Dobrodružství v Džungli - Lekce | The Sims 4 CZ

Herní balíček: Dobrodružství v Džungli IkonaDobrodružství v Džungli


DeadKarlos | 12. července 2018 | Návštěvnost 5433

 

Příprava na dobrodružství


Část: 1

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Je nejvyšší čas vyrazit na dovolenou do nádherného Selvadorada. Vezměte do ruky telefon, klikněte na "Vyrazit na dovolenou", rozhodněte, koho berete s sebou, a zvolte svět Selvadorada.

Na závěr vyberte svou oblíbenou vilu nebo bungalov, kde se chcete během dovolené ubytovat.

Část: 2

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Selvadorado se skládá ze dvou částí.

V Plaze najdete pozemky k pronájmu, tavernu, tržiště Puerto Uamante a Alamovo archeologické muzeum. Můžete se tu seznámit se Selvadoraďany v bezpečném prostředí vesnice.

Do Belomiské džungle vyrážejí dobrodruhové, kteří chtějí objevit omiscanské rumy a starověké artefakty. V džungli číhá spousta opravdových přírodních nebezpečí. Hlavně se nezapomeňte pořádně vybavit, abyste tato nebezpečí překonali.

Část: 3

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Na trhu Puerto Llamante potkáte místní, kteří prodávají nejlepší výbavu pro zdolání přírodních nástrah Belomiské džungle. Pořiďte si výbavu, jako je třeba mačeta, abyste překonali překážky v džungli. V případě delších expedic nezapomeňte ani na zásoby, jako je instantní sendvič s roztopeným sýrem. A nikdy nezapomínejte přibalit spoustu repelentů proti hmyzu. Automaticky se pomocí nich ubráníte některým nebezpečím, která na vás číhají.

Část: 4

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Simíci s dobrými dovednostmi to budou mít při výpravách do džungle snazší.

Dovednost Selvadoradská kultura na vysoké úrovni vám pomůže nejen pochopit místní sociální scénu. Na vyšších úrovních se díky ní také dokážete vypořádat s nebezpečnými světluškami a blýskavými muškami. Logika a atletika zase pomohou s překonáním pastí a zahradničení vám umožní snáze si poradit se zarostlými cestami.

 

 

Selvadoradská kultura


Část: 1

Lekce - Dobrodružství v Džungli

V Selvadoradu se chovejte jako Selvadoradané. Když se stýkáte s místními, můžete se naučit dovednost Selvadoradská kultura. Simíci s touto dovedností zjistí, jak přežít v divočině, jak si nejlépe vychutnat místní jídlo, naučí se nové písničky na kytaru, a dokonce se naučí i několik tanečních kroků.

Část: 2

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Vylepšování této dovednosti je snadné: stačí si povídat s místními, ochutnávat jejich jídla a nakupovat na jejich tržišti. Místní toho hodné vědí. Zkuste se jich zeptat třeba na místní památky, omiscanské ruiny nebo na džungli. Brzy se tak naučíte pozdravit jako rodilý Selvadoraďan a vyprávět místní lidové příběhy.

Část: 3

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Ne každý, koho v Selvadoradu potkáte, je místní. Nenechte se zmást ostatními turisty. Hledejte Simíky, kteří nosí typické místní oblečení nebo kteří pracují v místních obchodech.

Místní obyvatelé mají jedinečné společenské interakce. V nebezpečných situacích dokonce Simíci mohou s místními vyměnit kostní moučku za protijed.

Část: 4

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Simíci s dovedností Selvadoradská kultura na vysoké úrovni mohou tančit rumbasim. Jedná se o tanec, který v Selvadoradu nevíc letí.

Schopní Simíci také budou mít přístup k tajné nabídce prodejců na trhu Puerto Llamante. Stačí kliknout na prodejce a vybrat "Koupit tajné předměty". Vysoká úroveň této dovednosti Simíkům také umožní zbavit se blýskavých mušek a světlušek, aniž by potřebovali speciální výbavu Ale jinak tu jde hlavně o rumbasim.

 

 

Archeologie


Část: 1

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Simíci. kteří zbožňují historii a rádi se kopou v hlíně, si mohou snadno najít zálibu v archeologu. Tato dovednost vás odmění znalostmi a nádhernými artefakty, kterými si to můžete doma vyzdobit.

Část: 2

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Simíci se mohou ponořit do dovednostních knížek nebo se mohou archeologii naučit přímo prací v terénu.

V Belomiské džungli mohou pracovat u výkopových hromádek nebo na místech vykopávek, a tak se zlepšit v této dovednosti. U archeologického stolu je možné odhalovat artefakty a ověřovat jejich pravost. Simíci na vysoké úrovni této dovednosti také často dostávají žádosti o ověření pravosti artefaktů od archeologického institutu. Simíci nesmí zapomenout tyto artefakty zase vrátit, aby dostali zaplaceno.

Část: 3

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Ve výkopových hromádkách a na místech vykopávek je možné objevit nejrůznější předměty, čekají tam na vás hroudy hlíny, neověřené artefakty, fosilie. kostní moučka a další.

Hroudy hlíny sice mohou na první pohled vypadat nezajímavě, ale na archeologickém stole mají Simíci možnost odkrýt artefakty, které se v nich skrývají.

Najdete-li kostní moučku, nezbavujte se jí. U Selvadoradanů ji totiž můžete vyměnit za silné protijedy.

Část: 4

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Jednou z výhod dovednosti archeologie je schopnost vylepšit výkopové hromádky na místa vykopávek. Na místech vykopávek mohou pracovat až čtyři Simíci současné. Zároveň zde také mohou archeologové objevit více artefaktů než ve výkopových hromádkách.

Archeologové s dovedností na 6. a vyšší úrovni mohou kliknout na výkopovou hromádku a vybrat "Založit místo vykopávek".

 

Část: 5

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Každý archeolog potřebuje pořádný pracovní stůl. kde se může opřít do práce. Tato pracovní plocha Simíkům umožňuje odkrývat artefakty ukryté v hroudách hlíny. Následné mohou ověřit pravost těchto artefaktů a zjistit, jak jsou vzácné.

I artefakty s plné ověřenou pravostí mohou Simíci nadále analyzovat, což jim dodává zábavu a zlepšuje dovednost archeologie!

 

 

Průzkum džungle


Část: 1

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Na cestách džunglí vás budou zdržovat překážky. Když Simíci objeví velkou bránu zarostlou liánami, mohou je rukama překonat. Lépe vybavení dobrodruzi se mohou prosekat mačetou, což uchrání jejich ruce před zraněním. Simíci s vyšší dovedností zahradničení budou mít odklízení překážek na cestách snazší.

Část: 2

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Simíci mohou na cestách narazit na překážky v podobě velkých kamenných dveří. Skrz ty se není možné v rámci dané dovolené dostat. Tyto cesty nicméně mohou být otevřené během příští návštěvy Selvadorada. Zajeďte tam znovu a prozkoumejte nové cesty.

 

Část: 3

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Světlušky. pavouci, plazmoví netopýři, blýskavé mušky a včely patří k přírodním nebezpečím, která vás mohou v džungli potkat.

Chytří průzkumníci vždycky mají v inventáři výbavu pro dobrodruhy, aby podobným nebezpečím předešli. Hůře připravení průzkumníci si budou muset vytrpět všechny ty popáleniny, otravy a úrazy elektrickým proudem, které si na ně džungle přichystá.

Dovednosti Selvadoradská kultura, atletika a logika na vysoké úrovni pomohou Simíkům některá tato nebezpečí zdolat.

Část: 4

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Belomiská džungle má svá skrytá zákoutí. Tato místa odhalíte, když se dostanete přes překážky na cestě. Za svou zvědavost budou Simíci odměněni. Na těchto místech totiž najdou výkopové hromádky, sběratelské předměty i pozitivní náladovky zprostředkované prostředím.

 

 

Omiscanský chrám


Část: 1

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Simíkům. kteří se vydají do hlubin džungle, se může podařit objevit omiscanský chrám.

Tento starověký chrám má nevysvětlitelné vlastnosti, které mohou nepřipravené Simíky vyvést z míry a zmást. Rozložení tohoto chrámu se mění s každou návštěvou Selvadorada. Stěny se posunují, pasti se mění a truhly s poklady se stěhují. Pokud váš Simík nedokáže chrám zdolat, zkuste se vrátit na příští dovolené

Část: 2

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Pokud chce Simík projít celý omiscanský chrám, musí nejprve zdolat jeho obranu. Je třeba najít a aktivovat správné spínače, abyste otevřeli bránu do další místnosti. Simíci mohou jednotlivé pasti prozkoumat a zjistit tak. jestli spínač bude fungovat, nebo ne. Ověření spínače nicméně záleží na úrovni simíkovských dovedností a na obrané chrámu, kterou Simík prozkoumává. Podržte kurzor nad interakcí Prozkoumat, abyste zjistili, která dovednost k dané obrané náleží.

Část: 3

Lekce - Dobrodružství v Džungli

V srdci omiscanského chrámu vždycky najdete vzácnou truhlu s pokladem plnou skvělých odměn. Uvnitř se nachází části mystických relikvií nebo omiscanské poklady.

 

 

Mystické relikvie


Část: 1

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Mystické relikvie jsou mocné předměty, které vytvoříte spojením horní a dolní části a přidáním vybroušeného krystalu. Pomocí nich můžete na Simíky sesílat silné kletby nebo požehnání.

Část: 2

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Horní a spodní části těchto relikvií najdete v truhlách s poklady v omiscanských chrámech a na místech vykopávek v Belomiské džungli.

 

Část: 3

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Každé mystické relikvii dodává energii vybroušený krystal. Simici s dovednosti archeologie mohou u archeologického stolu krystal brousit. Krystaly spadají do několika kategorii: obyčejné, neobyčejné a vzácné. Vzácnost krystalu má vliv na požehnání nebo kletbu, kterou mystická relikvie sešle.

Část: 4

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Aby mohl Simík mystickou relikvii vytvořit, musí mít v inventáři k dispozici všechny části. Potřebuje horní a dolní část a také vybroušený krystal. Nejprve klikněte na horní nebo dolní část mystické relikvie a vyberte "Spojit s...". Zvolte díl. který chcete připojit Po dokončení klikněte na výslednou mystickou relikvii a zvolte "Vložit krystal ". Výběrem vybroušeného krystalu celý proces dokončíte.

Část: 5

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Co mystické relikvie dokážou, na to si musí každý Simík přijít sám metodou pokus a omyl. Jakmile mystickou relikvii použije na sobě nebo na jiném Simíkovi. zjistí, jakou kletbu nebo požehnání daná mystická kombinace relikvie sesílá. Tato informace se zobrazí v mystické kontextové nápovědě relikvie a také u jednotlivých částí během procesu sestavování.

Část: 6

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Když se opravdu snažíte, dokážete se zbavit jakékoliv kletby. V popisu náladovky často najdete návod, jak na to. Úspěšné zbaveni se kletby vašemu Simíkovi vynese požehnání.

Kletby je také možné odstranit věnováním daru soše Madre Cosechy. V tomto případě však požehnání nečekejte.

 

Část: 7

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Mystické relikvie se po seslání kletby nebo požehnání potřebují nějakou dobu dobíjet. Pokud Simík sešle kletbu nebo požehnání, musí několik hodin počkat, než se mystická relikvie znovu nabije.

Když jsou Simíci pod vlivem kletby nebo požehnání, nemohou dostat další kletbu ani požehnání.

Část: 8

Lekce - Dobrodružství v Džungli

Při každém seslání kletby nebo požehnání existuje možnost, že se mystická relikvie poškodí. Pokud se to stane, objeví se na ní praskliny. Při opětovném poškození bude mystická relikvie zničená.

Proto doporučujeme nechávat si všechny díly relikvií, které objevíte, abyste mohli nahradit kousky, které se používáním zničí.

 

 

 

NovinkyNovinky
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm