Vytvořit mazlíčka - Lekce | The Sims 4 CZ

Rozšíření: Psi a kočkyVytvořit mazlíčka

DeadKarlos | 16. března 2018 | Návštěvnost 200

 

Vytvořit mazlíčka


Část: 1

Vytvořit mazlíčka - Část 1

Vítáme vás v nástroji The Sims 4 Vytvořit mazlíčka!
Tato lekce vás stručně seznámí s funkcemi nástroje Vytvořit mazlíčka. Tvorba mazlíčka je dost podobná tvorbě lidských Simíků - jen je to trochu chlupatější. Chcete-li se s něčím seznámit blíže, omrkněte další lekce Vytvořit mazlíčka, které jsou dostupné v nabídce.

Část: 2

Vytvořit mazlíčka - Část 2

V nástroji Vytvořit Simíka začínáte s před vytvořeným lidským Simíkem. Chcete-li do rodiny přidat kočku nebo psa, klikněte napravo od ikony lidského Simíka na tlačítko Přidat Simíka.

 

 

Část: 3

Vytvořit mazlíčka - Část 3

Vyberte si z katalogu plemen konkrétní rasu nebo si vytvořte vlastní směsku! Případně v dolní části obrazovky klikněte na tlačítko Náhodný výběr a nechte se překvapit, co vám náhoda přinese.

 

 

 

 

Část: 4

Vytvořit mazlíčka - Část 4

Teď začíná ta pravá zábava: začněte upravovat! Stejně jako u lidských Simíků můžete i mazlíčkům tvar těla upravovat jednoduchým kliknutím do žádaného místa a přetažením do požadovaného tvaru. Pomocí katalogu v obloukové nabídce můžete měnit délku srsti, velikost uší i značky na srsti. Zmínili jsme se už, že můžete na svého mazlíčka malovat nebo ho obléknout do roztomilých oblečků? V nabídce klikněte na podrobnější lekce, kde najdete bližší informace!

 

 

Malování mazlíčků


Část: 1

Malování mazlíčků - Část 1

Do režimu malby se můžete dostat několika způsoby: v obloukové nabídce obličeje nebo těla klikněte na spodní tlačítko nebo klikněte na tlačítko režimu malby v horní části katalogu barva/vzor srsti.

 

 

Část: 2

Malování mazlíčků - Část 2

Začněte malovat! Nejen že můžete táhnutím a tlačením kurzoru myši přímo upravovat tvar svého mazlíčka, ale také můžete z kurzoru udělat štětec a vytvořit tak osrstěné umělecké dílo. Barvu si vyberte z barevného vzorkovníku nebo si zvolte barvu vlastní na barevném kole. Kliknutím na čtverec nalevo od barevného kola můžete ručně upravit odstín/sytost/jas.

Část: 3

Malování mazlíčků - Část 3

Výchozí nastavení malby mazlíčka je oboustranné, ale pokud chcete asymetrický vzhled, stačí kliknout na tlačítko zrcadlové malby. Chcete-li celého mazlíčka obarvit jednou barvou, použijte nástroj barevná výplň.

Část: 4

Malování mazlíčků - Část 4

Výběrem tvaru štětce a pomocí posuvníků velikosti a natočení štětce můžete přesně dosáhnout požadovaného vzhledu mazlíčka. Nebo si můžete trochu zablbnout s razítky, která najdete na stejnojmenné záložce. Kdo tvrdí, že psi na sobě nemůžou mít spoustu plumbobů?

Část: 5

Malování mazlíčků - Část 5

Snažíte se dosáhnout na konkrétní místo? Použijte v horní části obrazovky tlačítka pro pózování, abyste se mazlíčkovi dostali na bříško nebo mu hezky viděli na hlavičku. Když máte přiblížený pohled, můžete také pomocí režimu detailní malby namalovat čumáček, vnitřek uší nebo tlapky.

Část: 6

Malování mazlíčků - Část 6

Pomocí záložky Šablony můžete přesně malovat s pomocí vzorů vytvořených profesionály. Hrajte si s nástrojem barevná výplň nebo šablony pomalujte nejrůznějšími barvami a získejte tak střelené kombinace!


Část: 7

Malování mazlíčků - Část 7

Jakmile budete s malováním hotovi, klikněte v levém horním rohu panelu malování na tlačítko Zpět. Případně můžete pomocí tlačítka Odstranit vše začít zase od začátku.

 

 

 

Aktivity stránek

Mořská panna IkonaBytost - Mořská panna

4. července 2019
Aktualizace hryCheaty - Život na ostrově

1. července 2019
Aktualizace hryAktualizace hry 18. června

19. června 2019

 

Nejnovější články

Článek 1Pět tajemství džungle


23. února 2018

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)07:54:24 | SysAdmin: Night Storm