Představujeme rozšíření The Sims 4 Cesta ke slávě - Článek | The Sims 4 CZ

Představujeme rozšíření The Sims 4 Cesta ke slávě


Electronic Arts | 9. října 2018 | Návštěvnost 2434

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

 

Chtěli jste někdy vědět, jaké to je, být slavný? FAKT HODNĚ slavný? A třeba mít miliony fanoušků, obří sídlo s vlastním kinem a bazénem a být na všech filmových plakátech? Teď to můžou vyzkoušet vaši Simíci! Herní rozšíření The Sims™ 4 Cesta ke slávě* vychází 16. listopadu 2018 pro počítače PC a Mac a my už jsme se nemohli dočkat, až se s vámi o tuhle senzační zprávu budeme smět podělit. Naznačíme vám, na co všechno se můžete těšit (a v zásobě máme i pár překvapení), tak už teď vyhlížejte další novinky! Jestli se vám čekání na simíkovskou slávu zdá nekonečné, tady můžete předobjednávat.

 

 

 

Jak si žijí bohatí, ale ještě ne tak zcela slavní
Jednou z nejúžasnějších věcí na novém rozšíření bude nový svět! Seznamte se s Del Sol Valley, domovem celebrit i slibných nadějí a všech mezi nimi. Obytná zóna je rozdělena do dvou částí: Mirage Park v nížině s přiměřenými cenami nemovitostí a Pinnacles vysoko v kopcích, kam míří bohatí a slavní. Vaši Simíci mají navíc po ruce park, noční klub a další senzační místa. Jestli si ale myslíte, že se do těchto podniků dostane úplně každý, tak pozor... Ne každý Simík se dostane na seznam těch, co mají povolený vstup. Vždycky existuje šance, že se vám podaří přemluvit vyhazovače. Jestli ne, hlavu vzhůru. Čím slavnější budete, tím ochotněji se před vámi budou otevírat dveře na exkluzivní večírky.

 

A... Herectví!
Sledujte Starlight Boulevard – váš Simík byl možná stvořen pro procházku na červeném koberci! Svoji premiéru si odbude nová blyštivá herecká kariéra, která s sebou zajisté přinese spoustu příběhů o popelkách a popelácích, co se propracují ke slávě a bohatství. Váš Simík se nejprve musí pustit do aktivní herecké kariéry. Pokud se vypořádá se všemi překážkami a výzvami, čeká ho kolotoč zábavy a slávy. Na cestě ke slávě Simíky čekají herecké kurzy, ale i povinnost předvádět se na sociálních sítích nebo najít si talentovou agenturu. S tím, jak se bude zvětšovat váš bankovní účet, se budou zpřístupňovat další úžasné věci vyhrazené boháčům, jako možnost chlubit se poctivě vydělanými bankovkami – naprosto zaslouženě, no ne?

 

Nejlepší na tom všem je, že svého Simíka na jeho herecké cestě můžete doprovázet. Vezměte ho do studia Plumbob Pictures, kde ho napřed čeká proměna v maskérské židli, oťukávání s režisérem a následně třeba herecký výkon, za který by si zasloužil i nějakou tu cenu. Odváží se váš Simík strhnout na sebe v klíčové scéně pozornost, nebo dá přednost jistějšímu, ale umírněnějšímu výkonu? Už brzy se dozvíte víc!

 

Na nadcházející týdny máme připravenu spoustu dalších informací, ale než se rozloučíme, musíme ještě zmínit, že se v novém herním rozšíření setkáte i s několika známými tvářemi. Předně je to Baby Ariel, talentovaná zpěvačka a královna sociálních sítí! Najděte si, na kterých veřejných místech ve městě vystupuje, a běžte si ji poslechnout! A všimli jste si v upoutávce k oznámení hry i několika Game Changerů?

 

Jsou vaši Simíci připraveni sbírat fanoušky, sledující a možná i ceny? The Sims 4 Cesta ke slávě vychází 16. listopadu 2018 pro PC a Mac. Mezitím omrkněte fóra The Sims 4, sledujte nás na Twitteru a Instagramu, dejte nám like na Facebooku a přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube. Přihlaste se k odběru novinek The Sims 4, abyste e-mailem dostávali aktuality, exkluzivní nabídky a další obsah (včetně novinek a informací o produktech, událostech a akcích společnosti EA). Navíc díky tomu získáte Smrťákovu kytaru zdarma!

 

 

* Vyžaduje základní hru The Sims 4 (v prodeji samostatně) a všechny herní aktualizace.

 

 

 

NovinkyNovinky
San Sequoia IkonaSan Sequoia

19. září 2023
Výbava IkonaVýbava

19. července 2023
Rozšíření: The Sims 4 Střední škola IkonaThe Sims 4: Střední škola

17. června 2023
Copperdale IkonaCopperdale

10. března 2023
Cheaty: Střední škola IkonaCheaty: Střední škola

21. února 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Přiřazené pozemky (Rodinný život)

19. září 2023

Nové Aspirace (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Vlastnosti (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Události (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Oblíbenosti (Rodinný život)

13. září 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm