The Sims 4: Cesta ke slávě | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Cesta ke slávě

DeadKarlos | 10. října 2018 | Návštěvnost 115

 

Rozšíření: Cesta ke slávě ObalRozšíření: Cesta ke slávě IkonaThe Sims 4: Cesta ke slávě (TS4: Get Famous) je šesté Rozšíření pro The Sims 4, které BUDE vydané 16. listopadu 2018 a za cenu 39.99 €.

Vydejte se na cestu ke hvězdné slávě a staňte se celebritou v rozšíření The Sims™ 4 Cesta ke slávě. Zapracujte na své slávě, věnujte se herectví, dotáhněte to mezi špičkové celebrity a provázejte své Simíky na nepředvídatelné cestě ke slávě.

 

*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS™ 4 (V PRODEJI SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. PROHLÉDNĚTE SI MINIMÁLNÍ SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY PRO TOTO ROZŠÍŘENÍ.

 

Obsah rozšíření:

  • Vypracujte se ke slávě
  • Vžijte se do své role
  • Ovládněte celé město
  • Veďte okázalý život

 

Zdroj

 

 

 

Oficiální popis


Vypracujte se ke slávě
Vaši Simíci teď mohou prožít své nejdivočejší sny o slávě a bohatství! Získejte slávu ve své stávající kariéře, nebo se k ní katapultujte v novém oboru. Vyhřívejte se v záři reflektorů jako začínající herci nebo neustále streamujte a staňte se influencery. Ale pamatujte, že čím slavnější vaši Simíci budou, tím více pozornosti, výhod i ztřeštěných fanoušků si vyslouží. Cesta k bohatství a věhlasu může být nepředvídatelná. Ale bez ohledu na to, jestli vyděláte hromady simoleonů, nebo je naopak všechny utratíte, jakmile si jednou začnete žít jako celebrity, nikdy se vám nebude chtít vrátit k normálnímu životu.

Vžijte se do své role
Buďte svou vlastní múzou a nasměrujte Simíky k oslnivé herecké kariéře. Prosaďte se ve velkých vystoupeních nebo si zajistěte roli v televizním seriálu. Když se vaši Simíci opravdu snaží, věnují čas učení replik a obléknou si jedinečné kostýmy, všechna ta tvrdá práce jim může vynést hlavní roli v dalším filmovém trháku.

Ovládněte celé město
Užívejte si lesk a slávu Del Sol Valley, což je nový svět, kde se bude o vašich Simících neustále mluvit. Začněte bydlet skromně v Mirage Park nebo se vypracujte až k vile na kopcích Pinnacles. Získejte legendární hvězdu se jménem svého Simíka na chodníku slávy, aby se o vás hned vyprávělo po celém městě.

Veďte okázalý život
Upoutejte na sebe pozornost stylovou pouliční módou nebo se na scéně oblékněte do oslnivých rób, jak se sluší a patří. S hvězdnou slávou vaši Simíci získají také výhody celebrit. Zařiďte si oslnivé panství plné pozlaceného nábytku, odneste si z natáčení jedinečné kousky a vystavte si je jako připomínku své zlaté éry...

 

Cesta ke slávě Obrázek

 

 

 

Herní přehled


Rozšíření: Cesta ke slávě 1Rozšíření: Cesta ke slávě 2
Rozšíření: Cesta ke slávě 3Rozšíření: Cesta ke slávě 4

 

Render


Cesta ke slávě Render 1

Cesta ke slávě Render 2

 

 

 

 

 

Nejnovější příspěvky

Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček Obrázek 1S touto kolekcí bude zvířecí srst všude

6. března 2018

Herní balíček: Dobrodružství v jungli Render 6The Sims 4 Dobrodružství v džungli

27. února 2018

Herní balíček: Dobrodružství v jungli Obrázek 4Pět tajemství džungle

23. února 2018

Dobrodružství v džungli: Typický den

20. února 2018

 

 

 

 

Aktualizace stránky

Rozšíření: Roční obdobíHerní svět

25. září 2018

 

Rozšíření: Roční obdobíRozšíření: Roční období

21. června 2018

 

Herní balíček: Dobrodružství v džungliHerní balíček: Dobrodružství v džungli

27. února 2017

 

Rozšíření: Psi a kočkyRozšíření: Psi a kočky

12. listopadu 2017

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)03:32:31 | SysAdmin: Night Storm