Vlkodlaci - Lekce | The Sims 4 CZ

Herní balíček: Vlkodlaci IkonaVlkodlaci


DeadKarlos | 10. října 2022 | Návštěvnost 1538

 

V levé nabídce si vyberete zvolíte téma, o kterém chcete vědět víc.

 

 

 

Tvorba vlkodlaků v nástroji Vytvořit Simíka


Část: 1

Tvorba vlkodlaků v nástroji Vytvořit Simíka - Část 1

Vlkodlaka v nástroji Vytvořit Simíka vytvoříte následovně. Nejprve v levé dolní části obrazovky klikněte na "Přidat Simíka". Následně zvolte "Přidat okultního Simíka" a nakonec vyberte "Přidat vlkodlaka".

Část: 2

Tvorba vlkodlaků v nástroji Vytvořit Simíka - Část 2

Mezi úpravami formy zvířete a simíkovské formy se v nástroji Vytvořit Simíka můžete přepínat pomocí náhledů v levé dolní části.

 

Část: 3

Tvorba vlkodlaků v nástroji Vytvořit Simíka - Část 3

Forma zvířete a simíkovská forma jsou na začátku propojené. Kliknutím toto propojení může zapnout nebo vypnout.
Při propojení se změny provedené v jedné nebo druhé formě automaticky přenesou do formy druhé. V rámci tohoto propojení můžete zařadit nebo vyřadit konkrétní části pomocí výše uvedených filtrů propojení.
Při rozpojení můžete kopírovat části a nastavení z druhé formy do formy stávající pomocí tlačítka kopírovat. Do této akce můžete zahrnout některé části nebo je z ní vyloučit pomocí filtrů kopírování.

 

 

Barvení vlkodlaků


Část: 1

Barvení vlkodlaků - Část 1

Při úpravách formy zvířete se do režimu malby můžete dostat několika způsoby: v obloukové nabídce obličeje nebo těla klikněte na spodní tlačítko nebo klikněte na tlačítko režimu malby v horní části katalogu barva/vzor srsti.

Část: 2

Barvení vlkodlaků - Část 2

Začněte malovat! Nejen že můžete táhnutím a tlačením kurzoru myši přímo upravovat tvar svého vlkodlaka, ale také můžete z kurzoru udělat štětec a vytvořit tak osrstěné umělecké dílo. Barvu si vyberte z barevného vzorkovníku nebo si zvolte barvu vlastní na barevném kole. Kliknutím na čtverec nalevo od barevného kola můžete ručně upravit odstín/sytost/jas.

Část: 3

Barvení vlkodlaků - Část 3

Pokud chcete celého vlkodlaka nabarvit jednou barvou, využijte nástroj Barevná výplň.


Část: 4

Barvení vlkodlaků - Část 4

Výběrem tvaru štětce a pomocí posuvníků velikosti a natočení štětce můžete přesně dosáhnout požadovaného vzhledu mazlíčka. Nebo si můžete trochu zablbnout s razítky, která najdete na stejnojmenné záložce. Kdo tvrdí, že vlkodlaci na sobě nemůžou mít spoustu medúz?

Část: 5

Barvení vlkodlaků - Část 5

Pomocí záložky Šablony můžete přesně malovat s pomocí vzorů vytvořených profesionály. Hrajte si s nástrojem Barevná výplň nebo šablony pomalujte nejrůznějšími barvami a získejte tak pořádně divoké kombinace!

Část: 6

Barvení vlkodlaků - Část 6

Jakmile budete s malováním hotovi, klikněte v levém horním rohu panelu malování na tlačítko Zpět. Případně můžete pomocí tlačítka Odstranit vše začít zase od začátku.

 

 

 

Průzkum Moonwood Mill


Část: 1

Průzkum Moonwood Mill - Část 1

V Moonwood Milí můžete vždycky podniknout něco zajímavého. Toto původně dřevařské městečko se pyšní bohatou historií se spoustou zajímavých tajemství, která můžete odhalit. A taky je plné vlkodlaků.

Část: 2

Průzkum Moonwood Mill - Část 2

V tomto světě žijí dvě vlkodlačí smečky. Kolektiv Moonwood a Divoké tesáky. Kolektiv Moonwood najdete u velkého dutého stromu poblíž hory a Divoké tesáky tráví čas na druhém břehu řeky kolem přívěsu u rozvalin staré továrny.

 

Část: 3

Průzkum Moonwood Mill - Část 3

Pod Moonwood Milí se nachází celá síť starých tunelů. I když v Podzemí se dá zažít spousta dobrodružství a objevit hromada tajemství. Simíci se tunely také mohou rychleji pohybovat po světě. Jakmile v tunelech objevíte nějakou trasu, můžete ji zdolat kliknutím na libovolný napojený vstup do tunelu.
Vstupy najdete v bunkru, v mobilních toaletách u cvičné loučky a u mříže od kanálu. Existuje také objekt Vstup do tunelu v Moonwood Milí. který můžete v režimu stavby/nákupu umístit na libovolný pozemek a připojit ho tak ke stávající síti tunelů.

Část: 4

Průzkum Moonwood Mill - Část 4

Více o městě a místních smečkách se dozvíte z vývěsní tabule uprostřed města Moonwood Milí.

Část: 5

Průzkum Moonwood Mill - Část 5

Pokud se chcete o historii Moonwood Milí nebo místních Simících dozvědět víc. zkuste interakci "Zeptat se na Moonwood Milí".

 

 

Měsíční cyklus a vlkodlaci


Část: 1

Měsíční cyklus a vlkodlaci - Část 1

Na vlkodlaky má měsíční cyklus výraznější vliv. V noci mají přístup k jedinečným interakcím a různé měsíční fáze budou mít různý vliv na jejich náladu, učení dovedností a úspěchy ve společenských interakcích.
Chcete-li zjistit, jak měsíční fáze vaše Simíky ovlivní, podržte v režimu života kurzor nad ikonou měsíce, kterou najdete dole uprostřed obrazovky.

 

 

Jak se stát vlkodlakem


Část: 1

Jak se stát vlkodlakem - Část 1

Simíkům, kteří se pustí s vlkodlaky do křížku, hrozí, že chytnou vlčinu. Tu mohou dostat také při průzkumu tajných podzemních tunelů. Tato infekce se nakonec vyvine v plnou lykantropii.
Říká se, že barmani U Tesáku prý znají lék. který se hodí. pokud vaši Simíci nejsou na tak velkou životní změnu připraveni! Existují také méně konvenční způsoby, jak se vlčiny zbavit. Například ji můžete zkusit vypotit a dají se dělat i další věci. Nesmíte s tím ale moc otálet, protože času není mnoho.

Část: 2

Jak se stát vlkodlakem - Část 2

Simíci mohou také místní vlkodlaky požádat o prokleté kousnutí.
Pokud už Simíci mají vlčinu, většině vlkodlaků se jich zželí a promění je rovnou. Jinak se ale musíte skamarádit. Vlkodlak, který má proměnu zařídit, také musí mít k dispozici dovednost Prokleté kousnutí.

Část: 3

Jak se stát vlkodlakem - Část 3

Simíci vlkodlaci, kteří ovládají prokleté kousnutí, mohou ostatní Simíky proměnit. Je to podobné situaci, kdy si o to dotyční sami řeknou.
Vlkodlaci mohou pomocí sociálních interakcí zjistit, jestli mají dotyční zájem se stát vlkodlaky. Ale kousnout je mohou bez ohledu na jejich zájem. Pouze vlkodlaci z vaší domácnosti mohou Simíky kousnout, aniž by je o to někdo požádal.

Část: 4

Jak se stát vlkodlakem - Část 4

Na vlkodlačí stav určitě existuje nějaký lék. jen je třeba ho objevit. Čtěte si o historii vlkodlaků a získejte přísady, které jsou pro výrobu Odvlčovače potřeba.

 

 

 

 

Nakládání se zuřivostí


Část: 1

Nakládání se zuřivostí - Část 1

Zuřivost je hnací silou vlkodlaků. Čím více jí mají. tím víc se projevuje jejich zvířecí chování.
Zuřivost funguje jinak než ostatní simíkovské potřeby. Neustále se postupně plní a existuje jen málo způsobů, jak ji snížit. Simíci dostávají zuřivost navíc podle toho. co mají a nemají v oblibě, a také podle svých nátur, které získávají s tím. jak jako vlkodlaci rostou. Dovednosti a souboje také zvyšují zuřivost, takže opatrně! Měsíční fáze mají různé účinky a za úplňku je volání bestie prostě tak silné, že se mu nedá odolat.

Část: 2

Nakládání se zuřivostí - Část 2

Když Simík dosáhne maximální zuřivosti, mějte se na pozoru! Začne totiž řádit!
Řádící vlkodlaci nad sebou mají jen omezenou kontrolu a rádi se pouštějí do destruktivního chování.

 

 

Hraní za vlkodlaky


Část: 1

Hraní za vlkodlaky - Část 1

Simíci vlkodlaci se postupně učí. jak to v životě zvířete chodí, a také se stávají silnějšími. Učí se parádní nové dovednosti a také nátury, které ovlivňují, jak a proč získávají zuřivost.
Existuje celkem 5 úrovní, přičemž Simíci budou získávat body i po dosažení té nejvyšší.

Část: 2

Hraní za vlkodlaky - Část 2

Zkušenosti získáváte činnostmi, které jsou pro vlkodlaky přirozené, například používáním nových vlčích společenských interakcí, přeměnami do vlkodlačí formy a používáním schopností.

 

Část: 3

Hraní za vlkodlaky - Část 3

S tím. jak vlkodlaci získávají zkušenosti, získávají také dovednostní body. Tyto body dostanou v polovině a na konci každé úrovně. Dají se využít k nákupu různých věcí. například ke zpřístupnění dalšího vlkodlačího chování a dovedností.

Část: 4

Hraní za vlkodlaky - Část 4

Jak vaši vlkodlaci sílí. poznávají při tom sami sebe. Zjistí tak, co je rychleji dostane k bodu řádění.
Vlkodlaci na každé úrovni dostanou nátury, které ovlivňují získávání zuřivosti. Někteří Simíci nesnáší vodu a rozzuří se, když se namočí, zatímco jiní mají za to, že jim nikdo nerozumí, a rozzuří se, když jsou jejich vztahy nestabilní. A podobných nátur je spousta! Negativní efekty z nátur jsou jasně označené.

 

 

Jak se přidat ke smečce


Část: 1

Jak se přidat ke smečce - Část 1

Prvním krokem na cestě do smečky je spřátelit se s ní a to jde nejlépe přes jejího vůdce! Můžete se přidat k přátelům jedné nebo obou smeček a ani kvůli tomu nemusíte být vlkodlakem.
Pamatujte ale na to. že status přítele ztratíte, když se začnete chovat způsobem, který zrazuje důvěru smečky.
Část: 2

Jak se přidat ke smečce - Část 2

Když patříte mezi přátele smečky, můžete se rozhodnout zdolat tři různé zkoušky, abyste se mohli oficiálně ke smečce přidat. Tyto zkoušky mohou vyžadovat použití různých vlkodlačích dovedností a schopností. Také může být potřeba udělat na vůdce smečky dojem báječným darem.

 

 

Hodnoty smečky a její hierarchie


Část: 1

Hodnoty smečky a její hierarchie - Část 1

Obě smečky mají jedinečné hodnoty, které definují, jak by se měli členové chovat. Očekává se, že každý člen smečky bude žít podle jejích hodnot, dělat akce, které jsou s nimi v souladu a vyhýbat se akcím, které jdou proti nim.
Více informací o jednotlivých hodnotách a způsobech, jak je naplňovat, najdete na panelu vlkodlačích smeček.


Část: 2

Hodnoty smečky a její hierarchie - Část 2

Když do smečky vstoupíte, budete mít nejnižší postavení, tedy omega. Dodržováním hodnot smečky získáte zkušenosti smečky a tím se bude vaše postavení zlepšovat. Při tom získáte určité výhody. Pokud se chcete stát jediným alfou a spolu s tím smečku i vést, musíte vyzvat stávajícího alfu. To můžete udělat v libovolném postavení, jen musíte být připraveni zabojovat!
Více informací o aktuálním postavení ve smečce a zkušenostech najdete na panelu vlkodlačích smeček.

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Copperdale IkonaCopperdale

10. března 2023
Cheaty: Střední škola IkonaCheaty: Střední škola

21. února 2023
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Přiřazené pozemky (Střední škola)

14. března 2023

Nové kariéry (Střední škola)

2. března 2023

Dovednost Povolání (Střední škola)

27. února 2023

Nová Oblíbenost (Střední škola)

21. února 2023

Nová Mínění (Střední škola)

21. února 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm