Lesní mýtina (Tajný pozemek) - Herní svět | The Sims 4 CZ

Lesní mýtina

DeadKarlos | 27. února 2014 | Návštěvnost 2321

 

Lesní mýtina (Sylvan Glade) je tajný pozemek ve Vrbové Zátoce, Simíci mohou projít zkrz jedinčeného Stromu lesní mýtina v souseství Slevová zátoka, konkrétně na pozemku Křivá chatka. Simíci musí určitým způsobem použít interakci se stromem, aby mohl projít skrz. Nicméně, jakmile najdete správnou cestu přes strom, budete mít novou volbu cestovat do Lesní mýtiny.

  • Pokud vlastníte herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních, tak Simík s dovedností Wellness na 7. úrovni se může teleportovat přímo do Lesní mýtiny, pokud už tajný pozemek dříve navštívil.

 

  • Protože je Lesní mýtina udržovaná ve stálém soumraku, tak upíří jsou zde naprosto imunní proti účinkům slunečního světla.

Lesní mýtina obsahuje rybníček se vzácnými rybami, jako je Okouník. Vzácné žáby a rostliny se nacházejí v okolí, včetně třešní, hrušek, hledíků, lilií, zvonků, jahod, hub a bazalek.

Pro Simíky, kteří mají rádi sbírání, tak Lesní mýtina nabízí skvělé příležitosti. V této oblasti mohou Simíci chytat některé vzácné žáby a ryby, a přidat si je do své sbírky. Existuje mnoho různých rostlin a stromů, které jinde nelze nalézt.

Chcete-li odemknout tyto pozemky, budete muset dokončit konkrétní kroky, které vám pomohou dostat se do vnitř, váš Simík bude mít přístup ke vzácným a unikátním sběratelským předmětům.

 

Lesní mýtina
Lesní mýtina (Sylvan Glade)
Typ pozemku: Tajný
Svět: Vrbová zátoka
Hra: The Sims 4 Ikona The Sims 4

 

Jak odemknout Lesní mýtinu


Lesní mýtina je tajný pozemek ve Vrbové Zátoce. Pro přístup k tomuto pozemku, budete muste navštívit pozemek "Křivá chatka - Crick Cabana", a zamířit ke stromu za domem. Strom se nachází na veřejném pozemku.

Křivá chatka - Crick Cabana

 

Když se dostanete na pozemek, pak jděte rovnou do zadní části domu a najděte Sylvan strom. Tento strom má zvláštní výzdobu kolem kmene, není to jak u ostatní stromů, Nemůžete se splést.

Jděte rovnou do zadní části domu

najděte Sylvan strom

 

Když kliknete na strom, můžete použít interakci "Prohlédnout si" strom. Párkrát kliknete "Prohlédnout si", potom strom "Zalít" asi 3krát, ještě musíte "Pochválit listí" a otevřou se tajné dveře, ale ještě než se pustíte do dobrodružství, tak dostanete nějaké otázky, jak se dovnitř dostat.

Prohlédnout si strom

 

Jakmile se objeví na stromě vstup, váš Simík bude mít možnost "Prozkoumat strom". Zobrazí se text na obrazovce "Stromové dobrodružství", musíte najít správné odpovědi, poté se strom odemkne skrytý pozemek.

Následující návod jak odemknout Sylvan Glades: Jít za zvukem, Jít po proudu, Vyrazit do mlhy, potom už jen stačí "Jít na lesní mýtinu".

Jít za zvukem
Jít za zvukem

Jít po proudu
Jít po proudu

 

Vyrazit do mlhy
Vyrazit do mlhy

Jít na lesní mýtinu
Jít na lesní mýtinu

 

Po vstupu do Lesní mýtiny, může váš Simík najít následující sbírky: třešeň, hrušeň, jahody, houby, bazalky, kutání kamenů, ryby a žáby.

 

 

 

Svět
Základní hra Vrbová Zátoka · Lázeňská Oáza · Newcrest
Společná zábava Windenburg
Život ve městě San Myshuno
Upíři Forgotten Hollow
Psi a kočky Brindleton Bay
Cesta ke slávě Del Sol Valley
StrangerVille StrangerVille
Život na ostrově Sulani
Říše kouzel Glimmerbrook
Výletní destinace
Únik do přírody Žulové kaskády
Dobrodružství v džungli Selvadorado
Sousedství
Hurá do práce Rozkvetlá Promenáda
Tajný pozemek
Základní hra Lesní mýtina · Zapomenutá Grota
Únik do přírody Hluboký les
Hurá do práce Sixam
Říše kouzel Kouzelná říše

 

 

 

Aktivity stránek

Kolekce: Moschino IkonaThe Sims 4 Moschino

12. listopadu 2019
Připravené místnostiPřipravené místnosti

16. srpna 2019
Aktualizace hryAktualizace hry 16. července

18. července 2019

 

Nejnovější články

Článek 1Pět tajemství džungle


23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)17:38:32 | SysAdmin: Night Storm