The Sims 4: Bowlingový večer | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Bowlingový večer


DeadKarlos | 30. března 2017 | Návštěvnost 2954

 

Kolekce: Bowlingový večer IkonaThe Sims 4: Bowlingový večer (TS4: Bowling Night Stuff) je desátá Kolekce pro The Sims 4, která byla vydána 29. března 2017.

Kolekce přidává bowlingové aktivity.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Postavte bowlingovou hernu a užijte si se Simíky večer plný zábavy na bowlingové dráze s kolekcí The Sims 4 Bowlingový večer. Zahrajte si proti kamarádům, vylepšujte si bowlingové dovednosti a naučte se nové triky. Vylaďte si kuželkárnu bowlingovými doplňky a oblékněte své Simíky do úborů, ve kterých snadno sestřelí všechny kuželky.

 • Postavte bowlingovou hernu
 • Zahrajte si se Simíky bowling
 • Ohromující nové úbory

 

Klíčové vlastnosti

Vyrazte se Simíky na bowlingVyrazte se Simíky na bowling
Vyzvěte vaše Simíky, aby si zahráli bowling na úplně nové bowlingové dráze. Každý sice začiná ve žlabech, ale časem se můžete naučit opravdu působivé hody. Ztlumte světla, zesilte hudbu a dopřejte si zážitek z měsíčního bowlingu.

Postavte si bowlingovou hernuPostavte si bowlingovou hernu
Vytvořte si podnik plný neonového osvětlení s bowlingovými dekoracemi, a dokonce i s barem, kde se Simíci mohou mezi hrami občerstvit. Pořidte si retromoderní nábytek, který vypadá parádně nejen v herně, ale také doma.

Ohromující nová módaOhromující nová móda
Oblečte své Simíky do bowlingových retro košil a bot nebo jim vdechněte venkovský styl prostřednictvím nového oblečení a účesů.

 

Kolekce The Sims 4: Bowlingový večer Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 29. března, 2017
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: DVD, Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Bowling, Noční život, Sport

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


Bowlingový večer

 

 

 

 

Herní přehled


Postavte bowlingovou dráhu a vezměte své Simíky na jízdu ve večerní zábavě s kolekcí The Sims 4: Bowlingový večer. Soutěžte s přáteli a zlepšujte své dovednosti Bowlingu k odemčení nových triků. Přizpůsobte dráhu s bowlingovou dekorativní tématikou a dejte Simíkům nový vzhled.

Bowlingový večer 1Bowlingový večer 2
Bowlingový večer 3Bowlingový večer 4
 

 

 

Nový Úspěch


Kolekce The Sims 4: Bowlingový večer přidává do hry nový úspěch. Při dokončení určitých akcí v rámci vaší hry se odemkne speciální odznaka a získat body.

Výkony Simíka

Dokonalá lamaDokonalá lama

Nechte Simíka v bowlingové herně odehrát perfektní hru plnou samých strajků.

125
bodů

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teenager/Starý
  2x Účesy, 6x Horní díly, 3x Spodní díly, 1x Celkový outfit, 1x Doplňky, 1x Boty
 • Děti
  2x Horní díly, 1x Boty

Muž

 • Dospělý/Teenager/Starý
  1x Účesy, 5x Horní díly, 1x Spodní díly, 1x Doplňky, 1x Boty
 • Děti
  2x Horní díly, 1x Boty

 

Bowlingovy_vecer_02.jpg

 

 

 

Nové herní možnosti


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v Kolekci The Sims 4: Bowlingový večer.

 

 

Klubové aktivity


Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, dostanete zbrusu novou Klubovou aktivitu v Kolekci The Sims 4: Bowlingový večer. Klubová aktivita "Jít hrát bowling", která je v sekci "Zábava a hry".

Klubové aktivity - Jít hrát bowling

 

Navít v Kolekci The Sims 4: Bowlingový večer, která zahrnuje zcela novou Klubovou výhodu pod názvem "Posílení dovednosti Bowling" a nachází se v sekci "Dovednostní výhody". Když je výhoda zakoupená, tak zvyšuje rychlost dovednosti Bowling, kterou získají Simíci během klubového setkání.

Klubové výhody - Posílení dovednosti Bowling

 

 

Nová stanice rádia


Kolekce The Sims 4: Bowlingový večer přidává zcela nový hudební žánr s názvem "NuDisko". Hudbu můžete poslouchat nový kanál přes Rádio nebo HiFi sestavu.

Nový hudební žánr - NuDisko

 

 

Přednastavený pozemek


Kolekce The Sims 4: Bowlingový večer přidává nový přednastavený pozemek, který můžete přidat do jakéhokoliv světa. Pozemek můžete najít a umístit přes Vaší knihovnu v The Sims 4 Galerii.

Zaprášené kouzle z Lázeňské oázy (Bar, 30×20, 68 036§)

Je to snad jen přelud? Ne. je to oáza plná cenově dostupné zábavy! Bowling konečné dorazil do Lázeňské Oázy. takže už ve volném čase nemusíte jen chytat lelky v poušti.

Zaprášené kouzle z Lázeňské oázy

 

 

Nová dovednost - Bowling


Kolekce The Sims 4: Bowlingový večer představuje novou dovednost Bowling. Simíci všech věkových kategorií (s výjimkou nemluvňat a batolat) mohou zvládnout tuto dovednost pomocí Bowlingové dráhy, která se nachází v režimu Nákupu. Jak Simíci zvyšují úroveň dovednosti Bowling, tak se odemknou nové bowlingové koule, lépe se soustředí a mají lepší skóre.

 • Dovednost Bowling (1. úroveň)
  Simík si osvojili dovednost Bowling a používá Nebesky modrou kouly ze Stojanu na koule.
 • Dovednost Bowling (2. úroveň)
  Simík <Jméno Simíka> si teď ze stojanu na koule může vybrat červenou vířivou kouli.
 • Dovednost Bowling (3. úroveň)
  Simík <Jméno Simíka> si teď může vybrat zlatou třpytivou bowlingovou kouli.
 • Dovednost Bowling (4. úroveň)
  Simík <Jméno Simíka> si teď může vybrat mramorově modrou bowlingovou kouli.
 • Dovednost Bowling (5. úroveň)
  Simík <Jméno Simíka> je skutečný král kuželek. Jeho bowlingové dovednosti jsou na samém vrcholu! Může si teď vybrat křišťálovou kouli s lebkou.

  Dospělí budou při hraní nosit bowlingovou rukavici. Všichni Simíci na této úrovni budou častěji házet strajky. Je načase začít přemýšlet o dokonalé lamě, tedy o deseti strajcích v řadě!

 

Ve výchozím nastavení budou všichni Simíci používat černou barvu koule, dokud nebude umístěn na pozemku Stojan na bowlingové koule.

Nová dovednost - Bowling

 

Dovednost Bowling má pouhých 5 úrovní, ale bude obtížné dovednost zvýšit. Dovednost se zvyšuje pomaleji než ostatní dovednosti ve hře. Bude trvat spoustu času než Simíci získají maximální úroveň.

Bowling

 

Pokud vlastníte rozšíření The Sims 4: Společná zábava, ve kterém si můžete vytvořit klub pro Simíky a následným zakoupením klubové výhody "Posílení dovednosti Bowling", která pomůže členům klubu zvýšit dovednost rychleji. Je to jediný způsob, jak mohou Simíci rychleji rozšiřovat dovednost Bowling.

 

 

 

Interaktivní objekty


Kolekce The Sims 4: Bowlingový večer přidává nové interaktivních objekty. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře, a je možné je zakoupit v režimu Nákupu.

 

 

Bowlingová dráha


Kolekce The Sims 4: Bowlingový večer přidává zcela nový interaktivní objekt "Adrenalinové kuželky". Tento objekt můžete zakoupit v režimu Nákup v sekci Koníčky a dovednosti za 545§ Simoleonů, a může se umístit na libovolném pozemku.

 • Skupiny bowlingových hráčů se zobrazí pouze tehdy, když jsou bowlingové dráhy přidané více pruhů do Barů, Nočních klubů a Saloncích.
 • Při umísťování bowlingových drah na jiný pozemky, než jsou výše zmíněné, tak Simíci si mohou samostatně zvolit, který chtějí. Neplatí na pozemku domácnosti.

 

Bowlingová dráha

 

Chcete-li si vytvořit od začátku vlastní bowlingovou budovu, tak je k dispozici spousta dekorací ve hře, které můžete použít. Navíc jsou k dispozici dva stojany na bowlingové koule, které umožní Simíkům měnit barvy koule s vyšší úrovní v dovednosti Bowling.

 • Pokud nechcete vytvořit budovu pro Bowling, tak můžete umístit na pozemek už připravený pozemek "Zaprášené kouzle z Lázeňské oázy". Tento pozemek zahrnuje všechno potřebné pro správnou funkci Bowlingu.

 

Děti hrají Bowling

 

Jakmile jsou Simíci připraveni na bowling, mají k dispozici několik možností. Simíci při kliknutí na bowlingovou dráhu mají k dispozici následující interakce:

 • Hrát Bowling - Simíci mohou použít tuto interakci na neobsazenou bowlingovou dráhu pro samotné hraní Bowlingu.
 • Pozvat na Bowling... - Simíci mohou použít tuto interakci na neobsazenou bowlingovou dráhu a pozvat až 3 další Simíky na soutěž v bowlingu.
 • Sledovat - Simíci mohou použít tuto interakci na sledování jiných Simíků při hraní bowlingu.
 • Přidat se k hraní bowlingu - Pokud mají Simíci osvojenou dovednost Bowling, tak se můžou připojit a hrát s ostatními Simíky. Můžou hrát až 4 Simíci v jedné dráze.
 • Zapnout/Vypnout měsíční bowling - Tato volba je ve výchozím nastavení. Zobrazí se po vylepšení bowlingové dráhy. Zapíná a vypíná zářivou dráhu. Bary, Noční kluby a salonky mají zářivou dráhu automaticky rozsvícenou od 19:00 do 23:00 v pracovních dnech a od 11:00 do 14:00 hodin o víkendech.
 • Přidat vylepšení: měsíční bowling - K přidání tohoto vylepšení potřebuje mít Simík dovednost Kutilství na 5. úrovni.
  Potřebné součástky pro vylepšení:
  3 Obyčejné součástky pro vylepšení
  2 Součástky pro vylepšení elektroniky

 

Jakmile začnou Simíci hrát na bowlingové dráze, tak automaticky získají dovednost Bowling. Zvýšení této dovednosti zlepší jejich formu a skóre. Simíci, kteří začínají, budou muset tvrdě pracovat, aby snížili pády, chyby a jiné nehody na nízké úrovni.

 • Simíkům se budou automaticky měnit boty, když začnou hrát bowling, takže nemusíte měnit standardní styl obuvi v nástroji Vytvořit Simíka.
 • Simíci s dovedností Bowling na 5. úrovni budou používat rukavice na bowling. A zároveň si můžete vybrat v nástroji Vytvořit Simíka bowlingové rukavice.

 

Oblečení na bowling

 

Se základy jsme u konce, je čas se bavit! Ať už hraje Simík sám, nebo se připravuje na soutěžení v Bowlingu, platí následující sada pravidel:

 • Bodování je v podstatě založené na každé úrovni dovednosti Bowlingu.
 • Po sobě přesně střelené koule aktivují režim "Ohnivá koule".
 • Bowlingová dráha automaticky aktivuje zábrany pro malé děti.
 • 10 strajků v jedné řadě získává úspěch "Dokonalá lama".

 

Když se Simíci účastní bowlingu, při hraní nebo se dívají, obdrží náhodné náladovky. V hře se objevují následující náladovky:

Král/Královna bowlingu (Sebevědomý +3 na 2 hodiny)
Všichni vzdejte hold králi/královně bowlingu Ať dlouho vládne!

Bowling za měsíčního svitu (Šťastný +3 na 2 hodiny)
Simík po měsíčním bowlingu celý září.

Namožené paže (Nesvůj +2 na 2 hodiny)
Simík začíná mít ze všeho toho bowlingu trochu namožené svaly. Možná by si měl trochu odpočinout.

Podváděli (Naštvaný +2 na 2 hodiny)
Vyžaduje vlastnost Vznětlivý) – Hlavně se neodvažujte Simíka ptát, jak ostatní podváděli při bowlingu... mělo by to být nad slunce jasné!

Přihlížející bowlingu (Šťastný +2 na 2 hodiny)
Na rytmickém zvuku kutálení bowlingové koule a následném třeskotu kuželek je něco uklidňujícího.

 

Bowling za měsíčního svitu

 

Čím víc hraje Simík bowling, tím víc je lepší. Každá úroveń dovednosti Bowlingu pomáhá dosáhnout konečného cíle: Dokonalá lama! Simíci, kteří dosáhnou 5. úrovně v dovednosti Bowling, budou mít možnost získat úspěch "Dokonalá lama", což vyžaduje 10 strajků v řadě.

Simíci, kteří zvládnou 10 strajků v řadě získají úspěch Dokonalá lama a také se zpřístupní Koule z Pětina turnaje v režimu Nákupu.

 

 

 

Nový nákup/stavba


Kolekce The Sims 4: Bowlingový večer obsahuje celkem 38 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

36x Režim nákupu / 2x Režim stavby
(Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Bowlingovy_vecer_01.jpg

 

 

2x Připravené místnosti


1x Obývací pokoj

Obývací pokoj

 

1x Ostatní

Ostatní

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm