Kojenec - Životní etapy | The Sims 4 CZ

Kojenec


DeadKarlos | 18. září 2023 | Návštěvnost 659

 

Kojenec je druhou životní fází v The Sims 4. Kojenec byl přidán v patchi 142, po novorozenecké fázi a předcházející fázi batolete.

Životní fáze v The Sims 4:

Kojence lze vytvořit v Režimu Vytvořit Simíka a dát jim jedinečné vlastnosti. Mohou také komunikovat se Simíky všech starších životních fází a také s domácími mazlíčky rošíření The Sims 4: Psi a kočky. Kojenci spí spíše v postýlkách než v kočáru nebo postele pro batolata a lze je koupat ve vaně. Kojenci mohou být krmeni na vysokých židlích, lahvích nebo kojeni a budou mít různé reakce na dětskou stravu. Na rozdíl od novorozenců nejsou kojenci omezeni ve svých domovech a lze je vzít na jiné pozemky.

Kojenec (Obrázek)

Pokud je nainstalované rozšíření The Sims 4: Rodinný život, mohou dospělý Simíci nosit kojence na zádech na nosítkách. Rozšíření také představuje osmnáct různých dětských výstřelků, které dále definují jejich osobnost. Jak bylo odhaleno během oficiálního živého přenosu rozšíření, u kojenců se také vyvine vazba na základě toho, zda jejich potřeby často řeší jejich pečovatelé (nešťastní kojenci jsou například skeptičtější vůči ostatním Simíkům). Děti mohou plakat kdykoli (to způsobí, že starší Simíci dostanou Napjaté emoce). Stejně jako batolata, i kojenci se smradlavými plenkami poskytují starším Simíkům nepříjemnou náladu. Jediné emoce, které kojenci mají, jsou naštvaný, smutný, šťastný, fajn, hravý, nabitý energií, vyděšený a spící.

Kojenec v postýlce (Obrázek)

The Sims 4 životní etapu hlavně pro batolata a kojence na rozdíl od The Sims 2 a The Sims 3. Životní etapa batolete bylo přidáno do patche 46, zatímco životní etapa kojence bylo přidáno do patche 142.

Životní fáze v The Sims 4:

 

Všichni Simíci, kteří nejsou v aktivní domácnosti, automaticky stárnou, pokud není automatické stárnutí vypnuto nebo na "Pouze aktivní domácnost".

 

Obsah

 

 

 

Péče o kojence


Kojenci jsou konečně tady a jsou tím nejlepším bezplatným doplňkem k The Sims 4 od příchodu batolat v roce 2017. Kojenci samozřejmě nejsou ani zdaleka tak soběstační jako batolata a vyžadují více nerozdělené pozornosti a péče pro vaše Simíky. Naučte se, jak uspokojit jejich základní potřeby.

Péče o kojence (Obrázek)

Tato příručka se týká pouze péče o kojence v základní hře. Níže se nachází péči o kojence s rozšířením The Sims 4: Rodinný život.

 

 

Vlastnosti kojence


Stejně jako batolata mohou mít kojenci pouze jednu z následujících vlastností.

Název

CitlivostCitlivost Ikona

Tito Simíci jsou náchylnější k vyrážce z plenek, jsou vybíravější, pokud jde o jídlo, a pokud si moc hrají nebo zažívají mnoho společenských interakcí, může toho na ně až moc. Když je ale konejšíte, odpočívají v noci klidněji.

IntenzivníIntenzivní Ikona

Tito Simíci prožívají silné emoce a také se snadno zabaví. Zároveň také platí, že když mají špatnou náladu, je náročnější je uklidnit.

KlidnýKlidný Ikona

Tito Simíci rádi sledují svět. méně často pláčou a málokdy se rozzuří. Také se tak snadno nezačnou při aktivitách nudit. Nicméně také platí, že se jim tolik nechce prozkoumávat svět na vlastní pěst.

NeposednostNeposednost Ikona

Tito Simíci jsou neustále v pohybu, pořád si chtějí hrát a přesunovat se. Hůře se jim ale usíná a také mívají problém udržovat delší dobu pozornost.

OstražitostOstražitost Ikona

Tito Simíci mají rádi všechno, co už znají, ale déle jim trvá. než se adaptují na nové zážitky, nová místa a nové Simíky.

RadostnostRadostnost Ikona

Tito Simíci jsou samý úsměv a smích. Vyžívají se v přítomnosti ostatních Simíků a také potřebují více společenských interakcí.

 

 

Přivítání miminka


Chcete-li se starat o kojence, musíte ho nejprve přidat do domácnosti! Můžete to udělat několika různými způsoby. Pokud vytváříte novou domácnost poprvé, můžete vytvořit nemluvně vedle jeho rodiny v nástroji Vytvořit Simíka.

Pokud chcete přidat kojence do stávající domácnosti, můžete to udělat těhotenstvím, adopcí nebo tím, že budete mít vědecké dítě. Nemluvňata lze adoptovat přímo přes telefon nebo počítač, ale pokud máte dítě v těhotenství nebo ve vědeckém výzkumu, vaše nové dítě začne jako novorozenec. Novorozenci jsou kojenci, na které jsme již byli zvyklí, ale prošli určitými vylepšeními. Dosáhněte věku svého novorozence, abyste získali kojence!

 

 

Důvěra


Mohlo by se zdát zvláštní diskutovat o něčem abstraktním, jako je pouto dítěte před pokrytím základních potřeb, ale je důležité nejprve pochopit, jak důvěra funguje. To, jak pečujete o základní potřeby svého dítěte, vytvoří úroveň jeho důvěry. Důvěra určuje, zda vaše dítě vyroste, aby vidělo svět jako dobré místo, nebo ne.

Děti se snaží odhadnout, zda je tento nový svět, jehož jsou součástí, bezpečným místem. Kojenci, kteří mají své potřeby okamžitě uspokojeny, se budou cítit v bezpečí. Naučí se, že svět je dobrý a že mohou důvěřovat lidem, že jim pomohou, když to potřebují. Nicméně kojenci, kteří jsou zanedbáváni, zjistí, že svět pro ně není bezpečné místo a že ostatním Simíkům nelze věřit.

Jak vidíte, vše, co děláte nebo neděláte se svými dětmi, ovlivňuje jejich důvěru. Vaše dítě se od vás neustále učí, od krmení přes spaní až po hraní a vše mezi tím. Postarejte se o jejich potřeby okamžitě a naučíte je důvěřovat ostatním, až vyrostou. Nechte je plakat po dlouhou dobu a naučíte je nevěřit lidem, až budou starší.

 

Sledujte náladovky


Budete schopni změřit se, jak se vyvíjí důvěra vašeho dítěte z jeho nálad. Pokud mají často pozitivní náladu z toho, že je o ně dobře postaráno, pravděpodobně vyrostou s dobrou důvěrou. Pokud od nich často vidíte smutné náladovky, jak se cítí zanedbáváni, měli byste svému dítěti věnovat více pozornosti, pokud nechcete, aby vyrůstalo se špatnou důvěrou.

Za předpokladu, že jste odvedli dobrou práci při budování důvěry ke svému dítěti, nebudou tak rychle smutní, když se pečovatel okamžitě nezaměří na jejich potřeby. Z minulých zkušeností důvěřují, že jim někdo přijde pomoci.

Kojenci stárnou na batolata s jednou ze tří odměn:

Spokojený kojenec - Spokojený kojenec IkonaHappy Infant

Simík <Jméno> je úplná špička! Toto batole se dočkalo spousty lásky a péče. což mu pomohlo udržet si pozitivní vyhlídky do života!

Senzační kojenec - Senzační kojenec IkonaTop-Notch Infant

I když to nebylo úplně dokonalé. Simík <Jméno> byl celkem spokojeným kojencem! Simík <Jméno> bude častěji navazovat pozitivní vztahy se Simíky ve svém okolí.

Nespokojený kojenec - Nespokojený kojenec IkonaUnhappy Infant

Simík <Jméno> měl dost nepříjemný počátek života. Výsledkem je. že bude o něco tvrdohlavější a vzdornější.

 

 

Kojenecká výživa


Jednou z částí dětství je přechod z mléka nebo umělé výživy na pevnou stravu. Simíci mohou pomoci kojencům vyzkoušet různé dětské pokrmy pomocí vysoké židličky. Kojenci mohou mít rádi nebo nemají rádi určité potraviny; každému nechutná všechno. Další funkcí přidanou s aktualizací je navíc možnost nastavit preferenci pro krmení z láhve nebo kojení. Pro Simíky s vybíravými jedlíky to může být způsob, jak se vydat, pokud mají problém najít jídlo, které jejich dítě mají rády.

Kojenecká výživa (Obrázek)

Níže naleznete seznam všech různých možností dětské výživy:

Název a popis

Jablečné pyré IkonaJablečné pyré

Applesauce

Mékké, vodnaté a mačkané. Trpké, ale zároveň sladké.

Mačkaná mrkev IkonaMačkaná mrkev

Crushed Carrots

Nadýchané a zemité sladké.

Domácí hummusi IkonaDomácí hummusi

Homemade Humus

Krémové, husté a plné bohaté chuti česneku.

Zmrzlina IkonaZmrzlina

Ice Cream

Studená, krémová a sladká pochoutka!

Mačkané mango IkonaMačkané mango

Mashed Mango

Šťavnaté a krémové s chutí tropických květů.

Mačkaný hrášek IkonaMačkaný hrášek

Mashed Peas

Husté a rozměklé se sladkou, nicméně výraznou chuti.

Ovesné cereálie IkonaOvesné cereálie

Oatmeal Cereal

Jemné a zároveň hrudkovité s nasládlou a trošku ořechovou chutí.

Kaše z papáji IkonaKaše z papáji

Papaya Paste

Smetanové s máslovou texturou a mírně nasládlé.

Dýňové pyré IkonaDýňové pyré

Pumpkin Puree

Smetanové, husté a plné čerstvých dýhových chutí.

Rýžová ovesná kaše IkonaRýžová ovesná kaše

Rice Porridge

Lahodné, tekuté a celkově mdlé dětské jídlo.

Mačkané avokádo IkonaMačkané avokádo

Smashed Avocado

Lahodné a máslové se zemitou chutí.

Mačkaný citrón IkonaMačkaný citrón

Smashed Lemon

Óóó! Kyselé!

Pyré ze sladkých brambor IkonaPyré ze sladkých brambor

Sweet Potato Puree

Krémové a máslové se sladkou, nicméně zemitou chuti.

Jogurt IkonaJogurt

Yogurt

Lahodné a krémové s jemnou sladko kyselou chutí.

 

 

Základní potřeby


Nyní, když rozumíte tomu, jak důvěra funguje, jste připraveni začít se starat o potřeby svých dětí! Nemluvňata mají všechny stejné základní potřeby jako starší Simíci, ale potřebují pomoc dospělého, aby udělali téměř všechno.

Potřeba na WCPotřeba na WC Ikona

Potřebujete na záchod? To se dá rychle vyřešit pomocí plenky. Ale pozor: plná plenka může natropit spoustu nepořádku.

Potřeba na WC

HladHlad Ikona

Kojence lze nakojit nebo nakrmit z lahve, ale můžou také ochutnat nová jídla ve vysoké židli!

Hlad

EnergieEnergie Ikona

Kojenci potřebují víc spánku než většina Simíků. Sice mohou spát na podlaze, ale postýlku mají radši!

Energie

ZábavaZábava Ikona

Dokud se kojenci sami nemohou hýbat, potřebu zábava mají uzamčenou. Po dosažení milníku Sednout si se mohou kojenci začít někam sunout!

Zábava

PozornostPozornost Ikona

Kojenci potřebují více pozornosti než starší Simíci. Neustále si jich někdo musí všímat a zaměstnávat je, aby byli spokojení.

Společenskost

HygienaHygiena Ikona

Dospělí Simíci mohou vyměnit špinavou plenku, umýt kojence nebo ho vykoupat.

Hygiena

 

Spánek


Jak každý rodič v reálném světě ví, jak přimět dítě, aby usnulo, není tak snadné, jako ho uložit do postýlky a odejít. I když je vaše dítě vyčerpané, může mít problém usnout bez další pomoci. Svou roli v tom hrají i vlastnosti vašeho dítěte. Kojenci s vlastností Klidný usnou rychle, ale s vlastností Neposednost budou muset být kojenci rozmazlováni, dokud neusnou.

Když je vaše dítě ospalé a potřebuje si odpočinout, dejte je do postýlky. Zatímco je kojenec v postýlce, objeví se na něm nové možnosti. Váš Simík jim může vyprávět pohádku před spaním a uklidnit je před spaním. Pokud vaše dítě neusíná samo, věnujte nějaký čas těmto interakcím s nimi, abyste mu pomohli unést se do říše snů. Pokud jste vylepšili dětskou postýlku na mobilní, můžete si práci usnadnit hraním ukolébavky na mobilu. Hudba v mobilu ukolébá každé dítě ke spánku.

Základní potřeby - Spánek (Obrázek)

Kojenci však nepotřebují spát jen když jsou unavení! Potřebují pravidelný spánek po celý den. Budete vědět, že vaše dítě si potřebuje zdřímnout, když vás smutná náladovka informuje, že bylo vzhůru příliš dlouho. Klikněte na dítě a vyberte možnost zdřímnout, aby si vaše dítě trochu zdřímlo v náručí jeho pečovatele.

 

Krmení


Samozřejmě je důležité své dítě krmit. To by mělo být samozřejmé. Nejrychlejší a nejsnadnější způsob krmení dítěte je krmení z láhve nebo kojení. Klikněte na své dítě a nastavte preferované krmení. Preference krmení platí pro všechny Simíky v domě; pokud nastavíte preferenci krmení na kojení, všichni Simíci, kteří mohou produkovat mléko, se vždy rozhodnou kojit dítě.

Kojení nebo krmení z láhve rychle vyřeší hlad vašeho dítěte, ale vy přicházíte o příležitost k propojení a zkoumání s vaším dítětem. Vaše dítě bude mít obohacující zážitek z krmení, pokud s ním na vysoké židličce zkusíte nová jídla. Klikněte na vysokou židli a vyzkoušejte se svým dítětem nová jídla!

Základní potřeby - Krmení (Obrázek)

Uvidíte nabídku zobrazující řadu mixovaných dětských jídel, ze kterých si můžete vybrat. Nabídka zaznamenává, která jídla vaše dítě vyzkoušelo a zda mu tato jídla chutnala nebo ne. Netřeba dodávat, že jakmile vyzkoušíte všechna jídla se svým dítětem, je nejlepší držet se potravin, které má rádo. Společné zkoušení nových potravin je pro vaše dítě skvělý způsob, jak prozkoumat nové chutě a zároveň se spojit se svým pečovatelem.

V závislosti na vlastnostech vašeho dítěte může být více či méně vnímavé k novým potravinám. Opatrní kojenci mohou potřebovat vyzkoušet nové jídlo několikrát, než se rozhodnou, zda jim například chutná.

 

Hygiena/WC


Samozřejmě, že kojenci jsou nepořádní. Špiní si plenky, rozmazávají si jídlo po celém obličeji, slintají po sobě. Můžete jim pomoci, aby byly méně špinavé tím, že jim budete měnit plenky a často je koupat.

Pokud hledáte přebalovací pulty pro vaše miminko, nezoufejte. Přebalovací pulty nejsou součástí aktualizace základní hry pro kojence. Jsou exkluzivní pro rozšiřující balíček Rodinný život, což byla zvláštní volba. Mysleli byste si, že přebalovací pulty budou základním předmětem péče o dítě, který stojí za to zařadit do základní hry The Sims 4, ale dobře. To však neznamená, že nemůžete dítěti přebalovat. Stačí kliknout na své dítě a v části Péče o kojence uvidíte možnost vyměnit jeho plenku. Není potřeba přebalovací pult.

Základní potřeby - Hygiena (Obrázek)

Samotné přebalování však nestačí k tomu, aby vaše děti zůstaly čisté. Vyžadují pravidelné koupele. Naštěstí se to příliš neliší od koupání batolete. Jediný skutečný rozdíl je v tom, že dítě během koupele sedí ve vaně v malém sedáku. Ošetřovatelé mohou kojence pravidelně koupat nebo perličkové koupele stejně jako batolata. Animace je velmi roztomilá a je to dobrá příležitost k propojení pečovatele a dítěte.

 

Zábava


Navíc kojenci potřebují spoustu času na hraní! Zábava je také jedním z jejich motivů, který je potřeba udržovat. Kojenci si mohou hrát s jakoukoli hračkou v krabici, se kterou si mohou hrát batolata a děti. Mohou také komunikovat s bloky pro batolata. V nabídce Nákup/Stavba je také k dispozici několik nových senzorických hraček pro kojence.

Základní potřeby - Zábava (Obrázek)

Postavte kojence na zem a nechte je lézt a prozkoumávat své hračky. Můžete si dát klid tím, že použijete nový plot pro miminka, který je zadrží uvnitř hřiště. Plot je umístěn se všemi ostatními oploceními a funguje přesně jako běžný plot, ale můžete kliknout na bránu a aplikovat na ni ochranu pro děti. Ve skutečnosti můžete nyní použít dětskou ochranu na jakoukoli bránu.

Pozor! Dětská ochrana je na ochranu kojence, ale ne vždy pro ochranu batolat! Odhodlané batole se může pokusit uniknout z jejich herního vězení!

 

Pozornost


Někdy se děti jen zlobí nebo smutní bez důvodu. Ještě nechápou, jak emoce fungují. Není neobvyklé, že se dítě probudí ze spánku a cítí se naštvané jen proto! V takových případech jim opravdu stačí láska.

Základní potřeby - Pozornost (Obrázek)

Ošetřovatelé mohou kojence obskakovat, mazlit se s ním a kdykoli je utěšit. Tyto interakce jsou užitečné pro uklidnění dítěte, které se bezdůvodně rozčiluje. Pokud jste splnili všechny základní potřeby svého dítěte, ale stále křičí nebo pláče, tyto interakce je uklidní rychleji. Děti, které jsou utěšovány nebo hýčkány během jednoho z těchto náhodných záchvatů, si se svým pečovatelem vytvoří silnou vazbu, takže je neignorujte, když se bezdůvodně chystají!

 

 

 

Rozšíření The Sims 4: Rodinný životRozšíření: The Sims 4 Rodinný život Ikona


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život přidává novou péči o nemluvňata, což bude poměrně náročné, než v základní hře The Sims 4.

Pokud jste si hráli s nemluvňaty, než jste získali rozšíření The Sims 4: Rodinný život, pravděpodobně jste si všimli, že péče o nemluvňata se najednou stala mnohem komplikovanější. Ve skutečnosti vaše batole již nemůže sedět nebo lézt ihned po zestárnutí z novorozence. To, že se nemohou posadit, samozřejmě znamená, že si nemohou hrát s hračkami nebo zkoumat jídlo na vysoké židli. Tyto dovednosti se musí naučit tím, že dosáhnou dětských milníků. Navíc se budete muset vypořádat i s dětskými výstřelkami, takže výchova dětí v rozšíření The Sims 4: Rodinný život je poměrně náročné!

Základní potřeby - Krmení (Obrázek)

Pokud je nainstalované rozšíření The Sims 4: Rodinný život, mohou dospělý Simíci nosit kojence na zádech na nosítkách. Rozšíření také představuje osmnáct různých dětských výstřelků, které dále definují jejich osobnost. Jak bylo odhaleno během oficiálního živého přenosu rozšíření, u kojenců se také vyvine vazba na základě toho, zda jejich potřeby často řeší jejich pečovatelé (nešťastní kojenci jsou například skeptičtější vůči ostatním Simíkům). Děti mohou plakat kdykoli (to způsobí, že starší Simíci dostanou Napjaté emoce). Stejně jako batolata, i kojenci se smradlavými plenkami poskytují starším Simíkům nepříjemnou náladu. Jediné emoce, které kojenci mají, jsou naštvaný, smutný, šťastný, fajn, hravý, nabitý energií, vyděšený a spící.

 

Milníky kojence


Samozřejmě, pokud chcete, aby vaše dítě začalo samo lézt a hrát si s hračkami, budete s ním muset trávit spoustu času, aby dosáhli milníků. Milníky pro kojence jsou rozděleny do kategorií Hrubá motorika, Jemná motorika, Život, Společenskost a Poprvé. Kategorie Hrubá motorika a Jemná motorika jsou tím, na co se chcete zaměřit, abyste svému dítěti pomohli být trochu samostatnější. Panel milníků vám však dobře poradí, jak dosáhnout dalšího milníku.

Vaše dítě samozřejmě nemůže jen tak přeskočit na sezení a plazení. Stejně jako ve skutečném světě, děti pomalu postupují nejprve jednoduchými milníky, pak postupně dosahují dalších a pokročilejších milníků. Kojenci budou mít na informačním panelu často zašedlý milník. Toto je další milník, kterého má vaše dítě dosáhnout. Umístěním ukazatele na tento šedý milník zjistíte, jak ho mohou dosáhnout. Hráči samozřejmě musí vynaložit úsilí, aby pomohli svému dítěti dosáhnout všech jejich milníků Hrubých a Jemných motorik. Milníky Život, Společenskost a Poprvé však nejsou nezbytně nutné, aby děti získaly novou nezávislost. Tyto milníky se budou dít přirozeněji prostřednictvím běžného hraní.

Seznam všech milníků se nachází zde

Milníky kojence Obrázek

 

 

Výstřelky kojence


Výstřelky jsou něco jako vlastnosti pro Simíky (kojence a batolata) v Rozšíření The Sims 4: Rodinný život. Na rozdíl od vlastností, tak Výstřelky přicházejí během životní etapy Kojence a Batolat prostřednictvím nové funkce nazvané "Výstřelky". Výstřelky jsou náhodné a jsou jenom pro Kojence a Batolata.

Kojenci a batolata jsou jedineční! Vedle vlastností začínají kojenci a batolata také s celkem třemi skrytými výstřelky. Tyto výstřelky mají vliv na chování Simíků v jejich aktuálním životním období. Když k danému chování dojde, bude výstřelek automaticky odhalen. Po objevení výstřelků si je můžete prohlédnout na panelu Simologie v sekci Vlastnosti.

Seznam všech výstřelků se nachází zde

Kromě toho existuje celkem 18 dětských výstřelků, které mohou kojenci přirozeně získat prostřednictvím hraní. Jsou však z velké části náhodné; někdy se u dítěte může vyvinout vtípek na základě toho, co dělá, někdy ne. Také kojenci mohou mít až tři výstřelky najednou. Takže některé výstřelky jsou jen roztomilé zvyky, které vaše dítě bude dělat častěji. Pro ostatní však může být jejich výchova větší výzvou pro jejich rodiče!

 

 

Kojencké aktivity


Rozšíření The Sims 4: Rodinný život navíc přidává některé další nové předměty a aktivity pro kojence, které nejsou v základní hře, jako je hrací podložka pro kojence, přebalovací pulty a dětské nosiče na záda!

 

Hrací podložka

Hrací podložka skutečně pomůže vašemu dítěti ve hře dosáhnout mnoha milníků Hrubé motoriky a Jemné motoriky. Důrazně tedy doporučujeme mít jednu podložku pro vaše děti. Jsou také docela univerzální, protože na nich vaše děti mohou spát, hrát si s houpacími hračkami a ležet na bříšku.

Kojenec si hraje na podložce (Obrázek)

 

Přebalovací pult

Proč nejsou přebalovací pulty v základní hře, ale v každém případě se jedná o dětský objekt v rošíření Sims 4: Rodinný život. Samozřejmě fungují v podstatě stejně jako prádelník. Simíci mohou měnit oblečení svého dítěte a přebalovat. Přebalovací pult lze také použít k přebalování a přebalování batolat. Kromě toho nezapomeňte vedle něj umístit koš na pleny, pokud nechcete uklízet odpad na plenky na podlaze. Navíc je k dispozici nástěnný přebalovací pult určený pro veřejné koupelny.

Přebalovat kojence (Obrázek)

 

Dětská nosítka

Kromě toho mohou dětské nosiče snadno přepravit vaše dítě a vzít je do světa. Simíci se samozřejmě mohou procházet a dokonce i běhat s dítětem na zádech. Některým kojencům, se také lépe spí, když jsou v nosiči na zádech.

Dětská nosítka (Obrázek)

 

 

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm