Interiér snů - Lekce | The Sims 4 CZ

Herní balíček: The Sims 4 Interiér snů IkonaInteriér snů


DeadKarlos | 7. června 2021 | Návštěvnost 337

 

Kariéra interiérového dekoratéra


Část: 1

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 1

Už vás unavuje sledovat, jak děsné mají vaši sousedé bydlem? Toužíte po tom. abyste mohli svůj bezchybný vkus sdílet s celým světem? V tom případě byste se měli dát na dráhu interiérových dekoratérů. Interiéroví dekoratéři svým klientům plní jejich sny o bydlení hezky zakázku po zakázce. Když se stanete interiérovými dekoratéry, můžete si pomocí panelu kariéry hledat zakázky.

Část: 2

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 2

Když zakázka začne, budete se muset rozhodnout. Buď své Simíky pošlete do práce samostatně, nebo vyrazíte s nimi. Pokud vyrazíte s nimi. setkáte se na pozemku, který potřebuje rekonstrukci, s klientem. Jakmile tam budete, můžete svého Simíka v průběhu rekonstrukce vést s pomocí úkolů zakázky, které najdete na panelu kariéry.

 

Část: 3

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 3

Seznámení s klienty může znamenat rozdíl mezi slušnou a báječnou rekonstrukcí. Simíci mohou mít a nemít v oblibě spoustu různých věcí. ale v rámci zakázky se budou soustředit jen na několik konkrétních preferencí. Zkušenějším interiérovým dekoratérům se daří preference zjišťovat rychleji a také mohou navrhovat různé barvy a styly. Pokud si ale povídat nechcete, můžete prostě klienta poslat pryč a pustit se rovnou do práce.

Část: 4

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 4

Rekonstrukci bude třeba zdokumentovat pořízením fotek před a po. Fotky můžete pořídit pomocí telefonu, fotoaparátu nebo kliknutím na podlahu v místě, kde chcete fotit. Více informací najdete v lekci Jak zachytit práci interiérového dekoratéra.

 

 

 

Část: 5

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 5

Přejděte do režimu stavby a pusťte se do rekonstrukce. Informační panel zakázky vám ukáže klientův rozpočet, jeho preference a také všechny požadavky a omezení. Kliknutím na objevené preference můžete rychle přejít k relevantním objektům.

Část: 6

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 6

Součástí některých zakázek je přidání celé místnosti nebo patra. V průběhu těchto zakázek můžete objekty umisťovat pouze na nově přidanou podlahovou plochu. U renovací můžete sice objekty umisťovat kamkoliv, ale nesmíte přesouvat stávající stěny a podlahy.

Část: 7

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 7

Poté. co budete s rekonstrukcí spokojení, byste měli zavolat klienta zpátky. Následně bude třeba vybrat fotky, které chcete ukázat, a rozhodnout se. jak přistoupíte k odhalení. Odhalení můžete buď provést osobně, nebo můžete klienta nechat, aby si nové prostory prohlédl sám.

Část: 8

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 8

Pokud se rozhodnete pro osobní odhalení, můžete klientovi představit prostory osobně a při tom sledovat, jak klient reaguje. Po prohlídce budou klienti připravení vyřknout závěrečné hodnocení. Každý si přeje, abyste ho vyslechli, takže i naštvaní klienti ocení vaši snahu.

Část: 9

Kariéra interiérového dekoratéra - Část 9

Každá úspěšná zakázka vás přibližuje k vrcholu! Získávejte zkušenosti a spolu s nimi získáte také přístup k širší nabídce zakázek. Interiéroví dekoratéři se musí starat o svůj pracovní výkon (to je stejné jako u ostatních zaměstnáno, ale také o svoji profesionální reputaci. Ta jim může otevřít dveře k ještě dalším příležitostem, ať už jde o druhou šanci u nespokojeného klienta nebo třeba zájem televize Interiér snů.

 

 

Jak zachytit práci interiérového dekoratéra


Část: 1

Jak zachytit práci interiérového dekoratéra - Část 1

V průběhu zakázky interiérového dekoratéra si Simíci mohou prostory vyfotit, aby zdokumentovali stav před renovací a po ní. Možná je to mírným zkreslením čočky nebo nějakým tajemstvím oboru, ale focení při práci je každopádně trochu jiné.

Část: 2

Jak zachytit práci interiérového dekoratéra - Část 2

Simíci mohou pomocí telefonu nebo fotoaparátu pořídit fotky před a po. Také můžete kliknout na podlaze na místo, kde chcete fotit. Jakmile máte v hledáčku dokonalý záběr, můžete fotku zvěčnit.

 

Část: 3

Jak zachytit práci interiérového dekoratéra - Část 3

Při focení:
Pomocí kláves W. A. S a D posunujete kamerou dopředu, doleva, dozadu a doprava.
Pomocí kláves Q a E posunete kameru nahoru a dolů. Skrolovací kolečko slouží k přiblížení a oddálení kamery.
Levé tlačítko přepíná mezi pohybem myši a pohybem kamery.

Část: 4

Jak zachytit práci interiérového dekoratéra - Část 4

Pořízené fotografie najdete v simíkovském inventáři stejně jako obyčejné fotografie. S těmito fotografiemi můžete naložit podle svého. Fotky pro klienta jsou uložené na paměťové kartě v simíkovském inventáři. Kopie určené pro klienta můžete prohlížet a spravovat pomocí paměťové karty nebo počítače. Pokud paměťovou kartu ztratíte. Simík dostane na začátku zakázky novou.

 

 

Modulární police


Část: 1

Modulární police - Část 1

Modulární police je řada pečlivě vybraných kusů nábytku, které se dají snadno propojovat, čímž vznikají jedinečné a kreativní úložné prostory, jaké dosud nebyly k vidění.

Pokud chcete zúžit výběr na konkrétní sadu položek, které mezi sebou můžete kombinovat, stačí ve vyhledávacím poli v režimu stavby zadat slovo ..modulární" a stisknout enter.

Část: 2

Modulární police - Část 2

Najdete tam stylové a módní police nejen na stěnu, ale také menší sestavu podlahového nábytku, který rovněž podporuje propojování.

Podlahový nábytek můžete spojovat pouze s dalšími kusy podlahového nábytku a nástěnné kousky jdou propojovat jen s ostatními nástěnnými položkami.

Tato funkce není limitována pouze na police, ale podporují ji i některé televizní stolky, šatníky, knihovny, odkládací stolky a konferenční stolky. A nezapomínejte ani na závěsné police na oblečení, pomocí kterých budete moci vytvořit suprové šatny!

Část: 3

Modulární police - Část 3

Jednotlivé kusy z řady Modulární police se navzájem téměř magneticky přitahují, když je umístíte vedle sebe. Úspěšné připojení nebo odpojení položky poznáte podle nenápadného zvukového znamení.

Celou skupinu můžete přesunout kliknutím na rodičovský objekt a přetažením. Při najetí na libovolného člena rodiny začne rodičovský objekt mírně pulzovat, abyste neztratili přehled.

Část: 4

Modulární police - Část 4

První umístěná položka je považovaná za "rodiče" celého řetězce objektů. Každá další police nebo kus nábytku, které umístíte, se považuje za ..potomka" daného rodičovského objektu.

Jednotlivé kusy nábytku nebo celé skupiny můžete oddělit tím. že jedete po řetězci, aby se vám zvýraznila ta část rodiny, kterou právě oddělujete.

 

 

Část: 5

Modulární police - Část 5

Tým The Sims 4 vás tímto otevřeně vyzývá, abyste se pokusili vytvořit nejextravagantnější obývací stěny, jaké dokážete vymyslet. Klidně na stěně zvěčněte jméno své spřízněné duše pomocí malých polic. Prostě se s Modulárními policemi hezky bavte.

 

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022
Zpráva v lahvi IkonaZpráva v lahvi (Sbírka)

13. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm