Vdechněte život opravdu jedinečným mazlíčkům s nástrojem Vytvořit mazlíčka | The Sims 4 CZ

Vdechněte život opravdu jedinečným mazlíčkům s nástrojem Vytvořit mazlíčka


Electronic Arts | 11. říjen 2017 | Návštěvnost 418

 

Zdroj: Oficiální stránky EA.com
Napsal: Grant Rodiek

 

 

Zdravíme všechny hráče Simíků a také milovníky psů a koček! The Sims 4 Psi a kočky vychází už za chvilku a my se nemůžeme dočkat, až se vám tenhle báječně chlupatý balíček dostane to pacek. Na téhle hře jsme pracovali opravdu dlouho a jednou z nejlepších funkcí je nový nástroj Vytvořit Simíka. Vážení, musím říct, že tahle verze nástroje Vytvořit mazlíčka je úplně úžasná!

 

 

Tvoření mazlíčků je oblast, ve které jsme v minulých verzích podle našeho názoru vždycky měli skvělé funkce, takže laťka byla nastavená dost vysoko. Proto jsme si hned na začátku vývoje položili několik otázek:

 

  • Jak bychom mohli tento nástroj udělat stejně propracovaný jako v The Sims 3, ale ještě snadněji přístupný?
  • Jak navrhneme srst ve výtvarném stylu, který se hodí k The Sims 4?
  • Kolik plemen dokážeme vytvořit? V The Sims 3 jich byla taková spousta!
  • Dokážeme vymyslet něco nového a ještě to oživit?

 

Nástroj Vytvořit mazlíčka v The Sims 3 měl systém vrstev, který připomínal profesionální grafické nástroje. Nebyl ale zrovna jednoduchý na používání a většina hráčů plně nevyužila všechny jeho možnosti. Když v lesích spadne skvělá funkce, a není tam nikdo, kdo by si s ní hrál, uslyší to někdo?

 

 

Rozhodli jsme se vycházet z nástroje Vytvořit Simíka v The Sims 4 a použít na Vytvořit mazlíčka podobný přístup. Díky tomu můžete mazlíčkům zvětšovat uši, prodlužovat čumáčky a upravovat oči jednoduchých kliknutím a tažením. Je to zábava, která nabízí tolik možností úprav mazlíčků, že i Simíci jim budou závidět. Místo komplikovaných vrstev teď můžete na kožíšek přímo malovat, odstraňovat značky, otáčet znaménka, a dokonce upravovat i průhlednost, aniž byste museli řešit vrstvy. Můžete také vytvářet plemena s komplikovanými kožíšky, jako jsou májové kočky nebo sibiřští psi husky, podobně, jako to šlo v minulých verzích.

 

Přidali jsme pár vylepšení, aby to bylo ještě snazší. Například teď můžete používat šablony! Komplikované vzory teď budou na mazlíčkovi blikat. Vyberete si barvu, kliknete myší a vyplníte tak prázdné prostory. Vytvořit mazlíčka, kterého budete mít jenom vy, je díky tomu snadné a zábavné.

 

Aby složité vzory srsti korespondovaly s výtvarným stylem The Sims 4, byl dost náročný úkol, jehož vyřešení našim týmům zabral dlouhé měsíce. Chtěli jsme, aby naše kočky a naši psi v The Sims 4 vypadali jedinečně, stejně jako jejich předlohy, ale také jsme chtěli zachovat „plnost a bohatost“ vlasů Simíků v The Sims 4. Abychom toho dosáhli, přidali jsme mazlíčkům „nasazovací části“. Jde o malé kusy, chomáče a jiná seskupení srsti, které vytváří dynamické a zajímavé vzory srsti. Uvidíte je hlavně u plemen, jako jsou zlatý retrívr nebo pudl.

 

Celé měsíce jsme studovali tvary hlav a uší a barvy ocásků a kožíšku a tak dále, abychom maximalizovali počet jedinečných a speciálních koček a psů, kteří půjdou vytvořit. Výsledkem je, že dokážu z paměti vyjmenovat skoro všechny psy ve hře. Klidně si mě vyzkoušejte!

 

 

Každý mazlíček vypadá jinak, a navíc máme novou vyhledávací funkci. Vyhledejte si třeba zvláštně vypadající a upnutou kočku sphynx nebo krásně načechranou perskou kočku. Mezi psíky tu zase máme třeba dokonalého erdelteriéra, a navíc máte na výběr i plemena Welsh Corgi Pembroke a Cardigan Welsh Corgi. Každý mazlíček sice vypadá jedinečně, ale nejde jen o vzhled. Když se ponoříte do režimu života, uvidíte, že jedinečné a speciální je i jejich chování.

 

Možná máte radši křížence nebo podvraťáky? My je máme taky rádi! Stačí kliknutím na tlačítko vybrat dvě plemena a nechat náhodný výběr dělat svou práci, než dostanete rysy, které se vám líbí. A pak si výsledek samozřejmě můžete upravit podle svého.

 

Dvěma z mých oblíbených plemen jsou labradorský retrívr a australský ovčák. Miluju nástroj tvorba plemene, jelikož můžu použít labradorovu srst spolu se vzorem australského ovčáka. Také můžu znovu použít tlačítko náhodný výběr a nechat tak vzniknout třeba huňatějšího černého labradora s různobarevnýma očima. Tento nástroj skvěle demonstruje hlavní cíl nástroje The Sims 4 Vytvořit mazlíčka: více možností, lépe vypadající mazlíčci a mnohem snazší použití!

 

A pak jsme taky chtěli vytvořit něco nového. Něco speciálního. Aby to mělo šťávu. Co třeba žraločí převlek? Ale nezůstávejme jen u vody! Klidně svému kotěti dejte na hlavu toust, oblékněte mazlíčka jako taco nebo ho převlékněte za dinosaura. Jistě, můžete se soustředit na postroje nebo obojky, ale proč se věnovat jen jim, když svému dobrmanovi můžete narazit krásnou zimní čepici? To je přece jasné.

 

S nástrojem The Sims 4 Vytvořit mazlíčka si užijete spoustu zábavy. Když tohle píšu, mám velikou radost, protože mám za to, že to je nejlepší kreativní nástroj, který jsme kdy stvořili. Vyberte si z obrovské nabídky plemen. Smíchejte je, abyste si vytvořili správňáckého podvraťáka nebo jedinečnou směsku. Namalujte během několika vteřin přesně to místo, které chcete. Oblékněte je do ztřeštěných kostýmů. Možnosti nástroje The Sims 4 Vytvořit mazlíčka si zamilujete hned, jakmile balíček v listopadu vyjde. Hned teď můžete začít vymýšlet, jakou báječnou kočku nebo psa si vytvoříte!

 

 

 

*Pro hraní je třeba základní hra The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny herní aktualizace. Na stránce https://www.thesims.com/cs_CZ/cats-and-dogs-faqnajdete minimální systémové požadavky tohoto rozšíření.

 

 

NovinkyNovinky
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023
Moonwood Mill IkonaMoonwood Mill

26. září 2022
Herní balíček: Svatební příběhy IkonaSvatební příběhy

19. září 2022

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Nové Lekce (Vlkodlaci)

12. října 2022

Nové Cheaty (Vlkodlaci)

7. října 2022

Nová Mínění (Vlkodlaci)

26. září 2022

Nová Aspirace (Vlkodlaci)

24. září 2022

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm