Prachokrálíček (Zvířata) | The Sims 4 CZ

Prachokrálíček


DeadKarlos | 12. října 2021 | Návštěvnost 1297

 

Výbava: Velký úklid IkonaPrachokrálíčci jsou mystické bytosti, která napodobují vzhled králíčků a jsou vytvořené z prachu představené ve výbavě The Sims 4: Velký úklid. Na Prachokrálíčci mohou Simíci reagovat, šťastní Prachokrálíčci pomohou vytvořit méně prachu a Prachodémonci se začnou objevovat, když podlaha vašeho domova dosáhne špinavého stavu.

Prachokrálčíci mohou pro Simíky najít cenné věci, Prachokrálíčci, kteří jsou vždy šťastní, se mohou Simíci spřátelit, když je krmí prachem. Spřátelení Prachokrálíčci zůstanou uvnitř domu, čímž jim zabrání odejít v nedotčeném stavu nebo se proměnit ve Prachodémony a Simové mohou mít v domácnosti až 3 prachové zajíčky.

Prachokrálíčci a prachodémonci jsou malí tvorové z prachu a nečistoty. Objevují se v zaprášených a špinavých domech. Zatímco prachokrálíčci jsou velmi užiteční, když jsou kolem Simíků, tak prachodémonci jsou spíše hrozbou.

 

 

Prachokrálíčci


Tito roztomilí malí králíčci se začnou objevovat, když podlaha vašeho domova dosáhne zaprášeného stavu. Vyznačují se knoflíkovými očima a světle hnědými nosy. Jsou obecně dobromyslní a užiteční. Mohou se spřátelit a najít cenné předměty pro vaše Simíky.

Prachokrálíci mají míru spokojenosti. Jejich míru spokojenosti můžete zobrazit tak, že nad nimi umístíte kurzor.

Prachokrálíček


K dispozici jsou následující interakce:

 • Pojmenovat - To vám umožní pojmenovat prachokrálíčka.
 • Nakrmit prachem - Krmení prachokrálíčků zvyšuje jejich míru spokojenosti. Tato interakce má krátkou časovou dobu, ale prachokrálíčky lze krmit poměrně často.
 • Pohladit - Tato interakce je šedá, dokud nezvýšíte míru spokojenosti prachokrálíčka tím, že jej nakrmíte prachem. Simíci vezmou prachokrálíčka a mazlí se s ním. To ještě více zvyšuje míru spokojenosti prachokrálíčka.
 • Spřátelit se - Tato interakce je šedá, dokud nezvýšíte míru spokojenosti prachokrálíčka tím, že jej nakrmíte prachem a pohladíte. Když se dům vyčistí, spřátelení prachokrálíci nezmizí. Zůstávají doma trvale a v podstatě se stávají novým mazlíčkem v domácnosti (jako hlodavci). Spřátelení prachokrálíci také najdou lepší cennosti.
 • Požádat o pátrání po pokladech - Tato možnost je u prachokrálíčka vždy k dispozici. Váš Simík může požádat prachokrálíčka, aby hledal cennosti. Prachokrálíček může přivést zpět různé předměty, jako jsou Simoleony, součástky pro vylepšení nebo sběratelské předměty. Podle míry spokojenosti hledají prachokrálíci lepší cennosti.
 • Zašlápnout - Pokud vás už unavuje mít svého prachokrálíčka, můžete na ně šlápnout a zbavit se jich. Simíci z toho někdy mohou dostat náladovku smutný.
 • Vysávat - Tato interakce je dalším způsobem, jak se zbavit prachokrálíčků. Je k dispozici, pouze pokud máte vysavač na pozemku nebo v inventáři Simíka. Simík bude navždy vysávat prachokrálíčka.

 

 

Prachodémonci


Prachodémonci se začnou objevovat, když podlaha vašeho domova dosáhne špinavého stavu. Vyznačují se zářícími červenými očima a černými nosy. Jsou agresivnější formou prachokrálíčka, který je více hrozbou. Jsou zlí, oškliví a je těžké s nimi komunikovat. Ve špinavém stavu zmizí prachokrálíci a budou nahrazeni prachodémonci; všichni spřátelení prachokrálíčci však zůstanou.

Prachodémonci mají míru neplechy. Úroveň jejich stavu můžete zobrazit tak, že nad nimi umístíte kurzor. Prachodémonci s velmi vysokou úrovní neplechy mají šanci zapalovat, což může způsobit požáry! Dávejte pozor, aby neměli amok příliš dlouho, jinak už nebudete mít dům!

Prachodémonek


K dispozici jsou následující interakce:

 • Pojmenovat - To vám umožní pojmenovat prachodémona.
 • Potěšit - Tato interakce potěší prachodémona, aby se snížila jeho úroveň neplechy. Tato interakce má krátkou časovou dobu, ale prachodémony lze potěšit poměrně často.
 • Zkusit pohladit - Simíci se mohou pokusit pohladit prachodémona, ale tato interakce obvykle selhává a Simík se bude bát, aby s ním nějakou dobu znovu komunikoval. Simík může dostat negativní nebo pozitivní náladovku.
 • Spřátelit se - Tato interakce je zašedlá, dokud váš Simík nedokončí aspiraci Špičkový špindíra. Pouze Simíci s vlastností Špindíra se může spřátelit s prachodémony. Jakmile se spřátelí, chovají se stejně jako spřátelení prachokrálíčci a stávají se trvalým malým domácím mazlíčkem.
 • Požádat o přehrabování harampádí - Váš Simík může požádat prachodémona, aby se hrabal v nepořádku. Prachodémon může přinést zpět celou řadu věcí, i když to nemusí být pro Simíka nijak zvlášť užitečné. Někdy mohou přinést zpět užitečné věci, jako jsou sběratelské předměty, ale častěji vám dají odpadky.
 • Prosit o slitování - Váš Simík může poprosit prachodémony o milost. To snižuje jejich úroveň neplechy, pokud uspějí.
 • Zašlápnout - Pokud vás už unavuje, že máte kolem sebe Prachodémonci, můžete na ně šlápnout, abyste se jich zbavili, ale tato interakce může selhat a Simík se bude příliš bát, aby se k prachodémonovi znovu přiblížil. Simík může dostat negativní nebo pozitivní náladovku.
 • Vysávat - Tato interakce je dalším způsobem, jak se zbavit prachodémonů. Je k dispozici, pouze pokud máte vysavač na pozemku nebo v inventáři Simíka. Prachodémona můžete vždy vysát, bez ohledu na to, zda se Simík bojí.

 

 

Zvířata
Domácí mazlíčci

Duch
Kočka

(Psi a kočky)

Mimozemšťan
Pes

(Psi a kočky)

Mimozemšťan
Hlodavec

(Můj první mazlíček)

Slepice
Slepice

(Život na venkově)

Kráva
Kráva

(Život na venkově)

Lama
Lama

(Život na venkově)

Koza
Koza

(Koňský ranč)

Ovce
Ovce

(Koňský ranč)

Kůň
Kůň

(Koňský ranč)

Pozemní

Liška
Divoká liška

(Život na venkově)

Divoký králík
Divoký králík

(Život na venkově)

Divoký ptáci
Divoký ptáci

(Život na venkově)

Vodní

Rostlinný Simík
Delfín

(Život na ostrově)

Mystické bytosti

Fámulové
Fámulové

(Říše kouzel)

Kostlivec
Prachokrálíček

(Velký úklid)

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm