Cesta ke slávě - Lekce | The Sims 4 CZ

Rozšíření: Cesta ke slávěCesta ke slávě


DeadKarlos | 3. prosinec 2018 | Návštěvnost 3086

 

Systém slávy


Část: 1

Systém slávy - Část 1

Stát se celebritou se dá různými způsoby. Jak si váš Simík bude rozvíjet schopnosti a kariéru, k hvězdné slávě se mu otevře více cest. Nejlepší cesty za slávou zahrnují samozřejmě kariéru herce či zvyšování dovednosti produkce médií přes videostanici nebo hudební pult. Každý Simík (dítě nebo starší) se může stát slavným. Děti se mohou stát maximálně dvouhvězdičkovou celebritou.

Hledejte interakce označené jako (+ sláva). Každá taková interakce vás na cestě stát se superhvězdou posune o trochu dál!

Část: 2

Systém slávy - Část 2

Se zvyšující se úrovní celebrity bude váš Simík získávat body slávy, za které je možné pořizovat výhody slávy. Výhody vašemu slavnému Simíkovi odemykají širokou škálu benefitů! Simík si ale vypěstuje také výstřelky, které jeho chování nějakým způsobem ovlivňují. Jak výhody, tak výstřelky mají samostatné lekce, kde se o nich dozvíte víc.

 

 

 

Část: 3

Systém slávy - Část 3

S rostoucí slávou vašeho Simíka si toho ostatní Simíci začnou všímat. Možná si všimnete paparazziho. jak vás sleduje a fotí vás. nebo fanoušků, jak se na vás vrhají a žádají chvíli vašeho času. Můžete také pořádat seznámení s hvězdou, což vám umožní vybrat si čas a místo setkání s vašimi věrnými fanoušky. Celá tahle pozornost ale může být poněkud unavující... Jakmile se stanete tříhvězdičkovou celebritou, můžete využít zrcadlo a nasadit si převlek celebrity, který vás uchrání před rozpoznáním na veřejnosti.

Část: 4

Systém slávy - Část 4

Sláva může být pomíjivá. Pokud nebudete pravidelně provádět činnosti generující slávu, váš Simík se začne z veřejného povědomí vytrácet. Jakmile se to stane, úroveň vaší slávy bude pozvolna klesat, a dokonce můžete přijít o úroveň celebrity. Zároveň však nikdy nemůžete přijít o více než dvě úrovně slávy. Všemu tomu se dá snadno vyhnout - jakmile by se vaše sláva měla začít snižovat, přijde vám varování. Jakékoliv interakce, které poskytují (+sláva). ve snižování slávy zabrání, čím vyšší je vaše úroveň celebrity, tím déle bude trvat, než se vaše sláva značně snižovat.

Část: 5

Systém slávy - Část 5

Jeden důležitý detail k zapamatování je ten. že jakýkoliv Simík mimo vaši aktuální domácnost nikdy nezíská slávu a nikdy o ni nepřijde. Pokud hraiete se Simíky v různých domácnostech, sláva vašich Simíků zůstane na stejné úrovni, kde jste je při přepnutí do jiné domácnosti zanechali.

 

 

 

Část: 6

Systém slávy - Část 6

Nad tím. který Simík se stane slavným, máte kontrolu. V nabídce nastavení můžete přepnout, jestli je ve výchozím stavu získávání slávy povoleno u všech Simíků. nebo ne. Bez ohledu na celkové nastavení můžete slávu vypnout nebo zapnout u každého jednotlivého Simíka. Stačí otevřít informační panel slávy Simíka. kterého chcete upravit, a vybrat možnost "Opustit záři reflektorů". Jakmile tuto možnost zapnete, daný Símík se nikdy nebude moci stát celebritou. Pokud si to rozmyslíte, nastavení můžete kdykoliv změnit.

 

 

Výhody slávy


Část: 1

Výhody slávy - Část 1

Se zvyšující se úrovní slávy Simíka budou přibývat body slávy. Body slávy je možno použít na pořízení výhod slávy, které celebritám poskytují užitečné benefity a vašemu Simíkovi odemykají nové chování, nové interakce a nové příležitosti. Získáváním výhod můžete výrazně pozměnit Simíkovu cestu za hvězdnou slávou. Existuje totiž několik cest, jak se stát slavným, které jsou také různě rychlé. Jako pět i hvězdičková celebrita si budete moci pořídit deset různých výhod!

Část: 2

Výhody slávy - Část 2

Většina výhod má nějaké nutné předpoklady, které je potřeba před jejich pořízením splnit...

Úroveň celebrity vašeho Simíka upravuje, které výhody je možno pořizovat. Silnější výhody přirozeně vyžadují vyšší úroveň celebrity. K pořízení výhod na vyšších úrovních je nejdříve potřeba pořídit výhody nižších úrovní ve stejném sloupci. Některé výhody vyžadují, aby reputace vašeho Simíka byla na určité úrovni, než bude pořízení možné.

Část: 3

Výhody slávy - Část 3

Pokud váš Simík přijde o úroveň celebrity, může přijít o přístup k výhodám, které si pořídil. Pokud k tomu dojde, výhoda bude vašemu Simíkovi odebrána a bude mu vrácen bod slávy. Jakmile si jednou bod slávy vysloužíte, už je prostě váš.

 

 

Část: 4

Výhody slávy - Část 4

Výhody slávy, které si váš Simík v průběhu času pořídil, můžete kdykoliv měnit. Simíkovým mobilním telefonem si "Zamluvte očištění od slávy". Po dokončení očisty budou vašemu Simíkovi odebrány všechny výhody a všechny body slávy se vám vrátí. Díky tomu si budete moci vybrat naprosto novou sadu výhod. Tohle můžete provést tak často, jak jen chcete.

 

 

Výstřelky


Část: 1

Výstřelky - Část 1

Během zvyšujících se úrovní celebrity odemkne Simík schopnost přejímat výstřelky. Výstřelky jsou zvláštnosti v chování, které si Simík časem vypěstuje kvůli tomu. že jeho životní styl celebrity je od života běžného Simíka dost odlišný. Výstřelky se nevybírají, ale jsou vašemu Simíkovi přiřazeny na základě činností, které provádí. Výstřelky jsou uvedeny v informačním panelu slávy a každý obsahuje popisek o chování, které tento výstřelek spustí.

 

Část: 2

Výstřelky - Část 2

Výstřelku se můžete zbavit dvěma způsoby...

Zaprvé, váš Simík může utratit body spokojenosti v obchodě s odměnami za lektvar VýstřelkoPryč. Tento lektvar odstraní výstřelek dle vašeho výběru a je možné ho použít, kolikrát chcete.

Zadruhé. váš Simík si může koupit a nosit korunu s nebeskými krystaly. Pokud se do koruny vloží vzácný krystal, pak lze korunu použít k odstranění libovolného výstřelku.

Trvale odstranit pozici na výstřelek Simíka není možné.

 

 

Reputace


Část: 1

Reputace - Část 1

Reputace Simíka je utvářena tím. jak s vámi ostatní Simíci v herním světě interagují a jak na vás reagují. Ve hře se můžete ocitnout na sedmi různých úrovních reputace Simíka. od Dokonalé k Strašné. Každý Simík (dítě a starší) si bude prostřednictvím svých činů utvářet reputaci. Reputace se zakládá na principu jednat s ostatními tak. jak byste sami chtěli, aby s vámi jednali ostatní. Prostý život v zajetých kolejích vám reputaci nevytvoří... Simíci se musí snažit a být náležitě milí. nebo zlí. aby se jejich reputace změnila. V mnoha případech se Simíkova reputace nezmění, dokud jeho jednání není svědkem jiný Simík.

 

 

 

 

 

 

 

 

Část: 2

Reputace - Část 2

Pokud máte pozitivní reputaci, vašemu Simíkovi to odemkne několik výhod...

Pokud vás ostatní považují za "dobrého", často s novými Simíky, se kterými se seznámíte, navážete silnější přátelství.

Po dosažení reputace "skvělá" budou vašemu Simíkovi občas chodit různé nabídky od ostatních Simíků. Může se jednat třeba o pozvánku na charitativní večírek, nabídky práce umožňující posunout kariéru výš, pozvánku na rande naslepo a další. Pokusy o romantická seznámení budou mít větší šanci, že z nich vznikne vztah na vyšší úrovni. Také budete automaticky získávat vyšší skóre v jakýchkoliv společenských událostech, které pořádá váš Simík, díky čemuž se snáze získávají odměny.

Po dosažení reputace "dokonalá" budete mít možnost uspořádat vlastní charitativní večírek. V této nové události naleznete spoustu nových odměn, které lze získat. Navázaná přátelství budou trvat déle a Simíci. kolem kterých se ve světě objevíte, budou reagovat pozitivně jen na vaši pouhou přítomnost.

 

Část: 3

Reputace - Část 3

Negativní reputace odemkne Simíkovi naprosto jiné beneřity a upraví typy Simíků. kteří na vás reagují pozitivně.

S reputací "špatná" seznamování s novými Simíky nejspíše nebude probíhat dobře... ale pokud natrefíte na dalšího Simíka se špatnou reputací nebo na někoho, kdo je zlý nebo zákeřný, můžete navázat silnější vztah.

Jakmile se vaše reputace sníží na úroveň "hrozná", objeví se spousta nových příležitostí. Můžete se těšit na pozvánku na zesměšňovací večírek, nabídku na kariéru kriminálníka na vysoké úrovni nebo vás ostatní mohou představit přátelům nebo potenciálním partnerům, kteří jsou taktéž společenskými vyvrheli, a další.

Po dosažení "strašné" reputace budete moci uspořádat vlastní zesměšňovací večírek, kde můžete vybrat čestného hosta, kterého si pěkně podáte. Sirrtici. kolem kterých projdete, budou reagovat negativné. Navazovat přátelství s takto špatnou reputací může být opravdu oříšek, ale ostatní Simíky naštéstí můžete podplatit, aby se s vámi bavili. Zaplatit si můžete také pokrok v kariéře.

Část: 4

Reputace - Část 4

Když přijde na reputaci vašeho Simíka, mějte na paměti pár dalších detailů...

Reputaci může ovlivnit Simíkova sláva, čím slavnější Simík je, tím rychleji se jeho reputace může změnit. Kromě toho existují také určité výhody, které k odemknutí vyžadují pozitivní, nebo naopak negativní reputaci.

A konečně, Simíkova reputace se nikdy nezmění, pokud není členem aktivní domácnosti, se kterou zrovna hrajete. Pokud hrajete se Simíky z jiné domácnosti, reputace vašeho Simíka zůstane na stejné úrovni, na jaké jste při přepnutí na jinou domácnost skončili.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herecká kariéra a dovednost


Část: 1

Herecká kariéra a dovednost - Část 1

Jste herec a jeviště je vaším kreativním pracovním prostorem. Herci se mohou propracovat od reklam k filmům a skončit až u slávy ikony stříbrného plátna. Simíci začnou jako komparz, ale postupem času se stanou uznávanými herci v hlavních rolích.

Část: 2

Herecká kariéra a dovednost - Část 2

Herci potřebují agenturu, aby je zastupovala a dohazovala jim konkurzy. Každá z nich má vlastní charakter a výhody. Agentur, které budou mít zájem vás reprezentovat, bude nejdřív málo, ale s vaší rostoucí kariérou jich bude víc a víc.

Část: 3

Herecká kariéra a dovednost - Část 3

Herectví není práce od 9 do 5 hodin, herci pracují od jedné role k druhé. Mohou se rozhodnout, že do toho půjdou s plnou vervou a zaplní si celý týden, nebo si můžou vybírat více a vydržet bez práce celé měsíce.

Často hledejte vypsané konkurzy, mění se denně. Vaše agentura vám může zajistit přístup na různé druhy konkurzů.

Část: 4

Herecká kariéra a dovednost - Část 4

Dávejte pozor, které dovednosti se na konkurzy doporučují. Dosažení nebo překonání úrovně této dovednosti zvýší vaše šance na úspěšné dokončení konkurzu. Jakmile tu roli dostanete, pokuste se dokončit všechny přípravné úkoly. Pomohou vám uspět při riskantnějším improvizování při scénách na jevišti.

 

Část: 5

Herecká kariéra a dovednost - Část 5

Ve studiu se děje veškerá ta magie. Ujistěte se, že jste dokončili všechny přípravné úkoly, ať režiséra potěšíte. A nebo pokud jste velká hvězda, můžete tyhle úkoly vynechat a říct režisérovi, ať už se začne.

Část: 6

Herecká kariéra a dovednost - Část 6

Při hraní scén budete mít možnost nic neriskovat, nebo podstoupit trochu toho risku. Věnujte pozornost ikonám přípravných úkolů, které vám při riskantnějších výkonech pomohou uspět. Pokud jste se na přípravný úkol vykašlali, riskujete nezdar epických rozměrů.

Část: 7

Herecká kariéra a dovednost - Část 7

Jakmile se dotočí poslední scéna, režisér zařve "střih". Světla zhasnou a film bude odeslán do střižny. Nastal čas nechat si zaplatit, užít si slávu a zamířit domů.

 

 

Dovednost Produkce medií


Část: 1

Dovednost Produkce medií - Část 1

Dovednost Produkce médií je dovednost vycházející z objektu (zlepšujete se a věci odemykáte na videostanici a hudebním pultu) a částečně z dovednosti vyrábění, díky které tvoříte videa a písně k nahrání a distribuci.

Část: 2

Dovednost Produkce medií - Část 2

Hráči mohou vytvářet videa na videostanici Více zhlédnutí. Editace videa a používání dalších funkcí stanice buduje vaši dovednost Produkce médií.

 

 

Část: 3

Dovednost Produkce medií - Část 3

Videa můžete natáčet také pomocí některého ze streamovacích dronú. Dovednost si zvýšíte také tím. že tato videa přenesete na videostanici a využijete její funkce.

Část: 4

Dovednost Produkce medií - Část 4

Písničky můžete skládat také na hudebním pultu Mistr mixáže. Remixování a vypalování písniček buduje vaši dovednost.

 

Část: 5

Dovednost Produkce medií - Část 5

Postup na vyšší úroveň produkce médií odemkne na hudebním pultu další písničky a remixy a také další možnosti editace a úpravy videí na videostanici.

 

 

Vlastnosti pozemků celebrit a lanové VIP vstupy


Část: 1

Vlastnosti pozemků celebrit a lanové VIP vstupy - Část 1

Existují tři nové vlastnosti pozemku, které jsou na míru ušité celebritám na různých typech pozemků. Dvě nebytové vlastnosti jsou Nejoblíbenější podnik ve městě a Podnik na vzestupu. Tyto vlastnosti upravují, jak často se objeví celebrity, jaké úrovně tyto celebrity většinou budou a další různé herní vlastnosti. Domov celebrit je vlastnost specifická pro bytové pozemky. I když na pozemku s toto vlastností může bydlet kdokoliv, pouze domácnosti s celebritou vysoké úrovně využijí všechny výhody. Ostatní se jen budou čas od času cítit trochu trapně.

Část: 2

Vlastnosti pozemků celebrit a lanové VIP vstupy - Část 2

VIP dveře nebo oblouk fungují v synergii s vlastnostmi pozemku celebrity. Použití libovolných VIP dveří zajistí, že prostor bude přístupný primárně celebritám určené úrovně. Tímto je možné docílit vytvoření podniku pouze pro celebrity nebo VIP místnosti uvnitř podniku. Po načtení pozemku v režimu života klikněte na samotné dveře a nastavte úroveň slávy, která je k vpuštění Simíka dovnitř nutná.

 

 

Část: 3

Vlastnosti pozemků celebrit a lanové VIP vstupy - Část 3

Nezapomeňte odstranit nebo zamknout všechny dveře, které by ostatním Simíkům umožnily obejít lanový vstup pro VIP. Jinak se ti blázniví Simíci proplíží zadem! Pozor taky na tohle: umístění těchto dveří bez vlastnosti Pozemek celebrity může znamenat, že příliš celebrit na návštěvu nezavítá a uvnitř může být celkem mrtvo.

 

 

 

 

Část: 4

Vlastnosti pozemků celebrit a lanové VIP vstupy - Část 4

Vyhazovače lze najmout na jakýkoliv typ podniku, který je možné vlastnit. Stačí kliknout na dveře a vybrat možnost "Najmout vyhazovače". Pokud domácnost tento podnik vlastní, může také "Vyhodit vyhazovače". Vyhazovači automaticky dorazí a přiřadí se ke dveřím (až ke třem dveřím na pozemek) na každém dalším typu pozemku, který nelze vlastnit. Interakcí s vyhazovačem se hráč nebo nehráčská postava může pokusit o uplacení, přesvědčení nebo přeprání vyhazovače a dostat se tak přes omezení VIP vstupu. Jakmile je Simíkovi povolen vstup, bude moci vstoupit do dveří, které daný vyhazovač hlídá (po dobu aktivní služby tohoto vyhazovače).

 

 

 

NovinkyNovinky
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm