The Sims 4: Cesta ke slávě | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Cesta ke slávě


DeadKarlos | 16. listopad 2018 | Návštěvnost 29401

 

Rozšíření: Cesta ke slávě IkonaThe Sims 4: Cesta ke slávě (TS4: Get Famous) je šesté Rozšíření pro The Sims 4, které je vydané 16. listopadu 2018.

Rozšíření je podobné z The Sims: Superstar, The Sims 3: Po setmění a The Sims 3: Showtime. Hlavním tématem tohoto rozšíření je sláva a stát se celebritou, přičemž získáváte reputaci. Simíci mohou prozkoumat zclea nový svět Del Sol Valley, setkat se se slavnými místními obyvateli a připojit se k herecké kariéře, kde se stanete bohatým a slavným. Simíci se také mohou proslavit různými věcmi, jako je zpěv, psaní, malování nebo dokonce vaření.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Vydejte se na cestu ke hvězdné slávě a staňte se celebritou v rozšíření The Sims™ 4 Cesta ke slávě. Zapracujte na své slávě, věnujte se herectví, dotáhněte to mezi špičkové celebrity a provázejte své Simíky na nepředvídatelné cestě ke slávě.

 • Vypracujte se ke slávě
 • Vžijte se do své role
 • Ovládněte celé město
 • Veďte okázalý život

 

Klíčové vlastnosti

Proslavte seProslavte se
Vaši Simíci teď mohou získat slávu a bohatství, o jakých se jim ani nesnilo. Získejte si slávu ve své stávající kariéře, nebo se k ní katapultujte v novém oboru. Vyhřívejte se v záři reflektorů jako začínající herci nebo streamujte a staňte se influencery.

Věnujte se své práciVěnujte se své práci
Buďte sami sobě múzou a nasměrujte Simíky k báječné herecké kariéře. Prosaďte se ve velkých vystoupeních nebo si zajistěte roli v televizním seriálu.

Ovládněte celé městoOvládněte celé město
Přidejte se k majetným a mocným v Del Sol Valley, což je nový svět, ve kterém vaši Simíci najdou slávu. Pořidte si skromné bydlení v Mirage Park nebo se vypracujte až k vile na kopcích v Pinnacles.

Vedte okázalý životVedte okázalý život
S hvězdnou slávou vaši Simíci získají také výhody slávy. Zařidte si oslnivé panství plné pozlaceného nábytku, odneste si z natáčení jedinečné kousky a vystavte si je jako připomínku své zlaté éry.

 

Rozšíření The Sims 4: Roční období Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 16. listopadu, 2018
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Celebrity, Noční život
Svět: Del Sol Valley

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


Cesta ke slávě Obrázek

 

 

 

 

 

Herní přehled


Vydejte se na cestu ke hvězdné slávě a staňte se celebritou v rozšíření The Sims™ 4 Cesta ke slávě. Zapracujte na své slávě, věnujte se herectví, dotáhněte to mezi špičkové celebrity a provázejte své Simíky na nepředvídatelné cestě ke slávě.

Rozšíření: Cesta ke slávě 1Rozšíření: Cesta ke slávě 2
Rozšíření: Cesta ke slávě 3Rozšíření: Cesta ke slávě 4

 

 

Nové Aspirace


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává dvě nové Aspirace při Vytvoření Simíka. Tyto aspirace udělují Simíkům odměny a bonusovou vlastnost.

Kreativita

Herecký mistrHerecký mistr

Tento Simik se chce zlepšit ve svém řemesle a stát se uznávaným hercem!

Vlastnost za dokončení aspirace: Světoznámý herec

Oblíbenost

Světoznámá celebritaSvětoznámá celebrita

Tento Simík se chce nesmírně proslavit.

Vlastnost za dokončení aspirace: Sláva bez hranic

 

 

Nové Vlastnosti


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává 3 nové vlastnosti. Jednu vlastnost při Vytvoření Simíka a dvě bonusové vlastnosti za odměnu z Aspirace.

Vlastnosti při Vytvoření Simíka: Společenský

Egocentrický - Self-AbsorbedEgocentrický - Self-Absorbed

Tito Simíci se zajímají jenom sami o sebe! Mohou Loudit komplimenty, mají větší radost z dárků, a pokud nemají dostatek pozornosti okolí, začnou být napjatí. Obecně platí, že touží po záři reflektorů, kterému se těší celebrity. Ostatně platí, že všichni by je měli mít rádi tak moc, jak se mají rádi oni sami, no ne?

Bonusová vlastnost z Aspirace

Sláva bez hranicSláva bez hranic

Simíci, kteří získali slávu bez hranic, jsou nesmrtelnými celebritami, které nepřicházejí o slávu v průběhu času. Navíc jim vyhovuje záře reflektorů a pozornost médií, takže ani v přítomnosti otravných paparazziů nereagují negativně. Také navíc získají bod výhod slávy.

Aspirace: Oblíbenost - Světoznámá celebrita

Světoznámý herecSvětoznámý herec

Světově proslulý herec nikdy hraní nepokazí — nebo to alespoň nikdo nepozná...

Aspirace: Kreativita - Herecký mistr

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teenager/Stará
  18x Účesy a Pokrývka hlavy, 11x Horní díly, 4x Spodní díly, 21x Celkový outfit, 5x Boty, 6x Doplňky, 2x Zuby, 2x Vady na kráse, 1x Malování na obličej, 24x Jizvy
 • Dítě
  3x Horní díly, 2x Celkový outfit, 2x Boty
 • Batole
  2x Horní díly, 1x Spodní díly

Muž

 • Dospělý/Teenager/Starý
  12x Účesy a Pokrývka hlavy, 13x Horní díly, 7x Spodní díly, 14x Celkový outfit, 5x Boty, 5x Doplňky, 2x Zuby, 2x Vady na kráse, 1x Malování na obličej, 24x Jizvy
 • Dítě
  4x Horní díly, 2x Boty
 • Batole
  2x Horní díly, 1x Spodní díly

Cesta_ke_slave_02.jpg

 

 

Jizvy (Vytvořit Simíka)


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přináší nové detaily pro obličej pro Teen/Dospělý Simíky v nástroji Vytvořit Simíka. "Jizvy" mohou být umístěny na runých částech obličeje Simíka, se čtyřmi kategoriemi: Jizvy v obočí, Jizvy na tváři, Jizvy u očí a Jizvy u úst.

 • K dispozici je celkem 24 jizev pro muže i pro ženy.

 

Jizvy (Vytvořit Simíka)

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě.

 

 

Nastavení hry


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává do hry nové nastavení hry. Přepnutím této volby Simíkům umožníte nebo zakážete od začátku získávat slávu.

Nastavení hry

 

 

Stanice rádia


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává do hry nový hudební žánry "Hip-Hop". Tento nový kanál můžete poslouchat pomocí Rádia nebo Reproduktorů.

Stanice rádia

 

 

Klubové aktivity


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, dostanete zbrusu nové Klubové aktivity v rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě. Při vytvoření klubové aktivity je dispozici "Nahrát video" v akci Koníčky, a "Herecké scénky" v akci Umění a hudba.

Klubové aktivity

 

 

Klubové požadavky


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, dostanete nové klubové požadavky, můžete si vybrat z nové kategorie "Úroveň celebrity" (Jednohvězdičkové až Pětihvězdičkové celebrity). V "Dovednost minimálně na 2. úrovni" je k dispozici "Herectví" a "Produkce médií". V "Kariéře" je k dispozici "Divadelní klub", "Herec" a "Stylový influencer" a ve "Vlastnostech" je "Egocentrický".

Klubové požadavky

 

 

Nový recept


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává 1 zbrusu nový recept. Jídlo je k dispozici pouze v barech a restauracích, takže pro Simíky nebude k dispozici doma.

 • Simíci musí mít alespoň 3. úroveň Celebrita, aby si toto jídlo mohli vybrat.

 

Název Cena
Kaviárové krekryKaviárové krekry
Caviar Crackers
Caviar Crackers
22Simoleony

 

 

Klíče od bytu


Simíci, kteří mají dobré vztahy s ostatními, mohou využít novou interakci "Dát klíče od bytu". Tato interakce umožňuje přátelům jít kdykoliv do domácnosti. Možnost vrátit klíče od bytu bude k dispozici prostřednictvím interakce "Převzít klíče od bytu".

Klíče od bytu

 

 

Milování v trezoru (Woohoo)


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přináší nový Woohoo objekt pro Simíky. Simíci, kteří jsou v romantickém vztahu, mohou použít na trezor interakce "Milovat se" nebo "Pokusit se o dítě".

 • Simíci budou muset použít interakci "Vložit peníze do trezoru", aby se vytvořila hromádka peněz pro Woohoo. Je nutné, aby Simíci vložili do trezoru minimálně 5,001 Simoleonů.

 

Milování v trezoru (Woohoo)

 

 

Milování ve spacím kokonu (Woohoo)


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přináší další nový Woohoo objekt pro Simíky. Simíci, kteří jsou v romantickém vztahu, mohou použít na spící kapsle (kokon) interakce "Milovat se" nebo "Pokusit se o dítě".

Milování ve spacím kokonu (Woohoo)

 

 

Smrt ve Velikánově exotické vodní zahradě


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává nový způsob "Smrt utopením", jak nechat Simíky umřít ve vodní zahradě. Tato smrt je způsebána pro Simíky, kteří "Skočí" nebo "Padnou" do vodní zahrady, když je naplněna hladovějícími rybami. Simíci, kteří nepřežijí skok/pád, tak se mohou utopit a zemřít ve vodní zahradě. Některé faktory zvyšují šance na utopení.

Simíci, kteří přežijí skok nebo pád do vodní zahrady, obdrží 3 hodinovou náladovku Seběvědomý +1 s názvem "Místní mají smůlu", ale to neznamená, že je imunní vůči smrti.

 • Simíci mohou padnout do vodní zahrady, když použíjí interakci "Hrát si" na vodní zahradě.

 

Smrt ve Velikánově exotické vodní zahradě

 

Při "Skoku" je zvýšená šance na utopení:

 • Pokud mají ryby v jezírku hlad
 • Pokud mají Simíci vlastnost Nemotorný, Geek, Truhlík, Bordelář, Líný, Nenažranec nebo Zlý
 • Pokud mají Simíci dovednost Atletika na 3. nebo nižší úrovni
 • Pokud je Simíků nálada Nesvůj, Trochu mimo

Při "Skoku" je snížená šance na utopení:

 • Pokud nemají v jezírku ryby hlad
 • Pokud mají Simíci vlastnost Aktivní, Nemotorný, Vyšinutý, Klidný rybář, Přírodovědec, Dlouhověkost nebo Blázen do cvičení
 • Pokud mají Simíci dovednost Atletika na 9. nebo vyšší úrovni
 • Pokud je Simíků nálada Hravý, Sebevědomí nebo Plný energie

Při "Pádu" je zvýšená šance na utopení:

 • Pokud mají ryby v jezírku hlad
 • Pokud mají Simíci vlastnost Líný, Nenažranec nebo Vyšinutý
 • Pokud mají Simíci dovednost Atletika na 3. nebo nižší úrovni
 • Pokud je Simíků nálada Trochu mimo

Při "Pádu" je snížená šance na utopení:

 • Pokud nemají v jezírku ryby hlad
 • Pokud mají Simíci vlastnost Aktivní, Miluje přírodu nebo Přírodovědec
 • Pokud mají Simíci dovednost Atletika na 9. nebo vyšší úrovni
 • Pokud je Simíků nálada Soustřeěný nebo Plný energie

 

 

 

Dovednost Produkce médií


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává novou dovednost Produkce médií. Dovednost Produkce médií umožňuje Simíkům dělat dvě různé tvorby; vytvářet Videa nebo nahrávat Hudbu. Simíci mohou vytvářet videa přes videostanici "Videostanice Více zhlédnutí", a nahrávat hudbu prostřednictvím hudebního pultu "Hudební pult Mistr mixáže".

Videostanice Více zhlédnutí

Nákup: Sekce - Elektronika

Videostanice Více zhlédnutí (1635 Simoleonů)
Hudební pult Mistr mixáže (1500 Simoleonů)
Drony, Kamery

Hudební pult Mistr mixáže

 

 • Dovednost Produkce médií (1. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> může ve vylepšování dovednosti produkce médií pokračovat pomocí hudebního pultu Mistr mixáže. videostanice Více zhlédnutí nebo jakéhokoliv streamovacího drona.

 

 • Dovednost Produkce médií (2. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> se učí všechno, co souvisí s tvorbou digitálního obsahu. Teď může u videostanice přidávat do videí přechody a u hudební stanice má k dispozici více stop a remixů.

 

 • Dovednost Produkce médií (3. úroveň) – Získávání liků není žádná legrace, ale když to dělá Simík <Jméno Simíka>, skoro to tak vypadá. Teď může u videostanice přidávat efekty a spojovat videa.

 

 • Dovednost Produkce médií (4. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> teď má hashtaggování v krvi! Dokáže teď vytvořit ještě víc stop a u mixážního pultu má víc možností pro remixování.

 

 • Dovednost Produkce médií (5. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> se stal mistrem v dovednosti produkce médií.

 

 

 

Dovednost Herectví


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává novou dovednost Herectví. Dovednost Herectví umožňuje Simíkům dělat řadu emocí na požádání a zlepšovat se v kariéře Herectví.

Dovednost Herectví

V herectví se zlepšíte procvičováním před zrcadlem nebo u mikrofonu.

 • Dovednost Herectví (1. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> je teď natolik schopný v herectví, že může u zrcadla nebo s mikrofonem herectví procvičovat.

 

 • Dovednost Herectví (2. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> teď má dostatek schopností, takže může procvičovat herectví s dalšími Simíky. Také má k dispozici interakci sám na sobě, pomocí které může plakat na počkání.

 

 • Dovednost Herectví (3. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> se naučil hrát s partnerem v romantických scénách. Také to může dělat za spropitné a trochu si tím přivydělat. Simík <Jméno Simíka> navíc může své dovednosti použít, aby zachránil neohrabanou konverzaci.

 

 • Dovednost Herectví (4. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> si zpřístupnil Mazácké zrcadlo, které mu umožní mnohem rychleji se zlepšovat v dovednosti herectví.

 

 • Dovednost Herectví (5. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> teď dokáže sehrát hudební scénu.

 

 • Dovednost Herectví (6. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> teď dokáže sehrát akční scénu. Také se může tvářit, že se nenudí, a dokáže zachránit nudnou konverzaci, aby se nemuseli nudit ani ostatní.

 

 • Dovednost Herectví (7. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> teď dokáže hrát v hororových scénách. Také teď může zachránit nepříjemný rozhovor a vyhnout se společenským chybám.

 

 • Dovednost Herectví (8. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> teď může sehrát sci-fi scény. Klidně můžete říct. že podává výkon jako z jiného světa. Také si zpřístupnil stojan na mikrofon #Základ, u kterého se v herectví zlepší rychleji než u jiných mikrofonů.

 

 • Dovednost Herectví (9. úroveň) – Simík <Jméno Simíka> teď dokáže sehrát komediální scény. Pokud náhodou selžou všechny vtipy, dokáže předstírat, že není v rozpacích, a případných rozpaků se zbavit.

 

 • Dovednost Herectví (10. úroveň) – Herectví Simík <Jméno Simíka> už je na samotném vrcholu. Dokáže teď hrát v dramatických scénách. Simík <Jméno Simíka> si také zpřístupnil speciální zlatý žaket a kalhoty, ve kterých opravdu zazáří.

 

 

 

Nová kariéra


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává dvě nové kariéry. Jednu mimoškolní aktivitu "Divadelní klub", a jednu profesi "Herec".

 

 

Divadelní klub

Mimoškolní aktivita


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě představuje novou kariéru mimoškolní aktivita Divadelní klub. Děti a dospívající se mohou připojit pomocí svého telefonu "Připojit k mimoškolní aktivitě" (D) nebo "Hledat práci" (T).

Divadelní klub

 

 • Simíci mohou dostávat ocennění.

 

Divadelní klub

 

1) Začátečník na scéně
P Ú S Č P S N 15:30 - 17:30
Požadavky na povýšení
Zvýšení dovednosti Kreativita na 2. úroveň (D)
Zvýšení dovednosti Charisma na 2. úroveň (T)

Simík <Jméno> se dostává na prkna, která znamenají svět! Největší priorita - cvičení replik a herectví!

2) Student replik
P Ú S Č P S N 15:30 - 17:30
Požadavky na povýšení
Zvýšení dovednosti Kreativita na 4. úroveň (D)
Zvýšení dovednosti Herectví na 2. úroveň (T)

Simíkovi <Jméno> to celkem jde! Takže je čas všechny ohromit a dojít na zkoušku s naučenými replikami.

3) Praktický účinkující
P Ú S Č P S N 15:30 - 17:30
Požadavky na povýšení
Zvýšení dovednosti Herectví na 3. úroveň (T)

Simík <Jméno> se od dob svých skromných začátků dost zlepšil. Až se ze Simíka <Jméno> stane teenager, bude čas udělat s tím díru do světa.

4) Mladý umělec
P Ú S Č P S N 15:30 - 17:30
Požadavky na povýšení
-

Pozor, pozor, Del Sol Valley. přichází <Jméno>! Umět hrát může být úžasný dar. používejte ho s rozumem. Získejte slávu a vystoupejte až ke hvězdám!

 

 

Herec

Profese


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává novou profesní kariéru Herec. Mnoho Simíků se stěhuje do Del Sol Valley kvůli získání slávy. Než se dostanete do města a zahájíte konkurz, budete potřebovat najít Talentovou agenturu, která vás bude zastupovat.

Profese - Herec

Když Simíci úspěšně dokončí hrané konkurzy, budou povýšeni na další úroveň své kariéry. Stejně jako většina profesí může propagace přicházet s propagačním bonusem a odemknout nové objekty. Odemčené sady se nachází v sekci Režim Stavby.

1) Bezejmenný komparzista
640 §/průměr Bez bonusu
Zpřístupněný obsah
-

Do Del Sol Valley se stěhuje celá řada začínajících herců a hereček, kteří touží po profesionální dráze. Simík <Jméno> chce zazářit v nejnovějším letním trháku. Ale na to si bude muset ještě nějakou dobu počkat. Prozatím mu musí stačit se občas na pozadí projít jako bezejmenný komparzista.

Simík <Jméno> se teď může přihlašovat na konkurzy a snad dostane práci v reklamách.

2) Komparzista
640 §/průměr Bonus: 200§
Zpřístupněný obsah
Scéna a kostým příšerek z nicoty

Simík <Jméno> teď už má dostatečnou reputaci na to, aby ve svých rolích servíroval kávu, hrál spolužáka č. 7 nebo zastával jinou roli, kterou už zanedlouho nahradí počítačová grafika nebo zastanou roboti. Ale takový už je prostě život komparzistú. Simík <Jméno> by měl i nadále pracovat na své dovednosti herectví pro případ, že by se opravdu prosadil.

3) Hlasatel reklam
1,755 §/průměr Bonus: 250§
Zpřístupněný obsah
Scéna domácnost, scéna tábornické dobrodružství

Simík <Jméno> stvrdil svou důvěryhodnost.
Teď je hlasatelem reklam. Jeho agent mu teď bude přihrávat více konkurzů na role v denní televizi, aby mohl lépe postupovat v kariéře.

4) Hostující herec
1,755 §/průměr Bonus: 350§
Zpřístupněný obsah
Pirátské kostýmy, kostýmy od francouzského dvora, kormidlo pirátské lodi a scéna pirátská loď.

Když se sledovanost denních televizních seriálů začne propadat, produkce sáhne po hostujícím herci. A ne jen tak ledajakém. V tomhle případě jde o Simíka <Jméno>. Jeho talent, schopnosti a hvězdná sláva dodají každému seriálu něco výjimečného.
Zpřístupněny nové agentury! Zajímat se o vás začala herecká agentura Zlaty Šafránkové a agentura Vhodný talent. Simík <Jméno> se může rozhodnout změnit agenturu, nebo zůstat věrný agentuře stávající. Chcete-li změnu, sáhněte po mobilu a vyberte si novou agenturu.

5) Herec ve vedlejší roli
4,010 §/průměr Bonus: 400§
Zpřístupněný obsah
Policejní scéna, nemocniční scéna

Herec ve vedlejší roli je neopěvovaným hrdinou na cestě k ceně Starlight. Simík <Jméno> je teď právě tímhle hrdinou. Pro domácí nacvičování jsou vám nyní k dispozici nové scény.

6) Hvězda sitcomů
4,010 §/průměr Bonus: 600§
Zpřístupněný obsah
Apokalyptické kostýmy, apokalyptická scéna

Někdy má menší plátno větší dopad než plátno stříbrné. A právě tady vládnou hvězdy sitcomů. Simík <Jméno> přidal své jméno mezi velikány.

7) Stoupající hvězda
4,010 §/průměr Bonus: 800§
Zpřístupněný obsah
Westernová scéna, viktoriánská dramatická scéna

Simík <Jméno> je stoupající hvězda! Od reklam až po filmy, jméno Simíka <Jméno> teď mají na rtech všichni agenti z konkurzů. Jeho další výběr zakázek může rozhodnout o tom. zda jeho kariéra bude dále pokračovat ve vzestupu, nebo zda půjde ke dnu.

8) Ostřílený herec
9,800 §/průměr Bonus: 1,200§
Zpřístupněný obsah
Středověké kostýmy, kostým příšerky, mimozemský kostým, dobrodružná středověká scéna

Falešné slzy, převlékání kostýmů a dočasná slepota kvůli všem těm jevištním světlům vás dovedla až sem. Simík <Jméno> teď je ostřílený herec. Teď se může ucházet i o ty nejnáročnější role.

9) Superhvězda
9,800 §/průměr Bonus: 1,500§
Zpřístupněný obsah
Scéna městská ulice, scéna romantická zahrada

Superhvězda! O Simíkovi <Jméno> se teď mluví po celém městě. Simík <Jméno> je teď nejžádanější ve všech reklamách. Když se upíše do nějakého projektu, projekt se ihned přesune do prémiového letního vysílacího slotu.

10) Ikona stříbrného plátna
9,800 §/průměr Bonus: 1,800§
Zpřístupněný obsah
Superhrdinské kostýmy, sci-fi kostýmy, scéna velitelství superhrdinů

Jméno Simíka <Jméno> se navždy zapíše do filmové historie. Jeho projekty budou studenti rozebírat ještě celá desetiletí. Jeho sotva patrné výrazy ztvárňující komplexní emoce budou studovat začínající herci z celého světa. Simík <Jméno> také vydělá spoustu peněz.

 

 

Talentová agentura


Ve městě jsou čtyři agentury, které vám pomohou najít nové otevřené konkurzy, a na za začátku máte na výběr pouze dvě agentury. Jakmile v profesi Herec povýšíte na potřebnou úroveň, odemknou se další dvě agentury. Pokud chcete změnit svou agenturu, můžete použít telefon nebo počítač k najití jiné agentury.

Název

Agentura A. I. - A.I Staffing AgencyAgentura A. I.

Zvažte Agenturu A. I.. [jménoZájemce]! Naši agenti už se těší, až budou moci váš neproduktivní čas zaplnit zakázkami. Nezapomeňte si zapnout notifikace. abyste byli stále v obraze ohledně příležitostí v oboru [pracovníObor].

Výhody: vylepšená automatická upozornění a maximální využití pracovní doby.

Agentura Každodenní komparz - Everyday Extras AgencyAgentura Každodenní komparz

Náš tým dostal tváře do prakticky každé davové scény, která byla v tomto městě kdy natočena. Práci vám najdeme, i když ta role může být mikroskopická.

Výhody: více konkurzů na reklamy a denní televizní pořady.

Agentura Vhodný talent - Well Suited Talent AgencyAgentura Vhodný talent

Vhodný talent zastupuje jen ty nejlepší, kteří podávají nejlepší výkony, a také očekávají jen to nejlepší. Legendou se nestanete bez pořádné dávky potu. slz a převlékání tak častého, že i manekýni z obchodů během výprodejového týdne by vám mohli závidět.

Výhody: lepší platové podmínky pro dramatické a akční zakázky ve filmech a hlavním vysílacím čase televize.

Agentura B.A.B.Č.A. - G.R.A.N Talent AgencyAgentura B.A.B.Č.A.

Přidejte se do rodiny Zlatý Šafránkové. Náš tým vám nabízí stejnou péči a stejně dobré rady. které Zlata poskytla i legendám stříbrného plátna, jakými byly Chesterfield Cupola a Ann Chaplétová.

Výhody: Konexe s režiséry v historických a hudebních žánrech otevřou tyto příležitosti hercům na nižší úrovních. Což vás při neúspěchu na konkurzech může uklidnit.

 

 

Konkurz


Agentury vám poskytnou seznam konkurzů. Můžete zkontrolovat konkurzy/vystoupení pomocí telefonu nebo počítače nebo kliknutím na panelu kariéry, poté se zobrazí se okno se seznamem konkurzů. Dostupné konkurzy se budou lišit v závislosti na vaší agentůře, úrovni kariéry a dovednosti. V seznamu se zobrazuje také cena, čas konkurzu, doba vystoupení a doporučená dovednost. Peníze získané určuje váš výkon při aktuálním vystoupením.

V každém konkruzu je potřeba mít doporučenou dovednost. Zkontrolujte vašeho Simíka, aby splňoval minimální úroveň dovedností, zvýší se tím šance na úspěšném konkurzu. Když Simík navštíví konkurz, bude na několik hodin pracovat v uzavřené budově, jako je kariéra (např. Astronaut nebo Zločinec). Pokud úspěšně dokončíte konkurz, budete váš Simík očekáván na vystoupení. Potom si budete moci vybrat zda "Vyrazit společně" nebo "Poslat samotného", podobně jako u jiných profesí (např. "Vědec" nebo "Lékař" z rozšíření Hurá do práce).

Konkurz

 

Prohlídněte si nádcházející konkurz nebo vystoupení v panelu kariéry vašeho Simíka. Pokud chcete, můžete konkurz nebo vystoupení zrušit, kliknutím na ikonu koše v panelu kariéry. Stejně jako u ostatních kariér, také zde najdete panel výkonnu v panelu kariéry. To vám umožní sledovat, jak blízko je váš Simík k jejich dalšímu postupu. Také si můete všimnou, že idelání nálada pro hereckou kariéru je "Sebevědomý". Můžete použít zrcadlo nebo vanu "Bahenní koupel" (k dispozici, pokud vlastníte herní balíček Návštěva v lázních), je to skvělý způsob, jak získat pro Simíka emoci "Seběvědomý".

 

 

Vystoupení


Gratuluji, přošli jste konkurzem, nyní, vás čeká vystoupení. Pro každé vystoupení budete mít konkrétní úkoly. Ty musí být dokončeny, jakmile projdete kurzem a před začínajícím vystoupením. Tyto úkoly nejdete v panelu kariéry Simíka. Může to být cokoli od procvičování scény až po rozvíjení dovedností. Pokud si nejste jisti, jak dokončit tyto úkoly, můžete se podívat na nápovědu.

Někdy bude vaším úkolem seznámit se s režisérem. V panelu kariéry vedle ikony koše (zrušit vystoupení) je ikona, která vypadá jako malý kalendář a osoba. Jedná se o ikonu "Pozvat režiséra a herecké kolegy", která pozve vašeho režiséra a herecké kolegy na vaše aktuální místo.

Panel kariéry

Pokud se rozhodnete "Vyrazit společně" na vystoupení, odcestujete do Studia Plumbob Pictures. Jakmile uvidíte panel událostí v levém horním rohu obrazovky. Vypadá podobně jako u jiných aktivních kariér, jako je "Lékař" z rozšíření Hurá do práce, ale má několik zvláštních vlastností.

 

Vzhledem k tomu, že vystoupení může začít v náhodných časech, tak v horní části panelu události, můžete zjistit kdy skončí pracovní den. Níže je pruh, který bude měřit, výkonnost, jako je bronzová, stříbrná nebo zlatá. To nakonec určuje výplatu vystoupení. Cílem vaší události je "Dokončit potřebné úkoly" a pracovní den skončí krátce po dokončení události.

Pod událostí uvidíte seznam úkolů, obvykle začánajícími slovy "Učesat a nalíčit". Po dokončení úkolu se může objevit další úkol.

Panel události

 

Můžete dostávat další úkoly od nácviku scén s hereckým kolegou po vyzvednutí poznámek od režiséra. Jakmile dokončíte úkol "Učesat a nalíčit" a "Obléct se do kostýmu", tak by se měla objevit další úloha "Sehrát scénu". Dokončením tohoto úkolu budou ze seznamu vymazány všechny další nedokončené úkoly, a podle toho dostanete výplatu. Většina úkolů je volitelná, ale čím víc úkolů můžete dokončit, tím lépe získáte konečné skóre výkonu.

Sehrání scény

 

 

Seznam konkurzů/vystoupení


Existují čtyři kategorie hereckých vystoupeních. Všechny koncerty nebudou k dispozici najednou, možná si budete muset počkat na další konkurz. Pokud chcete získat konkrétní vystoupení, tak si budete muset najít jinou agenturu, protože různé agentury nabídnou různá vystoupení.

 • Při výběru konkurzů zjistíte, kdy začíná konkurz a vystoupení

 

Název

Vladislausovy výrobky

Sladká

Výplata: 3,115-6,550Simoleony

Doporučená dovednost: Kutilství na 2. úrovni

Popis: Vladislaus Straud III. byl mistrem tesařem. Je to sice poněkud zvláštní, ale specializoval se na výrobu luxusních rakví. Vladislaus většinou pracoval po nocích a neustále ho štvalo, že v noci nemůže sehnat materiál. Tak si založil firmu Vladislausovy výrobky, která má otevřeno od západu do východu slunce. Poslouží tak všem nočním kutilům, kteří v nás dřímají. Potřebují energického propagátora, který inspiruje celé zástupy zdravých zákazníků k návštěvě obchodu.

Neschválené medikamenty

Neschválené medikamenty

Výplata: 150-450Simoleony

Doporučená dovednost: Komedie na 2. úrovni

Popis: Neschválené medikamenty hledají pro propagaci svých nejrúznějších léčiv herce, kteří ztvární spokojené lékaře a hezky zotavené pacienty.
Na jejich produktech je báječné, že o nich můžeme s čistým svědomím říct. že nemají žádné známé vedlejší účinky. Je sice pravda, že se nedělají žádné testy, takže se o vedlejších účincích ani nemůžeme dozvědět. Ale to už je jen nepodstatný detail.

Hudební venkov

Hudební venkov

Výplata: 155-490Simoleony

Doporučená dovednost: Kytara na 2. úrovni

Popis: Hledáme hudebně nadané kovboje a kovbojky, kteří nám zahrají trochu venkovské můziky!
Nejnovější kolekce venkovských rytmů, kterou nahráli Dobrodruzi z velkoměsta, se přímo splaší a bude pelášit skrz vaše bubínky. Tyto popěvky si budete každý večer pískat, když budete odjíždět do západu slunce.

Dinopop

Dinopop

Výplata: 160-475Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 2. úrovni

Popis: Pro roli Liškouna hledáme veselého a rozmarného herce nebo veselou a rozmarnou herečku.
Nové album Dinopop je úplně napěchované 1000 a 1 repetitivními rytmy, které z hlavy jen tak nedostanete. Liškoun a jeho kamarádi z Mauvenského lesa vám přinášejí všechny své tradiční písně. Objednejte si hned teď na CD, na kazetě nebo na voskových válečcích.

Reklama na Mořské mydliny

Reklama na Mořské mydliny

Výplata: 170-500Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 2. úrovni

Popis: Bucfte propagátorem, který pro OmegaCo prodá jejich nejnovější chemické čistidlo Mořské mydliny!

Dětství na venkově

Dětství na venkově

Výplata: 450-1,200Simoleony

Doporučená dovednost: Kutilství na 3. úrovni

Popis: Hledáme talentované herce nebo herečky, kteří dokážou nosit nosánek nahoru, tvářit se přezíravě a zároveň při tom vypadat zoufale a uštvaně.
Seriál Dětství na venkově vypráví příběhy inspirované skutečným životem rodiny Muchlových. Tu sice postihly těžké časy, ale jejich sousedé se to nikdy nesmí dozvědět. Zatímco se snaží vyřešit své domácí potíže, které jsou mnohdy k popukání, nedokážou si nechat ujít příležitost povyšovat se nad rodinou Vaflových, která bydlí hned vedle. V této řadě se řeší hlavně ne až tak žádoucí ženitba s rodinou Gotikových.

Příšerky z Mauvenského lesa

Příšerky z Mauvenského lesa

Výplata: 455-1,250Simoleony

Doporučená dovednost: Kytara na 3. úrovni

Popis: Hledáme veselou osobnost, která dokáže expresivně gestikulovat i s dvanáctikilovou pokrývkou hlavy.
Přidejte se ke svému oblíbenému Liškounovi a všem jeho kamarádům z Mauvenského lesa.

Béčko

Béčko

Výplata: 465-1,225Simoleony

Doporučená dovednost: Komedie na 3. úrovni

Popis: Hledáme nejrůznější rozkošné postavy na obsazení Béčka.
Spolubydlící z 11. patra Blankwood Towers budou provádět ztřeštěné šílenosti. Každý týden vám do obýváků vnesou lásku, smích, slzy i přátelství.

Divoké plameny

Divoké plameny

Výplata: 470-1,275Simoleony

Doporučená dovednost: Komedie na 3. úrovni

Popis: Hledáme další, mírně ztřeštěnou a úplně rozkošnou osobu do šesté série Divokých plamenů.
Pod hvězdami, v hromadách listí a mezi spacáky: žhavé plameny lásky vzplanou kolem celého jezera v táboře Divočina. Spolu se svými oblíbenými táborovými poradci si užívejte lásku a smích.

Dobrodružství v Mrtvém moři

Dobrodružství v Mrtvém moři

Výplata: 475-1,300Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 3. úrovni

Popis: Hledáme herce a herečky, kteří ovládají umění smyslných pohledů a dramatických heků.
Právě totiž začíná 34. sezóna Dobrodružství v Mrtvém moři. Každý týden sledujte, kdo s kým zrovna chodí, kdo se s kým zrovna rozhádal, kdo je nemrtvý a další překvapivé zvraty.

Sídlo srdce

Sídlo srdce

Výplata: 1,185-2,725Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 5. úrovni

Popis: Hledáme talentované herce, kteří dokáží zahrát lékaře.
V nemocnici Rodisia to nejsou jen kardiologové, kteří sledují rozbušená srdce. V této sérii budou kultivovaní lékaři řešit epidemii zapálených lýtek a zrudlých lící.

ZBB: Počátek apokalypsy

ZBB: Počátek apokalypsy

Výplata: 1,200-2,825Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 5. úrovni

Popis: Hledáme drsnou, ale tichou hvězdu, která by hrála statečného antihrdinu v post-apokalyptickém thrilleru.
Začalo to několika malými broučky. Ti ale rostli a množili se. Brzy spořádali veškerou potravu a rozšířili se po celém světě. Než si národy uvědomily, co se vlastně děje. byly pohlceny a jejich infrastruktura se rozpadla. Teď se skupinky hrdinů pokoušejí obnovit společnosti a postavit se všem, kteří se vyžívají v chaosu.

Zákon detektivů

Zákon detektivů

Výplata: 1,215-2,775Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 5. úrovni

Popis: Hledáme drsnou autoritativní postavu, která bude hrát šiřitele spravedlnosti, detektiva jménem Zákon.
Detektiv Zákon hlídkuje v drsných ulicích severozápadní části jihovýchodního okrsku San Myshuna. Šíří spravedlnost, chytá křiváky a zkouší využít pouta pro nové romantické účely.

Důstojnost a dekorum

Důstojnost a dekorum

Výplata: 1,225-2,750Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 5. úrovni

Popis: Na natáčení poslední série potřebujeme pořádně škrobeného herce nebo škrobenou herečku.
Důstojnost a dekorum představuje svoji poslední sérii (má pět dílů. které budou odvysílány během následujících tří let). Sledujte dramatické události rodiny Pozemkomilovných na přelomu nějakého náhodného století. Skandály i zdvořilosti jsou v této rodině na denním pořádku, ale na veřejnosti se její členové snaží vystupovat co možná nejspořádaněji.

Poslední město na západě

Poslední město na západě

Výplata: 1,240-2,800Simoleony

Doporučená dovednost: Kytara na 5. úrovni

Popis: Hledáme kovboje a kovbojky, kteří umí zpívat, tančit a přehazovat slámu, na natáčení filmu Poslední město západu od Plumbob Studios.
Věnujte se inspirujícímu příběhu o obyvatelích města Alchone Springs. Byla to právě jejich nádherná taneční čísla a povznášející balady, které veřejnost obrátily proti Cechu kartografů, který chtěl přesunout oficiální hranici polokoule ze západní strany města na stranu východní. Všechno to bylo proto, aby cech mohl prodat trička, na která omylem nechal natisknout nápis "První město východu".

O čaji a zradě

O čaji a zradě

Výplata: 3,075-6,400Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 7. úrovni

Popis: Hledáme okouzlující šviháky do hlavní role v O čaji a zradě.
Vypráví o lásce, která prolomí všechna společenská tabu 18. století. Dva Simíci poslechnou své srdce a najdou se navzájem. Jejich nespoutaná touha je dostane do konfliktu s očekáváním, jaké místo by měli ve společnosti zastávat. Ustoupí těmto konvencím, nebo se poddají vášni?

Šerif z Alpha Centauri

Šerif z Alpha Centauri

Výplata: 3,075-6,475Simoleony

Doporučená dovednost: Komedie na 7. úrovni

Popis: Hledáme obsazení pro hlavní roli hrdého šerifa Reynoldse.
Na Alpha Centauri máme pravé poledne a šerif Reynolds se musí vypořádat s psanci. Nechvalně proslulý gang Fox XX je tady, aby zbavil sluneční soustavu veškeré zábavy. Reynolds a jeho hnědokabátníci se tomu budou snažit zabránit i dlouho poté, co všechna tři slunce zajdou za obzor a světlo budou dodávat jen pouštní světlušky.

Kapitán Sigma: Přistání na Olympu

Kapitán Sigma: Přistání na Olympu

Výplata: 3,085-6,575Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 7. úrovni

Popis: Hledáme rázného herce nebo ráznou herečku pro roli slavného kapitána nebo slavné kapitánky Sigmy!
Kdykoliv zlo vystrčí své nečisté pařáty na svétlo, musí Sigma zachránit situaci. S pomocí své slavné fotočepele, výjimečné inteligence a supersíly se dokáže postavit všem výzvám, se kterými mohou superpadouši přijít.

Turnaj cti

Turnaj cti

Výplata: 3,095-6,450Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 7. úrovni

Popis: V království Advorton nastaly těžké časy, a tak se místní rozhodli přislíbit věrnost silnému rytíři, který by byl ochotný království vést. Ale obyvatelé Advortonu byli hrdí a nikdy by se nepodřídili rytíři, který by neprokázal své rytířské ctnosti. Proto svolali Turnaj cti. aby rytíř, který chce usednout na trůn, mohl prokázat, že je toho hoden.

Městské melodie

Městské melodie

Výplata: 3,100-6,500Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 7. úrovni

Popis: Hledáme hvězdu. Potřeba je stepová obuv a nádherný hlas.
Chystá se přenesení klasického divadelního muzikálu Městské melodie na stříbrné plátno. Užívejte si rytmus udávaný milionem malých kapiček a zpívejte své oblíbené písničky. Tento okouzlující příběh lásky ve městě bude potěchou pro vaše oči i uši.

Poklady z Aarbyville

Poklady z Aarbyville

Výplata: 3,115-6,550Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 7. úrovni

Popis: Hledáme herce nebo herečku pro roli pirátského kapitána, který povede posádku Drsné činčily.
Piráti z Aarbyville se vydávají na divoké dobrodružství, aby objevili legendární Excaliveslo. Romantikou a dobrodružstvím tento mořeplavecký příběh teprve začíná.

 

 

Provádění scény


Jakmile budete připraveni zahájit scénu, tak světla ve studiu zešednou a může začít scéna. Na jevišti si můžete všimnout několik značek "X". Ty představují různé scény. Menší reklamní scény mohou mít pouze 3 scény, zatímco film může mít více než 8 scén. Některé scény nemusí mít "X" a vyžadují, abyste klikli na označený objekt, který mírně září, jako je stůl, pirátská loď nebo kormidlo. Když kliknete na objekt nebo "X", budete mít možnost vybrat si "Bezpečnou" nebo "Riskantní" scénu. Riskantní možnost má velkou šanci dosáhnout zlatého hodnocení.

Provádění scén

Pokud jste dokončili předem přípravné úkoly, měli byste uspět s riskantní volbou. Pokud selžete při riskantní volbě, pak můžete ohrozit šanci na zlaté hodnocení (a podle toho získáte výplatu). Vždy se můžete držet bezpečné volby.

Po dotočení všech scén budete mít dokončené vystoupení. Získáte konečné hodnocení jako je bronzové, stříbrné nebo zlaté. Čím vyšší je vaše hodnocení, tím získáte vyšší je výplatu a slávu. Poté budete mít na výběr jít domů nebo zůstat ve studiu.

Pokud se rozhodnete zůstat, budete mít možnost použít režim stavby/nákupu pro tento pozemek. Můžete provádět různé změny na pozemku, ale když se vrátíte příště, tak se vše vrátí do původního stavu.

 

 

Informace o slávě


Body slávy

Body slávy, které Simík získává s novými úrovněmi celebrity, může využit pro nákup výhod slávy.

Jednotlivé výhody mohou vyžadovat určitou úroveň celebrity, konkrétní reputaci nebo jiné výhody slávy. Pokud Simik ztrati úroveň celebrity poté, co získá výhodu dané úrovně, o tuto výhodu přijde a body slávy mu hra vrátí.

Všech výhod se můžete zbavit (a ziskat zpátky všechny vynaložené body) pomocí interakce Zamluvit očistu celebrit na počítači nebo telefonu.

 

Obraz v očích veřejnosti

Simíkovský obraz v očích veřejnosti se skládá z reputace a úrovně celebrity.

Reputace vyjadřuje, co si o nich ostatní myslí. Je možné ovlivnit ji chováním na veřejnosti.

Úroveň celebrity ukazuje, jak slavní jsou. Můžete ji zvýšit akcemi, které získávají slávu. Při navýšení úrovně slávy získáte body slávy, které můžete na informačním panelu slávu využít ke zpřístupnění nových výhod slávy. Na tomto panelu také můžete Simíka slávy zcela zbavit.

 

Na cestě za slávou

Simíci se nyní mohou stát celebritami! Stát se celebritou se dá různými způsoby a jak si vaši Simíci budou rozvíjet schopnosti a kariéru, k hvězdné slávě se jim otevře více cest. Jedny z nejlepších cest za slávou zahrnují samozřejmě kariéru herce, případně zvyšování dovednosti produkce médií přes videostanici nebo hudební pult. Hledejte interakce označené jako (+☆sláva). Každá taková interakce vás posune o krok dále na cestě za slávou!

 

 

Reputace


Reputace vyjadřuje, co si o nich ostatní myslí. Je možné ovlivnit ji chováním na veřejnosti.

Neutrální reputace
Simíkova reputace se zakládá na principu jednat s ostatními tak. jak byste sami chtěli, aby s vámi jednali ostatní. Simíci se musí snažit a být náležitě milí, nebo zlí. aby si svou reputaci vybudovali. V mnoha případech se Simíkova reputace nezmění, dokud jeho jednání není svědkem jiný Simík ze sousedství.

Pokud máte neutrální reputaci, ostatní Simíci nebudou ve vztahu k vám nakloněni ani jedním, ani druhým směrem.

 

Hodná reputace

Dobrá reputace
Díky dobré reputaci se začíná proslýchat, že jste milá osoba. Když se ostatním Simíkům představíte, existuje šance, že okamžitě navážete silnější počáteční fázi přátelství.

Skvělá reputace
Ostatní Simíky bude těšit mít kolem sebe někoho s tak pozitivní reputací. Telefonem se vám ozvou ohledně různých zajímavých příležitostí. Až budete pořádat večírek, každý se bude chtít nadšeně zúčastnit, díky čemuž během událostí dosáhnete snadněji na zlaté úrovně odměn. Skvělá reputace může ovlivnit také váš milostný život - romantická seznámení mají šanci začít o něco romantičtěji.

Dokonalá reputace
Lepší život než s dokonalou reputací už snad být nemůže! Když procházíte kolem ostatních Simíků. mávají vám. přátelé budou mít mnohem větší pochopení, když se dopustíte nějaké společenské nepředloženosti. a pouhá vaše přítomnost všem vylepší den. Můžete navíc pořádat dobročinné večírky - nóbl události pro shromáždění dobrodějú určené k získání peněz na dobročinné účely.

 

Zlá reputace

Špatná reputace
Začíná se šířit, že rozhodně nejste dobrá duše. Noví Simíci, kterým se představíte, už nejspíš zjistili, že po vašem přátelství netouží.
Přesto však narazíte na Simíky. se kterými navážete přátelství rychle... Simíci s podobně špatnou reputací nebo Simíci s vlastností zlý nebo zákeřný. Takoví Simíci se ve vaší přítomnosti mohou cítit příjemně.

Hrozná reputace
Hrozná reputace není zas tak špatná... Bucfte na telefonu, občas dostanete zajímavé nabídky od Šimků stejně špatného ražení. A i když Simíci na vaše případné romantické flirtování budou odpovídat nejspíš méně, netrapte se. Přátelé vám jistě rádi domluví rande naslepo s ostatními stejně prohnilými Simíky.

Strašná reputace
Strašná reputace dokáže u ostatních Simíků. kolem kterých na veřejnosti projdete, vzbudit silné negativní reakce. Lidi si však na svou stranu můžete naklonit jedním prostým trikem, a tím jsou úplatky. Uplaťte ostatní Simíky. ať se s vámi přátelí, nebo uplaťte svého šéfa. ať vás povýší. Někteří Simíci vás ale budou zbožňovat takové, jací jste. a tyto prohnilé duše jsou přesně ten typ lidí. které byste měli pozvat na zesměšňovací večírky. Jsou to akce. které může pořádat někdo s přesně tak pokleslou morálkou, jakou máte vy. Takové setkání vyvrhelů společnosti, kde se budete cítit jako doma.

 

 

Úroveň celebrity


Úroveň celebrity ukazuje, jak slavní jsou. Můžete ji zvýšit akcemi, které získávají slávu. Při navýšení úrovně slávy získáte body slávy, které můžete na informačním panelu slávu využít ke zpřístupnění nových výhod slávy. Na tomto panelu také můžete Simíka slávy zcela zbavit.

Název

NeznámýNeznámý

Momentálně vás nikdo nezná, ale nikdy nebyla lepší příležitost zahájit svůj vzestup ke slávě! Existuje celá řada různých způsobů, jak se stát celebritou. S tím jak se váš Simík zlepší v dovednostech a pokročí ve své kariéře, otevřou se před ním další cesty ke slávě.

Dobrým způsobem, jak získat slávu, je herecká kariéra nebo zlepšení se v dovednosti produkce médií u videostanice nebo hudební stanice. Sledujte interakce označené (+☆sláva). Všechny vám pomohou stát se superhvězdou!

Pozoruhodný nováčekPozoruhodný nováček

Jednohvězdičkové celebrity by měly pokračovat v rozvoji své kariéry a dovedností a dál postupovat ke slávě. Podle interakcí označených (+☆sláva) poznáte, že jste na správné cestě.

Celebrity na této úrovni už získaly svůj první bod slávy, který mohou využít k pořízení výhody slávy dle vašeho výběru. Níže klikněte na tlačítko body slávy, abyste zjistili, jaké výhody slávy máte k dispozici.

I u méně známých celebrit se mohou objevit výstřelky. Výstřelky se projevují podivným chováním, které si celebrita osvojí na základě akcí, které dělá.

Stoupající hvězdaStoupající hvězda

Jelikož jste stoupající hvězdou, ostatní Simíci o vás začínají projevovat zájem, takže teď můžete rozdávat autogramy a pózovat pro fotografie s ostatními Simíky. Navíc teď můžete pořádat události, kde se ostatní mohou seznámit s celebritou, což je dokonalá příležitost pro společenské interakce s veřejností. Začít můžete tím, že pomocí telefonu naplánujte společenskou událost.

Navíc jste získali dva nové body slávy a přístup k nové úrovni výhod slávy, které si můžete zakoupit. S tím. jak budete dále postupovat k hvězdné slávě, vám nové výhody slávy dají další možnosti jak uzpůsobit příběh své celebrity, získávat slávu nebo si získávání slávy ještě urychlit. Čím více úrovní celebrity získáte, tím více bodů slávy a výstřelků vás čeká.

Béčková celebritaBéčková celebrita

Jako béčková celebrita máte dobře našlápnuto na cestě k vrcholu. Na veřejnosti vás dokonce občas odchytí i paparazzi. Dokonce teď máte i opravdické fanoušky. Jsou to Simíci. kterým stačí vás zahlédnout, a jsou z toho celí bez sebe!

Není všechna ta pozornost veřejnosti tak trochu moc? Pokud ano. zkuste si u zrcadla nasadit převlek celebrity. Umožní vám to vystupovat v převleku a žít svůj život v soukromí. Dokud budete v převleku, nemůžete získat další slávu.

Zároveň jste také v situaci, kdy vaše osobní reputace může ovlivnit, jakou celebritou se stanete. Pokud jste si začali v očích veřejnost utvářet dobrou nebo špatnou reputaci, začnete mít k dispozici výhody slávy, které posílí vaše pozitivní nebo negativní akce.

Opravdová celebritaOpravdová celebrita

Jako opravdová celebrita jste prakticky... a vlastně i doslova zářící hvězdou. Ale bez obav. pokud vás vaše záře začne obtěžovat, můžete na sebe kliknout a vypnout ji.

Také jste zdokonalili jedinečný styl chůze celebrit, který k vám přiláká všechny pohledy. I tuhle novinku můžete upravit kliknutím na svého Simíka.

Když už víte. jak má opravdová celebrita vypadat, můžete manipulovat chováním okolních fanoušků a přimět je. aby vás bouřlivě přivítali, což si ostatně zasloužíte. Opět stačí kliknout na sebe. aby se vám objevila možnost Vyvolat povzbuzování okolních Simíků.

Globální superhvězdaGlobální superhvězda

Zdravíčko, superhvězdo! Hodte se do pohody a moc se nedřete, teď patříte mezi špičkové celebrity. Teď si konečně můžete vychutnávat všechno, co jste dokázali!

Možná jste si při svém vzestupu ke slávě povšimli, že pokud sejdete z očí veřejnosti, vaše sláva se začne pomalu vytrácet. Ale nebojte, jako pětihvězdičková celebrita máte slávy na rozdávání. Museli byste po celé dny ignorovat všechny akce. co přinášejí slávu, abyste o svůj status přišli. Ale i v takovém případě platí, že jste se stali neutuchající legendou, takže nikdy neztratíte více než dvě hvězdy slávy.

Také jste nashromáždili slušnou řádku bodů slávy, za které jste si patrně nakoupili nejrůznější výhody slávy. Ale možná přišel čas na změnu? Pomocí telefonu si můžete zamluvit očištění od slávy. Po chvíli budete mít opět čistý štít a všechny body slávy vám budou znovu k dispozici. Díky tomu si budete moci vybrat úplně nové výhody a pohrát si s nimi!

 

 

Výhody


Jak Simík zvyšuje úroveň celebrity, tak získávají body slávy. Za body slávy můžete nakoupit Výhody, které poskytují významné výhody celebritám a odemknou nové chování, nové interakce a nové příležitosti pro Simíky. Získáním výhody, můžete drasticky změnit cestu Simíka, aby se stal slavným a získal rychleji slávu.

Výhody

Většina výhod má potřebné požadavky, které musí být splněny, než lze výhodu zakoupit. Silnější výhody vyžadují vyšší úroveň celebrity. Chcete-li získat silnější výhody, je nutné nejprve zakoupit výhody na nižší úrovni ve stejném sloupci. Některé výhody dokonce vyžadují, aby reputace Simíka byla na určité úrovni, než je lze zakoupit.

 

Výhody zlé reputace


Název

Kdopak zlobí

Kdopak zlobíJeště rychlejší ztráta reputace; zisk slávy z nezbedných interakcí.

Kdo že tu zlobí? To Simík <Jméno> a všichni o tom vědí! Kdykoliv udělá něco. co se veřejnosti nelíbí, začne ztrácet reputaci ještě rychleji. Toto nevhodné chování se rychle může stát součástí veřejné osobnosti Simíka <Jméno>. Díky tomu pak za veškeré nezbedné chování získá slávu.

• Musí být: Tříhvězdičková celebrita
• Požadovaná reputace: špatná

Hra na padoucha

Hra na padouchaZlé chování přináší slávu.

Kdo že tu zlobí? To Simík <Jméno> a všichni o tom vědí! Kdykoliv udělá něco. co se veřejnosti nelíbí, začne ztrácet reputaci ještě rychleji. Toto nevhodné chování se rychle může stát součástí veřejné osobnosti Simíka <Jméno>. Díky tomu pak za veškeré nezbedné chování získá slávu.

• Musí být: Čtyřhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Kdopak zlobí
• Požadovaná reputace: hrozná

Sporotvůrce

SporotvůrceVeďte veřejné spory s celebritami.

Se strašlivou reputací, dostatkem slávy a za sebou dosud nespálenými mosty může Simík <Jméno> rozpoutat drama sporem s libovolnou celebritou, která není členem jeho domácnosti.

Jakmile se Simík <Jméno> účastní sporu, může protistranu z očí do očí obvinit ze sporu a také provádět i další zlé věci. cíl sporu očerňovat na počítači nebo dát reportérům, kteří číhají na peprné vyjádření, přesně to. po čem touží.

Udržujte spor ve varu a každý den sledujte zprávy, které ovlivní náladu Simíka <Jméno>. nebo osobně zajděte za cílem sporu a celý ho ukončete.

• Musí být: Pětihvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Hra na padoucha
• Požadovaná reputace: strašná

 

Výhody hodné reputace


Název

Odvděčení

OdvděčeníZískávejte reputaci ještě rychleji; věnujte fanouškům předměty výměnou za slávu.

Díky své dobré reputaci je Simík <Jméno> v očích veřejnosti štědrou a laskavou celebritou. Když svou slávu bude dále stavět na základech nezlomné pozitivity, bude ještě rychleji získávat reputaci!

Aby mohl svou dobrosrdečnost ukázat v praxi, může navíc zástupům svých fanoušků věnovat nejrůznější předměty ze své domácnosti. Každý takový dar mu vynese slávu... čím větší hodnotu darovaný předmět má. tím více slávy mu vynese!

• Musí být: Tříhvězdičková celebrita
• Požadovaná reputace: dobrá

Burcování!

Burcování!Pronášejte inspirativní proslovy, abyste okolním Símíkům zrychlili učení se dovedností.

Díky dokonalé reputaci a známému jménu ostatní Simíci Simíkovi <Jméno> důvěřují, že jim dobře poradí. Simík <Jméno> tak může pronášet inspirativní proslovy o tajemstvích úspěchu.

Simíci v okolí se sejdou a zaposlouchají a následně se budou po nějakou dobu rychleji učit dovednosti.

Po proslovu bude Simík <Jméno> po několik hodin úspěšnější při sociálních interakcích se všemi ostatními Simíky.

• Musí být: Čtyřhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Odvděčení
• Požadovaná reputace: skvělá

Hvězdné zacházení

Hvězdné zacházeníVyužívejte slávu, abyste méli věci zadarmo.

Simík <Jméno> je neuvéřitelné slavný, má téměř dokonalou reputaci a ostatní Simíci se skoro přerazí jen proto, aby mu mohli zdarma posloužit!

Bezplatné služby! Bezplatná jídla! Drinky, masáže a brigádníci zdarma! A navíc, když dorazí do nějakého podniku, nadšení Simíci vyhodí slavnostně konfety do vzduchu!

• Musí být: Pětihvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Burcování!
• Požadovaná reputace: téměř dokonalá

 

Výhody neutrální 1. sloupce


Název

Partnerství s korporací

Partnerství s korporacíNahrávejte videa pro větší slávu a více peněz.

Obsah nahraný prostřednictvím videostanice a hudebního pultu vynese Simíkovi <Jméno> více slávy než normálně.

Vliv Simíka <Jméno> se navíc stane komoditou, po které zatouží korporátní značky snažící se oslovit svůj cílový segment trhu. Simíkovi <Jméno> občas zavolají z korporátní reklamní agentury, aby v omezeném čase zveřejnil video za okamžitou bonusovou platbu.

• Musí být: Jednohvězdičková celebrita

Influencer

InfluencerDostávejte dary poštou.

Jako influencer si bude Simík <Jméno> budovat důvěru u svých věrných a štědrých fanoušků. Od svých diváků bude pravidelně poštou dostávat nejrůznější dary. Může to být cokoliv: od lahodného pečivá přes promyšlené dekorace až po cenné sběratelské předměty. Sláva se vyplácí!

• Musí být: Dvouhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Partnerství s korporací

Vzhůru celou noc

Vzhůru celou nocZisk více energie a možnost dělat maratónské charitativní streamy.

Simík <Jméno> teď má možnost "Být vzhůru celou noc", kdykoliv se unaví. Okamžitě dostane pořádnou dávku energie, což mu umožní fungovat dlouhé hodiny bez spánku.

Tato energie navíc se hodí, když se Simík <Jméno> rozhodne dělat 24hodinový charitativní stream, což je nová aktivita dostupná u videostanice nebo drona. Dokončení celodenního streamu mu vynese spoustu slávy a reputace.

• Musí být: Tříhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Influencer

Průkopník

PrůkopníkNahraná videa jsou vždycky v kurzu; Simíci ve městě se někdy oblékají do vašeho úboru.

Jako průkopník Simík <Jméno> trendy nesleduje, on je udává. Díky tomu také každé video, které skrz videostanici nahraje, bude v kurzu a vydělá víc peněz.

Simíci ve městě si navíc začnou všímat, jaké oblečení Simík <Jméno> nosí. Nebudte tedy překvapení, pokud narazíte na Simíky. kteří se snaží jeho styl napodobit a chodí stejně oblékaní jako on.

• Musí být: Čtyřhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Vzhůru celou noc

Značka pro životní styl

Značka pro životní stylZaložte si podnik založený na vlastní slávě.

Simík <Jméno> může pomocí počítače vytvořit a provozovat svou vlastní značku, která se může stát spolehlivým zdrojem příjmů. Hlavně nezapomeňte řadu produktů obměňovat, protože příjmy se sníží, když značka přestane být pro své cílové publikum zajímavá.

Simík <Jméno> může ostatním o značce nadšeně vyprávět a také si hned všimne, pokud o jeho značce ostatní Simíci mluví.

• Musí být: Pětihvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Průkopník

 

Výhody neutrální 2. sloupce


Název

Získávání kontaktů

Získávání kontaktůSnadnější seznamování se slavnějšími Simíky.

Simík <Jméno> získá společenské schopnosti, které mu umožní lépe jednat s celebritami, spřátelit se se slavnějšími Simíky a rychle se z obyčejného známého stát kamarádem.

Talent na získávání kontaktů mu také pomůže získat slávu. Všechny sociální interakce se známými celebritami mu vynesou slávu, přičemž interakce s celebritami vyšší úrovně mu vynesou ještě víc slávy.

• Musí být: Jednohvězdičková celebrita

PR agentura

PR agenturaNajměte si PR agenturu, aby vám spravovala reputaci a sehnala vám exkluzivní pozvánky.

Nechte Simíka <Jméno>. aby mu pověst spravovala PR agentura. Stačí jediný telefonický hovor a ve zprávách se objeví informace, které mu posílí slávu a upraví reputaci - jedním nebo druhým směrem!

A navíc to má ještě bonus: publicisté dobře vědí. kde se ve městě konají nejlepší večírky. Pokud si Simík <Jméno> chce najít mezi celebritami nového kamaráda, publicista ho dostane na seznam hostů.

• Musí být: Dvouhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Získávání kontaktů

Miláček fanoušků

Miláček fanouškůPomocí fanoušků manipulujte se slávou a reputací.

Jelikož je Simík <Jméno> celebrita, vytvořil si celou armádu fanoušků, kteří mu budou kdykoliv k dispozici. Může tedy fanoušky požádat, aby zvedli slávu nebo reputaci členovi domácnosti, kterého vybere, a to kdykoliv se mu bude chtít.

Také se naučí jen tak pro zábavu zaujmout speciální pózu. která fanoušky v okolí natolik ohromí, že z toho omdlí.

• Musí být: Tříhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: PR agentura

Nejlepší kamarád na počkání

Nejlepší kamarád na počkáníHned po seznámení se staňte kamarády nebo zamilovanými.

Simíci si nemohou pomoci, okouzlující osobnost Simíka <Jméno> je prostě láká. Stačí se jen usmát a pozdravit Simíka a ledy jsou prolomeny.

Vzhledem k rostoucí slávě Simíka <Jméno> a jeho pohodovosti je snadné proměnit náhodného Simíka. se kterým se setká, v nového kamaráda nebo v něco víc!

• Musí být: Čtyřhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Miláček fanoušků

Parťáci

ParťáciSvolejte své parťáky.

Každá celebrita potřebuje parťáky a je jedno, jestli to jsou dobří kamarádi nebo náhodní kolemjdoucí. Jelikož je Simík <Jméno> celosvětovou hvězdou, může si parťáky vybrat a pak je kdykoliv sezvat.

Když svolá své parťáky, všichni dorazí v úboru Simíka <Jméno> připravení povzbudit ho. Parťáci navíc vždycky poslouží jako emocionální opora, když Simík <Jméno> potřebuje slyšet vtip, potřebuje utěšit nebo prostě jen chce, aby na něho někdo pěl chválu.

• Musí být: Pětihvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Nejlepší kamarád na počkání

 

Výhody neutrální 3. sloupce


Název

Nápadnost

NápadnostŠance získávat z dovedností a kariér bonusovou slávu.

Simík <Jméno> je prostě výjimečný a vyniká za každých okolností. Díky tomu si ho ostatní Simíci všímají.

Když využije tuto část své osobnosti, má od této chvíle šanci, že každá dovednostní nebo kariérní akce upoutá pozornost veřejnosti a dodá Simíkovi slávu navíc.

• Musí být: Jednohvězdičková celebrita

CelebriSérum

CelebriSérumDostávejte poštou užitečné lektvary.

Jako celebrita získá Simík <Jméno> přístup k exkluzivní zásilkové službě, kterou má k dispozici jen výkvět společnosti. Každý den poštou dostane nový lektvar CelebriSérum.

Tento lektvar může uspokojit jeho potřeby, nebo mu upravit náladu. V každém případě ale na určitou dobu zvýší rychlost, kterou se zlepšuje v dovednostech!

• Musí být: Dvouhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Nápadnost

Uznávané jméno

Uznávané jménoVyšší výdělky z vyrobených předmětů; přeskočení konkurzů a přípravy kostýmů.

Simíci začínají jméno Simíka <Jméno> poznávat! Když teď prodá, vydá nebo licencuje něco. co při tvorbě vyžadovalo určitou dovednost, vydělá si víc peněz a následné autorské honoráře taky budou vyšší.

Pokud se Simík <Jméno> vydá na hereckou dráhu, získá roli i bez účasti na konkurzech. Navíc může rovnou vyrazit na natáčení, aniž by se zdržoval převlékáním do kostýmu, účesem a líčením. Scénu může bez postihu odehrát v úplně jakémkoliv úboru.

• Musí být: Tříhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: CelebriSérum

Střídač kariér

Střídač kariérNastartování kariéry a rychlejší postup.

Simík <Jméno> bude mít díky své slávé na pracovišti určité výhody. Když se vydá na novou kariérní dráhu, bude začínat na vyšší pozici. Také bude podávat lepší pracovní výkon a dočká se rychlejších povýšení, jelikož šéfové se budou snažit, aby jejich slavný zaměstnanec byl spokojený.

Také platí, že pokud se rozhodne z kariéry odejít, může se nechat znovu do práce přijmout, a to na původní pracovní pozici.

• Musí být: Čtyřhvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Uznávané jméno

Pohodová práce

Pohodová práceSnazší postup v kariéře, tučnější výplata a pozitivní pracovní dny.

Když je řeč o někom tak slavném, jako je Simík <Jméno>, tak "práce" je trochu zavádějící výraz. Jeho šéf mu zdvojnásobil plat a velmi štědře oceňuje i tu sebemenší snahu, kterou projeví.

Se všemi těmito výhodami snad pracovní den ani nemůže skončit ve špatné náladě. Simík <Jméno> vždycky dorazí z práce domů v báječné náladě, pozitivně naladěný z fantastického dne.

• Musí být: Pětihvězdičková celebrita
• Požadovaná výhoda: Střídač kariér

 

 

Výstřelky


Čím vyšší úroveň celebrity Simík má. tím je mu béžný simíkovský život vzdálenéjší. Na určitých úrovních slávy se Simíkúm zpřístupní nové pozice pro výstřelky, které se mohou na základé simíkovského chování postupně zaplnit. Získaných výstřelků se můžete zbavit pomocí koruny s nebeskými krystaly nebo vypitím lektvaru za odměnu VýstřelkoPryč (Simík může utratit body spokojenosti v obchodě s odměnami za lektvar VýstřelkoPryč. ).. Odstraněný výstřelek uvolní pozici, kde se časem může objevit výstřelek nový! Aktuální výstřelky uvidíte pod nadpisem Získané výstřelky. Celý seznam výstřelků najdete pod nadpisem Všechny výstřelky.

Chcete-li odstranit Výstřelky, pak Simík bude muset připojit krystal do koruny, ale musí být Vzácný (běžný nebo netypický nejde. Více na stránkách s Krystaly). Tím bude automaticky odstraněn Výstřelek podle vašeho výběru, ale také zničí krystal.

Výstřelky

Název

Nesahat!

Nesahat!Nesnáší fyzický kontakt s cizími Simíky.

Že jste slavní ješté neznamená, že jste smíření s tím, že veřejnost vůbec nebude respektovat váš osobní prostor.

Aktivace:
• Dotek cizích Simíků méně slavných než Simík <Jméno>.
Chování:
• Celebrity ve svých životech nemají mnoho soukromí, ale když někdo naruší jejich osobní prostor, je to prostě už moc. Když se jich dotkne neslavný Simík. který nepatří do jejich rodiny a ani s nimi není ve výlučném vztahu, může jim osobní kontakt začít vadit. Sice se přátelsky usmějí na fanouška, který touží po objetí, ale uvnitř se cítí napjatí a nedostatek respektu k jejich osobnímu prostoru jim vadí. Pokud se jim ale nějak podaří chvíli se přímému kontaktu vyhnout, posílí to jejich sebevědomí a chuť vrhnout se do světa.

Záchvaty marnivosti

Záchvaty marnivostiZbožňuje prohlížení se v zrcadle.

Můj milý, vypadáte naprosto báječné. Proč tu chvilku nezůstat a a nevychutnat si chvíli vlastní odraz?

Aktivace:
• Časté prohlížení se v zrcadlech.
Chování:
• Pro celebrity je extrémně důležité, aby si neustále udržovaly špičkový vzhled... nikdy totiž neví. kdy se objeví paparazzi a začne si je fotit. Může to vést k nabubřelému egu a zrcadla budou potřebovat k tomu. aby se neustále ujišťovaly, že... jsou neustále nádherné. Obdivování vlastního obrazu v zrcadle může celebrity naplnit sebevědomím, ale pokud dlouho zrcadlo používat nemohou, začnou být nervózní.

Láska k džusu

Láska k džusuPotřebuje džus, aby se bavil.

Džus je moc dobrý... a když ho budete pít i dál, budete po něm toužit čím dál tím víc.

Aktivace:
• Časté piti džusu.
Chováni:
• Celebrity, které máji rády džus, ho neustále chtéji pit. Pokud ho pravidelné nepijí, budou mít nepříjemnou náladu a jen těžko si uspokojí potřebu zábava.

Emocionální bomba

Emocionální bombaPři smutku nebo rozzuření ztrácí kontrolu nad emocemi.

Když v sobě necháváte hromadit emoce až do výbuchu, není to úplně zdravý způsob, jak se s nimi vypořádat. Ale ten pocit naprostého klidu po výbuchu, to je tedy něco.

Aktivace:
• Velký smutek nebo velké rozzuření.
Chování:
• Když se celý svét točí jen kolem vás. snadno se stanete emocionálním středobodem svého vlastního svéta. Témto celebritám stačí jen trochu se rozzlobit a hned začnou být rozzuřené mimo všechny meze. Když je něco rozesmutní, potřebují, aby se svět přestal točit, protože musí nejprve zpracovat své pocity. Tyto intenzivní výbuchy netrvají dlouho... Jakmile se propracují emocionálním zhroucením, zase se začnou tvářit, jako by se nikdy nic nestalo.

Miláček paparazziů

Miláček paparazziůPřitahuje více paparazziú; zlepšuje si reputaci při focení.

Kdo tvrdí, že mít neustále za zády paparazzi musí nutně být negativní zážitek? Trochu se při tom pobavte!

Aktivace:
• Přátelské chování vůči paparazziům.
Chování:
• Některé celebrity prostě zbožňují, když se mohou promenádovat před foťáky a paparazziové jim to rádi dopřejí. Celebrity, které jsou miláčky paparazziú, přilákají větší skupiny paparazziú. budou si focení užívat a mohou při focení získat pozitivní reputaci.

Vytříbený jazýček

Vytříbený jazýčekVyžaduje jídla výborné kvality.

Když si zvyknete na konzumaci nejvybranějších jídel, jen těžko si pak užijete normální pokrm.

Aktivace:
• Konzumace "výborného" jídla.
Chování:
• Se slávou přichází bohatství a s bohatstvím se pojí i očekávání kvalitnějšího života. Takové už je břemeno celebrit. Tito Simíci už jednou ochutnali vybraná jídla a není pro ně cesty zpét. Pokud tyto celebrity spořádají jídlo „výborné" kvality, pochutnají si. Pokud ale dostanou jídlo normální, nebo dokonce chabé kvality, ohrnou nos a nebudou ani trochu spokojené.

"Fanouškovská" pošta

"Fanouškovská" poštaDostává poštou harampádí.

Je obdivuhodné, když se věnujete svým milujícím fanouškům, ale když jste vůči nim takhle otevření, vystavujete se i ostatním typům "fanoušků".

Aktivace:
• Kontakt celebrity s fanoušky.
Chování:
• Na celebrity, které se otevřené vystaví milující veřejnosti, občas čeká tvrdá pravda. Ne každý Simík je opravdový fanoušek. Nékteří Simíci totiž aktivné celebrity nesnášejí a vynasnaží se. aby terč jejich nelibosti pravidelné poštou dostával „dárečky". Zkuste si to nebrat osobné.

Seriózní herec

Seriózní herecNesnáší veselé a nezbedné interakce.

Když chcete podat profesionální výkon, není na žertíky ani neplechu čas.

Aktivace:
• Dokončení dramatického vystoupení v herecké kariéře.
Chování:
• Ve filmovém studiu není prostor na žertíky. Obzvlášť to platí pro herce, kteří se v dramatických scénách snaží navodit ty správné emoce. Pokud se žertíky pořád opakují, herci mají problém se soustředéním a nakonec jim dojde trpélivost. Kdykoliv někdo zkusí něco veselého nebo nějakou nezbedu na seriózní herce, vyslouží si tím místo úsměvu jen hněv. Tito herci budou po všech ve studiu chtít, aby se chovali profesionálně, a každý, kdo to nedodrží, si vyslouží pořádnou tirádu.

Extrémní fanoušek!

Extrémní fanoušek!Získá extrémního fanouška, který je vámi úplně posedlý.

Někteří fanoušci jsou malinko obsedantní... věnování osobního předmětu může být vnímáno jako záminka pro chování, které už rozhodně není přijatelné.

Aktivace:
• Dávání autogramů fanouškům.
Chování:
• Někteří fanoušci prostě berou to fandění až moc vážné. O těchto pošetilých fanoušcích se často mluví jako o extrémních fanoušcích. Extrémní fanoušci naštěstí nechtějí nikomu ublížit, jen mají prostě neutuchající touhu dát vám najevo, že jste středobodem jejich světa. Jejich posedlost se projevuje různým chováním: například se s vámi snaží na veřejnosti hovořit, ale třeba taky přijdou k vám domů a začnou se vám přehrabovat v odpadcích. Hlavně byste si měli dobře rozmyslet, jestli extrémního fanouška pozvete k sobě domů, protože je dost možné, že si na památku ukradne nějaký suvenýr.

Veřejné číslo

Veřejné čísloDostává textové zprávy od fanoušků.

S čím více Simíky se prostřednictvím telefonu bavíte, tím větší je možnost, že vaše číslo unikne na veřejnost...

Aktivace:
• Využití sociálních interakcí po telefonu.
Chování:
• Celebritám s výstřelkem Veřejné číslo nějak uniklo telefonní číslo na veřejnost a tak musí každý den trpět, že jim chodí nejrůznější zprávy od náhodných Simíků. Někteří z nich jsou prostě jen nadšení, že mohou psát někomu slavnému. Jiní Simíci zase rádi vyjadřují svůj odpor vůči bohatým a slavným. Každopádně každý má nějaký názor a všichni se o něj chtějí podělit.

Blázen do telefonu

Blázen do telefonuPoblázněnost telefonem.

V kapse nosíte spoustu nejrúznější zábavy, tak proč se trochu nerozptýlit od skutečného světa?

Aktivace:
• Využívání mobilního telefonu pro zábavu.
Chování:
• Celebrity, které jsou nadšené do telefonů, neustále sledují, co se na jejich obrazovkách děje. Kdykoliv mají volnou chvilku, už si něco matlají na displeji. Občas se může stát, že pokud nějakou dobu telefon pro zábavu nevyužijí, mohou z toho být napjaté.

Touha po slavnějších

Touha po slavnějšíchPotřebuje sociální kontakt s ostatními celebritami.

Když se obklopíte Simíky, kteří jsou na žebříčku slávy výše než vy, je sláva lákavá.

Aktivace:
• Dotek celebrity slavnější, než je Simík <Jméno> sám.
Chování:
• Pro některé celebrity je prostě stýkání se s bohatými a slavnými životní styl. Když tráví čas mezi obyčejnými Simíky a bez ostatních celebrit, se kterými se mohou ztotožnit, začnou být smutné. Lákají je pokud možno co nejslavnější Simíci. Vyhledávají tak společnost a dotek Simíků, kteří jsou přinejmenším tak slavní jako ony samy.

 

 

 

 

Nový svět: Del Sol Valley


Del Sol Valley je svět přidaný v Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě. Je to velká předměstská část města, která se nachází v blízkosti oceánu, a je zaměřené na různé celebrity, nové i staré. Město je postavené na základě Los Angeles, zejména v Hollywood a Hollywood Hills.

Del Sol Valley má 4 čtvrtě, 1 park, a má celkem 27 pozemků, na kterém si můžete hrát a stavět.

Hustě zalidněné město plné příležitostí proslavit se! Pokud se prosadíte v Del Sol Valley, dokážete to kdekoliv. Od okázalého bydlení v Pinnacles až po velkolepý noční život na Starlight Boulevard: tomuto světu nechybí vůbec nic.

Výstřelky

Del Sol Valley je rozdělen do tří sousedství: Mirage Park, Pinnacles, a Starlight Boulevard. Také je zde další čtvrté skryté sousedství, které se jmenuje Studium Plumbob Pictures, ale je pouze pro Simíky, který mají profesní kariéru Herec.

Sousedství Mirage Park nabízí cenově dostupné domy, Pinnacles je vhodný pro bohaté a slavné s nejdražšími domy s výhledem, a Starlight Boulevard je komunítní sousedství, včetně exkluzivních nočních klubů a celebrit.

 

 

Vlastnosti pozemků


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává 3 nové vlastnosti pozemku, které jsou k dispozici v jakémkoliv světě. Každá vlastnost má jedinečný účinek, který může změnit způsob, jakýžm vaši Simíci komunikují s pozemkem. Dvě vlastnosti jsou výhradně pro obecné pozemky a třetí je pouze pro obytný pozemek.

Název

Domov celebritDomov celebrit

Tato rezidence je součástí prohlídkové trasy Domovy celebrit. Poskytuje rychlejší získávání slávy, omezený přístup a obdiv návštěvníků. Ale pozor! Pokud tu bydlíte, ale ve skutečnosti slavní nejste, budou vás ostatní považovat za požéry!

Účinek: Simíci, kteří nejsou 4- hvězdičkové celebrity získají náladovku "V rozpacích". Simíci, kteří jsou více hvězdičkové celebrity, tak nezískají náladovku "V rozpacích".
Dostupné pro: Obytné pozemky

Nejoblíbenější podnik ve městěNejoblíbenější podnik ve městě

Místo pro superhvězdy, VIP a všechny, kteří zvítězili nad všedností! Kdo jiný by si také mohl dovolit takhle předražené pití? Ne vy... vy tedy ne. Ale předávání ceny Starlight se může uskutečnit pouze v koktejlových barech s touto vlastností.

Účinek: Ceny jsou dvojnásobné v případě jídel a nápojů v saloních a restaurace, které mají tuto vlastnost přidělenou, automaticky vynucovat poplatek 50§.
Dostupné pro: Veřejné pozemky (Nezahrnuje Veterinární kliniku, Obytné pozemky)
V konfliktu s: Podnik na vzestupu

Podnik na vzestupuPodnik na vzestupu

Vaši Simíci alespoň mohou prohlásit, že to místo znali, než tam chodili všichni. Také tu najdete levné jídlo a pití pro superslavné! Navíc seznamovací akce s celebritami se mohou odehrávat pouze v koktejlových barech s touto vlastností.

Účinek: Pozemky s touto vlastností nabízí snížené ceny jídel a nápojů.
Dostupné pro: Veřejné pozemky (Nezahrnuje Veterinární kliniku, Obytné pozemky)
V konfliktu s: Nejoblíbenější podnik ve městě

 

 

Sousedství


Del Sol Valley se skládá ze 3 sousedství s předem postavených obytných a komunitních pozemků. Tato část průvodce vám poskytuje informace o všech pozemkách v každém sousedství.

 

 

Mirage park


Mirage Park nabízí bydlení za rozumnou cenu. a to docela blízko k centru. Jde tak o ideální místo, kde mohou vycházející hvězdičky začít svůj vzestup.

 • Na Výšině - Obytný pozemek, vlastní Jengová (Cena: 21,345Simoleon | Velikost: 40x30)
  Na výšině je sice malý dům. ale má všechno, co byste na začátku své cesty stát se globální superhvězdou mohli potřebovat.
  Jengová
  Venessa Jeongová se do Del Sol Valley právě přestěhovala z klidného venkova. Chce se prosadit jako vycházející herecká hvězda. Zatím sice hrála jen v několika málo nevýznamných reklamách, ale její agent jí neustále tvrdí, že na to má a ze musí jen počkat na svou velikou roli.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Na Výšině

 

 • Vnitřní kruh - Obecný pozemek (Cena: 19,722Simoleon | Velikost: 40x30)
  Vybavení: 1 postel, 1 koupelna
  Malý, malebný a útulný. Vnitřní kruh je perfektní dům pro začátek vaší herecké kariéry, pomůže vám vykročit ke slávě tou správnou nohou.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Vnitřní kruh

 

 • Bezduchá zeleň - Prázdný pozemek (Cena: 10,706Simoleon | Velikost: 50x40)
  Na tomhle pozemku stál krásny domeček, ale kvůli několika požárům v posledních letech z něj nic nezbylo. Pozemek je tedy možné upravit a postavit na něm nový domek.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Bezduchá zeleň

 

 

Pinnacles


Pinnacles jsou domovem bohatých a slavných. Najdete tam ty nejdražší domy v celém Del Sol Valley. Pokud tam chcete bydlet, musíte na sobě pořádně zapracovat!

 • Doupě Wardové - Obytný pozemek, vlastní Wardová (Cena: 444,341Simoleon | Velikost: 50x40)
  Doupě Wardové je domovem té nejuznávanější celebrity. Judith Wardové. Toto skvostné sídlo si vybudovala před hodně dávnou dobou, když bylo Del Sol Valley jen malou kaňkou na mapě hvězdné slávy.
  Wardová
  Judith Wardová je v herecké komunitě legendou. Hrála snad ve všech žánrech od komedií po dramata. Na cokoliv si vzpomenete. Judith tam dost možná hrála. Nedá se ale úplně říct. že by měla hodně přátel. Během své kariéry za sebou spálila slušnou řádku mostů. Jejím cílem vždycky bylo za každou cenu zbohatnout. Pokud to prospěje její kariéře, neváhá ani vteřinu a zradí vás. Několikrát byla vdaná, ale každý partner ji jen zdržoval. Ráda žije v rychlém tempu a nespokojí se s průměrností.
  Vlastnosti pozemku: Domov celebritDomov celebrit

Doupě Wardové

 

 • Panství Baileyho-Moonové - Obytný pozemek, vlastní Baileyovi-Moonovi (Cena: 233,646Simoleon | Velikost: 50x40)
  Baileyho panství je zářným příkladem nového životního stylu celebrit. V tomto domé nenajdete nic než ty nejlepší a nej pokročilejši vychytávky.
  Baileyovi-Moonovi
  Octavia Moonová a Thorne Bailey jsou slavným párem století. Octavia je geniální textařka, která stojí za největšími Thorneovými hity. Vzhledem k horneově nedávné polízanici na sociálních sítích se jeho obraz v očích veřejnosti začíná malinko rozpadat. Jeho fanoušci si uvědomují, že skutečný talent má Octavia. Jejich syn se jmenuje Orange. Má dobrou náturu, ale jelikož mu celý život vůbec nic nechybělo, je kapánek naivní.
  Vlastnosti pozemku: Domov celebritDomov celebrit

Panství Baileyho-Moonové

 

 • Panský vršek - Obecný pozemek (Cena: 291,970Simoleon | Velikost: 64x64)
  Vybavení: 2 postele, 3 koupelny
  Panský vršek reprezentuje vrchol slávy. Je to nejvyšší kopec v celém Del Sol Valley. Kdo bydlí tady, ten to dotáhl až na vrchol.
  Vlastnosti pozemku: Domov celebritDomov celebrit

Panský vršek

 

 

Starlight Boulevard


Pokud jde o noční život, Starlight Boulevard nemůže nic překonat. Pouze ty nejslavnější Simíky tady pustí do nejexkluzivnějšího nočního klubu ve městě. Tady ty největší hvězdy ukazují, že na to opravdu mají.

 • Studio PBP - Komunitní pozemek, Koktejlový bar (Cena: 203,929Simoleon | Velikost: 40x30)
  Studio PBP představuje vrchol luxusní klubové scény. Přes vyhazovače se dostanou jen ty nejslavnější celebrity. Jestli máte trochu peněz navíc, třeba se vám podaří vyhazovače uplatit, aby vás pustil dovnitř.
  Vlastnosti pozemku: Nejoblíbenější podnik ve městě

Studio PBP

 

 • Muzeum Plumbob Pictures - Komunitní pozemek, Muzeum (Cena: 119,201Simoleon | Velikost: 40x30)
  Muzeum Plumbob Pictures ve vás probudí nostalgické vzpomínky na nejznámější scény v oblasti filmu. Můžete zde také nahlédnout pod pokličku tvorby nejslavnějších kasovních trháků a podívat se na všechny rekvizity a technologie.
  Vlastnosti pozemku: Nejoblíbenější podnik ve městě

Muzeum Plumbob Pictures

 

 • Namakaný hrudník - Komunitní pozemek, Posilovna (Cena: 133,437Simoleon | Velikost: 30x30)
  Abyste dosáhli na nejvyšší úroveň celebrity, musíte na to taky vypadat. V tom spočívá úloha fitka Namakaný hrudník! Máme pro vás tréninky, kde se pořádně zapotíte. Máte na to, abyste byli mezi těmi nejlepšími?
  Vlastnosti pozemku: Nejoblíbenější podnik ve městě

Namakaný hrudník

 

 • Orchidejová jízda - Komunitní pozemek, Koktejlový bar (Cena: 103,509Simoleon | Velikost: 30x30)
  Není to zrovna ten nejokázalejší bar v Del Sol Valley, ale rozhodně tu můžeš potkat pár začínajících celebritek, které si užívají tu lehce underground atmosféru.
  Vlastnosti pozemku: Nejoblíbenější podnik ve městě

Orchidejová jízda

 

 • Park Wardové - Komunitní pozemek, Národní park (Cena: 8,740Simoleon | Velikost: 20x20)
  Pokud potřebujete uniknout z každodenní rutiny životního stylu celebrity. Park Wardové je perfektní místo, kde můžete přijít na jiné myšlenky, uvolnit se a zaposlouchat se do šumění vody.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Park Wardové

 

 

 

Interaktivní objekty


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře.

 

 

Koruna s nebeskými krystaly


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává nový objekt "Koruna s nebeskými krystaly", který slouží Simíkovi jako emoce, dovednost a rychlejší získávání slávy. Korunu lze zakoupit v režimu nákupu v sekci Koníčky a dovednosti za 100§ Simoleonů a může jí používat Simíci od dítěte po důchodce. Některé krystaly dokonce poskytují Simíkům dočasné vlastnosti.

Koruna s nebeskými krystaly

Hlavní využití tohoto objektu je připojit krytaly, které Simíci nasbírají nebo zakoupí ve hře. To umožňuje Simíkům využít různé krystalové účinky. Budete také moci nasadit vzácné krystaly na korunu, k odstranění Výstřelků.

 • Krystaly mají zničené, nízké, střední a vysoké úrovně síly. Světla ze strany koruny indikují jejich úroveň síly. (Šedá, červená, oranžová a zelená)
 • Chcete-li odstranit Výstřelky, pak Simík bude muset připojit krystal do koruny, ale musí být Vzácný (běžný nebo netypický nejde) krystal (viz. Krystaly). Tím bude automaticky odstraněn Výstřelek podle vašeho výběru, ale také zničí krystal.
 • Když Simík nosí korunu, při kliknutí na něj se objeví možnosti, kde mohou vybrat "Sundat korunu", "Odstranit výstřelek" a "Odstranit krystal".

 

Název

The Sims 4 IkonaAlabaster

AlabasterAlabastr je mléčně zbarvený kámen, který je na dotyk měkký a hladký.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, naplní Simíka napjatou energií.

The Sims 4 IkonaAmetyst

AmetystAmetyst je vlastně jen purpurové zbarvený křemen. Zbarvení (jemná lila až královská fialová) těchto drahokamů je způsobeno železnými nečistotami.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, urychlí učení dovednosti logika (nebo psychika u dětí) a doplní potřebu hladu.

The Sims 4 IkonaCitrín

CitrínPodobně jako citrony může mít i citrín barvu od bledě žluté až po zlatavou. Snad proto se Simíci domnívají, že jim přinese úspěch a blahobyt!

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, zbaví mysl Simíka nudy.

The Sims 4 IkonaDiamant

DiamantTyto třpytivé drahokamy patří mezi nejcennější na světě. Také jsou nejtvrdším znýmým přírodním minerálem.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, urychlí získávání bodů slávy a doplní potřebu společenskosti.

The Sims 4 IkonaSmaragd

SmaragdSlovo smaragd pravděpodobně původně znamenalo "zelený drahokam". Jeho nádherně zelené barvě se nic nevyrovná. Pokud smaragd vlastníte, ostatní jistě zezelenají závistí.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, zbaví Simíka veškerých rozpaků.

The Sims 4 IkonaOhnivý opal

Ohnivý opalTyto výjimečné opaly se dají obvykle najít ve formacích vulkanických hornin. Simíci si jich cení pro jejich měňavé, teplé až ohnivé barvy.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, postará se o to. že přátelské interakce nikdy neselžou, a doplní potřebu hygieny.

The Sims 4 IkonaHematit

HematitI když hematit má na povrchu černý kovový lesk, uvnitř najdete temně rudou krvavou barvu.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, posílí pracovní výkon a doplní potřebu zábavy.

The Sims 4 IkonaGagát

GagátDíky své tmavé barvě se gagát často používá v nejrůznějších smutečních špercích. Jen málokdo ale tuší, že gagát je vlastně fosilizované dřevo.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, posílí získávání bodů spokojenosti z rozmarů a doplní všechny potřeby (kromě energie).

The Sims 4 IkonaŽlutavín

ŽlutavínŽlutavín je třpytivá kapka zkapalněných slunečních paprsků! Z jeho jasně žluté barvy přímo vyzařuje veselí.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, urychlí učení dovednosti charisma (společenských dovedností u dětí) a doplní všechny potřeby (kromě energie).

The Sims 4 IkonaOranžový topaz

Oranžový topazJelikož oranžový topaz se v přírodě vyskytuje relativně často a je také celkem odolný, patří k velmi oblíbeným drahokamům. Díky své veselé barvě je možné považovat ho za symbol přátelství.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, zbaví Simíka veškerého smutku.

The Sims 4 IkonaBroskvín

BroskvínTento drahokam je malý a ostýchavý a tomu odpovídá i jeho broskvově různá barva. Není tedy divu, že je považován za symbol nevinnosti.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, doplní potřebu WC (u upírů žízeň a u rostlinných Simíků vodu).

The Sims 4 IkonaPlumbit

PlumbitBíle plumbity se vyskytují v nejrůznějších barevných odstínech od rudé přes žlutou až k zelené. Nejoblíbenější verzí je výrazně zelená.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, urychlí učení dovednosti atletika (motorika u dětí) a doplní všechny potřeby (kromě energie).

The Sims 4 IkonaKřemen

KřemenO křemeni si dřív Simíci mysleli, že jsou to krystalky ledu, které nikdy neroztají. Dnes už víme, že je tvořen čtyřstěny oxidu křemičitého. Vždyť je to přece jasné.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, Simík se už nebude cítit nesvůj.

The Sims 4 IkonaDuhozín

DuhozínDuhozín je velmi vzácný mnohobarevný drahokam, kterému dominuje červená. Je to sice zvláštní, ale většinou se dá najít poblíž duhy.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, pravidelně dodá okolním Simíkům spokojenost a doplní všechny potřeby (kromě energie).

The Sims 4 IkonaRůženín

RůženínRůženín, který dostal jméno podle své bledě růžové barvy, je drahokamem lásky, ze kterého přímo vyzařuje klid a mír.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, zbaví Simíka veškerého vzteku.

The Sims 4 IkonaRubín

RubínRubíny byly vyhledávané pro svoji velmi výraznou rudou barvu, která představuje vášeň a lásku. Pokud si je ale dáte na bačkory, neznamená to, že se budete moci teleportovat.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, doplní potřebu hygieny.

The Sims 4 IkonaSafír

SafírSafír je modřejší než samo nebe a nádherně se na něj dívá. Je známý jako kámen pravdy a dal vzniknout rčení "modrý jako safír".

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, doplní potřebu společenskosti.

The Sims 4 IkonaLeskolit

LeskolitLeskolit je nejtřpytivější ze všech drahokamů! Nedívejte se ale na něj moc dlouho, protože by se vám mohlo stát, že vás jeho stříbřitá krása zhypnotizuje.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, zdvojnásobí šanci najít ve světé krystaly a doplní potřebu WC (u upírů žízeň a u rostlinných Simíků vodu).

The Sims 4 IkonaSimanit

SimanitSimant je jediným z mála drahokamů, které mají opravdovou stříbrnou barvu. Má celou řadu použití: od alchymie až po broušení domácích potřeb.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, pravidelně bude okolní Simíky přesvědčovat, aby vás měli raději, a doplní potřebu společenskosti.

The Sims 4 IkonaTyrkys

TyrkysTyrkys je neprůzračný modrozelený drahokam, o kterém se už celá staletí soudí, že zajišťuje ochranu a přináší štěstí.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly. Simík se už nebude cítit nesvůj.

Rozšíření: Hurá do práceCrandestine

CrandestineCrandestine je červený mimozemský drahokam, který se nepodobá ničemu, co známe ze Země.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, urychlí učení dovednosti malování/psaní (kreativita u dětí) a doplní všechny potřeby (kromě energie).

Rozšíření: Hurá do práceNitelit

NitelitNitelit je zelený fluoresenční krystal. Září tak výrazně, že nevydržíte dívat se přímo do něj.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, dočasně propůjčí vlastnost Noční sova a doplní všechny potřeby (kromě energie).

Herní balíček: Dobrodružství v Džungli IkonaAmazonit

AmazonitO něco měkčí drahokam, který je po vybroušení nádherně barevný. Občas ho najdete v dlouhých klikatících se vodních tocích.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, urychlí učení dovednosti archeologie (nebo psychika u dětí) a doplní všechny potřeby (kromě hladu).

Herní balíček: Dobrodružství v Džungli IkonaAlexandrit

AllexandritTento vzácný drahokam vypadá ve dne výrazně jinak než v noci. Alexandrit někdy bývá popisován jako denní smaragd a noční rubín.

Účinek: Když tento krystal vložíte do koruny s nebeskými krystaly, dočasně vám propůjčí vlastnost mystické smysly a doplní potřebu hladu.

 

 

 

Spací kapsle/kokon


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává nové objekty "Spací kapsle" a "Spací kokon", což je nový druh postele. V režimu nákupu máte k dispozici 2 modely: Spací kokon za 3,500§ Simoleonů a Spací kapsle za 9,600§ Simoleonů. Jediným rozdílem mezi oběma modely je, že dražší model má několik vylepšení.

Spací kapsle/kokon

Následující interakce jsou k dispozici:

Milovat se

Pokusit se o dítě

Zavřít v kokonu (Vyžaduje 3. úroveň dovednost Neplecha, V kokonu musí někdo spát)

Hacknout sny (Vyžaduje 5. úroveň dovednost Neplecha, Vylepšení: Podprahový vysílač)

Sob Pod (Vyžaduje emoci Smutný)

Isolation Chamber (Vyžaduje emoci V rozpacích)

Rage into the Machine (Vyžaduje emoci Naštvaný)

Ovládací panel

 • Podlahové osvětlení (500§)
 • Deprivační komora posílených emocí (1,000§)
 • Ladička denního rytmu (1,000§)
 • Atomizér Hrr na to (1,500§)
 • Podprahový vysílač (2,000§)

Vysílač spánku (Překlad zjistit ve HŘE!!!)

 • Sebevědomé sny
 • Vzdělávací sny
 • Sny plné energie
 • Soustředěné sny
 • Hravé sny
 • Inspirované sny
 • Klidné sny
 • Sny méně potřeb

Vylepšení

 • Deprivační komora posílených emocí (2. úroveň Programování) - Máte špatnou náladu? Toto vylepšení spáčům umožní rychleji se zbavit negativní nálady.
  Vyžaduje:
  2x Obyčejné součástky pro vylepšení
  1x Součástka pro vylepšení elektroniky
  1x Součástka pro vylepšení sanitární techniky
 • Ladička denního rytmu (3. úroveň Programování) - Zasáhne do přirozeného spánkového cyklu Simíků, aby si rychleji a lépe odpočinuli.
  Vyžaduje:
  2x Obyčejné součástky pro vylepšení
  2x Součástky pro vylepšení elektroniky
 • Podlahové osvětlení (3. úroveň Kutilství) - Dává hráči možnost vybrat spacímu kokonu různé efektové osvětlení.
  Vyžaduje:
  1x Obyčejná součástka pro vylepšení
  2x Součástky pro vylepšení elektroniky
 • Podprahový vysílač (4. úroveň Programování) - Dává spáčovi možnost vybrat si, jaké pozitivní sny si chce nechat zdát.
  Vyžaduje:
  2x Obyčejné součástky pro vylepšení
  3x Součástky pro vylepšení elektroniky
 • Atomizér Hrr na to (4. úroveň Kutilství) - Uspokojuje tělesné potřeby spícího Simíka, takže se probudí čistý a v pohodě.
  Vyžaduje:
  1x Obyčejná součástka pro vylepšení
  3x Součástky pro vylepšení sanitární techniky
 • Nezničitelné (5. úroveň Kutilství) - Vylepší spací kokon, aby se nikdy nerozbil.
  Vyžaduje:
  5x Obyčejných součástka pro vylepšení

 

 

Hudební pult


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává nový objekt "Hudební pult Mistr mixáže", který se používá k produkci, remixování, vypalování, a zvyšuje Simíkům dovednost Produkce médií. Také je to jeden z mnoha způsobů, jak získávat slávu.

Hudební pult Mistr mixáže (1,500§)
Vytvořte si mícháním různých melodií vlastní stopy! Jakmile stvoříte něco, co se vám bude líbit, vypalte stopu na CD nebo si zkuste vydobýt slávu vydáním skladby na hudební službě Simify.

Následující interakce jsou k dispozici:

Vypálit stopu

Remixovat stopu

Poslat stopu

Přehrát stopu

Vyprodukovat novou stopu...

 • Aribej
 • Kalkulátorový rock
 • Gom Gabága
 • Klozáta
 • Rébiné
 • Plonky zombrej
 • Ófela
 • Rooba Vaj
 • Yome

 

 

Videostanice


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává nový objekt "Videostanice Více zhlédnutí", který se používá k záznamu úpravě a nahrávání videí, a zvyšuje Simíkům dovednost Produkce médií. Také je to jeden z mnoha způsobů, jak získávat slávu.

 

Videostanice Více zhlédnutí (1,635§)
Vytvořte si mícháním různých melodií vlastní stopy! Jakmile stvoříte něco, co se vám bude líbit, vypalte stopu na CD nebo si zkuste vydobýt slávu vydáním skladby na hudební službě Simify.

 

Následující interakce jsou k dispozici:

Interakce

 • Editovat video
 • Smazat video
 • Přejmenovat video
 • Nahrát video
 • Add transitions (2. úroveň Produkce médií)
 • Add effects (3. úroveň Produkce médií)
 • Combine videos (3. úroveň Produkce médií)

Studovat trendy

Zobrazit inventář videí

Přizpůsobit světla...

 • Jasně zářivé
 • Chladné a mlhavé
 • Noční život v mlze
 • Vlažné vycházející slunce

Koupit dodatečnou komponentu...

 • Nová kamera (§525)
 • Nová světla (§235)
 • EVEN MORE LIGHTS (§550) (Dostupné při koupení všech komponentů)

Natočit video...

 • Hodnocení produktu...
  • Kosmetika
  • Hračky
  • Vychytávky
 • Módní tipy
 • Zkrášlovací tipy
 • Emoční vlog
  • Cheerful Vlog
  • Veselý vlog
  • Inspirovaný vlog
  • Love Advice Vlog
  • Naštvaný vlog
  • Pumped Up Vlog
  • Sebevědomý vVlog
  • Smutný vlog

Zveřejnit aktualizace...

 • Vychválit další video
 • Vychválit staré video
 • Reagovat na komentáře (+☆sláva)

Vylepšit...

 • Instalovat automatický aktualizátor -
  Vyžaduje:
  4x Součástky pro vylepšení elektroniky
  2x Obyčejné součástky pro vylepšení
 • Vytvořit ovladač světel -
  Vyžaduje:
  1x Součástka pro vylepšení elektroniky
 • Přidat více paměti -
  Vyžaduje:
  2x Součástky pro vylepšení elektroniky
  1x Obyčejná součástka pro vylepšení

 

 

Stylingové pracoviště


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává nový objekt "Stylingové pracoviště", který Simíkům může nabídnout změnu účesu, nebo změnu nalíčení.. Stylingové pracoviště lze zakoupit v režimu nákupu v sekci Koníčky a dovednosti (Ostatní) za 400§ Simoleonů.

Stylingové pracoviště Vše v jednom (400§)
Bučíte legendou stylingu. U tohoto stylingového pracoviště Vše v jednom můžete Simíkům nabídnout libovolný účes a make-up. Simíci o ně také mohou sami požádat. A nebojte se ostatním Simíkům říci, jak se očekává, že budou vypadat. To všechno je ve vaší moci.

 

Následující interakce jsou k dispozici:

Požádat o účes...

Požádat o make-up...

Nabídnout účes...

Nabídnout make-up...

Nabídnout kompletní styling...

Vypnout...

Nastavit barvu a intenzitu...

 

 

Velikánova exotická vodní zahrada


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě přidává nový objekt "Velikánova exotická vodní zahrada", který může zkrášlit pozemek, také se zde mohou Simíci koupat nebo si hrát. Velikánova exotická vodní zahrada lze zakoupit v režimu nákupu v sekci Koníčky a dovednosti (Venkovní aktivity) za 2,000§ Simoleonů.

Simíci, kteří přežijí skok nebo pád do vodní zahrady, obdrží 3 hodinovou náladovku Seběvědomý +1 s názvem "Místní mají smůlu", ale to neznamená, že je imunní vůči smrti.

Velikánova exotická vodní zahrada (2,000§)
Tuto nádherně vymodelovanou vodní zahradu nenavrhl nikdo jiný než sám J. Chouinard. Její klikatící se šedavé kamení, exotické vějířovité listy a květy a ševelící voda jsou skutečnou esencí poklidu.
Velikánovu exotickou vodní zahradu můžete použít jako obydlí pro různé tvory nebo se jen kochat jejími prázdnými zákoutími. Je to skutečné zážitek, který si koupíte jen za peníze.

 

Následující interakce jsou k dispozici:

Přidat přírodní čisticí prostředek (1,000§) - Hlemýždi neustále pojídají nečistoty a rybníček tak čistí, nicméně mohou je sníst vyhladovělí obyvatelé.

Doplnit vodní zahradu...

 • Koi (500§)
 • Piraňa (1,000§)
 • Žraloci (3,000§)
 • Víly (5,000§)

Skočit

Hrát si

Obdivovat

Odstranit - Odstraní obyvatele vodní zahrady.

Nakrmit (50§)

 

 

Kostýmová plošina


Krásná kostýmová plošina (600§)
Krásná kostýmová plošina umožňuje Simfkúm zapracovat na stylu ostatních. Nabídněte své služby nebo o ně požádejte, ale hlavně nikdy nemějte strach zkusit nový vzhled. Také máte možnost vyzkoušet si jedinečné kostýmy známé z filmů.

Následující interakce jsou k dispozici:

Nabídnout oblečení...

Nabídnout vylepšení zevnějšku...

Převléct do kostýmu...

 • Pirátský kapitán
 • Pirátská posádka
 • Ničemný bandita
 • Nemocniční pacient
 • Delikvent z apokalypsy
 • Liškoun, příšerka z nicoty
 • Lékař z nemocnice
 • Mimozemský cizák
 • Viktoriánský drahoušek
 • Táborník
 • Superpadouch
 • Superhrdina
 • Policejní detektiv
 • Přeživší apokalypsy
 • Rybák z laguny
 • Středověký monarcha
 • Šerif
 • Westernový obyvatel
 • Viktoriánský společník
 • Viktoriánský vzor

Požádat o oblečení...

 

 

Trezor


Úložné prostory (Ostatní)

Biometrické dveře od trezoru 5KRBLÍK od Kačeří bezpečnosti© (1,500§)
Už jste někdy snili o svém vlastním domácím trezoru? Namontujte si tyto biometrické dveře od trezoru a uložte si všechny své cennosti a tajnosti za ocelovou stěnu chráněnou lasery. Hlavně si dejte pozor, abyste omylem někoho neuvěznili uvnitř! To byste určitě nechtěli, vidte?

Supertrezor 5KRBLÍK XL od Kačeří bezpečnosti© (3,000§)
Jste až moc spořiví? Řekli by o vás ostatní, že jste skrblík? Možná dokonce Strýček Skrblík? V tom případě přesné víme. co potřebujete! Tento trezor se skvěle hodí pro uložení všech vašich blyštivých pokladů. Jen si představte ty možnosti, až budete mít hromadu o velikosti několika Simlků...

 

 

Drony


Streamovací dron nahoru a frr (410§)
Tento streamovací dron dokáže všechno, co byste od něj čekali: streamuje, natáčí a umí vás následovat. Bude z něj váš kamarád? Jen v případě, že si pořídíte tu druhou verzi.

Streamovací dron Streamujeme, co se dá (1,249§)
Dobře, tak tohle je ta špičková verze streamovacího drona, která rozhodně nebude vaším kamarádem. Ale jen se na ni podívejte! No není rozkošná? Vždyť by strčila všechny do kapsy: číslo 5. Valliho i Evu.

 

 

Rekvizity


Velikánova exotická vodní zahrada (2,000§)
Tuto nádherně vymodelovanou vodní zahradu nenavrhl nikdo jiný než sám J. Chouinard. Její klikatící se šedavé kamení, exotické vějířovité listy a květy a ševelící voda jsou skutečnou esencí poklidu.
Velikánovu exotickou vodní zahradu můžete použít jako obydlí pro různé tvory nebo se jen kochat jejími prázdnými zákoutími. Je to skutečné zážitek, který si koupíte jen za peníze.

 

 

Kamery


Levná stacionární kamera (500§)
Pokud tuhle kameru používají herci pro natáčení denních pořadů, pak je dostačující pro vás.

Statická kamera Točíme filmy (1,800§)
Tato kamera sice není stejné pohyblivá jako kamera na vozíku Točíme filmy, ale to neznamená, že nedokáže zachytit kouzelné zábéry. Ať už stojíte před kamerou nebo za ní. statická kamera Točíme filmy se stane nezbytnou součástí všech domácích filmových scén.

Kamera na vozíku Točíme filmy (3,000§)
S touto kamerou je práce hračka. Kamera na vozíku Točíme filmy jezdí po kolejích, aby mohla zachytit akci z toho nejlepšfho úhlu. který byste prostým okem vůbec nezachytili.

Následující interakce jsou k dispozici:

Nastavit

Točit

 

 

Zelené plátno


Zelené plátno do menších prostor (4,000§)
Zelené plátno trochu úspornějších rozměrů. Tento menší kousek dodá pozemkům na zajímavosti a umožní Simíkům zakusit trochu té přenosové magie.
K žádnému přenosu ve skutečnosti dojít nemůže, ale s představivostí je možné prakticky cokoliv.

Zelené plátno Hromadný přenos (15,000§)
Toto mimořádně velké zelené plátno je určené pro točení filmů. Dokáže diváky přenést prakticky kamkoliv. Od moří zamořených piráty až po poklidná westernová městečka. Nebojte se ho použít k doplnění libovolného prostoru.
Vezměte prosím na vědomí, že ve filmových studiích bývá obvykle více prostoru, takže se tento výrobek nevejde na každý pozemek.

Následující interakce jsou k dispozici:

Zapnout/Vypnout

Připravit zelené pozadí... (Zelené plátno do menších prostor)

 • Oblačná poušť
 • Deštivý den
 • Deštivé noční město
 • Noc
 • Noční moře
 • Pouštní západ slunce
 • Slunečný den
 • Slunečné moře
 • Deštivá noc
 • Viktoriánská deštivá noc
 • Lesy

Připravit zelené pozadí... (Zelené plátno Hromadný přenos)

 • Středověký hrad
 • Přístavní město
 • Viktoriánský venkovský statek
 • Ulice ve městě
 • Postapokalyptické město
 • Městská scenérie
 • Westernové městečko

 

 

Ovládací panel speciálních efektů


Ovládací panel speciálních efektů Efektivně efektní (2,000§)
Tento ovládací panel vám umožňuje snadno ovládat všechny přístroje na speciální efekty. Nesejde na tom. jestli točíte jen malou scénku s pár efekty nebo se snažíte řídit efekty na scéně největšího akčního trháku letošního léta. S tímto ovládacím panelem to bude hračka.
Přístroje na speciální efekty nejsou součástí balení.

Následující interakce jsou k dispozici:

Vizuální efekty... (V okolí musí být přístroj na speciální efekty, které byste mohli ovládat)

 • Rozkvetlá třešeň
 • Popel
 • Podzimní listí
 • Peníze
 • Bublinky
 • Déšť
 • Jiskry
 • Konflety
 • Žádná
 • Sníh
 • Špagety a masové koule
 • Srdce

 

 

 

Nový nákup/stavba


Rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě obsahuje celkem 297 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

297x
(21x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Cesta_ke_slave_01.jpg

 

 

Připravené místnosti


1x Koupelna

Připravené místnosti

 

1x Ložnice

Připravené místnosti

 

1x Pracovna

Připravené místnosti

 

1x Venek

Venek 1

 

14x Kariéra

Zpřístupní se zahájením herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 7. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 8. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 5. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 3. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 2. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 9. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 6. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 4. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 10. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 3. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 9. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 5. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 7. úrovně herecké kariéry.
Připravené místnosti

 

3x Ostatní

Připravené místnosti

Připravené místnosti

Připravené místnosti

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm