Návštěva v lázních - Lekce | The Sims 4 CZ

Herní balíček: Návštěva v lázních IkonaNávštěva v lázních


DeadKarlos | 10. října 2022 | Návštěvnost 111

 

V levé nabídce si vyberete zvolíte téma, o kterém chcete vědět víc.

 

 

Manikúry a pedikúry


Část: 1

Manikúry a pedikúry - Část 1

Simíci si mohou nechat udělat manikúru nebo pedikúru na libovolném masážním křesle. Aby k tomu skutečně došlo, musí být váš Simík v lázních, nebo se na pozemku musí nacházet jiný Simík s dovedností wellness. aby daná služba mohla být poskytnuta.

Část: 2

Manikúry a pedikúry - Část 2

Simíkům. kteří si nechají udělat manikúru nebo pedikúru na masážním křesle, se otevřou nové herní možnosti. Jejich nálada se změní podle toho, jaké nehty si nechají udělat, a také si mohou vybrat různé interakce, aby si o nehtech povídali.

 

Část: 3

Manikúry a pedikúry - Část 3

Nehty upravené pomocí manikúry nebo pedikúry postupem času zase upravené být přestanou.

Část: 4

Manikúry a pedikúry - Část 4

Styly a barvy nehtů je možné použít také v nástroji Vytvořit Simíka. Stav takto upravených nehtů se sice časem nehorší, ale také platí, že takto vytvořené nehty nepřinášejí stejné herní výhody jako nehty upravené pomocí manikúry, respektive pedikúry.

 

 

Pleťové masky


Část: 1

Pleťové masky - Část 1

Jsou vaši Simíci ve stresu? Doléhají na ně náročné dny? Dopřejte jim pleťovou masku! Tyto masky dokáží Simíky zbavit stresu a mohou poskytovat i další jedinečné výhody.

 

Část: 2

Pleťové masky - Část 2

Pleťové masky si můžete objednat pomocí počítače nebo u nové miniledničky z Návštěvy v lázních. Vychlazení masek v ledničce může zvýšit jejich relaxační účinky. Když už o té ledničce mluvíme: Simíci si z ní mohou také nabídnout misku okurkových plátků nebo plechovku osvěžujícího nápoje Okurková energie. Hydratace je důležitá!

Část: 3

Pleťové masky - Část 3

Pokud měli Simíci masku dostatečně dlouho, mohou při jejím sejmutí získat dodatečné výhody. Pokud ale mají masku příliš dlouho, začne jim to být nepříjemné. Na svého Simíka můžete kdykoliv kliknout a masku mu tak sejmout. Simíci mohou o masku přijít také tehdy, pokud se moc namočí.

 

 

Aspirace Wellness


Část: 1

Aspirace Wellness - Část 1

V Návštěvě v lázních jsou tři nové aspirace, které najdete v kategorii Wellness. Simíci. kteří se wellness věnují, získají bonusovou vlastnost Členství v lázních, díky které jsou lázeňské služby zdarma.


Část: 2

Aspirace Wellness - Část 2

Simíci také mohou zatoužit najít pomocí této aspirace Vnitřní klid. Objeví při tom lepší nástroje, které jim pomohou najít harmonii. Simíci. kteří vnitřního klidu dosáhnou, získají vlastnost čerstvá perspektiva, která jim umožní zažít okamžik prozření. Ten je učiní imunními vůči některým negativním emocím.

Část: 3

Aspirace Wellness - Část 3

Simíci s aspirací zenový guru se snaží šířit wellness mezi ostatní. Jejich cílem je také navodit u nich stav vnitřního klidu. Simíci. kteří se stanou zenovými guru. získají za odměnu vlastnost Uklidňující aura. Když je Uklidňující aura aktivní, okolní Simíci se rychleji zbaví svých negativních emocí.

Část: 4

Aspirace Wellness - Část 4

Simíci. kteří se chtějí stát specialisty na sebepéči. chtějí jednou vydělávat na wellness. Postupem času se naučí lépe zpeněžit svou znalost wellness. Simíci. kteří se stanou specialisty na sebepéči. získají za odměnu vlastnost Znalost sebepéče a také budou při aktivitách souvisejících s wellness vydělávat simoleony navíc.

 

 

Vlastnost náročná údržba


Část: 1

Vlastnost náročná údržba - Část 1

Simíci s vlastností náročná údržba musí věnovat více práce udržení si zdravého životního stylu. Jejich potíže někdy působí triviálně a mohou se objevit zčistajasna. Tyto každodenní obtíže je možné vyřešit pečlivými návyky, které Simíky uvedou do katarzního stavu.

Část: 2

Vlastnost náročná údržba - Část 2

Když se Simíkům s vlastností náročná údržba podaří vyřešit každodenní obtíže, dostanou náladovku Katarze. Po dobu trvání této náladovky se jejich potřeby snižují pomaleji, jelikož jsou šťastní.

 

 

Vydělávání peněz v Návštěvě v lázních


Část: 1

Vydělávání peněz v Návštěvě v lázních - Část 1

Simíci si mohou vyhrnout rukávy a začít vydělávat pomocí různých aktivit z Návštěvy v lázních.

 

Část: 2

Vydělávání peněz v Návštěvě v lázních - Část 2

Jedním ze způsobů, jak mohou Simíci vydělávat peníze, je uspořádání řízené meditace. Tu je možné zahájit u libovolné meditační stoličky. Více informací získáte v lekci "Řízená meditace".Část: 3

Vydělávání peněz v Návštěvě v lázních - Část 3

Simíci si také mohou vydělávat masážemi. Klikněte na masážní stůl nebo na masážní křeslo a začněte u něj pracovat. Simíci maséři si za své služby účtují poplatky. Spokojení zákazníci mohou dokonce přidat i spropitné!

Část: 4

Vydělávání peněz v Návštěvě v lázních - Část 4

Stejně jako u masáží, i za manikúru a pedikúru si mohou Simíci účtovat poplatky. Stačí pracovat u masážního křesla. Kliknutím na masážní křeslo a výběrem možnosti Pracovat můžete nastavit, které služby si u vás mohou Simíci vyžádat. Více informací o nehtech se dozvíte v lekci "Manikúra a pedikúra".

Část: 5

Vydělávání peněz v Návštěvě v lázních - Část 5

Simíci mohou vydělávat peníze vedením lekcí jógy. Hodinu jógy můžete odstartovat pomocí podložky pro instruktora jógy. Více informací se dozvíte v lekci "Kurz jógy".

 

 

Řízená meditace


Část: 1

Řízená meditace - Část 1

Simíci se mohou účastnit řízené meditace, nebo ji dokonce vést. U řízené meditace je větší šance o sobě něco zjistit a také účastníky méně nudí.
Řízenou meditaci můžete zahájit pomocí libovolné meditační stoličky. Veřejné kurzy jsou přístupné pro všechny, ale soukromé kurzy jsou pouze pro zvané. Po zahájení lekce klikejte na ostatní Simíky a přizvěte je. Účastníci se pokusí najít si stoličky v blízkosti instruktora. Pokud žádné stoličky nejsou k dispozici. Simíci si při lekci nějaké pronajmou a umístí si je.

 

 

Jóga a meditace pro děti


Část: 1

Jóga a meditace pro děti - Část 1

Děti mohou cvičením jógy a meditováním rozvíjet své vlastnosti psychika a motorika. Když budou děti dost trénovat, budou také moci využívat podložku pro instruktora jógy a vést lekce jógy a pomocí meditační stoličky vést řízené meditace.

 

 

Dovednost wellness


Část: 1

Dovednost wellness - Část 1

Pomocí dovednosti wellness mohou Simíci provádět nejrůznější masáže, předvádět pozice v józe, dávat ostatním Simíkům rady ohledně wellness a připravovat zdravá jídla.

Simíci si vylepší dovednost wellness meditací, cvičením jógy, masážemi a dalšími akcemi souvisejícími s relaxací.

Část: 2

Dovednost wellness - Část 2

V herním balíčku The Sims 4 Návštěva v lázních najdete celou řadu nových předmětů, které vám pomohou vylepšit dovednost wellness. Najdete je v režimu stavby v kategorii Předměty podle funkce. Postavte si třeba vlastní saunu a užijte si pořádnou dávku saunování.

 

Část: 3

Dovednost wellness - Část 3

S dovedností wellness na vysoké úrovni si vaši Simíci zpřístupní speciální schopnosti, jako je levitace a teleportace! Také budou moci poskytovat služby, jako je manikúra a pedikúra!

 

 

Kurz jógy


Část: 1

Kurz jógy - Část 1

Kurzy jógy se mohou konat prakticky kdekoliv, kde je k dispozici podložka pro instruktora jógy. V lázních, posilovnách a některých parcích se v průběhu dne pravidelně odehrávají různé kurzy. Když se bude blížit začátek některého z kurzů, váš Simík dostane notifikaci od instruktora jógy. Kliknutím na portrét instruktora se dozvíte, kde se zrovna nachází, a budete mít také možnost se ke kurzu připojit.

Pokud vám vaše místní lázně, posilovna nebo park nestačí, můžete vybrat podložku pro instruktora jógy a vyžádat si dalšího instruktora. Také si ho můžete najmout doma.

Část: 2

Kurz jógy - Část 2

Už vás nebaví jen neustále napodobovat, jak někdo jiný cvičí? V tom případě je nejvyšší čas vést vlastní kurz! Simíci mohou kliknout na podložku pro instruktora jógy a vybrat Vést sestavu pro ostatní nebo Vést lekci a trochu si tak přivydělat. Veřejné lekce jsou přístupné všem. ale soukromé lekce jsou pouze na pozvání. Jakmile lekce začne, klikněte na ostatní Simíky a pozvěte je.

Členové domácnosti se mohou přidat k libovolné lekci, ale peníze na nich nevyděláte.

 

 

Část: 3

Kurz jógy - Část 3

Speciální zobrazení půdorysu podložky pro instruktora jógy můžete použít, abyste věděli, kam umístit ostatní podložky na jógu. Pouze podložky umístěné v blízkosti podložky pro instruktora se budou počítat jako součást jedné lekce. Pokud ale máte podložek málo, nemusíte mít obavy. Když podložky chybí. Simíci si na lekci pronajmou a přinesou vlastní.

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm