Aktualizace: 16. července 2019 – PC 1.53.115.1020 | The Sims 4 CZ

Aktualizace: 16. července 2019 – PC 1.53.115.1020


Electronic Arts | 18. července 2019 | Návštěvnost 2495

Nový vzhled a nový režim v nástroji Vytvořit Simíka jsou už teď na cestě k vám!

Vítáme hráče Simíků! Tento měsíc jsme si pro vás připravili netradiční aktualizaci s úplně novým vzhledem The Sims a zbrusu novým režimem pro nástroj Vytvořit Simíka. Můžete si tu přečíst, co všechno jsme změnili, ale věřte nám: jakmile hru spustíte, rozdílů si rozhodně všimnete. Až si prohlédnete novinky v hlavní nabídce, vyzkoušejte si nové příběhy v nástroji Vytvořit Simíka. Může to pro vás být zajímavý způsob, jak si obohatit klasické hraní!

Zdroj: Electronic Arts

 

 

Často kladené dotazy k obnovení hry The Sims 4


Proč jste vytvořili nový obal pro základní hru The Sims 4 a nový design pro rozšíření, herní balíčky a kolekce?

Novým výtvarným stylem a také dalšími změnami jsme chtěli vzdát hold trvalému úspěchu The Sims 4. The Sims 4 už tu máme pátý rok a sérii The Sims už je dokonce dvacet let. Máme za to, že jde o skvělý způsob, jak tento báječný milník s komunitou oslavit. Pracovat na hře The Sims 4 budeme i nadále, aby zůstala zdravá a relevantní i po mnoho dalších let.

 

Co se v The Sims 4 změnilo?

 • Přidali jsme nové oblečení, doplňky a účesy do základní hry pro PC. Tento nový obsah si mohou vychutnat všichni hráči The Sims 4. Aktualizace základní hry pro konzole se objeví již brzy.
 • Do nástroje Vytvořit Simíka jsme přidali celý zástup nových Simíků.
 • Aktualizovali jsme intra, která hráči uvidí při spuštění hry.
 • Obaly balíčků, ikony i nová barevná schémata v základní hře, rozšířeních, herních balíčcích, kolekcích a bezplatných balíčcích dostaly nové provedení. Všechna rozšíření teď vypadají konzistentně.
 • Na našem logu, naší načítací obrazovce a na určitých místech mimo hru teď plumbob vypadá jinak. Plumbob nad hlavami Simíků ve hře zůstává stejný.
 • Ikony v základní hře, rozšířeních, herních balíčcích, kolekcích a bezplatných balíčcích teď všechny mají nový styl. Důležité je, že rozšíření teď budou vypadat jednotně.
 • Hlavní nabídka má aktualizované rozložení a novou podobu a nechybí ani obrázky, které představují naše nové Simíky. Také jsme přidali novou funkci, která přímo z hlavní nabídky umožňuje sledovat upoutávky. Do hlavní nabídky také přibyly odkazy na sociální kanály The Sims. Nově tam najdete i nabídku Sestavte si svou vlastní sadu, díky které při nákupu několika balíčků ušetříte.

 

Bude mi základní hra The Sims 4 a DLC obsah, které jsem si zakoupil/a, fungovat i nadále?

Veškerý zakoupený obsah bude i nadále fungovat. Žádné stávající herní funkce jsme neměnili ani neodstranili.

 

Co se stalo s původními Simíky, kteří byli na obalu?

Tito Simíci bývali výchozími Simíky, kteří se objevovali v nástroji Vytvořit Simíka. Umístili jsme je do Galerie, aby vzniklo místo pro novou simíkovskou sestavu. Původní simíkovskou partu najdete na PC i Macu v Galerii pod účtem „Maxis“. Budoucí aktualizace je přidají do Knihovny i v konzolových verzích.

 

Jaké další změny můžeme v budoucnu očekávat?

Žádné další změny v tuto chvíli neplánujeme. Hra se bude ale samozřejmě dále rozvíjet prostřednictvím bezplatných aktualizací a dalších DLC balíčků.

 

Kdy se tyto změny projeví v konzolové verzi?

Kompletní sada změn souvisejících s refreshem značky se v konzolových verzích The Sims 4 objeví časem.

 

Došlo k nějakým změnám v The Sims FreePlay nebo The Sims Mobile?

V The Sims FreePlay i The Sims Mobile proběhla řada kosmetických úprav, ale tyto změny nijak neupravují ani neodstraňují stávající herní funkce.

 

 

Nový obsah


Příběhy v nástroji Vytvořit Simíka


Máte pocit, že máte při simíkování kreativní krizi? Zkuste si v nástroji Vytvořit Simíka sestavit příběh! Při založení nové domácnosti nebo při přidání Simíků do domácnosti stávající si můžete udělat zábavný test, který rozhodne o osobnosti vašeho Simíka a jeho startovních podmínkách. Když svým Simíkům vytvoříte příběh, vydají se na kariérní dráhu, získají různé dovednosti a různé počáteční prostředky domácnosti! Samozřejmě to je pouze možnost, kterou můžete, ale nemusíte využít. Simíky si i nadále můžete vytvářet tak, jak to máte rádi.

 

Nový vzhled


The Sims 4 teď má nový vzhled! Jelikož právě The Sims 4 vstupuje do pátého roku a série The Sims dokonce do roku dvacátého, chceme do hry The Sims 4 I nadále investovat, aby byla i v následujících letech silnou hrou, která má stále co nabídnout. Některých změn si všimnete rychle. Například je tu úplně nová sestava Simíků, nová úvodní videa, nové načítací obrazovky, nový obal a nové ikony balíčků. Nejvýznamnějších změn se dočkala hlavní nabídka. Nejenže ukazuje náš nový styl, ale také si přímo z ní můžete přehrávat upoutávky na naše nejnovější balíčky a přejít na stránky The Sims na vašich oblíbených sociálních platformách.

 

Nové možnosti upravování


Naše nová simíkovská sestava přináší také nové oblečení a doplňky. Veškerý tento nový obsah najdete v nástroji Vytvořit Simíka. Omrkněte jejich skupinovou fotku. Stačí kliknout na obrázek v hlavní nabídce! Do základní hry přibyly nové horní a spodní díly oblečení, doplňky, účesy a pokrývka hlavy. Hráči, kteří vlastní určité balíčky, získají nové barevné palety u oblečení a doplňků, které už z těchto balíčků vlastní.

 

Nový cheat


Přidali jsme do hry nový cheat! Otevřete cheatovací konzoli a zapněte cheat zápisem „bb.showliveeditobjects“.  Až budete chtít cheat vypnout, napište „bb.showliveeditobjects false“.

Tento cheat zpřístupní v režimu stavby celou řadu nových objektů, kterými si budete moci vyzdobit své pozemky. Konkrétně se jedná o kamení, stromy, keře, cedule a celou řadu dalších venkovních objektů. Sice neví, kolik je jich přesně, ale přibližně by mělo jít o 1 200 nových dekorací. Jedná se o venkovní objekty, které naši výtvarníci používají při tvorbě světů. Nejsou tedy optimalizované pro použití na pozemcích, takže to při použití tohoto cheatu berte na vědomí. Hlavně to znamená, že budou Simíci skrz tyto objekty procházet.

 

 

Opravy a aktualizace


The Sims 4


 • Opravili jsme chybový kód 134:ef7a88f2:b4565d86, který hráčům bránil v načítání některých uložených pozic.
  • Mohli bychom to klidně rozebrat dopodrobna, ale on ten kód mluví sám za sebe.
   • No, pardon, ono vám to asi moc neřeklo. Tato chyba se objevila teprve nedávno a vznikala při pokusu o načtení hry, která byla uložená ve chvíli, kdy některý člen domácnosti neměl instanci na aktivním pozemku a měl vzdálené akce, které mohl provádět.
 • Opraven problém, který způsoboval, že se batolatům zasekávaly objekty v rukách.
 • Animace Sulani se teď na obrazovce výběru světů bude správně zobrazovat i hráčům, kteří Život na ostrově nevlastní.
 • Přátelská spolubydlící Alex vašemu Simíkovi teď během tutoriálu opět dá práci.
 • Hlavní nabídka bude nově zobrazovat obrázek z balíčku, který jste si vybrali, dokud se nerozhodnete ho změnit.

 

Mac


 • Opraven problém s ovládáním a přibližováním/oddalováním kamery. Při použití trackpadu kamera reagovala nekonzistentně.

 

Upíři


 • Opraven problém, který způsoboval, že upíři bloudili, když jste je poslali využít schopnosti Temná meditace a Ovlivnit emoce.

 

 

 

NovinkyNovinky
Copperdale IkonaCopperdale

10. března 2023
Cheaty: Střední škola IkonaCheaty: Střední škola

21. února 2023
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Přiřazené pozemky (Střední škola)

14. března 2023

Nové kariéry (Střední škola)

2. března 2023

Dovednost Povolání (Střední škola)

27. února 2023

Nová Oblíbenost (Střední škola)

21. února 2023

Nová Mínění (Střední škola)

21. února 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm