Herec (Profese) - Kariéra | The Sims 4 CZ
Kariéra | Profese

Herec


DeadKarlos | 3. prosinec 2018 | Návštěvnost 8537

 

Rozšíření: Cesta ke slávě IkonaHerecHerec je aktivní kariérní dráha, která je dostupná jenom v rozšíření The Sims 4: Cesta ke slávě.

Tato aktivní kariérní dráha Herec je práce v aktivní budově, která nemá žádné odvětví.

Herci si musí najít talentovou agenturu, která je bude zastupovat

Světlo reflektorů vás volá, kamery ostří a jsou připravené zabrat váš detail. Je na vás, abyste vdechli život do scénáře a probudili postavy k životu.

Jak se přihlásit: Mobilní zařízení, počítač

Co bude potřeba: Stát se hercem

Detektiv Obrázek

 

Talentová agentura


Ve městě jsou čtyři agentury, které vám pomohou najít nové otevřené konkurzy, a na za začátku máte na výběr pouze dvě agentury. Jakmile v profesi Herec povýšíte na potřebnou úroveň, odemknou se další dvě agentury. Pokud chcete změnit svou agenturu, můžete použít telefon nebo počítač k najití jiné agentury.

Název

Agentura A. I. - A.I Staffing AgencyAgentura A. I.

Zvažte Agenturu A. I.. [jménoZájemce]! Naši agenti už se těší, až budou moci váš neproduktivní čas zaplnit zakázkami. Nezapomeňte si zapnout notifikace. abyste byli stále v obraze ohledně příležitostí v oboru [pracovníObor].

Výhody: vylepšená automatická upozornění a maximální využití pracovní doby.

Agentura Každodenní komparz - Everyday Extras AgencyAgentura Každodenní komparz

Náš tým dostal tváře do prakticky každé davové scény, která byla v tomto městě kdy natočena. Práci vám najdeme, i když ta role může být mikroskopická.

Výhody: více konkurzů na reklamy a denní televizní pořady.

Agentura Vhodný talent - Well Suited Talent AgencyAgentura Vhodný talent

Vhodný talent zastupuje jen ty nejlepší, kteří podávají nejlepší výkony, a také očekávají jen to nejlepší. Legendou se nestanete bez pořádné dávky potu. slz a převlékání tak častého, že i manekýni z obchodů během výprodejového týdne by vám mohli závidět.

Výhody: lepší platové podmínky pro dramatické a akční zakázky ve filmech a hlavním vysílacím čase televize.

Agentura B.A.B.Č.A. - G.R.A.N Talent AgencyAgentura B.A.B.Č.A.

Přidejte se do rodiny Zlatý Šafránkové. Náš tým vám nabízí stejnou péči a stejně dobré rady. které Zlata poskytla i legendám stříbrného plátna, jakými byly Chesterfield Cupola a Ann Chaplétová.

Výhody: Konexe s režiséry v historických a hudebních žánrech otevřou tyto příležitosti hercům na nižší úrovních. Což vás při neúspěchu na konkurzech může uklidnit.

 

 

Konkurz


Agentury vám poskytnou seznam konkurzů. Můžete zkontrolovat konkurzy/vystoupení pomocí telefonu nebo počítače nebo kliknutím na panelu kariéry, poté se zobrazí se okno se seznamem konkurzů. Dostupné konkurzy se budou lišit v závislosti na vaší agentůře, úrovni kariéry a dovednosti. V seznamu se zobrazuje také cena, čas konkurzu, doba vystoupení a doporučená dovednost. Peníze získané určuje váš výkon při aktuálním vystoupením.

V každém konkruzu je potřeba mít doporučenou dovednost. Zkontrolujte vašeho Simíka, aby splňoval minimální úroveň dovedností, zvýší se tím šance na úspěšném konkurzu. Když Simík navštíví konkurz, bude na několik hodin pracovat v uzavřené budově, jako je kariéra (např. Astronaut nebo Zločinec). Pokud úspěšně dokončíte konkurz, budete váš Simík očekáván na vystoupení. Potom si budete moci vybrat zda "Vyrazit společně" nebo "Poslat samotného", podobně jako u jiných profesí (např. "Vědec" nebo "Lékař" z rozšíření Hurá do práce).

Konkurz

 

Prohlídněte si nádcházející konkurz nebo vystoupení v panelu kariéry vašeho Simíka. Pokud chcete, můžete konkurz nebo vystoupení zrušit, kliknutím na ikonu koše v panelu kariéry. Stejně jako u ostatních kariér, také zde najdete panel výkonnu v panelu kariéry. To vám umožní sledovat, jak blízko je váš Simík k jejich dalšímu postupu. Také si můete všimnou, že idelání nálada pro hereckou kariéru je "Sebevědomý". Můžete použít zrcadlo nebo vanu "Bahenní koupel" (k dispozici, pokud vlastníte herní balíček Návštěva v lázních), je to skvělý způsob, jak získat pro Simíka emoci "Seběvědomý".

 

 

Vystoupení


Gratuluji, přošli jste konkurzem, nyní, vás čeká vystoupení. Pro každé vystoupení budete mít konkrétní úkoly. Ty musí být dokončeny, jakmile projdete kurzem a před začínajícím vystoupením. Tyto úkoly nejdete v panelu kariéry Simíka. Může to být cokoli od procvičování scény až po rozvíjení dovedností. Pokud si nejste jisti, jak dokončit tyto úkoly, můžete se podívat na nápovědu.

Někdy bude vaším úkolem seznámit se s režisérem. V panelu kariéry vedle ikony koše (zrušit vystoupení) je ikona, která vypadá jako malý kalendář a osoba. Jedná se o ikonu "Pozvat režiséra a herecké kolegy", která pozve vašeho režiséra a herecké kolegy na vaše aktuální místo.

Panel kariéry

Pokud se rozhodnete "Vyrazit společně" na vystoupení, odcestujete do Studia Plumbob Pictures. Jakmile uvidíte panel událostí v levém horním rohu obrazovky. Vypadá podobně jako u jiných aktivních kariér, jako je "Lékař" z rozšíření Hurá do práce, ale má několik zvláštních vlastností.

 

Vzhledem k tomu, že vystoupení může začít v náhodných časech, tak v horní části panelu události, můžete zjistit kdy skončí pracovní den. Níže je pruh, který bude měřit, výkonnost, jako je bronzová, stříbrná nebo zlatá. To nakonec určuje výplatu vystoupení. Cílem vaší události je "Dokončit potřebné úkoly" a pracovní den skončí krátce po dokončení události.

Pod událostí uvidíte seznam úkolů, obvykle začánajícími slovy "Učesat a nalíčit". Po dokončení úkolu se může objevit další úkol.

Panel události

 

Můžete dostávat další úkoly od nácviku scén s hereckým kolegou po vyzvednutí poznámek od režiséra. Jakmile dokončíte úkol "Učesat a nalíčit" a "Obléct se do kostýmu", tak by se měla objevit další úloha "Sehrát scénu". Dokončením tohoto úkolu budou ze seznamu vymazány všechny další nedokončené úkoly, a podle toho dostanete výplatu. Většina úkolů je volitelná, ale čím víc úkolů můžete dokončit, tím lépe získáte konečné skóre výkonu.

Sehrání scény

 

 

Seznam konkurzů/vystoupení


Existují čtyři kategorie hereckých vystoupeních. Všechny koncerty nebudou k dispozici najednou, možná si budete muset počkat na další konkurz. Pokud chcete získat konkrétní vystoupení, tak si budete muset najít jinou agenturu, protože různé agentury nabídnou různá vystoupení.

  • Při výběru konkurzů zjistíte, kdy začíná konkurz a vystoupení
Název

Vladislausovy výrobky

Sladká

Výplata: 3,115-6,550Simoleony

Doporučená dovednost: Kutilství na 2. úrovni

Popis: Vladislaus Straud III. byl mistrem tesařem. Je to sice poněkud zvláštní, ale specializoval se na výrobu luxusních rakví. Vladislaus většinou pracoval po nocích a neustále ho štvalo, že v noci nemůže sehnat materiál. Tak si založil firmu Vladislausovy výrobky, která má otevřeno od západu do východu slunce. Poslouží tak všem nočním kutilům, kteří v nás dřímají. Potřebují energického propagátora, který inspiruje celé zástupy zdravých zákazníků k návštěvě obchodu.

Neschválené medikamenty

Neschválené medikamenty

Výplata: 150-450Simoleony

Doporučená dovednost: Komedie na 2. úrovni

Popis: Neschválené medikamenty hledají pro propagaci svých nejrúznějších léčiv herce, kteří ztvární spokojené lékaře a hezky zotavené pacienty.
Na jejich produktech je báječné, že o nich můžeme s čistým svědomím říct. že nemají žádné známé vedlejší účinky. Je sice pravda, že se nedělají žádné testy, takže se o vedlejších účincích ani nemůžeme dozvědět. Ale to už je jen nepodstatný detail.

Hudební venkov

Hudební venkov

Výplata: 155-490Simoleony

Doporučená dovednost: Kytara na 2. úrovni

Popis: Hledáme hudebně nadané kovboje a kovbojky, kteří nám zahrají trochu venkovské můziky!
Nejnovější kolekce venkovských rytmů, kterou nahráli Dobrodruzi z velkoměsta, se přímo splaší a bude pelášit skrz vaše bubínky. Tyto popěvky si budete každý večer pískat, když budete odjíždět do západu slunce.

Dinopop

Dinopop

Výplata: 160-475Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 2. úrovni

Popis: Pro roli Liškouna hledáme veselého a rozmarného herce nebo veselou a rozmarnou herečku.
Nové album Dinopop je úplně napěchované 1000 a 1 repetitivními rytmy, které z hlavy jen tak nedostanete. Liškoun a jeho kamarádi z Mauvenského lesa vám přinášejí všechny své tradiční písně. Objednejte si hned teď na CD, na kazetě nebo na voskových válečcích.

Reklama na Mořské mydliny

Reklama na Mořské mydliny

Výplata: 170-500Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 2. úrovni

Popis: Bucfte propagátorem, který pro OmegaCo prodá jejich nejnovější chemické čistidlo Mořské mydliny!

Dětství na venkově

Dětství na venkově

Výplata: 450-1,200Simoleony

Doporučená dovednost: Kutilství na 3. úrovni

Popis: Hledáme talentované herce nebo herečky, kteří dokážou nosit nosánek nahoru, tvářit se přezíravě a zároveň při tom vypadat zoufale a uštvaně.
Seriál Dětství na venkově vypráví příběhy inspirované skutečným životem rodiny Muchlových. Tu sice postihly těžké časy, ale jejich sousedé se to nikdy nesmí dozvědět. Zatímco se snaží vyřešit své domácí potíže, které jsou mnohdy k popukání, nedokážou si nechat ujít příležitost povyšovat se nad rodinou Vaflových, která bydlí hned vedle. V této řadě se řeší hlavně ne až tak žádoucí ženitba s rodinou Gotikových.

Příšerky z Mauvenského lesa

Příšerky z Mauvenského lesa

Výplata: 455-1,250Simoleony

Doporučená dovednost: Kytara na 3. úrovni

Popis: Hledáme veselou osobnost, která dokáže expresivně gestikulovat i s dvanáctikilovou pokrývkou hlavy.
Přidejte se ke svému oblíbenému Liškounovi a všem jeho kamarádům z Mauvenského lesa.

Béčko

Béčko

Výplata: 465-1,225Simoleony

Doporučená dovednost: Komedie na 3. úrovni

Popis: Hledáme nejrůznější rozkošné postavy na obsazení Béčka.
Spolubydlící z 11. patra Blankwood Towers budou provádět ztřeštěné šílenosti. Každý týden vám do obýváků vnesou lásku, smích, slzy i přátelství.

Divoké plameny

Divoké plameny

Výplata: 470-1,275Simoleony

Doporučená dovednost: Komedie na 3. úrovni

Popis: Hledáme další, mírně ztřeštěnou a úplně rozkošnou osobu do šesté série Divokých plamenů.
Pod hvězdami, v hromadách listí a mezi spacáky: žhavé plameny lásky vzplanou kolem celého jezera v táboře Divočina. Spolu se svými oblíbenými táborovými poradci si užívejte lásku a smích.

Dobrodružství v Mrtvém moři

Dobrodružství v Mrtvém moři

Výplata: 475-1,300Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 3. úrovni

Popis: Hledáme herce a herečky, kteří ovládají umění smyslných pohledů a dramatických heků.
Právě totiž začíná 34. sezóna Dobrodružství v Mrtvém moři. Každý týden sledujte, kdo s kým zrovna chodí, kdo se s kým zrovna rozhádal, kdo je nemrtvý a další překvapivé zvraty.

Sídlo srdce

Sídlo srdce

Výplata: 1,185-2,725Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 5. úrovni

Popis: Hledáme talentované herce, kteří dokáží zahrát lékaře.
V nemocnici Rodisia to nejsou jen kardiologové, kteří sledují rozbušená srdce. V této sérii budou kultivovaní lékaři řešit epidemii zapálených lýtek a zrudlých lící.

ZBB: Počátek apokalypsy

ZBB: Počátek apokalypsy

Výplata: 1,200-2,825Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 5. úrovni

Popis: Hledáme drsnou, ale tichou hvězdu, která by hrála statečného antihrdinu v post-apokalyptickém thrilleru.
Začalo to několika malými broučky. Ti ale rostli a množili se. Brzy spořádali veškerou potravu a rozšířili se po celém světě. Než si národy uvědomily, co se vlastně děje. byly pohlceny a jejich infrastruktura se rozpadla. Teď se skupinky hrdinů pokoušejí obnovit společnosti a postavit se všem, kteří se vyžívají v chaosu.

Zákon detektivů

Zákon detektivů

Výplata: 1,215-2,775Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 5. úrovni

Popis: Hledáme drsnou autoritativní postavu, která bude hrát šiřitele spravedlnosti, detektiva jménem Zákon.
Detektiv Zákon hlídkuje v drsných ulicích severozápadní části jihovýchodního okrsku San Myshuna. Šíří spravedlnost, chytá křiváky a zkouší využít pouta pro nové romantické účely.

Důstojnost a dekorum

Důstojnost a dekorum

Výplata: 1,225-2,750Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 5. úrovni

Popis: Na natáčení poslední série potřebujeme pořádně škrobeného herce nebo škrobenou herečku.
Důstojnost a dekorum představuje svoji poslední sérii (má pět dílů. které budou odvysílány během následujících tří let). Sledujte dramatické události rodiny Pozemkomilovných na přelomu nějakého náhodného století. Skandály i zdvořilosti jsou v této rodině na denním pořádku, ale na veřejnosti se její členové snaží vystupovat co možná nejspořádaněji.

Poslední město na západě

Poslední město na západě

Výplata: 1,240-2,800Simoleony

Doporučená dovednost: Kytara na 5. úrovni

Popis: Hledáme kovboje a kovbojky, kteří umí zpívat, tančit a přehazovat slámu, na natáčení filmu Poslední město západu od Plumbob Studios.
Věnujte se inspirujícímu příběhu o obyvatelích města Alchone Springs. Byla to právě jejich nádherná taneční čísla a povznášející balady, které veřejnost obrátily proti Cechu kartografů, který chtěl přesunout oficiální hranici polokoule ze západní strany města na stranu východní. Všechno to bylo proto, aby cech mohl prodat trička, na která omylem nechal natisknout nápis "První město východu".

O čaji a zradě

O čaji a zradě

Výplata: 3,075-6,400Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 7. úrovni

Popis: Hledáme okouzlující šviháky do hlavní role v O čaji a zradě.
Vypráví o lásce, která prolomí všechna společenská tabu 18. století. Dva Simíci poslechnou své srdce a najdou se navzájem. Jejich nespoutaná touha je dostane do konfliktu s očekáváním, jaké místo by měli ve společnosti zastávat. Ustoupí těmto konvencím, nebo se poddají vášni?

Šerif z Alpha Centauri

Šerif z Alpha Centauri

Výplata: 3,075-6,475Simoleony

Doporučená dovednost: Komedie na 7. úrovni

Popis: Hledáme obsazení pro hlavní roli hrdého šerifa Reynoldse.
Na Alpha Centauri máme pravé poledne a šerif Reynolds se musí vypořádat s psanci. Nechvalně proslulý gang Fox XX je tady, aby zbavil sluneční soustavu veškeré zábavy. Reynolds a jeho hnědokabátníci se tomu budou snažit zabránit i dlouho poté, co všechna tři slunce zajdou za obzor a světlo budou dodávat jen pouštní světlušky.

Kapitán Sigma: Přistání na Olympu

Kapitán Sigma: Přistání na Olympu

Výplata: 3,085-6,575Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 7. úrovni

Popis: Hledáme rázného herce nebo ráznou herečku pro roli slavného kapitána nebo slavné kapitánky Sigmy!
Kdykoliv zlo vystrčí své nečisté pařáty na svétlo, musí Sigma zachránit situaci. S pomocí své slavné fotočepele, výjimečné inteligence a supersíly se dokáže postavit všem výzvám, se kterými mohou superpadouši přijít.

Turnaj cti

Turnaj cti

Výplata: 3,095-6,450Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 7. úrovni

Popis: V království Advorton nastaly těžké časy, a tak se místní rozhodli přislíbit věrnost silnému rytíři, který by byl ochotný království vést. Ale obyvatelé Advortonu byli hrdí a nikdy by se nepodřídili rytíři, který by neprokázal své rytířské ctnosti. Proto svolali Turnaj cti. aby rytíř, který chce usednout na trůn, mohl prokázat, že je toho hoden.

Městské melodie

Městské melodie

Výplata: 3,100-6,500Simoleony

Doporučená dovednost: Charisma na 7. úrovni

Popis: Hledáme hvězdu. Potřeba je stepová obuv a nádherný hlas.
Chystá se přenesení klasického divadelního muzikálu Městské melodie na stříbrné plátno. Užívejte si rytmus udávaný milionem malých kapiček a zpívejte své oblíbené písničky. Tento okouzlující příběh lásky ve městě bude potěchou pro vaše oči i uši.

Poklady z Aarbyville

Poklady z Aarbyville

Výplata: 3,115-6,550Simoleony

Doporučená dovednost: Atletika na 7. úrovni

Popis: Hledáme herce nebo herečku pro roli pirátského kapitána, který povede posádku Drsné činčily.
Piráti z Aarbyville se vydávají na divoké dobrodružství, aby objevili legendární Excaliveslo. Romantikou a dobrodružstvím tento mořeplavecký příběh teprve začíná.

 

Výkon


Abyste si vylepšili kariérní výkon, vyrazte do práce pozitivně naladění a splňte denní úkol.

Ideální nálada: Sebevědomý

Výkon

 

Povýšení


1) Bezejmenný komparzista
640 §/průměr Bez bonusu
Zpřístupněný obsah
-

Do Del Sol Valley se stěhuje celá řada začínajících herců a hereček, kteří touží po profesionální dráze. Simík <Jméno> chce zazářit v nejnovějším letním trháku. Ale na to si bude muset ještě nějakou dobu počkat. Prozatím mu musí stačit se občas na pozadí projít jako bezejmenný komparzista.

Simík <Jméno> se teď může přihlašovat na konkurzy a snad dostane práci v reklamách.

2) Komparzista
640 §/průměr Bonus: 200§
Zpřístupněný obsah
Scéna a kostým příšerek z nicoty

Simík <Jméno> teď už má dostatečnou reputaci na to, aby ve svých rolích servíroval kávu, hrál spolužáka č. 7 nebo zastával jinou roli, kterou už zanedlouho nahradí počítačová grafika nebo zastanou roboti. Ale takový už je prostě život komparzistú. Simík <Jméno> by měl i nadále pracovat na své dovednosti herectví pro případ, že by se opravdu prosadil.

3) Hlasatel reklam
1,755 §/průměr Bonus: 250§
Zpřístupněný obsah
Scéna domácnost, scéna tábornické dobrodružství

Simík <Jméno> stvrdil svou důvěryhodnost.
Teď je hlasatelem reklam. Jeho agent mu teď bude přihrávat více konkurzů na role v denní televizi, aby mohl lépe postupovat v kariéře.

4) Hostující herec
1,755 §/průměr Bonus: 350§
Zpřístupněný obsah
Pirátské kostýmy, kostýmy od francouzského dvora, kormidlo pirátské lodi a scéna pirátská loď.

Když se sledovanost denních televizních seriálů začne propadat, produkce sáhne po hostujícím herci. A ne jen tak ledajakém. V tomhle případě jde o Simíka <Jméno>. Jeho talent, schopnosti a hvězdná sláva dodají každému seriálu něco výjimečného.
Zpřístupněny nové agentury! Zajímat se o vás začala herecká agentura Zlaty Šafránkové a agentura Vhodný talent. Simík <Jméno> se může rozhodnout změnit agenturu, nebo zůstat věrný agentuře stávající. Chcete-li změnu, sáhněte po mobilu a vyberte si novou agenturu.

5) Herec ve vedlejší roli
4,010 §/průměr Bonus: 400§
Zpřístupněný obsah
Policejní scéna, nemocniční scéna

Herec ve vedlejší roli je neopěvovaným hrdinou na cestě k ceně Starlight. Simík <Jméno> je teď právě tímhle hrdinou. Pro domácí nacvičování jsou vám nyní k dispozici nové scény.

6) Hvězda sitcomů
4,010 §/průměr Bonus: 600§
Zpřístupněný obsah
Apokalyptické kostýmy, apokalyptická scéna

Někdy má menší plátno větší dopad než plátno stříbrné. A právě tady vládnou hvězdy sitcomů. Simík <Jméno> přidal své jméno mezi velikány.

7) Stoupající hvězda
4,010 §/průměr Bonus: 800§
Zpřístupněný obsah
Westernová scéna, viktoriánská dramatická scéna

Simík <Jméno> je stoupající hvězda! Od reklam až po filmy, jméno Simíka <Jméno> teď mají na rtech všichni agenti z konkurzů. Jeho další výběr zakázek může rozhodnout o tom. zda jeho kariéra bude dále pokračovat ve vzestupu, nebo zda půjde ke dnu.

8) Ostřílený herec
9,800 §/průměr Bonus: 1,200§
Zpřístupněný obsah
Středověké kostýmy, kostým příšerky, mimozemský kostým, dobrodružná středověká scéna

Falešné slzy, převlékání kostýmů a dočasná slepota kvůli všem těm jevištním světlům vás dovedla až sem. Simík <Jméno> teď je ostřílený herec. Teď se může ucházet i o ty nejnáročnější role.

9) Superhvězda
9,800 §/průměr Bonus: 1,500§
Zpřístupněný obsah
Scéna městská ulice, scéna romantická zahrada

Superhvězda! O Simíkovi <Jméno> se teď mluví po celém městě. Simík <Jméno> je teď nejžádanější ve všech reklamách. Když se upíše do nějakého projektu, projekt se ihned přesune do prémiového letního vysílacího slotu.

10) Ikona stříbrného plátna
9,800 §/průměr Bonus: 1,800§
Zpřístupněný obsah
Superhrdinské kostýmy, sci-fi kostýmy, scéna velitelství superhrdinů

Jméno Simíka <Jméno> se navždy zapíše do filmové historie. Jeho projekty budou studenti rozebírat ještě celá desetiletí. Jeho sotva patrné výrazy ztvárňující komplexní emoce budou studovat začínající herci z celého světa. Simík <Jméno> také vydělá spoustu peněz.

 

 

Kariéra
Vzdělání
Základní hra Základní škola · Střední škola
Mimoškolní aktivita
Roční období Skaut
Cesta ke slávě Divadelní klub
Hurá na vysokou Fotbalista · Soutěžící v e-sportu
Střední škola Člen počítačového týmu · Člen fotbalového týmu · Člen roztleskávacího týmu · Člen šachového týmu
Kariéra
Základní hra Astronaut · Bavič · Byznysmen · Kulinář · Malíř · Spisovatel · Sportovec · Stylový influencer · Tajný agent · Technický guru · Zločinec
Život ve městě Kritik · Politik · Sociální média
Roční období Zahradník
StrangerVille Armáda
Život na ostrově Ochranář
Hurá na vysokou Inženýr · Práva · Vzdělávání
Ekobydlení Městský designér
Život na horách Bílý límeček
Částečný úvaze
Základní hra Barista · Chůva · Manuální dělník · Zaměstnanec maloobchodu · Zaměstnanec rychlého občerstvení
Život na ostrově Plavčík · Potápěč · Rybář
Střední škola Simfluencer · Streamer videoher
Profese
Hurá do práce Detektiv · Lékař · Vědec
Cesta ke slávě Herec
Interiér snů Interiérový dekoratér
Podnikání
Práce Obchod · Restaurace · Veterinární klinika
Na volné noze
Základní hra Digitální výtvarník · Programátor · Spisovatel
Moschino Módní fotograf
Ekobydlení Tvůrce
Paranormálno Vyšetřovatel paranormálna
Příležitostné práce

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm