Patch 128 | The Sims 4 CZ

Patch 128


DeadKarlos | 15. červen 2022 | Návštěvnost 34

 

Aktualizace: 26. 4. 2022

PC: 1.87.40.1030 / Mac: 1.87.40.1230

Konzole: Verze 1.58

Zdroj: Electronic Arts | -SimGuruRusskii

 

 

Co je nového?

Nový vzhled hlavní nabídky

Poladili jsme hlavní nabídku a není to jen o estetice.

První věc, které si nejspíš všimnete, je nový spouštěcí panel napravo. Nejenže vypadá jinak, ale má také nové modulární funkce, které vám poskytnou zážitky na míru.

Pokud patříte mezi nové hráče Simíků, pak si jistě všimnete, že tlačítko Nová hra pod sebou má motivační zprávičky, které vám pomohou s prvními herními zážitky.

Pokud už The Sims 4 nějakou dobu hrajete a máte vytvořenou uloženou hru, pak si všimnete, že tlačítko Pokračovat už není jen obrovská ikona, ale místo toho zobrazuje profilový obrázek poslední aktivní domácnosti z naposledy uložené herní pozice. Vaši Simíci by vám rádi něco sdělili!

 

Ankety

Tyto malé ankety se budou periodicky objevovat v hlavní nabídce a můžete je vyplnit, aniž byste museli opustit hru. Některé z těchto anket budou zábavné a jiné nám pomohou utvářet budoucnost The Sims 4 právě pomocí vaší zpětné vazby.

Pokud si chcete vybrat, kdy ve hře ankety uvidíte, odpovídající nastavení najdete v Možnostech > Jiné pod volbou „Povolit ve hře ankety“.

 

Filtry nových balíčků

Při prohlížení nových balíčků si příležitostně můžete všimnout nových položek mezi filtry balíčků v horní části obrazovky. Nezapomeňte si je prohlédnout, protože s jejich pomocí můžete objevit něco, co byste jinak mohli přehlédnout.

 

Dynamické panely hlavní nabídky

Některé informační panely v hlavní nabídce mají své vlastní rozbalovací informační panely. Stačí na takový panel najet kurzorem a detaily se samy zobrazí. Pokud kurzorem odjedete, dodatečný informační panel se zase schová.

 

 

Opravy chyb

The Sims 4 Ikona The Sims 4


 • Zahájení scénáře a sestěhování vaší domácnosti s existující domácností už nezpůsobí konec scénáře bez upozornění. Nově budete muset aktivní scénář nejprve dokončit nebo zrušit a až teprve poté bude možné domácnosti sloučit.
 • Při vytváření mladé dospělé Siminky v nástroji Vytvořit Simíka už nebudou nehty zasahovat do prstů a nebudou působit nehezkým dojmem. Na nehezké nehty se zaměřujeme i v dalších situacích, takže je možné, že budoucí opravy vnesou do této oblasti další vylepšení.
 • Máme dobré zprávy pro hráče, kteří se na konzolích PlayStation a Xbox potýkají s problémy, když s pomocí směrového ovladače skrývají stěny a pohybují se mezi podlažími. Implementovali jsme opravu, která by měla funkcionalitu směrového ovladače vyřešit. Pokud tyto problémy přetrvávají, obraťte se na nás prostřednictvím Answers HQ.
 • Hráči, kteří se rozhodli zrušit proces ukládání zastavěného pozemku do Knihovny při generování náhledů, se mohli občas dostat do situace, kdy se nemohli po pozemku pohybovat nebo docházelo k problikávání grafiky. Tento problém s výkonem byl vyřešen. Náhledy se už po zrušení ukládání pozemku nebudou generovat na pozadí.
 • Trochu jsme uklidili v nabídce herních možností a zbavili jsme se volby Naplnit prázdné pozemky. Tuto konkrétní volbu totiž nahradila funkce „Nastěhovat se“ Příběhů ze sousedství.
 • Žertíky ohledně toalet a jejich rozbíjení jsou sice strašná švanda, jenže to platí jen do chvíle, kdy přijdete na to, že záchod už nejde opravit. A právě to postihlo venkovskou toaletu Roztomilé útočiště. Toalety nyní mohou opravit nejen schopní Simíci, ale také je možné na ně zavolat opraváře.
 • Když při plánování události přeskočíte mezi kartami pro pozvání Simíků a výběr místa konání, uvidíte na kartách správné ikony.
 • Pokud máte při změně rozlišení otevřené překrytí služby Origin, nyní by se vám mělo správně změnit do příslušného rozlišení.
 • Vybrání tlačítka na okně s videem ještě před dohráním videa způsobovalo u některých hráčů zobrazení šedé obrazovky. To už se stávat nebude.

 

Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou Ikona Hurá na vysokou


 • Na univerzitě to je někdy docela náročné, ale když se znovu přihlásíte po dočasném vyloučení, tak by to měl být celkem přímočarý proces. Když tedy teď poštou dostanete přijímací dopis, vaši Simíci se budou moci vrátit na vysokou a dokončit svou cestu za vyšším vzděláním.

 

Herní balíček: Únik do přírody Únik do přírody


 • NPC postavy někdy byly v takovém stresu, že začaly Uklidňující odvar připravovat na grilu a poté ho dokončily na sporáku. Teď už si při přípravě tohoto lektvaru vystačí s jedním zdrojem tepla.

 

Výbava: Čím víc, tím líp! Ikona Čím víc, tím líp!


 • Nástěnná dekorace Kruh nekonečna se dodává s celou řadou varování, ale když jsme se začali ztrácet v kruhu nekonečna a nekonečně do něj zírali, raději jsme ten nekonečný rám začali řešit. Teď už správně reprezentuje osvětlení okolního prostředí.

 

 

 

NovinkyNovinky
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022
Zpráva v lahvi IkonaZpráva v lahvi (Sbírka)

13. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm