The Sims 4: Hurá na vysokou | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Hurá na vysokou


DeadKarlos | 11. ledna 2020 | Návštěvnost 20367

 

Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou IkonaThe Sims 4: Hurá na vysokou (TS4: Discover University) je osmé Rozšíření pro hru The Sims 4, které bylo vydané 15. listopadu 2019.

Prozkoumejte všechny zkušenosti, které škola nabízí. Škola může připravit vaše Simíky na úspěch v inženýrských, vzdělávacích nebo právnických profesích. Objevte robotiku a ping-pong, nebo si udělejte nějakou neplechu, které se používají proti konkurenční škole.

Rozšíření je podobné z The Sims 2: Univerzita a The Sims 3: Studentský život, s drobnými prvky od The Sims 2: The Sims 2 Ve světě podnikání, The Sims 2: Život v bytě, The Sims 3: Povolání snů, The Sims 3: Do budoucnosti.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Začněte se učit a ukažte svého školního ducha v rozšíření The Sims 4 Hurá na vysokou. Simíci nastoupí na univerzitu, kde si užijí studium i mimoškolní aktivity. Choďte na předměty, které Simíkům dopomohou k úspěchu v inženýrské, vzdělávací nebo právní kariéře. Objevte robotiku a ping-pong nebo dělejte neplechu a vystřelte si z konkurenční školy. Pilně se učte, spěte si, jak dlouho chcete, a plácněte si se školním maskotem – hlavně se ale snažte mít slušné známky!

 

Klíčové vlastnosti

Zabydlete se na vysokéZabydlete se na vysoké
Nastupte na historickou Univerzitu v Britechesteru nebo na moderní Foxburský institut. Zabydlete se na koleji nebo na přivátu, prozkoumejte Britechester na kole, bavte se ve studentském centru nebo se učte v knihovně.

S radostí do školyS radostí do školy
Chodce na hodiny a pracujte na pracích a prezentacích. Čím víc se toho váš Simík naučí, tím lepší bude v kariérách spojených se vzděláváním, právem a technikou. Známky se odvíjí i od toho. jestli budete chodit na hodiny. Plánování časuje tedy velmi důležité.

Seznamujte se, sbližujte se a prozkoumávejteSeznamujte se, sbližujte se a prozkoumávejte
Je jen na vašem Simíkovi, jak k vysoké škole přistoupí. Může se celé noci pilně učit, nebo se bavit. K dispozici je celá řada aktivit, například džuspong, fotbal a trávení času s kamarády. Simíci se mohou stát členy školních organizací, nebo i tajného spolku.

Ukažte svůj vysokoškolský stylUkažte svůj vysokoškolský styl
Vytvořte svému Simíkovi jeho osobní styl: ať už si oblékne tepláky a bude chodit na hodiny pozdě nebo bude nosit volné kalhoty, ve kterých mu to sekne. Vždycky se najde způsob, jak ukázat svůj vysokoškolský styl nebo jak udělat dojem na spolužáky.

 

Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 15. listopadu, 2019
Informace
Platform: Windows, OS X
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Škola
Bytosti: Servo
Svět: Britechester

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


 

 

 

Herní přehled


Prozkoumejte všechny zkušenosti, které škola nabízí. Škola může připravit vaše Simíky na úspěch v inženýrských, vzdělávacích nebo právnických profesích. Objevte robotiku a ping-pong, nebo si udělejte nějakou neplechu, které se pouužívají proti konkurenční škole.

Rozšíření: Hurá na vysokou Obrázek 1

Rozšíření: Hurá na vysokou Obrázek 2

Rozšíření: Hurá na vysokou Obrázek 3

Rozšíření: Hurá na vysokou Obrázek 4

Rozšíření: Hurá na vysokou Render 1

 

 

Nové Aspirace


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává jednu novou Aspiraci při Vytvoření Simíka. Tato aspirace uděluje Simíkům odměny a bonusovou vlastnost.

Vzdělání

Akademická - AcademicAkademická

Simík <Jméno> chce jít na vysokou a najít práci. Hlavně se ale chce učit nové věci!

Vlastnost za dokončení aspirace: Vyšší vzdělání

 

 

Nové Vlastnosti


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává 2 nové vlastností. Vlasastnost za odměnu z Kariéry a Bonusová vlastnost z Aspirace.

Vlastnost za odměnu z Kariéry

Ostřílený hráč - Ostřílený hráčSeasoned Gamer

Jako elitní hráč se Simík <Jméno> při hraní videoher víc baví, má vétší šanci vyhrát turnaje a v kariéře e-sportů podává lepší výkony.

Kariéra: E-Sport (dosažení pozice kapitána)

Bonusová vlastnost z Aspirace

Vyšší vzdělání Vyšší vzdělání- Higher Education

Váš Simík prokázal, že dokáže na univerzitě vyniknout. Docela dost se toho naučil, takže se teď bude při používání elektromagnetického výzkumného přístroje s archivem rychleji učit dovednosti a také získá více peněz při zveřejnění vědeckých prací a při přispívání znalostmi.

Aspirace: Vzdělání - Akademická

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teenager/Stará
  14x Účesy a Pokrývka hlavy, 18x Horní díly, 17x Spodní díly, 13x Celkový outfit, 5x Boty, 12x Doplňky, 14x Tetování, 2x Makeup

Muž

 • Dospělý/Teenager/Starý
 • 11x Účesy a Pokrývka hlavy, 17x Horní díly, 10x Spodní díly, 3x Celkový outfit, 4x Boty, 12x Doplňky, 14x Tetování, 2x Makeup

Hura_na_vysokou_02.jpg

 

 

Piercing (Vytvořit Simíka) 8x


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přináší 8 nových piercingů na obličej v nástroji Vytvořit Simíka - Doplňky (Obličej). "Piercing" mohou být umístěny na runých částech obličeje Simíka.

Piercing (Vytvořit Simíka) 8x

 

 

Nové tetování (Vytvořit Simíka) 14x


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přináší 14 nových tetování v nástroji Vytvořit Simíka - Doplňky (Tělo). "Tetování" mohou být umístěny na runých částech těla Simíka.

Nové tetování (Vytvořit Simíka) 14x

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou.

 

 

 

Stanice rádia


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává do hry novou hudbu do hudebního žánru "Alternativní". Tento nový kanál můžete poslouchat pomocí Rádia nebo Reproduktorů.

Faboo Lorb - butter

Onset - Haiku Hands feat. Mad Zach

Dollar - Electric Guest

Charlie - Mallrat

Millie Turner - Ride This Train

Stanice rádia

 

 

Klubové aktivity


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, dostanete zbrusu nové Klubové aktivity v rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou. Při vytvoření klubové aktivity je dispozici "Hrát fotbal" v akci Zábava a hry, "Stavění robotů", "Debatování" a "Vyhledávání informací" v akci Koníčky.

Klubové aktivity

 

 

Klubové požadavky


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, tak do rozšíření Hurá na vysokou získáte 10 nových klubových aktivit a klubových požadavků. Při výběru klubových požadavků a aktivit jsou k dispozici následující možnosti.

Dovednost minimálně na 2. úrovni

 • Robotika
 • Výzkum a debatování

Kariéra

 • Fotbalista
 • Inženýr
 • Práva
 • Soutěžící v e-sportu
 • Vzdělávání

 

Klubové požadavky

 

 

Exekutor


Exekutor byl původně přidán do rozšíření The Sims 4 Hurá na vysokou, ale je také v základní hře. Exekutor dorazí, aby zabavil nábytek domácnosti poté, co byla vypnuta elektřina a voda kvůli neplacení složenek. To vás však nezbaví dluhu a stále musíte splácet své složenky. Dokud tak neučiní, exekutor se bude objevovat každý den.

Exekutor také zabaví nábytek studentské univerzitě, pokud nezaplatí studentské půjčky, které si Simík půjčil. Pokud není nic, co zabavit, tak si bude exekutor stěžovat a odejde, ale vrátí se, jakmile má domácnost něco cenného, aby to mohl zabavit.

Pokud se exekutor chystá vzít cenný předmět, mohou je Simíci požádat, aby nic nezabavolal, a doufali, že se přesunou k jinému objektu za účelem jejich zabavování. Simíci se také mohou pokusit apelovat na lidská práva, podplácet simoleony nebo s exekutorem bojovali. Pokud budou úspěšní, exekutor nebude moci znovu zabavit předmět a opustí domácnost.

Exekutor

 

 

Spolubydlící


Rozšíření The Sims 4 Hurá na vysokou představuje dlouho očekávaný návrat spolubydlících! Nyní existují dvě varianty spolubydlících. První způsobem jsou automaticky přiřazeni k tomu, aby žili po boku vašeho Simíka na univerzitě. Může to být na akademické půdě nebo na určeném univerzitním pozemku. Samozřejmě, že hra bude automaticky přidělovat spolubydlící.

Druhým způsobem, jak si získat spolubydlící, je inzerce. To ve skutečnosti umožňuje vašemu Simíkovi poznat potenciální nové spolubydlící, než je požádáte, aby se nastěhovali. Abyste mohli tuto funkci používat, nemusíte chodit na univerzitu.

Inzerát na spolubydlící

Umístit inzerát na spolubydlícího je snadné. Jednoduše přejděte k počítači a v nabídce "Domácnost..." najdete možnost "Zveřejnit inzerát na spolubydlící". Případně můžete použít mobilní telefon svých Simíků a znovu na kartě Domácnost najdete možnost Zveřejnit inzerát na spolubydlící.

Inzerát na spolubydlící

Jakmile umístíte inzerát, obdržíte oznámení, že váš inzerát byl umístěn pro nového spolubydlícího.

Pokud umístíte svůj inzerát a rozhodnete se, že nechcete hledat spolubydlícího, jednoduše opakujte postup a inzerát zrušte.

Poté, co umístíte inzerát

Musíte se ujistit, že máte prostor pro ubytování nového spolubydlícího, ať už je to vlastní pokoj nebo postel a nějaký jednoduchý nábytek, tak budete moct zveřejnit inzerát.

Přijetí Simíka může trvat několik dní. Budete moci zjistit, kteří Simíci se sejdou s vaším Simíkem, a budou mít nad svým jménem Potenciální spolubydlící.

Jakmile žadatelé dorazí, můžete je poznat a komunikovat s nimi, stejně jako s běžnými Simíky.

Když jste se rozhodli pro Simíka, kterého chcete mít za nového spolubydlícího, jednoduše na ně klikněte na Simíka a přejděte do nabídky Spolubydlící. Poté můžete použít možnost "Přijmout jako nového spolubydlícího". Jakmile si vyberete Simíka, který se stane vaším spolubydlícím, bude váš inzerát uzavřen a odstraněn.

Spolubydlící

Život se spolubydlícím

Váš nový spolubydlící je nyní součástí vašeho každodenního života. Skutečnost, že jste si tohoto Simíka vybrali ručně, bude znamenat, že vám budou doma pomáhat s vařením a uklízením. Jen si dejte pozor, jak byste mohli skončit s rušivým Simíkem, který vás bude překvapovat večírky a nespolupracovat.

Spolubydlící také pomohou přispět do fondů domácnosti prostřednictvím nájemného. Výše nájemného se liší podle toho, kolik Simíků máte jako spolubydlících.

Pokud zjistíte, že se vám spolubydlící nehodí, tak ho můžete vyhodit, když budete potřebovat. Stačí přejít do nabídky Spolubydlící a použít možnost "Vykopnout spolubydlícího". Jakmile odejdou, můžete znovu umístit inzerát, který vám pomůže najít nového spolubydlícího.

Dodatečné informace

 • Spolubydlící jsou jenom ve svět Britechesteru. Bez ohledu na to, kde váš Simík žije, nebo jestli bydlí ve standardním domě, bytě nebo apartmánech, tak můžete mít spolubydlící.
 • Počet spolubydlících závisí na počtu lůžek. To je stejné pro univerzitní bydlení i pro normální hraní.
 • Spolubydlící z univerzity se obnovují automaticky. Budou také potřebovat svojí postel.
 • Spolubydlící vám občas nechá také malé poznámky. Budete mít možnost je pochválit, nebo si stěžovat spolubydlícímu, který poznámku napsal.

 

 

Smrt Katastrofické zhroucení Servo


Katastrofické zhroucení: Serva mohou zemřít, protože mají příliš nízkou potřebu odolnosti a po chvíli se rozpadne. To má za následek roztavení, kde se Servo nekontrolovatelně točí a zkratuje, dokud se nezmění na hromadu šrotu.

Servo NENÍ imunní vůči vodě! Neposilujte serva aby plava ani neříkejte servu, aby se koupal. Pokud máte nainstalované rozšíření The Sims 4 Roční období, nenechávejte serva chodit do deště bez deštníku. Voda způsobí, že se servo rozpadne a pravděpodobně zemře, pokud nebude servo opraveno dostatečně brzy. Servo nelze zvýšit ani vylepšit, aby byl imunní vůči vodě. Všechna serva budou vždy citlivá na vodu.

Smrt Katastrofické zhroucení Servo

 

 

Sprcha WooHoo


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přináší nový Woohoo pro Simíky. Simíci, kteří jsou v romantickém vztahu, může použít na sprchu interakci "Milovat se" nebo "Pokusit se o dítě". The Sims bez WooHoo není The Sims a univerzita také není univerzitou bez WooHoo! Sprcha WooHoo byla představena v The Sims 3 a Simíci si přáli, aby se v The Sims 4 vrátila.

Sprcha WooHoo

 

 

Stánky s jídlem


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává nové objekty "Stánky s jídlem". Každý stánek prodává své vlastní jedinečné jídlo. Simíci se naučí vařit jídlo ze stánku s jídlem poté, co ho sní. Pro stánky s jídlem umístěné na pozemku si Simík může najmout prodejce za 100§. Stánek s jídlem si můžete také koupit v režimu nákupu za 1.800 Simoleonů.

REŽIM NÁKUPU - Koníčky a dovednosti - Venkovní aktivit

 • Stánek s jídlem (1.800§)

 

Stánky s jídlem

Ryby a tak!

Ryby a tak!Co je na jídelním lístku? Můžete sí dát rybu na tisíc způsobů Opečenou na pánvi, fritovanou či smaženou. Dále tu máme rybí kapsu, hranolkový sendvič, rybu s hranolky nebo rybí sendvič. A pro dny, kdy nemáte na rybu chuť, tu je delikatesní britská pochoutka v podobč rolek s párkem a mačkaným hráškem! A to je asi tak všechno.

Jídlo:

Mačkaný hrášek (6§)
Rybí šáteček (8§)
Hranolkový sendvič (10§)
Rolka s párkem (10§)
Ryba s hranolky (12§)
Rybí sendvič (14§)

Vozík s kávou Univerzity v Britechesteru

Vozík s kávou Univerzity v BritechesteruTento Stánek s kávou již dlouho chrání studenty univerzity v Britechesteru před usnutím v jejich spánkově deprivovaném stavu. A taky tu mají občerstvení. Vysokoškoláci milují občerstvení.

Jídlo:

Koláček (3§)
Croissant s čokoládou (5§)
Skořicový šnek (5§)
Sladký chléb (7§)

Nápoj:

Káva (5§)
Káva z džezvy (6§)
Ristretto (6§)
Čaj mačča (7§)
Bicerin (8§)

Vozík s kávou Foxburského institutu

Vozík s kávou Foxburského institutuTento Stánek s kávou již dlouho chrání studenty Foxburského institutu před usnutím v jejich spánkově deprivovaném stavu. A taky tu mají občerstvení. Vysokoškoláci milují občerstvení.

Jídlo:

Koláček (3§)
Croissant s čokoládou (5§)
Skořicový šnek (5§)
Sladký chléb (7§)

Nápoj:

Káva (5§)
Káva z džezvy (6§)
Ristretto (6§)
Čaj mačča (7§)
Bicerin (8§)

Tam Tamův stánek s pizzou

Tam Tamův stánek s pizzouZajděte k Tam Tamovi na pizzu nebo si ji kupte domů! Skvěle se hodí na oběd (nebo večeři?) v pracovní den nebo jako rychlé občerstvení, když nemáte čas zasednout k pořádnému jídlu. Kupte si dva trojúhelníčky (protože u Tama nikdy nedostanete jen jeden!) nebo celou pizzu. Nabízíme různé druhy inspirované Tam Tamovými cestami po celém světě. Každý druh má svůj příběh, takže se na chvíli posadte a zaposlouchejte se.
A nezapomeňte si říct o naše speciality!

Jídlo:

Pizza s kebabem (4§)
Pizza se sladkou kukuřící (4§)
Pizza tikka masala (4§)
Sýrová pizza (4§)
Salámová pizza (4§)
Šunková pizza (4§)

Babovy kebaby a wrapy

Babovy kebaby a wrapyDecentní a pohodový podnik zaměřený na zákazníky, kteří mají rádi pochoutky od Středozemního moře. Ochutnejte jídla inspirovaná kebabem. Kupte si něco na cestu nebo se občerstvěte při studijní pauze! Vyzkoušejte salát tabbouleh. máme ten nejlepší ve městě!

Jídlo:

Salát fatuš (8§)
Salát tabbouleh (8§)
Ražničí (10§)
Falafel v placce (12§)
Hovězí kebab v rolce (14§)
Kuřecí kebab v rolce (14§)

Nápoj:

Mačkaný hrášek (10§)
Rybí šáteček (10§)
Hranolkový sendvič (10§)
Rolka s párkem (10§)
Ryba s hranolky (10§)
Rybí sendvič (10§)

 

 

Dovednost Robotika


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává novou dovednost Robotika. Dovednost Robotika umožňuje výrobu různých mechanických vynálezů, jako jsou Užitko-Boty, Kvadrokoptéry, Serva, kybernetiku a robotické hračky Mluvko-boty na "Oficiální robotická pracovní stanice doktora F".

Existuje univerzitní organizace, ke které se Simíci mohou připojit a pracovat na této dovednosti. Simíci mohou zvyšovat dovednost přes "Oficiální robotická pracovní stanice doktora F" nebo čtením dovednostních knih.

Nákup: Koníčky a dovednosti - Vědomosti

Oficiální robotická pracovní stanice doktora F (1.100 Simoleonů)

Dovednost Robotika

 

1. úroveňSimík <Jméno Simíka> se naučil novou dovednost robotika. Ta mu umožňuje vytvářet robotické zázraky, díky kterým si o něm ostatní Simíci budou myslet, že je geniální vynálezce. Simík Marian si může pomocí počítače zakoupit šrot z robotů, který bude na své výtvory potřebovat. Případně si díly může vyhrabat z elektronického odpadu.

 • Zakoupit přes počítač "Součástka z robotického šrotu".
 • Zachránit z rozbité elektroniky "Součástka z robotického šrotu".
 • Vyrobit hračky... – Vyrobit Mluvko-Bot

 

2. úroveňSimík <Jméno Simíka> teď může u robotické pracovní stanice vyrábět počítačové čipy, mechanismy a dálkově ovládané kvadrokoptéry.

 • Vyrobit materiál... – Počítačové čipy a mechanismy.
 • Vyrobit hračky... – Vyrobit dálkově ovládanou kvadrokopteru

 

3. úroveňSimík <Jméno Simíka> teď může u robotické pracovní stanice vyrábět nového Užitko-Bota! Úklido-Bot je užitečným doplňkem každé domácnosti.

 • Úklido-Bot...

 

4. úroveňSimík <Jméno Simíka> teď může u robotické pracovní stanice vyrábět nového Užitko-Bota! Pař-Bot dokáže rozjet každou společenskou událost.

 • Vyrobit Užitko-Boty... – Pař-Bot...

 

5. úroveňSimík <Jméno Simíka> teď může u robotické pracovní stanice vyrábět nového Užitko Bota! Zahrado-Bot udrží pod kontrolou ty nejvzpurnější zahrady.

 • Vyrobit Užitko-Boty... – Zahrado-Bot...

 

6. úroveňSimík <Jméno Simíka> teď může u robotické pracovní stanice vyrábět nového Užitko-Bota! Opravo-Bot pomůže v domácnosti opravovat předměty.

 • Vyrobit Užitko-Boty... – Opravo-Bot...

 

7. úroveňSimík <Jméno Simíka> teď může u robotické pracovní stanice vyrábět Robo-Paže!

 • Vyrobit kybernetiku... – Vyrobit Robo-Paži...

 

8. úroveňSimík <Jméno Simíka> teď může u robotické pracovní stanice vyrábět serva!

 • Vyrobit serva

 

9. úroveňSimík <Jméno Simíka> teď může vylepšovat serva pomocí modulu chování matice pro ochranu Simíků!

 • Servo - Modul chování

 

10. úroveň Simík <Jméno Simíka> teď může vylepšovat serva pomocí modulu chování RoboChůva!

 • Servo - Modul chování

 

 

Robotická pracovní stanice


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává nový objekt "Oficiální robotická pracovní stanice doktora F", která umožňuje výrobu různých mechanických vynálezů, jako jsou Užitko-Boty, Kvadrokoptéry, Serva, kybernetiku a robotické hračky. Simíci mohou zvyšovat dovednost Robotika. Robotická pracovní stanice je k dispozici v režimu nákup, v místní "Koníčky a dovednosti - Vědomosti" za 1.100 Simoleonů.

Dovednost Robotika

Následující interakce jsou k dispozici:

Vyrobit Serva (Dovednost Robotika 8. úroveň)

Vložit do inventáře

Kutit u robotické pracovní stanice

Vyrobit materiál... (Dovednost Robotika 3. úroveň)

 • Mechanismus
 • Počítačový čip

Vyrobit experimentální motivátor... (Kariéra - Inženýr 3. úroveň)

Inženýrství...

 • Pohrávat si s tištěnými spoji (Kariéra - Inženýr - Počítačový inženýr 7. úroveň)
 • Testovat experimentální komponenty (Kariéra - Inženýr - Počítačový inženýr 7. úroveň)
 • Procvičovat techniky svařování (Kariéra - Inženýr - Mechanický inženýr 7. úroveň)
 • Prošetřit selhání výbavy (Kariéra - Inženýr - Mechanický inženýr 7. úroveň)

Vyrobit hračky...

 • Vyrobit Mluvko-Bota... (Dovednost Robotika 1. úroveň)
 • Vyrobit dálkově ovládanou kvadrokoptéru... (Dovednost Robotika 3. úroveň)

Vyrobit Užitko-Boty...

 • Úklido-Bot... (Dovednost Robotika 3. úroveň)
 • Pař-Bot... (Dovednost Robotika 4. úroveň)
 • Zahrado-Bot... (Dovednost Robotika 5. úroveň)
 • Opravo-Bot... (Dovednost Robotika 6. úroveň)

Vyrobit kybernetiku...

 • Vyrobit Robo-Paži... (Dovednost Robotika 7. úroveň)
 • Vyrobit exomechanický oblek... (Kariéra - Inženýr - Mechanický inženýr 8. úroveň)
 • Vyrobit počítačové brýle... (Kariéra - Inženýr - Počítačový inženýr 8. úroveň)
 • Vyrobit helmu exomechanického oblek... (Kariéra - Inženýr - Mechanický inženýr 9. úroveň)

 

Nebezpečí

Stavět roboty má svá nebezpečí! Při používání robotické pracovní stanice buďte opatrní. Simíci mohou být při práci na robotické pracovní stanici zasaženi elektrickým proudem. Pokud je váš Simík zasažen elektrickým proudem, tak dostane náladovku a proto je nejlepší odejít od robotické pracovní stanice na chvíli, dokud náladovka nezmizí. Simíci, kteří jsou zasaženi elektrickým proudem, zatímco má náladovku stále aktivní, tak mohou umřít elektrickým proudem. Robotická pracovní stanice může být smrtelná!

Simíci s nízkou úrovní dovedností Robotika budou pravděpodobně zasaženi elektrickým proudem. Simíci v negativním emočním stavu mají větší šanci, že budou také zasaženi elektrickým proudem. Nošení kybernetiky může pomoci Simíkům snášet menší zranění z robotické pracovní stanice.

 

Hračky

Na robotické pracovní stanici lze vyrobit dva druhy hraček; Mluvko-Boty a Kvadrokoptéry.

Mluvko-Bot: Dětské hračky, které vypadají jako miniaturní roboti.

Kvadrokoptera: Kvadrokoptéry jsou mechanické drony, se kterými si mohou Simíci hrát a létat kolem nich jako dálkově ovládané miniaturní letadlo.

 

Užitko-Boti

Na robotické pracovní stanici lze vyrobit 4 druhy Užitko-Botů. Všichni Užitko-Boti se musejí nabíjet baterie a mají určitou výdrž, které lze vidět, když nad nimi přejedete myší. Zkontrolujte si své Užitko-Boty, když je budete potřebovat, aby byly v provozu. Ujistěte se, že se Užitko-Boti budou vyhýbat vodě, jinak se rozbijou. To zahrnuje déšť, pokud máte nainstalováné Roční období.

Úklido-Bot: Vyčistí vaší domácnost za vás. Po aktivaci dělají automaticky. Nemusí jim být přidělovány konkrétní úkoly ani pod dohledem, dokud nenastane čas na dobití nebo opravy.

Pař-Bot: Tito roboti mají více možností než ostatní Užitko-Boti. Fungují jako přenosné rádio. Simíci si mohou vybrat hudební žánr, nastavit hlasitost hudby a tančit na hudbu hrající z Pař-Botů stejně jako jakékoli jiné rádio. Můžete také požádat o jídlo od Pař-Botů a aktivovat režim Párty. Pař-boti budou pravidelně vystřelovat do vzduchu konfety.

Zahrado-Bot: Bude za vás pečovat o vaši zahradu, ale nebude sklízet z rostlin. Po aktivaci pracují automaticky. Nemusí jim být přidělovány konkrétní úkoly ani pod dohledem, dokud nenastane čas na dobití nebo opravy. Pokud je nainstalováné rozšíření Roční období, nezapomeňte je vypnout, když prší. Nejsou moc chytří a stále se budou snažit starat o zahrádku v dešti, což způsobí jejich zničení.

Opravo-Bot: Opraví za vás všechny rozbité předměty v domácnosti, ale neopraví sám sebe. Po aktivaci dělají automaticky. Nemusí jim být přidělovány konkrétní úkoly ani pod dohledem, dokud nenastane čas na dobití nebo opravy.

 

Kybernetika

Existuje pouze jeden druh kybernetiky, který lze pro robotický pracovní stanici odemknout pouze pomocí dovednosti Robotika, což je Robo-paže. Simíci, kteří mají kariéru Inženýrství, získají přístup k pokročilé kybernetice, která se odemkne podle kariérní odvětví.

Robo-Paže: Odemkne se pomocí dovednosti Robotika na 7. úrovni. Simíci, kteří nosí Robo-Paži, tak se jim zvyšuje dovednost v Robotice rychleji a je méně pravděpodobné, že utrpí zranění z robotické pracovní stanice.

Exomechanický oblek: Odemkne se pomocí kariéry Inženýr v odvětví Mechanický inženýr. Exomechanický oblek má dva kusy; helmu na 9. úrovni a oblek na 8. úrovni. Simíci mohou při nošení helmy skenovat náladu a vlastnosti jako servo. Simíci mohou při nošení obleku aktivovat režim vznášení jako servo.

Počítačové brýle: Odemkne se pomocí kariéry Inženýr v odvětví Počítačový inženýr na 8. úrovni. Brýle počítače umožňují Simíkům skenovat vlastnosti a náladu jako servo.

 

 

Dovednost Výzkum a debatování


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává novou dovednost Výzkum a debatování. Procvičování této dovednosti umožňuje Simíkům lépe se naučit debatování a důležitost výzkumu, která se bude hodit pro práci v kurzu, debaty a přesvědčování dalších Simíků k provádění různých úkolů.

Dovednost Výzkum a debatování je o získávání nových informací a jejich využívání - ať už při debatování nebo při uplatňování společenského vlivu.

Tuto dovednost si můžete vylepšit a používat u výzkumného přístroje s archivem při vyhledávání informací ohledně různých témat. U zrcadla můžete procvičovat debatování.

Nákup: Koníčky a dovednosti - Vědomosti

Elektromagnetický výzkumný přístroj s archivem (12.500 Simoleonů)

Výzkumný přístroj s archivem TY84 (15.000 Simoleonů)
Zpřístupní se, když se stanete starším členem Debatního klubu

Dovednost Výzkum a debatování

 

1. úroveň Simík <Jméno Simíka> se naučil dovednost výzkum a debatování, pomocí které teď může vytvářet silné argumenty založené na faktech a číslech. V této dovednosti se můžete zlepšovat u elektromagnetického výzkumného přístroje s archivem nebo u zrcadla a zpřístupnit si tak nové interakce.

 • Zrcadlo – Procvičovat debatování
 • Výzkumný přístroj s archivem

 

2. úroveň Simík <Jméno Simíka> teď rychleji dočte knihy. Také může u pultíků debatovat se Simíky o různých tématech.

 • Rychlejší čtení knih
 • Pultík – Procvičovat debatování

 

3. úroveň Simík <Jméno Simíka> teď rychleji píše domácí úkoly. U elektromagnetického výzkumného přístroje s archivem se teď může připravovat na debatu a také může ostatní Simíky přesvědčit, aby se vykoupali nebo pili džus ze soudku vzhůru nohama.

 • Rychlejší psaní domácích úkolů
 • Výzkumný přístroj s archivem – Připravit se na debatu
 • Přesvědčit... – Se vykoupat
 • Přesvědčit... – Pil ze soudku vzhůru nohama

 

4. úroveň Simík <Jméno Simíka> teď půjde učení rychleji. Také může pomocí elektromagnetického výzkumného přístroje s archivem pracovat na více dovednostech.

 • Rychlejší učení
 • Výzkumný přístroj s archivem

 

5. úroveň Simík <Jméno Simíka> je teď přesvědčivější. Dokáže ostatní Simíky přesvědčit, aby za něj dělali domácí úkoly a vařili jídlo.

 • Přesvědčit... – Vařil
 • Přesvědčit... – Dělat domácí úkol

 

6. úroveň Simík <Jméno Simíka> teďdokáže dokončit univerzitní prezentace a semestrální práce v rekordním čase. Simík <Jméno Simíka> také může přispívat svými znalostmi do elektromagnetického výzkumného přístroje s archivem.

 • Univerzitní prezentace
 • Rychlejší semestrální práce
 • Výzkumný přístroj s archivem – Přispět znalostmi...

 

7. úroveň Simík <Jméno Simíka> teď může pomocí svých přesvědčovacích schopností přimět ostatní Simíky uklízet. Také může přesvědčit spolubydlící, kteří chtěli odejít, aby zůstali.

 • Přesvědčit... – Uklízel

 

8. úroveň Simík <Jméno Simíka> teď může psát a zveřejňovat vědecké práce na počítači. Také se bude rychleji učit dovednosti z dovednostních knížek.

 • Rychlejší učení dovednosti z knížek
 • Počítač – Napsat a zveřejnit studii...

 

9. úroveň Simík <Jméno Simíka> teď může přesvědčit ostatní Simíky, aby šli běhat nazí. Také může pomocí telefonu přesvědčit svého šéfa, aby mu dal bonus.

 • Přesvědčit... – Šel běhat nahý
 • Telefon – Práce – Přesvědčit šéfa, aby dal bonus

 

10. úroveň Simík <Jméno Simíka> teď může u pultíků vést profesionální debaty. Také může u pultíku nebo pultíků profesionálně komentovat. Jedná se o skvělé způsoby, jak si vydělat pár simoleonů navíc.

 • Pultík – Profesionálně komentovat (a slávu pokud máte nainstalované rozšíření Cesta ke slávě)

 

 

 

Nová kariéra


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává nové kariéry. Dvě mimoškolní aktivity "Fotbalista" a "Soutěžící v e-sportu", které jsou přístupné až poté, co se váš Simík zaregistruje na Foxbury Institute nebo University of Britechester, a tři profese "Práva", "Vzdělání" a "Inženýr".

 

 

Fotbalista

Mimoškolní aktivita


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou představuje novou kariéru mimoškolní aktivita Fotbalista. Kariéra je přístupná až poté, co se váš Simík zaregistruje na Foxburská instituce nebo Univerzita v Britechesteru

Stejně jako v jakékoli kariéře se i váš Simík může připojit ke kariéře fotbalista jednoduše tím, že si sedne za notebook, počítač, použije svůj mobilní telefon nebo na kartu kariéry v uživatelském rozhraní. Poté budete mít možnost vybrat si, ke které ze dvou nových povolání se má váš Simík připojit. Můžete také kliknout na Foxbury Arena a připojit se ke sportovnímu týmu.

Fotbalista

 

Dokončení kariéry

Být součástí základní sestavy univerzitního fotbalového týmu také otevírá kariéru Sportovec v odvětví Profi sportovec pro vašeho Simíka. Tento vyšší výchozí bod znamená, že váš Simík může skočit přímo do této kariéry. Váš Simík také obdrží vyšší plat, jednodušší možnosti povýšení a dny dovolené navíc.

Profi sportovec

 

Fotbalové zápasy

Každý pátek bude Foxbury Arena hostovat fotbalový zápas. Ty začínají v 18 hodin a lístky si lze zakoupit na začátku zápasu z arény. Vstupenky stojí 45 Simoleonů a může se jich zúčastnit každý Simík.

 

Povýšení

1) Nováček
P Ú S Č P S N 18:00 - 21:00
Požadavky na povýšení
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Atletika
Najít si mezi spoluhráče 2 kamarády

Jste buď úplně nový, nebo jste fakt špatný. Tým vám každopádně nevěří dost na to, aby vás nasadil do zápasu. Pracujte na sobě. trénujte a jednoho dne snad vyběhnete na hřiště se svými spoluhráči při velkém víkendovém zápase!

• Fotbalové zápasy se hrají každý pátek a sobotu od 18:00 hod.

Denní úkol:
Procvičovat kopání nebo žonglování (0%)

2) Zahřívač lavičky
P Ú S Č P S N 18:00 - 21:00
Požadavky na povýšení
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Atletika
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Logika

Sice se řadíte mezi náhradníky, ale alespoň vám tým věří natolik, že vás v případě potřeby nasadí do zápasu! Dál na sobě pracujte, spolupracujte s týmem a dokažte mu. že umíte střílet. Nebude trvat dlouho a jistě se probojujete do základní sestavy při dalším velkém zápase!

• Studovat fotbalové strategie na počítači

Denní úkol:
Studovat nebo probírat fotbalové strategie (0%)

3) Začínající borec
P Ú S Č P S N 18:00 - 21:00
Požadavky na povýšení
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Atletika
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Logika
Vyhrát fotbalový zápas

Považují vás za jednoho z nejlepších hráčů týmu a trenér vás na začátku každého víkendového zápasu posílá rovnou do hry. Na vašich schopnostech toho záleží opravdu hodně, ale nenechte se tím vyvést z míry. Neustále na sobě pracujte a třeba se stanete nejcennějším hráčem týmu.

• Příručka týmových strategií

Denní úkol:
Studovat fotbalovou strategii v příručce strategií fotbalového týmu (0%)

4) Tvůrce hry
P Ú S Č P S N 18:00 - 21:00
Požadavky na povýšení
-

Dokázal jste to! Je z vás nejschopnější tvůrce hry celého týmu. Máte cit pro situaci na hřišti, řídíte vývoj velkých víkendových zápasů a využíváte svou intuici a kreativitu, abyste svému týmu umožnil skórovat. Všichni na vás spoléhají a vy už jste prokázal, že na to máte.

• Fotbalová trofej Nejlepší hráč zápasu

Denní úkol:
Procvičovat kopání nebo žonglování (0%)

 

 

Soutěžící v e-sportu

Mimoškolní aktivita


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou představuje novou kariéru mimoškolní aktivita Soutěžící v e-sportu. Kariéra je přístupná až poté, co se váš Simík zaregistruje na Foxburská instituce nebo Univerzita v Britechesteru.

Stejně jako v jakékoli kariéře se i váš Simík může připojit ke kariéře Soutěžící v e-sportu jednoduše tím, že si sedne za notebook, počítač, použije svůj mobilní telefon nebo na kartu kariéry v uživatelském rozhraní. Poté budete mít možnost vybrat si, ke které ze dvou nových povolání se má váš Simík připojit.

Soutěžící v e-sportu

 

Dokončení kariéry

Být součástí základní sestavy univerzitního e-sportového týmu také otevírá kariéru Technický guru v odvětví Profesionální hráč pro vašeho Simíka. Tento vyšší výchozí bod znamená, že váš Simík může skočit přímo do této kariéry. Váš Simík také obdrží vyšší plat, jednodušší možnosti povýšení a dny dovolené navíc.

Také získáte vlastnost za odměnu z kariéry Ostřílený hráč.

Profesionální hráč Kariéra

 

E-sportové zápasy

Každou sobotu bude Foxbury Arena hostovat e-sportový zápas. Ty začínají v 18 hodin a lístky si lze zakoupit na začátku zápasu z arény. Vstupenky stojí 45 Simoleonů a může se jich zúčastnit každý Simík.

Simíci, kteří mají hrát v zápase E-Sports, se zúčastní zápasu, jako by se účastnili směny v práci. Jakmile zápas skončí, budete informováni o tom, jak zápas probíhal v oznamovací zdi.

 

Povýšení

1) Člen B týmu
P Ú S Č P S N 18:00 - 22:00
Požadavky na povýšení
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Hraní videoher

Sice už se možná považujete za elitního hráče, ale někde prostě začít musíte. Seznamte se se SimoBojem a poznejte i své spoluhráče. Nebude trvat dlouho a vaše schopnosti projdou zatěžkávací zkouškou!

Denní úkol:
Hrát SimoBoj sólo nebo hledat strategie do SimoBoje (0 %)

2) Náhradník
P Ú S Č P S N 18:00 - 22:00
Požadavky na povýšení
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Hraní videoher
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Charisma

Je na čase prověřit své dovednosti! Simík Cameron je zvaný, aby se zúčastnil univerzitou pořádaných zápasů v SimoBoji, které probíhají každý pátek a sobotu v 18:00 hod. Vyrazte tam a podpořte svůj tým!

Denní úkol:
Hrajte SimoBoj v turnaji pro jednotlivce nebo hledejte strategie do SimoBoje (0 %)

3) Spoluhráč
P Ú S Č P S N 18:00 - 22:00
Požadavky na povýšení
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Charisma

Všechny ty křeče v zápěstích nakonec přinesly své ovoce. Simík Cameron teď patří mezi známé hráče e-sportu. Pokračujte v chození na zápasy v SimoBoji a vybojujte si slávu!

Denní úkol:
Hrajte v profesionálním turnaji v SimoBoji pro jednotlivce nebo si pomocí počítače povídejte se spoluhráči (0 %)

4) Kapitán
P Ú S Č P S N 18:00 - 22:00
Požadavky na povýšení
-

Vaši spoluhráči k vám vzhlížejí jako k zářnému příkladu elitního hráče. Dobrá práce! Teď můžete kdykoliv kamkoliv přivolat členy svého e-sportovního týmu. Jsou jako nindžové. jen nevypadají tak hrozivě. Převedte lekce, které jste se naučili při e-sportu. také do života! A hlavně se nezapomeňte maličko protáhnout...

• Vlastnost za odměnu z kariéry Ostřílený hráč.

Denní úkol:
Na počítači probírejte strategie do SimoBoje, pochvalte něčí dovednosti v SimoBoji nebo si povídejte se spoluhráči (0 %)

 

 

Inženýr

Kariéra


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává zbrusu novou kariéru "Inženýr". Tato kariéra Inženýr je práce v uzavřené budově, nebo můžete pracovat z domova.

Jakmile dokončíte 6. úrovni v kariéře Inženýr, budete mít k dispozici výběr odvětví kariéry, kterou chcete vykonávat: Mechanický inženýr a Počítačový inženýr.

Inženýr Kariéra

Stejně jako v jakékoli kariéře se i váš Simík může připojit ke kariéře Inženýr přes počítač, mobilní telefon nebo na kartu kariéry v uživatelském rozhraní. Pokud váš Simík dokončil titul, který souvisí s vybranou kariérou, ke které se váš Simík připojil, má možnost začít na nejnižší úrovni, nebo na vyšším bodě kariéry. Můžete obdržet vyšší hodinový plat a bonus (který může získat Simík pouze jednou každých sedm dní) a také více dní na dovolenou.

Pokud se rozhodnou Simíci pracovat z domova, bude jim přidělená práce, kterou musí splnit. Dokončení tohoto zadání ovlivní jejich pracovní výkon (který zvyšuje úroveň kariéry) a jejich plat.

Většina odměn bude přístupná prostřednictvím Oficiální robotická pracovní stanice doktora F.

Denní úkol: Procvičovat programování

1) Technická podpora
P Ú S Č P S N 24 §/hod
9:00 - 17:00 Bez bonusu
Úkoly k povýšení
-

Simík <Jméno> se už nemůže dočkat, až pomůže ostatním Simíkům řešit jejich problémy... Jedinou drobností je. že 90 % těchto problémů se dá vyřešit vypnutím a opětovným zapnutím. Simík <Jméno> se cítí jako polámaný kolovrátek a někdy se zamýšlí nad tím. jestli vůbec dostane příležitost řešit důležitější problémy světa.

2) Programátor stážista
P Ú S Č P S N 28 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 375§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Robotika

Simík <Jméno> se obával, že na téhle stáži bude jenom běhat pro kafe. Ale přitom tady jen donekonečna s ostatními prochází kód. Teďby si přál. aby někdo pro kafe doběhnul jemu.

3) Učedník algoritmů
P Ú S Č P S N 38 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 500§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Programování

Simík <Jméno> měl za to. že o algoritmech už ví všechno, ale není nic lepšího než dobrá praxe, která ukáže, jak moc toho Simík skutečně ví. Někdy si sice přijde, jako když pije z požární hadice, zatímco se snaží vzpomenout si na základní aritmetiku, ale nakonec se všechen ten trénink vyplatí!

Odměna: Experimentální večírkový motivátor, Experimentální studijní motivátor

4) Součást soukolí
P Ú S Č P S N 49 §/hod
10:00 - 19:00 Bonus: 650§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Kutilství

Simík <Jméno> už není v učení a je připravený na důležité úkoly. Mělo mu být hned jasné, co přijde, když mu šéf podal knihu, která tvrdí, že ke zvládnutí nějaké dovednosti je třeba 10 000 hodin cvičit. Tohle skutečně dobře shrnuje tuto fázi jeho kariéry: nekonečné procvičování...

Odměna: Experimentální úklidový motivátor

5) Inženýr technik
P Ú S Č P S N 82 §/hod
10:00 - 18:00 Bonus: 750§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Programování

Simík <Jméno> konečně vidí významný posun ve svých kariérních příležitostech. Dostává přiděleny stále zajímavější a zajímavější projekty, spolupracuje s uznávanými inženýry a kolegové ho vychvalují a důvěřují mu. Teď má cestu ke hvězdám otevřenou!

Odměna: Experimentální energetický motivátor

6) Zkušený inženýr
P Ú S Č P S N 115 §/hod
10:00 - 18:00 Bonus: 875§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Kutilství

Po nespočtu hodin zdánlivě nekonečného programování a tvrdé dřiny je ze Simíka <Jméno> skutečný expert! Možnost učit nové inženýry je skutečně vzrušující. Možná bude Simík <Jméno> moci posílat nováčky pro kafe!

Odměna: Zarámovaný plán

 

Mechanický inženýr

Mechanický inženýr IkonaBude třeba víc než jen software, abychom svět dostali do 22. století. A právě tady přichází ke slovu mechanické inženýrství! Mezi odměnami najdete exomechanický oblek a exomechanickou helmu.

Denní úkol: Procvičovat programování

7) Stavitel počítačů
P Ú S Č P S N 145 §/hod
10:00 - 18:00 Bonus: 925§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Kutilství

Simík <Jméno> vždycky snil o tom. že bude pracovat v nějakém technickém oboru. Vždycky se ale toužil specializovat na mechanické inženýrství. Návrhy a fyzické aspekty mechaniky jsou totiž právě tím. co Simíka <Jméno> žene kupředu. Dnes sice vytváří obyčejný mechanismus, ale zítra to klidně mohou být ROBOTI s vlastním vědomím!

Odměna: Nabrat produktového testera, Prověřit specifikace produktu, Přednášet jako host na hodině mechanického inženýrství, 5 mechanismů, 3 počítačové čipy a 10 hromádek šrotu z robotů

8) Mistr aparatury
P Ú S Č P S N 220 §/hod
11:00 - 18:00 Bonus: 2.200§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 8. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Kutilství

Ozubená kola. obvody a železný šrot. no tedy páni! Malé. ale důležité součástky umožňují strojům fungovat a Simík <Jméno> může na své pozici všechny tyto spletité detaily prozkoumat.

Odměna: Vyrobit exomechanický oblek

9) Mechanický génius
P Ú S Č P S N 285 §/hod
13:00 - 20:00 Bonus: 2.725§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Kutilství

Žádná součástka není příliš komplikovaná a žádný vynález není moc spletitý. Simík <Jméno> vidí nákresy snad i ve spánku. Výtvory, které sestavuje, jsou limitované pouze jeho představivostí. Když máte geniální mysl. nic není nemožné!

Odměna: Vyrobit helmu exomechanického obleku

10) Mistr strojů
P Ú S Č P S N 375 §/hod
15:00 - 21:00 Bonus: 3.125§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 10. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Kutilství

Simík <Jméno> dosáhl samého vrcholku své kariéry mechanického inženýra. Jelikož je skutečným mistrem strojů, každý jeho návrh nebo stroj má v sobě kousek jeho geniality.

Odměna: Zarámovaný patent

 

Počítačový inženýr

Počítačový inženýr IkonaBudoucnost je v rukou počítačových inženýrů, kteří ve světech tvoří další světy a pomáhají nám pokračovat v efektivním rozvoji. Mezi odměnami najdete počítačové brýle.

Denní úkol: Sestrojit počítačový čip (0 %)

7) Strůjce mechanismů
P Ú S Č P S N 145 §/hod
10:00 - 19:00 Bonus: 925§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Programování

Počítače vládnou světu. Takže technicky vzato Simík <Jméno> není jen stavitelem počítačů, ale stavitelem celého našeho životního stylu... Z toho jde hlava kolem!

Odměna: Shromažďovat kvalitativní zpětnou vazbu, Navrhnout nový počítačový hardware, Přednášet jako host na hodině počítačového inženýrství, 5 mechanismů, 3 počítačové čipy a 10 hromádek šrotu z robotů

8) Procesovač procesorů
P Ú S Č P S N 220 §/hod
10:00 - 18:00 Bonus: 2.200§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 8. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Programování

Simík <Jméno> je biologickým procesorem, který procesuje umělé procesory. Pokud Simík <Jméno> zprocesuje umělý procesor, který je v procesování lepší než on sám. můžeme říct. že je tento umělý procesor lepší? Vždyť samotný fakt. že je lepší, by byl dán procesovacími schopnostmi Simíka <Jméno>. Jen se nad tím zamyslete.

Odměna: 10 součástek pro vylepšení

9) Znalec počítačů
P Ú S Č P S N 285 §/hod
12:00 - 19:00 Bonus: 2.725§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Programování

Simík <Jméno> se už blíží samému vrcholu své kariéry počítačového inženýra a pracuje na věcech přesahujících možnosti spotřební elektroniky. Dělá přelomové objevy v oboru robotiky a umělé inteligence. Jednoho dne by si Simík <Jméno> mohl vytvořit robotického kolegu, který by byl ochoten pracovat stejně dlouho jako on sám!

Odměna: Vyrobit počítačové brýle

10) Počítačový génius
P Ú S Č P S N 375 §/hod
13:00 - 19:00 Bonus: 3.125§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 10. úrovně v dovednosti Robotika
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Programování

Díky svým komplexním znalostem počítačového hardwaru a softwaru má Simík <Jméno> skutečně ty znalosti, aby inovoval a posunul svůj obor kupředu. S dostatečným výpočetním výkonem a kreativitou by mohl Simík <Jméno> vytvořit celé simulované světy plné digitálních obyvatel, kteří by si ani neuvědomovali, že nejsou skuteční!

Odměna: Zarámovaný patent

 

 

Práva

Kariéra


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává zbrusu novou kariéru "Práva". Tato kariéra Práva je práce v uzavřené budově, nebo můžete pracovat z domova.

Jakmile dokončíte 7. úroveň v kariéře Práva, budete mít k dispozici výběr odvětví kariéry, kterou chcete vykonávat: Soudce a Soukromý obhájce.

Práva Kariéra

Stejně jako v jakékoli kariéře se i váš Simík může připojit ke kariéře Práva přes počítač, mobilní telefon nebo na kartu kariéry v uživatelském rozhraní. Pokud váš Simík dokončil titul, který souvisí s vybranou kariérou, ke které se váš Simík připojil, má možnost začít na nejnižší úrovni, nebo na vyšším bodě kariéry. Můžete obdržet vyšší hodinový plat a bonus (který může získat Simík pouze jednou každých sedm dní) a také více dní na dovolenou.

Pokud se rozhodnou Simíci pracovat z domova, bude jim přidělená práce, kterou musí splnit. Dokončení tohoto zadání ovlivní jejich pracovní výkon (který zvyšuje úroveň kariéry) a jejich plat.

Denní úkol: Vyplnit soudní dokumenty, Nabídnout právní zastoupení

1) Doručovatel obsílek
P Ú S Č P S N 15 §/hod
8:00 - 17:00 Bez bonusu
Úkoly k povýšení
-

Simík <Jméno> má ze zákona právo doručovat předvolání, soudní rozhodnutí i stížnosti. Je to hodně běhání a hodně nevyžádaných lejster. Stačí si připomenout, jak se správně klepe na dveře, a natrénovat čtyři slova: "Tak tady to máte!"

2) Archivář
P Ú S Č P S N 18 §/hod
8:00 - 17:00 Bonus: 150§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování

Nikdo netvrdí, že papírování je nějak zvlášť zábavné, ale bez správného zařazení případů podle abecedy by se celá firma úplně zhroutila.

Odměna: Složky právního případu

3) Asistent právní firmy
P Ú S Č P S N 22 §/hod
8:00 - 17:00 Bonus: 200§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování

Vaše rostoucí znalosti práv se hodí, jelikož pomáháte právníkům s jejich případy, připravujete pro ně podklady a pracujete s různými právními dokumenty.

Odměna: Interakce - Povídat si o skandální žalobě

4) Advokátní koncipient
P Ú S Č P S N 30 §/hod
8:00 - 17:00 Bonus: 350§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Udělat právnickou zkoušku
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Logika

Koncipienti musí samostatně zvládat právní úkony a musejí velmi dobře znát zákony. Blížíte se k té vytoužené pozici skutečného právníka!

Odměna: Interakce - Udělat advokátní zkoušku, Velmi působivá a řádně právnická židle

5) Začínající právník
P Ú S Č P S N 52 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 450§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Charisma

Jako začínající právník se neustále zabýváte soudními přemi a litigacemi. Vaše znalosti soudního řízení a schopnost připravovat případy do soudní síně neunikla ani vašim nadřízeným.

Odměna: Interakce Nabídnout právní zastoupení, Nové oblečení!

6) Zběhlý advokát
P Ú S Č P S N 75 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 500§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Logika

Významný milník ve vaší právnické kariéře: teď se oficiálně počítáte mezi právní zástupce! Poskytujte právní rady soukromým osobám i firmám a zastupujte je u soudu v občanskoprávních i trestních sporech. Sice s sebou stále máte šéfa. ale i tak je to skvělá příležitost sledovat ho při práci a učit se.

Odměna: Velmi působivý a řádně právnický stůl

7) Slibný prokurátor
P Ú S Č P S N 105 §/hod
9:00 - 16:00 Bonus: 750§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Charisma

Vaším cílem je vedení případů proti obviněným u soudu a jejich dovedení ke spravedlnosti. Zatím vám to šlo dobře, takže jste si získali pozornost mnohých Simíkú. Proto byste měli rychle nechat odsoudit nějaké padouchy!

Odměna: Advokátní knihovna

 

Soudce

Soudce IkonaSoudci předsedají soudním jednáním a vydávají zcela nezaujaté rozsudky v souladu se zákonem. Nosí taláry a bývají vyzbrojeni soudcovským kladívkem. Jejich autoritu jim propůjčuje samotná ústava.

Denní úkol: Vydávat rozsudky

8) Vládce soudcovského kladívka
P Ú S Č P S N 120 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 1.200§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 8. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Logika

Údery kladívkem, dodržování zákonů a vynášení rozsudků. To všechno k této práci rovným dílem náleží.

Odměna: Nové oblečení, Interakce - Číst stanoviska, Vyhledávat informace o právních záležitostech a Navštívit univerzitní přednášku o právu

9) Ctihodný rozhodce
P Ú S Č P S N 220 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 1.500§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Logika

Takže to vaše povolání, točí se kolem arbitrování. soudcování, předsedání a litigování. Trestání a odsuzování a nakonec snad i rozřešení spletité právní situace, kterou nikdo jiný nezachrání.

Odměna: Interakce - Přednášet jako host na univerzitě o právu

10) Nejvyšší soudce
P Ú S Č P S N 425 §/hod
8:00 - 15:00 Bonus: 2.200§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 10. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Logika

Jste nejvyšším soudcem nejvyššího soudu. Každý váš rozsudek má velmi rozsáhlé dopady a vámi ustanovené precedenty by vás klidně mohly přežít. Rozhodujte moudře a zajistěte všem Simíkům spravedlnost!

Odměna: Váhy spravedlnosti

 

Soukromý obhájce

Soukromý obhájce IkonaŘešíte právní spory, přednášíte argumenty u soudu a hledáte důležité klienty. To všechno mají soukromí obhájci v popisu práce. Pilně pracujte, uzavírejte případy a třeba se jednoho dne stanete partnerem.

Denní úkol: Nabízet právní zastoupení a získat nové klienty.

8) Hlavní litigátor
P Ú S Č P S N 140 §/hod
8:00 - 17:00 Bonus: 1.450§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 8. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Charisma

Vyrovnání, stížnosti a žaloby. Chcete-li být úspěšný litigátor. musíte se občas chovat jako aligátor.

Odměna: • Interakce Připravit právní argumentaci, Vyhledávat informace ohledně právního případu, Probírat složitý právní případ a Navštívit univerzitní přednášku o právu • Nové oblečení!

9) Právní dravec
P Ú S Č P S N 225 §/hod
8:00 - 17:00 Bonus: 1.850§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Charisma

Kroužíte nad kořistí a vybudovali jste si reputaci jako soukromý advokát. Když klienti zatouží po těch nejlepších, najdou vaše jméno někde v horní části seznamu. Když se dostanete až na jeho špičku, třeba z vás jednoho dne udělají i partnera!

10) Prominentní partner
P Ú S Č P S N 450 §/hod
8:00 - 15:00 Bonus: 2.600§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 10. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Charisma

Konečně je to tady. Udělali z vás plnohodnotného partnera. Stojíte v čele nejprestižnější právnické firmy na světě. To vy musíte firmě zajišťovat zisk. takže radši začněte hledat nové klienty. A nezapomínejte: čím více klientů budete zastupovat, tím větší podíl na zisku vám připadne!

Odměna: Váhy spravedlnosti

 

 

Vzdělávání

Kariéra


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává zbrusu novou kariéru "Vzdělávání". Tato kariéra Vzdělávání je práce v uzavřené budově, nebo můžete pracovat z domova.

Jakmile dokončíte 5. úroveň v kariéře Vzdělávání, budete mít k dispozici výběr odvětví kariéry, kterou chcete vykonávat: Administrátor a Profesor.

Vzdělávání Kariéra

Stejně jako v jakékoli kariéře se i váš Simík může připojit ke kariéře Vzdělávání přes počítač, mobilní telefon nebo na kartu kariéry v uživatelském rozhraní. Pokud váš Simík dokončil titul, který souvisí s vybranou kariérou, ke které se váš Simík připojil, má možnost začít na nejnižší úrovni, nebo na vyšším bodě kariéry. Můžete obdržet vyšší hodinový plat a bonus (který může získat Simík pouze jednou každých sedm dní) a také více dní na dovolenou.

Pokud se rozhodnou Simíci pracovat z domova, bude jim přidělená práce, kterou musí splnit. Dokončení tohoto zadání ovlivní jejich pracovní výkon (který zvyšuje úroveň kariéry) a jejich plat.

Denní úkol: Oznámkovat úkoly v učitelských deskách

1) Zaskakující vyučující
P Ú S Č P S N 22 §/hod
8:00 - 16:00 Bez bonusu
Úkoly k povýšení
-

Teďjste zaskakujícím vyučujícím -zaskakujete, když opravdoví učitelé nemají čas. Učíte podle plánů, které jste nevytvořili, snažíte se podchytit všechny pokusy studentů vás napálit, a hlavně udržujete pořádek v učebně. Bez vás by se všechno proměnilo v chaos.

2) Odborný asistent
P Ú S Č P S N 32 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 425§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování

Sice ještě nemáte vlastní učebnu, ale alespoň jste každý den v nějaké učebně. Pomáhejte stálým vyučujícím s administrativou a postarejte se o dodržování pravidel. Kdo zapisuje docházku? To vypadá jako vaše práce!

Odměna: J jako jablečné hodiny

3) Učitel
P Ú S Č P S N 38 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 475§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování

Dokázal jste to! Oficiálně jste vyučujícím s vlastní učebnou, studenty a problémy. Kdo by byl tušil, že utváření myslí budoucnosti bude tak náročné? A proč jsou všude nalepené ty žvýkačky?! Postavte se zkouškám každého dne čelem a než se nadějete, budete patřit mezi zkušené učitele!

Odměna: Učitelský stůl

4) Učitel mentor
P Ú S Č P S N 44 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 525§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Logika

Právě vy jste tím učitelem, ke kterému si všichni chodí pro radu. Studenti vás respektují a učební plán máte v malíku. Učitelé vašeho kalibru tvoří páteř školy a všichni jsou si toho dobře vědomi. Pokračujte v tvrdé práci a třeba z vás jednou bude vedoucí celé katedry!

Odměna: Celý svět vám leží u nohou!

5) Vedoucí katedry
P Ú S Č P S N 56 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 595§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Charisma

Všechen ten získaný respekt se vyplatil, jelikož teď je z vás vedoucí katedry. Vedte učitelský personál, který máte na starosti, rozdělujte financování a přeberte zodpovědnost za holistický rozvoj všech studentů. A aby toho nebylo málo. ještě se musíte postarat, aby bylo vedení školy spokojené!

 

Administrátor

Administrátor IkonaSimíci. kteří se chtějí vydat na kariérní dráhu ve vysokoškolské administrativě, se budou věnovat celé řadě rolí, které jsou nezbytné pro úspěch v rozsáhlých institucích. Sice nepracujete přímo se studenty, ale vaše rozhodnutí mají vliv na celý jejich vzdělávací proces i na jejich budoucí život.

Denní úkol: Procházet návrhy na rozpočet

6) Zaměstnanec studijního oddělení
P Ú S Č P S N 100 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 1.000§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Charisma

Zaměstnanci studijního oddělení se starají o přihlášky, organizují studentské akce a věnují se základní administrativě, ke které patří také udržování záznamů o předmětech. Je to spousta práce, ale pokud si správně rozdělíte čas a povinnosti, brzy se po akademickém žebříčku vyšplháte výš.

Odměna: • Interakce Procházet návrhy na rozpočet. Požádat o dar. Plánovat program setkání fakulty a Sepisovat návrhy na grant

7) Děkan pro přijímací řízení
P Ú S Č P S N 125 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 3.500§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Charisma

Teď je z vás děkan pro přijímací řízení. V této roli se věnujete veškeré práci a administrativě, která souvisí s potenciálními studenty a s náborovými aktivitami univerzity. Musíte také udržovat školní standardy, i když to bohužel znamená nepřijmout velkou spoustu slibných uchazečů.

8) Vedoucí pro akademické záležitosti
P Ú S Č P S N 170 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 2.500§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 8. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Charisma

Vaším úkolem je. aby univerzita fungovala jako po másle. Řídíte a dohlížíte na vzdělávací aktivity a také stanovujete požadavky, které musí studenti splnit, aby absolvovali. Všechno musí být v nejlepším pořádku. Pokud tomu tak není. poškodí to dobré jméno vaší univerzity.

Odměna: Vzpomínky na promoci

9) Prorektor
P Ú S Č P S N 255 §/hod
10:00 - 17:00 Bonus: 3.200§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Charisma

Jako prorektor zastupujete rektora celé univerzity. V každodenním provozu dohlížíte na univerzitní zájmy, přebíráte rektorovy úkoly, když je zaneprázdněn, a dohlížíte na velkou část výzkumu. Pokračujte v získávání respektu a jednou třeba budete mít svého vlastního prorektora, který bude zastupovat vás.

10) Rektor
P Ú S Č P S N 325 §/hod
10:00 - 16:00 Bonus: 3.150§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Charisma

Jako rektor celé univerzity reprezentujete všechno, čím škola je. byla a může být. Když někdo myslí na vaši školu, přijdete jim na mysl právě vy. Na této pozici máte jedinečnou příležitost zapůsobit na všechny studenty ještě předtím, než je vyšlete do světa.

Odměna: Cena za přínos ve vzdělávání

 

Profesor

Profesor IkonaVěnujte se kariéře univerzitního profesora. Přednášejte, pomáhejte studentům, provádějte na univerzitě výzkum a pochopitelně také známkujte!

Denní úkol: Napsat vědeckou práci

6) Neohrožený instruktor
P Ú S Č P S N 72 §/hod
9:00 - 16:00 Bonus: 975§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Logika

Jste nejnovějším vyučujícím na univerzitě. Moc lidí vás zatím ještě nerespektuje, nepatříte k profesorům s definitivou a je jasné, že se toho musíte naučit možná tolik, kolik vaši studenti. Vybudujte si vlastní přednáškový styl. bavte své posluchače a předvedte kolegům, co dokážete!

Odměna: Nové oblečení!

7) Hlavní přednášející
P Ú S Č P S N 110 §/hod
9:00 - 16:00 Bonus: 1.250§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Logika

Studenti i personál už si začínají pamatovat vaše jméno a univerzita vás považuje za spolehlivého přednášejícího. Všimli si vaší výjimečné schopnosti předávat informace do hlav studentů. Pokračujte v práci se studenty, vykazujte solidní výsledky a univerzita vás jistě brzy zaměstná jako oficiálního profesora.

8) Pomocný profesor
P Ú S Č P S N 135 §/hod
9:00 - 16:00 Bonus: 2.250§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 8. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Logika

Teď už se můžete oficiálně počítat mezi profesory... Sice jen pomocné profesory, ale i tak. Budete muset přebíhat z jednoho univerzitního areálu do druhého, ale studenti a další vyučující už vás znají. Postarejte se o to. aby se bez vás neobešli, a definitiva na sebe nenechá dlouho čekat.

9) Profesor s definitivou
P Ú S Č P S N 175 §/hod
10:00 - 16:00 Bonus: 2.850§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Logika

Tak je to tady. Konečně máte to. po čem jste celou kariéru toužili... vysněná pozice profesora s definitivou. Věnujte se na univerzitě jak výzkumu, tak i studentům a všichni budou spokojení. Sice je to spousta práce, ale tu očekáváte i od svých studentů, no ne. profesore DeadKarlos?

10) Hlavní pedagog
P Ú S Č P S N 265 §/hod
10:00 - 16:00 Bonus: .150§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Logika

Na univerzitě vás už dobře znají, novějším kolegům vás prezentují jako zářný příklad a mezi studenty jste oblíbeným profesorem. Když vedete předmět, všechna místa se hned zaplní, jelikož všichni touží po vaší výuce. Vzhledem k oceněním, která jste za ty roky nasbíral, to ostatně dává smysl. Váš zaměstnavatel i studenti si vás nesmírně váží. takže se zdá. že jste dosáhl samého vrcholu své kariéry.

Odměna: Cena za přínos ve vzdělávání

 

 

 

Servo

Bytost


Servo je okultní bytost představené v rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou. Servo lze vyrobit na základě dovednosti Robotika, kterého pak můžete prodat nebo aktivovat. Když je aktivován, stává se plnohodnotným členem současné domácnosti. Emoce serva poznáte podle toho jak se tváří: například šťastný Servo se usmívá a má zelené oči, zatímco rozzlobený Servo bude mít oči červené a bude naštvaný.

Servo

 

Na rozdíl od jiných bytostí nelze Servo vytvořit přímo ve Vytvoření domácnosti. To je do značné míry způsobeno skutečností, že Servo má být odměnou za dovednost Robotika. Servo také nemůže nosit oblečení ani měnit fyzickou strukturu svého vzhledu; pouze její barvy, které lze změnit v živém režimu. Vlastnosti a aspirace serva lze také změnit přímo v živém režimu, takže není nutné upravovat servo ve Vytvoření domácnosti. Pokud si bude chtít hráč přidat do domácnosti Servo okamžitě, tak může Servo zakoupit v režimu stavby po odemčení ladicího menu pomocí cheatu bb.showhiddenobjects.

Všechna serva jsou klasifikována jako mladí dospělí, ale jsou nesmrtelní a nikdy nezestárnou. Servo nemůže zemřít na stáří. Neexistují žádná servo pro seniory, děti nebo batolata. Servo však stále může zemřít! Pokud se Servo pokazí a po určitou dobu nebude opraven, Servo se stane kovovým šrotem a bude navždy pryč. Servo má dokonce svůj vlastní náhrobek a urnu! Servo má také vlastní speciální plumbob, který obsahuje ozubená kola vyleptaná do kovového prstence.

Servo nárobek, urna a plumbob

 

Po aktivaci lze naprogramovat servo pro muže nebo ženy.

Servo může mít WooHoo se Simíky, ale nemůže se pokusit o dítě. Kvůli mechanickému makeupu Servo není schopný produkovat biologické děti; Servo však může adoptovat lidské děti prostřednictvím počítače a vychovávat je jako své vlastní. Jakékoli děti adoptované Servo se stanou dětmi Servo jak v rodokmenu, taky v panelu Vztahů, takže pro Servo je to dobrý způsob, jak navodit rodinu navzdory biologickým omezením.

Servo si hraje

 

Servo má čtyři Potřeby: Zábavu, Společenskost, Odolnost a Baterie. Servo nemusí jíst, koupat se ani používat toaletu. Simíci mohou říct Servovi, aby se dobil, když má téměř vybitou baterii, nebo se Servo může dobít sama. Zatímco se Servo nabíjí, tak nebude po určitou dobu nic dělat. Dobíjení je ekvivalentem spánku Servo. Když je potřeba Serva nízká, mohou Simíci provádět kutit na Servu. Pokud bylo Servo vylepšeno, může Servo také provádět kutit na sobě. Nedovolte, aby se potřeba Serva vyčerpal, jinak by se Servo rozpadl a je třeba ho opravit. Servo, které neprošlo žádnými vylepšeními, nebude soběstačné a k vyladění bude vyžadovat Simíka s dovedností Robotika.

Servo s deštníkem

 

Servo NENÍ imunní vůči vodě! Neposílejte serva aby plava ani neříkejte servu, aby se koupal. Pokud máte nainstalováné rozšíření The Sims 4 Roční období, nenechávejte serva chodit do deště bez deštníku. Voda způsobí, že se servo rozpadne a pravděpodobně zemře, pokud nebude servo opraveno dostatečně brzy. Servo nelze posílit ani vylepšit, aby byl imunní vůči vodě. Všechna serva budou vždy citlivá na vodu.

 

 

Vyrobit vlastní Servo


Pokud chcete, aby se Servo stalo členem vaší domácnosti, bude váš Simík muset investovat spoustu času do dovednosti Robotika. Simíci mohou stavět Servo na robotické pracovní stanici na 8. úrovni v dovednosti Robotika. Servo vyžaduje mnoho různých dílů, aby bylo možné jej postavit:

Vyrobit vlastní Servo

 

 • Součástka pro vylepšení elektroniky (x10)
 • Obyčejná součástka pro vylepšení (x15)
 • Součástka pro kuchyňská vylepšení (x5)
 • Součástka pro vylepšení sanitární techniky (x2)
 • Mechanismus (x18)
 • Počítačový čip (x12)
 • Součástká z robotického šrotu (x75)

 

Jakmile má zkušený Simík všechny potřebné součásti, může začít stavět servo na robotické pracovní stanici. Konstrukce Servo trvá dost dlouho, po dokončení můžete kliknutím na Servo a vybrat prodat nebo můžete Servo aktivovat. Pokud se rozhodnete Servo prodat, zmizí a do vaší domácnosti budou přidány simoleony.

Pokud se rozhodnete aktivovat Servo, váš Simík pošle do Serva velkým nárazem elektřiny a Servo ožije! Když k tomu dojde, mezi Servem a vaším Simíkem je velmi roztomilá animace. Po aktivaci se Servo stane plně hratelným členem vaší domácnosti. Aktivace Servo vás vyzve k výběru naprogramovaného pohlaví Servo. Servo také začíná s 3. úrovní dovednosti Robotika.

Ve výchozím nastavení se všechna serva nazývají Servo Bot, ale název Serva můžete změnit kliknutím na Servo a výběrem možností Servo v nabídce sociálních interakcí. Servo se aktivuje s náhodně přiřazenými vlastnostmi, které lze také přeprogramovat kliknutím na Servo. Změňte aspiraci serva stejným způsobem jako u normálního Simíka; prostřednictvím informačního panelu Aspirace.

Je třeba také poznamenat, že Servo nemá přístup ke všem vlastnostem, které normální Simík dělá, protože nejsou organičtí.

Oživení serva

 

Barvy serva lze také změnit výběrem možnosti Změnit vzhled v možnostech sociální interakce Servo. Pro Servo můžete vybrat šest různých barevných variant:

 • Černá a modrá
 • Zlatá a hnědá
 • Šedá a hnědá
 • Červená a zelená
 • Stříbrná a šedá
 • Bílá a béžová

 

 

Potřeby


Servo má sadu potřeb stejěné jako běžný Simík, který potřebuje Zábavu, Společenskost, Odolnost a Baterie. Zábava a Společenskost je stejná jako u všech Simíků, Potřeba Energie je nahrazená za Baterie. A přidaná Potřeba Odolnost.

Potřeby serva

 

  Název
Zábava Ikona

ZábavaZábava

Každý v životě potřebuje trochu zábavy, dokonce i Servové. Kupte jim televizi, nechte je zahrát si šachy nebo si s nimi, jak jinak, zahrajte videohry!

Společenskost Ikona

SpolečenskostSpolečenskost

Aby si Servové udrželi v pořádku své společenské obvody, potřebují pravidelné interakce s ostatními. Pozvěte si domů kamaráda, popovídejte si s někým na počítači nebo pomocí telefonu, nebo prostě na ulici zastavte souseda.

Hygiena Ikona

OdolnostOdolnost

Odolnost je možné zvýšit, když Simík s dovedností robotika serva trochu vyladí. Když servové dosáhnou 3. úrovně vylepšení, mohou se vyladit sami.

Baterie Ikona

BaterieBaterie

Roboti se sami dobíjejí, a to kdekoliv se jim zachce. Postele nepotřebují!

 

 

Vylepšení


Serva mají skrytou dovednost vylepšení, kterou se může naučit pouze servo a má 10 úrovní. Simíci mohou provádět vylepšení na servu, nebo servo může provádět vlastní vylepšení. S každou úrovní získá servo posílení a bonusové schopnosti.

Protože Servo začíná jako zcela nový výtvor, který svět nezná, potřebuje získat znalosti o světě, aby mohl rozšířit své znalosti. Servo může dosáhnout pokroku na své další úrovni vylepšení tím, že se učí dovednosti. Servo může také získat pokrok směrem k další úrovni vylepšení stažením dat vylepšení ze servo serverů. Servo se během stahování dat zastaví a zůstane tak, dokud se Servo nestane příliš nesvůj nebo dokud hráč akci nezruší. Kliknutím na Servo zkontrolujte průběh vylepšení Serva.

Vylepšení Serva odemkne nové moduly chování pro Servo, stejně jako zlepší její nabití baterie a trvání. Servo se také může naučit, jak se stát soběstačnějšími, když se opravuje a udržuje.

Existuje celkem 10 úrovní vylepšení, které servu nabízejí nové schopnosti a výhody:

1. úroveň

 • Zvyšuje rychlost nabíjení o 10% a schopnost Stáhnout data vylepšení

2. úroveň

 • Snižuje dobu Odolnosti o 10% a přidává nový modul chování

3. úroveň

 • Učí se rychleji dovednost o 10%, Servo se může sám opravovat a přidává nový modul chování

4. úroveň

 • Zlepšuje životnost baterie o 10%, Servo může vypínat modul chování a přidává nový modul chování

5. úroveň

 • Zvyšuje rychlost nabíjení o 25%

6. úroveň

 • Poskytuje odolnost o 25% a přidává nový modul chování

7. úroveň

 • Učí se rychleji dovednost o 25%

8. úroveň

 • Snižuje dobu nabíjení o 25% a přidává nový modul chování

9. úroveň

 • Učí se rychleji dovednost o 50%

10. úroveň

 • Zvyšuje rychlost nabíjení o 50% a přidává nový modul chování

 

 

Modul chování


Moduly chování jsou přidané funkce, které se Servo může naučit a které určuje jejich autonomní chování. Moduly chování říkají servu, které úkoly mají upřednostnit. Moduly chování nemají vliv na to, co může Servo dělat; řídí autonomní akce serva.

Existuje šest různých modulů chování. Servo může zapínat a vypínat moduly chování na 4. úrovni vylepšení.

 • Upřednostňuje zahradnické úkoly pro Servo. Dávejte pozor, abyste tento modul chování neaktivovali, když prší, pokud je nainstalován Roční období; Servo se pokusí zahradničit v dešti, což způsobí jeho poškození.
 • Upřednostňuje úlohy oprav Servo. Servo samostatně opraví všechny rozbité předměty a Užitko-boty na pozemku.
 • Upřednostňuje čisticí úkoly pro Servo. Servo samostatně vyčistí všechny špinavé předměty na pozemku, vyčistí louže a vysype odpadky.
 • Proměňuje servo v dokonalého návštěvníka party! Servo bude plnit funkce tím, že bude přehrávat hudbu, nabízet jídlo a pořádně pořádat párty.
 • Upřednostňuje úkoly péče o děti pro Servo. Servo samostatně zkontroluje všechny děti na pozemku a postará se o jejich potřeby. Simíci mohou také nainstalovat tento modul pro Servo na 9. úrovni v dovednosti Robotika.
 • Promění servo na vašeho osobního strážce. Pokud se do vašeho osobního prostoru vtrhnou nezvaní hosté, Servo je naprogramováno tak, aby je za vás konfrontovalo. Servo se také bude zabývat otravnými paparazzi a otravnými upíry, pokud jsou nainstalovány Cesta ke slávě a Upíři. Simíci mohou také nainstalovat tento modul pro Servo na 10. úrovni v dovednosti Robotika.

 

 

 

Nový svět: Britechester


Britechester je svět přidaný v Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou. Tento svět je vytvořen podle Anglie, kde jsou dvě univerzity; Univerzita v Britechesteru a Foxburská instituce a uprostřed se nachází Gibbsův vrch. Pokud budete mít nainstalované Rozšíření The Sims 4 Roční období, tak bude počasí často zamračené a deštivé.

Britechester může být univerzitním městem, ale Britechester má mnohem více než jen své dvě soupeřící univerzity. Obyvatelé Britechesteru konkrétně představují širokou škálu lidí, kteří by se z nějakého důvodu mohli usadit ve starém historickém městě, jako je Britechester. Od světlých, huňatých nováčků až po starší lidi, kteří nejsou tak šťastní z přílivu mladších lidí, kteří ovládnou jejich kdysi klidnou čtvrť, potkáte Simíky ze všech oblastí života v Britechesteru.

Výstřelky

Britechester má celkem 13 pozemků a je rozdělen do třech sousedství: Foxburský institut, Gibbsův vrch, a Univerzita v Britechesteru.

 

 

Pozemky


Rozšíření Sims 4 Hurá na vysokou přináší několik nových typů pozemků a dvě nové vlastnosti pozemku. Neomezují se jen na použití ve světě Britechesteru. Můžete je použít v jakémkoli světě za předpokladu, že jak vlastnosti pozemku, tak typy pozemku jsou navzájem kompatibilní. To znamená, že můžete v celé hře v konečném důsledku rozšířit univerzity, jak si přejete.

Typy pozemku

 • Foxburský studentský klub –  Ve Foxburském studentském klubu se studenti Foxburského institutu mohou najíst a učit. Mezi přednáškami si tu studenti mohou užít nejrůznější zábavné aktivity.
 • Studentský klub UvB – Ve studentském klubu UvB se studenti Univerzity v Britechesteru mohou najíst a učit. Mezi přednáškami si tu studenti mohou užít nejrůznější zábavné aktivity.
 • Vysokoškolská kolej – Vysokoškolské koleje jsou místem, kde studenti během vysokoškolského studia pobývají a bydlí. Každá vysokoškolská kolej může být určena pro jednu ze dvou prestižních britechesterských univerzit.

Každý typ pozemku bude mít požadavky, které se zobrazí v rozevírací nabídce na panelu Informace o pozemku.

Ve Vysokoškolské koleji nemůžete vstoupit do režimu Nákup/Stavby, zatímco tam žijí aktivní Simíci. To je místo, kde se univerzitní kiosky hodí k nákupu výběru přetahovatelných předmětů. Můžete však upravit Vysokoškolskou kolej, pokud použijete cheat volné stavění (bb.enablefreebuild). Pokud si nepřejete použít cheat, budete muset nejprve přesunout všechny aktivní Simíky do jiného pozemku.

Vysokoškolská kolej také znamená, že v závislosti na počtu lůžek, která jsou na pozemku, bude hra náhodně vybírat spolubydlící, aby je zaplnila. Spolubydlící mohou být velmi nápomocní a udržovat si čistotu a opravu rozbitých předmětů, nebo mohou být velmi nepořádní a nepomáhají s čištěním nebo opravou předmětů. Jednou týdně uvidíte přicházet služebnou, která uklízí, ale po neukázněných spolubydlících neuklízí. Pokud jste ve Vysokoškolské koleji, můžete také bezplatně zavolat opraváře.

Navíc s typem Vysokoškolská kolej si můžete vybrat univerzitu, jakákoli omezení a pokud existuje nějaké přidružení k nějaké organizaci nebo klubům v rozšíření The Sims 4 Společná zábava. Tato nastavení najdete v nabídce Nastavení vysokoškolské koleje, která se nachází vedle panelu Informace o pozemku.

Nastavení vysokoškolské koleje

 

Vlastnosti pozemků

Název

Oblíbené místo vysokoškolákůOblíbené místo vysokoškoláků

Mají tady jídlo a pití za dobré ceny, takže sem rádi chodí vysokoškoláci.

Účinek: Jídlo a pití jsou o 30% levnější a studenti univerzity budou pozemek navštěvovat častěji.
Nedostupné pro: Obytný, Obchod, Lázně, Restaurace, Veterinární klinika, Vysokoškolská kolej, K pronájmu - Žulové kaskády, K pronájmu - Selvadorado, Obytný minipozemek

Studijní místoStudijní místo

Skvělé místo, kde můžete svou mysl plně zaměřit na vyšší vzdělávání. Simíkům tu rychleji půjde psaní úkolů a také se tu mohou déle učit. aniž by se mentálně vyčerpali. Také dostanou drobný bonus k vylepšování dovedností.

Účinek: Studenti univerzity, děti a dospívající budou rychleji studovat a dělat domácí úkoly a všichni Simíci získají malou podporu při budování dovedností. Dokáže studovat o něco déle, než se psychicky vyčerpá.
Dostupné pro: Veřejné pozemky

 

 

Sousedství


Britechester se skládá ze 3 sousedství s předem postavených obytných, vysokoškolská kolej a komunitních pozemků. Tato část průvodce vám poskytuje informace o všech pozemkách v každém sousedství.

 

 

Univerzita v Britechesteru


Tato univerzita je nejstarší v Britechesteru. Založil ji slavný Felix Psyded. který byl dobře známý svou touhou po vzdělávání a svými až komicky velkými knihami. Jak roky plynuly. Univerzita v Britechesteru se postupně etablovala jako obdivovaná instituce klasického vzdělávání.

 • Wyverní hala - Vysokoškolská kolej, obydlené Nejlepší kamarádky (Cena: 84,083Simoleon | Velikost: 30x20)
  Wyverní hala má otevřený spor s Dračí halou. Přou se o to, která z kolejí lépe ztělesňuje ducha britechesterského maskota Darbyho. Pro obyvatele Wyverní haly samozřejmě není pochyb o tom, která kolej je lepší.
  Nejlepší kamarádky
  Julia a Becca jsou nejlepší kamarádky už od chvíle, kdy se poprvé potkaly v mateřské školce. Nikdo z jejich známých si nedokáže představit, že by na vysokou šly jedna bez druhé. Teď začínají důležitou životní etapu. Teprve se uvidí, jestli jejich přátelství toto nové dobrodružství překoná a bude pokračovat až do jejich dospělosti.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Wyverní hala - Vysokoškolská kolej, obydlené Nejlepší kamarádky

 

 • Dračí hala - Vysokoškolská kolej (Cena: 81,710Simoleon | Velikost: 30x20)
  Dračí hala je tou nejlepší kolejí v univerzitním areálu a to bez ohledu na to, co tvrdí studenti z Wyverní haly. Studenti, kteří zde bydlí, mají nejlepší výhled z balkónu a nemají si na co stěžovat.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Dračí hala - Vysokoškolská kolej

 

 • U Temného křídla - Vysokoškolská kolej (Cena: 58,544Simoleon | Velikost: 30x20)
  Tato chaloupka zasazená na samé hraně univerzitního areálu prý kdysi byla domovem Felixe Psydeda, který založil Univerzitu v Britechesteru. Tento útulný domek byl v průběhu let přestavěn na studentskou kolej, která se může stát vaším domovem daleko od domova.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

U Temného křídla - Vysokoškolská kolej

 

 • Darbyho doupě - Studentský klub UvB (Cena: 115,213Simoleon | Velikost: 30x20)
  Darbyho doupě je nejlepším místem v univerzitním areálu, kde můžete nabrat síly před důležitou zkouškou nebo kde můžete pracovat na úkolech a najít si nové kamarády. Večerní čaj a čtení poezie jsou mezi studenty oblíbené a nikdo nedokáže odolat sledování místních debat. Je tu příjemně a útulno. Prostě hotové doupě draků z Britechesteru.
  Vlastnosti pozemku: Uvolněná atmosféra Uvolněná atmosféra, Skvělá akustika Skvělá akustika

Darbyho doupě - Studentský klub UvB

 

 

Foxburský institut


Foxburský institut může ve srovnání s okolním historickým městem působit poněkud mladě, ale v akademických kruzích si rychle získal věhlas. Pro studenty, kteří tvrdě pracovali na tom. aby se na Foxburský institut dostali, to není jenom práce, nýbrž osobní vášeň, díky které to v univerzitním areálu neustále žije.

 • Solná věž - Vysokoškolská kolej, obydlené Fletcher (Cena: 58,425Simoleon | Velikost: 30x20)
  Solná věž poslouží jako skvělé bydlení do začátku pro všechny studenty prvního ročníku. V každém pokoji čeká nový kamarád a skvělý výhled na celý univerzitní areál; tohle je jedno z nejlepších představení do vysokoškolského života, jaké byste si mohli přát.
  Fletcher
  Cameron Fletcher je celý žhavý, aby se ve škole všechno naučil. Jenom hledání nových kamarádů mu moc nejde. Ale stačí ho jen trochu postrčit správným směrem a Cameron jistě studentský život zvládne levou zadní.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Solná věž - Vysokoškolská kolej, obydlené Fletcher

 

 • Námořní panství - Vysokoškolská kolej (Cena: 64,134Simoleon | Velikost: 30x20)
  Vedení Foxburského institutu si dobře uvědomuje, že ne všichni studenti chtějí bydlet na kolejích, a proto postavilo na akademické půdě několik domů pro Simíky, kteří chtějí studovat trochu domáčtějším způsobem.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Námořní panství - Vysokoškolská kolej

 

 • Slapová věž - Vysokoškolská kolej (Cena: 58,701Simoleon | Velikost: 30x20)
  Slapová věž je jednou z dvoukolejí Foxburského institutu. Toto bydlení ve výšinách je velmi vyhledávané studenty vyšších ročníků, jelikož každý tu má svůj pokoj a navíc je odtud báječný výhled na areál Foxburského institutu.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Slapová věž - Vysokoškolská kolej

 

 • Larryho laguna - Foxburský studentský klub (Cena: 148,414Simoleon | Velikost: 40x30)
  Foxburský studentský klub, kterému bývá přezdíváno Larryho laguna, je dokonalým místem, kde si studenti mohou odpočinout po dlouhém dni ve škole. Mají tam jídlo a spoustu prostoru k učení nebo vypracovávání domácích úkolů, což jim přijde k duhu, když je přestanou bavit jejich spolubydlící. Místní počítače a robotická pracovní stanice umožňují studentům využití nejmodernějších technologií, aby v semestru získali náskok.
  Vlastnosti pozemku: Rychlý internet Rychlý internet, Přírodní světlo Přírodní světlo

Larryho laguna - Foxburský studentský klub

 

 

Gibbsův vrch


Gibbsův Vrch se nachází přímo v centru Britechesteru hned vedle dvou univerzit: Foxburského institutu a Univerzity v Britechesteru. Bylo to první centrum aktivity v Britechesteru a jeho slavná Vavřínová knihovna je dlouhodobě místem, kde studenti studují a učí se. Také Peprná putyka se stala oblíbeným místem, kam chodí studenti z celého širého okolí navazovat kamarádství, a to bez ohledu na jejich rivalitu.

 • Mechová ulice - Obytný pozemek, vlastní Pleasantovi (Cena: 122,370Simoleon | Velikost: 20x15)
  Tato prominentní polovina prostorného dvojpozemku nese název Mechová ulice. Jedná se o idylickou lokaci pod nádherně modrou oblohou. Na toto místo prostě nedokážete zapomenout.
  Pleasantovi
  Angela a Lilith Pleasantovy se přestěhovaly do starého rodinného domu na Gibbsově Vrchu, aby mohly chodit na prestižní britechesterské univerzity. Také to poslouží jako skutečný test jejich sourozeneckého pouta dvojčat: budou muset překonat své neshody. Už jejich studijní obory je poslaly každou na jinou univerzitu, ale teď je otázkou, jestli je jejich nové životní výzvy rozdělí, nebo jim naopak umožní spolupracovat a stmelí jejich vztah.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Mechová ulice - Obytný pozemek

 

 • Jarní step - Obytný pozemek, vlastní Elderberryovi (Cena: 77,140Simoleon | Velikost: 20x15)
  Jarní step je jednou ze dvou nejlepších lokalit Gibbsova Vrchu. Nabízí báječný výhled na kanály a je odtud blízko do baru i do knihovny.
  Elderberryovi
  Ekram a Eleanora žijí na Gibbsově Vrchu celý svůj život. Od mladé lásky přes rozrůstající se rodinu až do důchodu. Eleanora ráda sleduje, jak sem každý semestr přicházejí noví studenti, ale Ekram není moc nadšený z toho, že jejich tiché město neustále obsazují noví a noví mladí dospělí. Nedávno se k nim nastěhoval jejich vnuk Rohan, který brzy nastoupí na vysokou. Rohan zanedlouho dokončí střední školu a musí se teď konečně rozhodnout, na jakou univerzitu bude chtít chodit.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Jarní step - Obytný pozemek

 

 • Medová pole - Obecný pozemek (Cena: 18,265Simoleon | Velikost: 20x15)
  Vybavení: 1 postel, 1 koupelna
  Na Medovém poli je cosi neskutečného. Ale možnost zde bydlet celkem skutečná je. Nedaleko je Peprná putyka a Vavřínová knihovna, takže Medové pole je skvělým místem pro Simíky, kteří mají poněkud hlouběji do kapsy a kterým nevadí shon, který se pojí s bydlením v centru města.
  Vlastnosti pozemku: Žádné přiřazené vlastnosti

Medová pole - Obecný pozemek

 

 • Vavřínová knihovna - Komunitní pozemek, Knihovna (Cena: 170,742Simoleon | Velikost: 50x40)
  Vavřínová knihovna stojí na Gibbsově Vrchu, kde figuruje jako hrdá a prominentní dominanta celého města. Studenti z širokého okolí už odnepaměti knihovnu využívají ke studiu a vyhledávání informací a jako tiché místečko, kde si mohou odpočinout od ruchu univerzity.
  Vlastnosti pozemku: Studijní místo Studijní místo, Oblíbené místo vysokoškoláků Oblíbené místo vysokoškoláků

Vavřínová knihovna - Komunitní pozemek

 

 • Peprná putyka - Komunitní pozemek, Bar (Cena: 42,969Simoleon | Velikost: 20x20)
  Peprná putyka slouží studentům obou univerzit prakticky už od jejich založení. Pití je tu levné, takže sem studenti rádi chodí. Díky tomu se toto místo stalo domovem mnoha univerzitních organizací, které zde časem vznikly.
  Vlastnosti pozemku: Oblíbené místo vysokoškoláků Oblíbené místo vysokoškoláků

Peprná putyka - Komunitní pozemek

 

 

 

Univerzita


Je váš Simík venku ze střední školy a touží začít další kapitolu svého života? Možná jsou rodiči samoživitele, kteří se potýkají s problémy a chtějí nový začátek a příležitost poskytnout svému dítěti lepší život? Nebo možná jsou starší, kteří chtějí strávit svůj důchod rozšiřováním jejich mysli?

Bez ohledu na příběh, jakýkoli mladý dospělý nebo starší Simík se může přidat přihláškou na univerzitu! Postup je snadný.

 

 

Univerzita v Britechesteru


Univerzita v Britechesteru se pyšní téměř tisíciletou tradicí výuky ve svých tradičních učebnách. Jelikož na ní studovaly všechny typy studentů, od šlechticů až po neznámé Simíky, univerzita se soustředí na vzdělávání mysli a zušlechtění morálky, aby se ze Simíků stali vyrovnaní a vzorní Simíci, kteří budou připravení vstoupit do světa a změnit ho.

Univerzita v Britechesteru

Organizace

• Britechesterští povzbuzovači
• Společnost pro umění
• Debatní klub

Obory

• Biologie
• Informatika
• Ekonomie
• Fyzika
• Psychologie
• Padoušství

Uznávané tituly

• Historie umění
• Komunikace
• Kulinářské umění
• Dramatika
• Umění
• Historie
• Jazyk a literatura

 

 

Foxburský institut


Foxburský institut je trvale považován za prestižní univerzitu. Pyšní se moderním areálem s působivými učebnami a celou spoustou absolventů, ze kterých se stali inovativní vůdci svých oborů. Tato univerzita neustále hledá studenty, kteří se odvažují mít velké sny.

Foxburský institut

Organizace

• Foxburští povzbuzovači
• Mozkovny
• Robotičtí učenci

Obory

• Historie umění
• Komunikace
• Kulinářské umění
• Dramatika
• Umění
• Historie
• Jazyk a literatura

Uznávané tituly

• Biologie
• Informatika
• Ekonomie
• Fyzika
• Psychologie
• Padoušství

 

 

Stipendia


Stipendia se vrací do rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou. Před podáním přihlášky na univerzitu je dobré požádat o stipendia. Simíci mohou požádat o stipendia prostřednictvím telefonu, počítače nebo poštovní schránky. Simíci mohou získat představu o tom, na která stipendia budou pravděpodobně mít nárok, a to také prostřednictvím konzultace s poradcem prostřednictvím počítače.

Stipendia

Existuje šest typů stipendií:

 • Stipendia pro uznávané obory: Simíci přijatí ke studiu uznávaných oborů automaticky dostanou stipendia. Jejich výše závisí na počtu uznávaných oborů, k jejichž studiu byli přijati. Když před podáním přihlášky zapracujete na známkách a dovednostech svých Simíků. budou přijati ke studiu více oborů, díky čemuž budou mít nárok na více peněz ze stipendií!
 • Stipendia určená pro potřebné: Vysokoškolské vzdělání si zaslouží všichni Simíci. Stipendia určená pro potřebné (Vzdělání pro všechny a Pomocná ruka) pomohou Simíkům z domácností, které nemají moc velkou možnost chodit na vysokou, a Simíkům. kteří nejsou tak majetní.
 • Stipendia za dovednosti: Simíci. kteří mají jakékoliv praktické dovednosti, si mohou zažádat o nejrůznější stipendia související s těmito dovednostmi. Ty dlouhé hodiny strávené vařením, rybařením, kutilstvím a mnohými dalšími dovednostmi teď můžete přetavit v simoleony ze stipendií! Tato stipendia jsou nicméně zaměřena na mladší studenty a nejsou k dispozici dospělým ani důchodcům.
 • Pracovní stipendia: Univerzity se snaží motivovat mladší Simíky. kteří už si vyzkoušeli vstup na trh práce. Tato stipendia nabízí teenagerům a mladým dospělým Simíkúm. kterým už se zadařilo v kariéře, způsob, jak financovat vysokoškolské vzdělání, které jim v budoucnu pomůže s dalším rozvojem libovolné kariéry.
 • Stipendium sportu a e-Sportu: Existuje také několik stipendií, která vyžadují, aby se Simíci účastnili mimoškolních aktivit. Atletické stipendium vyžaduje, aby se Simíci stali fotbalisty, a stipendium e-Sportu vyžaduje, aby se Simíci stali soutěžícími v e-Sportu. Simíci nemohou mít obě tato stipendia současně.
 • Grant pro rezidenty: Teenageři a mladí dospělí mohou využít finanční pomoci v místě svého bydliště. Některé obce poskytují granty Simíkům. kteří touží po vysokoškolském vzdělání. Různá místa nabízí různě vysoké částky a vybraní studenti se stanou hrdými zástupci své komunity!

Když váš Simík požádá o stipendium, bude mu předložen seznam každého stipendia, na které má nárok. Váš Simík se může rozhodnout použít u některých nebo u všech. To, že máte nárok na stipendium, není zárukou, že bude váš Simík přijat, ale není na škodu se přihlásit ke všemu, co můžete. Nikdy nevíš!

Zažádat o stipendia

Jakmile váš Simík rozešle všechny své žádosti o stipendia, obdrží následující den výsledky poštou. Vyberte poštu a poté otevřete obálky všech stipendií, abyste zjistili, zda byl Simík přijat nebo ne. Simíci také mohou zkontrolovat stav svých aplikací na telefonu nebo počítači.

 

Seznam stipendia

Stipendia založená na Dovednosti

Bowlingová jízda (400$) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci, kterým jde bowling.

Sportovní (450$) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci, kterým jde atletika. Pro udrženi tohoto stipendia musí Simíci aktivně hrát fotbal v týmu.

Budování budoucnosti (400$) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci, kterým jde kutilství nebo raketová věda.

E-sport (450$) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci. kterým jde hraní videoher. Pro udržení tohoto stipendia musí Simíci aktivně soutěžit v e sportu.

Jídlo a pití (200$) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci. kteří jsou dobří v různých kulinářských dovednostech.

Kamarád zvířat (400$) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci, kterým jde výcvik mazlíčků nebo péče o mazlíčky.

Budoucí hvězda (200$) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci, kteří jsou zdatní v libovolném uměleckém oboru.

Krásná příroda (200$) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci, kterým jde rybaření, zahradničení nebo další venkovní dovednosti.

 

Stipendia založená na potřebách

Vzdělání pro všechny (400 $) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci, jejichž domácnost má opravdu málo prostředků.. Musíte mít hodnotu pozemku nižší než 25.000 $ a hotovost menší než 2.500 $.

Pomocná ruka - (250 $) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci. jejichž domácnost má středně prostředků. Potřebujete 10–15.000 v hotovosti a hodnotu pozemku mezi 80.000 a 100.000.

 

Ostatní stipendia

Lokalizace (Stipendium/Rezident)- Žijte v kterémkoli ze světů od Vrbové Zátoky až po Forgotten Hollow. Nemůžete udělat nic, abyste zlepšili své šance, ale stojí za to.

Na základě zásluh (500 $) - Simíci, kteří jsou přijati na Uznávaný obor (titul), o toto stipendium mohou požádat, poté, co jste se přihlásili a dostali se dovnitř. Pravděpodobně budete potřebovat pouze jedno další stipendium k získání Plné stipendium po zaplacení Školného.

Superskaut (175 $) - O toto stipendium si mohou zažádat Simíci, kterým jdou mimoškolní skautské aktivity. Musíte být ve skautech alespoň na 2. místě a získat lepší šanci s každou další úrovní.

Studující zaměstnanec (300 $) - Simici, kteří slavili úspěch v libovolné kariéře, si mohou zažádat o stipendium Kariérní síla. Není určeno pro dospělé ani důchodce. Pokud jste v kariéře dosáhli 3. místa a předpokládám, že to znamená zaměstnání na částečný úvazek jako Teen, můžete se přihlásit.

 

 

Přijetí na univerzitu


Jakmile váš Simík získá nějaká stipendia, měl by podat přihlášku na univerzitu. Simíci se mohou přihlásit na univerzitu prostřednictvím počítače, kde mohou získat informacemi o všech oborech nabízených oběma univerzitami na Univerzita v Britechesteru a Foxburský institut.

Přihláška na univerzitu stojí 75§ Simoleonů. Po odeslání přihlášky obdrží váš Simík následující den dopis o přijetí. Simíci také mohou zkontrolovat stav své přihlášky na telefonu.

Dopis o přijetí

Simíci nikdy nebudou z univerzity úplně odmítnuti najednou; budou vždy přijímáni do standardních stupňů bez ohledu na známky nebo dovednosti ze střední školy, ale nekvalifikovaní Simíci se špatnými známkami nebudou s největší pravděpodobností přijati do žádných významných oborech. Simíci, kteří hledají vynikající diplom, by se měli ujistit, že se ucházejí s dobrými známkami anebo několika dovednostmi. Významné tituly jsou prestižnější a po ukončení studia nabízejí lepší stipendia, odměny a podporu kariéry.

Když váš Simík obdrží přihlášku, bude podrobně uvedeno, do jaké míry byl váš Simík přijat. V závislosti na známkách a dovednostech vašich Simíků mohou být přijímáni do některých významných oborů z jedné školy, ale ne z druhé. Je na vás, abyste se rozhodli, které školy a obor by měl váš Simík navštěvovat, na základě oboru, do kterých byli přijati.

 

 

Výběr univerzity


Jakmile váš Simík obdrží přihlášku, tak se může zaregistrovat. Simíci se mohou zapsat na univerzitu na počítači. Při registraci vás krok za krokem provede informační obrazovka. Na této obrazovce budete dělat všechna velká rozhodnutí o tom, do které univerzity se zapíšete, jaký obor a třídu budete mít, kde budete žít a jak budete platit školné.

Výběr univerzity

 • Výběr univerzity: Na výběr jsou dvě univerzity: Univerzita v Britechesteru a Foxburský institut. Obě školy nabízejí stejné tituly, ale jejich rozlišené tituly jsou obráceny podle specializace dané školy. Vědecké a technické tituly jsou vynikajícími tituly na Foxbury, zatímco různé umělecké a literární tituly jsou vynikajícími tituly na Britechesteru. Vyberte školu, která nejlépe vyhovuje zájmům vašeho Simíka a plánům jeho budoucí kariéry.
 • Výběr oboru: Na obrazovce pro Výběr oboru si budete moci vybrat svůj obor a počet kurzů, které váš Simík tento termín absolvuje. Obory, které jsou na bočním panelu zašedlé, jsou obory, do kterých váš Simík nebyl přijat, takže tyto obory nemůže vybrat. Přečtěte si podrobnosti o titulu, abyste se ujistili, že obor, který si váš Simík vybere, odpovídá oboru jejich budoucích kariérních cílů. Pokud nevidíte titul, který vyhovuje vašemu Simíkovi, zkuste se vrátit na obrazovku Výběr univerzity a vybrat jinou univerzitu, abyste zjistili, zda tato škola nabízí titul, který je pro vašeho Simíka lepší. S vybraným oborem vyberte až čtyři třídy (buď 4 standardní třídy, nebo 3 standardní třídy a 1 volitelný). Pokud budete mít méně hodin, získáte pro svého Simíka více volného času na univerzitě, ale budou muset splnit více podmínek, aby splnili požadavek na 12 kreditů za promoci.
 • Výběr bydlení: Na této obrazovce se rozhodnete, kde bude váš Simík žít při studiu. Mohou zůstat ve svém současném domově bez nákladů nebo se přestěhovat do vysokoškolskou kolej v areálu univerzity. Život na vysokoškolské koleji může být skvělým způsobem, jak poznat nové lidi, ale jsou to další výdaje. Simíci se také mohou rozhodnout přesunout někam mimo univerzitu. Můžete se přestěhovat na jakýkoli obytný pozemek v jakémkoli světě, který si hráč nainstaloval do své hry.
 • Školné: Poslední obrazovka v průvodci rozděluje všechny vaše náklady na výuku. Každá třída, kterou má váš Simík absolvuje stojí simoleony. Pokud se váš Simík rozhodl žít na vysokoškolské koleji, je za to účtován příplatek. Jakákoli stipendia, která váš Simík má, jsou automaticky použita a odečtena z vašeho školného na této obrazovce. Pokud váš Simík má i po uplatnění všech stipendií nezaplacené školné, může zbytek zaplatit ze svých prostředků pro domácnost nebo si vzít studentskou půjčku na pokrytí zbývajících nákladů. Studentské půjčky nemusí být spláceny, dokud Simík nepromoval, ale po promoci musí být půjčka splacena s úroky.

Jakmile váš Simík provede veškerá nezbytná opatření, bude oficiálně zapsán na univerzitu! Pokud se váš Simík rozhodl přestěhovat někam jinam, dostanete se na obrazovku rozdělení a slučování domácností, kde budete moci převádět prostředky z domácnosti a pokud byl váš Simík posledním Simíkem na pozemku, tak prodáte jakékoli vybavení v domácnosti.

 

 

Výběr oboru


Obory jsou hlavní vlastnosti rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou. Existuje celkem třináct oborů a všechny jsou k dispozici na Universitě v Britechesteru a Foxburský institut. Každá univerzita se však specializuje na určitou skupinu velkých titulů, známé pod "uznávaný obor". Kterýkoli Simík se může zapsat na normální obor, ale významné obory jsou vyhrazeny pro Simíky, kteří již mají některé z požadovaných dovedností. Simíci mohou asolvovat až čtyři předměty za semestr. Pokud absolvují tři nebo méně předmětů, mohou se také přihlásit na volitelné předměty, která je naučí dovednosti, na které se nevztahuje jejich obor.

Uznávané obory na Universitě v Britechesteru jsou Dramatika, Historie, Historie umění, Jazyk a literatura, Komunikace, Kulinářské umění a Umění.
Uznávané obory na Foxburský institut jse Biologie, Ekonomie, Fyzika, Informatika, Padoušství a Psychologie.

Každá placená kariéra na plný úvazek má alespoň jeden související obor; nicméně, některé kariéry mají pouze jedno odvětví, která těží z oboru. Například neexistuje žádný obor spojený s Mixologem v odvětví Kulinářské kariéry, ale Šéfkuchař má výhody z oboru Kulinářské umění.

Výběr oboru

 

Seznam studijních oborů

Výběr oboru

Biologie

Biologie - Univerzita v BritechesteruExperimentální motivátor spojuje přísně utajovaný čichový stimul s elektromagnetickými pulzy, čímž ovlivňuje motivaci okolních Simíkú. Energetický motivátor poskytuje okolním Simíkům energii.

Titul na Univerzitě v Britechesteru vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Biologie - Uznávaný titul Foxburský institutUznávaný titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Sportovec (Kariéra) Sportovec (odvětví Kulturista)

Lékař Lékař Rozšíření: Hurá do práce

Zahradník (Kariéra) Zahradník (odvětví Botanik) Rozšíření: Roční období

Ochranář (Kariéra) Ochranář (odvětví Mořský biolog) Rozšíření: The Sims 4 Život na ostrově Ikona

Související dovednosti

Atletika Atletika

Logika Logika

Zahradničení Zahradničení

Dramatika

Dramatika - Foxburský institutPokud je celý svět jedno velké jeviště, lepším hercem se stanete, pokud vystudujete dramatiku! Přináší vám příležitost ponořit se hluboko do svých emocí, objevit své skutečné já a vystavit ho ostatním na odiv, Zlepšíte se v dovednostech charisma a komedie.

Titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Dramatika - Uznávaný titul - Univerzita v BritechesteruUznávaný titul na Univerzitě v Britechesteru je v tomto oboru proslulá, tento uznávaný titul vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Bavič Bavič (odvětví Komik)

Sociální média (Kariéra) Sociální média (odvětví Internetová osobnost) Rozšíření: Život ve městě

Herec Herec Rozšíření: Cesta ke slávě

Související dovednosti

Atletika Atletika

Charisma Charisma

Komedie Komedie

Ekonomie

Ekonomie - Univerzita v BritechesteruJednou z největších sil. která ovlivňuje rozhodování všech Simíků. je tok peněz mezi jednotlivci, skupinami a národy. Ekonomie se zabývá vlastnostmi peněz a jejich efekty a pomáhá zlepšit se v dovednostech charisma, logika a vyhledávání informací a debatování.

Titul na Univerzitě v Britechesteru vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Ekonomie - Uznávaný titul Foxburský institutUznávaný titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Byznysmen Byznysmen (odvětví Investor)

Ochranář (Kariéra) Ochranář (odvětví Environmentální manažer) Rozšíření: The Sims 4 Život na ostrově Ikona

Vzdělávání (Kariéra) Vzdělávání (odvětví Administrátor) Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Související dovednosti

Charisma Charisma

Logika Logika

Dovednost Výzkum a debatování Výzkum a debatování Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Fyzika

Fyzika - Univerzita v BritechesteruAť už přemýšlíte v malém nebo velkém měřítku, studium fyziky je tu pro vás. Od subatomárních částic až po okraje známého vesmíru, tento obor vám pomůže vylepšit dovednosti kutilství, robotika a raketová véda a také vám osvětlí, jak věci skutečné fungují.

Titul na Univerzitě v Britechesteru vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Fyzika - Uznávaný titul Foxburský institutUznávaný titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Astronaut Astronaut (odvětví Vesmírný ranger)

Vědec Vědec Rozšíření: Hurá do práce

Inženýr (Kariéra) Inženýr (odvětví Mechanický inženýr) Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

(odvětví Zelený technik) Ekobydlení

Související dovednosti

Kutilství Kutilství

Raketová věda Raketová věda

Dovednost Robotika Robotika Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Historie

Historie - Foxburský institutAbychom se mohli posunout kupředu, musíme porozumět naší minulosti. Studium historie využívá historické události a osobnosti jako výchozí bod pro analýzu moderní doby a následků velkých historických rozhodnutí. Tento obor vám pomůže zlepšit se v dovednostech charisma, logika a vyhledávání informací a debatování.

Titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Historie - Uznávaný titul - Univerzita v BritechesteruUznávaný titul na Univerzitě v Britechesteru je v tomto oboru proslulá, tento uznávaný titul vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Politik (Kariéra) Politik (odvětví Politik) Rozšíření: Život ve městě

Armáda (Kariéra) Armáda (odvětví Důstojník) Herní balíček: StrangerVille Ikona

Práva (Kariéra) Práva (odvětví Soudce) Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Související dovednosti

Charisma Charisma

Logika Logika

Dovednost Výzkum a debatování Výzkum a debatování Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Historie umění

Historie umění - Foxburský institutOpravdu někdo dokáže plně porozumět umění? Obor historie umění se na tuto otázku pokusí odpovědět. Studenti historie umění využijí dovednosti, jako je malování, psaní a charisma. Rozšíří si své kulturní obzory a také se dozví tolik zajímavostí, že budou moci v muzeích umění navždy všechny poučovat.

Titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Historie umění - Uznávaný titul - Univerzita v BritechesteruUznávaný titul na Univerzitě v Britechesteru je v tomto oboru proslulá, tento uznávaný titul vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Stylový influencer (Kariéra) Stylový influencer (odvětví Autorita)

Malíř Malíř (odvětví Patron umění)

Kritik (Kariéra) Kritik (odvětví Kritik umění) Rozšíření: Život ve městě

Související dovednosti

Charisma Charisma

Malování Malování

Psaní Psaní

Informatika

Informatika - Univerzita v BritechesteruPočítače jsou všude, takže je chytré naučit se je spravovat a programovat! Přidejte se k technické revoluci a získejte vzdělání v informatice, kde se budete zabývat hlavně dovednostmi programování a robotika.

Titul na Univerzitě v Britechesteru vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Informatika - Uznávaný titul Foxburský institutUznávaný titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Technický guru Technický guru (odvětví Podnikatel v startup)

Zločinec Zločinec (odvětví Vědma)

Programátor na volné noze (Kariéra) Programátor na volné noze

Inženýr (Kariéra) Inženýr (odvětví Počítačový inženýr) Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Související dovednosti

Neplecha Neplecha

Programování Programování

Dovednost Robotika Robotika Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Jazyk a literatura

Jazyk a literatura - Foxburský institutUž od objevu psaného slova se s jeho pomocí snažíme zachytit informace, emoce a příběhy pro budoucí generace. Jedná se o velmi ušlechtilý cíl. Studijní program Jazyk a literatura na této tradici staví. Hlavním cílem je vybudovat si dovednosti charisma, vyhledávání informací a debatování a psaní.

Titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Jazyk a literatura - Uznávaný titul - Univerzita v BritechesteruUznávaný titul na Univerzitě v Britechesteru je v tomto oboru proslulá, tento uznávaný titul vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Spisovatel Spisovatel (odvětví Autor)

Spisovatel na volné noze (Kariéra) Spisovatel na volné noze

Práva (Kariéra) Práva (odvětví Soukromý obhájce) Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Související dovednosti

Charisma Charisma

Psaní Psaní

Dovednost Výzkum a debatování Výzkum a debatování Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Komunikace

Komunikace - Foxburský institutAbychom si porozuměli, musíme se spolu nejprve naučit komunikovat. Tento obor klade důraz na zlepšování v dovednostech charisma, psaní a logika. Jeho studium pomůže každému, kdo potřebuje efektivně pracovat v profesionálním prostředí.

Titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Komunikace - Uznávaný titul - Univerzita v BritechesteruUznávaný titul na Univerzitě v Britechesteru je v tomto oboru proslulá, tento uznávaný titul vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Byznysmen Byznysmen (odvětví Managment)

Spisovatel Spisovatel (odvětví Novinář)

Politik (Kariéra) Politik (odvětví Organizátor charity) Rozšíření: Život ve městě

Sociální média (Kariéra) Sociální média (odvětví Vztahy s veřejností) Rozšíření: Život ve městě

Rybář Městský designér (odvětví Městský plánovač) Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení Ikona

Související dovednosti

Charisma Charisma

Logika Logika

Psaní Psaní

Kulinářské umění

Kulinářské umění - Foxburský institutPokud milujete jídlo, existuje jen jediný studijní obor. do kterého byste se měli obout. V programu Kulinářské umění se o jídle a jeho přípravě dozvíte víc, než jste si kdy mysleli, a navíc si vylepšíte dovednost vaření.

Titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Kulinářské umění - Uznávaný titul - Univerzita v BritechesteruUznávaný titul na Univerzitě v Britechesteru je v tomto oboru proslulá, tento uznávaný titul vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Kulinář Kulinář (odvětví Šéfkuchař)

Kritik (Kariéra) Kritik (odvětví Kritik jídla) Rozšíření: Život ve městě

Související dovednosti

Vaření Vaření

Gurmánské vaření Gurmánské vaření

Padoušství

Padoušství - Univerzita v BritechesteruŽivot sice není fér. ale ti. kteří vědí. jak jeho nespravedlnost využít ve svůj prospěch, z toho mohou těžit! Abyste získali titul z darebáctví, projdete si předměty, které vylepšují atletiku, logiku a neplechu. Ty vám dopomohou k úspěchu - tedy pokud vám nesejde na poctivosti a morálních zásadách.

Titul na Univerzitě v Britechesteru vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Padoušství - Uznávaný titul Foxburský institutUznávaný titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Astronaut Astronaut (odvětví Mezihvězdný pašerák)

Tajný agent Tajný agent (odvětví Padouch)

Zločinec Zločinec (odvětví Kápo)

Související dovednosti

Atletika Atletika

Logika Logika

Neplecha Neplecha

Psychologie

Psychologie - Univerzita v BritechesteruPsychologie se soustředí na jednu ze základních otázek existence: proč děláme to. co děláme? A zabývá se jí na akademické úrovni. Vylepšuje dovednosti, jako je charisma, logika a vyhledávání informací a debatování, a zároveň při tom odhaluje tajemství mysli.

Titul na Univerzitě v Britechesteru vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Psychologie - Uznávaný titul Foxburský institutUznávaný titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Tajný agent Tajný agent (odvětví Diamantový agent)

Detektiv Detektiv Rozšíření: Hurá do práce

Armáda (Kariéra) Armáda (odvětví Tajné operace) Herní balíček: StrangerVille Ikona

Vzdělávání (Kariéra) Vzdělávání (odvětví Profesor) Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Související dovednosti

Charisma Charisma

Logika Logika

Dovednost Výzkum a debatování Výzkum a debatování Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona

Umění

Umění - Foxburský institutVytváření nové kultury není nic snadného, ale absolventi uměleckého studijního programu chápou, jak důležitý úkol to je. Prostřednictvím studia malování, fotografování a hry na housle by měli všichni studenti získat dostatek fantazie a kreativity.

Titul na Foxburském institutu vám umožní nastoupit do kariéry na střední úrovni a získat náborový bonus. Vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené.

Umění - Uznávaný titul - Univerzita v BritechesteruUznávaný titul na Univerzitě v Britechesteru je v tomto oboru proslulá, tento uznávaný titul vám umožní nastoupit do kariéry na vysoké úrovni a získat pořádný náborový bonus. Výrazně vyšší denní plat, lepší pracovní výkon a více dovolené v následujících kariérách:

Kariéry

Bavič Bavič (odvětví Hudebník)

Malíř Malíř (odvětví Mistr realismu)

Stylový influencer (Kariéra) Stylový influencer (odvětví Stylista)

Módní fotograf na volné noze (Kariéra) Módní fotograf na volné noze

Tvůrce na volné noze (Kariéra) Tvůrce na volné noze

Umělec na volné noze (Kariéra) Umělec na volné noze

Zahradník (Kariéra) Zahradník (odvětví Aranžér květin) Rozšíření: Roční období

Související dovednosti

Fotografování Fotografování

Housle Housle

Malování Malování

 

 

Školné


Rozšíření The Sims 4 Hurá na vysokou přidává studentské půjčky a je to velmi vzrušující doba v komunitě. Když chodí do školy, vaši simíci si nyní mohou vzít studentské půjčky a rozhodnout se o jejich splácení.

 

Jak uzavřít studentské půjčky

Když se váš simík chystá zapsat na univerzitu, bude si moci vybrat školu, kde bude žít, kurzy, které absolvuje, a nakonec to, jak za to zaplatí.

Dostanete možnost zvolit si, že budete za školu platit z prostředků domácnosti, nebo si můžete vybrat, zda si půjčíte studenta.

Množství peněz, které zaplatíte za výuku, není moc, takže nebudete mít stovky tisíc dolarů studentských půjček, takže si s tím příliš nedělejte starosti!

Školné

 

Jak splácet studentské půjčky

Chcete-li splácet studentské půjčky, můžete kliknout na poštovní schránku nebo počítač a vybrat možnost platbu studentské půjčky. Na základě toho, kolik jste si vybrali, je třeba provést minimální platbu, ale můžete provést platbu jakékoli velikosti. Můžete se rozhodnout, že jim za několik dní zaplatíte za své Simíky jen minimální splátky, nebo je můžete zaplatit v plné výši a tento dluh odstranit hned po ukončení studia.

Pokud se váš Simík rozhodne neplatit studentské půjčky, má to následky. Budete mít své věci odebrány, aby vám pomohly splatit část vašeho dluhu, ale ne všechny. Simík obdrží varování, že ještě neprovedl platbu, pokud nezaplatí, příjde na řadu Exekutor.

 

 

Účast na hodinách


Je důležité skutečně navštěvovat třídu, abyste mohli co nejlépe využít svého vzdělání. Chybějící hodina poškodí vaše známky. Simíci se autonomně pokusí dostat do třídy o něco dříve. Simíci, kteří přišli do třídy dříve, počkají před budovou s ostatními studenty. Může to být vhodná doba na dokončení domácích úkolů na poslední chvíli, na rychlé vypití zbytku kávy a občerstvení, které jste si zakoupili, nebo jít do kavárny.

Čekání před školou

Zatímco je váš Simík uvnitř učebny, bude mít k dispozici různé možnosti kliknutím na jeho portrét, podobně jako různé pracovní možnosti pro neaktivní kariéru. Kliknutím kurzorem na ikonu portrétu Simíka zobrazíte různé akce, které mohou ve třídě provádět. Simíci mohou aktivně poslouchat, dělat si poznámky, spát ve třídě nebo chatovat s přáteli. Abyste z každé třídy dostali maximum, ujistěte se, že si váš Simík dělá poznámky nebo aktivně poslouchá. Spaní ve třídě a chatování s přáteli nejsou dobré způsoby, jak si vylepšit známky.

Pokud vezmete plný kurz, je pravděpodobné, že váš Simík bude mít více než jednu třídu za den, nebo se dokonce vrátit znova do třídy. Nezapomeňte často kontrolovat panel kariéry, abyste měli přehled o rozvrhu hodin, abyste mohli efektivně naplánovat čas na domácí úkoly, známky a péči o sebe.

V ideálním případě budete chtít, aby váš Simík chodil do každé třídy s dokončenými domácími úkoly a převzal aktivní roli ve třídě. Tím zajistíte, že váš Sim dostane ze svých lekcí maximum a na konci semestru nejlepší známky.

 

 

Domácí úkoly


Každý kurz, který váš Simík absolvuje, má domácí úkoly. Když se váš Simík zaregistruje na univerzitě, automaticky mu bude přidán sešit s domácími úkoly do osobního inventáře. Simíci mohou pomocí tohoto sešitu plnit domácí úkoly pro všechny třídy. Dokončení domácích úkolů nějakou dobu trvá, ale Simíci s dostatečně vysokou dovedností Výzkum a debatování dokončují domácí úkoly rychleji.

Domácí úkoly

Simíci, kteří plní domácí úkoly a dávají na hodinách pozor, získají více z navštěvování hodin a bude to mít pozitivní dopad na jejich konečnou známku. Před každou třídou vždy dokončete domácí úkoly a ve třídě aktivně věnujte pozornost maximálnímu akademickému úspěchu.

 

 

Závěrečné zkoušky


Kromě domácích úkolů, které musí být pravidelně dokončovány po celou dobu semestru, má každá třída také závěrečné zkoušky. Závěrečné zkoušky jsou velmi důležité a stojí za velkou část vaší známky. Vynechání závěrečné zkoušky bude mít velký negativní dopad na vaši konečnou známku, takže je musíte všechny dokončit.

Každá třída bude mít pro své závěrečné zkoušky jiné požadavky. Některé třídy vyžadují, aby váš Simík napsal seminární práci. Ostatní mají závěrečné zkoušky a prezentace. Podívejte se na rozvrh hodin na panelu kariéry a podívejte se, co se od každé třídy vyžaduje.

 

Zkoušky

Zkoušky se konají během poslední třídy semestru. Pokud váš Simík udělal všechny své domácí úkoly a navštěvoval všechny své hodiny, je pravděpodobné, že zkoušku udělá dobře, ale Simíci se mohou také učit pro třídu pomocí učebnice zakoupené z univerzitního kiosku, počítače nebo výzkumné stanice, zvýšit jejich šance na úspěch na zkoušce.

Zkoušky

 

Seminární práce

Semestrální práce lze psát na počítači v nabídce Univerzita. Simík může psát a odevzdávat seminární práci pro třídu kdykoli během semestru, takže oddaní Simíci je mohou dokončit včas.

Dokončení seminárních prací trvá dlouho, ale Simíci s dostatečně vysokou dovedností Výzkum a debatování dokončují semestrální práce rychleji. První koncept semestrální práce je obvykle nekvalitní. Váš Simík může odesílat nekvalitní seminární práce, ale pokud chtějí nejlepší známku, měli by nějakou dobu věnovat úpravám svých příspěvků, než je pošlou.

Seminární práce

Termínové práce lze upravovat, dokud nedosáhnou vynikající kvality. Jakmile váš Simík zvýší kvalitu na vynikající, obdržíte oznámení, že vaše seminární práce nebude mít prospěch z další úpravy. Posunutím možnosti Termínový práce v nabídce počítače zjistíte její kvalitu.

Pokud je váš Simík spokojen s kvalitou svého termínové práce, může jej odeslat pomocí počítače.

 

Prezentace

Váš Simík obdrží na začátku semestru prezentační tabuli ve svém osobním inventáři pro všechny třídy, které mají jako poslední požadavek na prezentaci. Prezentace fungují podobně jako seminární práce; váš Simík bude muset shromáždit veškerý materiál a poté vylepšit prezentační tabuli, dokud nebude vhodné prezentovat ji ve třídě.

Začněte tím, že přetáhnete prezentační desku z inventáře svého Simíka a někam do světa a poté na ní zvolíte možnost Zachytit informace. Váš Simík stráví nějaký čas kompilací veškerého materiálu pro svoji prezentaci na tabuli. Po dokončení budou mít nekvalitní prezentační tabuli. Umístěním kurzoru nad ni můžete zobrazit kvalitu tabule.

Čekání před školou

Simíci mohou zlepšit kvalitu své prezentace tím, že ji zdokonalí a zorganizují a požádají ostatní Simíky o zpětnou vazbu na jejich prezentaci. Mohou si také procvičit svoji prezentaci. Procvičováním prezentací se zvyšuje dovednost Charisma. Jakmile už nebude možné tabuli dále vylepšovat, obdržíte upozornění, že vaše prezentační tabule Simíka vypadá skvěle a další úprava, už nebude nic vylepšovat.

Když je váš Simík spokojen s kvalitou své prezentace, může jít do třídy s prezentační tabulí v inventáři a předložit ji. Prezentace se nekonají během běžných hodin; váš Simík musí kliknout na třídu a vybrat možnost prezentace. Prezentace lze provádět pouze během dne. Váš Simík nebude schopen prezentovat uprostřed noci.

 

 

Výsledné známky a zahájení nového semestru


Pokud váš Simík udělal všechny své domácí úkoly, navštěvoval každou třídu jako aktivní účastí a dokončil všechna svá závěrečné zkoušky s vynikající kvalitou, neměl by mít problém získat známku A+ v každé třídě. Dokonalé známky však nejsou snadné. Zjistíte, že váš Simík bude mít málo nebo žádný čas na mimoškolní aktivity, organizace nebo socializaci, když chodí na 4 kurzy a snaží se dosáhnout známky A + v každém z nich. Univerzita je v The Sims 4 rozhodně výzvou, stejně jako ve skutečném světě.

Jelikož známky nebudou rozdány až do konce semestru, je na vašem Simíkovi, aby proaktivní přístup zjistil, jak si vedou ve svých třídách. Mohou během své pracovní doby navštívit své profesory nebo jim poslat e-mail na počítači, aby získali představu o tom, jak si vedou ve svých třídách a jak se mohou zlepšit.

Výsledné známky

Jakmile budou zadány všechny práce na kurzu, váš Simík se bude moci (pro jednou) bavit, zatímco se zpracovávají jejich výsledné známky. Jakmile budou závěrečné známky zahrnuty, obdržíte vyskakovací okno se všemi výslednými známkami pro každou třídu a také s celkovým hodnocnením.

Odtamtud si můžete zvolit, že se hned zapíšete do dalšího semestru, nebo si uděláte volno před zahájením nového semestru. Pokud má váš Simík nějaká stipendia, musí se okamžitě zapsat do nového semestru, jinak o ně přijde. Náklady na výuku nového semestru budou řešeny také v tomto bodě. Simíci mohou platit z fondů domácnosti nebo si vzít půjčku, aby zaplatili náklady na školné v novém semestru, které stipendia nepokrývají.

Váš Simík bude mít také příležitost udělat si na začátku každého nového funkčního období různá uspořádání bydlení. Mohou se rozhodnout zůstat kdekoli, kde právě žijí, nebo se přestěhovat jinam. K této změně nedochází hned. Vašemu Simíkovi zbude asi den ve starém sídle, což mu dává příležitost zabalit si veškeré osobní věci, které si pro svůj životní prostor zakoupili. Pár hodin před přesunem se uskuteční malá událost "Sbalení", která vašemu Simíkovi připomene, aby také posbíral své věci.

Dokud bude váš Simík pokračovat na cestě k úspěchu, kterou zahájil v prvním semestru, všechny jeho budoucí termíny budou mít za následek perfektní celkové hodnocení A +. Pokračujte v plnění domácích úkolů, pracujte na finále a věnujte pozornost třídě!

 

 

Studentské organizace


I když je důležité, abyste ve svých hodinách na univerzitě obstáli dobře, není škola jedinou věcí, na kterou se studenti univerzity musí soustředit. Studenti, kteří hledají rovnováhu mezi prací a zábavou (nebo možná zanedbávají práci ve prospěch většího hraní), by mohli mít zájem o vstup do organizace. Organizace jsou jako školní kluby, které vašim Simíkům nabízejí příležitost spřátelit se při učení nových dovedností a odemykání výhod, které jim mohou pomoci akademicky i společensky.

Každá škola má na výběr ze tří organizací a také "skrytou" sedmou organizaci, což je tajná společnost, ke které se mohou studenti z obou univerzit připojit.

Studentské organizace

Vstup do organizace

Simíci se mohou připojit k organizaci tím, že najdou členy této organizace a požádají je, aby se připojili. Členy organizace najdete kolem obou areálů během organizačních akcí, takže dávejte pozor a nestyďte se za to, že se k těmto událostem připojíte a seznámíte se s členy.

Simíci mohou být součástí více organizací, ale nezapomeňte, že organizace mohou být časově náročné. Je to všechno o nalezení rovnováhy mezi školou a jinými aktivitami.

Události organizací

Každá organizace má své vlastní události, které se pravidelně konají po celém areálu. Existují drobné události, o kterých váš Simík nebude informován, ale mohou náhodně narazit při zkoumání areálu. Pro každou organizaci existují také velké události, o kterých budou všichni Simové informováni. Simíci, kteří jsou součástí organizace, mohou na informačním panelu sociální skupiny zobrazit všechny časy událostí své organizace.

Události organizací

Simíci nemusí být součástí organizace, aby se mohli účastnit akcí organizace, takže se můžete zapojit do jakékoli z aktivit organizace, které se dějí kolem areálu. To může být dobrý způsob, jak se stýkat a vybudovat několik dalších dovedností, aniž byste se museli věnovat určité časové náročnosti konkrétní organizaci.

Existuje také několik drobných akcí, které nejsou spojeny s organizací, kde se scházejí Simíci z obou univerzit. Simíci budou o těchto událostech mezi školami informováni.

Úrovně a úkoly organizace

Každá organizace má tři úrovně členství. Simíci začínají jako nový člen v jakékoli organizaci, ke které se připojí. Členové mohou zvýšit své postavení v organizaci tím, že dokončí úkoly a účastní se akcí organizace. Organizace mají své vlastní úkoly k dokončení, podobně jako kariérní postup, ale rozdíl zde spočívá v tom, že organizační úkoly lze splnit ve volném čase vašeho Simíka a za nesplnění úkolu v organizaci není žádný trest. Účastněte se v organizacích, kolik chcete, ale Simové, kteří v organizacích vynikají, mohou v organizaci získat různé výhody na vyšších úrovních.

Úrovně a úkoly organizace

Nelze uspěchat s růstem v řadách členů; váš pokrok v organizaci se přenáší do dalšího funkčního období. Máte celou svou univerzitní kariéru, abyste pracovali na tom, abyste se stali vedoucími členy vaší organizace.

Kluby vs. organizace

Pro hráče, kteří mají nainstalovaný rozšíření The Sims 4 Společná zábava, mají organizace na stejném panelu jako Kluby, ale samostatné kartě. Je to proto, že organizace a kluby fungují nezávisle na sobě. Nejsou to samé. Kluby fungují jinak než organizace. Na rozdíl od klubů nemůžete vytvářet své vlastní organizace. Simíci se musí připojit k existující organizaci a účastnit se jejích jedinečných aktivit a událostí. Aby se Simíci mohli připojit k organizaci, musí být zapsáni na univerzitě.

Pokud je však nainstalováné rozšíření The Sims 4 Společná zábava, pak vám nic nebrání ve vytváření vlastních klubů zaměřených na aktivity spojené s univerzitami. Budou s nimi zacházet spíše jako se standardními kluby než s organizacemi s členskými úrovněmi a výhodami.

 

 

Univerzita v Britechesteru Organizace


Debatní klub

Využijte svou sílu přesvědčování, abyste se dostali do řad nestydatě otevřeného Debatního klubu. Myslíš, že to byla sousta? Je toho ještě víc. Vydejte se vážným školením kolegům Členům debatního klubu Praktikovat debatu nebo využijte Debata měření sil a řekněte světu, co se děje.

Debatní klub

Údálosti

 • Debatní trénink
  Musíte mít vždy poslední slovo? Pak by pro vás debatování mělo být snadné! Dohadujete se celý život, takže už patříte mezi profíky. Trénink ale nikdy neuškodí. Zajděte za námi. setkejte se s protivníky a prověřte své debatování.
  • Lokalita: Studentský klub UvB
  • Čas: Úterý a středa od 16:00 do 20:00
 • Večer debatního klubu v baru
  Po rozohněné debatě se Debatní spolek konečně dohodl na tom, kam půjdou na džus.
  • Lokalita: Místní bar
  • Čas: Úterý od od 18:00 do 00:00
 • Debatní duel
  Každou sobotu za svítání se Debatní klub schází kvůli bitvě důvtipu. Jedná se o drsnou a nebezpečnou řež ve stylu „tvé slovo proti mému'*. Jen jediný přesvědčivý mistr se může stát šampiónem. Vyjádřete se. nebo si dejte ODCHOD.
  • Lokalita: Venkovní nádvoří UvB
  • Čas: Sobota od 08:00 do 14:00

Výhody členství

 • Nový člen
  • Organizační tričko
  • Organizační plakát
 • Ostřílený člen
  • Schopnost získat další kredit za kurzy komunikace, historie, jazyka, psychologie a ekonomie při účasti na akcích debatního klubu
 • Senior člen
  • Bunda debatního klubu
  • Výzkumný přístroj s archivem TY84
  • Schopnost přesvědčit profesora, aby zvýšil známku, dal studijní tipy, poskytl domácí úkoly

 

Britecherští povzbuzovači

Britecherští povzbuzovači mají za úkol šířit radost ze školy ve všem, co dělají. Pomáhají, aby Britechesterům každý den zářit o něco jasněji díky pozdravováním v podobě placáků, povzbuzovali ostatní Simíky a posmíval se, že nesnáší Foxburským humrům.

Britecherští povzbuzovači

Údálosti

 • Britechesterská zápasová oslava
  Postarejte se, aby měli foxburští humři pořádně nahnáno. Hlasitě si užívejte pití ze soudků vzhůru nohama, hraní džuspongu a pořádnou hudbu. Oni si dovolili vyzvat náš domácí tým? Nebudou vůbec tušit, která bije!
  • Lokalita: Venkovní nádvoří UvB
  • Čas: Pátek a sobota od 15:00 do 19:00
 • Večerní povzbuzovačů v baru
  Ať už jejich tým vyhraje, nebo prohraje, britechesterští povzbuzovači se sejdou v baru. aby ten velký zápas oslavili!
  • Lokalita: Místní bar
  • Čas: Sobota od 22:00 do 02:00
 • Oslava kreativity
  Britechesterští povzbuzovači rádi povzbuzují svou školu hezky postaru: sprejováním! Pojdte se pobavit a pusťte se do tance, skupinového malování na stěnu a do školních pokřiků. A když potkáte dračího maskota, nezapomeňte si plácnout.
  • Lokalita: Venkovní nádvoří UvB
  • Čas: Sobota od 15:00 do 21:00

Výhody členství

 • Nový člen
  • Organizační tričko
  • Organizační plakát
 • Ostřílený člen
  • Schopnost provádět Britechesterský pozdrav
 • Senior člen
  • Britechesterský maskot dračí oblečení
  • Dračí pong-pong!

 

Společnost pro umění

Jste pohlceni nenasytnou potřebou tvořit? Nejsi sám! Sdílejte tuto vášeň se svými kamarády ve Společnosti pro umění. Vydělávejte pokrok organizace ve svém volném čase prováděním uměleckých úkolů.

Společnost pro umění

Údálosti

 • Malování figur
  Oslavte krásy simíkovských těl a zároveň si užívejte i svěží čerstvý vzduch! Vítáni jsou umělci, mistři i úplní začátečníci. Podělte se o své techniky, užívejte si výhled a načerpejte inspiraci! Nebude chybět ani model ke ztvárnění.
  • Lokalita: Kanál u studentského klubu UvB
  • Čas: Pondělí a čtvrtek od 15:00 do 19:00. Neděle od 10:00 do 14:00.
 • Večer uměleckého spolku v baru
  Co by mohlo být lepší pro inspiraci než lahodný koktejl z džusu a dobrá společnost? Umělecký spolek pravidelně chodí do baru. kde se socializuje a probírá své oblíbené umění.
  • Lokalita: Místní bar
  • Čas: Úterý od 20:00 do 12:00

Výhody členství

 • Nový člen
  • Organizační tričko
  • Organizační plakát
 • Ostřílený člen
  • Schopnost získat další kredit na hodinách výtvarného umění a dějin umění při účasti na událostech Společnost pro umění
 • Senior člen
  • Veselý malířský stojánek Roba Russe
  • Získáte dovednost Malování ve větší míře

 

 

Foxburský Institut Organizace


Robotičtí učenci

Samotní myslitelé nebo myslitelé s přáteli! Robotičtí učenci mají pravidelná setkání, aby společně stavěli roboty nebo oslavovali své nejnovější výtvory. Získejte robo kredit na straně a získávejte organizační body tím, že budete ve svém volném čase dělat úkoly v Robotice.

Robotičtí učenci

Údálosti

 • Večer Robotických učenců v baru
  Genialita při vynalézání je občas dost vyčerpávající. Mozek si potřebuje trochu odpočinout. A proto Robotičtí učenci chodí po večerech do barů.
  • Lokalita: Místní bar
  • Čas: Pondělí od 20:00 do 12:00
 • Setkání se stavěním robotů
  Je na čase pustit se do montování! Ten minirobůtek se sám nesestaví. Spolu ostatními Robotickými učenci vytvořte dokonalé vychytávky.
  • Lokalita: Foxburský studentský klub
  • Čas: Úterý a čtvrtek od 19:00 do 23:00
 • Soutěž Užitko-Botů
  Je váš Užitko-Bot tím úplně nejlepším botem? Ale víte o tom jenom vy? Vezměte své výtvory do soutěže Užitko-Botů. která se i s ukázkami odehrává na foxburském nádvoří! Tady budete mít možnost získat mistrovský titul v oboru robotiky. Tedy alespoň na týden...
  • Lokalita: Foxburské venkovní nádvoří
  • Čas: Neděle od 12:00 do 18:00

Výhody členství

 • Nový člen
  • Organizační tričko
  • Organizační plakát
 • Ostřílený člen
  • Schopnost získat další kredit za kurzy informatiky, fyziky a darebáctví při účasti na událostech Robotičtí učenci
 • Senior člen
  • Pař-Bot Zlatá Edice
  • Získáte dovednost Robotika ve větší míře

 

Foxburští povzbuzovači

Choďte na večírky s Foxburští povzbuzovači, kteří chodí na velký večírek Foxburskou zápasovou oslavou! Očekávejte, že se ukáže maskot v podobě humra vaší školy nebo si dejte sud na džus.

Foxburští povzbuzovači

Údálosti

 • Foxburští povzbuzovači mají večer v baru!
  Kdo má rád džus? FOXBURŠTÍ MAJÍ RÁDI DŽUS! Kdo se rád seznamuje? FOXBURŠTÍ SE RÁDI SEZNAMUJÍ! Pojcíte si s Foxburskými povzbuzovači užít večer v baru! Jízdáá!
  • Lokalita: Místní bar
  • Čas: Středa od 20:00 do 12:00 a Neděle od 18:00 do 22:00
 • Foxburská zápasová oslava
  Pití ze soudku vzhůru nohama! Džuspong! Běhání úplně BEZ OBLEČENI! Tohle jsou ty nejlepší univerzitní zážitky. Podle tradice by žádný domácí zápas nebyl úplný bez pořádné předzápasové pařby před Foxburskou sportovní arénou.
  • Lokalita: Foxburské venkovní nádvoří
  • Čas: Pátek od 15:00 do 19:00
 • Den školního ducha
  Vychutnejte si příjemnou sobotu na nádvoří s Foxburskými povzbuzovači. O dni školního ducha nemají někteří Simíci ani tucha. Hele. to se rýmovalo. Studenti si mohou zablbnout s míčem nebo si dáchnout s oblíbeným maskotem: s humrem
  • Lokalita: Foxburský institut
  • Čas: Sobota od 11:00 do 17:00

Výhody členství

 • Nový člen
  • Organizační tričko
  • Organizační plakát
 • Ostřílený člen
  • Schopnost vykonávat Foxburský pozdrav
 • Senior člen
  • Oblečení Foxubrského maskota
  • Ping! Klepeta! Pong!

 

Mozkovny

Rostoucí mozek potřebuje jídlo. A to není pro Mozkovny výjimkou. Tato hladovějící a nadměrně dosahující organizace se schází na pravidelných studijních zasedáních v knihovně. Získejte mimoškolní Mozko body dokončením organizačních úkolů.

Mozkovny

Údálosti

 • Studijní sezení
  Proč pařit, když se můžete radši učit? Mozkovny se většinu dnů v týdnu scházejí v knihovně, kde mají svá studijní sezení. Probírají na nich chystané testy a nápady na projekty. Pokud studium berete opravdu vážně, přidejte se k Mozkovnám.
  • Lokalita: Knihovna
  • Čas: Pondělí, úterý, středa a čtvrtek od 15:00 do 19:00
 • Večer v baru organizace Mozkovny
  Mozkovny daly hlavy dohromady a dohodly se. že si potřebují odpočinout od učení.
  • Lokalita: Místní bar
  • Čas: Pátek od 8:00 do 12:00

Výhody členství

 • Nový člen
  • Organizační tričko
  • Organizační plakát
 • Ostřílený člen
  • Možnost získat další kredit pro VŠECHNY třídy při účasti na událostech Mozkovny
 • Senior člen
  • Plaketa Mozkovny

 

 

Tajná organizace

STOP! SPOILER VAROVÁNÍ!


Následující část obsahuje hlavní spoilery o událostech Tajné společnosti, členství a odměnách. Také podrobně popisuje, jak se připojit k tajné společnosti. Pokud to chcete zjistit sami, nepokračujte ve čtení. Toto je poslední část průvodce, takže vám neuniknou žádné další důležité informace.

 

Řád očarováných

Tajemství víl udržujeme v bezpečí už po celé generace. Je skutečným darem, když se probudíte s jejich požehnáním. Přistupujte k vílám s respektem (nebo se sladkostmi) a ony se vám řádné odvdéčí. Pokud je ale budete přehlížet, nečeká vás nic dobrého.

Řád očarováných

Údálosti

 • Rituální oslava víl
  • Lokalita: Rituální místo na Gibbsově vrchu
  • Čas: Středa, pátek a neděle od 22:00 do 2:00

Výhody členství

 • Nový člen
  • Oblečení řádu 1. hodnosti
  • Maska řádu
 • Ostřílený člen
  • Oblečení řádu 2. hodnosti
  • Schopnost provádět duchařské útoky na ostatní
 • Senior člen
  • Oblečení řádu 3. hodnosti
  • Schopnost přivolat mocné duchy

Poznámka! Připojení k Řádu očarováných se liší od připojení k jiným Organizacím. Není to tak snadné, jako se jen představit členovi a požádat ho o připojení. Pokud by to tak bylo, tak by to nebyla "TAJNÁ" organizace, že?

 

 

 

Interaktivní objekty


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře a jsou k dispozici v režimu nákup, nebo se nachází v okolí.

 

 

Jízdní kolo


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává nový objekt "Jezděte na kole". Jízdní kolo je k dispozici v režimu nákup, nebo koupit na univerzitě ve "Stánek UvB" nebo "Foxburský stánek".

REŽIM NÁKUPU - Koníčky a dovednosti - Sport nebo Venkovní aktivit
REŽIM NÁKUPU - Dopravní prostředky

 • Jezděte na kole (100§)


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Jet na kole
 • Přejmenovat kolo
 • Projet se na: Jezděte na kole!
 • Nastavit jako oblíbené kolo
 • Cestovat...

 

Jízdní kolo

 

 

Soudek s džusem


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává nový objekt "Soudek s džusem". Soudek s džusem je k dispozici v režimu nákup, nebo koupit na univerzitě ve "Stánek UvB" nebo "Foxburský stánek".

REŽIM NÁKUPU - Koníčky a dovednosti - Rekreace

 • Soudek s džusem z ananasu a limetky Cukrošum (150§)
 • Soudek s džusem z marakuji Cukrošum (150§)
 • Soudek s džusem z modrých malin Cukrošum (150§)
 • Soudek s džusem z dračího ovoce Cukrošum (150§)
 • Soudek s džusem Cukrošum: Zlatý speciál (150§)
  Zpřístupní se získáním zlaté úrovně při pařbě se soudkem.


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Narazit soudek s džusem
 • Vzít si kelímek s džusem
 • Naplnit kelímky džusem
 • Pít ze soudku vzhůru nohama s...
 • Vyměnit soudek...
  • Ananas a limetka
  • Modrá malina
  • Dračí ovoce
  • Marakuja

 

 

Minilednička


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává nový objekt "Minilednička". Minilednička je k dispozici v režimu nákup, nebo koupit na univerzitě ve "Stánek UvB" nebo "Foxburský stánek".

REŽIM NÁKUPU - Spotřebiče - Lednice

 • Minilednička Elegantní ocel (475§)
 • Podělaná minilednička (250§)

Stánek na univerzitě

 • Minilednička Elegantní ocel (475§)
 • Minilednička Elegantní ocel (475§)
 • Podělaná minilednička (250§)
 • Podělaná minilednička (250§)

 

 

Pingpongový stůl


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává nový objekt "Pingpongový stůl". Pingpongový stůl je k dispozici v režimu nákup. Pingpongový stůl umožňuje Simíkům zvyšovat skrytou dovednost v Pingpongu nebo džuspongu. Když soutěžíte proti dvěma nebo více SImíkům, vyhraje Simík s nejvyšší úrovní dovedností. Celkové skóre je uvedeno na konci hry.

REŽIM NÁKUPU - Koníčky a dovednosti - Rekreace

 • Legendární pingpongový stůl McFreelyho Wheelyho (1.000§)
 • Ping! Klepeta! Pong! (1.000§)
  Zpřístupní se, když se stanete starším členem Foxburských povzbuzovačů.
 • Soudek s džusem Cukrošum: Zlatý speciál (1.000§)
  Zpřístupní se, když se stanete starším členem Britechesterských povzbuzovačů.


K dispozici jsou následující interakce:

 • Hrát džuspong proti...
 • Hrát ping-pong proti...
 • Hrát džuspong se spoluhráčem...

 

Pingpongový stůl

Jízdní kolo

 

Džuspong

Jízdní kolo

 

 

Fotbalový míč


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou přidává nový objekt "Fotbalový míč". Fotbalový míč je k dispozici v režimu nákup, nebo koupit na univerzitě ve "Stánek UvB" nebo "Foxburský stánek".

REŽIM NÁKUPU - Koníčky a dovednosti - Sport

 • Fotbalový míč od Trpasličích sportů (25§)

Stánek na univerzitě

 • Fotbalový míč od Trpasličích sportů 4 druhy (25§)


K dispozici jsou následující interakce:

 • Vložit do inventáře
 • Kopat si fotbalovým míčem s...
 • Procvičovat žonglování (a slávu pokud máte nainstalované rozšíření Cesta ke slávě)

 

Jízdní kolo

 

 

 

Rezim nákup/stavba


Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou obsahuje celkem 190 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

183x Režim nákupu / Režim stavby
(7x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Hura_na_vysokou_01.jpg

 

 

9x Připravené místnosti


Kuchyň 1x

Připravené místnosti

 

Ložnice 1x

Připravené místnosti

 

Obývací pokoj 2x

Připravené místnosti

Připravené místnosti

 

Jídelna 1x

Připravené místnosti

 

Kariéra 2x

Zpřístupní se dosažením 9. úrovně Vzdělávací kariéry (odvětví Administrátor).
Připravené místnosti

Zpřístupní se dosažením 5. úrovně Vzdělávací kariéry.
Připravené místnosti

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm