Aktualizace: 2. listopadu 2021 | The Sims 4 CZ

Aktualizace: 2. listopadu 2021


DeadKarlos | 25. listopadu 2021 | Návštěvnost 265

 

Aktualizace: 2. 11. 2021

PC: 1.81.72.1030 / Mac: 1.81.72.1230

Konzole: Verze 1.49

Zdroj: Electronic Arts | -SimGuruRusskii

 

 

 

Co je nového?


Scénáře!

Jak jste všichni viděli (nebo slyšeli od kamarádů), v našem nejnovějším díle Inside Maxis jsme představili scénáře, což je nový způsob hraní The Sims 4. A počínaje dneškem si je můžete také vyzkoušet.

Co jsou to scénáře?

Scénáře jsou situace, které budou dostupné ve hře a kterých se hráči Simíků mohou rozhodnout zúčastnit. V jejich rámci se budou Simíci snažit dosáhnout určitých cílů. Zajímavé na tom je, že každý scénář má několik možných výsledků a k těmto výsledkům je také možné dojít různými cestami. To znamená, že každý scénář je možné dokončit různými metodami, takže si jako hráči můžete vybrat z několika možností, jak se k vytouženému výsledku dostat.

Každý scénář má téma, ale co se v daném scénáři stane, to záleží na vás. Budete pracovat na svém vytouženém výsledku, ale nikdy nevíte, kam vás příběh zavede. To ukáží až vaše rozhodnutí a čas. <zlovolný smích>

Dnešní aktualizace přináší dva scénáře:

 • Vydělávání peněz: Peníze, peníze, peníze, peníze, všude jen samé PENÍZE! <ehm> Tento scénář vašeho Simíka postaví do celkem prekérní situace. Jakmile se totiž nastěhuje na pozemek, vynulujeme mu bankovní účet. Přesně tak, nebude mít žádné simoleony, jen jednu velkou tučnou nulu. Na obtížnost bude mít vliv, zda si váš Simík vybere zařízený nebo nezařízený pozemek nebo se dokonce rozhodne srovnat pozemek se zemí. Pro splnění scénáře se musíte dopracovat až k jednomu milionu simoleonů. Ale jak se k tomu milionu dostanete, to už je jen a jen na vás. Jen nedělejte nic, co bychom nedělali my sami. <mrk>
 • Hledání lásky po rozchodu: Láska bolí a zůstávají po ní šrámy. V tomto scénáři je váš Simík v situaci těsně po rozchodu se svou drahou polovičkou. Jeho úkolem je najít lásku, a to buď tím, že zachrání rozpadlý vztah nebo si najde novou lásku někde jinde. Pro co se váš Simík rozhodne? Je jen na vašem Simíkovi, aby snil... Který protějšek si získá jeho srdíčko?

Pokud se jedné (nebo obou) výzev rozhodnete zúčastnit, pamatujte na to, že do této první várky scénářů se musíte pustit s novou domácností. Ale nebojte! Po dokončení scénářů vám tyto domácnosti zůstanou.

Jak už jsme se během Inside Maxis dozvěděli od SimGuruDuck, některé scénáře budou k dispozici pouze po omezenou dobu a některé budeme postupně aktualizovat a ladit. Některé budou mít rysy výzvy a jiné takové nebudou. Nicméně platí, že postupně budeme přidávat další a zároveň také můžete očekávat vylepšení anebo doplnění tohoto nového systému! Už se těším, až uslyším, co všechno s nimi vy a vaši Simíci dokážete.

 

S následující aktualizací se k vám blíží simíkovská zásilka.

<Z dárkové krabice vyskakuje králíček z ledničky – „cink cink“>

Tato aktualizace připravuje naši hru na nový systém, který nám umožní dodávat do základní hry obsah pro všechny. Jde o takového menšího a spontánnějšího bratříčka našich běžných herních aktualizací. Pojďme společně přivítat Simíkovský doručovací systém!

Simíkovský doručovací systém (zkráceně také SDS) umožní doručovat simíkovské zásilky, aniž by byla potřeba kompletní herní aktualizace. Ale co to znamená? Co to vlastně jsou simíkovské zásilky? A jaká příloha je k nim nejlepší? Tak teď vám to všechno povíme:

 • Simíkovské zásilky mohou obsahovat prvky do nástroje Vytvořit Simíka nebo do režimu stavby.
 • Simíkovské zásilky mohou být malé prvky herních možností, které ke zpřístupnění nevyžadují aktualizaci základní hry.
 • Simíkovské zásilky také mohou být malinkaté opravičky, které k nasazení nevyžadují aktualizaci základní hry.
 • Simíkovské zásilky jsou vždy zdarma.

Zároveň je třeba zmínit, že i když někteří z vás – zdravíme všechny hráče Simíků, které baví technologie – si ze souborů dnešní aktualizace všimli, že simíkovské zásilky už existují, tato funkce bude dostupná až později. Upozornění pro konzolové hráče: Nezapomeňte si ve hře propojit svůj účet s EA, abyste po odstartování simíkovských zásilek mohli rovnou začít. Nebojte, máme pro vás informace o tom, jak to udělat – najdete je tady. Nezapomeňte sledovat novinky, protože v budoucnu se ozvu s dalšími informacemi a podrobnostmi ohledně Simíkovského doručovacího systému.

 

Máte rádi rostliny?

Já ano, takže je máme rádi všichni. Rádi a hrdě je opečováváte? To my taky! No... tedy alespoň někteří z nás. <trošku smutně se dívá na své vysušené květináče> Tato aktualizace přináší několik úprav způsobu, jakým dekorativní rostliny ze základní hry a balíčků fungují. Jde o vyladění velikosti vlivu na prostředí a ceny v režimu stavby tak, aby lépe odpovídaly vzácnosti a hodnotě v rámci simíkovské fikce. Tato změna se pojí s malou změnou textu souvisejícího s vylepšováním a zhoršováním prostředí u prvků z nástroje stavby. Nyní se zobrazuje tak, aby lépe vyjádřil skutečnou náturu dané hodnoty. Místo označení Menší zlepšení/zhoršení prostředí teď používáme výraz Pozemkové zlepšení/zhoršení prostředí

Doufáme, že pro vás tato změna bude přímo dechberoucí!

 

 

 

Opravy


 

The Sims 4


 • Opravili jsme problém, který způsoboval, že batolata chodila pomocí animací, které pro ně nebyly tak úplně vhodné. Nevím, jak to máte vy, ale pokud by mi moje herní batole chodilo jako po konzumaci opravdu hodně silné kávy, tak by to... byla opravdu až moc silná káva. A to říkám já coby královna kofeinu. Naštěstí se nám tento problém podařilo vyřešit, takže batolata by teď měla chodit, jak se sluší a patří.
 • Všimli jste si, že bonsaj se trošku… stranila textu? Taky nám to neuniklo. Zařídili jsme přesazení a řádné zastřižení. To naštěstí všechny její psychologické potíže vyřešilo, takže v režimu stavby už uvidíte správný text.
 • Když tu teď tak mluvíme o tom stranění se textu, některé verze nástěnné textury objektu Vyrovnané Megakamení jsme v režimu stavby také opravili, takže teď budou zobrazovat správný text.

 

Návštěva v lázních


 • V průběhu let se jóga začala provozovat i s použitím různých pomůcek, jako jsou velmi pohodlné hypoalergenní podložky, speciální ponožky na jógu, oblečení a ručníky z potuodolných materiálů – no je toho celá spousta… nicméně jóga se prostě nikdy necvičí v botách. Simíci už nebudou cvičit jógu v botách, to by bylo divné!

 

Industriální bydlení


 • Dvoupostel „Jeden semestr svařování“ nyní správně ukazuje hodnoty stresu a pohodlí a také nižší cenu. Protože jeden semestr svařování je sice fajn, ale neznamená to, že si hned budete žít jako v bavlnce.

 

 

 

NovinkyNovinky
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023
Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaThe Sims 4: Rodinný život

1. listopadu 2023
Milníky IkonaMilníky

16. říjen 2023
Cheaty: Rodinný život IkonaCheaty: Rodinný život

16. říjen 2023
Výstřelky IkonaVlastnosti: Výstřelky

16. říjen 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Přiřazené pozemky (Koňský ranč)

5. prosince 2023

Nové Aspirace (Koňský ranč)

1. prosince 2023

Nové Vlastnosti (Koňský ranč)

1. prosince 2023

Nová lekce (Koňský ranč)

29. listopadu 2023

Kojenecká výživa

26. října 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm