Hurá na vysokou - Lekce | The Sims 4 CZ

Rozšíření: The Sims 4 Hurá na vysokou IkonaHurá na vysokou


DeadKarlos | 26. srpna 2020 | Návštěvnost 2720

 

Univerzitní organizace


Část: 1

Univerzitní organizace - Část 1

V univerzitním areálu se pořád něco děje! Studenti se mohou stát členy univerzitních organizací, aby si vysokoškolský život užívali naplno. Každá univerzita má své jedinečné organizace určené pro zapsané studenty. Pomocí tlačítka Sociální skupiny v pravém dolním rohu obrazovky (U) se podívejte na panel organizací.

Část: 2

Univerzitní organizace - Část 2

Na tomto místě máte přístup k informacím o chystaných událostech organizací univerzity vašich Simíků. Aby se Simíci stali členy organizace, mohou zajít na libovolnou univerzitní událost a seznámit se tam se stávajícími členy. Jakmile se seznámí, mohou vaši Simíci o členství prostě požádat.

 

Část: 3

Univerzitní organizace - Část 3

Simíci. kteří jsou členy organizace, uvidí na panelu organizací úkoly, které mohou splnit, aby získali v rámci organizace body. Také tam uvidíte chystané události organizace a svoje aktuální postavení v rámci organizace.

 

 

Chození na vysokou


Část: 1

Chození na vysokou - Část 1

Simíci se mohou přihlásit na univerzitu pomocí poštovní schránky nebo počítače.

 

 

Část: 2

Chození na vysokou - Část 2

Pokud jsou Simíci dobří v určitých dovednostech, mohou být přijati ke studiu uznávaných oborů. Pokud Simíci uznávaný obor dostudují, budou mít v práci ještě větší výhody než v případě obyčejného titulu. Každá univerzita nabízí studium několika uznávaných oborů.

Část: 3

Chození na vysokou - Část 3

Jakmile Simíka přijmou na univerzitu, může se na ni zapsat pomocí telefonu, poštovní schránky nebo počítače. Potenciální studenti mají na výběr nejrůznější obory a koleje.

Část: 4

Chození na vysokou - Část 4

Simíci si mohou zažádat o stipendium, které jim umožní zaplatit za výuku a kolej. Stipendia mají různé požadavky. Když si na počítači prohlédnete informace o stipendiích, dozvíte se. jak je můžete získat.

Část: 5

Chození na vysokou - Část 5

Simíci si mohou prohlédnout svůj rozvrh výuky a závěrečné požadavky semestru na panelu kariéry.

 

Část: 6

Chození na vysokou - Část 6

K dobrým známkám se Simíci vypracují, když budou chodit do hodin, pracovat na svých domácích úkolech a učit se z učebnic nebo pomocí počítače a když budou procvičovat dovednosti, které se k předmětům vážou.

Část: 7

Chození na vysokou - Část 7

Simíci se také mohou připravit na závěrečné požadavky předmětu. Může se jednat o prezentaci, semestrální práci nebo závěrečnou zkoušku.

Část: 8

Chození na vysokou - Část 8

Simíci mohou své profesory kontaktovat pomocí telefonu nebo počítače a zjistit tak. jak si v daném předmětu vedou. Výsledná známka ale bude oznámena až na konci semestru.

 

 

 

 

Vysokoškolská kolej


Část: 1

Vysokoškolská kolej - Část 1

Vysokoškolské koleje jsou novým typem pozemku, kde mohou Simíci bydlet v průběhu svého univerzitního studia. Tyto pozemky spravují univerzity, takže při stavění na nich platí určitá omezení.

Na kolejích nejsou povoleny žádné sporáky ani vaření na otevřeném ohni. Také platí, že dokud Simíci bydlí na koleji, není na pozemku možné provádět větší úpravy. Budete moci měnit pouze dekorace a objekty, které je možné přesunovat v režimu života.

Část: 2

Vysokoškolská kolej - Část 2

Všechny objekty, které můžete vložit do simíkovského osobního inventáře, můžete přesunovat a měnit, když bydlíte na pozemku vysokoškolské koleje. Tyto objekty můžete umístit do simíkovského inventáře, než Simíky vystěhujete z jejich aktuálního pozemku, nebo je můžete zakoupit u univerzitních Stánků, které najdete ve vysokoškolském sousedství.

Poznámka: Když chcete nějaké místo trochu proměnit, objekty můžete otáčet pomocí kláves [<] a [>].

Část: 3

Vysokoškolská kolej - Část 3

Při tvorbě nového pozemku vysokoškolské koleje si budete moci vybrat z nejrůznějších konfigurací. Nejdůležitějším rozhodnutím bude výběr univerzity, ke které kolej patří. Dále také budete muset zvolit, zda bude kolej dostupná pouze pro Simíky určitého pohlaví a zda by její obyvatelé měli být členy některé organizace.

Pokud vlastníte rozšíření Společná zábava, budete moci vybrat také kluby.

Část: 4

Vysokoškolská kolej - Část 4

Spolubydlící jsou nedílnou součástí života a to bez ohledu na to. jestli Simíci chodí na vysokou, nebo ne! Na kolejích už spolubydlící najdete, ale Simíci. kteří bydlí mimo areál univerzity a potřebují trochu přispět na bydlení, mohou pomocí počítače nebo telefonu zveřejnit inzerát na spolubydlící.

 

 

 

 

 

NovinkyNovinky
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022
Zpráva v lahvi IkonaZpráva v lahvi (Sbírka)

13. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm