Kůň (Zvířata) | The Sims 4 CZ

Kůň


DeadKarlos | 12. října 2021 | Návštěvnost 112

 

Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaKůň Ikona Kůň je zvíře, které bylo přidáné v rozšíření The Sims 4: Koňský ranč. Koně jsou považováni za součást domácnosti a mají svůj vlastní panel dovedností a potřeb podobně jako kočky a psi a také je nelze ovládat jako Simíky.

Koně lze přirozeně nalézt v předem připravených domácnostech v Chestnut Ridge, ale kromě toho lze koně přidat do domácnosti pouze prostřednictvím komunitní tabule nebo je vytvořit v Tvorbě domácnosti - Přidat mazlíčka - Přidat koně. Jednorožce lze v Tvorbě domácnosti vytvořit pouze přidáním rohu ke koním.

Koně se mohou navzájem množit a plodit potomstvo. Hříbata se geneticky nápadně podobají jednomu ze svých rodičů.

Kůň Obrázek

Simíci mohou jezdit na koni kdykoli, ale pokud jsou schopnosti koně příliš nízké a nezná Simíka dostatečně dobře, mohou Simíka shodit na zem, děti mohou také jezdit na koních. Simíci si musí vyvinout své vlastní dovednosti v jízdě na koni, aby nepadali na zem a také rozvíjet vztahy s koňmi. Simíci mohou mluvit se svým koněm a komunikovat s ním i při jízdě, přičemž využívají více úkolů.

Simík spadnul na zem Obrázek

Koně mohou mít žlaby s pitnou vodou a pojídat seno, stejně jako místo na spaní se senem, ale koně mohou a budou spát obecně všude tam, kde je prostor, ať už vestoje nebo leže. Pokud je poblíž prérijní tráva, koně ji automaticky sežerou.

Koně nemohou vylézt po schodech, ale pokud existuje řada plošin s jedním schodem, tak se tam kůň dostane, pokud je dostatečně dlouhá.

 

 

Vytvořit koně


Koně lze přirozeně nalézt v předem připravených domácnostech v Chestnut Ridge, ale kromě toho lze koně přidat do domácnosti pouze prostřednictvím komunitní tabule nebo je vytvořit v nástroji "Vytvořit Simíka", kde si můžete "Přidat Koně".

Vytvořit koně Obrázek

Stejně jako Simíci, tak i koně mají věkovou kategorii a upravování od hlavy až k ocásku. Toto rozšíření přidává plné přizpůsobení, který dává hráčům ještě větší možnosti při vytváření svých mazlíčků. Koně mají jedinečnou sadu vlastností, plemen, oblečení, doplňků, druhů srsti a propracovaný režim malby.

 

 

Vytvořit koně (Základy)


Jakmile vyberete mazlíčka, kterého chcete vytvořit, tak v levém horním rohu je k dispozici některé základní přizpůsobení, které můžete změnit podle svých představ. To je skvělé místo pro začátek, pokud chcete vybrat životní etapu a přizpůsobit osobnost.

Vytvořit Mazlíčka (Základy) Obrázek

 

V této části Vytvořit mazlíčka můžte přizpůsobit následující:

 • Jméno - Náhodné nebo zadejte své vlastní jméno pro mazlíčky. Mazlíčci mohou být přidány do hry pouze s křestním jménem, takže příjmení jsou volitelná a nevyžadují se.
 • Pohlaví - Můžete vybrat hřebec nebo kobyla.
 • Věk - Vpravo od výběru pohlaví jsou věkové kategorie. Můžete si vytvořit Hříbátko , Dospělý kůň nebo Kůň stařeček.
 • Styl hlasu - Při výběru věkové kategorie si můžete změnit i styl hlasu. V závislosti na věku mazlíčka, který vytváříte, budete mít k dispozici řadu možností. Odtud můžete také upravit hlasitost tažením kruhového tlačítka doleva a doprava.
 • Úprava vztahů - Napravo od stylu hlasů je panel pro vztahy s domácností. Pokud vytváříte potomky Simíků a mazlíčků, budou ve výchozím nastavení "Spolubydlící" a nemohou být změněny.
 • Jméno plemene - Pod stylem hlasu se nachází sekce se názvem plemene. Pokud zvolíte konkrétní plemeno ze seznamu plemen, tato část bude ve výchozím nastavení zobrazovat název tohoto plemene. Pokud použijete kombinaci dvou plemen dohromady, hra automaticky přiradí "smíšené plemeno" jako výchozí plemeno. Kliknutím na sekci název plemene můžete jméno kdykoliv změnit, bez ohledu na zvolený druh plemene.
 • Výběr Vlastnosti - Pod názvem plemene se nachází výběrem panel vlastností. Můžete si vybrat až tři vlastnosti. Mazlíčci musí mít alespoň jednu vlastnost, aby byly přidány do domácnosti.

 

 

Vytvořit koně (Další nastavení)


Kromě nastavování velikosti hlavy, těla a nohou, jsou zde další nastavení, jako je třeba přidat plemena, měnit barvu a srst.

Vytvořit Mazlíčka (Další nastavení) Obrázek

 

V této části Vytvořit mazlíčka můžte přizpůsobit následující:

Hlava

 • Tvar hlavy
 • Uši
 • Náhubek
 • Oči
 • Roh
 • Režim barvy

Tělo

 • Plemena
 • Tělo
 • Srst
 • Barva a vzor srsti
 • Komplety
 • Režim barvy

 

 

Hraní s genetikou


Pokud chcete začít hru a přidat mazlíčkům sourozence nebo rodiče, tak funkce Genetika vám umožňuje vytvořit dalšího mazlíčka. Klikněte na možnost "Přidat mazlíčka" v nástroji "Vytvořit Simíka", kde máte volbu "Vytvořit smíšené plemeno", a kde si můžete hrát s genetikou.

Poznámka: Ve vaší domácnosti můžete mít celkem 8 Simíků/Mazlíčků. Jakýkoli další přidaný mazlíček do domácnosti bude mít jeden slot.

 

Hraní s genetikou Obrázek

 

 

Plemena koní


Achaltekinský kůň

Americký paint horse

Americký kovbojský kůň

Americký jezdecký kůň

Americký klusák

Andaluský kůň

Angloarb

Appaloosa

Arabský pinokrevník

Australský honácký kůň

Berberský kůň

Clydesdalský kůň

Coloradský rančerský kůň

Holandský teplokrevník

Fríský kůň

Gelderlandský kůň

Irský cob

Hannoverský kůň

Holštýnský kůň

Irský tažný kůň

Lipicán

Lusitánský kůň

Missourský klusák

Morganský kůň

Mustang

Nez Perce

Nokota

Palomino

Peršeronský kůň

Francouzský jezdecký kůň

Shirský kůň

Tennesseeský mimochodník

Anglický plnokrevník

Trakénský kůň

Velšský cob

 

 

Potřeby koně


Koně mají pět potřeb. Všechny emoce koní lze vidět, když najedete kurzorem myši na koně a uvidíte pod jejich jmény informace o stavu koně, nebo když se Simík zeptá koně: "Co se děje?" když cítí nedostatek potřeb.

Potřeby koně Obrázek

 • Hlad - Potřebuje seno nebo prérijní trávu, stejně jako pití z vodních žlabů.
 • Energie - Potřebuje spánek, ať je kdekoli na zemi nebo ve stoje. Lépe se jim spí na seně.
 • Zábava - Potřebuje si hrát s koňským míčem nebo dělat aktivity jako je skákání a probíhat barely.
 • Sociální – Potřebuje interakce se Simíky nebo jinými zvířaty, jako jsou koně, zakrslé kozy a ovce atd.
 • Hygiena – Potřebuje od Simíka vykartáčovat srst a čistit kopyta.

 

 

Vlastnosti koně


Koně mají svou vlastní sadu vlastností, z nichž každá poskytuje jedinečné chování, stejně jako překážky pro jejich vlastní dovednosti. Existují další chovné znaky a také speciální znaky.

Vlastnosti koně Obrázek

Při vytváření koně v nástroji "Vytvořit Simíka" si budete moct vybrat vlastnosti, která nejlépe vystihuje jejich chování v reálném životě. Vlastnost není trvalá a může být změněna na některou z dostupných vlastností. Při vytváření mazlíčků v nástroji "Vytvořit Simíka" musí mít kůň alespoň jednu vlastnost, aby mohl být přidán do domácnosti.

Níže je uveden kompletní seznam vlastností pro mazlíčky všech věkových kategorií. Zahrnuty jsou popisky a konflikty, které se vyskytují mezí více vlastností.

Název

AgresivitaAgresivita

Aggressive

Popis: Tito koně bývají nevrlí! K ostatním Simíkúm se chovají poněkud zle a je obtížnější je vytrénovat.
V konfliktu s: Přátelskost

StatečnostStatečnost

Brave

Popis: Tito koně mají pro strach uděláno a nevyvede je z míry nepříznivé počasí ani nebezpečí. Také mají větší šanci na úspěšné zdolání koňských skoků nebo sudů.
V konfliktu s: Bojácnost

VzdornostVzdornost

Defiant

Popis: Tito koně jsou při výcviku poněkud nabručení a pomaleji se zlepšují v dovednostech. Také se jim častěji stane, že neuspějí při zdolávání koňských skoků a sudů.

EnergičnostEnergičnost

Energetic

Popis: Tito koně jsou plní energie! Rychle se učí atletické dovednosti, ale dovednost temperament jim jde pomaleji.
V konfliktu s: Vyrovnanost

BojácnostBojácnost

Fearful

Popis: Tito koně se bojí prakticky všeho a snadno se tedy vystraší. Kvůli jejich bojácnosti trvá déle vycvičit je v dovednosti temperament.
V konfliktu s: Statečnost

Svobodná dušeSvobodná duše

Free Spirit

Popis: Tyto koně si libují, když mohou být venku v přírodě. Pokud jsou příliš dlouho zavření uvnitř, začnou být smutní.

PřátelskostPřátelskost

Friendly

Popis: Tito koně milují společenskost a všechno, co s ní souvisí! Častěji se stane, že mají pozitivní společenské interakce.
V konfliktu s: Agresivita

NezávislostNezávislost

Independent

Popis: Tito koně jsou spokojení, když jsou o samotě, a nepotřebují tolik pozornosti.
V konfliktu s: Potřebnost

InteligenceInteligence

Intelligent

Popis: Tito koně se obecně rychleji učí. což jim umožňuje s větší vervou si osvojovat všechny dovednosti. Navíc se s nimi také velmi dobře konverzuje.

VyrovnanostVyrovnanost

Mellow

Popis: Tito koně mají ze všeho nejradši odpočinek! Jelikož jsou pohodoví, rychleji se zlepšují v dovednosti temperament, ale pomaleji jim jde zlepšování atletických dovedností.
V konfliktu s: Energičnost

PotřebnostPotřebnost

Needy

Popis: Tito koně častěji vyžadují společenské interakce. Častěji chodí za Simíky v naději, že si tím získají jejich pozornost.
V konfliktu s: Nezávislost

 

 

Dovednosti koně


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává zcela nové dovednosti pro koně, jako je Obratnost, Skákání, Temperament a Vytrvalost.

Vlastnosti koně Obrázek

 

Dovednost Obratnost (Koně)

Obratnost rozhoduje o tom, jak rychle a snadno se koně mohou pohybovat! Koně s vysokou obratností jsou lepší při používání sudů, plnění některých komunitních úkolů, závodech kolem sudů, westernovém ježdění a šampionátu.

Dovednost Skákání (Koně)

Koně, kteří mají dovednost skákání na vysoké úrovni, jsou schopní dosáhnout úplně nových výšin. Jsou lepší při překonávání překážek, plnění některých komunitních úkolů, parkurovém skákání, tréninku vytrvalosti a šampionátu.

Dovednost Temperament (Koně)

Koně s vyšší dovedností temperament pří jízdě Simíky méně často shazují a také snáze vycházejí se Simíky i ostatními koni. Také podávají lepší výkony v některých komunitních úkolech a při westernovém ježdění, parkurovém skákání a šampionátu.

Dovednost Vytrvalost (Koně)

Vytrvalost rozhoduje o tom, kolik toho kůň zvládne! Koně s vysokou vytrvalostí se méně často unaví a jsou lepší při plnění některých komunitních úkolů, při vytrvalostních závodech, parkurovém skákání a šampionátu.

 

 

Běh kolem sudů


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává novou aktivitu "Běhání kolem sudů". Simíci mohou s koněm trénovat běh kolem sudů, také mohou poslat samotného koně, aby sám trénoval. Běhání kolem sudů zvyšuje koni dovednost.

Běh kolem sudů Obrázek

 

 

Přeskakování překážek


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává novou aktivitu "Přeskakování překážek". Simíci mohou s koněm trénovat přeskakování překážek, také mohou poslat samotného koně, aby sám trénoval. Přeskakování překážek zvyšuje koni dovednost Skákání.

Přeskakování překážek Obrázek

 

 

Hraní s míčem


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přidává novou aktivitu "Hraní s míčem". Simíci mohou poslat koně, aby si sám hrál s míčem.

Závodní dráha Obrázek

 

 

Pamlsky pro koně


Rozšíření The Sims 4 Koňský ranč představuje nové Pamlsky pro koně, které můžete dávat koním. Každý pamlsek přináší jiný užitek.

Název

Pamlsek pro zestárnutí koněPamlsek pro zestárnutí koně

Horse Aging Treat

Popis: Pamlsek s příchutí sena. který můžete dát hříběti nebo koni. aby okamžitě zestárli.

Pamlsek s koňskou ambróziíPamlsek s koňskou ambrózií

Ambrosia Horse Treat

Popis: Pamlsek s příměsí ambrózie, který můžete dát duchovi koně a přivést ho tak k životu.

 

 

Smrt koně


Rozšíření The Sims 4: Koňský ranč přináší jeden způsob, jak může kůň zahynout: Stářím. Mazlíčci a Simíci sdílejí stejné nastavení stárnutí a délky života, takže jakékoliv nastavení, které mají Simcí, se vztahují i na koně. Pokud je ponecháno přirozené stárnutí, tak mazlíčci budou jako senioři.

Život mazlíčků se liší podle jejich věku a na základě nastavení pro stárnutí, které zvolíte pro Simíka a mazlíčka.

Smrt koně Obrázek

Bohužel, Simíci nejsou schopni prosit Smrťáka, aby ušetřil život mazlíčka, takže nemůžou zabránit smrti mazlíčka, když přijde Smrťák. Jakmile mazlíček umře, získá speciální náhrobek označený pro psi nebo kočky.

 

 

Duchové mazlíčků


Mazlíček může vylézt z hrobu a navštívit Simíky v podobě ducha. Simíci budou mít všechny společenské interakce stejné, které jsou i pro živé mazlíčky, a dokonce je můžete přidat do domácnosti.

Simíci a mazlíčci, kteří mají vztah na úrovni alespoň "Dobrý přátelé", mohou využít interakci "Pozvat do domácnosti" a přidat je do současné domácnosti jako ducha. Kromě toho Simíci, kteří vyrobili či zakoupili "Pamlsek z ambrózie", mohou dát svým mazlíčkům, aby je oživili. To automaticky přidá mazlíčka jako seniora.

Duchové mazlíčků Obrázek

 

 

Koňské soutěže


Vítáme vás v jezdeckém centru Seno, sláma!

Předvedte své dovednosti a zápolte proti těm nejlepším z nejlepších!

Koňské soutěže Obrázek

Nejprve si vyberte typ soutěže a následně také obtížnost. Abyste se kvalifikovali do vyšší divize, musíte se umístit na prvním, druhém nebo třetím místě.

Koně se mohou soutěží účastnit pouze jednou denně, nicméně jezdci mohou závodit i vícekrát denně (pokud po každém závodě vystřídají koně).

Hříbátka a březí koně se účastnit nemohou.

K účasti na závodech se musí dostavit kúň i jezdec. Pokud je chcete přivolat, použijte píšťalku vedle jejich portrétu.

 

Závody kolem sudů

Začátečník

Vstupní poplatek: 100Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 3

Obratnost: 3

Vytrvalost: 2

Odměny

1. místo - 300Simoleony

2. místo - 250Simoleony

3. místo - 200Simoleony

Popis: Důležité je nepovalit sudy a dosáhnout co nejlepiího času! Začátečníci jsou vítáni. Žádný učený z nebe nespadl!

Středně pokorčilé

Vstupní poplatek: 250Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 5

Obratnost: 5

Vytrvalost: 3

Odměny

1. místo - 750Simoleony

2. místo - 625Simoleony

3. místo - 500Simoleony

Popis: Důležité je nepovalit sudy a dosáhnout co nejlepiího času! Konkurence začíná být drsnějSÍ! Hlavně pozor na ty sudy!

Expert

Vstupní poplatek: 500Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 7

Obratnost: 7

Vytrvalost: 4

Odměny

1. místo - 1.500Simoleony

2. místo - 1.250Simoleony

3. místo - 1.000Simoleony

Popis: Důležité je nepovalit sudy a dosáhnout co nejlepšího času! Dokažte, že si zasloužíte zápolit s těmi nejlepšími z nejlepších.

Pro mistry

Vstupní poplatek: 1.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 9

Obratnost: 9

Vytrvalost: 5

Odměny

1. místo - 3.000Simoleony

2. místo - 2.500Simoleony

3. místo - 2.000Simoleony

Popis: Důležité je nepovalit sudy a dosáhnout co nejlepšího času! Jedná se o tu nejvétší zkoušku obratnosti a vytrvalosti!

 

Vytrvalostní závody

Začátečník

Vstupní poplatek: 100Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 3

Vytrvalost: 3

Skákání: 2

Odměny

1. místo - 300Simoleony

2. místo - 250Simoleony

3. místo - 200Simoleony

Popis: Závod na dlouhou vzdálenost, který demonstruje výdrž a disciplínu. Cílem je dosáhnout co nejrychlejšího času. Sice vás čeká dlouhá cesta, ale váš kůň na to má!

Středně pokorčilé

Vstupní poplatek: 250Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 5

Vytrvalost: 5

Skákání: 3

Odměny

1. místo - 750Simoleony

2. místo - 625Simoleony

3. místo - 500Simoleony

Popis: Závod na dlouhou vzdálenost, ve kterém hraje prim vytrvalost a disciplína a kde jde o dosažení nejrychlejšího času. Zkuste stáhnout ještě pár sekund a zdolejte své konkurenty.

Expert

Vstupní poplatek: 500Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 7

Vytrvalost: 7

Skákání: 4

Odměny

1. místo - 1.500Simoleony

2. místo - 1.250Simoleony

3. místo - 1.000Simoleony

Popis: Závod na dlouhou vzdálenost, ve kterém hraje prim vytrvalost a disciplína a kde jde o dosažení nejrychlejšího času. Pokuste se dojet všechny své soky a vybojovat první cenu!

Pro mistry

Vstupní poplatek: 1.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 9

Vytrvalost: 9

Skákání: 5

Odměny

1. místo - 3.000Simoleony

2. místo - 2.500Simoleony

3. místo - 2.000Simoleony

Popis: Závod na dlouhou vzdálenost, ve kterém hraje prim vytrvalost a disciplína a kde jde o dosažení nejrychlejšího času. Postavte se proti těm nejlepším a dotáhněte to až do konce.

 

Parkurové skákání

Začátečník

Vstupní poplatek: 100Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 3

Skákání: 3

Temperament: 2

Odměny

1. místo - 300Simoleony

2. místo - 250Simoleony

3. místo - 200Simoleony

Popis: Předvedše obratnost svého koné přeskokem přes překážky bez sražení zábran a za dosažení co nejkratšího času. Laťka je sice nastavená dost nízko, ale dokáže ji váš kůň zdolat?

Středně pokorčilé

Vstupní poplatek: 250Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 5

Skákání: 5

Temperament: 3

Odměny

1. místo - 700Simoleony

2. místo - 625Simoleony

3. místo - 500Simoleony

Popis: Předvedše obratnost svého koně přeskokem přes překážky bez sražení zábran a za dosažení co nejkratšího času. Dosáhnéte nových výšek a zápolte proti vycházejícím hvězdám jezdeckého sportu.

Expert

Vstupní poplatek: 500Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 7

Skákání: 7

Temperament: 4

Odměny

1. místo - 1.500Simoleony

2. místo - 1.250Simoleony

3. místo - 1.000Simoleony

Popis: Předvedše obratnost svého koné přeskokem přes překážky bez sražení zábran a za dosažení co nejkratšího času. Dosáhnéte nových výšek a přeskočte konkurenci jako profesionální parkurovi jezdci.

Pro mistry

Vstupní poplatek: 1.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 9

Skákání: 9

Temperament: 5

Odměny

1. místo - 3.000Simoleony

2. místo - 2.500Simoleony

3. místo - 2.000Simoleony

Popis: Předvedše obratnost svého koné přeskokem přes překážky bez sražení zábran a za dosažení co nejkratšího času. Předvedte své mistrovství a ukažte, že neexistuje žádná překážka dost velká na to. aby vám zabránila vybojovat první místo.

 

Westernové ježdění

Začátečník

Vstupní poplatek: 100Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 3

Temperament: 3

Obratnost: 2

Odměny

1. místo - 300Simoleony

2. místo - 250Simoleony

3. místo - 200Simoleony

Popis: Předveďte zcela klidný a vyrovnaný krok svého koně v této disciplíně, kde jde o vychování a důvěru. Zklidněte své nervy v této začátečnické soutěži a soustřeďte se na poklidnou jízdu.

Středně pokorčilé

Vstupní poplatek: 250Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 5

Temperament: 5

Obratnost: 3

Odměny

1. místo - 750Simoleony

2. místo - 625Simoleony

3. místo - 500Simoleony

Popis: Předvedše zcela klidný a vyrovnaný krok svého koně v této disciplíně, kde jde o vychování a důvěru. Povyšte své jezdectví na novou úroveň a dokažte, že už nepatříte mezi nováčky.

Expert

Vstupní poplatek: 500Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 7

Temperament: 7

Obratnost: 4

Odměny

1. místo - 1.500Simoleony

2. místo - 1.250Simoleony

3. místo - 1.000Simoleony

Popis: Předvedše zcela klidný a vyrovnaný krok svého koně v této disciplíně, kde jde o vychování a důvěru. Jedná se o profesionální předvedení pouta mezi koněm a jeho jezdcem.

Pro mistry

Vstupní poplatek: 1.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 9

Temperament: 9

Obratnost: 5

Odměny

1. místo - 3.000Simoleony

2. místo - 2.500Simoleony

3. místo - 2.000Simoleony

Popis: Předveďte zcela klidný a vyrovnaný krok svého koně v této disciplíně, kde jde o vychování a důvěru. Obtížnost pro ty. kteří už ovládli lehkou rozvážnost westernových disciplín.

 

Šampionát

Šampionát

Vstupní poplatek: 2.000Simoleony

Doporučené dovednosti

Jízda na koni: 10

Obratnost: 10

Vytrvalost: 10

Skákání: 10

Temperament: 10

Odměny

1. místo - 6.000Simoleony

2. místo - 5.000Simoleony

3. místo - 4.000Simoleony

Popis: Staňte tváří v tvář těm neobávanějším soutěžícím v největším testu jezdeckého umění!

 

 

 

Zvířata
Domácí mazlíčci

Duch
Kočka

(Psi a kočky)

Mimozemšťan
Pes

(Psi a kočky)

Mimozemšťan
Hlodavec

(Můj první mazlíček)

Slepice
Slepice

(Život na venkově)

Kráva
Kráva

(Život na venkově)

Lama
Lama

(Život na venkově)

Koza
Koza

(Koňský ranč)

Ovce
Ovce

(Koňský ranč)

Kůň
Kůň

(Koňský ranč)

Pozemní

Liška
Divoká liška

(Život na venkově)

Divoký králík
Divoký králík

(Život na venkově)

Divoký ptáci
Divoký ptáci

(Život na venkově)

Vodní

Rostlinný Simík
Delfín

(Život na ostrově)

Mystické bytosti

Fámulové
Fámulové

(Říše kouzel)

Kostlivec
Prachokrálíček

(Velký úklid)

 

 

 

NovinkyNovinky
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Recepty jídel (Domácí vaření)

21. března 2024

Nové Aspirace (Domácí vaření)

20. března 2024

Nová lekce (Domácí vaření)

20. března 2024

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm