The Sims 4: Hurá do práce | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Hurá do práce


DeadKarlos | 14. dubna 2015 | Návštěvnost 11911

 

Rozšíření: Hurá do práce IkonaThe Sims 4: Hurá do práce (TS4: Get To Work) je první Rozšíření pro The Sims 4, který byl vydána 2. dubna 2015.

Rozšíření zahrnuje tři nové aktivní kariéry; Detektiv, Lékař a Vědec, také dovolí Simíkům vlastnit a řídit jejich vlastní podnikání. Hra je podobná The Sims 2: Ve světě podnikání a The Sims 3: Povolání snů.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Ovládněte celé pracoviště! Hrajte za své Simíky, i když jsou zrovna v práci, a rozhodněte, zda budou zachraňovat životy jako smělí lékaři, řešit zločiny jako neohrožení detektivové, vymýšlet nové vynálezy jako šílení vědci, nebo začnou podnikat a stanou se similionáři. Vytvořte si zcela jedinečný obchod v rozšíření The Sims'“ 4 Hurá do práce!

 • Staňte se lékaři, detektivy nebo vědci
 • Pracujte v nemocnici, na policejní stanici nebo ve vědecké laboratoři
 • Vytvářejte, upravujte a veďte jedinečné obchody
 • Naučte se nové dovednosti: Fotografování a Pečení
 • Objevte mimozemšťany

 

Klíčové vlastnosti

Detektivní kariéraDetektivní kariéra
Váš Simík se může přidat k policejní elitě Vrbové Zátoky! Sledujte, jak chodí na pochůzky, vyšetřuje na místech činu a řeší případy na policejní stanici.

Lékařská kariéraLékařská kariéra
Vyrazte do nemocnice a začněte s kariérou, jejímž posláním je záchrana životů. Simíci, kteří začnou s lékařskou kariérou, sice nejprve pracuji jen jako praktikanti, ale mohou to dotáhnout až na slavné chirurgy.

Vědecká kariéraVědecká kariéra
Simíci. kteří se dali na vědeckou kariéru, mohou provádět experimenty a sbírat exempláře, které jim pomohou odhalit nové sloučeniny a zařízení. Výtvory vašich Simíku mohou vést dokonce k novým vynálezům!

ObchodObchod
Simíci. kteří mají zájem o vedení vlastního obchodu, se mohou pustit do podnikání a vydělat si pár simoleonů navíc! Kupte si pomocí telefonu obchod a nastartujte svému Simíkovi podnikatelskou kariéru.

 

Rozšíření The Sims 4: Hurá do práce Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 2. dubna, 2015
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Kariéra, Podnikání, Mimozemšťané
Sousedství: Rozkvetlá Promenáda

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


Hurá do práce Obrázek

 

 

 

 

Herní přehled


Ovládněte pracoviště s The Sims 4: Hurá do práce. Aktivně ovládejte své Simíky v práci a určujte, zda zamíří správným směrem k vélkému povýšení nebo hrozbou na pracovišti. Přejděte k záchranné službě a zachraňujte bezpočet životů jako Lékař, mučte své sousedy s nezbednými vynálezy jako Vědec, nebo prozkoumejte místo činu a vyhledejte důkazy zločinu jako Detektiv. Pokud byste byli raději svým vlastním šéfem, můžete dokonce vyrábět, upravovat a spravovat své vlastní maloobchodní firmy a stát se Simoleonářem! Vy rozhodnete, jakou práci dostanou vaši Simíci.

VědecDetektiv
LékařObchod
 

 

 

Nové Úspěchy


Máte 12 zbrusu nových Úspěchů, které jsou dostupné v The Sims 4: Hurá do práce. Když dokončíte uričté akce v rámci vaší hry, můžete odemknout speciální odznaky a nasbírat hráčské body.

Kariéra

Dvakrát měř, jednou řežDvakrát měř, jednou řež

Dosáhněte se svým Simíkem maximální úroveň v lékařské kariéře.

50

Ostřílený detektivOstřílený detektiv

Dosáhněte se svým Simíkem maximální úroveň v detektivní kariéře.

50

Seriózní vědaSeriózní věda

Dosáhněte se svým Simíkem maximální úroveň ve vědecké kariéře.

50

Výkony hráče

Mimozemšťané mezi námiTo je teprve začátek

Odhalte 10 přestrojených mimozemšťanů.

50

Nějak mě bolí zadek...Čestný titul SimGuru

Nechte mimozemšťany třikrát unést své Simíky.

50

Výkony Simíka

Dvojí životDvojí život

Postarejte se o to, aby přestrojený mimozemšťan uzavřel sňatek se Simíkem, který nezná jeho pravou identitu.

50

Velmi zvláštní zásilkaVelmi zvláštní zásilka

Postarejte se o to, aby Simík mužského pohlaví porodil mimozemské dítě.

50

Dovednosti a řemesla

Dortová brnkačka!Řád zlaté vařečky

Dosáhněte se svým Simíkem maximální úrovně v dovednosti pečení.

50

Krásný jako obrázekBabka kořenářka

Dosáhněte se svým Simíkem maximální úrovně v dovednosti fotografování.

50

Skryté úspěchy

Autopsy-TurvyAutopsy-Turvy

Provést úspěšně operaci mimozemšťana.

10

Death of a SalesmanDeath of a Salesman

Nechat umřít Simíka při spuštění obchodu.

25

You-Reek-A!You-Reek-A!

Udělat si vědecký průlom ve sprše.

10

 

 

Nové Vlastnosti


Vlastnosti za odměnu z Kariéry: Kariéra Lékař 8. úroveň

Odolnost vůči nemociOdolnost vůči nemoci

Simíci s odolnou imunitou mají větší šanic, že neonemocní, a rychleji se také z případné choroby zotaví.

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teen/Důchodce
  10x Účesy a Pokrývka hlavy, 8x Horní díly, 4x Spodní díly, 4x Celkový outfit, 4x Boty, 10x Doplňky, 18x Make-Up, 7x Tetování
 • Děti
  3x Účesy a Pokrývka hlavy, 4x Horní díly, 4x Spodní díly, 3x Celkový outfit, 7x Boty, 8x Doplňky

Muž

 • Dospělý/Teen/Důchodce
  9x Účesy a Pokrývka hlavy, 9x Horní díly, 4x Spodní díly, 3x Celkový outfit, 7x Boty, 7x Doplňky, 14x Make-Up, 7x Tetování
 • Děti
  2x Pokrývka hlavy, 2x Horní díly, 4x Spodní díly, 1x Celkový outfit, 5x Boty, 6x Doplňky

 

Hura_do_prace_02.jpg

 

 

Vytvořit Mimozemšťana


The Sims 4: Hurá do práce přidává novou bytost "Mimozemšťan". Kromě toho, že můžete najít mimozemšťany ve hře, hráči mohou použít novou funkci "Vytvořit mimozemšťana" v Tvorbě domácnosti udělat rodinu mimozemšťanů hned od začátku.

Vytvořit mimozemšťana

 

Stejně jako lidský Simíci, Mimozemšťani jakékoliv věkové skupiny mohou být vytvořeni a upraveni od hlavy až k patě. Nicméně, Mimozemšťani jsou specialní bytosti, mají několik omezení úprav, ale také se mohou pochlubit z některých unikátních funkcí, jako je Barva pleti, oblečení, tvarů uší a barvy očí.

Vzhled mimozemšťana

 

Můžete upravit Mimozemšťana pomící některých účesů, oblečení, a doplňků, které jsou k dispozicic ve hře, Mimozemský Simíci mají také své "Vlastní oblečení". Mimozemšťani mají mnoho jedinečných interakcí a možností ve hře, tak se určitě podívejte na další část této příručky na další podrobnosti.

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností v The Sims 4: Hurá do práce.

 

 

Mužský Simík a Make-Up


The Sims 4: Hurá do práce přidává zbrusu nové možnosti makeu-up pro Simíky a Mimozemšťany. S přidáním této možnosti ve hře, máte nyní možnost přidávat make-up na Mužské Simíky, stejně jako na Ženské Simíky.

Mužský Simík a Make-Up

 

 

Těhotný muž


Mužský Simíci a Mimozemšťané od mladých dospělých po starších, mohou otěhotnět od ženských mimozemšťanů, když se pokouší mít děti nebo při únosech. Muž si nemůže udělat těhotenský testy, ale těhotenství je zobrazeno občasným zářením břicha nebo divné hudby. Muž Simík a Mimozemšťan může kojit miminko, které porodí.

Těhotný muž

 

 

Rodit v nemocnici


S přidáním lékařské kariéry a nemocnic, mohou těhotní Simíci rodit v nemocnici, použitím interakce i když jsi v práci. Po výběru, budou Simíci cestovat na skrytý pozemek nemocnice a lékař přinese dítě. Všechny narozené děti v nemocnici obdrží certifikát narození.

Rodit v nemocnici

 

 

Určit pohlaví dítěte


Simíci, kteří dosáhnou 6. úrovně v kariéře Lékař budou odměněni interakcí "Stanovit pohlaví dítěte. Tato příjemná interakce může být použitá v nemocnici nebo doma s přáteli a rodinou.

Určit pohlaví dítěte

 

 

Nové způsoby smrti


The Sims 4: Hurá do práce neposkytuje nové druhy smrti, ale poskytuje nové způsoby, jak zemřít ohněm a elektrickým proudem.

Simíci, kteří dosáhnou 7. úrovni v kariéře Vědec bude mít možnost "Zmáčknout červené tlačítko" na chemické laboratoři. První zmáčknutí dodá Simíkovi náladovku "Omámený" a to znamená varování, že nemáte na tlačítko mačkat. Pokud nechcete dbát varování, zmáčkni tlačítko po druhý nebo po třetí, tím můžete zabít svého Simíka.

Kromě toho, použitím SimíPaprsek na objekty "Proměnit předměty" může způsobit požár. Pokud není oheň uhašen okamžitě, může se rozšířit na Simíka a nakonec způsobit smrt.

 

Nové způsoby smrti

 

 

Stanice rádia


The Sims 4: Hurá do práce přidává nové písně na již existující rádiové kanály ve hře, ale také přidává zcela novou rozhlasovou stanici s názvem "Pohodový poslech". Můžete poslouchat nový kanál přes Stereo nebo Reproduktory na zdi.

Stanice rádia

 

 

Mimozemský televizní kanál


Díky Satelitní anténě umístěné na vašem pozemku, který vám umožní sledovat nový TV kanál s názvem !#*%&$@%. Kanál obsahuje zprávy, sport, vaření a parodii na ženatý se závazky. Když mimozemšťané sledují tento kanál, získají náladovku při smutku nebo když je šťastný.

Mimozemský televizní kanál

 

 

Nová změna pozemku: Obchod


The Sims 4: Hurá do práce přidává zcela nový Typ pozemku do hry: Obchod. Tento typ pozemku lze přiřadit do jakéhokoliv pozemku v jakémkoliv světě nebo sousedství, ale musí zahrnovat pokladnu, aby maloobchod fungoval.

Nová změna pozemku: Obchod

 

 

Koupit pozemek pro Podnikání


The Sims 4: Hurá do práce byl přidaný Obchod. Simíci mají nyní možnost zakoupit zařízený nebo nezařízený obchod. To umožňuje Simíkům vlastnit a provozovat podnik pro mimořádné zisky. Chcete-li koupit obchodní prostor, stačí použít telefon a Koupit obchod. Simíci musí mít dostatek finančních prostředků na nákup pozemku.

Koupit obchodní pozemek

 

 

Poznámky


Funkce Poznámky vám umožní sledovat zvláštní poznatky v průběhu hry. Poznámky dokumentují různé recepty z rostlin a přednostní rybářské návnady pro lov ryb. Poznámky jsou k dispozici všem hráčům The Sims 4, a také je používané k dokumentaci vědeckých průlomů a detektivní záchytné body v The Sims 4: Hurá do práce. Poznámky otevřete pomocí mobilního telefonu.

Poznámky

 

 

Simíci a nemoce


The Sims 4: Hurá do práce přináší do hry nemoce. Fyzická interakce (například "Obejmout") zvyšuje šanci na šíření nemoci. Poté co onemocní Simíci mohou být mírně nemocní s jedním nebo dvěma symptomy, nebo mohou mít vážnější nemoc s úplným seznamem symptomů. Nemoc se může rozvynout a být nakažlivá. Existuje osm různých onemocnění ve hře:

 • Nateklá hlava - Horčeka, Bolesti hlavy, Pára z uší
 • Plynatá chechtavost - Chichotání, Nevolnost, Pruhy (vyrážka)
 • Lamí chřipka - Horečka, Nevolnost, Skvrny (vyrážka), Kýchání
 • Vykulené oči - Bláznivost, Závrať, Spirálky (vyrážka)
 • Zimnice - Horečka, Svědění, Skvrny (vyrážka)
 • Svědící plumbob - Chichotání, Svědění, Skvrny (vyrážka), Pruhy (vyrážka)
 • Rozpálené břicho - Horečka, Nevolnost
 • Trojité nebezpečí - Závrať, Skvrny (vyrážka), Kýchání, Spirálky (vyrážka)

 

Simíci a nemoce

 

Simíci nemohou jít do nemocnice a navštívit lékaře, ale budou moct léčit sami doma. Když jsou Simíci nemocní musí ležet, pít bylinné čaje nebo pít pomerančový džus pro přírodní lečbu nebo koupit lék z libovolného počítače pro okamžité vyléčení. Léky může pořídit dospělý Simíci, pokud nejsou nemocný objeví se náladovka Omámený. Děti si nemohou vzít léky, pokud jsou nemocní.

Pokud chcete, omezit aby Simík onemocněl, zvažte práci v kariéře Doktor. Můžete získat vlastnost "Odolnost vůči nemoci" na 6. úrovni v kariéře Lékař, která zabraňuje, aby byli Simíci nemocní.

 

 

Nová rychlá jídla: Svačinky


The Sims 4: Hurá do práce přidává 4 nové "Svačiny" přes zbrusu novou Firemní lednici na aktivním kariérním pozemku. Simíci se zde mohou rychle najíst mezi přestávkou na oběd v práci. K dispozici je následující občerstvení ve Firemní lednici: Sladké pečivo, Hotovka od mikrovlnky, Sendvič a Limonáda.

Nová rychlá jídla: Svačinky

 

 

Hodnota obchodování


Nový systém Obchod v The Sims 4: Hurá do práce nyní dává předměty ve hře za hodnotu obchodování. Systém zavádí 5% až 100% funkci "Marže", která umožňuje zvyšovat a snižovat zisk prodaných předmětů. To znamená, že všechny předměty mají "výrobní cenu" a "obchodní cenu". Vidíte jak zvýšit své zisky pro úspěšné podnikání.

Náklady na předmět se liší v závislosti na tom, jak jej váš Simík získal. Například prodávat knihovnu za 300§ v režimu Nákup/Stavba přinese tolik zisku jako když prodáte misku Ambrozie, ale prodej Ambrozie vyžaduje trochu víc času, můžete ji prodat až za 7,0000§ Simoleonů.

Obchodní cena vždy závisí na kvalitě předmětu a marži, ale tento systém umožňuje masivní zisky při prodeji potravin, pečiva, rostlin, sbírek a jiné předměty (fotografie, obrazy, truhlářské předměty atd) vyrobené od vašeho Simíka. Náklady na pořízení těchto předmětů je obvykle velmi nížká, ziskovost může být i na 25% marže.

 • Koupením Vlastnost Odměna z rozmarů "Žádný autor" může zdvojnásobit, nebo dokonce ztrojnásobit hodnotu vyrobených předmětů.
 • Získáním Klonovací zařízení přes Kariéru Vědce je skvělým způsobem, jak naklonovat předměty za žádné náklady.

 

Hodnota obchodování

 

 

Dovednost Pečení a Nové recepty


The Sims 4: Hurá do práce přidává novou dovednost Pečení s vlastními recepty. Tato dovednost nelze zaměňovat s dovedností Vaření ze základní hry The Sims 4, protože tyto dvě dovednosti jsou naprosto odlišné, pokud jde o recepty.

Pečení

 

Nové recepty Pečení jsou k dispozici jak váš Simík zvyšuje dovednost Pečení. Dovednost Pečení může být zvýšená čtením vyhrazené dovednostních knih, nebo pomocí Trouby a pomocí továrny na košíčky péct dostupné recepty. Každá nová úroveň dovednosti nabízí více receptů jak v Troubě tak v Továrně na košíčky.

 • Pečení můžete využít v oblasti Obchodního systému, pokud se váš Simík chce pustit podnikat v Pekárně.
 • Obchodní pozemky mají speciální "Stojany" a "Vytríny", které prodlužují životnost před zkažením jídel. Umožňuje Simíkovi prodávat pečivo, aniž by se během několika hodin zkazilo.

 

Jakmile Simík dosáhne 3. úrovně v dovednosti Pečení, mohou přidávat zálivky, polevy nebo zdobení za 10§ Simoleonů. Všechny recepty nemůžete ozdobit, a mnoho receptů vyžaduje specifické ingredience k výrobě. Ujistěte se, že váš Simík je obeznámen s Rybařením a Zahradničením, aby zajistil potřebné ingredience.

Sladkosti

 

Pokud váš Simík peče pečivo doma, pak ho může podávat jako dezert! Pokud váš Simík podnik v Pečení, je nejlepší vědět, jaké recepty jsou k dispozici v dovednosti Pečení, a jaké ingredience jsou potřebné pro jejich přípravu. Níže je uveden seznam každého receptu spojenou s Troubou a Továrnou na košíčky.

 

 

Recepty Pečení: Trouba


Název Doved Cena

Chlebové tyčinkySušenky s kousky čokolády

1

2Simoleony

Instantní browniesSušenky s kousky čokolády

1

2Simoleony

Cukrové sušenkySušenky s kousky čokolády

1

2Simoleony

ChlebaSušenky s kousky čokolády

2

2Simoleony

Cereální maršmelákové řezySušenky s kousky čokolády

2

2Simoleony

Zapečené filéSušenky s kousky čokolády

Přísady: Mořčák, pstruh, okoun nebo losos

2

2Simoleony

Ovesné sušenkySušenky s kousky čokolády

2

2Simoleony

Borůvkový bagelSušenky s kousky čokolády

3

3Simoleony

Sušenky s arašídovým máslemSušenky s kousky čokolády

3

3Simoleony

Obyčejné bagelySušenky s kousky čokolády

3

3Simoleony

Celozrnný chlébSušenky s kousky čokolády

3

3Simoleony

Ovocný koláčSušenky s kousky čokolády

Přísady: Hruška, třešeň, jahoda

3

3Simoleony

Cibulový bagelSušenky s kousky čokolády

3

3Simoleony

Sýrový chlebaSušenky s kousky čokolády

4

4Simoleony

Kváskový chlebaSušenky s kousky čokolády

4

4Simoleony

Bagel se vším všudySušenky s kousky čokolády

Přísady: Cibule, Šalvěj, Bazalka

4

4Simoleony

Sladký bramborový koláčSušenky s kousky čokolády

Vyžaduje: 1 bramboru

4

4Simoleony

Špenátovo-houbový quicheSušenky s kousky čokolády

Přísady: Špentá, Houba

5

5Simoleony

Mrkvový chlebaSušenky s kousky čokolády

Přísady: Mrkev

5

5Simoleony

Špenátovo-cibulový quicheSušenky s kousky čokolády

Přísady: Špenát, Cibule

5

5Simoleony

Citrónové řezySušenky s kousky čokolády

Přísady: Citrón

5

5Simoleony

Mrkvový dortSušenky s kousky čokolády

Přísady: Mrkev

5

5Simoleony

Bramborový chlebaSušenky s kousky čokolády

Vyžaduje: 1 bramboru

5

5Simoleony

Koláč z exotického ovoceSušenky s kousky čokolády

Přísady: Exotické ovoce

6

8Simoleony

Karamelové řezySušenky s kousky čokolády

6

8Simoleony

Pastýřský koláčSušenky s kousky čokolády

Přísady: Mrkev
Vyžaduje: 1 bramboru

6

8Simoleony

ŽemlovkaSušenky s kousky čokolády

7

11Simoleony

Banánový chlebaSušenky s kousky čokolády

Přísady: Plantýn

7

11Simoleony

Dort s banánovou pěnouSušenky s kousky čokolády

Přísady: Plantýn

7

11Simoleony

Domácí bylinkový chlebaSušenky s kousky čokolády

Přísady: Šalvěj nebo bazalka

8

15Simoleony

Ovocný dortSušenky s kousky čokolády

Přísady: Třešeň, hrozny, hruška nebo jahoda
Jablko nebo ostružina

8

15Simoleony

Duhový želatinový dortSušenky s kousky čokolády

Přísady: Jablko, hrozny nebo hruška
Ostřužina, třešeň, jahoda

8

15Simoleony

Citrónový koláč se sněhemSušenky s kousky čokolády

Přísady: Citron

9

22Simoleony

Čokoládové sufléSušenky s kousky čokolády

9

22Simoleony

Jahodová bábovkaSušenky s kousky čokolády

Přísady: Jahoda

10

35Simoleony

Koláč z kraví esence se sněhemSušenky s kousky čokolády

Vyžaduje: Esence kraví rostliny

10

35Simoleony

 

 

Recepty Pečení: Továrna na košíčky


Stroj na košíčky se někdy musí doplňovat, umývat a je pouze omezený limit prodeje. A ceny prodeje se mohou lišit.

Název Doved Prodej

Obyčejné muffinySušenky s kousky čokolády

1

2Simoleony

KoblížkySušenky s kousky čokolády

1

2Simoleony

Obyčejné koblihySušenky s kousky čokolády

1

2Simoleony

Smetanové dortíkySušenky s kousky čokolády

2

2Simoleony

Koblihy s polevouSušenky s kousky čokolády

2

2Simoleony

Pocukrované koblihySušenky s kousky čokolády

2

2Simoleony

Ovocné dortíkySušenky s kousky čokolády

Přísady: Citron, jablko, třešeň, jahoda

3

3Simoleony

Ovocné muffinySušenky s kousky čokolády

Přísady: Borůvka, jahoda, třešeň nebo jablko

3

3Simoleony

Míchané ovocné dortíkySušenky s kousky čokolády

Přísady: Citron, jablko, třešeň, jahoda
Exotické ovoce

4

4Simoleony

Čokoládové koblihySušenky s kousky čokolády

4

4Simoleony

Exotické ovocné dortíkySušenky s kousky čokolády

Přísady: Exotické ovoce

4

4Simoleony

Obyčejné koláčkySušenky s kousky čokolády

5

5Simoleony

Koblihy plněné krémemSušenky s kousky čokolády

5

5Simoleony

Koblihy plněné marmeládouSušenky s kousky čokolády

Přísady: Borůvka, jahoda, třešeň, jablko, citron

5

5Simoleony

Lososové karbanátkySušenky s kousky čokolády

6

8Simoleony

Ovocné koláčkySušenky s kousky čokolády

Přísady: Jahoda, hruška, citron nebo borůvka

6

8Simoleony

VětrníkySušenky s kousky čokolády

7

11Simoleony

CroissantySušenky s kousky čokolády

7

11Simoleony

Krabí karbanátek s měkkou krustouSušenky s kousky čokolády

7

11Simoleony

Čokoládový krekrSušenky s kousky čokolády

8

15Simoleony

Koblihy zabalené ve slaniněSušenky s kousky čokolády

9

22Simoleony

Koblihy s cereáliemiSušenky s kousky čokolády

9

22Simoleony

Créme brůléeSušenky s kousky čokolády

9

22Simoleony

Borůvkové makrónkySušenky s kousky čokolády

9

22Simoleony

Voodoo koblihySušenky s kousky čokolády

Přísady: Voodoo panenka madam Zoe

9

22Simoleony

RakvičkySušenky s kousky čokolády

10

35Simoleony

Mimozemské ovocné dortíkySušenky s kousky čokolády

Vyžaduje: UFO (Ultra Fanfárové Ovoce)

10

35Simoleony

 

 

Dovednost Fotografování (Přidané do základní hry)


Fotografování v The Sims 4: Hurá do práce přidává nové způsoby jak zachytit svět kolem sebe skrze režimu fotoaparátu. Režim fotoaparátu se spustí, když Simík použije svůj mobilní telefon, digitální fotoaparát, nebo fotografického studia. Při pořizování fogotrafií Simík bude také získávat a zvyšovat dovednost Fotografování.

 • Dovednost Fotografování je maximálně na 5. úrovni a nezískáte žádné odměny.

 

Dovednost Fotografování

 

Všechny fotoaparáty mají stejné interakce (Vyfotit, Vyfotit..., Vyfotit se s...), ale mobilní telefon má jedinečnou interakci "Udělat si selfie" a Foto studio "Udělat skupinové foto". Foto studio má také jednu jedinečnou vlastnost, která vám umožní vybrat si z některých 8 různých pozadí.

Mobilní telefony, Digitální fotoaparáty a Foto studio mají všechny stejné základní ovládací nastavení fotoaparátu, s vyjímkou zoom, velikosti fotografie a kvalitu fotky.

 • Mobilní telefony - Žádná funkce zoom, malá velikost fotografie, nízká kvalita fotky.
 • Digitální fotoaparát Lehoučko lepší - Žádná funkce zoom, malá velikost fotografie, nízká kvalita fotky.
 • Poměrně průměrný digitální fotoaparát – Zoom k dispozici, střední velikost fotografie, střední kvalita fotky.
 • Digitální fotoaparát Obdivovaný obraz – Zoom k dispozici, velká velikost fotografie, vysoká kvalita fotky.
 • Footo Studio – Zoom k dispozici, velká velikost fotografie, vysoká kvalita fotky.

 

Dovednost Fotografování 2

 

Nyní, když jste se naučili základy fotoaparátu a dovednosti Fotografování, je na čase přesunout pozornost na samotné fotografie. Fotografie se budou automaticky umísťnovat v inventáři Simíka. Odtud můžete umístit fotografie na stěnu jako výzdobu pro váš domov, nebo se pustit do Obchodu a prodávat fotky se ziskem.

Dovednost Fotografování 3

 

 • Vytváření kopie sníží hodnotu fotografie. Ačkoliv se to může zdát jako rychlý způsob jak získat fotografie do vašeho podnikání, ale nikdy nedosáhne takovou hodnotu v porovnání s původním uměleckým dílem.
 • Všechny fotografie můžete označit jako Romantickou vzpomínku. Můžete si označit Simíky, napsat něco o vzpomínce.

 

 

Nový svět: Rozkvetlá promenáda


Rozkvetlá promenáda je zbrusu nový svět v The Sims 4. Toto sousedství je nezávislé na Vrbové zátoce a Lázeňské oáze, a bylo postavené tak, aby napodobovalo obchodní čtvrť. K dispozici jsou tři předem přednastavené maloobchodní budovy v Rozkvetlé promenádě, ale není to jenom sousedství pro obchodování. Simíci se sem taky mohou nastěhovat.

Rozkvetlá promenáda

 

Rozkvetlá promenáda má čtyři pozemky, z nichž tři zahrnují postavené obchodní podniky: Oděvnické impérium JN&MK, Všetečkovo vetešnictví a U cesty. Tyto podinky jsou pro všechny Simíky, kteří rádi nakupují, nebo pro Simíky, kteří chtějí obchodovat a vydělávat. Poslední pozemek je prázdný s názvem Simíci za pultem.

 

 

 

Nové sbírky domácnosti


The Sims 4: Hurá do práce obsahuje Geody zbrusu nová Sbírka, a přidává nové předměty do Sbírek; Krystal, Kov, Prvek, Fosilie a Zahradničení. Všechny nové sbírky předmětů jsou výhradně na planetě Sixam, ale můžete si je vzít do svého domova přes inventář Simíka.

 

 

Geody


Geody jsou zbrusu nové sbírky přidané v The Sims 4: Hurá do práce. Geody se nachází na Planetě Sixam, skrytý pozemek, který vyžaduje zvláštní přístup.

Nebroušené Geody odpočívají na vrcholu vysokých a hubených sopečných kráterů, které vidíte okolo Sixamu. Když seberete Geodu, můžete ji hned vybrousit na místě a získat jednu ze šesti náhodných Geod.

Geody

 

Jak bylo zmíněno výše, všechny geody se nachází na Planetě Sixam. Ty lze najít kdekoli po Sixamu, ale je to zdlouhavý cyklus, protože se Geody obnovují každý den jednou. Budete muset provádět několik cest, než všechny Geody nasbíráte.

Název Vzácnost Cena

CorbutCorbut
Corbut

Běžná

50 Simoleony

Popis: Xur "Velký modrák" Corbut dokázal sjednotit starověké klany. Zahájil tak poklidnou éru, ve které je nejdůležitější hlavně co nejvíce pařit. Legendy praví, že Corbut uspořádal nejvěhlasnější pařbu, která se kdy na Sixamu konala. Účastnila se jí celá planeta... až na "Vlhoně Glumbota".

GlumbutGlumbut
Glumbut

Běžná

50 Simoleony

Popis: Glumbut považoval paření za ztrátu času. Říkal také, že snaha udělat bublinkový džus o 2% bublinkovatějším je zcela zbytečná. Glumbuta vlastně nikdo neměl rád. Ale tuhle horninu po něm stejně pojmenovali, takže někomu musel utkvět v paměti.

Hvězdná vločkaHvězdná vločka
Starflake

Běžná

50 Simoleony

Popis: Pokud přivřete oči a nahnete hlavu stranou, tato geoda vypadá skoro jako ten zákusek, který se dostal do pozornosti mezigalaktických médií, když o něj hraběnka z Hiattoidu zakopla přímo na své korunovaci.

Mylomino povzbuzeníMylomino povzbuzení
Mylom’s Tonic

Běžná

50 Simoleony

Popis: Bublinková bomba je nápoj, který byl před několika stoletími nesmírně populární. Pil ho každý, kdo něco znamenal. Jenže po nějaké době se zjistilo, že způsobuje vypadávání vlasů. Netrvalo dlouho a všichni obyvatelé byli plešatí. Většina z nich se snažila nedostatek vlasů zakrýt, ale Mylon byla statečná a vystavila svou holou hlavu na odiv. Stala se vzorem, který ostatní následovali. Její jméno je do dnešního dne synonymem vnitřní krásy a síly. Tento kámen byl pojmenován právě po ní.

Oko BouřlivákaOko Bouřliváka
Eye of the Stormbore

Běžná

50 Simoleony

Popis: Oko Bouřliváka je děsivé rudé oko starověkého stvoření, které kdysi terorizovalo nic netušící bytosti vždy, když se oddávaly spánku v říši dnů. Připlížilo se k nim, vyčkávalo a v okamžiku, kdy se probudily, jim pohlédlo přímo do duše. Bouřlivák se zaradoval, že vyděsil dalšího tvora, a pak utekl. Není tedy divu, že vyhynul už velmi, velmi dávno.

ZarinneZarinne
Zarinne

Běžná

50 Simoleony

Popis: Zarinne byla legendární tanečnicí, která se ke své vojenské hodnosti protančila v kolonii Svandystán. Proslavila se svou jasně oranžovou kombinézou, která se skvěle hodila k její světle modré pokožce.

 

 

Krystal, Kov, Prvek, Fosilie a Zahradničení


The Sims 4 Hurá do práce přidává nové Krystaly, Prvky, Fosílie, Kovy a Rostliny do původních sbírek v základní hře The Sims 4. Tyto nové sbírky jsou potřebné pro Sérum, Průlomy a recepty Pečení.

Krystal, Kov, Prvek, Fosilie a Zahradničení

 

Jak bylo zmíněno výše, všechny sbírky se nachází na Planetě Sixam. Ty lze najít kdekoli po Sixamu, ale je to zdlouhavý cyklus, protože se Geody obnovují každý den jednou. Budete muset provádět několik cest, než všechny sbírky získáte.

 

Krystaly


Název Vzácnost Cena

CrandestineTurqoise.png

Běžná

50 Simoleony

Popis: Crandestine je červený mimozemský drahokam, který se nepodobá ničemu, co známe ze Země.
Prvky: Xenopetrium, Crytacoo

NitelitTurqoise.png

Běžná

50 Simoleony

Popis: Nitelit je zelený fluoresenční krystal. Září tak výrazně, že nevydržíte dívat se přímo do něj.
Prvky: Xenopetrium, Phozon, Volenton

 

Kovy


Název Vzácnost Cena

BlutoniumBlutonium

Běžná

25 Simoleony

Popis: Blutonium je prvek, který najdete na Sixamu. Je dost podobný mořským hlubinám - stejně jako ony je až děsivě krásný.
Prvky: Xenopetrium, Plathinum

SoláriumSolárium

Běžná

25 Simoleony

Popis: Solárium je krásně oranžový prvek, který vzniká, když se hvězda zhroutí sama do sebe.
Prvky: Xenopetrium, Oxypin, Vlkonium

 

Prvky


Název Vzácnost Cena

XenopetriumXenopetrium

Běžná

80 Simoleony

Popis: Alcinát s chemickou značkou An patří mezi elitní královské kapaliny, které jsou výrazně barevně, ale nemají žádný zápach. Byl objeven v 50. letech, kdy ho někdo našel na zahradě v kaluži.
Kovy: Blutonium, Solárium
Krystaly: Crandestine, Nitelit

 

Fosílie


Název Vzácnost Cena

Zkamenělý písečný červEnormous Trilobite.png

Běžná

5 Simoleony

Popis: Vypadá to, že si tu někdo zahrával s něčím, čemu nerozuměl.

 

Rostliny


Název Vzácnost Cena

ZubatkaFang Flower

Stopkoň (Divoká)

Běžné

10 Simoleony

Popis: Tato mimozemská rostlina má zajímavý obranný mechanismus. Vypadá to, jako by vás chtěla kousnout.
Kde: Planeta Sixam - strom
Zářivý orbGlow Orb

Běžné

20 Simoleony

Popis: Klidně se do té koule dívejte donekončena. Je dokonale okouzlující, viďte?
Kde: Planeta Sixam
Pichlavé ovoceQuill fruit

Běžné

20 Simoleony

Popis: S tímto ostnatým ovocem se špatně manipuluje a už vůbec jej nelze pohodlně nosit v kapse. Působivé!
Kde: Planeta Sixam

 

 

 

Aktivní kariéra


The Sims 4: Hurá do práce představuje aktivní kariéry. Aktivní Kariéry vám umožní sledovat své Simíky při práci (na rozdíl do jiných kariér) a dokončit každodenní úkoly po jejich boku. Když půjde Simík do práce, navštívíte skrytý pozemek kariéry, kde si můžete pracovat a plnit jejich pracovní den.

Detektiv

Detektiv

 • Řešit případy

Rozšíření: Hurá do práce
Lékař

Lékař

 • Léčit pacienty

Rozšíření: Hurá do práce
Vědec

Vědec

 • Vědecké průlomy

Rozšíření: Hurá do práce

 

Chcete-li začít kteroukoli ze tří aktivních kariér, které jsou k dispozici v The Sims 4: Hurá do práce, stačí kliknout na panel prací a vybrat "Najít si práci". Každá z těchto kariér jsou označené symbolem zelená aktovka pro aktivní kariéry. Zvýraznění preferované kariery se dá shrnout stejně jako začínající hodnost, plat a pracovní plán.

Výběr kariéry

 

Kdykoli přijde čas jít pracovat, zeptá se vás, jestli se chcete připojit se Simíkem společně nebo poslat samotného. Když se rozhodnete připojit, tak se jim zvyšuje pracovní výkonnost mnohem rychleji, protože vám umožňuje plnit úkoly a činost jejich přáce.

 • Poznámka: Pokud se nechcete připojit ke svému Símíkovi, když musí jít do práce, tak nebudete moci navštívit jeho práci. Budete muset počkat až na další pracovní den, kdy začíná znova daná volba.

 

Připojit se do práce

 

Ideální nálada, denní úkoly a požadavky na povýšení jsou spojené s možnými interakcemi v rámci aktivní kariéry a nevyžaduje žádné hraní ve službě. Dokončení každodenních úkolů a požadavky na povýšení budou mít za následek zvýšení zisku.

Tabulka výkonu

 

Povýšení se zobrazí, když je plný výkon (stejně jako u ostatních kariér v The Sims 4) a hráč bude upozorněn na konci směny s velkou tabulkou , který zobrazuje příjem za den a s jejich odměnami. Po dosažení nejvyšší pozice v kariéře, dobrý výkon v aktivní kariéře můžete dostat bonusový plat, který bude uveden v kariérním panelu, včetně běžného platu.

Nastavte svůj pracovní den. Při kliknutí na ikonu X na pracovním panelu, můžete zvolit ukončit současnou práci a "Jít domu dřív", nebo mít přesčasy "Zůstat v práci déle". Když odejdete dřív, bude to mít vliv na pracovní výkon, a když zůstanete pozdě, tak přidá další dvě hodiny, kdy budete déle v práci - dokonalé pro workoholika.

Hledání důkazů

 

Kromě všech nových vlastností výše uvedených, budou mít Simíci také speciální interakce se spolupracovníky na pracovišti. Většina interakcí neposkytují žádné důležité zvýšení výkonu, ale interakce "Chválit pracovní morálku" pomáhá kolegům dostávat povýšení rychleji.

 

 

Mimozemšťané


Mimozemšťané jsou zbrusu nové bytosti v The Sims 4: Hurá do práce. Mimozemšťany můžete najít po celém světě, ale hráči mohou také využít novou funkci v Tvorbě domácnosti a vytvořit si vlastní rodinu Mimozemšťanů hned na začátku hry. Mimozemšťané mají stejné všechny Potřeby, Vlastnosti a Aspirace jako opravodvý Simíci, ale mají své vlastní jedinečné společenství. Navíc, když dosáhnou extrémní emoci jako velmi rozzlobený, nebo jinou emoci, tak bude kolem Mimozemšťana promítat záře.

Více se dozvíte zde

Mimozemšťané a Planeta Sixam

 

Poznámka: Běžní Simíci se nemůžou stát Mimozemšťany nebo získat Mimozemskou moc. Nicméně, Simíci mohou získat dočasnou Mimozemskou moc, tím že vypíjí "Mimozemské sérum". To je možné provést, při získání Průlomů v kariéře Vědec.

 

 

Nový svět - Planeta Sixam


Sixam je extrémně modrá planeta, zářící, pulzující stromy a velkých světlě modrých řek. Je velmi prázdný s jediným obsahujícím portálem, který bude posílat Simíky a Mimozemšťany zpátky na pozemek domácnosti. Ve vaší domácnosti se můžete také setkat jen s několika Mimozemšťany.

Poznámka: V kariéře Vědec, budete mít možnost jít na událost, odcestovat se Simíky na Mimozemskou párty v Sixamu. Je to jediný možný způsob jak získat přístup na Mimozemskou párty.

 

Planeta Sixam

 

Existují dva způsoby, jak se dostat na planetu Sixam: Raketová loď (10. úroveň dovednosti Raketová věda) nebo Generátor červích děr Elektroflux (10. úroveň kariéry Vědec). Každý způsob přenese jak Simíky tak Mimozemšťany na planetu Sixam, ale Generátor červích děr Elektroflux umožňuje cestovat s více cestujícími.

Planeta Sixam 2Planeta Sixam 3
 

Nejsou zde žádný budovy a ani vnímající život, ale planeta je bohatá na sbírky předmětů. K dispozici jsou tři nové Rostlinné sbírky: Zářivý orb vypadá jako korálová rostlina; Pichlavé ovoce, které vypadá jako fialový kaktus; Zubatka, která je na stromech. Tyto nové sbírky předmětů můžete zasadit, sklidit a jsou stejně jedlé jako pozemské rostliny.

Nebroušené Geody odpočívají na vrcholu vysokých a hubených sopečných kráterů, které vidíte okolo Sixamu. Když seberete Geodu, můžete ji hned vybrousit na místě a získat jednu ze šesti náhodných Geod.

Všechny nové sbírky předmětů jsou výhradně na planetě Sixam, ale je to zdlouhavý cyklus. Možná budete muset provádět několik cest, než všechny Geody nasbíráte.

 

 

Zahájit podnikání


The Sims 4: Hurá do práce bude mít váš Simík možnost podnikat. Je zde mnoho druhů podnikání, do kterého se může váš Simík pustit. Váš Simík může prodávat zboží z katalogu Nákupu nebo předměty vyrábět. Jsou jen dvě věci, které bude váš Simík potřebovat k podnikání; pokladna a pult.

Obchodní panel obsahuje několik různých možností, které umožní řídit podnikání Simíka. Tato část bude uričt Simíka o obchodním panelu a různých možností, které jsou k dispozici pro Simíka, když se bude chtít pustit do obchodování.

 

Zahájit podnikání

Více o podnikání, obchodování a prodávání se dozvíte v hlavním článku

 

 

 

Interaktivní objekty


The Sims 4: Hurá do práce přidává řadu nových interaktivních objektů. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře, a je možné je zakoupit v režimu Nákupu.

 

 

Figuríny


Figuríny jsou objekty, navržené tak, aby umožnil Simíkům všech věkových kategoríí nakoupit a předvést oblečení. I přesto, že Figuríny můžete použít na obytných a obchodních pozemků, které jsou zvláště užitečné, při předvádění oblečení v obchodu s oblečením.

Figuríny jsou dostupné pro děti i dospělé, které jsou k dispozici v mnoha různých barvách a přichází ve dvou stylech abstraktní a realistické. Figuríny mají pohlaví a určitý věk, ale nejsou zde žádné rozdíly mezi těmito dvěma druhy figurín.

 • Vytvořit oblečení - To vám umožní náhodně měnit oblečení na figuríně, nebo vytvořit vlastní oblečení v nástroji Vytvořit Simíka. Figuríny mohou nosit všechny pokrývky hlavy, oděvy, doplňky a boty, které jsou k dispozici pro Simíky, což vám umožní mít až 30 různých oděvů na jedné figuríně. (5 obleků v jednotlivých kategoriích)

 

 • Šaty Figurín - Tato funkce umožňuje vybrat si ze seznamu již předem umístěné oblečení, které jste vytvořili, nebo náhodně generované pro tuto figurínu.

 

 • Změna pózy - To vám umožní změnit pózu figuríny. Můžete vybrat Aktivní, Obchodní, Sebejistou, Flirtující (jen pro dospělé), Neutrální a Hravou.

 

 • Vyzkoušet oblečení - To umožňuje Simíkům dočasně vyzkoušet si oblečení, takže můžete vidět, jak vypadá na Simíkovi.

 

 • Prodat oblečení - Umožní vám prodat kompletní oblečení zobrazené na figuríně. Všechny pokrývky hlavy, doplňků a obuvi jsou součástí oblečení. Stanovení ceny se liší.

 

Figuríny

 

 

Digitální fotoaparát


Digitální fotoaparát je nový objekt určený výhradně pro pořizování fotografií. Existují tři různé tipy digitálních fotoaparátů, které si můžete koupit v režimu Nákup, každý má různou kvalitu a možnosti.

Dovednost Fotografování

 

 

Fotostudio


Fotostudio je nový fotografický objekt. Dostupné interakce jsou: Vyfotit, Vyfotit..., Vyfotit se s... a Udělat skupinové foto. Fotostudio má také jednu jedinečnou vlastnost pozadí, které vám umožňí vybrat si z 8 různých pozadí. Tento objekt zvyšuje dovednost Fotografování.

Fotostudio

 

 

Chemický analyzátor


Chemický analyzátor je objetk, který budete neustále používat po celou dobu své aktivní kariéry. Když analyzátor zrovna nepoužíváte, na poročení v kariéře, můžete jej použít doma k dokončení analýz DNA, rostlin a jiných sbírek. Tento postup vám poskytne více sběratelských předmětů a informace o testování.

Chemický analyzátor

 

 

 

Nový nákup/stavba


Rozšíření The Sims 4: Hurá do práce obsahuje celkem 245 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

185x Režim nákupu / 60x Režim stavby

 

 

Nákup


Hura_do_prace_01.jpg

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm