Obytný strašidelný dům (Přiřazené pozemky) | The Sims 4 CZ

Obytný strašidelný dům


DeadKarlos | 25. března 2021 | Návštěvnost 522

 

Kolekce: Paranormálno IkonaObytný strašidelný dům je přiřazený pozemek v kolekci The Sims 4: Paranormálno, který lze umístit do jakéhokoli světa. Jedná se o běžný obytný pozemek, který zahrnuje různé "strašidelné" události, ke kterým dochází pouze v noci. Kolem pozemku se potulují malí duchové známí jako přízraky, se kterými mohou Simové komunikovat. Na tomto typu pozemku se také pravidelně vyskytují další události, jako jsou blikající světla, rachocení trubek nebo strašidelné panenky.

Obytný strašidelný dům

Od prvního dne, kdy se Simíci přestěhovali do strašidelného domu, každou noc zažijí nějakou paranormální aktivitu, od blikajících světel, podivných zvuků, divných předmětů, přízraků až po Temperamence. Druhou noc se objeví Claude René Duplantier Guidry, který nabídne pomoc a otázky pro hráče. Každou noc, kdy Simíci přežijí, obdrží 275 bodů spokojenosti a když Simíci vydrží do konce 7 nocí získají od Guidryho oblečení ve Vytvoření Simíka pro všechny Simíky v domácnosti.

 

 

Strašidelný pozemek


Stejně jako u jiného pozemku můžete změnit typ pozemku, když děláte výstavbu (úprava pozemku), máte k dispozici režim stavby a nákupu. Zde můžete kliknout na tlačítko Informace o pozemku (v levém horním rohu) a změnit typ pozemku v panelu nabídce na Obytný strašidelný dům. Vždycky se můžete vrátit zpět na běžný obytný pozemek.

Obytný strašidelný dům

Obytný strašidelný dům přichází s vlastní sadou vlastností pozemků, které můžete zobrazit kliknutím na "Panel s informacemi o pozemku" v sekci ozubená kola. Tam se zobrazí, co můžete očekávat, když žijete ve strašidelném domě.

 

 

Vlastnosti pozemku


Obytný strašidelný dům přichází s vlastní sadou vlastností pozemků, které můžete zobrazit kliknutím na "Panel s informacemi o pozemku" v sekci ozubená kola. Tam se zobrazí, co můžete očekávat, když žijete ve strašidelném domě.

Duchařská pomocDuchařská pomoc

Seznamte se s duchem Guidrym. je to docela sympaťák.

PřízrakyPřízraky

Na pozemku po nocích poletují zvláštní zjevení! Mohou být přátelská i nepřátelská.

Strašidelný pokladStrašidelný poklad

Přízraky u sebe mají nejrůznější cenné předměty.

Paranormální aktivitaParanormální aktivita

Někdy se tu dějí dost podivné věci... hlavně v noci. Vaši Simíci si toho bezpochyby všimnou.

Prokleté objektyProkleté objekty

Do vašeho domu si občas najdou cestu podivuhodné artefakty. Mějte oči na stopkách!

Je to naživu!Je to naživu!

Zkuste si ty bytosti v domě neznepřátelit.

Odvahu!Odvahu!

Každá úspěšná noc vynese všem Simíkům body do obchodu s odměnami.

Vítáme potenciální vyšetřovatele paranormálnaVítáme potenciální vyšetřovatele paranormálna

S pomocí Guidryho se staňte vyšetřovateli paranormálna.

????????????????

JDE SI PRO VÁS!

 

 

Jak vytvořit nejděsivější strašidelný dům


Pokud chcete nejděsivější strašidelný dům, tak si můžete přidat další vlastnosti pozemků z balíčků do Obytného strašidelného domu a vytvořit děsivější dokonalý zážitek. Zde je několik tipů, jak udělat děsivější pozemek pro vaše Simíky.

Vlastnosti pozemků

Můžete přidat některé vlastnosti pozemku a okořenit strašidelný dům, který vaši Simíci ve svém životě potřebují, i když s tím pravděpodobně z celého srdce nesouhlasí. Prostě nevědí, co je pro ně dobré.

Kletba (Život ve městě)Kletba

V tomhle bytě se vždycky něco pokazí.

Účinek: Simíci budou mít často náladu Nesvůj nebo Napjatý, může dojít k náhodnému selhání spotřebičů či Simíků. Také jsou častější požáry, a jídlo se rychleji kazí.

Zlobiví skřítci (Život ve městě)Zlobiví skřítci

Všechno se tu nějak samo rozbijí. Je to skoro, jako by v noci odněkud vylezli maličkatí skřítci a něco rozbili. Ale to je přece nesmysl, no ne?

Účinek: Objekty mohou být zničené, zatímco Simíci na pozemku spí.

Strašidelno (Život ve městě)Strašidleno

Místní říkají, že na tomhle místě straší. Pff! Povídačky!

Účinek: Ve 22:30 se objeví duchové na pozemku a způsobí nepořádek.

Upíři nexus (Upíři)Upíří nexus

Celý tenhle pozemek obklopuje temná nicota. Upíři sem zavítají častěji.

Účinek: Upíři navštěvují pozemek častěji.

Broučáci hnusňáci (Dobrodružství v džungli)Broučáci hnusňáci

Vypadá to, že se vám tu zabydleli nějací otravní škůdci. Dejte si na ně pozor, objeví se, až to budete nejméně čekat!

Ostrovní duchové (Život na ostrově)Ostrovní duchové

Tento pozemek obývají ostrovní duchové a často je na něm potkáte. Jak se k nim budou Simíci chovat?

 

 

Život ve strašidelném domě


Vaši Simíci se ze strašidelného prostředí stanou vystrašenými a někdy dokonce vyděšenými. Uvidíte, že jak se nálada vašich Simíků zhoršuje, jejich strach začne vládnout a vyruší je vše, co mají dělat. Spánek se naplní nočními můrami a Simíci mohou být příliš vyděšenými, než aby jedli, zběsile pobíhají a hledají někoho, kdo by jim pomohl.

Strašidelné domy mají stav spirituální volatilitu, která určuje, kolik paranormálních aktivit, strašidelných předmětů a strašidelné přítomnosti se během noci objeví. Média mohou pomocí stolu seance vycítit duchovní nestálost a dokonce ji pomoci uklidnit interakcí s přízraky a prováděním obřadů. Simíci, kteří se nezbaví strašidelných předmětů, začnou zažívat více paranormálních aktivit a přízraky se začnou hněvat.

Přízraky se stanou nešťastnými, objeví se prokleté objekty a v nejhorším případě se budete muset vypořádat s poltergeistem zvaným Temperance. Zbavte se všeho neobvyklého, než se vám věci vymknou z rukou! Váš Simík může zkontrolovat paranormální stav domu pomocí interakce Vycítit spirituální volatilitu u Stolu na seance. Pokud je to špatné, použijte obřad k očištění domu od zlých duchů, obnovení spirituální volatilitu domu.

Vítejte ve strašidelném domě

Než Simíky přestěhujete do Obytného strašidelného domu, tak můžete udělat několik věcí, které vašim Simíkům pomůže lépe se připravit na nový strašidelný životní styl.

Odemkněte vlastnost Statečný
Stateční Simíci se bojí méně. Jelikož váš Simík během své práce narazí na spoustu děsivých věcí, může to být užitečná vlastnost, kterou si můžete koupit v Obchodě s odměnami za 8000 bodů.

Maximální úroveň v dovednosti Médium
Pomocí Stolu na seance zvyšujte dovednost Médium. To vám hodně pomůže při odstranění podivných věcí.

Vzít si posvátné svíčky
Simíci se budou cítit bezpečněji, když budou poblíž svíček, a to by jim mohlo zabránit ve vyděšení. V Obchodě s odměnami si můžete koupit Posvátné svíčky za 500 bodů a získáte tři svíčky, nebo je můžete vytvořte pomocí Duchařského vosku, který můžete získat od přízraků.

 

 

Prokleté objekty


Prokleté objekty žijí ve strašidelném domě, Simíci si všímají, že po celém pozemku se objevují podivné předměty. Mezi prokleté předměty patří strašidelné panenky, záhadné symboly, kaluže ektoplazmy, strašidelné ruce, a zkroucené úponky. Při setkání s těmito objekty Simíci dostanou vystrašenou emoci, a tak se je snaží zničit. Prokleté předměty společně rychle snižují spirituální volatilitu. Pokud máte nainstalován rozšíření The Sims 4: Kočky a psi, tak budou zvířata na prokleté předměty reagovat negativně.

Prokleté objekty

 

 

Pomocná ruka


Hráči si mohou zakoupit ruku "Pomocná ruka" z režimu stavby, která umožňuje hráčům zabránit, aby se Guidry objevil, ale taky je schopná provádět "Hrdinský režim", což je režim výzvy, kde spirituální volatilita klesá rychleji a Simíci získávají více bodů spokojenosti. Tento režim umožňuje Simíkům zažít náročnější život ve strašidelném domě, můžete získat rychleji vlastnost Statečný v obchodě z odměnami, která pomůže lépe tuto výzvu zvládnout.

Pomocná ruka

 

 

Kostislava


Kostislava se vrací do Kolekce The Sims 4: Paranormálno, kterou jste mohli vidět v předchozích hrách v The Sims: Makin' Magic a The Sims 3: Obludárium. Kostislava může dělat běžné úkoly služebných, jako je úklid, vaření a opravy, a to bez nákladů pro domácnost.

Kostislava

Pokud bydlíte ve strašidelném domě, tak je Kostislava v domácnosti velmi užitečná, kde může pomoci udržet pořádek a odhánět duchy. Pokud ji Simík povolá během kariéry Vyšetřovatel paranormálna, může se chovat jako osobní strážce a chránit je před zlým duchem Temperance.

Simíci, kteří vyvolávají "Hrůzný rituál", tak mají malou šanci stát se dočasně Kostislavou.

 

 

Guidry


Claude René Duplantier Guidry, nebo zkráceně Guidry, je NPC duch představený v kolekci The Sims 4: Paranormálno. Guidry je přátelský duch, který svítí vždy růžově, protože má trvalou flirtující náladu a jeho obraz tvrdí, že zemřel při nehodě s Výklopnou postelí. Guidry býval Vyšetřovatelem parnormálna.

Guidry se objevuje na pozemku Obytný strašidelný dům v noci druhý den, když se tam nastěhovali Simíci a rád pomáhá vypořádat se s přízraky, prokletými objekty a duchů Temperance.

Claude René Duplantier Guidry

 

 

Temperance


Temperance je duch NPC představený v kolekci The Sims 4: Paranormálno. Temperance je zlý duch, který se náhodně objeví ve strašidelném domě s cílem ztěžovat život Simíků žijících v domě.

Také můžete spatřit Temperance na volné noze v kariéře Vyšetřovatel paranormálna při zakázkách střední a vysoká obtížnost. Stačí pouhý pohled na Temperance, aby se váš Simík dostal do vystrašeného stavu. Temperance může také přerušit seance a obecně terorizovat vašeho Simíka a ostatní Simíky v domě.

Temperance

Jakmile se objeví Temperance začne vytvářet více prokletých objektů, přerušovat interakce s přízraky a hasit posvátné svíčky, kromě toho dělat typicky naštvaného ducha, jako je strašení Simíků a ničení předmětů. Simíci, kteří jsou ve stejné místnosti jako Temperance, dostanou náladu vystrašený.

Simík může zabránit tomu, aby Temperance způsobila chaos, tím že požádá Guidryho o pomoc, který vám může dát Prazvláštní sošku, která rozptýlí Temperance a nakonec pozemek opustí, ale taky nemusí. Pokud Temperance neopustí pozemek, tak je tady další možnost přivolat si Kostislavu, která bude s Temeprance bojovat (a vždy vyhraje) a nakonec pozemek opustí.

 

 

Přízraky


Přízraky jsou nové nadpřirozené stvoření bylo představené v kolekci The Sims 4: Paranormálno. Přízrak může být přátelský, nestranní nebo zlomyslný, který se mohou toulat kolem nového pozemku Obytný strašidelný dům a rádi budou komunikovat se svými Simíky, a to dobrými i špatnými způsoby.

Přízraky se mohou objevit na pozemku, který je nastaven na Obytný strašidelný dům. Tyto pozemky jsou plné paranormálních aktivit, zejména v noci! Když se Simíci na pozemek nastěhují, tak následujícího dne mezi 21:00 až 06:00 mohou Simíci zažít spoustu paranormálních událostí, ale nejroztomilejší ze všech jsou strašidelné Přízraky.

Přátelští přízraky

 

Přátelský přízrak (zelený)

Zelený přízraky se s největší pravděpodobností objeví, když je spirituální vyrovnanost vašeho Strašidelného domu vysoká a očištěná. Obvykle jsou přátelští vůči Simíkům, ale i tak by někdy mohli interakce vašich Simů odmítnout. Jsou nejpřátelštější ze všech přízraků, takže byste s nimi neměli mít příliš velký problém se stýkat.

 

Přátelský přízrak (zelený)

Tajemný přízrak (modrý)

Modré přízraky se pravděpodobně objeví, když je spirituální vyrovnanost na střední úrovni. V domě je paranormální aktivita, ale zatím to není děsivé. Tyto přízraky se lze obtížně přečíst, protože vypadají docela smutně, přesto mohou na vaše Simíky pozitivně reagovat. Je trochu nebezpečné s nimi komunikovat, protože nikdy nevíte jestli se nerozhodnout Simíky vyděsit.

 

Tajemný přízrak (modrý)

Zlomyslný přízrak (červený)

Červené přízraky se s největší pravděpodobností objeví, když je vyrovnanost domu strašlivá. Milují chaos, takže s největší pravděpodobností vaše Simíky často vyděsí a mohou dokonce zapálit věci. Pokud stále chcete komunikovat s těmito malými přízraky, připravte si nějaké dárky. Bude větší šance, že se jim váš Simík bude líbit poté, co jste jim něco úspěšně darovali.

 

Zlomyslný přízrak (červený)

Vzácný přízrak (žlutý)

Kromě tří pravidelných přízraků existuje také 1% šance, že se objeví vzácný přízrak. Tento roztomilý Přízrak bude žlutý a má brýle. Když bude Simík poblíž žlutého přízraku, tak dostanou emoci v rozpacích. Celkově je to přátelský přízrak, ale v jeho blízkosti může Simíkům velmi znepříjemnit život.

 

Vzácný přízrak (žlutý)

 

 

Seznam veřejných prostorů


 

 

Podivuhodné obydlí


Podivuhodné obydlí je obecný strašidelný dům, který můžete přidat do světa prostřednictvím Vaší knihovny v The Sims 4 Galerie.

Vlastnosti pozemku: Vlastní vlastnosti pozemku.

Podivuhodné obydlí
Podivuhodné obydlí
Typ pozemku: Obytný strašidelný dům
Hodnota: 99,812Simoleon
Velikost: 30x20
Patro: 2
Ložnice: 2
Koupelna: 2
Hra: Kolekce: Paranormálno Ikona The Sims 4: Paranormálno

 

 

Pozemky
Základní hra Bar · Bazén · Knihovna · Koktejlový bar · K pronájmutí · Lesní mýtina · Muzeum · Národní park · Noční klub · Park · Posilovna · Zapomenutá Grota
Únik do přírody K pronájmutí · Hluboký lesy · Národní park
Hurá do práce Lékařská klinika · Obchod · Policejní stanice · Sixam · Vědecká laboratoř
Návštěva v lázních Lázně
Společná zábava Kavárna · Ostrovní útesy · Starověké ruiny · Zámecké zahrady
Jdeme se najíst Restaurace
Život ve městě Byt · Centrální park · Karaoke bar · Penthouse · Umělecké centrum
Psi a kočky Veterinární klinika
Cesta ke slávě Herecké studio
StrangerVille Tajná laboratoř
Život na ostrově Pláž
Říše kouzel Kouzelná říše
Hurá na vysokou Foxburský studentský klub · Penthouse · Studentský klub UvB · Vysokoškolská kolej
Minibydlení Obytný minipozemek
Ekobydlení Byt · Městská zahrada · Tržiště · Tvůrčí prostor · Veřejný prostor
Život na horách Lázně Onsen · Vrcholek hory Komorebi
Ekobydlení Obytný strašidelný dům
Svatební příběhy Místo konání svatby
Střední škola Střední škola · Obchod s bublinkovým čajem a oblečením · Hala
Rodinný život Rekreační centrum

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm