Roční období - Lekce | The Sims 4 CZ

Rozšíření: Roční obdobíRoční období


DeadKarlos | 12. července 2018 | Návštěvnost 1548

 

Roční období


Část: 1

Lekce - Roční období

Roční období jsou jaro, léto, podzim a zima. Ve výchozím nastavení roční období trvá 7 dní. ale jeho délku si můžete upravit v herních možnostech. Každé roční období vašim Simíkům nabízí nové možnosti. Pečlivě se porozhlédněte po svém sousedství, protože v každém ročním období se tam objeví nové stánky s jídlem a také kluziště nebo bruslařské dráhy. Nezapomeňte je využít, dokud jsou k dispozici!

Část: 2

Lekce - Roční období

Při úpravě délky ročních období v herních možnostech buďte opatrní! Mohli byste totiž skončit s méně svátky, než s kolika jste začínali.

 

 

 

 

 

 

Počasí a teploty


Část: 1

Lekce - Roční období

Počasí je v The Sims úplně všude! Podle aktuálního ročního období a světa vás čeká nejrůznější počasí. Od slunečných dnů po bouřlivé deště: vaši Simíci si zažijí slasti i strasti neustále se měnícího počasí.

 

Část: 2

Lekce - Roční období

Počasí ovlivňuje aktuální teplotu ve světě. Když sněží, tak také mrzne! A pokud je vlna veder, je venku spalující horko! Zajistěte, aby Simíci nosili oblečení, které se hodí do dané teploty, jinak je čekají smrtelné následky. Pomocí termostatu můžete nastavovat teplotu svého obydlí.

Část: 3

Lekce - Roční období

Když budete chtít znát aktuální počasí nebo teplotu, nahlédněte do nového uživatelského rozhraní pod ovládáním času. Pokud na něm podržíte kurzor myši. uvidíte přesné informace ohledně aktuálních venkovních podmínek.

 

 

Kalendář


Část: 1

Lekce - Roční období

Do kalendáře se dostanete kliknutím na tlačítko kalendáře vedle tlačítka telefonu.

 

Část: 2

Lekce - Roční období

V kalendáři uvidíte nadcházející svátky a události, aby se na ně Simíci mohli připravit. Také si v něm můžete prohlédnout data narozenin, dny. kdy se chodí do školy, a pracovní rozvrh.

Část: 3

Lekce - Roční období

Kalendář může být taktéž použit k záznamu budoucích událostí, či dokonce k vytvoření vašich svátků na míru! Jakmile vytvoříte událost, budete před jejím započetím upozorněni, takže budete mít čas se na ni připravit. U událostí budete upozorněni hodinu předem a u svátků o něco dříve.

 

 

Svátky


Část: 1

Lekce - Roční období

Svátky jsou výjimečné dny, kdy Simíci dodržují své oblíbené tradice. V kalendáři již několik jedinečných svátků najdete, ale také si můžete vytvořit svátky vlastní. Svátky jsou v kalendáři označeny velkou ikonou.

Část: 2

Lekce - Roční období

Ke každému svátku může náležet až pět tradic. Někteří Simíci považují tradice za neoddělitelnou součást svátků, zatímco jiní Simíci je mohou ignorovat. Záleží na jejich věku a vlastnostech.

 

Část: 3

Lekce - Roční období

Když začne svátek, u každého Simíka se ukážou tradice, na kterých mu záleží. Někteří Simíci určité tradice přímo ZBOŽŇUJÍ. Například děti mají moc rády tradici rozbalování dárků! Tradice, které Simíci zbožňují, mají na pozadí srdíčko.

Část: 4

Lekce - Roční období

Podržte kurzor nad tradicí, abyste se dozvěděli, jak ji Simíci mohou dodržet. Za každou dodrženou tradici získají Simíci po skončení svátku body spokojenosti!

 

Část: 5

Lekce - Roční období

Některé tradice vyžadují splnění více než jedné věci. Pokud jste už s tradicí nějak pokročili, ale zatím jste ji ještě nedokončili, upozorní vás na to blikající fajfka.

Část: 6

Lekce - Roční období

Vytváření vlastních svátků je jednoduché. Stačí otevřít kalendář a vybrat den. na který ještě žádný svátek nepřipadá. Pak vyberte Přidat svátek. Jen si dejte pozor, aby vybraný den nebyl aktuální den!

 

 

Dovednost Aranžování květin


Část: 1

Lekce - Roční období

Dovednost aranžování květin si vylepšíte používáním stolku na aranžování květin Fialky jsou modré.

Část: 2

Lekce - Roční období

Dovednost aranžování květin na vyšší úrovni vám umožní vytvářet různé typy aranžmá a také Simíkům umožní aranžmá navonět.

Část: 3

Lekce - Roční období

Pomocí květin mohou Simíci aranžmá navonět a dodat mu tak další efekty. Pokud tedy například aranžmá navoníte růžemi. Simíkům to může navodit flirtující náladu, jelikož růže jsou velmi romantické.

Část: 4

Lekce - Roční období

Aranžmá můžete věnovat ostatním Simíkům. Darování navoněného aranžmá v Simících probudí určité emoce. Název vůně najdete po najetí kurzoru na navoněné aranžmá.

Část: 5

Lekce - Roční období

Simíci také mohou použít čerstvé přísady, díky kterým vytvoří aranžmá levněji.

 

 

Předsevzetí


Část: 1

Lekce - Roční období

Když je ve svátek aktivní tradice „Stanovení předsevzetí". Simíci si mohou dát předsevzetí, že na sobě něco změní. Chcete-li si stanovit předsevzetí, vyberte Simíka a zvolte Stanovit si předsevzetí.

Část: 2

Lekce - Roční období

Jakmile si Simík stanoví předsevzetí, má na jeho splnění týden. Informace o svém předsevzetí uvidíte na panelu Simologie.

 

Část: 3

Lekce - Roční období

Po splnění předsevzetí získáte body spokojenosti! Vaši Simíci také dostanou náladovky, které ukazují, zda jsou s výsledky předsevzetí spokojení.

 

 

 

NovinkyNovinky
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm