Tvůrce (Na volné noze) - Kariéra | The Sims 4 CZ
Kariéra | Na volné noze

Tvůrce


DeadKarlos | 16. října 2020 | Návštěvnost 2173

 

Rozšíření: The Sims 4 Ekobydlení IkonaTvůrceTvůrce je kariéra na volné noze, která je dostupná v rozšíření The Sims 4: Ekobydlení. Simíci nepostupují skrze kariérní úrovně, ale místo toho si vybírají agenturu, která jim pomůže propojit je s jednotlivými zakázkami.

Tato kariérní dráha na volné noze Tvůrce není v uzavřené budově, ale budete sami podnikat jako živnostník.

Městský designér Kariéra

 

Postup


Jak se přihlásit: Panel práce, Mobilní zařízení, počítač

Agentura: Simíkovská samovýroba

Obor: Fabrikace, Bublovaření, Výroba svíček

Popis: Misí společnosti Simíkovská samovýroba je tvořit ručně zhotovené produkty ze zodpovědným způsobem získaných materiálů a dodávat je Simíkům. kterým záleží na životním prostředí. Na vyžádání, na dosah ruky a bez nutnosti cítit vinu. Tak si zapalte svíčky, usrkávejte bublodžus a relaxujte na svém gauči s vědomím, že to všechno vzniklo tažením, upcyklováním nebo bublovařením skutečných řemeslníků. Tento text jsme vytiskli na digitálně recyklovaném papíře.

 

 

Dokončení zakázky a úkoly


Jakmile vyberete zakázku, všechny potřebné informace se zobrazí na panelu Kariéry. Řekne vám, kdy má být zakázka splněná, a také konkrétní úkoly, které musí váš Simík udělat, aby mohl zakázku dokončit. Na dokončení zakázky vašim Simíkům obvykle trvá zhruba čtyři až pět dní.

Když máte dokončenou zakázku, tak nemusíte čekat, kdy zakázku odevzdáte. Váš klient může práci Simíka odmítnout nebo dokonce, chtít, aby udělal Simík úpravu, když se jim nebude práce líbit. Pokud k tomu dojde, jednoduše spustíte úkoly znovu a poté znovu předejte zakázku.

Pokud váš Simík nedokáže dokončit zakázku včas, bude to mít negativní vliv na celkový výkon Simíka, ale také bude mít Simík naštvaného klienta a samozřejmě nedostane zaplaceno.

Pokud chcete aby byl Simík povýšený, musí dokončí zakázku předčasně a mít práci na vyšším výkoně, tak je pravděpodobné, že kromě platby za zakázku dostane i malý bonus.

Neexistují žádná omezení ohledně toho, jak často musí Simík hledat zakázky. Je to opravdu na vás, kdy a jak často chcete, aby Simík pracoval. Pro vaše Simíky budou vždy k dispozici zakázky.

 

 

Kariérní odměny


Jakmile vyberete zakázku, všechny potřebné informace

Žádná kariéra v The Sims by samozřejmě nebyla úplná bez několika odměn za kariéru!

Plaketa - Odemkněte se tím, že už počtvrté zvýšíte výkon v kariéře na volné noze jako Tvůrce.

Simíci také mohou získat vyšší plat a potenciálně nové oblečení, když bude výkonnostní lišta na maximum.

 

 

Zakázky


Dokončením zakázek si zlepšíte pracovní výkon. Rychlým dokončením zakázek si pracovní výkon vylepšíte ještě víc a získáte bonusovou platbu. Zrušené a nedokončené zakázky pracovní výkon sníží.

I když podnikatelé na volné noze nemohou povýšit, zlepšením pracovního výkonu si vylepší vztah s agenturou ve svém oboru, což povede k vyšším vypláceným částkám a k zpřístupnitelným odměnám.

K dispozici jsou následující zakázky:

Seznam zakázek

Zdravý životní styl

Zdravý životní stylSimíci do sebe cpou takové hnusy! To je k neuvěření. Copak oni nevědí, že tofu je úplně nejvíc nejzdravější věc na světě? Jím jenom to a jsem nejzdravější osoba, se kterou se kdy setkáte! Přímo překypuju zdravím. A pokud mi s tím pomůžete, stane se tofu také jedinou věcí, kterou budu pít. Tak jdeme na to. Nekonečné zdraví!

Částka: 250Simoleony

Požadovaná dovednost:
Bublovaření na 2. úrovni

Bez příchutí, prosím!

Bez příchutí, prosím!Pořád se mluví o ochucených nápojích. Já je nesnáším. Už mi všechno to pití s různými příchutěmi leze krkem. Já mám radši nudné pití. Udělejte mi prostě bublofu. to je prý to nejnudnější pití hned po čisté vodě.

Částka: 250Simoleony

Požadovaná dovednost:
Bublovaření na 2. úrovni

Nová rodina

Nová rodinaJsem úplně zničený. Nedávno jsem přišel o svou kombuchu. Stalo se to tak náhle, vytekla do dřezu... byla pro mě vším, byla to má rodina. Potřebuji novou.

Částka: 550Simoleony

Požadovaná dovednost:
Bublovaření na 2. úrovni

To je ale bombucha

To je ale bombuchaNazdárek, potřebuju pro svůj obchod objednat dávku vaší domácí kombuchy. Snažíme se bojovat proti těm velkým nadnárodním firmám, které vyrábí kombuchu po hektolitrech, tím, že prodáváme produkty místních bublovarníků. Dokonce máme i bombový slogan: "To je ale bombucha!"

Částka: 550Simoleony

Požadovaná dovednost:
Bublovaření na 2. úrovni

Opojný odvar

Opojný odvarKombucha má strašnou chuť. Úplněji žeru. Totiž všechno, co chutná takhle odporně, musí být pro simíkovské tělo dobré, no ne? Miluju tu pachuť kvasnic a bakterií, které se v ní prohánějí. Je to tak nechutný, že to musí chránit alespoň před tuctem chorob. Pošlete mi svou nejsilnější várku. Moje tělo je na ni připravené.

Částka: 550Simoleony

Požadovaná dovednost:
Bublovaření na 2. úrovni

Mávací svíčka

Mávací svíčkaHele. příští víkend jdu na koncert. A víte, jak tam lidi někdy mávají zapalovači? Tak já chci dělat to samé. ale se svíčkami. To by byla paráda s nádherou, no ne? Takže bych si jich chtěl pár objednat.

Částka: 400Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 3. úrovni

Svíčka v temnotě

Svíčka v temnotěMentoruji začínající umělce v místním tvůrčím prostoru. Abych jim pomohl nabrat inspiraci pro kreativní činnosti, většinou je nechám zcela se v mysli soustředit na plamen jediné svíčky rozsvícené v jinak naprosto temné místnosti. Jenže jeden student teď chce, abychom skutečně svíčky používali jako vizuální pomůcku. Že to prý začátečníkům pomůže. Můžete mi jich pár poslat?

Částka: 400Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 3. úrovni

Společenstvo svíce

Společenstvo svícePřemýšleli jste někdy nad tím, jaké je to být svíčkou? Kdy vaším jediným smyslem života je shořet a proměnit se v nicotu? Od samotného zrození je vám souzeno skončit v plameni. Při svém odchodu na věčnost se však dokážete zbavit temnoty. Prosím, pošlete mi celou družinu těchto hrdinů odsouzených k záhubě. Budu o tom hodně přemýšlet.

Částka: 1.000Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 7. úrovni

Hranatá noha, hranatá díra

Hranatá noha, hranatá díraTak to mi nevyšlo. Levně jsem nakoupil spoustu svícnů na večírek, který chystám. Problém aleje, že mi nedošlo, že do nich pasují jen hranaté svíčky. Takže teď co nejdříve potřebuji zásilku plnou hranatých svíček.

Částka: 1.000Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 7. úrovni

Svíčky, po kterých se nám rozsvítí

Svíčky, po kterých se nám rozsvítíExistují vůbec motivační svíčky? Tak teď už ano! Můj tým dělá na obřím kontraktu a potřebujeme trochu odlehčit atmosféru pomocí vyřezávaných svíček, které rozestavíme po celé firmě. Já to domluvím s hasiči, vy mi prostě jen dodejte to nejlepší zboží, co máte!

Částka: 1.600Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 10. úrovni

Svíčtězství

SvíčtězstvíNic nedá lépe najevo vítězství než krásně zdobené svíčky. Potřebuji sadu nádherně vyřezávaných svíček. Slavíme kamarádčin postup do dalšího kola turnaje v Blikbloku Je to opravdu velká věc. takže to chceme mít vážně pěkné.

Částka: 1.600Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 10. úrovni

Kobercová lítost

Kobercová lítostUkázalo se, že ten pokyn "Neprat, čistit pouze za sucha" tam nebyl jen tak pro legraci. Můj nový koberec je na vyhození. Vy naštěstí víte, jak vyrobit koberec, a já mám zase simoleony. Takže bychom si třeba mohli vyjít vstříc?

Částka: 200Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 1. úrovni

Protipádový koberec

Protipádový koberecProč to ve sprchách tak strašně klouže?! Minulý týden jsem si v ní vymkl kotník. Doktor mi říkal, že bych si tam mohl dát protiskluzovou podložku vytvořenou pomocí 3D tisku. Tak jsem se trochu poptal a odkázali mě na vás. Můžete mi ji vyrobit? Třeba mi tím jednou zachráníte život.

Částka: 200Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 1. úrovni

Svítící trojice

Svítící trojiceMám doma trojčata, která prostě zbožňují vaši práci. Sledují vás na Simstagramu a neustále po mě chtějí, abych jim pořídila něco od vás. Příští týden mají narozeniny, takže bych jim chtěla koupit něco opravdu parádního! Mohla bych si prosím u vás nechat fabrikovat tři stojací lampy do dětských pokojíčků?

Částka: 700Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 5. úrovni

Světlo na konci tunelu

Světlo na konci tuneluDen 67.: Temnota. Žalostná a bezútěšná temnota. Když se ml před drahnou dobou rozbila i poslední žárovka, zapřísáhl jsem se: "SLYŠTE!O nic vlastně nejde, prostě ráno zaběhnu do obchodu a pořídím nové žárovky!"

Avšak ďábelsky lstivé sluneční paprsky mě ukolébaly do žalostného cyklu nečinnosti. To lahodné světlo bylo každé noci následováno známou přikrývkou ponuré nekončící temnoty. Temnoto, proklínám tě! Jinými slovy: opravdu by se mi hodilo stojací světlo.

Částka: 700Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 5. úrovni

Za mých mladých let

Za mých mladých letZa mých mladých let jsme my děti spaly přitulené hezky u krbu. Tehdy to bylo všechno jiné. Takže dneska u vás objednávám tu nejpohodlnější dětskou postel.

Částka: 1.200Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 8. úrovni

Fujky, štěnice

Fujky, štěniceTo je hrůza! Moji malou včera pokousaly štěnice. Jediným možným řešením samozřejmě bylo okamžitě její postýlku vynést před dům a podpálit. Jenže teď potřebuje novou. Můžete mi jednu poslat?

Částka: 1.200Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 8. úrovni

Pohovkový poddaný

Pohovkový poddanýKrásné ránko! Patřím k místní skupině, která chodí na LARPy. Náš vůdce se nedávno prohlásil králem všech gaučů. Ale všichni, kteří mají alespoň trochu pod čepicí, dobře vědí, že to já jsem ve skutečnosti králem všech gaučů. Ale on nás taky prohlásil za své poddané a my mu teď musíme jako dary nosit gauče. Zatím jsme se mu rozhodli neodporovat. A proto si potřebuji objednat jeden z vašich gaučů. Hodně zdaru!

Částka: 500Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 9. úrovni

Král všech gaučů

Král všech gaučůTo jsem já, slovutný král všech gaučů. Mé pozadí spočívalo na těch nejlepších sedácích široko daleko. Vaše jméno zní po celém mém dvoře. Slyšel jsem, že patříte mezi význačné řemeslníky a mistry v oboru výroby lenošek. Žádám si vašeho nejlepšího pohovkodíla. Vytvořte mi něco, co bude hodné mého majestátu.

Částka: 500Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 9. úrovni

Smutné stěny

Smutné stěnyNic není tak smutné jako prázdná stěna. Vy prý jste tou správnou osobou, která umí zařídit nástěnné dekorace.

Částka: 2.000Simoleony

Požadovaná dovednost:
Fabrikace na 10. úrovni

 

 

 

Kariéra
Vzdělání
Základní hra Základní škola · Střední škola
Mimoškolní aktivita
Roční období Skaut
Cesta ke slávě Divadelní klub
Hurá na vysokou Fotbalista · Soutěžící v e-sportu
Střední škola Člen počítačového týmu · Člen fotbalového týmu · Člen roztleskávacího týmu · Člen šachového týmu
Kariéra
Základní hra Astronaut · Bavič · Byznysmen · Kulinář · Malíř · Spisovatel · Sportovec · Stylový influencer · Tajný agent · Technický guru · Zločinec
Život ve městě Kritik · Politik · Sociální média
Roční období Zahradník
StrangerVille Armáda
Život na ostrově Ochranář
Hurá na vysokou Inženýr · Práva · Vzdělávání
Ekobydlení Městský designér
Život na horách Bílý límeček
Částečný úvaze
Základní hra Barista · Chůva · Manuální dělník · Zaměstnanec maloobchodu · Zaměstnanec rychlého občerstvení
Život na ostrově Plavčík · Potápěč · Rybář
Střední škola Simfluencer · Streamer videoher
Nájemní bydlení Údržbář
Profese
Hurá do práce Detektiv · Lékař · Vědec
Cesta ke slávě Herec
Interiér snů Interiérový dekoratér
Podnikání
Práce Obchod · Restaurace · Veterinární klinika
Na volné noze
Základní hra Digitální výtvarník · Programátor · Spisovatel
Moschino Módní fotograf
Ekobydlení Tvůrce
Paranormálno Vyšetřovatel paranormálna
Příležitostné práce

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm