sims 4 Galerie (Moje knihovna).

Ztracené léčivé zahrady
Ztracené léčivé zahrady
Pozemek: Národní park
Hodnota: 104,848Simoleon
Velikost: 40x30
Hra: Kolekce: Romantická zahrada Ikona The Sims 4: Romantická zahrada

 

 

Perfektní park pro pejsky


"Každé štěně potřebuje místo na hraní! V Perfektním parku pro pejsky si váš malý štěk užije spoustu venkovní zábavy a tréninku."

Perfektní park pro pejsky je přiřazený pozemek "Park", který se nachází v The Sims 4 Galerie (Moje knihovna).

Perfektní park pro pejsky
Perfektní park pro pejsky
Pozemek: Park
Hodnota: 46,052Simoleon
Velikost: 40x30
Svět: Brindleton Bay
Hra: Rozšíření: Psi a kočky The Sims 4: Psi a kočky

 

 

 

Pozemky
Základní hra Bar · Bazén · Knihovna · Koktejlový bar · K pronájmutí · Lesní mýtina · Muzeum · Národní park · Noční klub · Park · Posilovna · Zapomenutá Grota
Únik do přírody K pronájmutí · Hluboký lesy · Národní park
Hurá do práce Lékařská klinika · Obchod · Policejní stanice · Sixam · Vědecká laboratoř
Návštěva v lázních Lázně
Společná zábava Kavárna · Ostrovní útesy · Starověké ruiny · Zámecké zahrady
Jdeme se najíst Restaurace
Život ve městě Byt · Centrální park · Karaoke bar · Penthouse · Umělecké centrum
Psi a kočky Veterinární klinika
Cesta ke slávě Herecké studio
StrangerVille Tajná laboratoř
Život na ostrově Pláž
Říše kouzel Kouzelná říše
Hurá na vysokou Foxburský studentský klub · Penthouse · Studentský klub UvB · Vysokoškolská kolej
Minibydlení Obytný minipozemek
Ekobydlení Byt · Městská zahrada · Tržiště · Tvůrčí prostor · Veřejný prostor
Život na horách Lázně Onsen · Vrcholek hory Komorebi
Ekobydlení Obytný strašidelný dům
Svatební příběhy Místo konání svatby
Střední škola Střední škola · Obchod s bublinkovým čajem a oblečením · Hala
Rodinný život Rekreační centrum

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm