Výstřelky (Rodinný život) - Vlastnosti | The Sims 4 CZ

Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaVýstřelky


DeadKarlos | 13. října 2023 | Návštěvnost 309

 

Výstřelky jsou nové vlastnosti pro Simíky (kojence a batolata) v Rozšíření The Sims 4: Rodinný život. Na rozdíl od vlastností, tak Výstřelky přicházejí během životní etapy Kojence a Batolat prostřednictvím nové funkce nazvané "Výstřelky". Výstřelky jsou náhodné a jsou jenom pro Kojence a Batolata.

Vlastnosti jsou desky přiřazené k osobnosti Simíků v The Sims 4. Vlastnosti určují chování Simíka.

Kojenci a batolata jsou jedineční! Vedle vlastností začínají kojenci a batolata také s celkem třemi skrytými výstřelky. Tyto výstřelky mají vliv na chování Simíků v jejich aktuálním životním období. Když k danému chování dojde, bude výstřelek automaticky odhalen. Po objevení výstřelků si je můžete prohlédnout na panelu Simologie v sekci Vlastnosti.

 

 

Kojenecké výstřelky


Výstřelky

Čůrání při krmeníČůrání při krmení Ikona

Tento kojenec při krmení často čurá. Kojenci s tímto výstřelkem při krmení často využijí plenku.

Vybíravý jedlíkVybíravý jedlík Ikona

Tento kojenec je ohledně jídla velmi vybíravý. Kojenci s tímto výstřelkem mnohem častěji odmítají krmení, pokud zrovna nemají hlad. Často také jídlo nedojí, pokud nepatří k jejich oblíbeným, a to bez ohledu na to. jak velký mají hlad.

Ranní batoleRanní batole Ikona

Tento kojenec rád vstává s prvními slunečními paprsky. Kojenci s tímto výstřelkem se častěji probudí, jakmile sluníčko vyjde.

SebeuspávátkoSebeuspávátko Ikona

Tenhle kojenec se často pokusí sám sebe utišit. Kojenci s tímto výstřelkem si častěji nacpou prsty na rukách nebo nohách do pusy. aby se uklidnili, když jsou smutní nebo naštvaní. Obzvlášť se o to snaží, když pláčou.

BlábolítkoBlábolítko Ikona

Tento kojenec je hodně upovídaný. Kojenci s tímto výstřelkem častěji žvatlají a vrkají, a to nejen sami k sobě. ale také na ostatní.

Časté škytáníČasté škytání Ikona

Tento kojenec skoro pořád škytá. Kojenci s tímto výstřelkem často trpí plynatostí a častěji kvůli tomu také skytají.

Časté kýcháníČasté kýchání Ikona

Tento kojenec pořád kýchá. Kojenci s tímto výstřelkem si častěji čistí své nosíky od nepořádku a bakterií. Je to naprosto normální, a navíc i zdravé!

PlynatostPlynatost Ikona

Tento kojenec má potíže s bříškem. Kojenci s tímto výstřelkem budou plynatější a budou také víc povykovat.

Silná chuť k jídluSilná chuť k jídlu Ikona

Tento kojenec miluje jídlo. Kojenci s tímto výstřelkem vždy využijí příležitost ke krmení a také dojí prakticky jakékoliv jídlo bez ohledu na to. zda mají hlad.

PlivounekPlivounek Ikona

Tento kojenec při krmení častěji jídlo plive. Kojenci s tímto výstřelkem jsou naprosto normální, jejich trávicí systém je teprve ve vývoji.

Nesnáší chováníNesnáší chování Ikona

Tento kojenec se nerad nechává nosit. Kojenci s tím výstřelkem se snáze rozruší, pokud je někdo zvedne. Když je někam položí, jsou spokojenější.

Nesnáší vstáváníNesnáší vstávání Ikona

Tento kojenec se jen málokdy probudí v dobré náladě. Kojenci s tímto výstřelkem se častěji chovají pořádně nabručeně, když se proberou ze spánku nebo šlofíku.

Miluje chováníMiluje chování Ikona

Tento kojenec se rád nechává nosit. Kojenci s tímto výstřelkem častěji pozitivně reagují, když je někdo zvedne nebo nosí. Když je položí, naopak je to naštve.

Miluje budíčekMiluje budíček Ikona

Tento kojenec bývá po probuzení často dobře naladěný a veselý. Kojenci s touto vlastností jsou po probuzení častěji spokojení.

Patlavý jedlíkPatlavý jedlík Ikona

Tento kojenec je při jídle opravdu hodně nepořádný. Kojenci s touto vlastností častěji při konzumaci jídla způsobují nepořádek na vysoké židli, a také na sobě.

Miluje zvukyMiluje zvuky Ikona

Tento kojenec má rád zvuky. Kojenci s tímto výstřelkem rádi dělají všechno, co zvuky vydává, a když poblíž hraje hudba, rádi se vrtí do rytmu.

Spokojený spáčSpokojený spáč Ikona

Tento kojenec rád usíná, jen když ho někdo drží. Když kojence s tímto výstřelkem někdo uloží ke spánku, začnou plakat, i když se je Simíci snaží utišit. Raději spí. když je někdo nosí nebo když jsou v nosítku na záda.

Bezplenkové čuráníBezplenkové čurání Ikona

Tento kojenec často čůrá při přebalování. Kojenci s tímto výstřelkem jsou citlivější na teplotu vzduchu v místnosti při přebalování, což vede k čurání při přebalování. Tak si na to dávejte pozor!

 

 

Výstřelky batolat


Výstřelky

Malý pěvecMalý pěvec Ikona

Simík

Miluje voduMiluje vodu Ikona

Tohle batole si strašné rádo hraje ve vodě nebo v její blízkosti. Batolata s tímto výstřelkem častěji cákají v toaletách, říkají si o koupel a obecně vyhledávají aktivity související s vodou.

AgresivníAgresivní Ikona

Toto batole je o něco agresivnější, než je obvyklé. Agresivní batolata jsou trochu hrubější, častěji někoho plácnou, kousnou nebo kopnou (pokud tedy nejde o jejich dobré přátele). Ani k tomu nemusí být naštvaná jako ostatní batolata. Dávejte si tedy pozor!

Miluje zvukyMiluje zvuky Ikona

Tohle batole miluje věci. které vydávají zvuky! Batolata s tímto výstřelkem bývají fascinovaná rádiem, televizí a hračkami, které vydávají zvuky.

Miluje knihyMiluje knihy Ikona

Tohle batole miluje knihy. Batolata s tímto výstřelkem si ráda hrají poblíž knihoven, a pokud mohou, častěji se věnují aktivitám souvisejícím s knihami.

NičivostNičivost Ikona

Tohle batole je často poněkud ničivé. Ale ne! Batolata s tímto výstřelkem se chovají jako malé příšerky, které si vychutnávají chaos, který po nich zůstává!

Ranní batoleRanní batole Ikona

Tohle batole rádo vstává s prvními slunečními paprsky. Batolata s tímto výstřelkem se častěji probudí, jakmile sluníčko vyjde.

Silná chuť k jídluSilná chuť k jídlu Ikona

Tohle batole je neustále připravené k jídlu. Batolata s tímto výstřelkem zbožňují jídlo, což dost zjednodušuje krmení. Dávejte ale pozor! Tito drobečkové rádi sbírají a konzumují jídlo přímo z podlahy... i když už je zkažené.

Nesnáší chození spátNesnáší chození spát Ikona

Tohle batole nesnáší chození spát a spaní přes den. Batolata s tímto výstřelkem se obvykle krátce po usnutí vzbudí a začnou po svých pečovatelích chtít nejrůznější věci. aby nemusela spát.

Nesnáší nošeníNesnáší nošení Ikona

Tohle batole se nerado nechává nosit! Batolata s tímto výstřelkem to zvládají sama a nepotřebují k tomu nikoho. Pečovatelé by si měli dávat pozor, když taková batolata zvedají, protože to těmto batolatům nejspíš pokazí náladu.

Nesnáší vstáváníNesnáší vstávání Ikona

Tohle batole se jen málokdy probudí v dobré náladě. Batolata s tímto výstřelkem se častěji chovají pořádně nabručeně, když se proberou ze spánku nebo šlofíku.

Tvrdý spánekTvrdý spánek Ikona

Tohle batole má tvrdý spánek. Batolata s tímto výstřelkem se neprobudí v důsledku okolních ruchů, málokdy je vzbudí noční můry a snadněji si dobře odpočinou.

Lehký spánekLehký spánek Ikona

Tohle batole má lehký spánek. Batolata s lehkým spánkem mají tendenci náhodně se ze spánku probudit, a pokud budou v té době ještě unavená, bude potřeba je znovu uložit.

Miluje nošeníMiluje nošení Ikona

Tohle batole prostě miluje, když ho někdo drží! Batolata s touto vlastností mají nejraději, když je nosí jejich pečovatelé. Také častěji požádají o nošení, pokud už je dlouho nikdo nenosil.

Miluje budíčekMiluje budíček Ikona

Tohle batole bývá po probuzení často dobře naladěné a veselé. Batolata s touto vlastností jsou po probuzení ve srovnání s ostatními batolaty častěji spokojená.

Patlavý jedlíkPatlavý jedlík Ikona

Tohle batole je při jídle opravdu hodně nepořádné. Batolata s touto vlastností častěji při konzumaci jídla způsobují nepořádek.

Vybíravý jedlíkVybíravý jedlík Ikona

Tohle batole si. pokud jde o jídlo, opravdu hodně vybírá. Batolata s tímto výstřelkem častěji nechtějí jíst jídlo, které jim někdo dá. a občas jím dokonce i házejí. Může z toho být dost nepořádek!

ToulátkoToulátko Ikona

Tohle batole se často někde potuluje. Batolata s tímto výstřelkem se po položení obvykle někam rychle zdekují.

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Barevné kuličky (ikona)Barevné kuličky (Sbírka)

16. května 2024
Střapce (ikona)Střapce (Sbírka)

16. května 2024
Tomarang IkonaTomarang

9. května 2024
Cheaty: Nájemní bydlení IkonaCheaty: Nájemní bydlení

25. dubna 2024
Kolekce: The Sims 4 Domácí vaření IkonaThe Sims 4: Domácí vaření

21. března 2024

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Události (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Údržbář (Nájemní bydlení)

13. května 2024

Přiřazené pozemky (Nájemní bydlení)

9. května 2024

Nová lekce (Nájemní bydlení)

25. dubna 2024

Nové Aspirace (Nájemní bydlení)

24. dubna 2024

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm