Ochranář - Kariéra | The Sims 4 CZ

Vzdělávání


DeadKarlos | 14. září 2020 | Návštěvnost 3599

 

Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou IkonaVzděláváníVzdělávání je kariérní dráha, která je dostupná jenom v Rozšíření The Sims 4: Hurá na vysokou

Tato kariérní dráha Vzdělávání je práce v uzavřené budově, nebo můžete pracovat z domova. Po dokončení 5. úrovně, budete mít k dispozici výběr odvětví kariéry, kterou chcete vykonávat: Administrátor a Profesor.

Vydejte se na kariérní dráhu ve vzdělávání a utvářejte mysli budoucích talentů. I když taková práce dokáže být dost náročná, jen máloco vám přinese větší naplnění. Kariérní odvětví: Administrátor a Profesor

Vzdělávání Kariéra

Stejně jako v jakékoli kariéře se i váš Simík může připojit ke kariéře Vzdělávání přes počítač, mobilní telefon nebo na kartu kariéry v uživatelském rozhraní. Pokud váš Simík dokončil titul, který souvisí s vybranou kariérou, ke které se váš Simík připojil, má možnost začít na nejnižší úrovni, nebo na vyšším bodě kariéry. Můžete obdržet vyšší hodinový plat a bonus (který může získat Simík pouze jednou každých sedm dní) a také více dní na dovolenou.

Pokud se rozhodnou Simíci pracovat z domova, bude jim přidělená práce, kterou musí splnit. Dokončení tohoto zadání ovlivní jejich pracovní výkon (který zvyšuje úroveň kariéry) a jejich plat.

 

 

Postup


Jak se přihlásit: Mobilní zařízení, počítač

Co bude potřeba: Dovednost Výzkum a debatování, Logika (Profesor), Charisma (Administrátor)

 

Kariérní výkon


Nejlepší způsoby pro zlepšení kariérního výkonu:

Výkon

  • Chození do práce v dobré náladě
  • Plnění denních úkolů
  • Udržování dobrých vzthaů se spolupracovníky

Denní úkol: Oznámkovat úkoly v učitelských deskách

 

Povýšení


1) Zaskakující vyučující
P Ú S Č P S N 22 §/hod
8:00 - 16:00 Bez bonusu
Úkoly k povýšení
-

Teďjste zaskakujícím vyučujícím -zaskakujete, když opravdoví učitelé nemají čas. Učíte podle plánů, které jste nevytvořili, snažíte se podchytit všechny pokusy studentů vás napálit, a hlavně udržujete pořádek v učebně. Bez vás by se všechno proměnilo v chaos.

2) Odborný asistent
P Ú S Č P S N 32 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 425§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování

Sice ještě nemáte vlastní učebnu, ale alespoň jste každý den v nějaké učebně. Pomáhejte stálým vyučujícím s administrativou a postarejte se o dodržování pravidel. Kdo zapisuje docházku? To vypadá jako vaše práce!

Odměna: J jako jablečné hodiny

3) Učitel
P Ú S Č P S N 38 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 475§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování

Dokázal jste to! Oficiálně jste vyučujícím s vlastní učebnou, studenty a problémy. Kdo by byl tušil, že utváření myslí budoucnosti bude tak náročné? A proč jsou všude nalepené ty žvýkačky?! Postavte se zkouškám každého dne čelem a než se nadějete, budete patřit mezi zkušené učitele!

Odměna: Učitelský stůl

4) Učitel mentor
P Ú S Č P S N 44 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 525§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Logika

Právě vy jste tím učitelem, ke kterému si všichni chodí pro radu. Studenti vás respektují a učební plán máte v malíku. Učitelé vašeho kalibru tvoří páteř školy a všichni jsou si toho dobře vědomi. Pokračujte v tvrdé práci a třeba z vás jednou bude vedoucí celé katedry!

Odměna: Celý svět vám leží u nohou!

5) Vedoucí katedry
P Ú S Č P S N 56 §/hod
8:00 - 16:00 Bonus: 595§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 2. úrovně v dovednosti Charisma

Všechen ten získaný respekt se vyplatil, jelikož teď je z vás vedoucí katedry. Vedte učitelský personál, který máte na starosti, rozdělujte financování a přeberte zodpovědnost za holistický rozvoj všech studentů. A aby toho nebylo málo. ještě se musíte postarat, aby bylo vedení školy spokojené!

 

Administrátor


Administrátor IkonaSimíci. kteří se chtějí vydat na kariérní dráhu ve vysokoškolské administrativě, se budou věnovat celé řadě rolí, které jsou nezbytné pro úspěch v rozsáhlých institucích. Sice nepracujete přímo se studenty, ale vaše rozhodnutí mají vliv na celý jejich vzdělávací proces i na jejich budoucí život.

Denní úkol: Procházet návrhy na rozpočet

6) Zaměstnanec studijního oddělení
P Ú S Č P S N 100 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 1.000§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Charisma

Zaměstnanci studijního oddělení se starají o přihlášky, organizují studentské akce a věnují se základní administrativě, ke které patří také udržování záznamů o předmětech. Je to spousta práce, ale pokud si správně rozdělíte čas a povinnosti, brzy se po akademickém žebříčku vyšplháte výš.

Odměna: • Interakce Procházet návrhy na rozpočet. Požádat o dar. Plánovat program setkání fakulty a Sepisovat návrhy na grant

7) Děkan pro přijímací řízení
P Ú S Č P S N 125 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 3.500§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Charisma

Teď je z vás děkan pro přijímací řízení. V této roli se věnujete veškeré práci a administrativě, která souvisí s potenciálními studenty a s náborovými aktivitami univerzity. Musíte také udržovat školní standardy, i když to bohužel znamená nepřijmout velkou spoustu slibných uchazečů.

8) Vedoucí pro akademické záležitosti
P Ú S Č P S N 170 §/hod
9:00 - 17:00 Bonus: 2.500§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 8. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Charisma

Vaším úkolem je. aby univerzita fungovala jako po másle. Řídíte a dohlížíte na vzdělávací aktivity a také stanovujete požadavky, které musí studenti splnit, aby absolvovali. Všechno musí být v nejlepším pořádku. Pokud tomu tak není. poškodí to dobré jméno vaší univerzity.

Odměna: Vzpomínky na promoci

9) Prorektor
P Ú S Č P S N 255 §/hod
10:00 - 17:00 Bonus: 3.200§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Charisma

Jako prorektor zastupujete rektora celé univerzity. V každodenním provozu dohlížíte na univerzitní zájmy, přebíráte rektorovy úkoly, když je zaneprázdněn, a dohlížíte na velkou část výzkumu. Pokračujte v získávání respektu a jednou třeba budete mít svého vlastního prorektora, který bude zastupovat vás.

10) Rektor
P Ú S Č P S N 325 §/hod
10:00 - 16:00 Bonus: 3.150§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Charisma

Jako rektor celé univerzity reprezentujete všechno, čím škola je. byla a může být. Když někdo myslí na vaši školu, přijdete jim na mysl právě vy. Na této pozici máte jedinečnou příležitost zapůsobit na všechny studenty ještě předtím, než je vyšlete do světa.

Odměna: Cena za přínos ve vzdělávání

 

Profesor


Profesor IkonaVěnujte se kariéře univerzitního profesora. Přednášejte, pomáhejte studentům, provádějte na univerzitě výzkum a pochopitelně také známkujte!

Denní úkol: Napsat vědeckou práci

6) Neohrožený instruktor
P Ú S Č P S N 72 §/hod
9:00 - 16:00 Bonus: 975§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 3. úrovně v dovednosti Logika

Jste nejnovějším vyučujícím na univerzitě. Moc lidí vás zatím ještě nerespektuje, nepatříte k profesorům s definitivou a je jasné, že se toho musíte naučit možná tolik, kolik vaši studenti. Vybudujte si vlastní přednáškový styl. bavte své posluchače a předvedte kolegům, co dokážete!

Odměna: Nové oblečení!

7) Hlavní přednášející
P Ú S Č P S N 110 §/hod
9:00 - 16:00 Bonus: 1.250§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 7. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 4. úrovně v dovednosti Logika

Studenti i personál už si začínají pamatovat vaše jméno a univerzita vás považuje za spolehlivého přednášejícího. Všimli si vaší výjimečné schopnosti předávat informace do hlav studentů. Pokračujte v práci se studenty, vykazujte solidní výsledky a univerzita vás jistě brzy zaměstná jako oficiálního profesora.

8) Pomocný profesor
P Ú S Č P S N 135 §/hod
9:00 - 16:00 Bonus: 2.250§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 8. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 5. úrovně v dovednosti Logika

Teď už se můžete oficiálně počítat mezi profesory... Sice jen pomocné profesory, ale i tak. Budete muset přebíhat z jednoho univerzitního areálu do druhého, ale studenti a další vyučující už vás znají. Postarejte se o to. aby se bez vás neobešli, a definitiva na sebe nenechá dlouho čekat.

9) Profesor s definitivou
P Ú S Č P S N 175 §/hod
10:00 - 16:00 Bonus: 2.850§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Logika

Tak je to tady. Konečně máte to. po čem jste celou kariéru toužili... vysněná pozice profesora s definitivou. Věnujte se na univerzitě jak výzkumu, tak i studentům a všichni budou spokojení. Sice je to spousta práce, ale tu očekáváte i od svých studentů, no ne. profesore DeadKarlos?

10) Hlavní pedagog
P Ú S Č P S N 265 §/hod
10:00 - 16:00 Bonus: .150§
Úkoly k povýšení
Dosáhnout 9. úrovně v dovednosti Výzkum a debatování
Dosáhnout 6. úrovně v dovednosti Logika

Na univerzitě vás už dobře znají, novějším kolegům vás prezentují jako zářný příklad a mezi studenty jste oblíbeným profesorem. Když vedete předmět, všechna místa se hned zaplní, jelikož všichni touží po vaší výuce. Vzhledem k oceněním, která jste za ty roky nasbíral, to ostatně dává smysl. Váš zaměstnavatel i studenti si vás nesmírně váží. takže se zdá. že jste dosáhl samého vrcholu své kariéry.

Odměna: Cena za přínos ve vzdělávání

 

 

 

 

Kariéra
Vzdělání
Základní hra Základní škola · Střední škola
Mimoškolní aktivita
Roční období Skaut
Cesta ke slávě Divadelní klub
Hurá na vysokou Fotbalista · Soutěžící v e-sportu
Střední škola Člen počítačového týmu · Člen fotbalového týmu · Člen roztleskávacího týmu · Člen šachového týmu
Kariéra
Základní hra Astronaut · Bavič · Byznysmen · Kulinář · Malíř · Spisovatel · Sportovec · Stylový influencer · Tajný agent · Technický guru · Zločinec
Život ve městě Kritik · Politik · Sociální média
Roční období Zahradník
StrangerVille Armáda
Život na ostrově Ochranář
Hurá na vysokou Inženýr · Práva · Vzdělávání
Ekobydlení Městský designér
Život na horách Bílý límeček
Částečný úvaze
Základní hra Barista · Chůva · Manuální dělník · Zaměstnanec maloobchodu · Zaměstnanec rychlého občerstvení
Život na ostrově Plavčík · Potápěč · Rybář
Střední škola Simfluencer · Streamer videoher
Profese
Hurá do práce Detektiv · Lékař · Vědec
Cesta ke slávě Herec
Interiér snů Interiérový dekoratér
Podnikání
Práce Obchod · Restaurace · Veterinární klinika
Na volné noze
Základní hra Digitální výtvarník · Programátor · Spisovatel
Moschino Módní fotograf
Ekobydlení Tvůrce
Paranormálno Vyšetřovatel paranormálna
Příležitostné práce

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm