Mimozemšťan - Bytosti | The Sims 4 CZ

Mimozemšťan


DeadKarlos | 9. února 2017 | Návštěvnost 3060

 

Mimozemštan IkonaMimozemšťan je v The Sims 4: Hurá do práce druhá nadpřirozená bytost, poznáte ho podle vzhledu, vlastností a nadpřirozené síly.

Mimozemšťané jsou zbrusu nové bytosti v The Sims 4: Hurá do práce. Mimozemšťany můžete najít po celém světě, ale hráči mohou také využít novou funkci v Tvorbě domácnosti a vytvořit si vlastní rodinu Mimozemšťanů hned na začátku hry. Mimozemšťané mají stejné všechny Potřeby, Vlastnosti a Aspirace jako opravodvý Simíci, ale mají své vlastní jedinečné společenství. Navíc, když dosáhnou extrémní emoci jako velmi rozzlobený, nebo jinou emoci, tak bude kolem Mimozemšťana promítat záře.

Mimozemšťané a Planeta Sixam

 

Poznámka: Běžní Simíci se nemůžou stát Mimozemšťany nebo získat Mimozemskou moc. Nicméně, i Simíci mohou získat dočasnou Mimozemskou moc, tím že vypíjí "Mimozemské sérum". To je možné provést, při získání Průlomů v kariéře Vědec.

 

Vytvořit Mimozemšťana


The Sims 4: Hurá do práce přidává novou bytost "Mimozemšťan". Kromě toho, že můžete najít mimozemšťany ve hře, hráči mohou použít novou funkci "Vytvořit mimozemšťana" v Tvorbě domácnosti udělat rodinu mimozemšťanů hned od začátku.

Vytvořit mimozemšťana

 

Stejně jako lidský Simíci, Mimozemšťani jakékoliv věkové skupiny mohou být vytvořeni a upraveni od hlavy až k patě. Nicméně, Mimozemšťani jsou specialní bytosti, mají několik omezení úprav, ale také se mohou pochlubit z některých unikátních funkcí, jako je Barva pleti, oblečení, tvarů uší a barvy očí.

Vzhled mimozemšťana

 

Můžete upravit Mimozemšťana pomící některých účesů, oblečení, a doplňků, které jsou k dispozicic ve hře, Mimozemský Simíci mají také své "Vlastní oblečení". Mimozemšťani mají mnoho jedinečných interakcí a možností ve hře, tak se určitě podívejte na další část této příručky na další podrobnosti.

 

 

Mimozemský televizní kanál


Díky Satelitní anténě umístěné na vašem pozemku, který vám umožní sledovat nový TV kanál s názvem !#*%&$@%. Kanál obsahuje zprávy, sport, vaření a parodii na ženatý se závazky. Když mimozemšťané sledují tento kanál, získají náladovku při smutku nebo když je šťastný.

Mimozemský televizní kanál

 

 

Přestrojení mimozemšťana


Kliknutím na aktuálně ovládaného Mimozemšťana odhalíte tři možnosti převlečení: Přestrojit se, Upravit převlek, nebo Zbavit se převleku. Tato volba umožňuje Mimozemšťanům zamaskovat se od normálního vzhledu Simíka, který se hodí do zbytku společnosti.. Vzhledem k tomu, že Mimozemšťané mají schopnost převlečení, tak můžete narazit na Mimozemšťana a nevědět o tom.

Přestrojení mimozemšťana

 

Poznámka: Simíci, kteří pracují v aktivní kariéře mají speciální způsob, jak zjistit, že jde o Mimozemšťana v přestrojení. Lékaři mohou objevit mimozemšťana pomocí rentgenu, Detektivové při snímání otisků prstů, a Vědci mají speciální interakci "Obvinit Simíka že je Mimozemšťan".

Poznámka: Vylepšená Satelitní anténa může detekovat Mimozemšťany v sousedství. Mimozemšťany v přestrojení či nikoli, získají zelenou auru okolo jejich hlavy po dobu několika hodin.

 

Možnost volby "Přestrojit se" donutí Mimozemšťana k náhodnému přestrojení, které nelze změnit, dokud není převlek odstraněn. V případě, že se vám nelíbí to, co má Mimozemšťan na sobě, můžete jej změnit, že se budete přestrojovat, tak dlouho až se vám převlek bude líbit.

Přestrojování vás zavede do Vytvořit Simíka, kde si můžete navrhnout zlváštní Simíkovské přestrojení pro vašeho Mimozemšťana. Můžete také poušít zrcadlo a šatník ke změně přestrojení Mimozemšťana, který je těhotný. Při změně přestrojení Mimozemšťana, budete přesměrováni do Vytvořit Simíka, kde si můžete každý aspekt změnit, kromě hmotnosti a svalů.

Přestrojení nejsou vždy 100% účinná, ale rozhodně mohou být dost dobré, aby zmátli další Mimozemšťany. Jednoduchou komunikací můžete zjistit, že jde o Mimozemšťana v převleku, ale bude to dlouhý vztah, a to i poté, když se oženíte a budete mít děti. V závislosti na typu vztahu, které mají Simík a Mimozemšťan, objevením Mimozemšťana v přestrojení bude mít za následek pro Simíka emoci Sebejistý nebo Rozzlobený a v Rozpacích pro Mimozemšťana.

Rozpacích

 

 

Život za mimozemšťana


Kromě toho že mají jedinečný vzhled, společenskost a schopnosti, Mimozemšťané mohou do značné míry žít normální život. Nálady Mimozemšťanů jsou stejné jako normální Simíci, a Mimozemšťani mohou dokonce chodit do práce, oženit se, a mít rodinu.

Teenager po Starý Momzemšťany mohou využívat celou řadu společenských interakcí s jinými Simíky. Většina interakce lze najít pod kategorii "Přátelské...", ale existuje několik dalších, které se nachází pod "Neplecha...". Mějte na paměti, že některé interakce usnadňují Mimozemšťanům život, a také používat "Sílu mozku". Společenskost, která využívá výkon mozku lze provádět znovu za nějakou dobu.

Analyzovat osobnost - Umožňuje Mimozemšťanovi objevit všechny Vlastnosti Simíka, jejich kariéry a jejich partnera.

Vcítit se - Umožní Mimozemšťanovi skopírovat jinému Simíkovi náladovku, což má za následek stejnou emoci jako cíl.

Vyděsit sondou - Mimozemšťan vytáhne legrační sondu a ukazuje jí Simíkovi.

Vymazání paměti - Tato interakce na cílového Simíka zapomene všechno v jeho životě. Do této oblasti patří: Vztahy s přáteli, rodinou a manželů a zapomene i na Mimozemšťana.

Tajné potřesení rukou - Umožňuje Mimozemšťanům provést tajné potřesení rukou, a je k dispozici pouze mezi dvěma Mimzemšťany.

Probírat lidská jídla, Probírat Sílu mozku and Probírat podivný atmosférický tlak - To jsou jenom normální společenské interakce, které zvyšují potřeby společenskost.

Přeměnit - Mimozemšťané mohou přeměnit Prvky, Krystaly a Kovy do jiných náhodně sběratelských typů. Tato interakce může být použita pouze jednou pro každou Sbírku.

Analyzovat vesmírnou horninu - Tato interakce dodává náladovky "Stesk po domově" nebo "Vzpomínka na domov".

 

Síla mimozemšťana

 

 

Mimozemské únosy


Mimozemské únosy jsou mezi 22:00 - 04:00 na pozemku domácnosti. Únosy mohou být náhodné, a když Simík uvidí podivné světlo, bez ohledu na to zda je venku nebo ne, a dojde ke světlu, tak bude unesen. Tuto akci nelze zrušit, a přinutí Simíka aby šel ven a byl unesen. Pokud uvidíte podivné světlo dříve, můžete donutit Simíky dělat jiné úkoly, aby nemohli být uneseni.

Mimozemské únosy

 

Únosy se obvykle náhodně vyskytují, ale je zde způsob jak zabránit nebo zvýšit šanci na únos. Jediný způsob, jak zabránit únosům je v kariéře Vědec. Na sedmým průlomu získáte Satelitní antánu, která může zvýšit nebo odradit mimozemský únos. Pouze jedna interakce může být aktivní na 24 hodin.

Další způsob, jak zvýšit únosy, je mít 10. úroveň v kariéře Vědec a získat počítač. Tento počítač má zvláštní interakci Komunikovat s Mimozemšťany, která je k dispozici každých 24 hodin. Když se Simík z únosu vrátí, dostane negativní náladovku.

 

 

Těhotenství


Mužský Simíci a Mimozemšťané od mladých dospělých po starších, mohou otěhotnět od ženských mimozemšťanů, když se pokouší mít děti nebo při únosech. Muž si nemůže udělat těhotenský testy, ale těhotenství je zobrazeno občasným zářením břicha nebo divné hudby. Muž Simík a Mimozemšťan může kojit miminko, které porodí.

Poznámka: Žena Mimozemšťan a Muž Simík mohou otěhotnět najednou, když se snaží pokoušet se o dítě.

 

Když muž Simík nebo Mimozemšťan vstoupí do první, druhého a třetího trimestru těhotenství, budou získávat náladovku "Podivný zvuk v bříšku", Podivné přibývání na váze" a "Abnormální změny těla". Protože se jedná o Mimozemské těhotenství, nebude zde žádné odpočítávání trimestru. Jediným viditelným znakem je rostoucí břicho.

Jestli že bude Mužský SImík rodit, dostane náladovku "Bezprostřední blízké setkání". V tomto okamžiku zůstane Simík doma, a porodí dítě, nebo půjde do nemocnice. Mužský Simík a Mimozemšťan mohou oba kojit své dítě, stejně jako můžou ženy.

Těhotenství

 

 

Mimozemské děti a DNA


Existují tři způsoby, jak mít mimozemské dítě. Unesením mužského Simíka, Muž Simík a Žena Mimozemšťan, a Mimozemšťan-Mimozemšťan. Genetika je velmi složitá, pokud jde o těhotenství Simíka a Mimozemšťana.

Celý Mimozemšťané - Celý Mimozemšťan bude mít DNA mezi dvěma Mimozemšťany nebo když je unesen Mužský Simík. Tyto děti budou mít svůj vlastní jedinečný kočárek, certifikát porodu, když bude narozené v nemocnici, a speciální volbu interakce "Poslat zpátky do domovského světa" a Ona/on je tak roztomilý/á...?". Také zdědí všechnu mimozemskou sílu.

Poloviční Mimozemšťani (Hybridi) - Hybrid bude mít DNA s Mimozemskou kůži a přátelskou Mimozemskou společenskost, ale mají nedostatek Společenskost, která vyžaduje Sílu mozku. Nemohou se maskovat jako pravý Mimozemšťani, ani žena Poloviční mimozemšťan nemůže oplodnit muže.

 

Mimozemské děti

 

Dítě Mimozemšťan mají mnoho stejných interakcí, jako Teenager a starší Mimozemšťani, ale nemají žádné interakce, které používají "Sílu mozku". Převleky Dítě Mimozemšťan jsou směsí obou převleků rodičů (pokud jsou oba Mimozemšťani).

Rodina

 

Poznámka: Interakce "Poslat zpátky do domovského světa" odebere dítě z domácnosti, a trvale odstraní z rodokmenu. Když použijete tuto interakci, už nelze dítě získat zpátky.

 

 

Smrt Mimozemšťana


Všichni Mimozemšťani nakonce najdou cestu, a mohou umřít, jako s každou smrtí jako normální Simíci. Jediný rozdíl smrti mezi Simíkem a Mimozemšťanem je, že Mimozemšťani mají speciální urny a Náhrobky.

Poté, co zemřou, budou Mimozemšťané navždy pryč. Mimozemšťané se se mohou objevit na pozemku, jako duch, stejně jako jakýkoli jiný mrtvý Simík, a dokonce můžete hrát za Ducha Mimozemšťana.

Smrt Mimozemšťana

 

 

Bytosti - Životní stav
Neokultní

Duch
Duch

(Aktualizace)

Mimozemšťan
Mimozemšťana

(Hurá do práce!)

Okultní

Upíři
Upír

(Upíři)

Mořská panna
Mořská panna

(Život na ostrově)

Kouzelnik
Kouzelník

(Říše kouzel)

Servo
Servo

(Hurá na vysokou)

Vlkodlak
Vlkodlak

(Vlkodlaci)

Dočasné

Kostlivec
Kostlivec

(Dobrodružství)

 

 

 

NovinkyNovinky
San Sequoia IkonaSan Sequoia

19. září 2023
Výbava IkonaVýbava

19. července 2023
Rozšíření: The Sims 4 Střední škola IkonaThe Sims 4: Střední škola

17. června 2023
Copperdale IkonaCopperdale

10. března 2023
Cheaty: Střední škola IkonaCheaty: Střední škola

21. února 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Přiřazené pozemky (Rodinný život)

19. září 2023

Nové Aspirace (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Vlastnosti (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Události (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Oblíbenosti (Rodinný život)

13. září 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm