Aktualizace: 7. září 2021 | The Sims 4 CZ

Aktualizace: 7. září 2021


DeadKarlos | 25. listopadu 2021 | Návštěvnost 204

 

Aktualizace: 7. 9. 2021

PC: 1.79.93.1030 / Mac: 1.79.93.1230

Konzole: Verze 1.47

Zdroj: Electronic Arts | -SimGuruRusskii

 

 

 

Co je nového?


Návštěva v lázních – aktualizace

Každý si zaslouží více času na odpočinek a více způsobů, jak se rozmazlovat. Tato aktualizace obsahuje:

 

Tři nové aspirace a novou vlastnost

Cesta ke zdraví a pohodě je dlouhá, ale stojí za to! Simíci teď mohou vnitřního klidu dosáhnout pomocí tří aspiračních cest:

 • Specialista sebepéče – Pro Simíky, kteří by rádi zpeněžili svou lásku ke cvičení a wellness. 
 • Vnitřní klid – Pro Simíky, kteří chtějí dosáhnout naprosté harmonie a naučit se pracovat se svými negativními emocemi.
 • Zenový mistr – Pro Simíky, kteří chtějí sílu wellness sdílet se světem... Ano, s celým světem. Zenoví mistři se také soustředí na výcvik svého nástupce, kterému své nabyté znalosti předají.

Kromě těchto nových aspirací jsme do hry přidali také novou vlastnost pro Simíky, kteří se více nadřou, aby byly jejich potřeby... náležitě harmonické. Náročná údržba vašim Simíkům dopřeje prožít stav duševní pohody při plnění úkolů, které jim pomohou cítit se skvěle. Žádná starost není nepodstatná, žádná potřeba není neoprávněná.

Tyto nové aspirace a novou vlastnost najdete v nástroji Vytvořit Simíka. A nezapomeňte na členství v lázních zahrnuté v těchto aspiracích – výhodnější nabídku nenajdete!

 

Manikúra a pedikúra

Někdo si nejlépe odpočine při masáži – to je rozhodně skvělý způsob, vřele doporučuji – ale úplně nejraději mám manikúru a pedikúru! Počkejte, nechte mě to vysvětlit! Na vybírání toho pravého vzoru, barvy, tvaru a na práci člověka, který vaše nehty s tou největší péčí vyparádí, je zkrátka cosi úžasně relaxačního. Od nynějška se vaši Simíci mohou pyšnit krásnými nehty nebo mohou upravovat nehty ostatním Simíkům. Můžete si vybrat vzor, tvar a voilà! Nehty vašich Simíků budou tak úchvatné jako oni sami!

Pokud si nechcete nechat udělat nehty u profíka – není to levná záležitost, naprosto chápu – Simíci budou mít ke stejným možnostem přístup v nástroji Vytvořit Simíka, kde jim nehty můžete upravit okamžitě! Na výběr máte z množství vzorů a barevných kombinací a designů i jednobarevných variant pro každý nehet. Jednobarevně nalakovat můžete i nehty u nohou. Úpravu nehtů najdete v kategorii Doplňky v nástroji Vytvořit Simíka, kde uvidíte setříděné možnosti pro nehty na rukou i na nohou.

Rádi bychom zdůraznili, že v této aktualizaci rozšíření balíčku Návštěva v lázních najdete návrh od úžasné tvůrkyně Ebonix, který jsme zahrnuli do nástroje Vytvořit Simíka! Ebonix je nesmírně talentovaná tvůrkyně Simíků a máme velkou radost, že jsme jeden z jejích návrhů mohli přidat do hry a podělit se o něj se všemi hráči.

 

O józe a meditaci

Lekce jógy se teď mohou odehrávat i jinde než v lázních a posilovnách. Můžete si najmout instruktora jógy nebo vést svou vlastní lekci pomocí instruktorské podložky na jógu. A když už je řeč o učení, Simíci mohou uspořádat lekce vedené meditace pomocí meditačních stoliček. A nesmím zapomenout zmínit, že jógu a meditaci mohou praktikovat a vyučovat i děti! 

 

Nové objekty, pleťové masky... No páni!

Součástí této aktualizace je i několik nových objektů a barevných vzorníků v režimu stavby. Zahrnují luxusní masážní stůl a masážní křeslo, které lze využívat i k provádění manikúry a pedikúry. Naprostý relaxační ráj. A jako bonus jsme přidali nové přenosné masážní křeslo a stůl, takže vaši Simíci mohou masírovat či provádět manikúru a pedikúru na cestách a vydělat si tak pár simoleonů.

Kromě těchto objektů jsme do hry jako součást simíkovské péče o pleť přidali možnost zakoupit a nanášet pleťové masky. K dispozici jsou v různých designech a přinášejí různé výhody. Pro snadný přístup k nim doporučujeme na zvolený pozemek umístit Minidávkovač Doktora Lahůdky. Tato minilednice se postará o efektivní uskladnění oblíbených nápojů, a navíc si z ní Simíci mohou objednávat pleťové masky. Mimochodem, nezapomeňte vyzkoušet nový nápoj Okurková energie a chutnou svačinku v podobě plátků okurek. Taktéž k dispozici v této aktualizaci.

 

Aktualizace základní hry

Chceme potěšit i hráče, kteří balíček Návštěva v lázních nevlastní. Proto jsme do základní hry přidali možnosti úpravy nehtů na rukou i na nohou, které najdete v nástroji Vytvořit Simíka. Jak jsme již zmínili, v nástroji Vytvořit Simíka najdete kategorie Nehty na rukou a Nehty na nohou, ve kterých si můžete vybírat mezi jednobarevnými i vícebarevnými variantami dostupnými v základní hře.

 

 

 

Opravy


 

Konzole


 • Opravili jsme chybu, při které zlobila některá ovládání v nabídce Nastavení hry. Teď už by to mělo fungovat, jak má.

 

The Sims 4


 • V nových hrách už by nemělo docházet k automatickému generování prázdných domácností, které způsobovalo zvětšování velikosti uložené hry a zpomalenou odezvu. Náš tým stále pracuje na bezpečném opravení existujících uložených her, v nichž k tomuto problému dochází.
 • Opravili jsme problém týkající se židlí vytvořených uživateli, které při přiražení k určitým objektům způsobovaly Simíkům potíže při hledání cesty.
 • V určitých uložených hrách někdy docházelo ke ztrátám jmen Simíků při návštěvách některých pozemků – nejčastěji pozemku Gothových. Pokud Simík nemá jméno... existuje vůbec? Mohu vám zaručit, že Gothovi jsou v tom nevinně a že by k této chybě již nemělo docházet.
 • Už se vám někdy stalo, že jste si přáli objednat si jídlo či pití, ale strašlivě se vám nechtělo? A komu ne? Každopádně chyba, při níž si Simíci a NPC postavy nedokázali samostatně objednat jídlo a pití, byla opravena. Směle do objednávání!
 • Všimli jste si, že vaši Simíci cvičí a tancují, přestože tyto aktivity nemají v oblibě? Divné, že? Už by k tomu nemělo docházet. Tedy za předpokladu, že si Simíci tyto aktivity znovu neoblíbí. Nemilou zprávou (pro ty, kterých se to týká) je, že si Simíci na kterémkoli rádiu či hifi věži stále mohou pustit hudbu, kterou nemají v oblibě, aby mohli trýznit ostatní Simíky (a hráče) ve svém okolí.
 • Opravili jsme chybu, při níž v režimu stavby u okna Megaokno (dvojitá levná velkolepá odlehčená verze) chybělo pár vzorníků, které se zobrazovaly jako prázdné.
 • Promluvme si o srostlém obočí! Jde o nový trend? Nebo trapas? Ať je to, jak chce, každé obočí je vítáno! Opravili jsme chybu, kvůli které hustší verze srostlého obočí nebyla k dispozici u Simíků s ženskou stavbou těla a řidší verze srostlého obočí zase chyběla u Simíků s mužskou stavbou těla. Všechna srostlá obočí jsou tedy k dispozici všem!
 • Všimli jste si někdy neviditelného místa pod stolem Na všechny věci? My ano, a přestože by stůl „na všechny věci“ nejspíš mohl ty věci mít úplně všude... jednalo se o nepřípustnou chybu, takže jsme ji opravili.

 

Hurá do práce


 • Účes yfHair_EP01TwistLow byl správně označen a nachází se teď v kategorii Výčes. Je to stále výčes, i když se drdol nachází nízko, a nikoli navrchu hlavy? I nad takovými záležitostmi občas přemítám.

 

Ekobydlení


 • Pokud jste postřehli, že v sousedstvích z různých balíčků v režimu stavby chybí tabule pro komunitní hlasování, žádný strach. Už jsme ji našli a je zpátky v režimu stavby.

 

Interiér snů


 • Už jste někdy měli doma tak úchvatné dekorace, že vám nedaly spát a prostě jste se na ně museli dívat? Chceme, aby se Simíkům jejich výzdoba a styl líbily, ale vstávat v noci z postele jen proto, aby se jimi pokochali, je přece jen přes čáru. Už se to stávat nebude.

 

 

 

NovinkyNovinky
Výbava IkonaVýbava

29. února 2024
Rozšíření: The Sims 4 Koňský ranč IkonaThe Sims 4: Koňský ranč

18. února 2024
Cheaty: Koňský ranč IkonaCheaty: Koňský ranč

23. ledna 2024
Chestnut Ridge IkonaChestnut Ridge

5. prosince 2023
Rozšíření: The Sims 4 Rodinný život IkonaThe Sims 4: Rodinný život

1. listopadu 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Zvířata (Koňský ranč)

15. února 2024

Nové Oblíbenosti (Koňský ranč)

23. ledna 2024

Nové Události (Koňský ranč)

18. ledna 2024

Dovednosti (Koňský ranč)

16. ledna 2024

Přiřazené pozemky (Koňský ranč)

5. prosince 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

 

Discord

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm