Rostlinný Simík - Bytosti | The Sims 4 CZ

Rostlinný Simík

DeadKarlos | 13. dubna 2017 | Návštěvnost 3626

 

Rostlinný Simík IkonaRostlinný Simík je dočasná bytost, kterou můžete získat při Výzvě Rostlinných Simíků. Rostlinnýho Simíka poznáte podle vzhledu v podobě rostliny a zelené barvy pleti.

V kolekci The Sims 4: Báječná kuchyně můžete vyrobit zmrzlinu ve Zmrzlinovači "Chuť přírody", která dočasně změní Simíka na zelenou barvu kůže, podobný jako "Rostlinný Simík", ale je to jen dočasný kosmetický efekt a nebude mít žádné zvláštní potřeby.

Pokud máte nainstalovaný rozšíření The Sims 4: Roční období, tak fazole můžete najít od speciálního balíčku semen, který je k dispozici po dosažení 10. úrovně v dovednosti Zahradničení a pařez může být zakoupen v režimu nákupu.

 

Výzva


Výzva Rostlinných Simíků je omezená sezónní událost, kde se budou světem toulat rostlinní Simíci. Výzva umožňuje Simíkům dostat se do fotosyntézy a dokončit novou Sbírku domácnosti - Kouzelné fazole.

 • Začátek výzvy: 13. Dubna 2017
 • Konec výzvy: 4. Května 2017
 • Sbírky domácnosti: Kouzelné fazole
 • Poznámka: Tato výzva vyžaduje nejnovjěší aktualizaci v The Sims 4.

 

Po vstupu do hlavního menu v The Sims 4, se zobrazí uvítací okno "Výzva Rostlinných Simíků", která popisuje výzvu. Dále se dozvíte funkce Rostlinných Simíků. Výzva umožňuje Simíkům dokončit řadu akcí s cílem úspěšně proměnit je do Rostlinného Simíka po dobu 5 dnů.

Výzva Rostlinných Simíků

 

Můžete začít použití novou funkci prostřednictvím mobilního telefonu "Zavolat Jasmine Holiday" a počkat až Jasmine Holiday přijde. Poté co zaklepe na dveře, můžete si vybrat následující možnost:

 

Interakce

 • Zeptat se na výzvu rostlinných Simíků - Tato volba vám oznámí stručné informace o co se jedná a jak ji mohou vaši Simíci použít.

Informace od Jasmine Holiday

Výzva rostlinných Simíků je tady, ale je časově omezená! Jak na to:

 • Porozhlédněte se v sousedství po rostlinných Simících!
 • Jakmile někoho z nich najdete, požádejte ho o kouzelnou fazoli. Druh fazole, kterou od nich dostanete, závisí na jejich momentální náladě.
 • Fazole následně vložte do kouzelného pařezu rostlinných Simíků (jeden máte v inventáři).
 • Po vložení šesti různých kouzelných fazolí stačí pařez zalít a počkat si, co zajímavého z něj vyroste!

Předmět od Jasmine Holiday

 • Kouzelný pařez rostlinných SimíkůKouzelný pařez rostlinných Simíků

Zasadte šest různých kouzelných fazolí do hlízek na tomto pařezu.

 • Červená = naštvaná fazole
 • Purpurová = hravá fazole
 • Námořnická modrá = smutná fazole
 • Oranžová = nesvá fazole
 • Růžová = flirtující fazole
 • Modrá = sebevědomá fazole

 

Jasmine Holiday
Jasmine Holiday

 

Dokončení Výzvy rostlinných Simíků


Chcete-li začít s výzvou, budete muset začít sbírat "Kouzelné fazole" od rostlinných Simíků, kteří chodí okolo sousedství. Tyto Simíci budou mít zelenou barvu pleti, listnatě vypadající účesy a záři kolem sebe. Kliknutím na rostlinné Simíky se objeví nová interakce s názvem "Požádat o kouzelnou fazoli". Simíci budou moci získat kouzelnou fazoli.

 

 • Interakce: Požádat o kouzelnou fazoli
 • Poznámka: Můžete požádat pouze jednou o kouzelnou fazoli.

 

Existuje celkem 6 různých kouzelných fazolí, a musíte je všechny nasbírat a vložit je do Kouzelného pařezu rostlinných Simíků. Pařez s fazolema musíte zalít a vyroste kouzelný strom, který otevře mystický stromový portál.

Požádat o kouzelnou fazoli
Požádat o kouzelnou fazoli

 

Kouzelné fazole Simík obdrží v závislosti na emoci rostlinnýho Simíka. Jestli má emoci Naštvaný, Hravý, Smutný, Nesvůj, Flirtující nebo Sebevědomý, tak podle toho získáte kouzelnou fazoli.

 

Pokud máte zájem o konkrétní fazoli, budete muset najít rostlinného Simíka a zjistit jakou má náladu. Dalším způsobem jak zjistit jakou má náladu, se stačí podívat na rostlinného Simíka, jak chodí a jakou má kolem sebe auru.

Nálada Rostlinného Simíka

 

Pokud nemůžete najít u rostlinného Simíka určitou náladu, kterou hledáte, tak zkuste použít různé interakce, aby se změnila jejich nálada. V případě že rostlinný Simíci nemají zrovna konkrétní náladu, tak vaši žádost o kouzelnou fazoli odmítnou.

 

Sbírka Kouzelné fazole

 

Zde je 6 kouzelných fazolí, které můžete ve hře získat.

Název

Cena

Vzácnost

Flirtující kouzelná fazoleFlirtující kouzelná fazole

Jak to jde, flirtující kouzelná fazolko?

10 §

Běžná

Hravá kouzelná fazoleHravá kouzelná fazole

Hravost ve své podstaté nikdy nebyla tak kompaktní jako... v podobě kouzelné fazole!

10 §

Běžná

Naštvaná kouzelná fazoleNaštvaná kouzelná fazole

Křičím! Já tady fakt řvu! Jsem kouzelná fazole a řvu!

10 §

Běžná

Nesvá kouzelná fazoleNesvá kouzelná fazole

CO?! Tohle je opravdu znepokojivé! To se nedá!

10 §

Běžná

Sebevědomá kouzelná fazoleSebevědomá kouzelná fazole

Jsem kouzelná fazole a dobře to o sobě vím. Jsem až tak sebevědomá.

10 §

Běžná

Smutná kouzelná fazoleSmutná kouzelná fazole

Čirý... smutek... kouzelné fazole.

10 §

Běžná

DOKONČENA SBÍRKA KOUZELNÝCH FAZOLÍ

Gratulujeme, tato domácnost už má kompletní sbírku kouzelných fazolí!

Teď stačí šest různých fazolí umístit do kouzelného pařezu rostlinných Simíků. čímž si zpřístupníte interakci Zalít. Po jejím provedení už jen stačí sledovat, jak před vámi roste mystický stromový portál z kouzelné fazole.

 

Výzva Rostliných Simíků v The Sims 4 přidává zcela nové sběrateslké předměty, kde mohou Simíci najít novou sbírku kouzelných fazolí. Nasbírat můžete až 6 magických fazolí.

 

Dokončení sbírky kouzelných fazolí

 

 

Mystický stromový portál a Rostlinný Simík


Jakmile dokončíte sbírku kouzelných fazolí, můžete použít interakci na pařez "Zasadit kouzelnou fazoli" a umístit šest různých fazolí do kouzelného pařezu rostlinných Simíků na vašem pozemku. Pak pomocí interakce na pařez "Zalít" a vyroste "Mystický stromový portál z kouzelné fazole".

 

Zalít pařez

Mystický stromový portál z kouzelné fazole

 

Mystický stromový portál z kouzelné fazole má v sobě portál, do kterého mohou Simíci vstoupit pomocí speciální interakci "Prozkoumat mystický stromový portál z kouzelné fazole". Simíci stráví v portálu delší dobu a pak vylezou se "Zakázaným ovocem rostlinných Simíků", nebo taky nemusí. Simíci mohou ovoce zasadit a vypěstovat Ovocný strom rostlinných Simíků nebo ovoce sníst. Když Simík ovoce sní, promění se do Rostlinného Simíka na 5 dní.

 

Rostlinný Simík vyrostl!

Simík Karlos snédl zakázané ovoce!? Ale nebojte, a hlavně nepanikařte! Všechno bude v pořádku, hlavně se zkuste chovat normálně a nechte to na přírodě.

Jako vážně! Zkuste se chovat jako rostlina. Pijte hodně vody a vyhřívejte se na sluníčku, aby se vám dařilo a mohli jste provádět fotosyntézu, která naplní potřebu hladu.

Také je dobré vědět, že rostlinní Simíci nemusí konzumovat normální jídlo. Také to naštěstí znamená, že nemusí chodit na toaletu!

 

Sníst Zakázaným ovocem rostlinných Simíků

Přeměna na Rostlinnýho Simíka

 

 

Hrát jako Rostlinný Simík


Po proměně do Rostlinného Simíka, Simík získá náladovku "Buď rostlinným Simíkem" +1 Šťastný. Tato náladovka trvá 5 dní, a jakmile uplyne tato doba Rostlinný Simík se vrátí zpátky do normálního Simíka. Rostlinný Simík také bude dostávat náladovku "Provádí fotosyntézu" +2 Plný energie, když bude venku na slunci. Další negativní náladovky viz níže.

 

Rostlinný Simík nemá žádné speciální síly, kouzla nebo interakce s ostatními Simíky nebo rostlinnými Simíky. Kromě toho, že mohou mluvit s rostlinami, bez ohledu na dovednosti Zahradničení, jediné výrazné rozdíly jsou jejich potřeby.

 

Rostlinný Simík nahrazené dvě Potřeby, jako je "Potřeba na WC", tak místo toho je "Voda" a "Hlad" jim stačí, když jsou venku na sluníčku. Rostlinný Simíci potřebují mít dostatečné množství vody, aby se fotosyntetizovali, pokud mají málo vody, nebudou moci uspokojit svojí potřebu.

 

Potřeby Voda a Hlad

Nálada Rostlinného Simíka

 

Rostlinný Simíci, kteří mají nedostatek vody a hladu, nakonec "vyschnou" (což způsobí že jejich vlasy budou šedivé) a po 24 hodinách se změní na další náladovku.

 

Rostlinný Simík

 

 

Náladovky


Název

Emoce
Trvání

Buď rostlinným Simíkem

Buď rostlinným Simíkem

Šťastný +1

Popis: <Jméno Simíka> se stal rostlinným Simíkem! Hlavně se mu postarejte o dostatek vody a slunečního svitu.

Zdroj: Konzumace zakázaného ovoce rostlinných Simíků

5 dní
 

Provádí fotosyntézu

Provádí fotosyntézu

Plný energie +2

Popis: Simík <Jméno> je na sluníčku a proměňuje vodu a světlo v potravu! Jen sledujte, jak si plní potřebu hladu!

Zdroj: Je na sluníčku

-
 

Žízeň

Žízeň

Nesvůj +1

Popis: Simík <Jméno> potřebuje zalít. Bez vody totiž nedokáže fotosyntetizovat!

Zdroj: Málo vody

Poznámka: Za 24 hodin získá náladovku: Vyprahlost

24 hodin
 

Vyprahlost

Vyprahlost

Nesvůj +3

Popis: <Jméno Simíka> se stal rostlinným Simíkem! Hlavně se mu postarejte o dostatek vody a slunečního svitu.

Zdroj: Málo vody

-
 

Nedostatek sluníčka

Nedostatek sluníčka

Nesvůj +1

Popis: Rostlinní Simíci k životu potřebují sluneční svit a vodu! Ani to sebelepší jídlo jim nedodá potřebné živiny. Takže jim rychle obstarejte vodu a sluníčko!

Zdroj: Velký hlad

Poznámka: Za 24 hodin získá náladovku: Povadnutí

24 hodin
 

Povadnutí

Povadnutí

Nesvůj +40

Popis: Bez sluníčka a vody Simík <Jméno> postupně usychá a vadne!

Zdroj: Velký hlad

Poznámka: Uvadne za: 24 hodin

24 hodin

 

 

Ovocný strom rostlinných Simíků


Výzva Rostliných Simíků v The Sims 4 přidává zcela novou sbírku, která je přidaná k již existující sbírce Zahradničení a jmenuje se Zakázané ovoce rostliných Simíků. Toto ovoce můžete získat z Mystického stromového portálu z kouzelné fazole.

 

Ovocný strom rostlinných Simíků
Na tomto stromě roste záhadné, a také ZAKÁZANÉ ovoce.

 

Zákaz jste ale zjevně ignorovali... když už jste tenhle strom zasadili. On to asi nebude tak úplně zákaz jako spíš přísné varování. Ale ono to bude v pohodě - přírodní zákony jsou tu jen tak pro legraci. Snad to tak je.

Název Druh Cena
Zakázané ovoce rostliných SimíkůZakázané ovoce rostliných Simíků

Běžná

0 Simoleony

Popis: Po konzumaci se stanete rostlinným Simíkem. Také ho můžete zasadit a vypěstovat vlastní strom. Sice je to zakázané, ale to se určitě jen tak říká.
Kde: Mystický stromový portál z kouzelné fazole

 

 

 

 

Bytosti - Životní stav

Duch
Duch

(Aktualizace)

Mimozemšťan
Mimozemšťana

(Hurá do práce!)

Upíři
Upír

(Upíři)

Kostlivec
Kostlivec

(Dobrodružství)

Mořská panna
Mořská panna

(Život na ostrově)

Kouzelnik
Kouzelník

(Říše kouzel)

 

 

Aktivity stránek

Kolekce: Moschino IkonaThe Sims 4 Moschino

12. listopadu 2019
Připravené místnostiPřipravené místnosti

16. srpna 2019
Aktualizace hryAktualizace hry 16. července

18. července 2019

 

Nejnovější články

Článek 1Pět tajemství džungle


23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)08:36:56 | SysAdmin: Night Storm