Vrcholek hory Komorebi (Tajný pozemek) - Herní svět | The Sims 4 CZ

Vrcholek hory Komorebi


DeadKarlos | 22. prosinec 2020 | Návštěvnost 1508

 

Rozšíření: The Sims 4 Život na horách IkonaVrcholek hory Komorebi je tajný pozemek, který se nachází na Hoře Komorebi v sousedství Jukimacu a součástí Rozšíření The Sims 4: Život na horách. Lze se k němu dostat po úspěšným absolvováním horolezecké expedice z události Horolezecká výprava na horu ze sousedství v Jukimacu.

Podobně jako u jiných tajných pozemků i zde můžete stavět, ale jeho přiřazení pozemku nelze změnit.

 • Pokud vlastníte herní balíček Říše kouzel a vydáte se na horolezeckou výpravu se zkušeným Kouzelníkem, může zcela obejít spoustu výzev a snadno dosáhnout vrcholu s použitím teleportačního kouzla.

 

 • Můžete se dostat na tajný pozemek rychleji s použití cheatu situations.excursions.advance_activity a musí se použít v každé etapě.

 

Vrcholek hory Komorebi
Vrcholek hory Komorebi
Typ pozemku: Tajný
Svět: Hora Komorebi
Hra: Rozšíření: The Sims 4 Život na horách Ikona The Sims 4: Život na horách

 

 

Jak se dostat na tajný pozemek


Na tajný pozemek se dostanete po úspěšným absolvováním horolezecké expedice z události Horolezecká výprava na horu ze světa Hora Komorebi v sousedství Jukimacu.

K této společenské události se můžete přihlásit prostřednictvím mobilního telefonu.

Událost - Horolezecká výprava na horu

Máte na to, abyste mohli vést výpravu na vrcholek hory Komorebi? Zapracujte na své dovednosti horolezectví, sbalte si výbavu a jídlo a prověřte podmínky na hoře. Na vrcholek se nedostane každý. Ale pokud jste dobře připraveni a na vrcholek vystoupáte, čekají vás ohromující výhledy a možnost pochlubit se ostatním.

 

 

Příprava na horu


Než začnete přemýšlet o zahájení události, měli byste se ujistit, že máte dostatečnou znalost v dovednosti Horolezectví. Než vyrazíte na výpravu, je potřeba mít dovednost Horolezectví alespoň na 9. úrovni. Tím zajistíte, že váš Simík může splnit všechny cíle exkurze i v těch nejnebezpečnějších úsecích cesty.

Dále nezapomeňte na horolezecké vybavení! Mohlo by vám to zachránit život na výpravě! Kupte si horolezeckou výbavu z počítače a vybavte ji z inventáře svého Simíka. Než vyrazíte, ujistěte se, že je ve špičkové formě a proveďte všechny potřebné údržby.

Nutné jsou stany a jídlo. Kupte si stan v režimu nákupu a vložte ho do inventáře Simíka, abyste si ho mohli vzít s sebou na horu. Pokud má váš Simík dovednost Horolezectví na minimálně 7. úrovni, tak může vytvořit energetické tyčinky, které jim pomohou udržet si sílu na dlouhé a obtížné cestě. Určitě si vezměte jablka a třešně na jejich výrobu! Můžete také použít ostružiny a jahody k výrobě proteinových tyčinek, pokud má váš Simík dovednost Horolezectví na 9. úrovni.

Oblast 4: Vrcholek hory Komorebi

 

 

Začátek horské výpravy


Chcete-li zahájit horskou výpravu, použijte telefon a vybrat Uspořádat společenskou událost. Na rozdíl od jiných společenských událostí nejsou cíle pro Horolezeckou výpravu volitelné; budete vždy nuceni zvolit si cílenou událost. Vyberte si svého Simíka, který bude vedoucím týmu, a alespoň jednoho dalšího Simíka, který bude členem týmu, abyste mohli zahájit svou výpravu.

Jakmile začne výpravu, zobrazí se vám řada cílů, které je třeba splnit, abyste mohli přejít do další lokality. Váš tým musí získat alespoň stříbrnou medaili, aby mohl odemknout další lokalitu hory k dalšímu postupu.

 

 

Oblast 1: Jukimacu


Hlavní cíl

 • Svolejte členy výpravy k turistické značce na vrcholku lezecké trasy.

Další cíle

 • Zkontrolovat horolezeckou připravenost vůdce výpravy.
 • Nechte Simíka cvičit, aby se rozehřál.

Odměny

 • Žádné

Instrukce

Vaše cesta začíná u lázeňského domu Lázně Onsen Sutefani v Jukimacu, ale první značka stezky je až na vrcholu kopce za velkými sjezdovkami. Vy a váš tým se budete muset vydat nahoru po středně vysoké horolezeké stěny, abyste se sešli u značky stezky. Značka je malý dřevěný ukazatel, který trčí ze sněhu v horní části skalní stěny.

Členové vašeho týmu by měli samostatně vylézt po stěně, aby se sešli u značky, ale pokud máte potíže se všemi na jednom místě, klikněte na ně a vyberte Interakci > Přidat do skupiny, poté klikněte na zemi poblíž značky a vyberte Přejít sem Spolu. Vzhledem k tomu, že hlavním cílem je sejít se u značky, posune to výpravu ke stříbrné medaili, která vám umožní přejít do další lokality. Pokud však chcete vyniknout a získat zlatou medaili, budete muset splnit některé z dalších cílů.

Oblast 1: Jukimacu

 

 

Oblast 2: Základní tábor hory Komorebi


Hlavní cíl

 • Svolejte členy výpravy k turistické značce na vrcholku lezecké trasy.

Další cíle

 • Zkontrolujte podmínky lezecké trasy
 • Vylezte na horolezeckou stěnu
 • Nechte Simíka odpočívat alespoň hodinu

Odměny

 • Tričko pro horolezectví (zlatá medaile v předchozí lokalitě)

Instrukce

Základní tábor je dobrým místem pro vaše Simíky, aby se zastavili a odpočívali, než se pustí do nejnebezpečnější části hory. V lokalitě může být postaven stan, který vaši Simíci využijí, který jste si vzali s sebou, protože odpočinek je jedním z cílů této lokality.

Nejprve si pomocí stanu zdřímnout nebo se vyspat, pokud jsou vaši Simíci velmi unavení. Tím by se měl dokončit jeden z cílů pro tuto lokalitu. Pak se vydejte na skalní stěnu v této lokalitě. Kliknutím na stěnu zkontrolujte podmínky lezení. Toto je další cíl ze seznamu. Zde musíte učinit důležité rozhodnutí. Pokud jsou špatné podmínky a šance na úspěch jsou nízké, možná budete chtít zůstat v Základním táboře přes noc a počkat na lepší počasí. Můžete se rozhodnout jít dopředu a vyšplhat k další značce, ale je to riskantní. Pamatujte, že Simíci mohou být na těchto nebezpečných horských cestách zraněni a dokonce umírat.

Jakmile se dostanete přes skalní stěny, zbývá vám získat zlatou medaili v této lokalitě a znovu se sešli u značky. Poté přejděte do další lokality.

Oblast 2: Základní tábor hory Komorebi

 

 

Oblast 3: Croftův ledopád


Hlavní cíl

 • Svolejte členy výpravy k turistické značce na vrcholku lezecké trasy.

Další cíle

 • Nechte Simíka něco sníst
 • Nechte Sima šplhat odvážně
 • Zapálit hranici (ohniště)

Odměny

 • Vedoucí skupiny získává vlastnost Průměrný horal (Stříbrná medaile)
 • Vedoucí skupiny získává vlastnost Schopný horal (Zlatá medaile)

Instrukce

Toto je nejnebezpečnější část hory, ale váš tým je tak blízko vrcholu, pokud se dostal až sem! Nejprve by měli vaši Simíci něco sníst. Doufejme, že přišli připraveni s opatřením, protože to je cíl pro tuto část hory. Poté nechte své Simíky zahřát u ohniště. V této lokalitě na vás bude čekat hromada dřeva.

Dále přichází děsivá část; váš Simík bude muset odvážně stoupat až na vrchol nejvyšší skalní stěny, se kterou se dosud setkali. K dosažení tohoto cíle bude muset mít váš Simík dovednost Horolezectví na 9. úrovni. Jak se dalo očekávat, dostat se až na vrchol Hory Komorebi není pro nezkušené horolezce! Bude to nejnebezpečnější výstup celé výpravy. Pokud jsou špatné podmínky nebo pokud je váš Simík zraněn nebo má poškozenou horolezeckou výbavu, možná budete chtít vážně uvažovat o táboření, dokud se podmínky nezlepší. Pokud tak neučiníte, může to pro váš tým skončit tragédií.

Za předpokladu, že jste se vy a váš tým dostali na vrchol skalní stěny živí, vydejte se dále po stezce k turistické značce lezecké trasy a dokončit hlavní cíl, který vám umožní průchod na vrchol. Na této cestě je také jeskyně, kterou mohou vaši Simíci použít k úkrytu, průzkumu a dokonce i k woohoo, pokud to potřebují.

Oblast 3: Croftův ledopád

 

 

Oblast 4: Vrcholek hory Komorebi


Hlavní cíl

 • Žádný. Můžete začít oslavovat!

Další cíle

 • Žádné. Můžete začít oslavovat!
 • Nechte Simíka cvičit, aby se rozehřál.

Odměny

 • Vedoucí skupiny získává vlastnost Schopný horal (Stříbrná medaile)
 • Vedoucí skupiny získává vlastnost Profesionální horal (Zlatá medaile)
 • Horolezecký náramek (Zlatá medaile)
 • Horolezecká čepice
 • Vedoucí skupiny obdrží stříbrnou nástěnnou plaketu (Stříbrná medaile)
 • Vedoucí skupiny obdrží zlatou nástěnnou plaketu (Zlatá medaile)
 • Schopnost stavět na pozemku Vrchol hory Komorebi (20x20)
 • 300 Simoleonů

Instrukce

Gratulace! Jen velmi málo Simíků se na vrchol dostane živých, ale vy a váš tým jste čelili nejhoršímu nebezpečí a nakonec zvítězili! Vaše odměna? Absolutně úchvatný výhled vysoko nad mraky (spolu s několika dalšími odměnami).

Nejlepší část? Na vrcholu hory Komorebi je pozemek 20x20, který čeká, až na něm postavíte vše, po čem vaše srdce touží. Možná útulná malá horská chata pro vaše unavené Simíky k odpočinku? Nebo přírodní horký pramen? Je to zcela na vás, ale pamatujte; toto je skryto na vrcholu hory, takže vaši Simíci budou muset znovu vyrazit na horu při další výpravě, aby mohli uskutečnit další návštěvu.

Oblast 4: Vrcholek hory Komorebi

 

 

Vlastnost za odměnu z události


Průměrný horalPrůměrný horal

Tito Simíci mají zběžnou znalost horolezecké trasy na horu Komorebi. Mohou tak mít o něco málo lepší šanci na úspěch při dalších výpravách.

Událost: Horolezecká výprava - Bronzová úroveň

Schopný horalSchopný horal

Tito Simíci mají slušnou znalost horolezeckých tras na horu Komorebi. Mají tak o něco málo lepší šanci na úspěch při horolezectví, při plnění cílů na další výpravě i při ostatních venkovních aktivitách.

Událost: Horolezecká výprava - Stříbrná úroveň

Profesionální horalProfesionální horal

Tito Simíci jsou experty na horolezecké trasy na hoře Komorebi. Zvyšuje se tím jejich šance na úspěch při horolezectví, při dalších výpravách i při dalších venkovních aktivitách.

Událost: Horolezecká výprava - Zlatá úroveň

 

 

Pozemky
Základní hra Bar · Bazén · Knihovna · Koktejlový bar · K pronájmutí · Lesní mýtina · Muzeum · Národní park · Noční klub · Park · Posilovna · Zapomenutá Grota
Únik do přírody K pronájmutí · Hluboký lesy · Národní park
Hurá do práce Lékařská klinika · Obchod · Policejní stanice · Sixam · Vědecká laboratoř
Návštěva v lázních Lázně
Společná zábava Kavárna · Ostrovní útesy · Starověké ruiny · Zámecké zahrady
Jdeme se najíst Restaurace
Život ve městě Byt · Centrální park · Karaoke bar · Penthouse · Umělecké centrum
Psi a kočky Veterinární klinika
Cesta ke slávě Herecké studio
StrangerVille Tajná laboratoř
Život na ostrově Pláž
Říše kouzel Kouzelná říše
Hurá na vysokou Foxburský studentský klub · Penthouse · Studentský klub UvB · Vysokoškolská kolej
Minibydlení Obytný minipozemek
Ekobydlení Byt · Městská zahrada · Tržiště · Tvůrčí prostor · Veřejný prostor
Život na horách Lázně Onsen · Vrcholek hory Komorebi
Ekobydlení Obytný strašidelný dům
Svatební příběhy Místo konání svatby
Střední škola Střední škola · Obchod s bublinkovým čajem a oblečením · Hala
Rodinný život Rekreační centrum

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm