Krásné 18. výročí od The Sims! - Článek | The Sims 4 CZ

Krásné 18. výročí od The Sims!

Electronic Arts | 6. února 2018 | Návštěvnost 59

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

 

Zdravíme hráče Simíků!

 

Je tu únor a spolu s ním i aktualizace s novým obsahem, který si můžete vychutnat.* Mezi rozšířeními, herními balíčky a kolekcemi se vždycky snažíme vytvořit i pár položek navíc, které vám vylepší hraní The Sims™ 4. Zpětná vazba je nesmírně důležitá! Neustále procházíme sociální sítě, fóra, a dokonce sami hledáme mezery v našem obsahu, abychom naplnili vaše očekávání.

 

Krásné 18. výročí od The Sims!

 

A právě o to se snažíme i v této aktualizaci! Celá se točí kolem trička k výročí, nového kudrnatého účesu a celé řady odstínů pleti, které se zaměřují na tmavší část spektra.

 

Začneme tím, že se jedná o osmnácté výročí série The Sims. Je to jízda! Abychom ho oslavili, připravili jsme pro vaše Simíky tričko s veselým potiskem, které si mohou užívat. Pořádáte doma večírek? Připijte si na osmnáct let opravdu báječné komunity. Chcete se hodit ke svým Simíkům? Teď si můžete koupit tento design v obchodě Threadless!

 

Dále tu máme nový kudrnatý účes, ze kterého jsme opravdu nadšení. Během celé historie The Sims pro nás bylo skutečně obtížné vytvořit hezké kudrnaté vlasy. Ale tenhle nový styl se nám moc líbí. Je oslnivý a plný objemu. Skvěle se hodí k elegantní róbě na večer strávený ve městě nebo pro začínajícího kytaristu, který chce na náměstí ohromit nejen svou skvělou hudbou. Už se nemůžeme dočkat, až uvidíme postavy, které v Galerii nasdílíte.

 

Dále tu máme odstíny pleti. Je pro nás hodně důležité podpořit co největší rozličnost Simíků, a proto jsme se rozhodli vytvořit nové tmavší odstíny pleti. Naším cílem stále je, aby si hráči Simíků mohli vytvořit sami sebe, slavné osobnosti, postavy z oblíbených fiktivních světů a vlastně kohokoliv, koho si dokážou představit. A právě výběr odstínu pleti je jedním z prvních kroků na cestě k vytvoření báječného Simíka.

 

Věříme, že si tyto malinké, ale přesto významné stavební prvky užijete a vytvoříte pomocí nich nádherné Simíky. Nezapomeňte své výtvory nasdílet v Galerii a podělte se o zpětnou vazbu se SimGuru na Twitteru nebo s ostatními hráči Simíků na fórech.

Bavte se u hraní Simíků!

 

Sledujte nás na Twitteru, InstagramuTwitchi, dejte nám like na Facebooku a přihlaste se k našemu kanálu na YouTube.

 

 

*K hraní vyžaduje základní hru The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny herní aktualizace.

 

 

 

Nejnovější příspěvky

Kolekce The Sims 4: Můj první mazlíček Obrázek 1S touto kolekcí bude zvířecí srst všude

6. března 2018

Herní balíček: Dobrodružství v jungli Render 6The Sims 4 Dobrodružství v džungli

27. února 2018

Herní balíček: Dobrodružství v jungli Obrázek 4Pět tajemství džungle

23. února 2018

Dobrodružství v džungli: Typický den

20. února 2018

 

 

 

 

Aktualizace stránky

Rozšíření: Roční obdobíHerní svět

25. září 2018

 

Rozšíření: Roční obdobíRozšíření: Roční období

21. června 2018

 

Herní balíček: Dobrodružství v džungliHerní balíček: Dobrodružství v džungli

27. února 2017

 

Rozšíření: Psi a kočkyRozšíření: Psi a kočky

12. listopadu 2017

 

 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014)01:59:02 | SysAdmin: Night Storm