Nadechněte se čerstvého venkovského vzduchu (Článek) | The Sims 4 CZ

Nadechněte se čerstvého venkovského vzduchu


Electronic Arts | 14. června 2021 | Návštěvnost 289

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

Úplně bučíme nadšením, protože konečně přišla chvíle představit rozšíření The Sims™ 4 Život na venkově!* V malém venkovském městečku Henford nad Bagley vás čekají parádní zážitky. Všechno se tu bučí, tedy pardon, točí kolem zvířátek a zahradničení. A co je na tom úplně nejlepší? Že tohle zlaté vajíčko se vylíhne už 22. července!

Nezapomeňte nás sledovat, až za vámi přihopkáme s dalšími detaily o mléce a nejen o něm!

 

Je to tichá vesnice

Život tu probíhá poněkud venkovštěji, než byste možná čekali. Je to maloměsto a místní Simíci toho opravdu hodně napovídají. Dejte si důvěrný henfordský rozhovor s majiteli hospůdky Trpasličí náruč nebo si promluvte se Simíky u stánku s potravinami. Třeba se dozvíte zajímavé historky a drby. Pokud máte odvahu, můžete dokonce přijít blíž k zahrádkářskému stánku Crumplebottomových a říct si o radu. (Pamatujte si, že Agáta je ta přátelská a Agnes je ta nabručená, ale obě zbožňují lívance.) I místní občas uvítají trochu pomoci. Pokud se vám chce, můžete pro ně vyřídit pár pochůzek a získat tak zajímavé dárky.

Každý týden se ve vesnici odehrávají finchwickské trhy, které vždy přilákají nejrůznější Simíky. Starosta posuzuje příspěvky v soutěžích, které se každý týden mění (od koláčů přes zeleninu až po kuřata) a zbytek vesničanů se do toho rád zapojí.

 

Pořiďte si krávu

Ano, je tomu opravdu tak: v tomto idylickém novém světě žijí se Simíky krávy, lamy, kuřata, králíčci a lišky. Spřátelte se s divokými králíčky, liškami a ptáky a získejte od nich dárky a pomoc na zahradě, nebo věnujte svou lásku a pozornost svým kamarádíčkům v přístřešcích pro zvířata a v kurnících, které máte doma. Nebo klidně dělejte obojí! Čím víc zvířat, tím je život lepší.

Simíci s vlastností nadšenci do zvířat se o zvířátka starají opravdu rádi. Váš vztah s jednotlivými zvířaty ovlivňuje způsob, jakým na vás reagují. Získat si je můžete pomocí speciálních pamlsků. Různé pamlsky pro zvířata a nálady vedou k různorodým výsledkům (a dost často i k bučení)! S pomocí konkrétních dobrot můžete změnit příchuť kravího mléka, barvu lamí vlny a dokonce i vzhled kuřat. (Abyste získali čokoládové mléko, budete muset v přírodě nasbírat čokůvky nebo si je objednat v obchodě s potravinami.)

 

Zapusťte kořeny

A zasaďte i trochu zeleniny, to je jasné! Díky novým zahradnickým drnům jsou místní natěšení na přerostlé plodiny. Vysázejte na pozemku obří melouny, lilky, dýně, houby a saláty a udělejte dojem na své sousedy. Vezměte s sebou na zahradu i děti a naučte je, jak o tak velké plodiny pěstovat. Až vyrostou (jako ty plodiny, ne ty děti), zapište je do soutěže na finchwickském trhu nebo je prostě skliďte a připravte z nich zdravé jídlo.

Pozemková výzva Jednoduché bydlení vám zlevní vaření, ale také vám umožní vařit jen a pouze z toho, co máte v inventáři. Sbírejte v okolních lesích houby a bobule, vezměte si trochu mléka a vajec od svých zvířat a pečujte o záhonky na zahrádce. Něco vám chybí? Objednejte si donášku z místního obchodu s potravinami, kterou vám doručí rovnou před dveře. (A nezapomeňte dát doručovateli spropitné!) A když už mluvíme o vaření, svolejte celou rodinu do kuchyně a připravte si yorkshirský pudink, hovězí Wellington nebo některé z dalších lahodných jídel, která do hry přibyla. Díky tomu se z kuchyně stane skutečný středobod domova.

 

Pokud vám kokrhání (a všechno to bučení) zní lákavě, pak paráda! A ještě lepší je, že pokud si balíček koupíte do 2. září, dostanete také bonusový digitální obsah Trpasličí jízda**, který vidíte výše! Projeďte se po městě na bicyklu Dojíždíme s vyhlídkou, vyzdobte si zahrádku trpasličí sochou „Kupředu“ a projasněte si zahrádku světlonosným stromem z Ostružiníkového lesa.

Předobjednejte si rozšíření The Sims 4 Život na venkově hned teď, abyste mohli začít hrát okamžitě po vydání 22. července v 19:00 hodin SELČ na platformách Origin a Steam, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation®4 a PlayStation®5!

 

Načerpejte inspiraci pro svůj život na venkově na fórech; sledujte nás na Twitteru a Instagramu; dejte nám lajk na Facebooku; a přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube. Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru The Sims 4, abyste obdrželi všechny novinky bez prodlení.

*VYŽADUJE ZÁKLADNÍ HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE. PROHLÉDNĚTE SI MINIMÁLNÍ SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY TOHOTO BALÍČKU.

 

 

 

NovinkyNovinky
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022
Zpráva v lahvi IkonaZpráva v lahvi (Sbírka)

13. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm