Svatební příběhy - Lekce | The Sims 4 CZ

Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy


DeadKarlos | 10. října 2022 | Návštěvnost 281

 

V levé nabídce si vyberete zvolíte téma, o kterém chcete vědět víc.

 

 

Bude svatba


Část: 1

Bude svatba - Část 1

Simíky můžete zasnoubit už v nástroji Vytvořit Simíka a rovnou se tak vrhnout do svatebních příběhů. Po vytvoření obou Simíků budete moci u mladých dospělých a starších Simíků v nabídce vztahů nastavit vztah snoubenci.

Část: 2

Bude svatba - Část 2

Samozřejmě to můžete udělat i v režimu života pomocí romantických interakcí nasměrovaných na jiného Simíka!

 

 

Část: 3

Bude svatba - Část 3

Po zasnoubení se Simíci mohou vzít. Do svazku mohou vstoupit několika různými způsoby!
• Společenská interakce Vzít se tady a teď
• Pomocí svatebního oblouku
• Na radnici Porto Luminoso ve světě Tartosa
• Během svatebního obřadu nebo prostě hned na místě

Část: 4

Bude svatba - Část 4

Pokud se chcete vzít tady a teď. klikněte na svou snoubenku nebo svého snoubence a vyberte interakci "Vzít se tady a teď...". Tato interakce je označená ikonou propojených prstenů a najdete ji v přední části nabídky.

 

 

Část: 5

Bude svatba - Část 5

Pokud chcete ke sňatku použít svatební oblouk, přejděte do režimu stavby a vyhledejte "svatební oblouk". Někam ho umístěte a vraťte se do režimu života. Klikněte na svatební oblouk a buď naplánujte svatbu nebo se prostě vezměte.

Část: 6

Bude svatba - Část 6

Svatba může proběhnout také na radnici! Pomocí telefonu se spolu se svou snoubenkou nebo svým snoubencem vydejte do světa Tartosa. Poté vyberte libovolný pozemek v sousedství Porto Luminoso. Radnice se nachází v zadní části vesnické návsi podél zahrad. Klikněte na budovu a vezměte se.

Část: 7

Bude svatba - Část 7

Když na svatebním oblouku použijete interakci "Vzít se tady a teď" nebo "Vzít se", vaši Simíci budou ihned svoji. Pokud si chcete svatbu pořádně prožít, můžete si ji naplánovat podle svého, pozvat Simíky, rozdělit svatební role. vybrat si čas a místo a lépe ovládat průběh svatebního veselí. Podrobné informace najdete ve výukové sekci "Plánování svatby". Během svatebního obřadu se můžete vzít pomocí interakce "Říct si sliby".

 

 

Plánování svatebních událostí


Část: 1

Plánování svatebních událostí - Část 1

Po zásnubách mohou Simíci začít plánovat svatbu nebo svatební událost. Možností je více. Mohou k tomu využít počítač, telefon nebo kalendář. Události naplánované pomocí počítače a telefonu se stanou v aktuální den. Při plánování pomocí kalendáře je možné zvolit konkrétní den v budoucnu. Po naplánování události se k ní také můžete vrátit a upravit ji. Jedinou podmínkou je, že musíte vybrat požadované Simíky a také čas a místo konání dané události.

Část: 2

Plánování svatebních událostí - Část 2

U všech typů svateb máte možnost vybrat si jednotlivé aktivity, což vám pomůže vyladit svatbu přesně na míru vašim Simíkům. Každá svatební událost má specificky vybrané aktivity, které jsou pro daný typ události vhodné. Počet vybraných aktivit není omezen. I když aktivity během události uvidíte v seznamu, abyste na ně nezapomněli, pokud se rozhodnete se jim nevěnovat, nehrozí vám za to žádný postih.


Část: 3

Plánování svatebních událostí - Část 3

Svatební obřady mají k dispozici několik dodatečných voleb, díky kterým bude jedinečný den vašich Simíků ještě výjimečnější. Vaši Simíci mohou požádat své kamarády a členy rodiny, aby se svatby zúčastnili jako svědci, oddávající, opatrovatelé prstenů nebo květinoví pomocníci. Jakmile Simíky požádáte, aby se některé této speciální role zhostili, budete je k této roli moci přiřadit při plánování obřadu.

Část: 4

Plánování svatebních událostí - Část 4

Na záložce stylů svatebního obřadu budete mít možnost přejít do nástroje Vytvořit Simíka. ve kterém můžete změnit formální úbory svých Simíků. Pro svatební obřad bude sice vybrán pouze první úbor, ale po zahájení události se můžete převléct do libovolného úboru. V sekci Oblečení hostů si také můžete vyžádat, aby se Simíci oblékli do konkrétní barvy nebo ve vybraném stylu. Také si zde můžete prohlédnout svůj svatební dort - tedy poté. co si nějaký vyberete.

 

 

Svatební uličky


Část: 1

Svatební uličky - Část 1

Svatební uličky Simíkům umožňují vydat se v roli květinových pomocníků a opatrovatelů prstenů k oltáři a to buď samostatně nebo v páru. Tyto objekty je možné umístit pomocí režimu stavby a to prakticky kamkoliv, kde Simíci mohou chodit. Je nicméně potřeba, aby tam byl rovný terén.

Část: 2

Svatební uličky - Část 2

Všechny uličky mají na jedné straně ikonu srdíčka, aby bylo jasné, kterým směrem Simíci půjdou k oltáři. Právě k srdíčku to Simíky táhne a právě u něj také skončí.

 

 

Část: 3

Svatební uličky - Část 3

K dispozici jsou dva typy uliček, přičemž každou z nich je možné pořídit ve třech velikostech. V první variantě je cestička lemována okvětními lístky, zatímco varianta druhá je po opuštění režimu stavby prakticky neviditelná. Neviditelná verze se vám zvýrazní, když na ni najedete. Poté ji budete moci vybrat a provádět na ní interakce - například po ní poslat Simíky k oltáři.

 

 

Svatební dort


Část: 1

Svatební dort - Část 1

Pro mnohé Simíky jsou svatební dorty tou nejdůležitější součástí celé svatby. V Portu Luminosu v Tartose mohou Simíci v místní cukrárně kousek od vesnické návsi ochutnávat dorty nejrůznějších tvarů a barev. Po veledůležitém ochutnávání si Simíci mohou dort koupit pomocí počítače, v místní cukrárně a nebo si dort sami připravit, pokud mají dovednost gurmánské vaření.

Část: 2

Svatební dort - Část 2

Po naplánování svatebního obřadu si budete moci na svatbu přichystat svatební dort pomocí interakce "Vybrat dort na svatbu", kterou použijete na dortu, který chcete na svatbě mít. Tento dort vám uloží stranou a na svatbě na vás bude čekat. Po zahájení svatby budete moci dort umístit a připravit ho tak na svatební veselí.

 

Část: 3

Svatební dort - Část 3

Dorty se dají umístit prakticky kamkoliv, ale pokud na dort chcete přidat dekoraci nebo dort společně nakrojit. musíte ho mít na jídelním stole. U většiny stolů je třeba, aby byl dort uprostřed, ale u větších kulatých dortů bude nutné postavit dort trochu ke kraji, aby na něj Simíci dosáhli.

 

 

Svatební kytice


Část: 1

Svatební kytice - Část 1

Svatební kytici si můžete zakoupit u vozíku s květinami na vesnické návsi v Portu Luminosu v Tartose. Simíci tyto květiny najdou v inventáři, kde jim také zůstanou až do svatby. Tyto květiny můžete umístit do světa jako dekorativní objekty nebo je Simíci mohou použít k hodu kyticí.

Část: 2

Svatební kytice - Část 2

Abyste Simíky svolali k hodu kyticí, klikněte na kytici a vyberte Držet kytici. Poté zvolte Začít s hodem kyticí a to buď na kytici nebo na terénu. Když se Simíci sejdou, vyberte Simíka, kterému chcete kytici hodit. K hodu kyticí je třeba určitý otevřený prostor.

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm