Seznam se s Vladem, prvním upírem z Forgotten Hollow | The Sims 4 CZ

Seznam se s Vladem, prvním upírem z Forgotten Hollow


Electronic Arts | 17. ledna 2017 | Návštěvnost 378

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com
Napsal: SimGuru George

 

 

Herní balíček The Sims 4 Upíři* vychází už 24. ledna, a tak jsme vám v krátkosti chtěli představit Vladislause Strauda, upíra, který založil Forgotten Hollow. Naštěstí se nám podařilo získat jeho deník, do kterého teď společně nahlédneme.

 

Milý deníčku, to jsem zase já, Vlad.


Moc mě baví každý den si do tebe zapisovat. Po dvou stoletích strávených ve Forgotten Hollow mi tyhle zápisky pomáhají nic nezapomenout – upíři totiž musí mít v hlavě všechno v pořádku, aby přežili takhle dlouho!

 

Dnes jsem se probudil dost brzo, asi tak v 16:30. Vždycky jsem byl ranní ptáče. Když totiž z rakve vstanu včas, ještě zahlédnu poslední ohavné sluneční paprsky, jak mizí kdesi za horami. Rychle jsem zhltnul plazmový balíček, abych uhasil žízeň. Byla to taková malá snídaně.

 

 

Při západu slunce jsem se pustil do každodenních drobností. Nejprve jsem zahrál pár strašidelných melodií na varhany. Musím říct, že mi to po těch letech už docela jde. Jakmile se vytratily i poslední sluneční paprsky, šel jsem se projít po svých pozemcích. Moje mlhavá forma mě hezky ukryla, zatímco jsem prolétal mezi náhrobky na hřbitově. V noci se tu kupí hromady mlhy, díky které mě nikdo nemůže zahlédnout. Tohle je má nejoblíbenější část noci. Měkká zář plazmového ovoce a chroupání sixamských moskytolapek, které chytají všechny brouky poletující kolem. Potom jsem ale zaslechl, že v centru to začíná žít, a uvědomil jsem si, že už mám zase žízeň.

 

Krátce po osmé hodině večerní jsem seběhl z kopce na náměstí. Ne, že bych byl nějaký velký narcista, ale rád si prohlížím svou sochu, která se tyčí uprostřed náměstí. Simíkovští obyvatelé města mají za to, že jde o sochu mého praděda Vladislause Strauda I. Místní upíři ale znají pravdu: to já město založil a to já stále stojím v jeho čele. Když jsem tam tak seděl a prohlížel si tu krásnou sochu, našel jsem, co jsem hledal: dva nicnetušící Simíky na noční procházce k vodopádu.

 

 

Rychle jsem zmizel v mlze a znovu jsem se objevil až u nich. Pomocí svých temných schopností jsem jednoho z nich okouzlil a druhého rychle přesvědčil, abych se z něj mohl trochu napít. ČERSTVÉ plazmě se nic nevyrovná!

 

Od lahodného jídla mě ale vyrušili ti otravní sourozenci Vatorovi, Caleb s Lilith. Prostě tam najednou vtrhli, zrušili má kouzla a začali mě poučovat o alternativních zdrojích plazmy. A jako by to nestačilo, začali kritizovat můj šatník a osobní hygienu. Vadilo jim i to, že ukazuji svou temnou formu na veřejnosti. Nechápu, co mají proti šedivým kabátům. Mám jich stovky, hodí se ke všemu a nikdy nevyjdou z módy. Kdo by to měl lépe vědět než já?

 

 

Ale to už je jedno. Hlavní je, že mi pokazili noc. Byl nejvyšší čas, abych jim ukázal, zač je toho loket. Domluvili jsme se, že si to rozdáme jako za starých dobrých časů. Přesně o půlnoci jsme se setkali před mým panstvím, kde se měl odehrát nepřátelsky přátelský souboj. Bojovali jsme ve vzduchu i na zemi a já, jak se dalo čekat, pokaždé zvítězil. Když měl Caleb dost, konečně svěsil zklamaně hlavu a vydal se pomalu domů. Pokud mě chce porazit v podobně velkolepém duelu, měl by si pořídit česnek.

 

Ráno se pomalu blížilo a slunce se chystalo vyjít. Proto jsem se pustil do temné meditace, abych si doplnil energii a měl dost sil přečíst si poslední kapitoly upíří encyklopedie (vřele vám ji doporučuji, je zajímavá a je v ní spousta informací). Navíc se tam většinou píše o mně. Když sluníčko vylezlo na obzor, ukryl jsem se do své krypty a začal jsem si zapisovat do deníčku. Až tohle dopíšu, zavřu se v rakvi a budu si užívat ten správný nemrtvý odpočinek.

 

 

 

*K hraní je třeba základní hra The Sims 4 a všechny herní aktualizace.

 

 

NovinkyNovinky
San Sequoia IkonaSan Sequoia

19. září 2023
Výbava IkonaVýbava

19. července 2023
Rozšíření: The Sims 4 Střední škola IkonaThe Sims 4: Střední škola

17. června 2023
Copperdale IkonaCopperdale

10. března 2023
Cheaty: Střední škola IkonaCheaty: Střední škola

21. února 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Přiřazené pozemky (Rodinný život)

19. září 2023

Nové Aspirace (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Vlastnosti (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Události (Rodinný život)

18. září 2023

Nové Oblíbenosti (Rodinný život)

13. září 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm