Tipy k provozování restaurace s herním balíčkem The Sims 4 Jdeme se najíst | The Sims 4 CZ

Tipy k provozování restaurace s herním balíčkem The Sims 4 Jdeme se najíst


Electronic Arts | 8. června 2016 | Návštěvnost 423

Zdroj: Oficiální stránky EA.com
Napsal: Grant Rodiek

 

 

Pokud jste si pořídili herní balíček The Sims 4 Jdeme se najíst*, nejspíš už jste svým Simíkům dopřáli zaslouženou návštěvu v nějaké pěkné restauraci. Ale co když si chcete vytvořit restauraci vlastní? Připravili jsme pro vás několik tipů, které se vám budou hodit na cestě za pětihvězdičkovými gastronomickými zážitky, o kterých se vašim Simíkům ani nesnilo. 

 

Vyberte místo a kupte si restauraci. Dříve než přivítáte první zákazníky, musíte restauraci zakoupit. Buď nějakou postavte nebo ji přetáhněte z Knihovny a pak ji Simíkům kupte. V nabídce majitele v pravém dolním rohu obrazovky vyberte Koupit restauraci a následně zvolte pozemek. 

 

 

Zajistěte si kapitál. Finance domácnosti a finance podniku jsou oddělené. V nabídce majitele klikněte na tlačítko Převod peněz a vložte do svého podniku počáteční kapitál. Budete jej potřebovat na nákup nábytku, reklamu i platy personálu. Pokud chcete jednou pořádně vydělávat, musíte nejdřív do podniku investovat.

 

Na začátku najměte levné zaměstnance. Klikněte na panelu majitele na tlačítko Správa zaměstnanců a přijměte personál. Potřebujete alespoň jednoho kuchaře, jednoho uvaděče a jednoho číšníka. Klidně si můžete vybrat i schopnější zaměstnance, ale bude vás to stát víc, což může být pro začínající restauraci zbytečně velká finanční zátěž. Navíc své zaměstnance můžete poslat na školení a postupně z nich udělat prvotřídní profíky. 

 

 

Zhodnoťte dovednosti svého kuchaře. Při sestavování jídelního lístku restaurace musíte vzít v potaz i schopnosti kuchaře. Recepty mají různou obtížnost, kterou uvidíte na panelu tvorby jídelního lístku. Pokud se váš kuchař pustí do přípravy něčeho, na co nestačí, zákazníci budou odcházet nespokojení. Musíte se rozhodnout, do čeho chcete investovat. Schopný kuchař patří mezi chytré investice.

 

Sledujte provoz restaurace. Pokud chcete vědět, jak se restauraci daří, musíte ji sledovat v akci. Jak to jde, poznáte z chování personálu nebo z reakcí zákazníků, které se jim objevují nad hlavami. Záleží na výkonu personálu, zda zákazníci dají vaší restauraci více nebo méně hvězdiček. Pokud se zaměstnanci nechovají podle vašich představ, vysvětlete jim, jak se věci mají, nebo zainvestujte do jejich dovedností, aby se špatné výkony neopakovaly. Pokud si někdo nedá říct, můžete uplatnit svou autoritu a prostě se s ním rozloučit.

 

 

Motivujte personál! Každý občas potřebuje trochu povzbudit. Často své zaměstnance inspirujte proslovy, aby poskytovali co nejlepší služby. Čím více hvězdiček zákazník restauraci udělí, tím lepší má váš podnik renomé a tím více simoleonů vydělá. 

 

Investujte do reklamy. Pokud teprve začínáte, ostatní Simíci zatím vůbec netuší, jak skvělá vaše restaurace je. Proto byste měli v nabídce majitele kliknout na tlačítko Reklama a zainvestovat do propagace. Čím více peněz na reklamu vydáte, tím větší šance je, že k vám dorazí noví zákazníci. Ale všeho s mírou! Na nové zákazníky musíte být dobře připravení. Pokud nemáte dobrý personál, uděláte na hosty špatný dojem. A s tím také souvisí další bod...

 

 

Školte zaměstnance. Máte-li simoleony navíc, můžete pomocí volby Správa zaměstnanců v nabídce majitele poslat zaměstnance na školení. Schopnější zaměstnanci lépe obslouží zákazníky, dělají méně chyb a vydělají vám tak časem více peněz. V podstatě tím investujete do budoucnosti. Peníze dělají peníze a rozhodnutí, kdy investovat, je pro restauraci klíčové.

 

 


Warning: include(include_ostatni.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/182396/virtual/www/index.php on line 69

Warning: include(include_ostatni.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/182396/virtual/www/index.php on line 69

Warning: include(): Failed opening 'include_ostatni.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/182396/virtual') in /data/web/virtuals/182396/virtual/www/index.php on line 69

 

NovinkyNovinky
Copperdale IkonaCopperdale

10. března 2023
Cheaty: Střední škola IkonaCheaty: Střední škola

21. února 2023
Herní balíček: Vlkodlaci IkonaThe Sims 4: Vlkodlaci

29. ledna 2023
Relikvie z Moonwoodu IkonaRelikvie z Moonwoodu (Sbírka)

26. ledna 2023
Vlkodlak IkonaBytost: Vlkodlak

25. ledna 2023

 

Aktivity stránekAktivity stránek

Kalorie jídel

30. března 2023

Přiřazené pozemky (Střední škola)

14. března 2023

Nové kariéry (Střední škola)

2. března 2023

Dovednost Povolání (Střední škola)

27. února 2023

Nová Oblíbenost (Střední škola)

21. února 2023

 

Aktualizace hryAktualizace hry
Patch 131 - 14. června 2022

1.89.214.1030 (Windows)
1.89.214.1230 (Mac)
1.60 (Console)

Patch 130 - 27. května 2022

1.88.228.1020 (Windows)
1.88.228.1220 (Mac)
- (Console)

Patch 129 - 24. května 2022

1.80.69.1030 (Windows)
1.80.69.1230 (Mac)
1.59 (Console)

Všechny aktualizace hry


 

KontaktyKontakt

Discord


 

OdkazyOdkazy

The Sims 4


The Sims 3


 

 

 

Copyright© DeadKarlos (27.2.2014) | SysAdmin: Night Storm