The Sims 4: Návštěva v lázních | The Sims 4 CZ

The Sims 4: Návštěva v lázních

DeadKarlos | 15. července 2015 | Návštěvnost 3661

 

Herní balíček: Návštěva v lázních IkonaThe Sims 4: Návštěva v lázních (TS4: Spa Day) je druhý Herní balíček v The Sims 4, který byl vydána 14. července 2015.

Zahrnuje nový druh pozemku; lázně, také nové objekty, jako je sauna, oblečení a interakce, jako je například masážní křeslo a bahenní koupel. Balíček také obsahuje novou dovednost Wellness, kde se učí dělat yogu a meditovat. Čím vyšší je dovednost Wellness, tím více pozic yogy budou schopní Simíci dělat, a také lepší masáže, které mohou poskytnout dalším Simíkům.

 

Zdroj

 

Oficiální popis


Dopřejte svým Simíkům den plný rozmazlování v balíčku The Sims 4 Návštěva v lázních. Vaši Simíci mohou vyrazit do úplně nových lázní Dokonalá rovnováha a nechat se namasírovat nebo si třeba zacvičit jógu a najít svou vnitřní rovnováhu. Po bahenní lázni si zajděte do sauny a zbavte se nahromaděného stresu.

 • Úplně nový podnik: lázně Dokonalá rovnováha
 • Nová dovednost: Wellness
 • Cvičte jógu a meditujte
 • Skočte si do sauny nebo si dopřejte bahenní lázeň

 

Klíčové vlastnosti

Dovednost WellnessDovednost Wellness
Simíci mohou plně ovládnout svou mysl, tělo i emoce. Tuto dovednost si vylepší cvičením jógy, masáží či meditováním. Když budou dost dobří, naučí se zmrazit své potřeby a teleportovat.

Užívejte si nespoutanou jóguUžívejte si nespoutanou jógu
Vyrazte do lážní na kurz jógy, naučte se předvádět všechny pozice (od Půlměsíce až po Tanečníka) a naučte Simíky, jak vyzrát na wellness.

Masáže. Pára. Pohoda.Masáže. Pára. Pohoda.
Zbavte své Simíky napětí nejrůznějšími masážemi. Relaxujte v sauně nebo se položte do bahenní lázně a nechte své starosti daleko za sebou.

To všechno si užijete v lázníchTo všechno si užijete v lázních
Nové lázně znovu nabijí energií i ty nejvystresovanější Simíky. Vyberte si jeden ze tří již hotových podniků nebo si založte lázně vlastní.

 

Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních Obal
*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Popis
Vývojář: Maxis, The Sims Studio
Vydavatel: Electronic Arts
Série: The Sims
Vydání: 13. července, 2015
Informace
Platform: Windows, macOS
Media: Digitální
Režim: Pro jednoho hráče
Vlastnosti
Žánr: Simulace života
Téma: Lázně a Sport

 

Obsah [Zobrazit]


 

 

 

Media


Návštěva v lázních Obrázek

 

 

 

 

Herní přehled


Hýčkejte své Simíky s rozmazlovacím dnem s The Sims 4: Návštěva v lázních. Navštivte zcela nové dokonalé Lázně, kde dostanete masáž, nebo pracujte s Jógou na zcela nové dovednosti Wellness. Po relaxační koupeli v bahenní lázni vyrazte do sauny a zbavte se nahromaděného stresu. Pomocí celé řady nejrůznějších zbrusu nových objektů můžete do domova svých Simíků vnést pohodlí a klid.

 

Návštěva v lázních 1Návštěva v lázních 2
Návštěva v lázních 3Návštěva v lázních 4
 

 

 

Vytvořit Simíka


Žena

 • Dospělá/Teenager/Stará
  6x Účesy a Pokrývka hlavy, 8x Horní díly, 6x Spodní díly, 3x Celkový outfit, 5x Boty, 1x Doplňky
 • Dítě
  1x Účesy a Pokrývka hlavy, 1x Horní díly, 1x Spodní díly, 1 x Celkový outfit

Muž

 • Dospělý/Teenager/Starý
  4x Účesy a Pokrývka hlavy, 8x Horní díly, 6x Spodní díly, 1 Celkový outfit, 3x Boty, 1x Doplňky
 • Dítě
  1x Pokrývka hlavy, 1x Horní díly, 1x Spodní díly, 1x Celkový outfit

 

Navsteva_v_laznich_03.jpgNavsteva_v_laznich_04.jpg

 

 

 

Nové herní možnosti a interakce


Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v The Sims 4: Návštěva v lázních.

 

 

Stanice rádia


The Sims 4: Herní balíček - Návštěva v lázních přidává nové písně do již existujících rádií, a také přidává zcela novou rozhlasovou stanici s názvem "Meditační hudba". Můžete poslouchat nový kanál pomocí Vířivky, Rádia nebo Reproduktorů.

Stanice rádia - Meditační hudba

 

 

Lázenské pozemky


Při načtení uložené hry, kteří nemají k dispozici Lázeňské pozemky ve světě, budou vyzíváni k umístění pozemků. Pokud nechcete umístit pozemky hned, a tak si je můžete umístit později přes Vaší knihovnu v The Sims 4 Galerii.

Lázenské pozemky

 

Umístění před-nastavených pozemků není vaše jediná možnost. Pokud se rozhodnete postavit si vlastní pozemek, musí být splněny následující požadavky pro vlastní lázně.

Požadavky pro lázně

 • 4 Lázeňské vybavení
 • 1 Šatní skříňka
 • 1 Sprcha
 • 1 Toaleta
 • 1 Umyvadlo

 

Požadavky pro lázně

 

 

Přednastavené pozemky


Studio Jógy Aham Ashram (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Otevřete svým Simíkům všechny čakry v tomto špičkovém studiu jógy. Pošlete je k trenérovi nebo je nechte cvičit hezky po svém. V obou případech si pročistí hlavu a uvedou svou mysl i tělo do rovnováhy s povznášejícím prostředím tohoto studia.

Studio Jógy Aham Ashram

 

Ústředí Ústředních masáží (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Potřebujete si trochu odpočinout? Utéct od života plného stresu? Naprosto vás chápeme! V Ústředí Ústředních masáží si vaše starosti vezmou do parády a zbaví vás jich dřív, než stihnete říct "Ústředí Ústředních masáží". Odpočívejte, meditujte a získejte vnitřní rovnováhu nebo se prostě a jednoduše přijďte podívat na naši velkolepou vodní stěnu.

Ústředí Ústředních masáží

 

Lázně dokonalá rovnováha (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Tyto dvoupatrové lázně jsou přesně tou zastávkou, kterou vaše duše čas od času potřebuje! Najdete v nich pohodové fontány, meditační místnosti, šatny s obsluhou, samoobslužný wellness bar, masážní křesla pro masírování rukou a chodidel, tělocvičnu a studio jógy! Lázně Dokonalá rovnováha přináší všechno výše uvedené v úhledném balíčku zabaleném do přírodního kamene a dřeva.

Lázně dokonalá rovnováha

 

Luxusní klub pro zdraví (Posilovna, 30×20, 2 Koupelna)Tato luxusně zařízená tělocvična má všechno, co budete potřebovat pro vylepšení fyzičky. Ukážete svým Simíkům tři patra plná špičkového vybavení, kde byste kromě cvičení mohli klidně i bydlet. Vůbec bychom se tomu nedivili.

Luxusní klub pro zdraví

 

 

Prospěch z meditace


Simíci, kteří dosáhnou stavu klidu při meditaci, zažijí "Úspěšnou meditaci". Během této doby, Simíci mají šanci zvýšit další dovednosti, zlepšuje se jejich vztah, hledat odpuštění v srdcích nepřátel, a myšlení myšlenek, které vedou ke zvýšení výkonu v práci či ve škole.

Prospěch z meditace

 

 

Teleportace


Máte-li zájem se dostat kolem vašeho okolí o něco rychleji, zvýšením dovednosti Wellness je způsob jak k tomu docílit. Jakmile Simík dosáhne dovednosti Wellness na 7. úrovni, získají schopnost teleportovat do jakéhokoli veřejného prostoru aktivního sousedství. Stačí kliknout na zem a jít. (Není k dispozici pro neaktivní pozemky a sousedství. Simíci, kteří mají odemčený skrytý pozemek, se mohou teleportovat.

Teleportace

 

 

Pozastavení úbytku potřeb


Simíci, kteří dosáhnou úspěšné meditaci s dovedností Wellness na vysoké úrovni, mají možnost pozastavit úbytek potřeb. To umožňí, aby si vaši Simíci udrželi relaxaci bez nutnosti doplňení jejich potřeby.

Pozastavení úbytku potřeb

 

 

Nové recepty


The Sims 4 Návštěva v lázních přidává nové recepty, které jsou součástí zcela nové dovednosti Wellness.

 

Recepty jídel

Název Odemčení

Kokosové řezy bez cukruKokosové řezy bez cukru

Jenom Sporák

2. Úroveň Wellness dovednosti

Suprový salátSuprový salát

Lednička nebo Sporák

4. Úroveň Wellness dovednosti

 

Recepty nápojů

Název Dostupné

Zázvorový detoxikační čaj s medem a citrónemZázvorový detoxikační čaj s medem a citrónem

Konvice na čaj

Odemčení: 10. Úroveň Wellness dovednosti

Osvěžující ovocný nápojOsvěžující ovocný nápoj

Bary
Luxusní tác na nápoje

Odemčení: Luxusní tác na nápoje nebo Dovednost Mixologie na 2. úrovni v baru

 

 

Sbírky domácnosti


The Sims 4 Návštěva v lázních zahrnuje nové druhy ryb, které se přidávají do již existující sbírky ryb. Tyto nové druhy ryb lze zakoupit přimo z akvária, nebo chytit na většině rybářských míst po celém světě.

Název Vzácnost Cena

CichlidaCichlida

Cichlid

Běžná

7 Simoleony

Popis: Cichlidy se vyskytují v nejrůznějších velikostech. Takže v rybích buticích na ně univerzální velikost oblečení nenajdete.
Kde: Nachází se v akváriích a těměř na všech rybářských míst v jakémkoli sousedství.

TerčovecTerčovec

Discus

Netypická 14 Simoleony

Popis: Terčovci jsou známí pro svůj nezvyklý tvar a výrazné barvy. Proto se těší oblibě jako akvarijní sladkovodní ryby.
Kde: Nachází se v akváriích, Lesní mýtina a Zapomenutá gróta. Použít návnadu Duhovka.

Exotická zlatá rybkaExotická zlatá rybka

Exotic Goldfish

Netypická 15 Simoleony

Popis: Nejkrásnější z celé rodiny zlatých rybek. Hlavně to ale neříkejte těm ostatním.
Kde: Nachází se v akváriích.

 

 

Aquárium


The Sims 4 Návštěva v lázních jsou přidané dvě nové Akvária. Simík může nakoupit ryby přímo z akvária, doplňování zásob akvária je 150 Simoleonů, nebo mohou naplnit akvária s rybama z jejich inventáře. Přes volbu interakce "Otevřít" dovolí Simík uložit až 6 ryb najednou.

Aquárium

 

 

Vonné tyčinky


Použít nový objekt Stojánek na vonné tyčinky Jarní kvítí nebo Stojánek na vonné tyčinky Nebeská vůně jsou schopné zapálit různé vonné tyčinky pro zvýšení nálady v bezprostřední blízkosti. Simíci mohou použít různé vůně kdykoliv. Zvolená varianta bude hořet po dobu 2 hodin nepřetržitě, pokud nezvolíte jinou variantu.

Stojánek na vonné tyčinky Jarní kvítí nebo Stojánek na vonné tyčinky Nebeská vůně.

Najdete je v režimu nákupu v kategorii Dekorace v záložce Ostatní.

  Název Cena
Povzubující citrón

Povzubující citrón

Inspirovaný +2

§20
Posilující skořice

Posilující skořice

Plný enerige +1

§20
Pokojová pačule

Pokojová pačule

Šťastný +1

§20
Romantický santal

Romantický santal

Flirtující +2

§20
Zbystřující šafrán

Zbystřující šafrán

Soustředěný +1

§20
Uklidňující šalvěj

Uklidňující šalvěj

Šťastný +1

§20

 

 

Dovednost Wellness


The Sims 4: Návštěva v lázních představuje zcela novou dovednost Wellness. Simíci ovládnou svojí mysl, tělo a emoce, a to přostřednictvím Wellness dovednostních knih, jógy, masáže nebo meditace. Simíkům s vyšší úrovní dovednosti Wellness se odemkne pokročilá Jóga, celá ada kvalitních masáží a mnoho dalších výhod.

 • Wellness Úroveň 1 - Simíka si osvojil novou dovednost wellness, která mu umožní předvádět nejrůznejší pózy v józe, meditovat a masírovat. Na vyšších úrovních si zpřístupní nové pózy, masáže, recepty a společenské interakce.
 • Wellness Úroveň 2 - Simík si teď může probírat metody posílení koncentrace a připravovat kokosové řezy bez cukru. Při cvičení jógy může předvádět pozici Loďka.
 • Wellness Úroveň 3 - Simík si teď může provádět aromaterapeutickou masáž a při józe dokáže předvést pozici Trojúhelník.
 • Wellness Úroveň 4 - Simík si teď může nabízet tipy pro duševní relaxaci a při józe dokáže předvést pozici Stromu.
 • Wellness Úroveň 5 - Simík si teď může provádět hlubokovou masáž a při cvičení jógy předvádět pozici Válečník. Při meditaci navíc může levitovat.
 • Wellness Úroveň 6 - Simík si teď může provádět sportovní masáž a navrhovat vizualizační techniky. Při cvičení jógy může předvádět pozici Tanečník.
 • Wellness Úroveň 7 - Simík si teď může připravovat suprový salát a při levitování se dokáže teleportovat. Při cvičení jógy také dokáže předvést pozici Kolo.
 • Wellness Úroveň 8 - Simík si teď může provádět masáž lávovými kameny a doporučit cvičení na podporu sebevědomí. Také může při cvičení jógy předvádět stojku.
 • Wellness Úroveň 9 - Simík si teď může provádět masáž na podporu plodnosti.
 • Wellness Úroveň 10 - Simík si teď může připravovat zázvorový detoxikační čaj s medem a citrónem a podělit se s ostatními o tajemství detoxikační kůry.

 

Dovednost Wellness 1Dovednost Wellness 2
Dovednost Wellness 3Dovednost Wellness 4
 

 

 

Meditace


Meditace je jedna z mnoha způsobů, jak Simíkům zvýšit dovednot Wellness při zachování klidné mysli. Simíci, kteří dosáhnout stavu klidu při meditaci, začijí "Úspěšnou meditaci". Ta poskytuje velké výhody pro vaše Simíky a také odemkne akt levitace!

Během úspěšné meditace, Simíci mají šanci na zvýšení ostatních dovedností, zlepšuje jejich vztahy, hledá odpuštění v srdcích nepřátel a k zamyšlení, která vedou ke zvýšení výkonu při práci nebo ve škole. Simíci mohou dokonce získat schopnost teleporotovat se do jakéhokoli veřejného prostoru v aktivním sousedství.

A nakonec, Simíci, kteří dosáhnou úspěšné meditaci s dovednosti Wellness na vyšší úrovni, mají schopnost zmrazit potřebu. Simíkům to umožňuje použít relaxaci bez nutnosti doplnění potřeb.

Meditace

 

Meditační stolička

Režim Nákup v kategorii Koníčky a dovednosti, ve složce Rekreace.

 • Meditační stolička Páni, to je síla

Interakce

 • Meditovat
  • Levitovat (Od 5. úrovně Wellness dovednost)
  • Teleport (Od 7. úrovně Wellness dovednosti)

 

 

Joga - Cvičení


Jóga je další způsob, jak zvýšit dovednost Wellness při zachování klidu pro vaše Simíky. Podložka na Jógu lze zakoupit v režimu Nákup a můžete ji položit kdekoliv, kde je Simík. Provádění Jógy nezvyšuje jenom Wellness, ale také zvyšuje dovednost Atletika. Pro rychlejší provádění je třeba mít Emoci Soustředěný u Simíka pomáhá k rychlejšímu tempu.

Joga - Cvičení

 

Podložka na jógu

Režim v kategorii Koníčky a dovednosti, ve složce Rekreace.

 • Cvičit jógu
 • Pozice... (k dispozici je na začátku pět pozic)
  • Pozice Pozdrav
  • Vzpor na boku
  • Pozice Půlměsíc
  • Pes hlavou dolů
  • Pozice Mrtvoly
 • Předvést sestavu v józe...
  • Centrování energie
  • Soustředění mysli
  • Posílení mozku

 

 

Kurzy Jógy


Simíci mohou navštívit Kurz Jógy, při návštěvě Lázní. Jóga vyhlašuje oznámení, a začne 30 minut po té, co byla oznámena. Instruktor Jógy má růzvou ikonu nad hlavou, a Simíci se mohou k instroktorovi připojit.

Instruktor Jógy

 

Návštěva Lázně Dokonalá rovnováha nebo Studio jóga Aham Ashram.

 • Zúčastnit se kurzu na centrování energie (110 Simoleonů)

Individuální kurz

 • Požádat o kurz jógy... - Centrování energie (110 Simoleonů)
 • Soustředění mysli (110 Simoleonů)
 • Posílení mozku (110 Simoleonů)

 

Vyčkejte oznámení o zahájení kurzu. Za 30 minut začíná: Kurz jógy: centrování energie. Pokud se chcete zúčastnit, zajděte za instruktorem jógy.

Jakmile se nad hlavou instruktora objeví ikona růžové postavičky, klikněte na něj a potvrďte,
že se chcete zúčastnit. K dispozici jsou tři druhy kurzu, nicméně v tomto případě nemáte na výběr. Druh kurzu generuje hra.

Můžete si dopřát i individuální kurz.

Najděte instruktora jógy. Většinou postává s knihou v ruce u své podložky na jógu.

Klikněte na něj, zvolte Požádat o kurz jógy.

Kurzy Jógy

 

 

Masáže


Všichni Simíci od teenager po starších mohou dávat a příjmat různé druhy masáží. Kvalita masáže je vázána podle dovednosti Wellness, a může zanechat Simíkům kladné nebo záporné náladovky.

Masáže

 

Křeslo a masážní stůl

Nákupní režim v kategorii Koníčky a dovednosti, ve složce Vědomosti.

 • Křeslo Spokojené ruce a nohy
 • Masážní stůl Relaxátor

Masáže pro křeslo...

 • Masáž chodidel
 • Masáž rukou

Masáže pro masážní stůl... (k dispozici je na začátku)

 • Nabídnout masáž... - Švédská masáž

Aromaterapeutické masáže...

 • (k dispozici od 3. úrovně)

 

Druh masáže Cena

Švédská masáž

Šťastný +1, 12 hodin

§120

Hluboková masáž

Šťastný +1, 24 hodin

§180

Sportovní masáž

Plný energie +1, 12 hodin

§230

Masáž lávovými kameny

Šťastný +1, 24 hodin

§300

Masáž na podporu plodnosti

Šťastný +1, 12 hodin

§380

Aromaterapeutické: Levandulová

Soustředěný +1, 12 hodin

§140

Aromaterapeutické: Lotosová

Uvolňuje napětí, 12 hodin

§140

Aromaterapeutické: Rozmarýnovo-mátová

Plný energie +1, 12 hodin

§140

Aromaterapeutické: Ylang Ylang

Sebevědomí +1, 12 hodin

§140

Masáž chodidel

Šťastný +3, 6 hodin

§40

Masáž rukou

Šťastný +3, 6 hodin

§40

 

 

Bahení koupele


Bahenní koupele jsou interakce, které byly přidány do téměř všech stávajících van v The Sims 4. Všichni Simíci, včetně dětí, si nyní mohou zlepšit náladu v pohodlí svého domova.

Bahení koupele

 

Druh koupele Cena

Citrusová koupel

Soustředěný +2, 8 hodin

§30

Levandulová pěna

Šťastný +2, 8 hodin

§30

Medová koupel

Šťastný +2, 8 hodin

§30

Růžové lístky

Flirtující +2, 8 hodin

§30

Koupel pro uvolnění svalů

Plný energie +2, 8 hodin

§30

Bahení koupel

Sebejistý +2, 12 hodin

§60

 

 

Sauna


Sauna je relaxační objekt, jehož jediným účelem je zmírnit napětí vašich Simíků. Všichni Simíci, včetně dětí, mohou Relaxovat v sauně a vychutnat si osvěžení.

Simíci s dovednosti Neplecha na úrovni 5., mohou sabotovat sauny, které páchnou jako shnilé vejce.

SaunaZkažená Sauna
 

 

 

Smrt v sauně


Relaxace v sauně dodá vašim Simíkům štěstí, ale když budou příliš často v sauně, může to mí za následek velmi nepříjemnou situaci. Jakmile Simík obdrží náladovku Nadbytečné páry, je nejlepší odejít ze sauny. Pokud tam Simík zůstane déle jak 8 hodin, náladovka zanikne, a Simík zemře.

Smrt v sauně

 

Simíci, kteří umírají nadměrné páry, skončí jako duchové, kteří jsou velmi horký a dehydratovaný. Když se duch dostane do kontaktu s vodou, mají schopnost "Absorbovat" louži.

Duch v Sauně

 

 

Woohoo v sauně


V sauně může být hodně velká legrace pro Simíky, kteří chtějí být nějaký čas o samotě! Simíci v romantickém vztahu mohou využít saunu, pro Milování nebo se Pokusit mít dítě.

 

Woohoo v sauně

 

 

 

Nový nákup/stavba


Herní balíček The Sims 4: Návštěva v lázních obsahuje celkem 122 nových předmětů v režimu Nákupu a Stavby.

122x Režim nákupu / Režim stavby
(6x Připravené místnosti)

 

 

Nákup


Navsteva_v_laznich_01.jpg
Navsteva_v_laznich_02.jpg

 

 

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Interiérový dekoratér (Kariéra)

11. června 2021

Oblíbenost (Nová stránka)

9. června 2021

Lekce (Interiér snů)

7. června 2021

Přířazené pozemky

8. května 2021

Dovednosti

20 dubna 2021

Dovednost Kutilství

20 dubna 2021

 

NOVINKYNovinky
Herní balíček: Interiér snů IkonaThe Sims 4 Interiér snů

17. června 2021
The Sims 4: Výbava Zahradní oázaVýbava: Zahradní oáza

2. června 2021
Recepty jídelThe Sims 4: Recepty jídel

19. dubna 2021
The Sims 4: VýbavaThe Sims 4: Výbava

29. března 2021
The Sims 4: ParanormálnoThe Sims 4: Paranormálno

26. března 2021
Aktualizace hryAktualizace hry 7. prosince

14. prosince 2020

 

Nejnovější článkyNejnovější články
Nadechněte se čerstvého venkovského vzduchu

14. června 2021
S touto kolekcí bude zvířecí srst všude

6. března 2018
The Sims 4 Dobrodružství v džungli

27. února 2018
Pět tajemství džungle

23. února 2018
Dobrodružství v džungli: Typický den

20. února 2018

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)10:18:04 | SysAdmin: Night Storm