Společná zábava - Lekce | The Sims 4 CZ

Společná zábava


DeadKarlos | 21. dubna 2015 | Návštěvnost 486

 

Kluby - Jak se stát členem


Část: 1

Lekce

Chcete-li se přidat ke klubu, otevřete pomocí svítícího tlačítka v pravém dolním rohu klubový panel. Tady stačí kliknout na tlačítko Přidat se ke klubu.

Část: 2

Lekce

Požadavky na vstup do klubu určují, kdo může do klubu vstoupit. Simíci, kteří tyto požadavky nesplňuji, se nemohou stát členy. Požadavky na vstup najdete v podrobnostech klubu.

Část: 3

Lekce

Členové klubu mohou kdykoliv zahájit klubové setkáni. Stačí otevřít klubový panel v pravém dolním rohu a kliknout na tlačítko Zahájit setkáni. Nebude trvat dlouho a první členové dorazí. 

Část: 4

Lekce

Simíci během klubových setkání provádí aktivity, čímž získával klubové body, za které si mohou pořídit klubové výhody. Zelená ikona klubu označuj Simíky, kteří provádé|i klubové aktivity Simíci by neměli dělat nic, co je zakázané, jinak jim někdo vyhubuje, nebo je dokonce vyloučí z klubu, červená ikona klubu označuje Simťky, kteří dělají něco zakázaného.

Část: 5

Lekce

Ke klubovým výhodám se dostanete pomocí klubového panelu v pravém dolním rohu obrazovky. Stačí kliknout na tlačítko klubových výhod. Prohlédněte si všechny výhody, které můžete svému klubu pořídit. Výhody se projeví během klubových setkání.

 

 

 

Kluby - Založení


Část: 1

Lekce

Můžete si vytvořit vlastní klub a bavit se přesné tak. jak se vám zlíbí. Otevřete v pravém dolním rohu obrazovky klubový panel a kliknéte na tlačítko Správce klubů. Ve spodní části můžete založit klub pomocí tlačítka Vytvořit klub.

Část: 2

Lekce

Když si zakládáte vlastni klub, můžete si vybrat místo, kde se jeho členové rádi schází Také můžete rozhodnout o tom, které činnosti budou členové při klubových setkáni délat a kterým se raději vyhnou. Krom toho můžete také členům svého klubu vytvořit jedinečné úbory.

Část: 3

Lekce

Chcete-li vytvořit jedinečný úbor, můžete si v pravém dolním rohu otevřít klubový panel a kliknout na tlačítko Upravit klubové úbory. Na tomto místé si můžete vybrat barvu nebo celkový styl. Dokonce máte. pomocí volby Vlastní, možnost sestavit si kompletní úbor. který budou Simíci nosit na klubových setkáních.

Část: 4

Lekce

Jakmile si vytvoříte klub nebo se stanete |eho vedoucím, můžete si vybrat pozemek, kde členové rádi tráví čas Může to být obecný typ podniku nebo konkrétní pozemek. Dokonce můžete využít i speciální klubové dveře, které zabrání vstupu všech nečlenů klubu do dané oblasti.

 

 

Starověké ruiny


Část: 1

Lekce

Kolosální hradby Staromésta ukrývají starověké ruiny. Chcete-li tuto slavnou turistickou atrakci navštívit, bud ji vyberte na mapé světa nebo použi)te cestovní interakci po kliknutí na velkou bránu uprostřed Staromésta.

Část: 2

Lekce

Ve dne je to příjemné místo, které mohou Simíci prozkoumat nebo získat sběratelské předměty.

 

 

Část: 3

Lekce

Občas vás nékterý kamarád pozve, abyste se společné proplřžili na supertajný taneční večírek! Nebo si ho uspořádejte sami.

 

 

Zámecké zahrady


Část: 1

Lekce

Romantické zámecké zahrady a bludiště z živého plotu Jsou pýchou celého Windenburgu! Simici tam mohou vyrazit pomoci mapy nebo kliknutím na zdobenou bránu na samém okraji mésta.


Část: 2

Lekce

Po celém pozemku najdete plakety se zajímavostmi a historii zámku. Také můžete potkat zmatené duchy, kteří se tu stále bezcílné toulají. Vaši Simíci mohou strávit celé dlouhé hodiny v rozlehlém bludišti za zámkem. Stačí kliknout na vstupní body bludišté.

Část: 3

Lekce

Pokud to na vaše zasnoubené Simíky přijde, mohou okamžité vyrazit ke svatebnímu oblouku u vody. Když budou mít štěstí, možná se dočkají i duchařské serenády hrané na křidlo. Nejvíc tu ale stejné jedou taneční večírky.

 

 

 

Ostrovní útesy


Část: 1

Lekce

Ostrovní útesy jsou nádherné izolované místo zcela zapomenuté civilizací. Vaši Sumci tam mohou vyrazit výběrem pozemku na mapě světa nebo se protáhnout dírou v křoví za největším ostrovním pozemkem.Část: 2

Lekce

Na Útesech si Simici mohou užívat nádherný výhled na přírodní krásy, pochutnat si na plodech přírody nebo si skočit do krásného přírodního bazénu Pokud vaši Simici touží po tanci, mohou to tady rozjet jako za starých časů. Jediný rozdíl je v trochu údernéjší muzice a laserech. Hlavné se nedívejte dolů a ncprovoku|te vodní příšeru.

 

 

Dovednost Tanec


Část: 1

Lekce

Simíci se zlepší v dovednosti tanec, když budou trénovat před stojícími zrcadly, za doprovodu hi-fi véže nebo při vystoupení DJ. čím více času tréninku věnují, tím více tanečních stylů a odměn si zpřístupni.

Část: 2

Lekce

Chcete své taneční umění ukázat ostatním Simíkům? Najděte taneční parket nebo si pořidte vlastní a pořádné to na ném rozbalte. Na parketu si můžete s ostatními Simíky užít i taneční souboj a pořádně bavit okolí.

Část: 3

Lekce

Taneční večírek nebo večer v klubu s kamarády? Předvedše nějaký trik skupinové v rámci synchronizovaného tanečního vystoupení a všem ukažte, jak to délá vaše parta.

 

 

Společenská událost - taneční večírek


Část: 1

Lekce

Simíci mohou naplánovat taneční večírek pomoci mobilního telefonu.

 

 

Část: 2

Lekce

Simíci mohou pozvat ostatní Simíky a vyrazit s nimi do klubu, nebo dokonce do tajného podniku! Tak oprašte střevíčky a polobotky, naplánujte taneční večírek a dopřejte svým Simíkům nezapomenutelné zážitky.

 

 

Dovednost DJ


Část: 1

Lekce

Dobrým DJ se nestanete ze dne na den. Chce to hodné tréninku. Pondte si pult pro DJ a začněte hrát. Zlepšíte se tak v dovednosti DJ a zpřístupníte si nové hudební žánry, časem se také naučíte vytvářet vlastní mixy a přehrávat |e publiku.

Část: 2

Lekce

Čím více určitou dovednost trénujete, tím více s ní dokážete udělat. Jakmile si zpřístupníte žánry, Simíci budou moci sledovat vaše mixy a tancovat do rytmu. Obecenstvo si u vás bude moci zažádat o skladbu z konkrétního žánru a také vás za skvélý výstup odměnit spropitným.

Část: 3

Lekce

S trochou praxe a tréninku DJ dokáže manipulovat s obecenstvem. Může ho pořádně nabudit, nabít se energií a pomocí interakce Naladit publikum dokáže dostat obecenstvo do ideální nálady, která se hodí ke konkrétnímu večírku.

 

 

Kavárna


Část: 1

Lekce

Do kavárny si mohou Simíci zajít s kamarády na šálek espressa a néco malého snédku! Když je na baru barista. můžete si jídlo a pití objednat také přímo u néj Pokud u baru nikdo nepracuje, může si váš Simík nékoho najmout, nebo se k baru dokonce postavit sám!


Část: 2

Lekce

Aby bylo v kávovém baru možné připravovat lahodné kofeinové dobroty, budete potřebovat výbavu. Abyste mohli připravovat kávu. budete si muset pořídit profesionální kávovar a kávomlýnek. Chcete-li si všechno pořídit najednou, naidéte si v katalogu Sadu kávový bar Energie snadno a rychle. Vaši Simíci tak budou mít všechno, co budou potřebovat k přípravé kávy.

 

 

Přírodní bazény


Část: 1

Lekce

V režimu stavby v kategorii bazénů si můžete změnit styl vody. Jakmile se rozhodnete pro konkrétní styl. klikněte na bazén, aby se změny pro|evily.

Část: 2

Lekce

K dispozici |e celá řada přírodních dekorací. Tip pro pokročilé: když na dno bazénu umístíte parní ventily, v bazénku se objeví bubliny a nad hladinou uvidíte mlhavou přikrývku.

Část: 3

Lekce

Přírodní bazén nezapomeňte doladit širokou kamenitou obrubou nebo mozaikou, která zkrášlí stény i dno.

 

 

Hranice


Část: 1

Lekce

Simíci mohou u hranice trávit čas s kamarády, nebo se přitulit k někomu, koho máji rádi. Ohert bude jasný a barevný!


Část: 2

Lekce

Zkuste na hranici spálit různé véci! Klidné můžete experimentovat přetažením předmětů přímo z inventáře Simíků. Simíci s některými vlastnostmi budou na páleni určitých předmětů reagovat různými způsoby.

Část: 3

Lekce

Odhalte všechna tajemství, která hranice skrývá! Simici. kteří jsou přeborníci na neplechu, si mohou pomoci voodoo panenek pohrávat s ostatními Simiky. Hranici může také posednout duch a vytvořit pořádně zajímavou podívanou.

 

 

 

NovinkyNovinky
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm